Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 178
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Szybka jazda samochodem
Drukuj temat · Szybka jazda samochodem
~Malkontentka F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 23-06-2010 16:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Uwielbiam szybką jazdę.
Ale zależy z kim... z siostrą i dwoma braćmi proszę pardzo, bo jeżdżą pewnie, ale z 18 letnim bratem- broń Boże. Niby jeździ dobrze, ale... nie to nie dla mnie.
Autostrada + otwarte okno to jest to!
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
!Tom_Riddle F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 26-06-2010 20:53
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

Szybka jazda samochodem to niezła frajda, ale oczywiście w pewnych, racjonalnych granicach. Inaczej można stać się potencjalnym dawcą organów do przeszczepu... Nie jest dobrze mieć ciężkiej nogi na gazie, ale jazda w stylu żółwia jest strasznie męcząca i dodatkowo powoduje zwiększenie zużycia paliwa, co jest nieekonomiczne. Wniosek? Jazda szybka, ale z głową!
Wyślij prywatną wiadomość
~Pandora F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 04-08-2010 00:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1322
Ostrzeżeń: 0
Postów: 395
Data rejestracji: 09.04.10
Medale:
Brak

sama na razie jeżdżę jak mi każe instruktor...ale bardzo lubię szybka jazdę,wiatr wieje ci prosto w twarz,prujesz ile się da ...tylko gdy potem kierowca gwałtownie hamuje od razu jest się ostro sprowadzonym na ziemięOczko
__________________
Atra gülai un ilian taught ono un atra ono waíse skölir frá rauthr.
Wyślij prywatną wiadomość
~dark shadow F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 05-03-2011 17:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Kocham szybką jazdę, filmy o niej ,szybkie samochody. nienawidzę f-1 mają brzydkie auta.
Gustuje w takich filmach jak "Tokio drift" "2fast and 2furies" i tp.

Jak rozkręca się powyżej 100\h to jest zabawa i dopiero wtedy zaczynam lubić jazdę samochodem

__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~kizzucha F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 23-09-2011 17:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1648
Ostrzeżeń: 2
Postów: 292
Data rejestracji: 05.01.11
Medale:
Brak

Kocham szybką jazdę! Dla mnie zaczyna się ona powyżej 100km/h. Czuć ten wiatr we włosach... Żart. ;]
Ale naprawdę uwielbiam szybko jeździć, to dla mnie prawdziwa frajda.
__________________
UROCZYŚCIE PRZYSIĘGAM, ŻE KNUJĘ COŚ NIEDOBREGO!

Wiedz, że coś się dzieje drogi Gościu.

HarryPotter3107 - ;D
Loa_Riddle - ;D


Ale że co? ;>

______________________________


"-Spójrz... na... mnie- wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło,stały się nieruchome,puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył."

"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."

''Mogę was nauczyć, jak uwięzić w butelce sławę, uwarzyć chwale, a nawet powstrzymać śmierć... Jeśli tylko nie jesteście bandą bałwanów, jakich zwykle muszę nauczać."

"- Czy pamiętasz, jak mówiłem, że ćwiczymy zaklęcia NIEWERBALNE, Potter?
- Tak.
- Tak, proszę pana.
- Nie ma potrzeby zwracania się do mnie per pan, panie profesorze. "
Wyślij prywatną wiadomość
~Kinga121 F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 23-09-2011 17:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 881
Ostrzeżeń: 1
Postów: 321
Data rejestracji: 30.08.11
Medale:
Brak

Nie lubię szybkiej jazdy samochodem, bo zaczynam się bać ,że coś się może złego wydarzyć...
Wyślij prywatną wiadomość
~Grzesiek F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 23-09-2011 17:23
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 462
Ostrzeżeń: 0
Postów: 300
Data rejestracji: 03.08.10
Medale:
Brak

Mi taka jazda do pewnego momentu nie przeszkadza ale powyżej 120 km już mam tego dość.
__________________
Motto Hogwartu:
" Nigdy nie łaskocz śpiącego smoka"

We are the Potter Generation<3

I szczególne pozdrowienia dla ciebie drogi Gościu.
Wyślij prywatną wiadomość
~gabrysia6210 F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 23-09-2011 17:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 262
Ostrzeżeń: 2
Postów: 151
Data rejestracji: 16.08.11
Medale:
Brak

Lubię szybką jazdę samochodem ale karuzelą to już nieUśmiech
__________________
Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi.

-Pan Rogacz zgadza się z panem Lunatykiem i pragnie dodać, że profesor Snape jest wrednym głupolem.

-Pan Łapa pragnie wyrazić swoje zdumienie, jak taki kretyn mógł zostać profesorem.

-Pan Glizdogon życzy profesorowi Snape'owi miłego dnia i radzi mu umyć włosy, bo kleją się od łoju.

Bystrości Krukonów

Lojalności Puchonów

Sprytu Ślizgonów

Naucz nas Gryffindorze!
Wyślij prywatną wiadomość
~Roxelle F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 23-09-2011 19:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 226
Ostrzeżeń: 0
Postów: 61
Data rejestracji: 17.09.11
Medale:
Brak

Ja lubię jeździć szybko, ale np. na autostradzie, przy prędkości ponad 130 km/h to zaczynam mieć lekkiego stresa.
__________________

img685.imageshack.us/img685/2264/sygnaw.jpg

29.media.tumblr.com/tumblr_lrvtnkW6qQ1qb9qh4o4_250.gif

- Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi.
- Pan Rogacz zgadza się z panem Lunatykiem i pragnie dodać, że profesor Snape jest wrednym głupolem.
- Pan Łapa pragnie wyrazić swoje zdumienie, jak taki kretyn mógł zostać profesorem.
- Pan Glizdogon życzy profesorowi Snape'owi miłego dnia i radzi mu umyć włosy, bo kleją się od łoju.

_____________
Od przebiegłości Ślizgonów,
Kretynizmu Puchonów,
I od Wiedzy - O - Własnej - Wszechwiedzy Krukonów,
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!

Wyślij prywatną wiadomość
!Asik F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 12-12-2011 21:46
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,186
Data rejestracji: 19.07.11
Medale:
Medal

Ja tam jestem typową babą za kierownicą. Z racji swojej wady wzroku mam słabą ocenę odległości więc nie szaleje z prędkościami. Staram się przestrzegać ograniczeń. Wiadomo, autostrada to inny temat.

Lubię natomiast jeździć z chłopakiem, zarówno samochodem jak i na motorze. W sumie na motocyklu dopiero czuć ten wiatr we włosach. Co prawda my tam z prędkościami nie szalejemy, wolimy serpentyny do pokonania. (Tu parę osób zapyta dlaczego nie szalejemy, skoro motocykle od tego są? Nie, nie są od tego. W prędkości bawią się dzieciaki, które dopiero co dostały, lub dorobiły się motoru. Wcale nie jest przyjemnie jechać przez 2h przy prędkości 140km/h i zmagać się z naporem wiatru. Strasznie kark i ramiona od tego bolą i krzyże od takiej wymuszonej pozycji do siedzenia). Daniel ma znacznie większe doświadczenie w prowadzeniu wszelkich pojazdów i sprawniej mu to idzie. Nawet jak przekracza prędkości robi to w sposób dość rozsądny, natomiast w mieście jestem pod wrażeniem jego przewidywania sytuacji: zwalnia w miejscach gdzie nie widać całości chodnika i mogą piesi wyjść na jezdnie, jak widzi, że ktoś waha się przy wymuszeniu pierwszeństwa to mu je ustępuje. Ot takie małe rzeczy ale ja niestety nie zwracam do końca na to uwagi.

Natomiast na co chciałam zwrócić szczególną uwagę, o czym nie mówi się o tym na prawie jazdy. Większość dróg w Polsce projektowana jest na 90km/h. Czasem w ramach profilaktyki, żeby ludzie się za bardzo tam nie rozpędzali stosuje się zakręty, które naturalnie wymuszają zwolnienie. Praktycznie od wykonawcy zależy czy wybudowana droga dostanie zezwolenie na stosowanie tam takiej prędkości. W Polsce polityka budowy dróg niestety mocno kuleje. Gdy droga nie jest wybudowana, albo wyprofilowana, tak jak być powinna, najprościej jest postawić znak ograniczający prędkość zamiast ją przebudować. Stąd masa wypadków i non stop słyszy się, "że ktoś nie przestrzegał prędkości i spowodował kolizję". Na takie coś od razu mi się w głowie formułuje pytanie: "halo, jak ma on tam jechać 50km/h jak droga skłania by rozpędzać się minimum do tych 80km/h?".
Do tego dochodzi problematyka wyprofilowania jezdni. Jezdnia w mega-przybliżonym przekroju wygląda tak: /\ i teraz jeśli mamy zakręt pod górkę lub z górki musimy przejść z takiego profilu "/\" do takiego "/" lub takiego "\". Co za tym idzie: MUSZĄ się przed zakrętem pojawić miejsca gdzie jezdnia na fragmencie jest pozioma. Jeśli jest pozioma i nie ma spadku: nie odprowadzana jest stamtąd woda więc drogą logiki w zimie jest tam największe ryzyko poślizgu.

p.s.
No ja też lubię szybką jazdę, mój tata zaj***ście prowadzi. A sama to się boję w ogóle ruszać samochodu, bo obawiałabym się jakiegoś wypadku... I chyba nigdy nie będę jeżdzić samochodem, jak już to motorem^^
~al_iraqia - prowadzenie motoru wymaga dużo większych umiejętności niż samochodu!!! Gdy masz pod sobą taką moc, przy tak małej masie przyspieszenie jest dużo większe (na najmocniejszych ścigaczach na jedynce rozpędzasz się do 150km/h w parę sekund!), łatwiej wpaść w poślizg, trudniej motocykl wyprowadzić z takiego poślizgu. Nie mówiąc już o ciągłym wymuszaniu pierwszeństwa przez kierowców samochodów. Trzeba wykazać się rewelacyjnym opanowaniem i świetnym refleksem. Jeśli tego nie masz - daruj sobie.
__________________
"In heaven everything is fine" - Eraserhead, 1977

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać to tutaj: http://hogsmeade....ost_172074

Jeśli chcesz podyskutować o fotografii to zapraszam do mojej grupy społecznej: FOTOGRAFIA: http://hogsmeade....roup_id=93

Edytowane przez Asik dnia 12-12-2011 22:22
http://joannacora.fotolog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~dawber1992 F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 13-12-2011 15:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 328
Ostrzeżeń: 1
Postów: 90
Data rejestracji: 08.12.11
Medale:
Brak

Czasami jak mam humor to lubie szybciej pojechac...ale wole jazde typu wrc po polnych drogach do czego mamy specjalny samochod (ktory mozna porozbijac) .lubie wpadac w kontrolowane poslizgi i trenowac jazde na czas.pozdrawiam wszystkich Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Nelishia F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 13-12-2011 16:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 579
Ostrzeżeń: 0
Postów: 136
Data rejestracji: 11.09.11
Medale:
Brak

Kinga121 napisał/a:
Nie lubię szybkiej jazdy samochodem, bo zaczynam się bać ,że coś się może złego wydarzyć...


Ja również. Niby wiem, że mój tata jeździ naprawdę dobrze, ale kiedy człowiek słyszy o tych wszystkich wypadkach i kierowcach pod wpływem alkoholu to wyobraźnia pracuje nawet za szybko. Nie chcę żeby cokolwiek stało się mojej rodzinie, więc najchętniej ograniczyłabym prędkość... do powiedzmy, 50 km/h. Byłoby mniej wypadków, chociaż różni szaleńcy się znajdą. Ale i tak poczułabym się bardziej bezpieczna.
__________________
http://starryeyes.blog.onet.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~dewhoo F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 13-12-2011 17:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 0
Postów: 227
Data rejestracji: 08.10.11
Medale:
Brak

Jak dla mnie szybko jazda to jedna z najlepszych rzeczy w życiu, ale pod warunkiem, że z dobrym kierowcą. Kocham jeździć samochodem z moim tatą, po prostu robiłam to setki razy i wiem, że nic złego się nie może wydarzyć. Natomiast z moją siostrą albo mamą byłaby to istna tragedia.
__________________
img21.imageshack.us/img21/8624/72366651.pngSi je suis croyant? Dieu seul le sait.
Wyślij prywatną wiadomość
~Carla Mont F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 13-12-2011 18:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 52
Ostrzeżeń: 0
Postów: 32
Data rejestracji: 07.12.11
Medale:
Brak

Ja też NIE ZNOSZĘ szybkiej jazdy. Ale nie kręci mi się przyniej w głowie. Po prostu wiem ile zdarza się wypadków przez taką jazdę.
Wyślij prywatną wiadomość
~blackout F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 30-12-2011 17:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 643
Ostrzeżeń: 0
Postów: 179
Data rejestracji: 17.04.11
Medale:
Brak

Nienawidzę szybkiej jazdy. Kiedy widzę "kierowcy" który pędzi gdziekolwiek - pola, lasy czy teren zamieszkany - 120km/h to mam ochotę zatrzymać tą jego "furę" i walnąć go łopatą w łeb (przepraszam za wyrażanie się). Całkiem niedawno, bo 2 czy 3 lata temu taki "super kierowca" potrącił mojego kota. Po prostu biegał sobie po zamkniętym terenie, ale jakimś cudem udało mu się wyjść, zanim zareagowałam, to kot wybiegł na ulicę i potrącił go jakiś idiota, który - jestem pewna, bo kot szedł powoli - zauważył go. Zresztą jeszcze przed tym wydarzeniem miałam takie zdanie. Zawsze takie miała i mieć będę. Kiedy widzę, że ktoś szybko jedzie, już mam wizję, jak kogoś potrąca albo rozjeżdża jakieś zwierze. Wprost nienawidzę kierowców, których to bawi. Dla mnie szybka jazda samochodem, to potencjalne okrucieństwo. Jak chce się jedno z drugim wyszaleć, to niech zostanie kierowcą rajdowym.
__________________
-Spójrz... na... mnie- wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło,stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył.

Draco dormiens nunquam titillandus.


- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbledore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...

-Zawsze.

It's a gift and a curse.
- Adrian Monk

Love never die.
- quote from Ghost Whisperer.

Humanity is overrated.
- Dr. House

"...W ciszy tak smutno, szepce zegarek
o czasie, co mi go nie potrzeba..."


Śmierć jeno przemierza świat, podobnie jak dwaj wierni druhowie, którzy razem przemierzają morza; jeden zawsze będzie żyć w drugim. Zniewoleni miłością, żyją w tym, co wszechobecne. W owym boskim zwierciadle widzą się twarzą w twarz, wolni i nieskalani. Wielka to dla nich pociecha, bo choć rzec można, że z tego świata odeszli, to ich przyjaźń wciąż trwa, bo jest nieśmiertelna.



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy O Własnej Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.

Ron uniósł wysoko odznakę.
- Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w naszej rodzinie!
- A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka ci wyłazi za to też pięć punktów

-Ostatni finał trwał pięć dni.
-Ekstra! Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie! - zawołał zachwycony Harry.
-A ja mam nadzieję, że nie - oświadczył Percy ze świętoszkowatą miną.-Strach pomyśleć, co bym znalazł w swojej poczcie, gdyby mnie nie było w pracy przez pięć dni.
-Tak, ktoś mógłby ci znowu podrzucić smocze łajno, no nie, Percy? - zakpił Fred.
-To była próbka nawozu z Norwegii! - oburzył się Percy, oblewając się rumieńcem. - To nie był żaden dowcip!
-Był - szepnął Fred do Harry'ego, kiedy wstawali od stołu. - My mu to posłaliśmy.


Only I can live forever.
Wyślij prywatną wiadomość
~21olka F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 08-01-2012 11:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Horkruks
Punktów: 7277
Ostrzeżeń: 1
Postów: 203
Data rejestracji: 12.12.11
Medale:
Brak

Mam lęk wysokości, ale prędkości na pewno nie.
Lubię szybką jazdę choć czasami jest to naprawdę niebezpieczne,
W ogólę lubię czuć taką adrenalinkęUśmiech
__________________
"Nie żałuj umarłych Harry, żałuj żywych, a szczególnie tych którzy żyją bez miłości..."
Albus Dumbledore
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2012 08:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

Ja nie lubię szybkie jazdy. To wszystko mnie jakoś przeraża.
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
~zaeli F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2012 09:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 0
Postów: 348
Data rejestracji: 06.06.11
Medale:
Brak

lubię jeździć szybko, ale bez przesady. No i raczej nie po mieście (światła co 5m...), raczej po jakiejś autostradzie Oczko
__________________
Nothing lasts forever though we want it to ...
<3

"Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and, above all those who live without love."
<3
Wyślij prywatną wiadomość
!Milva F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 06-03-2013 21:42
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1767
Ostrzeżeń: 0
Postów: 440
Data rejestracji: 09.02.13
Medale:
Brak

Ja uwielbiam szybką jazdę. Chyba nie z powodu adrenaliny, bo nie jest to dla mnie coś niezwykłego jak sport ekstremalny. Autostrada, 150-km/h to coś dla mnie.
http://hogsmeade.pl/forum/viewthread.php?thread_id Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 06-03-2013 23:18
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

Lubię szybką jazdę, niestety chyba się od niej powoli uzależniam. Dlatego ogromną mą radością jest odcinek drogi szybkiego ruchu, który połączył moją miejscowość z Wrocławiem - żadnych fotoradarów, tylko jechać i nie przejmować się mandatamiUśmiech zauważyłam, że jeżdżę w rytm muzyki, którą słyszę. Kiedy wiem, że nie mogę sobie pozwolić na wciśnięcie mocniej pedału gazu, włączam coś wolnego - wtedy również wolna jazda sprawia mi przyjemność.

__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT