Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 182
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Szlabany
~Densho F
#81 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2011 11:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Ja najgorszy to miałam zakaz wyjścia i brak kompa Oczko
To wtedy rysowałam, grałam w szachy albo TV Rozbawiony
__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermionka111213 F
#82 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2011 12:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2002
Ostrzeżeń: 1
Postów: 610
Data rejestracji: 27.03.11
Medale:
Brak

Ja jestem grzeczną dziewczynką i mam wspaniałych rodziców, więc większych kar jeszcze nie doznałam. Najgorszą by była zabranie mi komputera i książek. Nie przeżyłabym bez tego, bo prawie cały mój dzień spędzam na tych dwóch czynnościach. Prawie! Oczko
__________________
"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą..."
__________________________
Bardzo mocno pozdrawiam właśnie... ciebie. ;D
Podpisano: Przyszła pani Malfoy. <3
Wyślij prywatną wiadomość
~Karela_Armache F
#83 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2011 14:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 75
Ostrzeżeń: 0
Postów: 27
Data rejestracji: 04.08.11
Medale:
Brak

Ja szlabany dostaję dość często, zwykle na komputer, ale zawsze tatuś pęka i mi je anuluje najpóźniej po kilku dniach : D
__________________
i54.tinypic.com/2ylsboo.gif
Obfitość deszczu usidlona mdlącym nieboskłonem
Spływa i spływa w dół, jak preludium samobójstwa
Pogrzebany w morzu
Musimy pielęgnować swoje osobowości
Oto chwała nieśmiertelności
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
#84 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2012 10:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

Ja mam dobrze, bo rodzice jeszcze nie nałożyli na mnie aresztu domowegoUśmiech Nawet jak coś przeskrobię wolą trochę pokrzyczeć i dadzą mi spokój. Jeszcze nigdy nie dostałam kary na komputer czy coś takiego. Nawet za złe oceny nie mogą mnie ukarać, bo uczę się bardzo dobrze i to nie z przymusu moich rodziców.
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
~Fausta Malfoy F
#85 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2012 11:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1203
Ostrzeżeń: 1
Postów: 561
Data rejestracji: 17.08.12
Medale:
Brak

Nigdy nie miałam szlabanu ^^. Zazwyczaj dostaję ochrzan, np. ostatnio za 259,30 zł przegadane z koleżanką :D. Ogólnie to mam swobodę, bo do domu wracam kiedy chcę i robię co chcę, ale jestem całkiem dobrze wychowana i ogólnie można mieć do mnie zaufanie ^^>.
__________________
besty.pl/upload/file/1822905.gif
s14.postimage.org/rnaon0wb5/image.png25.media.tumblr.com/tumblr_mcks5pZrf41rhy1zzo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Victim F
#86 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2012 11:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1579
Ostrzeżeń: 0
Postów: 377
Data rejestracji: 03.07.12
Medale:
Medal

U mnie mówią, że mam szlaban, ale za dzień-dwa zapominają albo dają się przebłagać... W gruncie rzeczy to bardziej krzyczą.
Wyślij prywatną wiadomość
~Martita F
#87 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2012 12:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1562
Ostrzeżeń: 0
Postów: 881
Data rejestracji: 27.01.12
Medale:
Brak

Ja zawsze miałam szlaban na kompa i TV, ewentualnie na wychodzenie z domuSmutny
__________________
POZDRAWIAM CIĘ drogi Gościu!!!!Rozbawiony
Jeśli masz do mnie jakieś pytania to zapraszam: http://hogsmeade....ad_id=8161

pu.i.wp.pl/k,NzQ0NTMyMTMsNDg4NzkyMTg=,f,957095_Lordek_Voldemortek_big.jpg

bi.kotek.pl/bloxlite/f640x640/38/87/684b1f3799.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~MalyFuterkowyProblem F
#88 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2012 13:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gracz Quidditcha Ravenclawu
Punktów: 129
Ostrzeżeń: 0
Postów: 56
Data rejestracji: 27.08.12
Medale:
Brak

Mój najgorszy szlaban to zakaz komputera na miesiąc. Miałam też szlaban na oglądanie telewizji. Kiedy czytałam drugi raz Harry'ego to mama powiedziała mi że już za dużo czytam i sobie popsuje wzrok i ZAKAZAŁA MI CZYTAĆ HARRY'EGO! Zakaz czytania był także bardzo nieprzyjemny. Blah
__________________
" - Ale przecież pan jest normalny! Pan ma tylko... pewien problem...
Lupin wybuchnął śmiechem.
- Czasami bardzo przypominasz mi Jamesa. On też, w towarzystwie, nazywał to "małym futerkowym problemem". Wiele osób odnosiło wrażenie, że mam jakiegoś niesfornego królika."
Wyślij prywatną wiadomość
~Chop Suey F
#89 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2012 13:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 960
Ostrzeżeń: 0
Postów: 285
Data rejestracji: 21.08.10
Medale:
Brak

Moi rodzice nie stosują takich kar. Albo po prostu nigdy jeszcze sobie na to nie zasłużyłam. Rozbawiony
__________________
38.media.tumblr.com/a1b345f36128e8285a594d3835dced77/tumblr_n6g4qgf7xg1rr37qoo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#90 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2013 20:22
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Teraz śmiać mi się z tego chce, ale wtedy z pewnością do śmiechu mi nie było. Chodzi o to, że w V klasie podstawówki podzwoniłem na 0-700 na dobre kilkaset złotych. Tata się wściekł, a ja próbowałem zgonić wszystko na młodszą o 3 lata siostrę. Kara mnie nie ominęła. Pamiętam, że przez ponad miesiąc nie spotykałem się z kolegami, a na aparat telefoniczny nie można mi było nawet spojrzeć Oczko

Tak na marginesie dodaję, że nie były to infolinie o zabarwieniu erotycznym, tylko tzw. "line-party", gdzie kilka osób naraz rozmawia o wszystkim i niczym Uśmiech
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
!Milva F
#91 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2013 21:50
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1767
Ostrzeżeń: 0
Postów: 440
Data rejestracji: 09.02.13
Medale:
Brak

Nigdy nie dostałam szlabanu. Tata po prostu ze mną rozmawiał, tłumaczył. Nigdy nie zostałam cieleśnie ukarana ani nie dostałam limitu na telewizor czy komputer. Raz zrobiłam źle i drugi raz błędu nie powtarzałam, więc w moim przypadku rozmowa była najlepszą metodą wychowawczą. No ale niestety to różnie bywa i z dziećmi i z rodzicami.
Przykładowo. Jak dziecko stroi fochy to dostaje ochrzań, a wszyscy wokół robią się nerwowi. A tu nie tędy droga. Czemu żaden nie zapyta dziecka o co płacze czy o co mu chodzi. Wiadomo, że do tego potrzebna jest jakakolwiek dojrzałość dziecka, ale niejedno rzuca się po podłodze wyjąc w niebo głosy, bo musiało zrobić coś nie tak jak dokładnie chciało. Wynika to z wychowania i podejścia dzieci do takiego dziecka. Jedni albo oleją i czekają aż przestanie a drudzy również drą się na dziecko.
Moim zdaniem wychowanie drogą kar i szlabanów w większości przypadków się nie sprawdza. Cóż z tego, że dziecko nie będzie mogło siedzieć przy komputerze dzień czy dwa? Za tydzień zapomni o tym dawno. Jedyny szlaban jaki ma jakikolwiek sens, to szlaban na coś bardzo, bardzo ważnego dla dziecka. Np. wyjazd na koncert, do koleżanki. To już lepiej zapamięta.
Jednak nic nie da takich efektów jak zwykła spokojna rozmowa. Nie wykład, a przedyskutowanie wyimaginowanego problemu.
__________________
Nie pomyl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
http://hogsmeade.pl/forum/viewthread.php?thread_id Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#92 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2013 22:03
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Ja co prawda pedagogiem, ani "super nianią" nie jestem, ale to całe "bezstresowe wychowanie" uważam za kompletną pomyłkę. Wystarczy spojrzeć na dzisiejszą młodzież, której niczego nie brakuje, w jak dalekim poważaniu mają starszych - stąd te programy "Surowi rodzice". Nie potrzeba by tego typów "akcji", gdyby gdzieś w przeszłości wiedzieli, że jak coś przeskrobią, to pasek wisi na odpowiednim miejscu. Oczywiście jestem jak najbardziej przeciwny biciu, znęcaniu się fizycznym itp., ale nie każdemu dziecku wystarczy tylko rozmowa. Czasami musi samo spróbować, że jak dotknie gorącego piekarnika, to się sparzy...

Pewien profesor etyki opowiadał jaki prezent dostał na Dzień Dziecka. Z uśmiechem na twarzy wyznał, że "kilka zdrowych klapsów" - i za to dziękuje do dziś swojemu tacie. Każdy ma swoje metody, dlatego nie należy uogólniać. Nie można popadać w przesadę, że jak dziecko pluje i przeklina na matkę, to nie należy broń Boże dać klapsa...
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
!Milva F
#93 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2013 22:22
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1767
Ostrzeżeń: 0
Postów: 440
Data rejestracji: 09.02.13
Medale:
Brak

Bezstresowe wychowanie polega na nagminnym rozpieszczaniu dziecka i przymykaniu oka na jego wybryki. Przytoczę skandaliczną sytuację. Wesele (kameralne), krojenie tortu, 5-letnia córka mojej kuzynki podchodzi i wsadza palucha w tort zbierając z niego krem. Rodzice co na to? Nic, kompletnie nic. Żadnego upomnienia. To jest właśnie wynik bezstresowego wychowania, które również uważam za pomyłkę.
Jednakże nie trzeba wywierać presji na dziecko w postaci pasa żeby je dobrze wychowywać. Dziecko pluje i przeklina na matkę nie samo z siebie. Błąd wychowawczy już dawno został popełniony, a naprawianie go krzykiem i klapsami niewiele zdziała. Niektóre dzieci są istnymi potworami. Szopki w sklepach, w restauracjach. A matka w takiej sytuacji łapie dziecko za ramię i podnosi głos "Co ty wyprawiasz do cholery? Uspokój się i to natychmiast". Moim zdaniem lepszy efekt uzyskałaby taka matka gdyby zapytała dziecko po co to robi. Po co krzyczy i pragnie ściągnąć na siebie uwagę. Jasne, że to nie podziała w wielu sytuacjach, bo dzieci potrafią się niesamowicie nakręcić i nic wtedy nie pomoże prócz ignorancji.
Najważniejsze jest konsekwentne stosowanie zasad. Niestety, ale dziecko podobno zapamiętuje najdrobniejszy szczegół zdarzeń i raz popełnionego błędu nie da się w żaden sposób naprawić i zapomnieć.
__________________
Nie pomyl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
http://hogsmeade.pl/forum/viewthread.php?thread_id Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#94 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2013 22:35
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Dlatego tak się cieszę, że nie mam dzieci Oczko. Nie wiem czy potrafiłbym je dobrze wychować, a po pas chyba nigdy bym nie sięgnął ( zwłaszcza, że sam miałem z nim do czynienia może dwa razy w życiu...). Myślę, że jednak jakiś "system" musi obowiązywać. Skoro się nagradza, to i kary powinny być stosowane ( nie mówię koniecznie o fizycznym wymiarze kary ). Kupowanie kilograma słodyczy za piątkę z dyktanda, a tym samym nie reagowanie na np. dokuczenie rówieśnikom też do celu nie prowadzi. Doskonale znamy przykład Dudziaczka Uśmiech
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
!Milva F
#95 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2013 22:44
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1767
Ostrzeżeń: 0
Postów: 440
Data rejestracji: 09.02.13
Medale:
Brak

Ja jestem przerażona perspektywą macierzyństwa. Mam jeszcze mnóstwo czasu do tego (o ile ogólne plany wypalą Rozbawiony ), ale jak patrzę na te wszystkie bachory, to aż się słabo robi. Użeraj się z takim na zakupach. Chcesz spokojnie je zrobić, a tu dym na pół sklepu. Mam nadzieję, że za te trochę ponad 10 lat będę na tyle dojrzała żeby nie popełniać błędów wychowawczych, ale nie zmienia to faktu, że to ogromna odpowiedzialność. Od ciebie zależy kto jakim człowiekiem będzie. Bardzo często seryjni zabójcy mieli nieciekawe dzieciństwo. Trochę naiwny i prosty przykład, ale tak to mniej więcej działa. Kto wie, może akurat twoje dziecko zostanie szefem potężnej korporacji, premierem, prezydentem.
__________________
Nie pomyl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
http://hogsmeade.pl/forum/viewthread.php?thread_id Wyślij prywatną wiadomość
~AreWeAllWeAre F
#96 Drukuj posta
Dodany dnia 06-06-2013 17:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 191
Ostrzeżeń: 0
Postów: 48
Data rejestracji: 02.06.13
Medale:
Brak

"Szlaban", który najbardziej zapadł mi w pamięć:
Nie mogłam przez kilka dni korzystać z komputera, bo brat nie przeczytał lektury...
Ale w ogóle to jakiekolwiek szlabany mam bardzo rzadko.
Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
#97 Drukuj posta
Dodany dnia 06-06-2013 17:58
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

Jedyny szlaban jaki pamiętam, to zakaz oglądania "Wieczorynki", nie pamiętam już za co. Mogłam mieć wtedy z 5 lat. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że tego wieczoru leciały "Smerfy", które po prostu MUSIAŁAM zobaczyć. Siostra oglądała, więc przycupnęłam w przedpokoju, w miejscu, w którym nie było mnie widać i obejrzałam z pół odcinka. Dopóki mama nie wyszła po coś z kuchni Oczko afera była, szlaban przedłużony.

Milva, bardzo ładne te Twoje teorie dotyczące wychowania dzieci, ale to utopia. Pomijając fakt, że ogrom ludzi powinien mieć zakaz posiadania potomstwa, nie wszystkie maluchy da się wychowywać rozmową. Dzieci są naprawdę różne. Jestem przeciwniczką kar cielesnych, moim zdaniem uderzenie dziecka świadczy o słabości i bezradności dorosłego, ale nie zawsze rozmowa działa. Są dzieci, którym można po sto razy tłumaczyć jedną rzecz, a te i tak zrobią po swojemu. Poza rodzicami, charakter dziecka kształtują też geny, społeczność, w której się wychowuje. Poza dziećmi, którym spokojne tłumaczenie wystarcza, zdarzają się też dzieci "trudne" - takie, z którymi po prostu nie da się współpracować. Trzeba szukać innych metod, a niestety wychowywanie dziecka to nie jedyne zadanie, które ma do wykonania matka.
Co do podnoszenia głosu - ok, zgadzam się, że rzadko ma sens. Ale trudno się dziwić kobiecie, która ma np. pod opieką 2-3 dzieci, dom do "ogarnięcia" i pracę, że jest sfrustrowana. Łatwo nam oceniać innych, trudniej byłoby wprowadzić w życie te wszystkie swoje teorie.
__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Zaigusiowana F
#98 Drukuj posta
Dodany dnia 06-06-2013 19:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 124
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 14.05.13
Medale:
Brak

Najczęściej dostaję kary na komputer, telewizor i telefon, natomiast nigdy nie dostałam kary na wychodzenie na dwór. Moi rodzice uważają, że dziecku nie można zabraniać ruchu, a świeże powietrze dobrze robi. Kary dostaję rzadko, najczęściej za pyskowanie.
__________________
Zaigusiowana
Wyślij prywatną wiadomość
~Alexandra F
#99 Drukuj posta
Dodany dnia 06-06-2013 19:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 65
Data rejestracji: 18.10.12
Medale:
Brak

Mój najdłuższy szlaban, to zakaz komputera na jeden dzień, ale i tak pozwolili mi sprawdzić pocztę Wredny. Jak widać moi rodzice nie lubią mnie karać. A, jeszcze kiedyś mama krzyknęła, że mam szlaban, ale się jakoś nie przyjęło i mogłam wszystko robić normalnie Uśmiech
__________________
Pozdrawiam całe Hogs, a szczególnie ~hermiona_182312, ~Aga200002 i Ciebie drogi Gościu


Tom Felton <3

gwiazdunie.pl/wp-content/uploads/2011/06/tom-felton-zdjecie.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT