Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 159
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Twórczość Fanów
»» Dyskusja ogólna
»»» Pairingi
Drukuj temat · Pairingi
~Narcy F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 09-07-2012 23:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 52
Ostrzeżeń: 0
Postów: 10
Data rejestracji: 22.07.11
Medale:
Brak

Ja uwielbiam paring Harry i Draco. Jest idealny. Oczywiscie jedynie w przypadkach, kiedy Draco zachowuje swoje slizgonskie cechy. Wbrew pozorom to calkiem prawdopodobne polaczenie...
Fred i George- tak rzadko trafia sie dobry ff z blizniakami, ze po prostu nie moge sobie odmowic przyjemnosci czytania tego. Tak, wiem, ze to juz jest chore...

Nie moge natomiast zyc ze swiadomoscia, ze ludzie paruja Hermione z Draco. To jest tak malo prawdopodobne i niesmaczne, a do tego uwlacza godnosci Malfoya. Przeciez on nigdy nawet nie dotknalby ''szlamy''...
Wyślij prywatną wiadomość
~Grzesiek F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 10-07-2012 10:54
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 462
Ostrzeżeń: 0
Postów: 300
Data rejestracji: 03.08.10
Medale:
Brak

Mi się takie FF podobają^^Ale niektóre są przesadzone np. Hermiona i Malfoy^^
__________________
Motto Hogwartu:
" Nigdy nie łaskocz śpiącego smoka"

We are the Potter Generation<3

I szczególne pozdrowienia dla ciebie drogi Gościu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ms_Kane F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 10-07-2012 11:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2978
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,256
Data rejestracji: 24.04.12
Medale:
Brak

Mi się takie FF nawet podobają, a najbardziej połączenie Hermiona + Draco.Rozbawiony
__________________

media.giphy.com/media/A4YfNX2iXFsGY/giphy.gif
37.media.tumblr.com/tumblr_m02xnz7lL01qju7t7o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~KornelaMalfoy F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 10-07-2012 12:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 99
Ostrzeżeń: 0
Postów: 46
Data rejestracji: 08.07.12
Medale:
Brak

Może to trochę oklepanie, ale kocham połączenie Hermiony i Malfoya.
Ogólnie to lubię wszystkie paringi, w których jedną ze stron jest Draco Rozbawiony
Nie cierpię FF z lat młodości np. Lilly i Jamesa, bez względu na to, kogo się tam łączy. Nie wiem, jakoś mnie to niespecjalnie interesuje.
__________________
blackowa, też cię pozdrawiam, będę pamiętać Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~MaFaRa10 F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 10-07-2012 13:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1030
Ostrzeżeń: 0
Postów: 264
Data rejestracji: 29.04.12
Medale:
Brak

Ja tam nawet lubię takie FF, ale nienawidzę połączenia Severusa z Hermioną.
__________________
"Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich".
dziewczynkawglanach.pinger,pl Wyślij prywatną wiadomość
~TomonaRiddle F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 10-07-2012 13:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 161
Ostrzeżeń: 0
Postów: 32
Data rejestracji: 09.07.12
Medale:
Brak

Niektóre paringi aż zadziwiają mnie swoją hmmm... wyjątkowością.
Na przykład nie mam nic przeciwko parą homoseksualnym w realnym świecie, ale jeżeli czytam fanfica Drarry ( Harry+Draco) to aż mną wstrząsa. Dla mnie takie połączenie jest po prostu niemożliwe, nierealne i lekko obrzydliwe. Chociaż przyznam, że z kilku fanficów Drarry, które czytałam to podobało mi się jedynie Gorycz Kłamstw ( chociaż ta para była tam lekko przesłodzona ). Teraz maniakalnie poszukuję fanfica po polsku z Tomem Riddlem ( Nie, nie z Voldemortem, jeszcze z Riddlem zanim został Lordem Voldemortem, a jest różnica ) i Hermioną, ponieważ w GK pojawiła się ta para, ale w ilości "co kot napłakał", a bardzo mi się spodobała Oczko Jak ktoś zna taki fanfic to niech wyśle linka, albo chociaż tytuł Rozbawiony Byłabym bardzo wdzięczna.
__________________
Niech nie dziwi was fakt, że bardzo często edytuję swoje posty. Po prostu gdy zobaczę jakie głupoty powypisywałam aż korci mnie, żeby to poprawić i z edytować

"Bo nie warto zapadać w marzenia i zapominać o życiu."

"Wielkość wzbudza zawiść, zawiść rodzi złość, złość sprzyja kłamstwom."

- Nie jest pan doktorem, prawda?
- Nie. Jestem nauczycielem.
- Nie wierzę panu. Kazała mnie obejrzeć. Uważa, że jestem innym.
- No i może ma racje?
- Nie jestem szalony.(...)
- Słyszałem, że posiadasz zdolności. Odmienne, niż inne dzieci.
- Mogę coś podnieść nie dotykając tego. Zwierzęta robią to, co chcę, choć ich nie tresuję. Mogę sprawić, że coś się stanie temu, kto mi się narazi. Może cierpieć.... Jeśli zechce.

Edytowane przez TomonaRiddle dnia 10-07-2012 13:59
Wyślij prywatną wiadomość
~Annee F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2012 17:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 984
Ostrzeżeń: 1
Postów: 235
Data rejestracji: 04.12.11
Medale:
Brak

Nie znoszę ff o Draco-Hermiona, w ogóle nie lubię takich ff romansidełek. No, chyba, że o Lily i Severusie znajdzie się jakieś ciekawe, to poczytać lubię Język
__________________
Albus Severus
Pochodzenie imion syna Harry'ego
- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.


fs1.cyworld.vn/data2/2009/07/17/063/1247818263943244_file.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~BloodyMini F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 02-12-2012 17:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Goblin
Punktów: 27
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 02.12.12
Medale:
Brak

Z jednej strony dobrze, że fani rozwijają wyobraźnie, ale z drugiej szczerze za nimi nie cierpę nie po to pani Rowling stworzyła historię tych par by fani ją zmieniali. Toleruję pairingi z nowego pokolenia i nie które ze starego. A z czasów Trójcy gdy takowy widzę to od razu wyłaczam. Choć raz się zdarzyło że przeczytałam Dramione, a teraz czytam o Herminie i Teodorze no ale ogólnie nie lubię
Wyślij prywatną wiadomość
~Mizuri F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 11-12-2012 19:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 15
Ostrzeżeń: 0
Postów: 4
Data rejestracji: 04.12.12
Medale:
Brak

Jeżeli chodzi o parringi to zdecydowanie Drarry. Pomimo tego, że ten romans jest bardzo mało prawdopodobny (i naprawdę nie lubię postaci Pottera) to jednak niektóre fiki Mayi, która jest najlepszą autorką drarry czy wcześniej wspomniana Gorycz Kłamstw są warte tego, aby je przeczytać. Następna jest Dramiona. Jedynym opowiadaniem, które naprawdę mi się podobało z tą parą jest Zmowa Dziewic. Snarry (Harry/Severus) jest dla mnie najgorszy. Jest to zupełnie niemożliwe, nieprawdopodobne i pomimo tego, że uwieeeelbiam Snape'a jest on dla mnie aseksualny. Aktualnie musze się przyznać, że jaram się parringiem Harry/T.M. Ridlle. heh...nie wiem dlaczego. ale bardzo go lubię. Co do autorek...cóż niektóre są...chore. Kiedyś znalazłam one-shot z parringiem Harry i jego miotła, albo Snape i fiolka. Już nie wspominając O moim ukochanym Lordzie i jego wężu Nagini. Wyobraźnia ludzi czasami mnie przeraża... Więc podsumowując...nie mam nic przeciwko fanfiction pod warunkiem, że nie jest to gniot tylko coś co warto przeczytać. I jeżeli nie jest to Snarry. (Tak na marginesie kto to widział Snape i Potter...Sev by tego kretyna palcem nie dotknął)
__________________
Był sobie raz chłopiec, który nie był ani jednym, ani drugim, ale chciał zostać wszystkim, więc wymyślił sobie nową twarz i nowe imię, a skoro nie mógł zmienić przeszłości, to przynajmniej na przyszłości odciśnie swój Znak, i zebrał ludzi w maskach i uczynił królów sługami, i panował nad ziemią i niebem, i wszelkim stworzeniem, i nad sercami i umysłami, a pewnego dnia w małym domku na końcu świata dotknął różdżką czoła dziecka i stracił wszystko w jednym odbitym błysku zielonego światła.
Wyślij prywatną wiadomość
~HPiGlee F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 11-12-2012 20:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 91
Ostrzeżeń: 0
Postów: 35
Data rejestracji: 11.12.12
Medale:
Brak

Jeżeli chodzi o Lily i Snape'a to mówię zdecydowane TAK. Uwielbiam czytać o nich ORYGINALNE tylko i wyłącznie ORYGINALNE opowiadania.
Wyślij prywatną wiadomość
~blackness F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 12-12-2012 14:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 218
Ostrzeżeń: 0
Postów: 80
Data rejestracji: 15.11.12
Medale:
Brak

Coś nie bardzo mi się to podoba. Ogółem jedno FF tak mnie zniechęciło, że praktycznie czytam tylko jedno, bo jakoś nie specjalnie lubię jakieś wymysły fanów, a szczególnie to niedorzeczne łączenie w pary.
Wyślij prywatną wiadomość
~Fausta Malfoy F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 12-12-2012 15:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1203
Ostrzeżeń: 1
Postów: 561
Data rejestracji: 17.08.12
Medale:
Brak

Lubię je :). Nie ma co się rozpisywać, jednak niektóre połączenia są baardzo dziwne, że aż nienaturalne.A pairingi o Jamesie i Lily, to już po prostu mnie przerasta, bo niczego nowego wnieść nie może. I tak wiadomo, że będą razem -.-.
__________________
besty.pl/upload/file/1822905.gif
s14.postimage.org/rnaon0wb5/image.png25.media.tumblr.com/tumblr_mcks5pZrf41rhy1zzo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Chop Suey F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 12-12-2012 16:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 960
Ostrzeżeń: 0
Postów: 285
Data rejestracji: 21.08.10
Medale:
Brak

Osobiście lubię czytać FF. Chociaż nie przepadam za takimi, w których bohaterzy łączeni są w nieprawdopodobne pary, jak na przykład Hermiona/Snape, Draco/Harry, albo Hermiona/Draco. Takie opowiadania mówiąc szczerze mnie trochę odrzucają. Moje ulubione pairingi to Harry/Cho, Lavender/Ron i Hermiona/Wiktor. Uśmiech
__________________
38.media.tumblr.com/a1b345f36128e8285a594d3835dced77/tumblr_n6g4qgf7xg1rr37qoo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Mniszka19Xd F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 12-12-2012 18:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1320
Ostrzeżeń: 1
Postów: 536
Data rejestracji: 03.06.10
Medale:
Brak

Mi się podobają ff ale zależy jakie są postacie.Niektóre są po prostu obraźliwe do HP.Ale jak mi nudno to czytam ff żeby się rozerwać.
__________________
[color=#ffffff][big]http://historiafantasyczylikazdymaaniola.blogspot.com/

25.media.tumblr.com/tumblr_lthswym8Ma1r4ghkoo1_500.gif

6.asset.soup.io/asset/4161/6982_adb4_490.gif

asset-d.soup.io/asset/2092/0573_df25.jpeg
Wyślij prywatną wiadomość
~xFleur_Delacourx F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 15-02-2013 18:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Gryffindoru
Punktów: 426
Ostrzeżeń: 0
Postów: 153
Data rejestracji: 19.12.12
Medale:
Brak

Czytalam raz bardzo ciekawe ff o Bellatriks i Voldemorcie Dowcipniś I musze przyznać zę to są bardzo dobre pomysly,tworzyć wlaśne historie bohaterow.Ale też niektozi lubio np. Voldemorta i Bellatriks i zaczynaja sobie mysleć co by bylo gdyby byli razem Uśmiech Tworzą ff i myslą ze znajdzie sie osoba ktora ma takei same zainteresowania i odbiega w marzenia do tego stopnia co on sam.Nie mam nic przeciwko nim.Ale jeśłi znajdę coś np. Syriusz i Bellatriks to,to jest wedlug mnie bez sensu,bo oni sie nienawidzili.Oczywiście to mozę sie wiązac do kolejnych nieudanych ff o tych osoba ktorych ja nie wyobrazam sobie ze mogliby być razem.Ale świat nie kręci sie wokol mnie i jesli ktoś lubi to czemu nie.ja mu tego nei zabronie Uśmiech Kazdy ma zainteresowania i tworzenei ff pobudza wyobraźnie i rozwija swoje zainteresowania.A poza tym ludzie lubią czytać o swoich ulubionych bohaterach w połączeniu ze sobo.Ja np. lubie Narcyze i Lucjusza Uśmiech I smutno mi bylo kiedy nie bylo o nich prawie nic,jedynie pare zdań i lubie o nich czytać swego rodzaju ff Uśmiech .
Jestem jak najbardziej za ff .
__________________
De Serpentard ruse
Poufsouffle cretinisme
Serdaigle propre omniscience
Mefiez-vous nous Gryfindorze!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~Veaphilus F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 15-02-2013 18:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 20
Ostrzeżeń: 0
Postów: 10
Data rejestracji: 09.02.13
Medale:
Brak

Paring - Bellatriks i Voldemort mi nie pasi, bo Voldemort nie kojarzy mi się z miłością. Za to Harry i Draco - mega mi się podoba, co do Hermiony - Snape to zależy. Lubię takie opowiadania (Hermiona x Snape), kiedy Snape zostaje ze swoim charakterem, a Hermiona ze swoim. Hermiona x Draco - też lubię.
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 15-02-2013 18:56
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Osobiście uważam je po prostu za bezsensowne. Co ma na celu łączenie np. Hagrida w parę z Aragogiem a Mcgonagall z Hermioną ? Jestem wierny tzw. "tradycji książkowej", dlatego wszelkie fantazje na temat głównych bohaterów uznaję za nic nie wnoszące...

Każdy ma oczywiście swoje zdanie - jeżeli komuś poprawi nastrój jak wyobrazi sobie flirtującego Neville'a z Deanem lub Padmę z Filchem, to proszę bardzo...
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Serpensoria F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 15-02-2013 21:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 216
Ostrzeżeń: 0
Postów: 99
Data rejestracji: 13.02.13
Medale:
Brak

szczerze nie mam nic przeciwko ff .. :D

może to głupie, ale najbardziej podoba mi się Drapple ( Draco + apple ) hahaha :)
i oczywiście Dramione . ;3
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 15-02-2013 21:25
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Chciałbym tylko dodać, że naprawdę podziwiam osoby, które są w stanie sobie wyobrazić związek Hermiony Granger z Draconem Malfoyem... bo to są zupełnie inne bajki... można zasłaniać się rzecz jasna typowym w takich kwestiach sloganem "że przeciwieństwa się przyciągają", ale dla mnie po prostu jest to groteskowe ( żeby nie użyć słowa żałosne )

Lilly zerwała znajomość z Severusem, gdy ten tylko RAZ nazwał ją "szlamą" - kiedy wisiał głową w dół poniżany, upokarzany i wyśmiewany przez Jamesa, Syriusza oraz innych uczniów. Mimo to nie przebaczyła mu... Warto przypomnieć, że wcześniej lubili ze sobą rozmawiać, spędzać wspólnie czas, cieszyć się pełnią życia...

Draco od samego początku traktował pannę Granger jako gorszą... "Nikt Cię nie pytał o zdanie ty brudna szlamo" ( HP i KT ) "Będziesz następna szlamo" ( HP i KT ) "Jeżeli się zastanawiasz mamo co tak śmierdzi, to właśnie weszła szlama" ( HP i KP ) - Hermionie zdarzyło się go nawet uderzyć ( III tom ) - oni od pierwszej chwili "pałali do siebie" taką miłością jak akromentule do bazyliszka... Tym bardziej gratuluję wyobraźni. Dla mnie jest to wręcz niemożliwe, żeby zostali chociaż dobrymi znajomymi ( o uczuciu przyjaźni lub miłości można sobie pomarzyć... )
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Angel14 F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 15-02-2013 22:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2184
Ostrzeżeń: 0
Postów: 376
Data rejestracji: 16.04.11
Medale:
Brak

Uwielbiam je, głównie dlatego, że można się albo pośmiać, albo uświadomić sobie kto do siebie tak naprawdę pasował a kto nie ;D Np. Ron i Hermiona nie powinni być razem, ponieważ wogóle do siebie nie pasują, za to Herma pasuje bardzo do Severusa (moje ukochane Sevmione <3) i nawet do Draco ;D Takie ff z nowymi parringami są moim zdaniem najciekawsze ;D Jestem też wielką fanką Bellamione i Drarry, naprawdę się przyjemnie to czyta, jeśli ff jest dobrze napisany Rozbawiony
__________________
25.media.tumblr.com/c7f98ce7deaf784cdfd56c75e361e81e/tumblr_mkyubpkpDr1roov60o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT