Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 149
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Kości
~Alanoholiczka F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 02:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 469
Ostrzeżeń: 0
Postów: 65
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Bardzo lubię filmy kryminalne jednak ostatnio tyle sie ich namnożyło że mozna sie w tym wszystkim pogubić. Polskie jakos nie za bardzo przypadły mi do gustu zafascynowały mnie natomiast "Kości"
Bardzo ciekawia mnie takie badania, jestem pod wielkim wrazeniem tego, co mogą uzyskać naukowcy z kawalka ludzkiego szkieletu.
Czy na kimś jeszcze ten film wywarł duże wrażenie?
__________________
hogsmeade.pl/tiara,slytherin,on.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Tanya F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 21:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5038
Ostrzeżeń: 0
Postów: 355
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Też lubię ten serial Uśmiech Nie zawsze mam okazję go obejrzeć, ale staram się jakos nadrabiac zaległości czytając strzeszczenia odcinków. Bardzo lubię patrzeć jak ci detektywi przeprowadzają różnego typu badania i w ogóle. Tak, lubię seriale kryminalne ale nie polskie xD
__________________
s3.amazonaws.com/hottopic_shockhound_production/images/20817/67557_GunsNRoses_003.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Une fille noire F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 21:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 40
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Uwielbiam go Oczko jak na razie nie ominęłam ani jednego odcinka Oczko tak jak Wy uwielbiam seriale kryminalne i jeszcze medyczne np chirurdzy, ostry dyżur. ale polskie jakoś mi do gustu nie przypadły..
Wyślij prywatną wiadomość
~Doti_Tonks F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2008 19:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 741
Ostrzeżeń: 0
Postów: 273
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Bardzo lubię Kości i mam nadzieję, że serial jeszcze długo będzie leciał w naszej telewizji. Ciekawa fabuła ogólna, a każdy nowy wątek rozwiązywany jest w interesujący sposób. Zaciekawiła mnie bardzo sprawa rodziców pani doktor, chociaż ten wątek jest już częściowo wyjaśniony...
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 24-10-2008 21:35
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Oglądam. Kocham ten serial. Jest 3 na liście w moim rankingu po Zagubionych i House M.D.

Nie pamiętam, kiedy wystartował na antenie Polsatu. Niedługo chyba rok będzie. Żadnego odcinka nie przegapiłam.

Deschanel jako Dr. Brennan i d e a l n i e odgrywa swoją rolę. Często do dialogu z Booth'em dorzuci kilka cynicznych i ironicznych słów, co bardzo lubię.
A Zach i Hodgins też czasem mają śmieszne dialogi.

W dodatku możemy podziwiać cuda współczesnej techniki (m.in 'wytwory' Angeli, która z niczego potrafi zrobić portret człowieka), ciekawe sprzęty oraz poznać się an fachu. Mały odłamek kości, a jak wiele można się z niego dowiedzieć. To wprost niesamowite!

Każdy odcinek jest o czymś innym. Od pewnego czasu wtrącono też wątek związany z przeszłością Brennan i poznajemy kolejne zagadki z życia pani doktor.

Ulubiony odcinek? Chyba w kwietniu nadawano odcinek związany z Bożym Narodzeniem. Wzruszający. Mój ulubiony.


Uwielbiam "Bones"! ;D
__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 24-10-2008 22:29
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Pare razy obejrzałam, kiedy czekałam, aż włosy mi wyschną. Akurat , albo trafiłam na ciekawe odcinki, albo cały serial jest ciekawy.
Zdziwilo mnie w nim, że - jak pare osób napisało - z kawałka szkieletu można bardzo dużo wywnioskowac. Prawie w sumie wszystko. Od zgonu po wiek. oO
Staram sie czasami obejrzec, o ile nie zapomne, a warto wspomniec, ze czesto mi sie to zdarza...
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 24-10-2008 23:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Kilka razy obejrzałam, spodobał mi się jednak jakąś jego fanką nie jestem. Zupełnie przez przypadek trafiłam na pierwszy odcinek który obejrzałam, nawet mnie wciągnął.

W dodatku możemy podziwiać cuda współczesnej techniki (m.in 'wytwory' Angeli, która z niczego potrafi zrobić portret człowieka), ciekawe sprzęty oraz poznać się an fachu. Mały odłamek kości, a jak wiele można się z niego dowiedzieć. To wprost niesamowite!


I tu się z Tobą zgodzę, te cuda współczesnej techniki w Anglii są genialne!
Wyślij prywatną wiadomość
~Albus Potter F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 00:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 134
Ostrzeżeń: 0
Postów: 49
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Film jest spoko oglądam jeśli mogę. Najlepsza jest pani doktor ze swoim teamem tworzą genialna ekipę. Ten serial jest jednym z moich ulubionych na liście są jeszcze CSI ( wszystkie odsłony) oraz House lubię tego typu seriale tam coś się dzieje każdy daje nam coś nowego a nie, że Fanek po raz 11 zakochał się w Marysi. A technikę jaką pokazują hmm brak słów po_prostu cudeńka po_prostu uczyć się i na takim sprzęcie pracować ale jak pomyśle ile na to potrzeba czasu to się odechciewa chyba żeby tak jak nasz spec od gleby Język pracować Rozbawiony
__________________
Albuss P

Edytowane przez Ariana dnia 25-10-2008 11:58
Wyślij prywatną wiadomość
~Shemya F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 20:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1628
Ostrzeżeń: 1
Postów: 665
Data rejestracji: 14.09.08
Medale:
Brak

Lubie ten serial, nawet bardzo. Jest bardzo ciekawy i nigdy mnie nie nudzi.
Często też można się przy nim pośmiać Oczko Nie wiem co jeszcze dodać, a hmm... Właśnie, czy ja jestem ślepa czy rzeczywiście nie ma ich teraz na Polsacie? xD
__________________
Everything dies
http://shivamix.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Upiorzyca F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 03-11-2008 16:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1105
Ostrzeżeń: 1
Postów: 207
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja też bardzo lubię ten serial, zawsze z siostrą w niedzielę robimy sobie mini maraton serialów kryminalnych i Kości zawsze ten maraton zamykają, ogólnie lubię takie filmy, podoba mi się technika w nich pokazana.
__________________
Twórczość bywa rekompensatą, choć czasem bardzo utajoną, z bardzo skrywanych braków i utrat płynącą jak z podziemnego źródła.

Maria Dąbrowska
Wyślij prywatną wiadomość
~Kinga F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 07-03-2009 21:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sklepikarz z Pokątnej
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 155
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Kiedy pierwszy raz usłyszałam o tym serialu, wykrzywiłam się i stwierdziłam, że jest obrzydliwy. Po obejrzeniu pierwszego odcinka nadal twierdziłam, że jest obrzydliwy i ... zaczęłam odliczać dni do następnej niedzieli. Szybko stał się jednym z moich ulubionych seriali i zaczęłam go pieszczotliwie nazywać "Kosteczki" xD [EDIT: Wióro, jak też myślałam, że jestem oryginalna. heh]
Ciekawy pomysł - rozwiązywanie zagadek kryminalnych przy użyciu najnowszej techniki. Makabryczne zabójstwa są fajnie równoważone przez świetnie napisane, pełne złośliwości dialogi śledczych.

W razie gdyby ktoś nie wiedział, od ostatniej niedzieli emitowana jest nowa seria. Moim skromnym zdaniem równie dobra jak poprzednia.
__________________
"Drogi panie, życie upływa na samych qui pro quo! Są qui pro quo miłości, qui pro quo przyjaźni, qui pro quo polityki, finansów, Kościoła, urzędu, handlu, żon, mężów..."
Denis Diderot Kubuś Fatalista i jego pan


"A: Znajdujesz się w miejscu, gdzie nie obowiązuje prawo Rzeczypospolitej Polskiej.
K: A jest takie miejsce, w którym obowiązuje?"
Oficer, reż. Maciej Dejczer


"Szczęście nie zna politycznych granic i układów, nie hołduje żadnej ideologii, ba, ono nawet bywa niezgodne z dekalogiem."
Dorota Terakowska


CREDIT: ikonka by by [info]yourbestbeticon

Edytowane przez Kinga dnia 27-06-2009 20:14
http://zloty-las.livejournal.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Vampire F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 07-03-2009 22:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2120
Ostrzeżeń: 0
Postów: 200
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Na początku słyszałam tylko reklamy i jakoś za bardzo mnie nie zaciekawiły, więc nie oglądałam... Aż w końcu, któregoś wieczoru w telewizji nie było nic do oglądania, samo nuuudy, więc zaczęłam skakać po kanałach i w końcu zatrzymałam się na "Kościach"... Bardzo ciekawy serial... Nie mam nic do zarzucenia... Niestety oglądałam tylko kilka odcinków...
Bardzo lubię też inne seriale kryminalne jak np. "Dowody Zbrodni", "Krok od domu" czy "Bez śladu"...
W dodatku możemy podziwiać cuda współczesnej techniki (m.in 'wytwory' Angeli, która z niczego potrafi zrobić portret człowieka), ciekawe sprzęty oraz poznać się an fachu. Mały odłamek kości, a jak wiele można się z niego dowiedzieć. To wprost niesamowite!

I z tym się zgodzę... Przed obejrzeniem tego serialu nie wiedziałam, że można dowiedzieć się z kawałka kości tylu rzeczy o jego właścicielu...;d
__________________
W mrocznym, przepastnym świecie duchów i demonów nie ma istoty równie strasznej, równie odpychającej, a mimo to darzonej taką fascynacją, bojaźnią przesyconą, co wampir, który ni demonem, ni duchem nie jest, lecz jeno tajemnicze i potworne cechy obojga dzieli. - Wielebny Montague Summers



Jeśli ma człowiek na coś w świecie dowody, to na istnienie wampirów. Nie brakuje niczego : raporty oficjalne, zeznania obywateli sznowanych, chirurgów, urzędników, księży. Lecz mimo to któż w wampiry wierzy? - Rousseau


"Dziewczyna leżała na podłodze martwa, z rozciętą piersią, a przy niej klęczał czarodziej, tzrymając w okrwawionej ręce wielkie, gładkie, szkarłatne serce, które lizał i gładził, ślubując zamienić je na własne.
W drugiej ręce trzymał różdżkę, którą próbował wywabić ze swojej piersi skurczone, włochate serce. Ono jednak było silniejsze od niego i tkwiło w jego rozwartej klatce piersiowej, odmawiając uwolnienia go spod swojej władzy lub powrotu do kryształowej trumienki, w której tak długo było uwięzione.
I oto na oczach struchlałych ze zgrozy gości czarodziej odrzucił różdżkę i chwycił srebrny sztylet. Wołając, iż nigdy się nie zgodzi, by rządziło nim jego własne serce, wyjął je sobie z piersi.
Przez chwilę klęczał z wyrazem triumfu na twarz, ściskając po jednym sercu w każdej dłoni, a potem padł na ciało dziewczyny i wyzionął ducha."
- Baśnie Barda Beedle'a - "Włochate serce czarodzieja"
Wyślij prywatną wiadomość
~marta2093 F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 07-03-2009 22:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 363
Ostrzeżeń: 0
Postów: 76
Data rejestracji: 02.02.09
Medale:
Brak

Tak, tak jak pisze Kinga bodajże od zeszłej niedzieli jest emitowana na polsacie nowa seria.
Na początku "Kości" wydawały mi się obrzydliwe. W tym serialu jest o wiele więcej makabrycznych scen niż np. w CSI. Pierwszy odcinek obejrzałam przypadkowo, z braku lepszej pozycji w niedzielnym programie i... teraz przez cały tydzień wyczekuję mojego ulubionego maratonu filmowego, a właściwie serialowego: CSI Miami, Wzór i Kości oglądam co niedzielę a przynajmniej się staram. xD W "Kościach" podoba mi się zaawansowana technika ale ostatnio, przynajmniej jak na mój gust zbyt wiele czasu jest poświęcone życiu prywatnemu bohaterów. Mimo to każdy odcinek śledzę z zapartym tchem Rozbawiony
__________________
[alt]Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!
[/alt]


Miej serce i patrzaj w serce!
Wyślij prywatną wiadomość
~Sarah Jane F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 08-03-2009 14:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Gracz Quidditcha Slytherinu
Punktów: 116
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 31.10.08
Medale:
Brak

Kocham Kości! (zresztą jak wszystkie kryminalne seriale)Rozbawiony Zawsze obowiązkowo muszę obejrzeć w niedzielę. A ten Booth (czy jakoś tak) to jest taki jeden gościu z "BuffyJęzykostrach wampirów"Uśmiech
__________________
www.allaboutbuffy.net/209spike.jpg
Drusilla & Spike
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 08-03-2009 14:44
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

O i ja tez oglądam "Kości:, nie oglądałam ich od początku ale zaczęłam tak gdzieś w połowie a może nawet i nie ale i tak naprawdę to serial nawet fajny i pomimo tylu kryminalnych seriali jakich się teraz namnożyło to jest ciekawy a zagadki i styl ich rozwiązywania też jest nietypowy i to mi się w nim podoba.

W dodatku możemy podziwiać cuda współczesnej techniki (m.in 'wytwory' Angeli, która z niczego potrafi zrobić portret człowieka), ciekawe sprzęty oraz poznać się an fachu. Mały odłamek kości, a jak wiele można się z niego dowiedzieć. To wprost niesamowite!


A i to jeszcze, z tym się zgadzam, nie wiedziałam że z jednek kości tyle o człowieku można się dowiedzieć.

__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 27-06-2009 18:33
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Jedyny cudowny, wspaniały, doskonały i interesujący mnie serial. Intryguje mnie w nim wszystko - począwszy od kosteczek i wszystkimi ciekawostkami z nimi związanymi, skończywszy na bardzo zastanawiającej fabule, która [co rzadko się zdarza] nie wydaje mi się banalna.

Powodów z serii 'Dlaczego ten serial jest genialny?' jest bardzo wiele, wystarczy wziąć pod uwagę, chociażby to, że od 2 tygodni, oddaję się Kosteczkom całkowicie, ignorując wszystko i wszystkich, pobierając co rusz, nowe odcinki i napawając się nimi [i wydając kasę na transfer na chomiku... ;f] bez przerwy.

Skąd znam ten serial - oglądałam na polsacie. Niestety był emitowany w nieodpowiadającej mi porze, dlatego zabrałam się za to dopiero teraz.

Deschanel jako Dr. Brennan i d e a l n i e odgrywa swoją rolę. Często do dialogu z Booth'em dorzuci kilka cynicznych i ironicznych słów, co bardzo lubię.
A Zach i Hodgins też czasem mają śmieszne dialogi.

W dodatku możemy podziwiać cuda współczesnej techniki (m.in 'wytwory' Angeli, która z niczego potrafi zrobić portret człowieka), ciekawe sprzęty oraz poznać się an fachu. Mały odłamek kości, a jak wiele można się z niego dowiedzieć. To wprost niesamowite!

Każdy odcinek jest o czymś innym. Od pewnego czasu wtrącono też wątek związany z przeszłością Brennan i poznajemy kolejne zagadki z życia pani doktor.

Ładnie ujęłaś, podpiszę się pod tym. : D

Ogólnie rzecz biorąc jestem zafascynowana, a Booth w mym rankingu bije na głowę Króla Artura na koniu i z długą szpadą oraz Jacka Sparrow'a.

Na początku "Kości" wydawały mi się obrzydliwe. W tym serialu jest o wiele więcej makabrycznych scen niż np. w CSI.

łał. Szczerze mówiąc, jak do tej pory, najbardziej makabryczną sceną wg mnie było wychylanie się przez balkon, bodajże w II sezoonie. ;f Na całe szczęście, balkon pojawia się rzadko, a reszta nie jest obrzydliwa. [btw - CSI też mnie nie obrzydza. Rozbawiony]

No, Kości są świetne. Rozbawiony
_____________

Szybko stał się jednym z moich ulubionych seriali i zaczęłam go pieszczotliwie nazywać "Kosteczki" xD

lol, myślałam, że jestem oryginalna. :d
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif

Edytowane przez niewesolypagorek dnia 27-06-2009 18:46
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2009 12:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

"Kości" to fenomenalny serial! Uwielbiam go! Kocham dialogi między dr Brennan i Booth'em Rozbawiony
Antropologia mnie fascynuje. Poza tym, uwielbiam wszystkie seriale kryminalne (CSI, Numb3rs). Oglądając ja, po cichutku marzę, żeby móc kiedyś pracować w takim instytucie czy laboratorium kryminalnym.
Wracając do "Kości" jedyne co mnie denerwuje, to pora emisji, bo często nie mam już siły siedzieć przed telewizorem, tym bardziej, że w poniedziałek muszę wcześnie rano wstać. Ale na szczęście teraz mamy wakacje, więc nie przegapię żadnego odcinka! Rozbawiony
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 23-12-2009 19:32
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

Też lubię oglądać Kości.
Jest jednym z kilku kryminałów, które oglądam (reszta to nuuuuuda).
Chociaż czasem to aż się boję patrzeć na niektóre sceny, to oglądam ten film.
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 20-02-2011 16:23
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Mogłabym oglądać bez przerwy. Straszliwie wciągający, niesamowicie ciekawe sprawy, świetnie zrobiony. Wspaniali aktorzy(!). Aż mi określeń brakuje. Uwielbiam seriale kryminalne, a ten szczególnie.

Wracając do "Kości" jedyne co mnie denerwuje, to pora emisji, bo często nie mam już siły siedzieć przed telewizorem, tym bardziej, że w poniedziałek muszę wcześnie rano wstać.


No, dokładnie. Teraz oglądam o 20:00 CSI, potem Kości, następnie nachodzę na połówkę House'a na TVNie i o 22.35 oglądam Krok od domu. Wbrew temu serialowego wieczoru, to telewizji oglądam mało ^^ - ale tego nie mogę po prostu odpuścić, tylko szkoda,że w niedzielę i trzeba wstać rano...
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.

Edytowane przez leea dnia 20-02-2011 16:24
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2012 17:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Uwielbiam serial i on mnie jakoś nie odraża, mimo że to trupy. Co innego gdybym zobaczyła w realu. Ble
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT