Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 202
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Ulubione miasto
Wolisz miasta za granicą czy w Polsce?
Polsce Polsce 30%[11 głosów]
Za granicą Za granicą 49%[18 głosów]
Obojętnie Obojętnie 22%[8 głosów]
Głosów ogółem : 37
Drukuj temat · Ulubione miasto
~Luna Lovegood1707 F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 30-04-2011 16:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 150
Ostrzeżeń: 3
Postów: 164
Data rejestracji: 28.01.11
Medale:
Brak

Jak sam temat mówi,pytam was o ulubione miasto. Ja lubię Paryż. A wy?

F: Proszę uzasadniać odpowiedzi.
Edytowane przez Fantazja dnia 16-09-2011 00:32
Wyślij prywatną wiadomość
~zaeli F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 15-09-2011 18:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 0
Postów: 348
Data rejestracji: 06.06.11
Medale:
Brak

A ja kocham Wrocław ( dodam, że wcale tam nie mieszkam... )
__________________
Nothing lasts forever though we want it to ...
<3

"Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and, above all those who live without love."
<3
Wyślij prywatną wiadomość
~dark shadow F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 15-09-2011 18:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Ja uwielbiam Londyn (gdzie chciałabym pojechać), Surrey (z oczywistych powodów). No i jasiek miasto w Japonii gdzie chciałabym pojechać. Ubóstwiam też Czaklie w Chorwacji.

Ogólnie jestem taka ,jakby anty patriotką więc co mam w Polsce lubić.
__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Karma Chameleon 20 F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 15-09-2011 18:46
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 598
Ostrzeżeń: 4
Postów: 362
Data rejestracji: 14.07.11
Medale:
Brak

A ja uwielbiam Manaus w Brazylii! Port Moresby na Nowej Gwinei, Port Villa na Vanuatu i Wellington na Nowej Zelandii. Kocham te miasta! Chciałabym tak kiedyś zamieszkać!
__________________
No hej hej, witaj, drogi Gościu
Lubię Cię :*
Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 15-09-2011 18:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

Oczywiście, że Kraków. ^^ Tak, mieszkam tam. xD Ogólnie dla mnie to miasto to miasto marzeń, choć ma parę wad... Ale trzeba się przyzwyczaić do menelów błąkających się bez celu po ulicach i pozostawionych po nich butelek. Oczko Jednak z drugiej strony, gdzie takich rzeczy nie ma? xD Wszędzie się zdarza. A wracając do tematu, ogólnie miasto ma w sobie urok i... to coś. Jak dla mnie, ulubione miasto ( a widziałam już wiele) Oczko.
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 15-09-2011 19:05
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Po pierwsze Karpacz. Moje kochane miasto, z którego teoretycznie pochodzę. Po drugie, Rzym. Miasto nad miastami. Jak dla mnie, to najcudowniejsze miejsce na ziemi. Po trzecie, Paryż. Piękno zabytków, cudowne kawiarenki, muzyka, wieża Eiffla i przede wszystkim Luwr. Po czwarte Praga, nazywana Rzymem wschodu. Miasto przepiękne, z tradycjami. Po piąte i ostatnie, Chicago. Ciągnie mnie tam bluesowa muzyka, która kiedyś była grana w tamtejszych knajpkach.
Edytowane przez N dnia 15-09-2011 19:10
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 16-09-2011 20:03
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ah, mimo, że mieszkam w Londynie, które tętni życiem i przyciąga wiele różnobarwnych postaci, nie jest to moje ulubione miasto. A co do pytania powyżej, to mogę sprecyzować dwie odpowiedzi, ulubione miasto, w którym byłam i ulubione miasto z książek, zdjęć i opowieści znajomych, które niezwłocznie chciałabym odwiedzić.
Do tej pierwszej kategorii zalicza się Zurich w Szwajcarii, ze względu na atmosferę tego miasta jak i przepiękne widoki, pełno zieleni. Przedmieścia tego miasta są po prostu bajeczne krajobrazy wokół miasta, zielone rozciągające się pola i pagórki, wzgórza i góry z krystalicznymi jeziorami są zapierające w dech piersiach, a w porze zimowej, przecudowne lśniące bielą obszary emanują taką magiczną delikatnością.

Co do drugiej sekcji, moim ulubionym miastem jest a raczej są dwa miejsca na ziemi, pierwszy to Nowy York, gdzie zawsze tłoczno, miasto nigdy nie śpi no i oczywiście dzielnica handlu i biznesu, mnóstwo sklepów czyli Manhattan, ów miejsce ranking-owałoby na pierwszym miejscu na mojej liście "gdzie wydać obrzydliwie dużo kasy i zostać spłukanym". ^^ Drugie zaś miasto to Sydney w Australii, ze względów na klimat jak i nostalgiczne opowieści mojej babci ^^.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~Grappa F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 16-09-2011 20:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 13
Ostrzeżeń: 0
Postów: 5
Data rejestracji: 16.09.11
Medale:
Brak

Ja jestem oczarowana Tokio. Razem z Japończykami opłakiwałam trzęsienie ziemi i niespodziewane tsunami. Bardzo przykro mi z powodu strat Japonii ale jakoś pewnie z tego wyjdą co nie?Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~CeCe F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 16-09-2011 20:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Animag Kruk
Punktów: 562
Ostrzeżeń: 2
Postów: 269
Data rejestracji: 09.08.11
Medale:
Brak

Paryż...tak myślę że Paryż lub Tokio...nie wiem. Ale oprócz tych miast lubię jeszcze Londyn. "Lady Shadow ja to bym chciała mieszkać w Londynie. Pewnie też się tam uczysz co nie?Oczko no dobra to było głupiutkie pytanie...
__________________
Duchy, strzygi i upiory,
Dziś harcują, toczą spory.
Kogo to dziś upolują,
Komu figla zaserwują.
Duchów tych się trzeba bać,
Nie wiesz, co się może stać!

www.gifownik.pl/gify_new1/swieta/hallowen/9.gif

Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie...

Kłotnia Lily i Snape'a
Była noc. Lily w koszuli nocnej stała z założonymi rękami przed portretem Grubej
Damy u wejścia do Wieży Gryffindoru.
- Przyszłam tylko dlatego, bo Mary powiedziała mi o twojej groźbie, że będziesz tu
spać.
- Tak. I zrobiłbym to. Nigdy nie chciałem nazwać cię szlamą, po prostu...
- Wymknęło ci się? - W głosie Lily nie było współczucia. - Już za późno. Usprawiedliwiałam cię przez całe lata. Nikt z moich przyjaciół nie rozumie, dlaczego w ogóle z tobą rozmawiam. Z tobą i twoimi kolegami, śmierciożercami. Widzisz, nawet nie zaprzeczasz! Nawet nie zaprzeczasz, kim zamierzacie się stać! Nie możecie się doczekać, aż dołączycie do Sam - Wiesz - Kogo, prawda?

Pozdrowionka dla drogi Gościu<3
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermioina98 F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 16-09-2011 22:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 644
Ostrzeżeń: 1
Postów: 217
Data rejestracji: 06.03.11
Medale:
Brak

1. Moje kochane małe miasteczko w którym się urodziłam, wychowałam i mam zamiar umrzeć.
2. Paryż - no w końcu miasto zakochanych i podobno jest takie piękne.
3. Szczecinek (nie Szczecin!)- moja ciocia kiedyś tam mieszkała i czasami na wakacje jeździłam. Miasto przepiękne, te wszystkie parki i jeziora, po prostu cudo!
__________________
"Otwieram się na sam koniec."


media.tumblr.com/tumblr_lwegdi4Cj61qetyuv.gif

"Odbijam nie twą twarz ale Twego serca pragnienia."
Wyślij prywatną wiadomość
!Asik F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 19-09-2011 13:04
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,186
Data rejestracji: 19.07.11
Medale:
Medal

Miasto które zawsze mnie czymś zaskoczy to słowacka Levoca - niesamowity klimat - jakby czas tam się zatrzymał. Lubię je odwiedzać co roku.
Miasto które nigdy mi się nie znudzi to Kraków - jego zaułki i dzielnice - coś niesamowitego jest w tym mieście.
Miasto do którego mam sentyment to Nowy Targ z racji, że mieszkałam tam 4 lata. Lubię też Zakopane ale na przełomie października i listopada kiedy nie ma tam turystów.
Z zagranicznych chciałabym odwiedzić: Reykjavik, Sztokholm, Oslo, Wenecję, Rzym i Lyon
__________________
"In heaven everything is fine" - Eraserhead, 1977

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać to tutaj: http://hogsmeade....ost_172074

Jeśli chcesz podyskutować o fotografii to zapraszam do mojej grupy społecznej: FOTOGRAFIA: http://hogsmeade....roup_id=93
http://joannacora.fotolog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Rose Granger F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 19-09-2011 14:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1200
Ostrzeżeń: 0
Postów: 161
Data rejestracji: 25.02.11
Medale:
Brak

Mieszkam od kilku lat w Warszawie i pamiętam swoje przerażenie, że jest taka duża, prawie mnie pochłania a ja taka mała i strasznie trudno mi się odnaleźć. Wszędzie daleko, kilometrowe korki, wypadki, tłok, wrzask i w ogóle. Lata minęły a ja nie wyobrażam sobie życia bez tego całego zestawu. Mam tu wszystko: szkołę, znajomych, ukochanego... ale mam też naturę obieżyświata, podróżnika i zwiedzacza, który uwielbia podróże w stylu "just me and a backpack" (że tak zacytuję wypowiedź pewnego osobnika) i o ironio coraz częściej przelatuje mi przez głowę myśl o studiach poza miejscem zamieszkania.

Co do ulubionych miast w Polsce: zdecydowanie Karpacz, Zakopane, Kraków i Częstochowa. Czemu? bo z każdym z tych miejsc wiążą się tysiące moich najszczęśliwszych wspomnień, bo zdecydowanie różnią się od mojej głośnej, zatłoczonej Warszawy (powiedziałabym nawet, że dla mnie zwalnia bieg czasu), bo w Karpaczu uwielbiam łazić po lesie i pić wodę prosto ze strumyka a w Zakopanem w ogóle pierwszy raz miałam styczność z górami, poznałam niezapomniane uczucie, kiedy o własnych siłach wdrapie się na szczyt i wyjeżdżałam stamtąd z autentycznymi łzami w oczach... naprawdę mogłabym długo tak jeszcze wymieniać.

Co do zagranicznych miast: Londyn i Czechy. W tym pierwszym spędziłam tylko miesiąc życia ale przez ten czas zdążyłam zakochać się w klimacie, w ludziach tam mieszkających, w kulturze.. zdążyłam przesiąknąć tym deszczem, podszkoliłam angielski i wyjeżdżałam przysięgając sobie, że wrócę. Może na całkiem dużą część życia? Okaże się w przyszłości. Jeśli chodzi o Czechy, nie zapomnę wycieczki do Skalnego Miasta, gdzie ujawnił się mój lęk wysokości o którym wcześniej nie miałam pojęcia i mimo totalnego strachu byłam z siebie dumna, że przeszłam cały szlak, nie ustępując wcale chłopakom. No i nie zapomnę świetnych widoków i miłych, przyjaźnie nastawionych ludzi. Co jeszcze? ostatnio ciekawi mnie Australia. Konkretnie nieznana mi jeszcze kraina, która nazywa się Watsonia, gdzie nigdy nie byłam ale nasłuchałam się milionów opowieści kogoś, kto wrócił kompletnie zachwycony i cóż.. nie byłabym sobą, gdybym nie chciała przekonać się o tym na własnej skórze. Oczko
http://magnolia--crescent.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Serena F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 19-09-2011 17:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 460
Ostrzeżeń: 0
Postów: 117
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Brak

Londyn i w ogóle Anglia. Kocham klimat, pogodę i architekturę. I Monako, choć to właściwie państwo - jest coś niesamowitego w tych wąskich uliczkach i ulokowaniu tylu rzeczy na tak małej przestrzeni. Do tego może jeszcze Torino we Włoszech, choć tam akurat jest trochę za ciepło. Do tego Niemcy, Duesseldorf. I Słowenia. Jeśli chodzi o Polskę, to preferuję Góry - Karpacz, Zakopane itp. Lubię też Kraków, nawet się tam urodziłam. Parę miast pewnie by się jeszcze znalazło, ale nie przypomnę sobie wszystkich. Więc kończę. Choć nie powinno się zaczynać zdań od 'Więc'.
__________________
Uwielbiam pytać innych co o mnie sądzą
Ponieważ uwielbiam słuchać jak bardzo się mylą

Pijesz? Nie! Polisz? Nie! Narkomania? Nie! A może... Harry Potter...? TAAK!

I pozdrawiam wszystkich, którzy z nieznanych mi powodów mnie pozdrawiają.

Edytowane przez Serena dnia 19-09-2011 17:23
Wyślij prywatną wiadomość
~MissWeasley F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 19-09-2011 17:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sklepikarz z Pokątnej
Punktów: 844
Ostrzeżeń: 0
Postów: 283
Data rejestracji: 12.08.11
Medale:
Brak

Moje ulubione miasto to Wrocław, bo w nim mieszkam. ^^
Chciałabym zobaczyć Tokio, ale nie nazwę go moim ulubionym miastem bo w końcu nigdy tam nie byłam. xD
__________________
img836.imageshack.us/img836/6403/oliver2.png
"Przysięgam uroczyście, że knuję coś niedobrego"
Wyślij prywatną wiadomość
~gabrysia6210 F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 19-09-2011 18:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 262
Ostrzeżeń: 2
Postów: 151
Data rejestracji: 16.08.11
Medale:
Brak

Chciałabym pojechać do Los Angeles.
__________________
Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi.

-Pan Rogacz zgadza się z panem Lunatykiem i pragnie dodać, że profesor Snape jest wrednym głupolem.

-Pan Łapa pragnie wyrazić swoje zdumienie, jak taki kretyn mógł zostać profesorem.

-Pan Glizdogon życzy profesorowi Snape'owi miłego dnia i radzi mu umyć włosy, bo kleją się od łoju.

Bystrości Krukonów

Lojalności Puchonów

Sprytu Ślizgonów

Naucz nas Gryffindorze!
Wyślij prywatną wiadomość
~DziedzicSlytherina F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 01-10-2011 23:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5368
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,243
Data rejestracji: 07.08.11
Medale:
Medal Medal

Paaaaryż Jupi! Dowcipniś Moje ulubione miasto.. Ciągle o nim marzę Happy Ta atmosfera, kultura, zabytki, ludzie i ach.. język! Wszystko co kocham Uśmiech Jedyne czego chcę, to właśnie teraz się tam znaleźć i już stamtąd nie wracać.. : >
Wyślij prywatną wiadomość
~crunchy frog F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 02-10-2011 00:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -100
Ostrzeżeń: 3
Postów: 26
Data rejestracji: 01.07.10
Medale:
Brak

Władysławowo, Augustów, Kraków, Wrocław - to z polskich, w każdym byłam przynajmniej kilka razy, z każdym mam jakieś cudowne wspomnienia. Z zagranicznych (w których byłam) polubiłam Druskienniki, Wilno i Olitę (na Litwie), a z takich, które dopiero mam szansę zobaczyć, podoba mi się Florencja, Helsinki, Sydney, Bazylea, Tallinn, Petersburg i Las Vegas.
__________________
~~Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony~~
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 02-10-2011 10:16
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Wrocław, Warszawa. Za granicą była dużo razy, ale jakoś szczególnie jakieś miasto mi się nie spodobało. Może dlatego, że nią miałam zbyt wiele czasu aby bardziej je poznać. Marzę, aby zobaczyć NY, może pojadę w październiku do Londynu, miasta które też bardzo chce zobaczyć.
E: co do Paryża, to ładne miasto ale bez szału. Nie zachwycam się nim tak jak inni. A co do ludzi... nie lubię francuzów Rozbawiony
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.

Edytowane przez leea dnia 02-10-2011 10:18
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Tonki F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 20-10-2011 18:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 212
Data rejestracji: 05.04.11
Medale:
Brak

Ja, podobnie jak lea, nie lubię francuzów Oczko Za to chętnie wybrałabym się do Londynu, bardzo chciałabym zobaczyć to miasto i do Madrytu. Jeśli chodzi o Polskie miasta, to podoba mi się Kraków (nie, nie mieszkam tam Oczko). To miasto ma swój urok!
__________________
25.media.tumblr.com/8f647e6fa017326234f7f4c74628d296/tumblr_mgjbgm4xUU1riy6v2o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~dewhoo F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 20-10-2011 19:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 0
Postów: 227
Data rejestracji: 08.10.11
Medale:
Brak

No więc tak jak Pani nade mną, bardzo, baaaaaardzo chętnie odwiedziłabym Londyn. Strasznie inspirujące miasto. No i Berlin.
Co do osławionego Paryża, to jakoś nie wydaje mi się, żeby było to coś zapierającego dech w piersiach. Tak przynajmniej wynika z relacji odwiedzających, bo z tego co wiem, to łatwo się zawieść.
Co do polskich mieścin, to bardzo lubię Rzeszów.
__________________
img21.imageshack.us/img21/8624/72366651.pngSi je suis croyant? Dieu seul le sait.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT