Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 279
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Harcerstwo
Drukuj temat · Harcerstwo
~trzygwiazdki F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 04:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 146
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Harcerstwo - polski ruch społeczny i wychowawczy dzieci i młodzieży wzorowany na skautingu, oparty o służbę, samodoskonalenie (pracę nad sobą) i braterstwo.(Wikipedia o harcerstwie)

harcerze.take5.pl/pliki/harcerz1.jpg
Harcerzyk ;D

Harcerstwo -polska odmiana skautingu. Pierwszą drużynę harcerska w Polsce założył Andrzej Małkowski, żeńską zaś Olga Drachnowska.
Harcerstwo jest świetnym zajęciem na zabicie nudy.Kształci i uczy dyscypliny. W czasie wakacji funduje niezapomniane przeżycia na różnych obozach.

***
Ja osobiście jestem harcerką od trzech lat, kocham to i powoli nie potrafię bez tego żyć. Te wszystkie obozy, biwaki, rajdy.
Zachęcam wszystkich do zapisywania się do pobliskich drużyn.
__________________
Zakochana w nocy i mroku...
Czekająca na pewien znak...
Żyjąca dla tych małych ulotnych chwil...
Walcząca o miłość, prawdę i sprawiedliwość...
Zawsze tęskni za sekundą, zawsze tą ostatnią...
Wciąż uczę się największej sztuki życia:Uśmiechać się zawsze i wszędzie...
Bez rozpaczy znosić bóle...Nie żałować tego, co przeszło...
I nie bać się tego, co będzie...
Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 11:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Tia, to fajnie. d; Wiki uczy, wiki radzi, wiki nigdy cię nie zdradzi. Ja tańczę i o swoim baunsie potrafię sama coś napisać, a ty uczęszczasz na harcerstwo trzy lata i musisz kopiować z encyklopedii? No to mega.

Co do samych harcerzyków - szczerze - wkurzają mnie. Te ich przysięgi, że oni nie piją, nie palą, nie biorą. Buaha, chyba bez munduru, bo jak ja widzę moje koleżanki (harcerki) na imprezach to głowa mała. d;

Ja osobiście bym nie wstąpiła, bo jestem ZA leniwa i perspektywa tego, że nie ma gdzie umyć się przez kilka dni z rzędu mnie po prostu przeraża. ;]
__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 13:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja już od pół roku marzę, żeby być harcerką... Niestety, w zeszłym roku nie udało mi się wstąpić (brak czasu), a przez całe długie 6 miesięcy siła mojego marzenia się pogłębiała... Jeśli w tym roku uda mi się jakoś wszystko zgrać, harcerką na pewno zostanę, bo według mnie to może być świetna zabawa i taka odskocznia od codziennego życia...
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~Julka F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 14:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Goblin
Punktów: 33
Ostrzeżeń: 0
Postów: 7
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Ja bardzo chciałabym wstąpić do drużyny wodniaków w mojej miejscowości ale obawiam się, że nie wyrobię. Trzy razy w tygodniu jeżdżę do szkoły muzycznej i obawiam się, że nie miałabym jak się pojawiać na zbiórkach. A harcerstwo jakby zastępuje mi LSM (Letnia Szkoła Magii). W prawdzie nie spotyka się tam na żadnych zbiórkach. Są kolonie, zimowiska i zlot. Można się też czasami spotkać w gronie tych ulubionych osób.
Edytowane przez Ariana dnia 12-06-2009 23:19
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 14:46
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

haah! sama od 5 lat jestem harcerką... od 3 lat jestem przyboczną w gromadzie zuchowej...

ogółem jest bardzo fajnie... nie ma to jak hulać po lesie w środku nocy, jeździć w różne ciekawe miejsca i się bardzo dobrze bawić ;P

wiele osób uważa 'harcerzykóff' za takie głupie dzieci, najlepiej w okularach, idealnie wyprasowanych mundurkach, przemądrzałych, nie potrafiących się dobrze bawić, udających, że potrafią śpiewać, nie przeklinających, chodzących do kościoła oraz pomagających wszystkim... itd... ogółem myślą o harcerzach źle...

według mnie się mylą... ja nie jestem inną osobą na zbiórkach, inną w szkole, inną tutaj... a uważam, że w wyżej wymienionych przykładów żaden nie dotyczy mnie... ;P
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~StacyFM F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 14:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 40
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Harcerstwo to na pewno bardzo fajna zabawa.
Ostatnio u nas w szkole robili roże iprezy abysmy sie zapisywali. Możne jezdzic na obozy, spac w szkole itp., Moje kolezanki naleza do Harcerstwa i polecaja.
Jednak ja nie mam ochoty tam wstepowac z braku czasu i lenistwa xD A pozatym nie nawidze śpiewac ;p A Harcerze (podobno) duzo spiewaja xD Język
__________________
'Śmierc bedzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony'
brak Wyślij prywatną wiadomość
~Ronalda F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 15:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 113
Ostrzeżeń: 0
Postów: 26
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Ja jestem harcerką od 4 lat i jest super. A co do śpiewania to ja też nie lubię śpiewać chociaż rzeczywiście harcerze dużo śpiewają . Byłam już na trzech obozach, zimowiskui wielu, wielu rajdach.
[/quote]Co do samych harcerzyków - szczerze - wkurzają mnie. Te ich przysięgi, że oni nie piją, nie palą, nie biorą. Buaha, chyba bez munduru, bo jak ja widzę moje koleżanki (harcerki) na imprezach to głowa mała. d;[/quote]
Ja jestem takim harcerzykiem, ale nie poznałam żadnego innego harcerza takiego grzecznego jak ja(nie przeklinam, jestem uczciwa do bólu). Prawdziwy harcerz stara się pomagać innym i potrafi sie dobrze bawić (przeważnie wszędzie gdzie są harcerze wszyscy sie śmieją)Panuje taka niesamowita atmosfera Happy. Są tacy "pseudo"harcerze i jest zasada jestes w mundurze nikt nie może cię tknąć Tak!.
__________________
"W miłości i na wojnie wszystko jest dozwolone, a tu mamy do czynienia po trochu z jednym i drugim"
Ronald Weasley

Pewnych rzeczy lepiej nie wi(e)dzieć.

www.diddl.pl/download/media/prev/3267xw.gif
...dawniej ~Klaudia Weasley

Edytowane przez Ronalda dnia 20-02-2010 17:35
Wyślij prywatną wiadomość
~Yachiru F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 18:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 420
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

kochanka_dracona napisał/a:

Ja osobiście bym nie wstąpiła, bo jestem ZA leniwa i perspektywa tego, że nie ma gdzie umyć się przez kilka dni z rzędu mnie po prostu przeraża. ;]


Kto Ci takich bzdur naopowiadał że na biwakach nie ma się gdzie myć? O.o buhaha.

I co jeszcze?



Szczerze powiedziawszy jest Harcerstwo i Harcerstwo. Zależy, gdzie trafisz --'. Wystarczy przecież włączyć You Tube ;).

Ja trafiłam dosyć dobrze - zawsze o tym marzłam, więc myślę, że gdziekolwiek bym nie byłą w drużynie, byłoby fajnie ;) W naszym hufcu jesteśmy jedną z najmłodszych i największą drużyną. Działamy od 3 lat i jest super ^^. Dziś jadę na spotkanie poobozowe i się cieszę, że znów spotkam tych ludzi ^^.
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 18:23
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

kochanka_dracona napisał/a:

Ja osobiście bym nie wstąpiła, bo jestem ZA leniwa i perspektywa tego, że nie ma gdzie umyć się przez kilka dni z rzędu mnie po prostu przeraża. ;]



Kto Ci takich bzdur naopowiadał że na biwakach nie ma się gdzie myć? O.o buhaha.



rootfl!!!!111

ja powiem szczerze, że to zależy od tego dokąd pojedziesz ;P bo jeżeli jeździsz na biwaki, obozy, wszędzie do jakichś renomowanych pomieszczeń, hoteli, pól namiotowych, czy baz obozowych 666-cio gwiazdkowych to się dziwisz...

ja ostatnio... [2 tygodnie temu] byłam na obozie wędrownym... całymi dniami szliśmy... z plecakami pełnymi ekwipunku na 10 dni, namiotami etc. etc.

1 dzień. przyjeżdżamy, idziemy po górach przez cały dzień, o 23 dotarliśmy na pole namiotowe, rozbiliśmy namioty i SPAĆ! wierz mi nikt nawet nie myślał o kąpieli... dopiero następnego dnia rano, [2 dzień] wszyscy umyli się rano w umywalce [prysznic kosztował 70 gr za minutę o.O ] idziemy dalej... jeszcze daaalej, pod górę... z plecakiem ofc, idziemy do schroniska... docieramy i patrzymy... a tam tabliczka 'schronisko bez wody i prądu... o lodówkę nawet nie pytać] brud! nawet nie było normalnego wc... trzeba było wyjść z budynku schroniska, iść 10m do góry... czyli na szczyt, bo to na górze było... już chyba nie trzeba dodawać, że wiało jak.... no, wiało Rozbawiony 3 dzień... wychodzimy stamtąd idziemy górami i nie górami... z plecakami... o 24 gdzieś, dotarliśmy na pole namiotowe... i dopiero tam był prysznic z goracą wodą!@!!!!!!!111 ahhh *.* rano wyjechaliśmy kawałek... kawałek szliśmy po górach z plecakami i dotarliśmy na pole namiotowe na którym był zimny prysznic 24 na dobę *.* i na tym polu zostaliśmy do końca *.* czyli jakieś około 5 dni ;d


wierz mi... byliśmy tak cholernie czyści przez cały czas... no ja nie wiem kto jej takich głupot mógł naopowiadać... xD


i tak było bossko *.*


*reklama! reklama! *
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Lily F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 18:26
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Charłak
Punktów: 6
Ostrzeżeń: 0
Postów: 3
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja osobiście nigdy nie byłam w harcerstwie, czy tez na obozach harcerskich, ale z opowiadań mojej mamy i mojego taty, wiem, że nie jest tak źle i bardzo chciałabym pojechać.
Wyślij prywatną wiadomość
~alexis_tonks F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 18:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 236
Ostrzeżeń: 0
Postów: 49
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

NIgdy nie byłam na obozie harcerskim, ani nie byłam w drużynie, ale nie mam nic na przeciwko - myślę że to bardzo fajne.
__________________
republika.pl/blog_ns_1189355/3136843/sz/hermiona_draco_szablon_2.jpg

"Przyjaciel to ktoś taki do kogo możesz zadzwonić o 3 w nocy i powiedzieć 'Jestem w więzieniu w Meksyku' a on odpowie "Nic się nie martw. Zaraz tam będę'". Merlene Dietrich
na-zawsze-ja-i-ty--razem.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Bajka F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 18:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 181
Ostrzeżeń: 0
Postów: 57
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Jestem już harcerką od 3 lat. To staję się już praktycznie nieodłączną częścią mojego życia. Uwielbiam wszystkie obozy, biwaki i zimowiska. One po prostu mają swój klimat. A co do śpiewania to prawda, harcerze dużo śpiewają - ale mi to nie przeszkadza i na śpiewanki harcerskie chętnie chodzę. Denerwuje mnie tylko stereotypowe podejście do harcerzy, w szkole, wśród znajomych itp. Jacy to harcerze nie są, że sztywniacy itd.

Yachiru napisał/a:
Szczerze powiedziawszy jest Harcerstwo i Harcerstwo. Zależy, gdzie trafisz --'.

I to jest to. Bardzo cieszę się, że trafiłam tam gdzie teraz jestem.

Było coś jeszcze o myciu się na obozach. Nie jest powiedziane, że na każdym obozie pod tym względem jest tak samo. U nas na obozach zawsze jest gdzie się umyć, i nie ma z tym większych problemów. Raz na zimowisku mieliśmy takie łazienki jakich niektórzy nawet w domu nie mają ! ;d I to wcale nie był jakiś drogi obóz - wręcz przeciwnie. (;
__________________
Emily nie jest nienormalna, ona jest po prostu inna niż wszyscy
schrei.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Yachiru F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 18:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 420
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

wierz mi... byliśmy tak cholernie czyści przez cały czas... no ja nie wiem kto jej takich głupot mógł naopowiadać... xD


Jednak jeśli jedzie się na np. obóz do stanicy, to są one zazwyczaj wyposażone w łazienki, gdzie można się umyć, no nie?

A poza tym - nawet w zimnej wodzie da się umyć ;P.

U nas na obozach zazwyczaj jest tak, że myjemy się (bez prysznica) codziennie, a co drugi dzień jest prysznic. Więc jak już napisałam, zależy gdzie trafisz, na jaki obóz pojedziesz, no i z kim Oczko.
Wyślij prywatną wiadomość
~Cherry F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 21:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1153
Ostrzeżeń: 2
Postów: 241
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nie jestem harcerką i nie mam najmniejszego zamiaru nią zostać.
Przez mojego, niezwykle wkurzającego, kolegę, który na nieszczęście jest harcerzem, uważam tą organizację za śmieszną i trochę wkurzającą.
Mają się za świętych, nie piją, nie palą, nie kłamią, szanują wszystkich.
Głupota.
Ten mój kolega, mimo, że nie przeklina i może i nie pije, to do niektórych osób nie ma za grosz szacunku, bawi się uczuciami, do rodziców cały czas ma jakieś wielkie pretensje...
Więc z niego harcerz żaden.
Oczywiście, bez obrazy dla tych, którzy uważają harcerstwo za coś wspaniałego i dla tych, którzy są lepszymi harcerzami niż ten mój kolega.
A ja się zastanawiam- co się właściwie robi na tych zbiórkach, oprócz śpiewania przy ognisku i gadania?
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 22:00
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

nie negowałam tego, że na obozach jest gdzie się umyć, tylko szczegółu którym było 'kto ci takich głupot naopowiadał' ;P takie głupoty mogę opowiadać na przykład ja - z własnego doświadczenia...

Jednak jeśli jedzie się na np. obóz do stanicy, to są one zazwyczaj wyposażone w łazienki, gdzie można się umyć, no nie?


no ;P


A poza tym - nawet w zimnej wodzie da się umyć ;P.


wiem o tym... i nawet napisałam, że się cieszyłam z zimnej wody ;P jednakże w zimnej wodzie nie umyjesz się dostatecznie dokładnie ^.^ na dłuższą metę mimo wszystko jesteś brudna ;P
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~al_iraqia F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 23:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 376
Ostrzeżeń: 0
Postów: 173
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Kiedyś chciałam być harcerką, ale chyba brakuje mi dyscypliny i w ogóle mam słabą kondycję na takie rzeczy. Jednak trochę żałuję, że kilka lat temu nie zdecydowałam się na to.
__________________
I'm Slim Shady, I'm the real Slim Shady, and you other Slim Shadys are just imitatin! web.hit.bg/pharaoh/1104230420_turesDark4.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Panna Sasania F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 00:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 406
Ostrzeżeń: 1
Postów: 67
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Powiem tak są różni ludzie, są różni harcerze. Samej dane mi było poznać fantastycznych ludzi, którzy mimo, że pełnoletni już są, na żadnej imprezie nie biorą alkoholu do ust, oraz takich którzy po zbiórkach zapominali o wszelkich barierach. Hmm cóż ludziom nasze zachowanie czasem może wydawać się.. dziwneCooo Ale nie twierdzę, że każdemu w smak ma być typowo harcerskie życie. Oj do tego nerwy trzeba mieć, kilku kumpelom po 2-tygodniowym obozie ze mną złamała się psycha, co prawda mieliśmy wodę (zimą, czasem letnią) tylko było 8 prysznicy (o ile można to tak nazwać) na 550 osób ^^.
Mnie mycie włosów w zlewie nie przeszkadzało, lecz dla innych problemem był brak miejsca do podłączenia prostownicy!!! Nie robię akcji propagandowej, jeśli macie plany założyć mundur, spróbujcie, a nóż wam się spodoba?
Wyślij prywatną wiadomość
!PWN F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 01:01
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 320
Ostrzeżeń: 1
Postów: 82
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

U mnie w domu czasem jak wyłaczą ciepłą wodę, to mam istny klimat harcerstwa, więc tego typu atrakcji mam bardzo dużo, jakoś mnie nie ciągnie do tego ;d.
__________________
,, Ogarnęło mnie straszliwe poczucie samotności. Pierwszy raz od miesięcy znalazłem się w biały dzień sam, nie mając nic do załatwienia i nie potrzebując biec na ulice w obawie, że się dokądś spóźnię. Byłem z dala od zgiełku i oszołomienia, pogrążony w ciszy, której nie mąciły ani dźwięki mechanicznej muzyki, ani podniesione glosy. Nic mnie nie nagliło i wyczułem w tym coś na kształt niejasnej groźby. ''
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 11:22
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Mnie mycie włosów w zlewie nie przeszkadzało, lecz dla innych problemem był brak miejsca do podłączenia prostownicy!!!


cóż za inteligencja... nie ma jak to na obóz z prostownicą jechać ^^
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Empathy F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 12:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 339
Ostrzeżeń: 1
Postów: 83
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Jam jest biszkopt na razie xP Byłam sobie na zimowisku i w te wakacje na obozie. Powiem wam że super świetnie i zaje.. fajnie, no! Poznałam wielu fajnych ludzi dzięki zbiórkom jak np. trzygwazdki i Bajka xP Na obozie poznałam ich jeszcze więcej. I jeśli ktoś twierdzi że harcerze są sztywni to niech pojedzie choć na jeden obóz to pogadamy. Co do mycia. Na zimowisku łazienki były super, a na obozie. No cóż może nie było idealnie ale nie będę narzekać, bo mi się akurat zawsze trafiała prysznic z ciepłą wodą. xP Inni mieli rożne przygody z prysznicami, nieprawdaż trzygwiazdki? xD Także ludzie zapisujcie się do drużyn bo naprawdę warto.
__________________
,,Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem.''
Kurt Cobain

Edytowane przez Ariana dnia 24-01-2009 23:25
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT