Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 150
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Lumpeksy
Drukuj temat · Lumpeksy
~Dark Natya F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 05-12-2008 17:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2249
Ostrzeżeń: 0
Postów: 667
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Ja do lumpeksów nie chadzam. Po prostu, nie mogę znaleźć czegoś dla siebie. Do osób, które ubierają się w lumpeksie nic nie mam, podziwiam wręcz, że potrafią sobie dobrać fajne ciuchy. Ja nie umiem, dlatego chodzę do tych 'normalnych' sklepów. Może po prostu mam pecha, a może nie umiem dobrze szukać, nie wiem.
__________________
You got blood on your hands
And I know it's mine
I just need more time
So get off your low
Let's dance like we used to
But there's a light in the distance
Waiting for me, I will wait for you
So get off your low
Let's kiss like we used to <3

Edytowane przez Dark Natya dnia 12-05-2009 16:27
www.photoblog.pl/myashtrayheart Wyślij prywatną wiadomość
~Aktorka F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 05-12-2008 18:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 15
Ostrzeżeń: 0
Postów: 3
Data rejestracji: 10.10.08
Medale:
Brak

Nie wstydzę się i nigdy nie będę się wstydzić tego, że ubieram się w lumpeksach. Uwielbiam te sklepy. Lubię ich klimat i taką niezwykłą aurę tajemniczości. W zwykłych sklepach ja się po prostu nudzę. Jeżeli wszystko mam podane na talerzu to nie odczuwam przyjemności z kupowania. Nikt nie wierzy mi, kiedy mówię, że właśnie stamtąd pochodzą prawie wszystkie moje rzeczy. Wtedy zabieram takiego niedowiarka ze sobą na zakupy i hulaj duszo! ;) Wielu ludzi zaraziłam już moją 'pasją' i teraz podczas zakupów często ktoś mi towarzyszy. Owszem, zgadzam się, że niektóre ubrania nie nadają się do noszenia, ale wśród nich są istne perełki. Często spotykam ubrania nowe, H&M'owskie i takie z kolekcji czołowych projektantów świata. Co do jakości tych ubrań to jeżeli ktoś potrafi szukać znajdzie sobie ciuchy o jakości dorównującej ubraniom firmowych, ba: często nawet wyższej.
Uważam, że do kupowania w tych sklepach trzeba dojrzeć. Pamiętam, że będąc w podstawówce stałam z założonymi rękami i czekałam, aż mama wyjdzie ze swoimi zdobyczami. Nie chciałam nawet wejść do środka. Teraz ktoś rzuca hasło 'zakupy' i lecimy 'wyhaczać towary' xD
Kończąc mój mini-referat chciałam się z Wami podzielić nazwą, której używam, mówiąc o lumpeksach. Tani Armani. Mówi sama za siebie, czyż nie? xD
__________________
'Taki bardzo przyjemny temat. Cóż może być przyjemniejszego od miłości? Weźmy taką mnie. Ja mam serce jak autobus: 48 miejsc siedzących i kupa rurek do trzymania, a nie daj Bóg jadę przegubowym no to już się w ogóle dzieje niesamowicie'.

Edytowane przez Aktorka dnia 05-12-2008 18:10
Wyślij prywatną wiadomość
~hardcore0babsi F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 07-12-2008 23:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 56
Ostrzeżeń: 0
Postów: 18
Data rejestracji: 06.12.08
Medale:
Brak

mam sporo ubrań z ciuchlandu. ostatnio moja koleżanka wybałuszyła oczy na wierzch, gdy jej powiedziałam że kupiłam jesienną kurtkę w jodełkę za 18zł, przy czym takie same widziała w Diversie za jakieś 200. słabo, nie.? ;p
wkurza mnie, gdy ktoś pisze, że tam są złe jakościowo ubrania, brudne, podarte, sratata. po pierwsze, jest pełno Calvinów Kleinów, Everlastów, GAPów, i to właśnie tam kupuję. po drugie nie raz kupiłam drogi sweter w jakieś galerii, który zmechacił się po dwóch praniach. ubrania z ciuszka są trwałe. po trzecie, jak coś jest poplamione, to się zazwyczaj to wrzuca do pralki, prawda.?
kupując tam ciuchy mam przynajmniej satysfakcję, że nie bedę wyglądać jak 3/4 Lublina w fioletowych rureczkach, bluzie z croppa i torbie ze snoopym.
a, jeszcze jedno. jak mi tu jęczycie, że brzydzicie się tych ubrań, 'robi się wam coś' jak myślicie, że ktoś tego dotykał, to naprawdę, turlam się ze śmiechu po suficie i szczerze współczuję, bo to się nazywa już wstręt i bierze się na to psychotropy. pewna panna którą znam nie pozwala wejść już nikomu obcemu do mieszkania, bo boi się, że wnoszą zarazki. albo myje dłonie tak długo, że ma aż rany od mydła.
więc puknijcie się w główcię, bo to jest żałosne. ;p
__________________
CLOSE YOUR EYES.
PRAY FOR PLAGUES.

Edytowane przez hardcore0babsi dnia 07-12-2008 23:51
Wyślij prywatną wiadomość
~OLIVANDER F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 08-12-2008 12:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -18
Ostrzeżeń: 2
Postów: 44
Data rejestracji: 28.11.08
Medale:
Brak

no pewnie że nie ma co się wstydzić przecież nawet gwiady sie ubierają sie w lumpeksach,a w lumpeksach ja kiedys nalazłem bluzke z harrego a w markowych sklepach nie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Madeleine Lestrange F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 23-12-2008 19:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 14.12.08
Medale:
Brak

No, kiedyś czułam obrzydzenie do tego typu sklepów. Mam stamtąd dwie bluzki i spódnicę, wyglądają jak nowe. Ale nie zamierzam tam wracać. Dlaczego mam się nabijać z ludzi, którzy tam kupują? Ja też raz kupiłam, nie mam nic przeciwko.
Wyślij prywatną wiadomość
~Nicolette F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 18:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1467
Ostrzeżeń: 0
Postów: 685
Data rejestracji: 15.12.08
Medale:
Brak

Owszem, mam parę ciuchów kupionych w ciucholandzie. Czasami naprawdę można kupic tam coś orginalnego, za przystępną cenę. Nie uważam, że to powód do hańby, ani do naśmiewania się. Każdy może ubierać się tam, gdzie chce.
__________________
*

Inspektor Lestrade: W kolejnym życiu byłbyś dobrym przestępcą.

Sherlock Holmes: Tak, a pan świetnym policjantem.
www.las-ceglasty.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~potterfanka F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 18:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 514
Ostrzeżeń: 1
Postów: 186
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ja czasem.Dlaczego?bo bardzo mnie denerwuję kiedy kupię sobie nową ciuch, przyjdę do sql,i okażę się że 10 dziewczyn ma taki sam.A w Lumpeksie można znaleźć coś oryginalnego.A że tanio to też +
__________________
die.
beacuse when you die - you born backwards.

myanimelist.net/signature/cooky_.png
Wyślij prywatną wiadomość
~merry_k F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 18:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 370
Ostrzeżeń: 3
Postów: 418
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

w lumpkach mozna kupic praktycznie wszystko i to bardzo dobrej jakosci. Moja siostra kupila kiedys w lumpeksie bluzke firmy Mary-kate i aschlay(nie wiem czy dobrzenapisalam to imie) Olsen.

Z noszeniem ubran z lumpeksu jest tak jak z noszeniem ubran po starszej siosrze, tylko ze nie wiesz kto je wczesniej nosil i pierzesz je dwa albo wiecej razy zanim je pierwszy raz wlozysz
Wyślij prywatną wiadomość
~Mandarynka F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 21:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Barman w Dziurawym Kotle
Punktów: 1332
Ostrzeżeń: 3
Postów: 519
Data rejestracji: 25.12.08
Medale:
Brak

Ubieram się w lumpeksach. Nie obchodzi mnie to, co mówią o tym inni, czy im się to podoba, czy też nie. To moja sprawa w czym chcę chodzić i w czym się czuję dobrze. Owszem, inni mogą wyrazić swoje zdanie na ten temat, ale kulturalnie.
Dziewczyny w mojej klasie wiedzą, że ubieram się w lumpeksach. Najpierw były docinki, a potem ucichły. Teraz tylko wyczekują, aż ubiorę się w jakiś nowy ciuch.
Sądzę, że ubrania (oczywiście, te specjalnie dobrane) mogą służyć nam przez kilka lat! Pieniądze przeznaczone na "markowe ciuchy z drogich galerii" można odłożyć na jakąś wycieczkę lub nawet za kilka swetrów kupionych w lumpeksie można zaoszczędzić na dobry elegancki kostiumik na specjalne okazje, kupiony w zwykłym sklepie. Wiem co mówię.
A co do "brzydzenia się". To tak jakby się nosiło ubrania po starszym rodzeństwie albo kuzynach! Dobry proszek i cały brud znika. Można czasem znaleźć jakąś ciekawą pamiątkę w kieszeni bluzy.
Język

__________________
'Złota gwiazdka spłynęła bokiem po jego skroni i policzku, po czym wsiąkła w poduszkę'
- Córka Robrojka - M. Musierowicz
~ ~ ~

'Miłość jest ślepa. Im mocniej się kogoś kocha, tym bardziej irracjonalnie się postępuje'
- Księżyc w nowiu - S. Meyer
~ ~ ~

'Życie jest różne, dobre i złe, naturalnie. Ale jak ktoś je widzi na czarno, to od razu stwierdza, że je zna, a jak na biało czy tam na różowo, to - że nie ma się o życiu pojęcia'
- Niespokojne godziny - I. Jurgielewiczowa
~ ~ ~

'Jeśli będziesz szanował tylko prawdę, nie będziesz miał wiele do szanowania. Dwa plus dwa równa się cztery, to będzie jedyny obiekt twojego szacunku. Poza tym będziesz stykał się z rzeczami niepewnymi: uczucia, normy, wartości, wybory - to wszystko konstrukcje delikatne i płynne. Nie ma w nich nic z matematyki. Szacunkiem darzy się nie to, co jest zatwierdzone, lecz to, co jest proponowane'
- Dziecko Noego - E. E. Schmitt
~ ~ ~

'To zabawne, do czego człowiek robi się zdolny, kiedy w grę wchodzi coś, czego nie można mieć'
- Przed świtem - S. Meyer
~ ~ ~

'Bo [wszystko] jest proste. Trzeba w to wierzyć. Wiedzieć czego się chce i do tego dążyć'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Miłość jest okrutna i bezwzględna. Trzeba stale mieć się przed nią na baczności. Strzec siebie przed jej otchłanią. I kochać świat. To wystarczy. By poczuć się szczęśliwym'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Najgorszy z życiowych błędów polega na tym, że jesteśmy tacy, jakimi chcą nas widzieć inni ludzie'
- Ja tego nie przeżyję! - R. Rushton
~ ~ ~

'Czasami musimy ludzi ranić, by się nie rozpaść. Ale musimy robić to z miłością, i tyle'
- Egzamin dojrzałości - L. Lowry
~ ~ ~

'Sława i wsparcie fanów oznacza, iż należy pomóc innym w realizacji ich marzeń. A to, że czyjeś marzenia niekoniecznie wiążą się z telewizyjnymi kamerami i mnóstwem pieniędzy , wcale nie oznacza, że są one mniej ważne'
- Moja siostra jest gwiazdą pop - K. Greene
Wyślij prywatną wiadomość
~atrammarta F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 23:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1561
Ostrzeżeń: 0
Postów: 580
Data rejestracji: 02.12.08
Medale:
Brak

Moja przyjaciółka ma ponad połowę swoich ciuchów z lumpeksu, pomimo iż mogłaby sobie pozwolić na markowe ciuchy. Tak, to dziwna, ale świetna osoba ^^
Na jesiennej kurtce miała napisana: "Sofia cośtamcoś tam"
nr. tel.
; P
Śmiałyśmy się, że zadzwonimy i powiemy, że bardzo wygodna x D

Ja osobiście nie mam ciuchów z lumpeksu. Nie wiem czemu, może też po części dlatego, że nie potrafiłabym ubrać niektórych ciuchów po kimś. Błe.
__________________
"Słowo które nie jest wypowiedziane
jest słowem którego nie można powtórzyć
nie można się go nauczyć ani imitować
póki więc nie otworzą się usta
nie otworzą się rzeki
nie otworzą się rany
nie otworzą się umysły
nie otworzy się raj"
( Krzysztof Pieczyński )

Wyślij prywatną wiadomość
~Tonks F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 05-02-2009 21:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 111
Ostrzeżeń: 0
Postów: 38
Data rejestracji: 19.01.09
Medale:
Brak

Nie mam nic przeciwko kupowaniu w lumpeksach, tam jest dużo oryginalnych rzeczy czasem. Po za tym do lumpeksów trafiają ciuchy z małymi wadami, które nie przechodzą w normalnym sklepie Uśmiech. Po za tym pomijam już te sklepy gdzie pełno naprawdę dziadowskiej odzieży Zniesmaczony
__________________
"Umysł nie jest książką, którą można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie" - Severus Snape(ZF).
hogsmeade.pl/tiara,slytherin,on.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Olaa F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 05-02-2009 21:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 362
Ostrzeżeń: 0
Postów: 145
Data rejestracji: 10.11.08
Medale:
Brak

Mam parę starych bluzek z lumpeksu,ale chodzę w nich tylko po domu. Jakoś nie wyobrażam sobie że mogłabym bez żadnego wstydu wyjść w takich ciuchach na miasto. Nie mam nic przeciwko ludziom którzy się ubierają w takich sklepach, mi to zwisa jak kto wygląda byle był śmiechowy, czysty- zero smrodu i trochę mądry ^^
__________________
Ohana znaczy rodzina, a w rodzinie nikogo się nie porzuca.
^^
Wyślij prywatną wiadomość
~mariola2755 F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2009 15:11
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -148
Ostrzeżeń: 4
Postów: 79
Data rejestracji: 18.03.09
Medale:
Brak

Nie lubię chodzić do lumpeksów, ale czasami tam zaglądam
Mam kilka ubrań właśnie z tego źródła, ale nie lubię się tym chwalić Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 23-03-2009 20:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Do lumpeksów nic nie mam. Wiadome można trafić na naprawdę dobre ciuchy. Zazwyczaj tam nie kupuję. Czasem zdarzy mi się z koleżankami wybrać po jakieś letnie bluzeczki i spodenki. Wiadome, że jak się mieszka na wsi to w wakacje i zwykłe dni nie będę chodzić w bluzkach oryginalnych za duże pieniądze. Normalnie tam nie kupuję. Można też kupić naprawdę tanio kostiumy narciarski. Zamiast wydawać kilkaset złoty można kupić za kilkadziesiąt.
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*
Wyślij prywatną wiadomość
~kinia94 F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 01-05-2009 07:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 624
Ostrzeżeń: 1
Postów: 201
Data rejestracji: 09.04.09
Medale:
Brak

Ja odwiedziłam takie sklepy kilka razy, ale nic na mnie nie pasowało. Wadą tego sklepu jest to, że jest wybrana bluzka zazwyczaj w jednym rozmiarze. A że nie należę do osób większej postury, a tylko takie ubrania tam były to wyszłam z pustymi rękami;P A poza tym mam jakiś wstręt do ubrań z drugiej ręki, gdyż nie mam pojęcia kto wcześniej miał to na sobie zanim wzięłam to do moich rączek.LOVE
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

Jeśli kochasz kwiat, który znajduje się na jednej z gwiazd, jakże przyjemnie jest patrzeć w niebo. Wszystkie gwiazdy są ukwiecone...


Oczy są ślepe. Szukać należy sercem.
Wyślij prywatną wiadomość
~pomylona F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 01-05-2009 10:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 167
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 27.04.09
Medale:
Brak

Ja nie mam nic przeciwko lumpeksom. Niektóre rzeczy są naprawdę bardzo fajne. Wiadomo, że nie wybieramy jakiś spranych rozciągniętych ciuchów. Wystarczy wyprać i ubrania są jak nowe!Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Fernando F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 10-05-2009 13:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2047
Ostrzeżeń: 0
Postów: 264
Data rejestracji: 02.04.09
Medale:
Brak

Nie chodzę do lumpeksu, i pewnie nawet nigdy nie byłem. Nie lubię nosić używanych rzeczy. Jeśli po kimś widać, że ubiera się w tego typu sklepach, nie nabijam się z niego, bo jestem tolerancyjny. Poza tym lumpeks to dla mnie sklep jak każdy inny. W szkole jednak czasami używamy słowa "lumpeks" do różnych żartów i tekstów - tak już się przyjęło, że to znaczy gorszy - ale zawsze staram się, żeby nikogo nie urazić i nie mówić o nikim konkretnie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Elfka F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 10-05-2009 17:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 702
Ostrzeżeń: 2
Postów: 348
Data rejestracji: 02.05.09
Medale:
Brak

Mam stamdąd cztery, pięć rzeczy ale raczej rzadko tam chodzę. Chuba że muszę bo mama mnie tam wciągnie. Osobiście wole Yuuups albo Emtivi. tu ciekawostka: U nas są te wszystkie trzy sklepy obok siebie. dziwne nie?
__________________
Serdecznie i gorące pozdrowienia dla Jamie Black NAJLEPSZEJ CZŁOWIECZYNY NA ŚWIECIE i dla Jamajki jej psa!
Wyślij prywatną wiadomość
~Onyx F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 11-05-2009 05:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 421
Ostrzeżeń: 1
Postów: 132
Data rejestracji: 10.05.09
Medale:
Brak

Ja tam czasem chodze, nic do nich niemam. Niektóre rzeczy można dostać z metkami - nieużywane, i połowe taniej niż w normalnym sklepie. A czy używane czy nie, nie robi mi większej różnicy, nie dbam co mam na sobie. xP
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 12-05-2009 15:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Ja chodzę do lumpeksów. I te głupkowate teksty o nich, typu: "Blee, nie włożyłbym takich ubrań" po prostu mnie śmieszą. Bo to zupełnie tak samo jakby nosić ciuch po starszej siostrze. I takie teksty świadczą tylko o tym, że dla mówiących je w ubraniu najważniejsza jest metka i tyle. To żałosne.
W lumpeksach można dostać bardzo fajne i przede wszystkim oryginalne ciuchy, więc mam pewność, że połowa klasy nie będzie ubrana tak jak ja. Poza tym, często kupuję coś, co przy pomocy babci lub mamy przerabiam. Lumpeksy to (po empiku) jedne z moich ulubionych sklepów.
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT