Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 401
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Lumpeksy
Drukuj temat · Lumpeksy
!Lady Shadow F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 14:54
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Noszenie używanych ciuchów budzi u mnie raczej negatywne reakcje, ja osobiście nie mogłabym założyć spodni nie wiadomo od kogo pochodzące. Może ten ktoś miał jakąś chorobę skóry czy jakieś inne coś... nie, nie to nie dla mnie choć też wiem, że wszystkie ubrania tam dostarczane są prane przed sprzedażą (bynajmniej powinny) no i my domu je jeszcze pierzemy ale tak czy inaczej ja nie mogę ich nosić.
A ogólnie o sklepach to już nie myślę najgorzej, gdyż tych rodzajów sklepów jest wiele a niektóre nawet mają swoją wyrobioną markę czyli coś takiego że owy ciuchland sprowadza np ubrania używane ale i nie tylko z zagranicy z określonego sklepu. Sklep jak sklep.
Aha i to że ja nie noszę tych ubrań to w cale nie znaczy, że nie toleruję innych ubierających się tam. Jeśli ktoś ma takie upodobania to proszę bardzo nikt nikomu nie zabrania kupowania w lumpeksach.
Osobiście znam kilka osób zaopatrowujących ubrania sobie właśnie w sklepach tego typu i nic do nich nie mam. moja koleżanka to dość często wychodzi z takiego pewnego lumpeksu z ubraniami z metkami z H&M czy innych znanych firm.
Wspomnę też jedno iż ubieranie się w ciuchlandach to żadna ujma dla dumy czy powód do wstydu ale tak czy inaczej jeśli ktoś ze znajomych przyluka cię wychodzącą z tego sklepu z siatkami to na pewno nie obejdzie się bez uszczypliwych uwag, głupich plotek a nawet wyśmiewania.
Tyle odemnie na ten temat.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~trzygwiazdki F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 11-09-2008 20:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 146
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

to chyba o mnie ztą co drugą rzeczą z H&M xD
To już się ma ! Jak chodzę tak często do ciuchlandów to znajdę coś fajnego ! Nosze spodnie, koszulki, bluzki a nawet buty z eszmateksów. mam swoje sprawdzone sklepy choć odwiedzam też inne. Czasem mozna nawet przypinke do bluzki kupić!
__________________
Zakochana w nocy i mroku...
Czekająca na pewien znak...
Żyjąca dla tych małych ulotnych chwil...
Walcząca o miłość, prawdę i sprawiedliwość...
Zawsze tęskni za sekundą, zawsze tą ostatnią...
Wciąż uczę się największej sztuki życia:Uśmiechać się zawsze i wszędzie...
Bez rozpaczy znosić bóle...Nie żałować tego, co przeszło...
I nie bać się tego, co będzie...
Wyślij prywatną wiadomość
~Kolysanka F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 12-09-2008 01:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 48
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 12.09.08
Medale:
Brak

Byłam raz - jakiś rok temu. Nic nie znalazłam, ale to może być tylko mój pech. Miałam ubrania z lumpeksu, bo znajoma tam pracowała i zdarzało jej się podrzucić mi coś w sam raz na mnie. Nie wstydzę się - kiedyś usłyszałam nawet, że mam świetne szerokie spodnie...jakiś czas później koleżanka kupiła sobie podobne Oczko

Nabijałam się z takich ludzi przyznaję...ale to było jak jeszcze byłam gówniarą bardzo podatną na wpływy innych i bojącą się wyrazić swoje zdanie na dany temat. Od lat mi się to nie zdarzyło i nie sądzę by takie coś miało miejsce.

Sądzę, że takie sklepy są rozwiązaniem dla ludzi, którzy nie chcą, bądź nie mogą wydawać dużej ilości pieniędzy.
__________________
"Za pomocą fantazji wykreujemy własny świat, w którym nie będzie wad..."
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 09-10-2008 08:39
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Nie kupuję i nie noszę. W ogóle do tych sklepów nie chodzę. Oczywiście, ktoś tam mówił, że można kupić coś oryginalnego, jedynego w swoim rodzaju. Racja, ale ja dziękuję za taką oryginalność. Wolę dać dużo więcej za ubranie i wiedzieć, że po pierwszym praniu nie będzie wyglądać, jak szmata do podłogi oraz nie mieć świadomości, że ktoś to przede mną nosił. Ale osobiście nie mam nic przeciwko ludziom, którzy się tam ubierają, nigdy nie oceniam nikogo po tym, jakie nosi ciuchy.
Wyślij prywatną wiadomość
!Elsanka F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 09-10-2008 11:06
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1492
Ostrzeżeń: 0
Postów: 216
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Mam parę rzeczy z lumpeksu, za sprawą mojej mamy, która kiedyś uwielbiała po nich chodzić i jak znajdywała coś fajnego, to mi kupowała. Niektóre rzeczy były nawet z metką - tyle że 5 razy tańsze niż w sklepie, więc raczej się opłaca. Co do noszenia rzeczy po kimś - jeżeli widzę, że rzecz jest utrzymana w idealnym stanie, to jakoś mnie to nie odrzuca. Sama też czasem chodzę z koleżankami zobaczyć do lumpeksów czy nie ma czegoś fajnego, rzadko coś kupuję, ale zawsze warto zobaczyć.
Edytowane przez Elsanka dnia 23-03-2009 20:39
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 09-10-2008 11:36
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Nie mam nic do lumpeksów, jednak się tam nie ubieram... ;d Często chodzę tam z koleżanką, gdy ona sobie czegoś szuka... oglądam różne rzeczy, gdy coś mi się baardzo spodoba kupię. Mimo tego nie jestem typem osoby, która dużą uwagę przywiązuje do ciuchów... często zapominam o tym, że miałam sobie coś kupić, przypomina mi się dopiero wtedy gdy otworzę szafkę z ciuchami i odkryję, że jest pusta, albo że wszystko jest zbyt małe na mnie Tooth Wtedy zazwyczaj idę do 'normalnego' sklepu i narzekam, że nic mi się nie podoba...

Dużo osób pisało, że obrzydliwą rzeczą jest nosić ubrania po kimś... Według mnie po prostu trzeba je wyprać dokładnie i nie kupować zniszczonych szmat, tylko zadbane i w miarę czyste rzeczy... Wtedy to raczej nie przeszkadza... I jeszcze jedno, gdy kupicie coś w markowym sklepie... wierzycie, że nikt przed Wami nie miał tego na sobie? Chociażby w przymierzalni? Wredny
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif

Edytowane przez niewesolypagorek dnia 09-10-2008 11:37
Wyślij prywatną wiadomość
~Cherry F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 09-10-2008 18:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1153
Ostrzeżeń: 2
Postów: 241
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ani się w lumpeksach nie ubieram, ani nie naśmiewam się z osób, które to robią.
Osobiście uważam, że w ciucholandach można znaleźć bardzo oryginalne rzeczy, które mogą się przydać np. w szkolnych przedstawieniach (jestem w klasie teatralnej i wiem, że najlepsze stroje do występów pochodzą właśnie z secondhandów. ;p)

Jeśli ktoś potrafi dobierać ubrania, to nawet z używanych ciuchów może skomponować ciekawe zestawy. ; ]
__________________
There is something
I see in you
It might kill me
I want it to be true
<3
Wyślij prywatną wiadomość
~Taka jedna F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 09-10-2008 19:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1745
Ostrzeżeń: 1
Postów: 588
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Ja tak samo jak Cherry jestem w klasie o profilu teatralnym, a i w podstawówce dużo występowałam. Nie zawsze w domu jest cos idealnego do przedstawienia, u babci na strychu tez nei zawsze jest, a kupować drogie się nei opłaca. Dlatego idę do "lumpeksu" i wyszukuję ciuch i odpowiednio go przerabiam. Ot, tyle.
Wyślij prywatną wiadomość
~Yennefer F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 10-10-2008 08:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1801
Ostrzeżeń: 3
Postów: 503
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Mnie raczej nie pociągają tego typu sklepy. Nie chodzę w takich rzeczach, ale znam dużo ludzi, którzy tym żyją Uśmiech Oczywiście nie śmieję się z nich, nie miałabym serca z kogokolwiek się śmiać. xD
__________________
i38.tinypic.com/adj1tv.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Venture F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 10-10-2008 10:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Animag Kruk
Punktów: 554
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 02.08.08
Medale:
Brak

Mój kolega kupuje oryginalne ciuchy w lumpeksach i sprzedaje i sprzedaje na aukcjach internetowych;]

wiec jeśli znajdziecie tam jakieś ciuch tanio używane w świetnym stanie markowe to nie kupujcie jeśli nie kupujecie w szmateksach:P
__________________
Jak założyć rodzinę z kaloryferem
Kładziemy na kolanach serwetkę dbając o dobrą atmosferę.
Serwetka nawilża się plamą z obrusa, wyciągamy dziecko, zjadamy serwetkę.
Dzieci rosną, rozmawiają ze sobą uprzejmie. Słowa - dziękuję, proszę i przepraszam są w codziennym użytku. Kaloryfer stanowczo wpaja dzieciom zasady ustalone ze mną. Delikatne napomnienia nie psują atmosfery przy stole, rozmawiamy na tematy które wszystkich interesują, unikamy krzyku i kłótni... nasza rodzina jest szczęśliwa.
Kaloryfer Fryderyk, ja i nasze dzieci. Nasze dzieci są z plasteliny na serwetce z serwetki.

Edytowane przez Marta_Mara dnia 10-10-2008 16:36
Wyślij prywatną wiadomość
~Upiorzyca F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 21-10-2008 18:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1105
Ostrzeżeń: 1
Postów: 207
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja osobiście nigdy w ciucholandzie nie byłam ale moja mama pewnego dnia przyniosła mi kilka fajnych spódnic i na zapytanie skąd je wytrzasnęła odparła że z lumpeksu. Mam te spódnice już rok i jeszcze mi się nie zniszczyły.
__________________
Twórczość bywa rekompensatą, choć czasem bardzo utajoną, z bardzo skrywanych braków i utrat płynącą jak z podziemnego źródła.

Maria Dąbrowska
Wyślij prywatną wiadomość
~Malaga F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 21-10-2008 19:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1432
Ostrzeżeń: 1
Postów: 332
Data rejestracji: 14.10.08
Medale:
Medal

Z lumpeksu niekoniecznie oznacza gorszy. Moja mama czasem tam zagląda i przynosi fajne ciuchy, które mają śmiesznie małe ceny. Naprawdę, jak umie się szukać, można znaleźć tam perełki (;
__________________
Suhak Nieczysty Absolutnie
zaraz dżemkę sobie utnie
i będzie kląskać z supermocą
jak to inne suhaki mogą i chcą.


- Medżik Dżemik, 15 III 2009 godzina 15Kotecek4:28


Hm, jakby ktoś był zainteresowany nowym forum dla początkujących pisarzy lub poetów, to zapraszam na PW. Może Mirriel to to nie jest, ale napewno coś dobrego z tego wyjdzie ;P Także - pisarze, do piór (klawiatur)! I po adresik na PW.
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 23-10-2008 21:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Podobnie jak Elsanka miałam ciuchy z ciucholandów, jednak tylko za sprawą mamy. Oczywiście, do osób które do lumpeksów chodzą nic nie mam, sama kilka razy byłam jednak nic nie kupiłam. Moja mama znajdywała tam na prawdę niezłe rzeczy. Miałam dawno temu taką fajną bluzkę, wszyscy pytali się mnie z kąd ją mam. Ja mówiłam, że od ciotki z Anglii - kupili to. W mojej nowej klasie jest kilka lalek barbie które brzydzą się takich sklepów, ich pierwszym skojarzeniem ze słowem "lumpeks" jest brud i tandeta. Jak dla mnie, uważanie ludzi kupujących w ciucholandach jest głupotą.
Wyślij prywatną wiadomość
!FIFI F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 30-10-2008 14:31
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 339
Ostrzeżeń: 0
Postów: 35
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

ja tam ogółem nie lubię sklepów z ciuchami, ale moja sister raz poszła do lumpka i znalazła (!) kupiła (!) DLA MNIE (co było ogromnym szokiem dla mojej osoby) koszulkę z HP!!!!!! ;]
__________________
gópi. ;>
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermione_Granger F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 30-10-2008 16:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 160
Ostrzeżeń: 1
Postów: 105
Data rejestracji: 28.09.08
Medale:
Brak

W ciucholandach często można znaleźć kupę fajnych żeczy!
ale moja sister raz poszła do lumpka i znalazła (!) kupiła (!) DLA MNIE (co było ogromnym szokiem dla mojej osoby) koszulkę z HP!!!!!! ;]
jak napisała Fifi.Gratuluję Oczko Ja mam jeszcze drugie hobby-Bollywood.Moja ciocia lubi do lumpków chodzić i kiedyś zabrała mnie ze sobą.Widziałam autentyczne indyjskie saree i aż mnie zatkało.niestety było za małe Płacze( .Ja czasem tam zajrzę,bo a nuż się coś nawinie Uśmiech
www.watson-emm.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Villemo F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 05-11-2008 20:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 791
Ostrzeżeń: 3
Postów: 296
Data rejestracji: 04.10.08
Medale:
Brak

Szczerze??? To niedobrze mi się robi na samą myśl, że miałabym założyć coś takiego. Jak inni chcą, droga wolna, ja nikogo nie wyśmiewam ani nie odradzam, ale sama nigdy tam nie zajrzę. Bo jak pomyśle kto te rzeczy mógł dotykać. Bleeeee....
__________________
Jest czas na dojrzewanie .
na serce złamane ...
Wszytko kiedyś nas spotka ...
I niech mówią " Słodka Idiotka " ...
Bo mam marzenia z których nie wyrastam .
Niech mówią " Naiwna Dziewczynka " .
Niech mówią ...
Ludzie bez serca, bez marzeń ....


hogsmeade.pl/tiara,slytherin,ona.gif

members.lycos.co.uk/pvoltaire/TEST/scigajacy.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!Marta_Mara F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 13-11-2008 08:40
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Karta z Czekoladowych Żab
Punktów: 4106
Ostrzeżeń: 0
Postów: 110
Data rejestracji: 01.08.08
Medale:
Brak

Ariana napisał/a:
Wolę dać dużo więcej za ubranie i wiedzieć, że po pierwszym praniu nie będzie wyglądać, jak szmata do podłogi


Coś dowaliła do pieca, hahaha.
Szmata do podłogi?
To raczej określenie na bluzeczki z niektórych sklepów w galeriach.
Skoro nie kupujesz w lumpeksach to czemu wypowiadasz się na temat ich jakości? Nie kumam tego, huh.

Najlepsze teksty o lumpeksach to właśnie taki, jak zapodała nam Ariana, potem, że "nosi się ubrania zdjęte z trupów", "kto to nosił" itd.
Tak, bezdomni z dworców oddają swoje ubrania do skupu, tak.
Bo mają lepsze, hahaha.

Polewam, polewam.

Ja osobiście noszę dużo ubrań z "ciucholandów" i żyję.
Raczej bardzo rzadko tam się wybieram, bo po prostu nie mam smykałki do poszukiwań wśród ubrań.
Mój ostatni nabytek to czerwony sweterek z "dłuższym" golfem. 5 złotych.
A podoba mi się tak samo, jak bluza z croppa za 149 złotych. :]
Moim źródełkiem jest mama, która po prostu lubi buszować.
I znajduje świetne ubrania.
Jakościowo są takie same, jak te ze sklepów, a czasem nawet lepsze.

Dlatego nie wierzcie w teksty, że ciuchy z lumpeksów to szmaty (kompletna opinia- kicha).
Miłego ;)
Edytowane przez Marta_Mara dnia 13-11-2008 08:41
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 16-11-2008 11:39
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

To raczej określenie na bluzeczki z niektórych sklepów w galeriach.
Skoro nie kupujesz w lumpeksach to czemu wypowiadasz się na temat ich jakości? Nie kumam tego, huh.


Możesz mi wierzyć albo i nie, nie wypowiadam się na tematy, o których nic nie wiem. To że ja nie kupuję, nie znaczy, że nie znam osób, które tam kupują ciuchy. Mam kuzynkę, która po dwóch praniach wyrzuciła taką bluzkę, bo wyglądała (bluzka) po prostu tragicznie. Moja koleżanka też tam kupiła kiedyś jakieś ubranie, które się jej bardzo spodobała i też jakoś nie była zadowolona z zakupu. Może miały ogromnego pecha i trafiły na jakiś felerne ciuchy a może inni mają szczęście i trafiają na same porządne rzeczy, nie wiem. Ja bym nie stawiała na równi jakości ubrania używanego i kupionego w lumpeksie z nowym ubraniem kupionym w jakiejś galerii. Szmata do podłogi to była zwykła hiperbolizacja, jeżeli kogoś uraziłam to przepraszam, nie miałam tego na celu.
Osobiście nie trafiłam jeszcze na żaden felerny ciuch w galerii (może tym razem to ja miałam szczęście), ale nie powiedziałam też że wszystkie ubrania, która tam są sprzedawane są jakościowo z najwyższej półki (tak samo jak nie powiedziałam, że wszystko w lumpeksach wygląda po jakimś czasie fatalnie). Nie kupuję w lumpeksach ciuchów, bo ja naprawdę nie znam nikogo, kto by był jakoś szczególnie zadowolony z kupionych tam ubrań. Może gdyby mi ktoś powiedział, że znalazł tam sobie super ciuch i że jest bardzo z zakupu zadowolony to sama bym poszła coś sobie w takim sklepie kupić. Na razie nikt taki się nie znalazł w moim otoczeniu.
Edytowane przez Ariana dnia 16-11-2008 17:21
Wyślij prywatną wiadomość
~_HermioneGranger F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 16-11-2008 12:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 3
Data rejestracji: 11.11.08
Medale:
Brak

Czasami chodzę do lumpeksu z koleżankami. xD Nieraz można znaleźć naprawdę fajne ciuchy. Nie rozumiem dlaczego niektórzy wyśmiewają się z lumpeksów... Przecież to normalny sklep. xD
Moja koleżanka twierdzi, że lumpeks to jej centrum handlowe. lol
Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 16-11-2008 12:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Rzadko zaglądam do lumpeksów, a kupię tam coś od święta. Przyczyna jest prosta - mało jest tam naprawdę ciekawych ubrań. Czasem znajdzie się coś fajnego, to czemu nie? Osobiście lubię sklepy z końcówkami kolekcji lub towarami z likwidacji sklepów - wtedy można kupić coś naprawdę fajnego, markowego za niewielkie pieniądze. xD
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT