Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 128
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Charlie i Fabryka Czekolady
Drukuj temat · Charlie i Fabryka Czekolady
!Czarownica24 F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 11-10-2010 17:42
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5583
Ostrzeżeń: 0
Postów: 886
Data rejestracji: 29.12.08
Medale:
Brak

Burton jest genialnym reżyserem (ma ogromną wyobraźnię). Jak to ma w zwyczaju na główną rolę obsadził Johnny'ego Deppa (którego uwielbiam). Wystąpiła także jedna z moich ulubionych aktorek Helena Helena Bonham Carter (to też ma w zwyczaju). Fabryka była niesamowita, te wszystkie pyszności ach... Uśmiech Bardzo lubię ten film
__________________
Cześć, kochanie, witaj na imprezie.
Wyślij prywatną wiadomość
~RedQueen F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 18-05-2011 15:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Horkruks
Punktów: 7249
Ostrzeżeń: 0
Postów: 543
Data rejestracji: 11.01.11
Medale:
Brak

Swietny film!! Występują tam moi ulubieni aktorzy: Helena Bonham-Carter i Johnny Depp, dzięki nim ten film jest jeszcze lepszy. Johnny był świetny w roli Willy'ego Wonki, z resztą on zawsze jest super Rozbawiony
__________________
Masz pytanie do mnie? Kotecek
http://hogsmeade....rowstart=0
Wyślij prywatną wiadomość
~himynameisAvi F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 18-05-2011 15:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 177
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 15.05.11
Medale:
Brak

Wspaniała scenografia, swietna fabuła i genialnie odtworzona rola przez Deppa. Film mogę opisywac tylko w samych superlatywach, zdecydowanie jeden z moich ulubionych filmów ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~fanka98 F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 18-05-2011 15:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5238
Ostrzeżeń: 3
Postów: 775
Data rejestracji: 16.03.11
Medale:
Brak

oglądałam 2 razy( raz w domu, raz w szkole), nawet niedawno, gdy nauczyciel był chory i mieliśmy zastępstwo. Co najważniejsze Helena tam była Rozbawiony najlepsze te małe karły Umpalumpasy haha
Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatrix11227 F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 21-05-2011 16:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 658
Ostrzeżeń: 1
Postów: 218
Data rejestracji: 12.02.11
Medale:
Brak

Uwielbiam zarówno film jak i książkę. Pan Wonka (świetna rola Johnny'ego) to świrus, jakiego chciałabym poznać naprawdę. Bardzo pożyteczne wynalazki, śmieszne stworzeniaŚmiech Ten film jest naprawdę wyjątkowy. Mogłabym go oglądać na okrągło.
__________________
[img]http://cfile2.uf.tistory.com/image/160A854B4E5001FE1055FB[/img]
Wyślij prywatną wiadomość
~Sophia F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2011 22:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1427
Ostrzeżeń: 0
Postów: 411
Data rejestracji: 09.01.11
Medale:
Brak

Kocham ten film. Mogłabym oglądać go z tysiąc razy i i tak nie znudziłby mi się. Johny Depp jak zwykle świetny (nie znam filmu z nim który był głupi). Fajna fabuła, nawet... Umpalumpy pięknie śpiewały, a jak to oglągałam to miałam ochotę na czekoladę. Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~dastanblack3000 F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 04-06-2011 00:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1481
Ostrzeżeń: 0
Postów: 435
Data rejestracji: 29.05.11
Medale:
Brak

Ten film jest jednym z moich ulubionych pierwszy raz oglądałem go jakoś rok temu na tvn. Aż się zdziwiłem widząc Helene w roli mamy Charliego hehehe Rozbawiony Ale ona jest świetną aktorką. Film jest świetny rozśmiesza i wzrusza. Rozwalają mnie te małe istoty które ciągle śpiewają.
Wyślij prywatną wiadomość
~Therion F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 11-07-2011 22:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1016
Ostrzeżeń: 0
Postów: 451
Data rejestracji: 03.07.11
Medale:
Brak

Co ja bym oddała, żeby spędziec dzień w takiej fabryce.. Film bardzo lubię, Johnny w swej roli, oczywiście niezastąpiony Rozbawiony
__________________
Hear The Sound
The Angel Come Screaming.

__
Pozdro Dla Ziomali Rozbawiony
Killjoys!
MAKE
SOME
NOISE



Scabior <3
http://huncwoci-marauders.blog.onet.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~MissWeasley F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2011 20:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sklepikarz z Pokątnej
Punktów: 844
Ostrzeżeń: 0
Postów: 283
Data rejestracji: 12.08.11
Medale:
Brak

"Bo wiecie, bródka jest spoko. Wporzo, śmiechowa, elo konkretna, wypasiona i do tego całkiem lanserska. Czaisz zajawkę? Ogarniasz to, proste, że tak!
No to fląderka, co ziomuś i na melanż."
Oja tak, ubustwiam ten film. <3
__________________
img836.imageshack.us/img836/6403/oliver2.png
"Przysięgam uroczyście, że knuję coś niedobrego"
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2012 16:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Dosyć zabawny, ale i smutny film. Zabawny oczywiście z gry Johnny'ego, poza tym ucieszyło mnie to, że biedny chłopak zyskał szansę na odwiedzenie fabryki i był na tyle uczciwy, że zyskał tę nagrodę, którą no... okazało się prowadzenie fabryki, ale bez rodziny. Cieszyłam się, że filmowy Johnny wrócił do ojca, wybaczyli sobie. Poza tym rozśmieszyły mnie te stworki, które nazywały się bodajże umbalumbady? Nie pamiętam. Były strasznie fajne Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~SweetSyble F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2012 10:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1942
Ostrzeżeń: 0
Postów: 338
Data rejestracji: 14.12.11
Medale:
Brak

Film okropnie ciekawy. Oglądałam go baardzo dawno i nie pamiętam go dokladnie, a do tego jeszcze nie oglądałam go do końca. Szkoda, kiedyś muszę go obejrzeć. Bardzo mi się podobał, bo był inny. Bardzo fajny pomysł, fabuła itd. Co do roli aktorów - film, jak już napisałam wyżej oglądałam bardzo dawno i po prostu nie pamiętam. Jak obejrzę go drugi raz jeszcze tu zawitam.
__________________
...:::TABLICA OGŁOSZEŃ:::...

Moje FFs pt. Z pamiętnika Vicki i Weasley'ów:
Chory pomysł bliźniaków
oraz,
To nie Twoja wina...


26.media.tumblr.com/tumblr_l8nvcafSVa1qd0v72o1_500.gif
http://hogsmeade.pl/groups.php?group_id=44 Wyślij prywatną wiadomość
~Severus_Snapexdd F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2012 12:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Goblin
Punktów: 27
Ostrzeżeń: 0
Postów: 7
Data rejestracji: 07.01.12
Medale:
Brak

bardzo zabawny ale smutny film Smutny płakała przy nim z kilka razy .... ale nie zapomnę dalej roli deepa :* oglądałam go bardzo dawno temu, będzie z kilka lat ale pamiętam wszytsko xD
__________________
Jestem Ala xD Ja zauważyliście po moim nicku bardzo lubię Severusa S. Rozbawiony Jak dla mnie jest wspaniałą postacią ... Wiem o nim tyle ile każdy fan wie <chyba> urzekła mnie jego historia o miłości do Lily P. Płacze



[color=#660000]Co wiem ???

Severus Tobiasz Snape to postać fikcyjna wymyślona przez Joanne Rowling w związku z pisaną powieścią Uśmiech Był nauczycielem w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart, opiekun domu Slytherin.

Historia Płacze
Severus Snape mieszkał w dzieciństwie w mugolskim miasteczku, zaś po drugiej stronie rzeki znajdował się dom Lily Evans r11; matki Harry'ego Pottera. Odkąd zauważył, iż Lily jest "magiczna", nie spoczął póki nie opowiedział jej wszystkiego, co sam wiedział o magicznym świecie. Zaprzyjaźnili się jeszcze przed wyjazdem do szkoły. Po jakimś czasie przyjaźń zamieniła się w jednostronną miłość. Do końca życia zakochany był w matce Harry'ego Pottera, którego znienawidził przez podobieństwo do ojca. Jego patronusem była łania, tak samo jak Lily Evans. Snape nienawidził Jamesem Potterem <ojcem Harry'ego> ...

Po ukończeniu szkoły dołączył do grona śmierciożerców. Był świadkiem przepowiedni. Przekazał wszystko, co usłyszał, Voldemortowi, lecz dopiero od niego dowiedział się, że przepowiednia może mówić o dziecku Lily Potter. Gdy usłyszał, że jego pan ma zamiar zabić Potterów, zaczął błagać o darowanie życia Lily.Kiedy nic nie zadziałało, w rozpaczy skontaktował się z Dumbledorer17;em. Przekazał swoją prośbę o uratowanie Lilly. Na pytanie dyrektora, które brzmiało: I co mi dasz w zamian, Severusie ???, odpowiedział: Wszystko ... Płacze

Czy to nie cudowne ?? Tak piękna historia Uśmiech

Ciąg Dalszy ...

W Hogwarcie był opiekunem domu Slytherin i wiadomo, że przez lata ubiegał się o posadę nauczyciela obrony przed czarną magią, co udaje mu się dopiero w szóstym tomie (Harry Potter i Książę Półkrwi). Wcześniej uczył sporządzania eliksirów. Znany był z niesprawiedliwości i brutalnego sarkazmu. Wyraźnie faworyzował Ślizgonów i nie cierpiał Gryffindoru, a najbardziej Harry'ego Pottera. Mimo iż nie darzył go sympatią, przyrzekł Dumbledore'owi chronić go i opiekować się nim w razie niebezpieczeństwa. Był to jego osobisty hołd dla nieżyjącej matki Harry'ego - Lily Evans...
Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2012 12:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

Film i cała jego atmosfera mi się nie spodobała. Nie potrafię nawet określić dlaczego, po prostu nie trafiają do mnie takie filmy.
__________________
-Etienne, nie sądzę, by monsieur Jeanowi potrzebne były twoje nauki, a zwłaszcza zarozumiałość!- włączył się Henri de Bar. - Jeśli już, być może to ty powinieneś nauczyć się od niego skromności.
-Dogadałeś się z moim bratem? - spytał Sancerre, marszcząc nos.- Dlaczego zawsze mówicie mi to samo, jakbyście mieli we dwóch jedne usta?
De Bar wyprostował się, nic więcej nie dodając.
-Panowie, proszę was, nie kłóćcie się z mojego powodu- poprosił Ian, który wciąż nie mógł się nadziwić przyjaźni między tak różnymi-zarówno z charakteru, jak i z wyglądu- rycerzami.
Sancerre uśmiechnął się.
-Och, ja i Henri kłóciliśmy się od zawsze, nawet wtedy, kiedy on był giermkiem mojego brata, a ja - giermkiem mojego kuzyna. A i tak to ja miałem zawsze ostatnie słowo.
-A ja miałem rację- odparł spokojnie de Bar.
Sancerre spojrzał na niego takim wzrokiem, że zarówno Ian jak i Grandpre uśmiechnęli się.


Hyperversum, Cecilia Randall
Wyślij prywatną wiadomość
~Charlie F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2012 13:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2595
Ostrzeżeń: 2
Postów: 503
Data rejestracji: 06.11.11
Medale:
Brak

Oglądałem ten film w święta . Nie pamiętam które , ale on chyba co roku leci . Bardzo fajny i ciekawy film . O i grał tam Johnny Deep , który jak zawsze świetnie odegrał swoją rolę . I grał jeszcze jeden z moich ulubionych aktorów (Freddie Highmore) . No i jeszcze ta Helena . Tylu dobrych aktorów , więc film nie mógł być zły . Kurde ale sam bym chciał pójść do takiej fabryki z czekoladą i tyloma słodyczami ^^
__________________
25.media.tumblr.com/tumblr_m9h9vqEDFt1r217qeo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Rose Hathaway F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 08-12-2012 19:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 521
Ostrzeżeń: 0
Postów: 198
Data rejestracji: 01.11.12
Medale:
Brak

Świetny, poruszający film. W niektórych momentach chciałam płakać, a w niektórych... śmiać się. Wielkim plusem jest także genialna obsada. Anna-Sophia Robb, Johnny Deep i Helena Bonham Carter <3.
__________________
img4.wikia.nocookie.net/__cb20130128120625/harrypotter/images/6/6c/Tumblr_mdxx8wDZE81rhenvco1_400.gif

Mam na imię Oliwka, mam czternaście lat, mieszkam w stolicy i jestem raczej pokojowo nastawiona, więc napisz do mnie, nie ugryzę Aniołek xP I... to chyba tyle o mnie Rozbawiony

3.bp.blogspot.com/-YeySu7Q9BFM/Tl7huoPZXFI/AAAAAAAAAG0/1Kuu7I_w6Io/s1600/tumblr_lbh2itrBkM1qarxvjo1_500.gif
www.co-w-sniegu-piszczy.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 16-12-2012 11:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Jeszcze nigdy nie widziałam tego filmu. Wiele razy puszczali go w TV, ale jakoś nie zachęciło mnie to, żeby go obejrzeć.
Jednak po waszych wypowiedziach, powiem szczerze, że mam ochotę go obejrzeć, a wtedy zrobię edit.
__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 24-01-2013 18:54
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

Johnny+Tim+Helena - musi wyjść coś dobrego Uśmiech
Film w dziwnym klimacie, niebieski Johnny nie powala przy pierwszym wejrzeniu, ale nie umiem o tym filmie nie myśleć ciepło. Są filmy, które oglądałam już kilkanaście razy jako "coś lekkiego, niewymagającego myślenia" dla zabicia czasu, "Charlie" jest w pierwszej trójce.
__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.
Wyślij prywatną wiadomość
!Milva F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 09-03-2013 15:15
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1767
Ostrzeżeń: 0
Postów: 440
Data rejestracji: 09.02.13
Medale:
Brak

Bardzo pozytywny. Miło się go ogląda, gra Johnnego Deepa jak zwykle na wysokim poziomie. Oglądałam wiele raz, a jedyne co mnie w nim irytuje to te umpa lumpy, które w tych wdziankach z twarzą wujka Heńka wyglądają nieciekawie.
__________________
Nie pomyl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
http://hogsmeade.pl/forum/viewthread.php?thread_id Wyślij prywatną wiadomość
~hermiona_182312 F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 31-03-2013 16:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2519
Ostrzeżeń: 0
Postów: 690
Data rejestracji: 24.09.11
Medale:
Brak

Najpyszniejszy film wszech czasów! Te wszystkie słodycze sprowadzały mnie w rządzę słodyczy, a wtedy czekolada nie ma szans na przetrwanie. Ślinka mi cieknie na samą myśl o tym filmie, owszem jest trochę makabryczny, przez te "wypadki" dzieciaków, które swoją drogą były wredne. Scenografia filmu godna Oscara! Czytałam książkę, na której podstawie powstał film i stwierdzam, że film genialne odzwierciedla fabułę. Aczkolwiek zmieniono kilka faktów (dużo kilka), ale najlepiej omijanie scen w filmie i zmienianie faktów z książki rozumieją najlepiej potteromaniacy Oczko Podsumowując film genialny, aczkolwiek inny niż książka.
__________________
Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli,

Którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli. <3

Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego.

i58.tinypic.com/263fp1x_th.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 07-12-2013 22:45
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Dzisiaj na TVN 7 o 19.30 był emitowany. Nigdy wcześniej go nie oglądałem, i postanowiłem, że może warto. Nie zawiodłem się ani trochę. Mało tego. W ogóle nie przepadam za słodyczami, ale ta ekranizacja zrobiła ze mną coś dziwnego Oczko. W przerwie na reklamy wyleciałem do Groszka po Milkę mleczną z orzechami Cool A ja przecież nie jadam słodyczy ! ( ponad połowa została ). Aktorzy grają fantastycznie ( mi najbardziej podobał się ten sceptyczny dziadek, który nie wierzył, że Charlie wygra Złoty Bilet ), rewelacyjny Johny Deep i Helena niezastąpieni. Te małe "cudaki" też dodawały uroku. Może trochę bieda głównego bohatera nieco przerysowana ( codziennie kapuśniak z dodatkiem kapusty, tańsza cebula Oczko ). Myślałem, że już wyrosłem z tego typu filmów, ale jak widać jeszcze drzemie we mnie chłopiec żądny niezapomnianych przygód. No i scenografia również powala.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png

Edytowane przez mniszek_pospolity dnia 07-12-2013 22:45
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT