Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 387
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Enneagram
~Bou F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 05-01-2014 15:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2195
Ostrzeżeń: 1
Postów: 682
Data rejestracji: 27.04.10
Medale:
Brak

Wyszło mi 7w6 czyli " Komik". Podobno jestem spokojna, miła i otwarta na nowe znajomości. Cieszę się życiem, ale w stresie jestem bardzo wrażliwa. To tak w skrócie. Rozbawiony Większość rzeczy się zgadza, ale na pewno nie to, że jestem otwarta. xD Jestem introwertyczką.
__________________
Bou Kotecek Sowa

media.tumblr.com/00cbcb82f4b1147f9ba3262d2bdfc851/tumblr_mtmatfNNo81qgb6q0o1_500.gif

news.mtv.it/files/2014/02/awkward-jenna.png

molpi.org/public/uploads/37b1ddbb9a269ab1ef0686331fe138d199037917.png
Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2014 05:06
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

Test zrobiłam prawie rok temu, wczoraj go powtórzyłam. Wynik bez zmian - 5w6, czyli "Rozwiązywacz problemów". Oj tak, rozwiązywaczem problemów, to ja jestem doskonałym. Obce problemy zawsze w cenie, tylko swoje zamiatam pod dywan i udaję, że nic się nie dzieje... Ale do rzeczy.
Generalnie wszystko w opisie piątki zgadza się w moim przypadku, a najbardziej podobają mi się 2 teksty z tych zawartych w "jak postępować ze mną", a mianowicie: "daj mi odczuć, że jestem mile widziana, ale nie zbyt mocno, bo mogę zacząć wątpić w twoją szczerość" i "pomagaj mi unikać powodów do przykrości: wielkich przyjęć, czyjejś głośnej muzyki, przesadnych emocji i ataków na moją prywatność". Kto może dojść do wniosku, że przyjęcie jest powodem do przykrości? Ja ^^. No i z tą szczerością intencji też się idealnie sprawdza.

Co jest trudne w byciu piątką:
bycie zmuszanym do przebywania z ludźmi gdy tego nie chcę

oglądanie innych z dobrymi umiejętnościami socjalnymi, ale z mniejszą inteligencją, jak radzą sobie lepiej ode mnie

Koszmar. Jeden wielki koszmar.

(...) jest niezdarna w komunikowaniu się z innymi. (...) Może bardziej lubić niektóre osoby, ale też bardziej niektórych unikać. (...) Może być zimna, ironiczna i odizolowana od innych.

A to powód moich towarzyskich niepowodzeń:
Ma tendencję do eksperymentowania by znaleźć jakie są granice zachowania. Phobiczne skrzydło powoduje, że piątka staje się mniej ufna wobec innych i doszukuje się ich prawdziwych intencji.


Jakiś czas temu ten test zrobiła sobie moja siostra, okazało się, że jest siódemką, a z doświadczenia widzę, że jej wpływ na mnie nie jest zdrowy Uśmiech
Mniej zdrowe połączenie może sprawić, że piątka staje się bardziej abstrakcyjna i schizofreniczna. Uwidacznia się u niej bardziej socjalna niezależność i odosobnienie oraz zwiększony problem z wchodzeniem w związki. Może nieuchwytnie krążyć w swoich myślach, dzieląc swoją uwagę na nic nie znaczące zainteresowania. Ujawnia tendencję do życia głównie przyszłością, pokazuje chciwość i dyletantyzm. Używa humoru aby bagatelizować różne sprawy. Podejmuje działania bardzo sporadycznie i często z dziwnych, nieracjonalnych powodów. (...) Mogą się ujawnić dziwne fobie i problemy (...)

Sad but true.

Co do samego testu - nie dopatrywałabym się tu, jak się niektórym zdarzało, ezoteryzmu, magii, złych mocy. Ot, psychologiczna analiza, dużo lepsza i bardziej trafna niż wszystkie, z którymi do tej pory się spotkałam. Pozwala nie tylko poznać nam swoje mocne i słabe strony, ale przede wszystkim nazwać to, czego w naszym zachowaniu do tej pory nie udało się sprecyzować, nauczyć się oswoić pewne nasze cechy charakteru, wypracować te, które wymagają poprawy, zrozumieć innych ludzi i poprawić relacje z nimi. Jak dla mnie - bardzo fajna sprawa.

__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Guseppe F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 06-02-2014 17:21
Zbanowany

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 324
Ostrzeżeń: 1
Postów: 69
Data rejestracji: 23.01.14
Medale:
Brak

Dostałem wynik 2w1 - Służący.
Ten test odkrył, że ludzie za bardzo mną manipulują, starają się o to, bym za nich wszystko robił, jednak mimo to bardzo lubię przebywać z innymi. Co więcej, w innym teście związanym z doradztwem zawodowym wyszło mi, że jestem stworzony od tego, by pomagać, że jestem asertywny i moja praca będzie związana z ludźmi... To co w końcu jest prawdą jak oba testy sobie przeczą? Zszokowany

Najdziwniejsze jest to, że nie jestem perfekcjonistą, nienawidzę porządku, lubię chaos, a tu nagle mi wyskakuje takie coś:

Jedynka jest realistką, jest obowiązkowa, skrupulatna, żyje wg swoich, ściśle określonych zasad.


Ciekawostką jest, że ja żadnych zasad nie mam, zresztą mnie to nie obchodzi Zszokowany

Dwójki są ciepłe, troskliwe, opiekuńcze, wrażliwe na potrzeby innych.


Taa, jasne, tylko że ja lubię brać, a w mniejszym stopniu dawać. A z tą "opiekuńczością" to przesadzili... jedyne co robię to tylko pomagam rozwiązywać konflikty u moich znajomych bo oni sobie rady nie dają z tym Zszokowany
__________________
img.interia.pl/komputery/nimg/d/t/Jas_Fasola_zaatakowal_3789496.jpg

O właśnie tak wyglądam kiedy widzę coś nienormalnego Wredny


USA you were born to rage, so come on!

Edytowane przez Guseppe dnia 06-02-2014 17:25
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny Zabini F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 15-04-2014 10:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 168
Data rejestracji: 29.12.13
Medale:
Brak

Mój wynik to 1w2- Adwokat. Test sprawdził się w 100%. Określił moje kontakty z ludźmi. Trochę mi pomógł. Uznałam że będę go robić co jakiś czas, żeby zobaczyć, czy coś się zmieniło. Ogólnie nie lubię takich testów, ale ten jest genialny.
__________________
Chcę by ktoś pokochał mnie tak jak Snape kochał Lily!
Dlaczego?
Bo bardziej się nie da!


Miłość jest jak kwiat, gdy o nią dbamy rozkwita i staje się piękniejsza.
Lecz gdy zostawiamy ja samej sobie obumiera i zanika.

Pozdrawiam Veronikę Astorię Malfoy,Hermionę Riddle \555555] , Martę Black i [color=#cc6633]]AdamKraJęzyk
[/color]

I LOVE Saphira!!

,, Na początku były smoki: dumne, groźne i niezależne. Ich łuski lśniły jak klejnoty i każdy, kto na nie spojrzał, czuł rozpacz, bo wspaniała i straszliwa była ich uroda''
],, Dziedzictwo''
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 15-04-2014 10:53
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

No zrobiłam ten test, wyszło mi 4w5 i... uśmiałam się. Okej, to że nieco introwertyczka i intelektualistka to się zgadzam, ale reszta? Ta cała otoczka o wrażliwości i emocjach? No nooope.
Poza tym nie jestem w żadnym razie uzdolniona artystycznie. No, chyba, że śpiew, ale teraz to każdy śpiewać może. Do tego ja wyalienowana? Stany depresyjne? Gdzie, kiedy? Cóż za bzdura.
Nie powiem, czuję się, jakbym była z nieco innej planety, a raczej z innego kontynentu, ale żeby od razu jakaś depresja, alienacja? I nie, nie mam posępnego oblicza. Moja mordka śmieje się niemalże przez cały czas. A jak jestem ze znajomymi to już w ogóle.
Niestety, ale w teście zgadzały mi się 2, może 3 rzeczy. Reszta to jeden wielki bullshit.
Wyślij prywatną wiadomość
~Victim F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 15-04-2014 17:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1579
Ostrzeżeń: 0
Postów: 377
Data rejestracji: 03.07.12
Medale:
Medal

Ten test tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że mam bardzo niestabilny charakter. Smutny Robiłam go już kilka razy, w dłuższych odstępach czasu, i za każdym razem mi coś innego wychodziło...
__________________
31.media.tumblr.com/a93c3567e09506671fd5d2e9c640dbf4/tumblr_mztmp3fg1z1t6g372o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~dodo2708 F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 22-04-2014 16:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 231
Ostrzeżeń: 1
Postów: 101
Data rejestracji: 07.04.12
Medale:
Brak

Mi wyszło 7w6, czyli komik, co z resztą się zgadza. Jednak mam niestabilny charakter, czasami jestem powierzchowna, czasami indywidualistka, czasami wszystko musi być poukładane, czasami leżę w bałaganie i każdego, kto chce posprzątać mam ochotą dziabnąć różdżką w oko ;D
Jednak kocham śmiać się z siebie i wydaje mi się, że dobrze mi to wychodzi ;D
__________________
Najserdeczniejsze pozdrowienia dla drogi Gościu!

media.tumblr.com/tumblr_m3z04njANp1r9jaq7.gif
<3
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT