Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 449
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Enneagram
!Elsanka F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 14-11-2010 00:59
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1492
Ostrzeżeń: 0
Postów: 216
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Już kiedyś rozwiązywałam ten test i pamiętam, że wyszło mi dokładnie to co teraz - 1w2. Dużo z mojego opisu się zgadza, jednak nie wszystko, bo mam też wiele wspólnego z piątką.

Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że jedynki mają podanych o wiele więcej wad niż inne typy, przez co wydają mi się najgorsze z wszystkich. o.O

Jak już wiele innych osób pisało, test jest naprawdę wiarygodny w przeciwieństwie do tych wszystkich horoskopów, przepowiedni itp. i pomaga poznać lepiej siebie. Czytając pierwszy raz opis mojego typu byłam w szoku, że tyle się zgadza, a co gorsza, większości z tych rzeczy nie byłam świadoma, aż do momentu przeczytania o nich.
Wyślij prywatną wiadomość
~Arya F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 14-11-2010 12:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2442
Ostrzeżeń: 0
Postów: 372
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Milla napisał/a
Jak każda czwórka wydawało mi się, że jestem jedyna/wyjątkowa/jest mało czwórek. Zawiedliście mnie

Przepraszam - 4w5

Rozwiązane testu przyszło mi dość łatwo. Odpowiedzi są jakby stworzone dla mnie - tak oczywiste, że od razu wiedziałam, którą zaznaczyć. Mimo to, test rozwiązałam trzy razy. Wszystko się zgadza. Opis też mi odpowiada, choć trudno mi to przyznać, bo ludzie zasadniczo postrzegają mnie inaczej. I jak tak patrzę, nie tak mało tu czwórek. A zawsze wydawało mi się, że niewiele jest takich osób jak ja... ;]
__________________
Jedynie w pogoni za perfekcją możemy zrobić jakiś znaczący krok do przodu

Edytowane przez Arya dnia 14-11-2010 12:43
http://lubimyczytac.pl/profil/9166/arya Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Snape F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 14-11-2010 13:17
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 25964
Ostrzeżeń: 0
Postów: 222
Data rejestracji: 08.08.08
Medale:
Medal Medal

Cóż, 4w5 czyli "włóczęga"

Nie miałam problemów z odpowiedzią na pytania. Zawahałam się chyba tylko raz. W opisie odnajduję zaskakująco dużo "ziarnek prawdy": rzeczywiście jestem introwertyczką i samotnikiem - zawsze taka byłam, więc wynik testu raczej mnie nie zdziwił. Dystansowanie się wobec ludzi czy świata i głębokie przeżywanie tego, co się przytrafia także nie są mi obce.

Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

Chorą duszę? Na szczęście nie jestem sama. Zawsze mogę sobie powiedzieć, że Kurt Cobain, Edgar Allan Poe i Johnny Depp też tak mieli/mają Oczko
__________________
Lepiej spłonąć od razu niż tlić się powoli
Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 14-11-2010 13:18
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

Po raz pierwszy spotykam się z tak wiarygodnym testem. Moim wynikiem pewnie nikogo nie zaskoczę - 4w3, chociaż mam również kilka cech z 4w5. Zaskakująco dużo rzeczy się zgadza i w kilku momentach nawet sobie po cichu pomyślałam "no patrz, nawet nie wiedziałam".
Gdy 4w3 jest w stresie, często się zachowuje inaczej publicznie, a inaczej prywatnie. Może np. nie ujawniać publicznie, wśród znajomych, żadnych swoich uczuć, a następnie iść do domu i samemu bardzo przeżywać np. fakt życia w samotności.

W zupełności się zgadza.

Z tego testu można się dowiedzieć wiele o sobie i naprawdę, (się powtórzę) jest to jedyny wiarygodny test, który spotkałam.
Wyślij prywatną wiadomość
~Miionka F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 14-11-2010 13:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 343
Ostrzeżeń: 0
Postów: 102
Data rejestracji: 29.10.10
Medale:
Brak

Wyszło mi 9w1 no i nie powiem ale większość się zgada. ;)
W sumie to najbardziej "Dziewiątka w miłości" ale są też rzeczy, które do mnie nie pasują. ;)
__________________
Need more friends with wings
All the angels I know
Put concrete in my veins


There's nothing to lose
When no one knows your name
There's nothing to gain
But the days don't seem to change.
Wyślij prywatną wiadomość
~novakai F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 15-11-2010 19:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2242
Ostrzeżeń: 0
Postów: 628
Data rejestracji: 03.02.09
Medale:
Brak

Już kiedyś robiłam obie ten test i chociaż zwykle nie przywiązuję zbyt wielkiej wagi do testów, to muszę przyznać, że ten był wyjątkowo trafny. Może nie ze wszystkim się zgadzam, ale zawsze. A tak w ogóle to wyszło mi 7w8 czyli Realista. Cóż, z niektórymi rzeczami się zgadzam, z niektórymi nie zgadzam, a z innymi się godzić nie chcę.
Agresywna, chce szybko zrobyć pieniądze, materialną pozycję i status.
Ja agresywna?? Że co??
__________________
I have walked all alone
On these streets I call home
Streets of hope, streets of fear
Through the sidewalk cracks time disappears

I was lost, on my knees
On the eve of defeat
As I choked back the tears
There's a silent scream no one could hear

Bells Of Freedom...


Pozdrowienia dla ciebie, drogi Gościu

hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2010 16:28
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

A ja jestem: "Siódemka ze skrzydłem sześć: 7w6 - "Komik"" ^_^.
Zdrowa siódemka ze skrzydłem sześć jest odpowiedzialna, ufna, sympatyczna, zabawna.

Po przeczytaniu opisu "Komika" to muszę stwierdzić, że większość zamieszczonej tam charakteryzacji jest prawdą.
Łatwo ściąga na siebie kłopoty
tak w szkole szczególnie bo nie potrafi zamknąć w pore jadaczki... ^^
Ogólnie to nie wzoruje się na owych opisach, czytam dla zabawy i nie wierze w nie zbytnio, nawet jeżeli opis jest prawdziwy co do mojej osobowości... ^^, Kiedyś rozwiązywałam podobny test i wyszło że jestem Artysta/Aktor czy Arystokrata.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~W Potter F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2010 20:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 82
Ostrzeżeń: 0
Postów: 18
Data rejestracji: 13.12.10
Medale:
Brak

Hmmm 9w1 Marzyciel...
jest dobrym liderem z dobrym sercem i uzdolnieniami do pokojowych rozwiązań
. Liderem raczej dobrym nie jestem ale prawdą jest , że wolę pokojowe rozwiązania.; )

Wyraża miłość zgodnie z wszelkimi zasadami poprawności, chce się angażować, czynić jak najmniej przykrości.
Wyrażam miłość? no nieźle... ;D. Co do drugiej części to prawda... Nie lubię sprawiać przykrości innym każdy z nas jest człowiekiem i każdego można zranić....

Bagatelizuje problemy i powtarza sobie, że wszystko będzie dobrze.
. Nie ma co się martwić tym co się dzieje ; ). Może byc już tylko lepiej . ZAWSZE Się układa jak nie po tygodniu to po miesiącu jak nie po miesiącu to po roku.
Wyślij prywatną wiadomość
~Isilien F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2010 22:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2248
Ostrzeżeń: 0
Postów: 244
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

5w4, obrazoburca Rozbawiony. kiedyś kupiłam sobie książkę o numerologii (i nie tylko) i był własnie test z enneagramu. tylko, że wtedy wyszło mi inaczej niż teraz, byłam całkiem 4, ale to było ze dwa lata temu. cholerka, ja to sobie wydrukuję i powieszę, tytuł "INSTRUKCJA OBSŁUGI MNIE"... naprawdę trafne. 4w5 też jak najbardziej pasuje.

trochę tak dziwnie, jakby ktoś zrobił mi wczesniej psychoanalizę dogłębną i wstawił. rzeczywiście, zachowuję spokój w każdej sytuacji, mam problem z wyrażaniem uczuć, jestem introwertykiem z niewielkimi skłonnościami artystycznymi, lubię mieć wiedzę na różne tematy, jestem niezależna ale czasem mam wrażenie, że jestem psychopatką. nie przepadam za przebywaniem z ludźmi, ale jak mus to mus. "piątki są idealistami i często ofiarowują się dla dobra ogółu" - no to już wiem, czemu nęci mnie medycyna... naprawdę trafnie, nie sposób wymienić czy skomentować wszystkiego. powalił mnie typowy komentarz piątki: "Byłam samotna w dzieciństwie. Dużo czytałam" - nie byłams amotna! książki to świetne towarzystwo.
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje.
Nie każdą siłę starość zniszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje.
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król - tułacz wróci na stolicę.



Uwaga. Drut kolczasty

Edytowane przez Isilien dnia 22-12-2010 22:59
http://www.normalsucks.fora.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~lunaja F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 23-12-2010 12:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Goblin
Punktów: 26
Ostrzeżeń: 0
Postów: 6
Data rejestracji: 20.12.10
Medale:
Brak

4w3 - Arystokrata
Czwórka ze skrzydłem 3 może czasami wyglądać jak siódemka. Może być towarzyska i posiadać duże poczucie humoru. Chce być kreatywna i potrzebna światu. Posiada intuicję, jest ambitna, może mieć dużą wyobraźnię i być bardzo utalentowana. Niektóre ubierają się bardzo wyzywająco i kolorowo, aby wyróżnić się z tłumu.
Gdy 4w3 jest w stresie, często się zachowuje inaczej publicznie, a inaczej prywatnie. Może np. nie ujawniać publicznie, wśród znajomych, żadnych swoich uczuć, a następnie iść do domu i samemu bardzo przeżywać np. fakt życia w samotności. Może też np. być bardzo rozrywkowa i sumienna w pracy i jednocześnie być nieszczęśliwa prywatnie z powodów problemów miłosnych. Przywiązuje uwagę do tego jak wygląda, czuje się źle z powodu niedostatków urody. Stara się podkreślić poczucie wyjątkowości przez kontrowersyjny sposób ubierania się. Często okazuje zły gust. Chętnie przedstawia siebie innym jako osoba romantyczna. Jest zmienna w uczuciach. Gdy uzna, że jej partner jest zbyt nudny, często fantazjuje na temat czarujących i przebojowych nieznajomych. Cele stara się osiągać poprzez zazdrość, zemstę lub potrzebę dowiedzenia innym, że są w błędzie.

Słynne czwórki ze skrzydłem trzy: Kate Bush, Julio Iglesias, John Malkovich, Nick Nolte, Edith Piaf, Paul Simon, Fryderyk Szopen, Prince.

Łał, naprawdę się zgadza. To z ambicjami na przykład i to z kreatywnością. Tak samo z wyróżnianiem się z tłumu. Faktycznie, czasem ukrywam uczucia. A co do niestałości uczuć... Nie mam pojęcia, jak by to wyglądało, bo jeszcze nikogo nie miałam Rozbawiony Fajnie, że na liscie osób z tym samym eneagramem jest Chopin. Mój ulubiony kompozytor.
Wyślij prywatną wiadomość
~Rose Granger F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2011 13:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1200
Ostrzeżeń: 0
Postów: 161
Data rejestracji: 25.02.11
Medale:
Brak

Szóstka ze skrzydłem siedem: 6w7 - "Kumpel"

Może być ciężko zrozumieć co mają na myśli i o czym mówią. Często otwarcie sprawdzają jaki inni mają do nich stosunek. Gdy są czymś przestraszone, jedyną formą obrony jest bierna agresja, w czasie której nie da się jej do niczego przekonać ani namówić. Najczęściej spotykane z tym skrzydłem, są szóstki antyfobiczne, które mają tendencję do bycia bardzo bezpośrednimi. Niektóre mogą snuć wielkie plany, które ich zdaniem mogą przynieść materialne lub osobiste korzyści. Mogą być także niepewne, irracjonalne, chaotyczne z tendencją do częstych zmian nastrojów. Są skomplikowane wewnętrznie. Mają niezwykle wrażliwe zapalniki wybuchów paranoi. Fałszywie oskarżają innych, a innym razem wręcz błagają aby ktoś się nimi zaopiekował. Czasem są bardzo konserwatywne w swoim sposobie życia, a czasem toczą bój o zmiany.


Pierwszy raz robię sobie taki tekst i zaskoczyło mnie, że aż tak się zgadza. Podeszłam w nim do siebie i tego co myślę bardzo surowo i odpowiedź może być właśnie tego skutkiem.
http://magnolia--crescent.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Therion F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2011 13:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1016
Ostrzeżeń: 0
Postów: 451
Data rejestracji: 03.07.11
Medale:
Brak

Mi wyszlo 8w7. W zasadzie wszystko się zgadza, chociaż nie wszystko mi się podoba Język
__________________
Hear The Sound
The Angel Come Screaming.

__
Pozdro Dla Ziomali Rozbawiony
Killjoys!
MAKE
SOME
NOISE



Scabior <3
http://huncwoci-marauders.blog.onet.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~iamodile F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2011 23:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 156
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 06.08.11
Medale:
Brak

Zobaczyłam ten temat, weszłam na stronę, zrobiłam test. Przeczytałam mój opis. Poczytałam forum, opisy moich emocji i lęków, moich myśli i problemów. Ciężki okres mam teraz w życiu (jak przystało na 4w5 takie okresy zdarzają się często) i niesamowicie mi dzięki temu ulżyło. Jestem zaskakująca pełna optymizmu i gdzieś tam mam cichutką nadzieję, że może mi się jeszcze ułoży Uśmiech
Cenię sobie bycie czwórką, to że nawet w smutku dostrzegam piękno. Nie jest łatwo, ale taka jest cena za bycie wrażliwą.
__________________
oj tam oj tam ;-)
Wyślij prywatną wiadomość
!Asik F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 10-10-2011 23:39
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,186
Data rejestracji: 19.07.11
Medale:
Medal

1w4 pasuje do mnie jak ulał - Perfekcjonistka z nieco marzycielskim usposobieniem
__________________
"In heaven everything is fine" - Eraserhead, 1977

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać to tutaj: http://hogsmeade....ost_172074

Jeśli chcesz podyskutować o fotografii to zapraszam do mojej grupy społecznej: FOTOGRAFIA: http://hogsmeade....roup_id=93
http://joannacora.fotolog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~dewhoo F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 11-10-2011 15:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 0
Postów: 227
Data rejestracji: 08.10.11
Medale:
Brak

Ja jestem 7w8 (Entuzjasta - Realista) i nie sposób nie zgodzić z moim opisem. Zwłaszcza sprawdza się to o pragnieniu zdobycia wysokiego statusu i fantazjowaniu o przyszłości.
A co do enneagramów, to mogę powiedzieć, że znam kilka 4w5 i każdy z nich przechodził chociaż raz depresję (znam dziewczynę z anoreksją i inną - po próbie samobójczej).
A idealny typ według mnie? 3w4 albo 6w7.
Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 11-10-2011 16:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

Chmm... dla mnie ten test to jedna wielka bujda. Poświęciłam mu trochę czasu, a po przeczytaniu wyniku, okazało się, że niepotrzebnie. Jestem 4w3. Nie przywiązuję wagi do wyglądu, nie przejmuję się ubytkami w urodzie, przynajmniej nie aż tak.
Wyślij prywatną wiadomość
~Seva F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 11-10-2011 17:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1036
Ostrzeżeń: 1
Postów: 335
Data rejestracji: 18.09.11
Medale:
Brak

4w5 włóczęga, bardzo duża, a właściwie to powiedziałabym że 99% się zgadza Uśmiech nie mam pojęcia, jak takie "cuś" działa, ale to świetna stronka. Najlepsze jest ten opis "w stresie...", właśnie niedawno byłam w takim niemałym stresie i czułam się dokładnie tak samo...
__________________
"The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure" - Severus Snape

Pozdrawiam Cię drogi Gościu

Oraz zapraszam do bardo ciekawej opowieści o bratanicy Bellatrix Lestrange, córce Hermiony Granger, oraz dziecku Severusa Snape'a Oczko
klik-->http://hogsmeade....ad_id=5645 klik<---


Od głupoty Gryfonów
Od kretynizmu Puchonów
i od przemądrzałości Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

dulcyneabest.blox.pl/resource/snape.jpg
<3

- Profesorze Snape? - Harry stał przy swoim miejscu i jakoś dziwnie się uśmiechał.
- Tak, Snape? - odparł zapytany.
Harry rozejrzał się, upewniając, czy wszyscy słuchają.
- Chciałem tylko podziękować, ojcze.
I usiadł.
A wraz z nim kilka ciał uderzyło o podłogę. Może więcej niż kilka. Minerwę złapał Albus, a Sinistra wymsknęła się z rąk Flitwicka.
-To było dobre, panie Snape.
- Wiem. I myślę, że szybko się przyzwyczaję.

Kilka kolejnych osób przywitało się z podłogą. Ron był jedną z nich, a Hermiona tylko się uśmiechnęła, wylewając na niego wodą. Teraz wszystko miało być już dobrze.

~"Mroczny Znak" -Zilidya



"Zawsze
czułam się
jak obca osoba
gdy byłam dzieckiem"
Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 01-11-2011 13:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

O tym teście dowiedziałam się od Lady Shadow. Zaintrygowało mnie to, więc postanowiłam sprawdzić. Efekt? Sama prawda. ;]
Jestem 7w8 - Realista.
Byłam zdziwiona, jak wiele prawdy znajduje się w odpowiedzi. Prawie wszystkie określenia się sprawdziły. Oczko Taka jestem:
bycie optymistycznie nastawionym;. nie pozwalam, by przeciwności losu mnie przytłaczały
bycie spontanicznym i wolnego ducha
bycie otwartym i skandalicznym; to jest część zabawy
bycie szczodrym i staranie się uczynić świat lepszym miejscem do życia
posiadanie wielu zainteresowań i umiejętności

Chociaż... Otwarta i skandaliczna? x D To mi nie do końca gra, ale z grubsza się zgadzam. : D
A poniżej sama prawda o mnie, do każdego podpunktu:
nigdy nie mam wystarczająco dużo czasu, aby zrobić wszystkie rzeczy, które chcę zrobić
nie kończę tego, co zaczęłam

Cóż, dowiedziałam się wiele rzeczy o sobie, o których tak naprawdę nie wiedziałam. Enneagram to bardzo przydatna rzecz. Dzięki niemu poznałam prawdę o samej sobie, i wiele innych rzeczy, o których nie do końca chciałabym wiedzieć ; ).
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Hannibal F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 20-04-2013 15:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Horkruks
Punktów: 7188
Ostrzeżeń: 0
Postów: 2,127
Data rejestracji: 04.04.12
Medale:
Brak

Teścik ten mnie z kolei poleciła nasza kochana leea - i oto co otrzymałam:
Czwórka ze skrzydłem pięć: 4w5 - "Włóczęga"
Mowę mi odjęło po przeczytaniu objaśnienia. Wiele psychotestów i podobnych na sobie sprawdzałam, ale dopiero ten zgadzał się z rzeczywistością w 100 %. Poważnie.

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.



ŚWIĘTA PRAWDA! WSZYSTKO! Introwertyczka, indywidualistka, intelektualistka, pozornie racjonalna i oschła, ale w głębi wrażliwa, i czasami potrafiąca się przed kimś otworzyć. Toż to cała ja. Boję się tego całego enneagramu. Za dużo o mnie wie. Za dużo o mnie mówi. To niesamowite.


Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.

Hahah, nie no, podoba mi się to Rozbawiony
__________________

24.media.tumblr.com/tumblr_lhagp76XxW1qeyk51o1_500.gif
http://hannibal-fucking-winchester.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 05-01-2014 14:10
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Piątka to typ introwertyczny, ciekawy świata, z potrzebą wiedzy o nim, analityczny i wnikliwy. Potrzebuje prywatności aby przemyśleć wszelkie sprawy i uzupełnić energię życiową.



Takie coś mi wyszło. Czy się zgadzam ? Po części tak, po części nie. Jak to z naukami psychologicznymi Oczko. Tak jak pewnemu studentowi wyszedł niepokojący wynik. Tzn pani profesor do niego : "Wychodzi na to, że jesteś psychopatą" Omg W tej nauce dużo zgadywania. A nawet jak nie, to zbawiony może zostać i melancholik, i choleryk, i każdy inny "twór psychologiczny" ;
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT