Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 136
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Oszczędzanie
Drukuj temat · Oszczędzanie
~Chop Suey F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2010 15:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 960
Ostrzeżeń: 0
Postów: 285
Data rejestracji: 21.08.10
Medale:
Brak

Ja oszczędzam na płyty moich ulubionych zespołów. Kupię płytę, to zbieram na następną.
__________________
38.media.tumblr.com/a1b345f36128e8285a594d3835dced77/tumblr_n6g4qgf7xg1rr37qoo1_500.gif

Edytowane przez Chop Suey dnia 25-08-2010 15:15
Wyślij prywatną wiadomość
!Elsanka F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2010 15:57
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1492
Ostrzeżeń: 0
Postów: 216
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Bleh, nie cierpię oszczędzać, bo muszę robić to na okrągło. Przez ostatni rok oszczędzałam na meble do pokoju, nie udało mi się zaoszczędzić na wszystkie, także teraz zbieram na resztę. Zdarzają mi się chwile słabości, kiedy np zobaczę jakiś wymarzony ciuch na Allegro, a na koncie mam pieniądze, lub kiedy wejdę do mojego ulubionego sklepu z ciuchami (teraz staram się je omijać szerokim łukiem, żeby mnie nie kusiło), ale ogólnie nie idzie mi najgorzej. Na najgorszą próbę jestem wystawiona, kiedy idę ze znajomymi do baru lub restauracji, bo zawsze jestem głodna i jak tylko zobaczę któryś z moich przysmaków, to muszę go kupić, chociaż wiem, że w domu mam pełną lodówkę jedzenia. x.x Na szczęście, ostatnio udaje mi się ograniczać i oszczędzam więcej pieniędzy.
Wyślij prywatną wiadomość
~Larinne F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2010 17:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2021
Ostrzeżeń: 1
Postów: 124
Data rejestracji: 21.07.10
Medale:
Brak

Mam z tym problem, szczerze mówiąc xddd
Nie cierpię na brak kieszonkowego, ale z tak wielką szybkością i łatwością je roztwaniam, że sama się dziwię! Jak coś mi wpadnie w oko to od razu wyjmuję portfel. Jestem swego rodzaju zakupoholiczką. ;]
Jak miałabym na coś zbierać to spodziewam się,że bym nie uzbierała ;D
__________________
Miłość opiera się na paradoksie - to tak jakby kurwa była dziewicą .
Jędzowata i uparta, egocentryczna i neurotyczna, stanowiła modelowy przykład trudnego charakteru.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? http://hogsmeade....rowstart=0

Edytowane przez Larinne dnia 25-08-2010 17:23
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady James F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2010 10:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Staram się oszczędzać. W czasie wakacji jest ok, bez problemu powstrzymuję się od ciągłego wydawania pieniędzy. Ale w roku szkolnym... Mieszkam na stancji i kiedy jestem z dala od domu to bez przerwy wyskakują jakieś niespodziewane wydatki, wiec ciężko jest zaoszczędzić większą kwotę.
__________________

Żeby docenić wartość jednego roku,
zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy.
Żeby docenić wartość miesiąca,
spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie.
Żeby docenić wartość godziny,
zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć.
Żeby docenić wartość minuty,
zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot.
Żeby docenić wartość sekundy,
zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek.
Żeby docenić wartość setnej sekundy,
zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal.
Czas na nikogo nie czeka.
Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy.
Dziel go ze szczególnym człowiekiem
- będzie jeszcze więcej wart.
Wyślij prywatną wiadomość
~yoyo F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2010 11:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1811
Ostrzeżeń: 0
Postów: 239
Data rejestracji: 30.06.10
Medale:
Brak

Oszczędzam i trzymam w skarbonce głęboko swoją forsę. Nie mam kieszonkowego, czasami dostaję 50zl 'na lody' od dziadków. Jeśli spodoba mi się jakieś ubranie, czy kosmetyk proszę o to mamę. Jeśli idę na zakupy z przyjaciółkami to biorę swoją kasę. Zawsze w granicach ok. 20zl do 50zl i wydaję wszystko, bo nie mogę się powstrzymać xD Na wycieczki, czy kolonie również dostaję i wydaję większość. Zaoszczędziłam ok. 500zł.
__________________

Więc wyjdź na parkiet, pokaż swoje flow !


Nie ma takiej siły, którą mógłbyś zatrzymać nas.
Zdobywamy szczyty, płonie kolejny grass.


Każdy z was ją zna - muzyka, która wprowadza was w ten piękny stan pozytywnych myśli, pozytywnych zmian.
Bratnią duszą dla reggae się stań.

Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2010 11:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

Heh i wy myślicie że Slytheriane może oszczędzać xD ! Niestety moją wielką wadą jest to że nie potrafię oszczędzać ani gospodarować kasą . Kiedy mam jakąś grubszą gotówke to od razu ide ją wydać, a kiedy jest naprawdę potrzebna, muszę obejść się smakiem xD . Pozdro xD
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2010 19:28
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ja stanowczo nie potrafię oszczędzać, nie raz już próbowałam ale kieszonkowe czy inne jakiekolwiek wpływy pieniężne do mojego portfela wydaje na bierząco. Próbowałam oszczędzać na jakieś rzeczy, które specjalnie chciałam kupić albo na tą przysłowiową czarną godzinę ale nic z tego nie wyszło.
Roztrwaniam pieniądze w stosunkowo któtkim czasie, przeważnie na niezbędności ale i również na pierdoły typu gazety, lakiery do paznokci, kredki do oczu, perfumy itp, których mam mase w domu. Szczerze mówiąc to gdybym nie wydała tych pieniędzy na bzdety to w sumie uzbierałabym pokaźną sumkę...
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~Miionka F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2010 20:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 343
Ostrzeżeń: 0
Postów: 102
Data rejestracji: 29.10.10
Medale:
Brak

Cały czas mam skarbonkę, do której wrzucam "żółte" zawsze chce wyciągnąć drobniaki jak już jest cała pełna ale jakoś mi to nigdy nie wychodzi. No ale od stycznia postanowiłam odkładać kieszonkowe na Coke Live Music Festival. Zobaczymy jak mi to pójdzie. ;d
__________________
Need more friends with wings
All the angels I know
Put concrete in my veins


There's nothing to lose
When no one knows your name
There's nothing to gain
But the days don't seem to change.
Wyślij prywatną wiadomość
~Diamond F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 16-01-2011 14:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 903
Ostrzeżeń: 2
Postów: 295
Data rejestracji: 06.08.09
Medale:
Brak

Tak, tak próbuję oszczędzić jakieś pieniądze chyba od dziesiątego roku życia, a moja skarbonka jest nadal pusta hehe. Prawda jest taka, że nie umiem oszczędzać. Wszystkie pieniądze jakie mam od razu wydaje, nie mogę nic zaoszczędzić. Jest tyle rzeczy, które chciałabym kupić, a nie mogę bo nie mam kasy, bo jakiś tydzień temu na coś wydałam bo coś ta, bo musiałam to kupić i tak w kółko.
__________________
pozdrawiam drogi Gościu :*

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"
Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatrix11227 F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 21-05-2011 16:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 658
Ostrzeżeń: 1
Postów: 218
Data rejestracji: 12.02.11
Medale:
Brak

Szczerze? Jestem mistrzem w oszczędzaniuDowcipniś. Jako przeciwieństwo mojej rozrzutnej siostry, potrafię uzbierać naprawdę dużo hajsu. Zazwyczaj kupuje książki, płyty no i czasami ubrania. A w moich planach znajduję się deskorolka i mikroskop.
__________________
[img]http://cfile2.uf.tistory.com/image/160A854B4E5001FE1055FB[/img]
Wyślij prywatną wiadomość
~blackout F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 21-05-2011 16:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 643
Ostrzeżeń: 0
Postów: 179
Data rejestracji: 17.04.11
Medale:
Brak

Ogólnie jestem bardzo oszczędna. Nigdy nie wydaję pieniędzy na byle co. Po prostu nie umiem wydawać pieniędzy, np. po szkole, gdy czekam za autobusem zawsze mam jakąś kasę - nie wydam, wole sb zostawić, uzbierać więcej.
Obecnie odkładam kasę na biwak.
__________________
-Spójrz... na... mnie- wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło,stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył.

Draco dormiens nunquam titillandus.


- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbledore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...

-Zawsze.

It's a gift and a curse.
- Adrian Monk

Love never die.
- quote from Ghost Whisperer.

Humanity is overrated.
- Dr. House

"...W ciszy tak smutno, szepce zegarek
o czasie, co mi go nie potrzeba..."


Śmierć jeno przemierza świat, podobnie jak dwaj wierni druhowie, którzy razem przemierzają morza; jeden zawsze będzie żyć w drugim. Zniewoleni miłością, żyją w tym, co wszechobecne. W owym boskim zwierciadle widzą się twarzą w twarz, wolni i nieskalani. Wielka to dla nich pociecha, bo choć rzec można, że z tego świata odeszli, to ich przyjaźń wciąż trwa, bo jest nieśmiertelna.



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy O Własnej Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.

Ron uniósł wysoko odznakę.
- Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w naszej rodzinie!
- A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka ci wyłazi za to też pięć punktów

-Ostatni finał trwał pięć dni.
-Ekstra! Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie! - zawołał zachwycony Harry.
-A ja mam nadzieję, że nie - oświadczył Percy ze świętoszkowatą miną.-Strach pomyśleć, co bym znalazł w swojej poczcie, gdyby mnie nie było w pracy przez pięć dni.
-Tak, ktoś mógłby ci znowu podrzucić smocze łajno, no nie, Percy? - zakpił Fred.
-To była próbka nawozu z Norwegii! - oburzył się Percy, oblewając się rumieńcem. - To nie był żaden dowcip!
-Był - szepnął Fred do Harry'ego, kiedy wstawali od stołu. - My mu to posłaliśmy.


Only I can live forever.
Wyślij prywatną wiadomość
!sabina F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 17-06-2011 17:06
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 323
Ostrzeżeń: 1
Postów: 71
Data rejestracji: 24.07.10
Medale:
Brak

Oszczędzanie w moim wykonaniu wygląda dość...słabo. Po pierwsze - nie otrzymuję kieszonkowego. Pieniądze mogę zbierać tylko przy okazji jakiś uroczystości - świąt, urodzin, imienin itp. a przecież wiemy, że co miesiąc nie obchodzi się urodzin. Jednak jeśli dostanę jakiś tam zastrzyk gotówki, dziwnym trafem właśnie wtedy idę z moją siostrą i mamą na zakupy, co ściśle wiąże się z wydaniem moich oszczędności (są to zazwyczaj naprawdę śmiesznie niskie sumy). Fakt faktem, że na różnego rodzaju koloniach, obozach bądź wycieczkach staram się ograniczać z wydawaniem pieniędzy, co wychodzi mi przeciętnie.
Zawsze zazdrościłam moim koleżankom, kolegom i mojemu tacie, że umieją naprawdę wspaniale ograniczać swój miesięczny budżet do absolutnego minimum. Kiedyś, bardzo dawno temu, chciałam też się tego "nauczyć", jednak nic z tego nie wyszło. Cóż, mogę liczyć jedynie na to, że w przyszłości moja rozrzutność choć minimalnie się zmniejszy.
Obecnie zbieram na wymianę na euro, gdyż wybieram się na zagraniczne wakacje. Hm, do tego mogę dorzucić książki, płyty moich ulubionych zespołów i strojnik do gitary, gdyż przedwczoraj popsułam archaiczny, acz cudowny strojnik mojego taty.
__________________
By poznać punkt widzenia dziecka, nie wystarczy przykucnąć ...

Edytowane przez sabina dnia 17-06-2011 17:08
Wyślij prywatną wiadomość
~Sumire F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 17-06-2011 18:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 121
Ostrzeżeń: 0
Postów: 74
Data rejestracji: 12.06.11
Medale:
Brak

Ja zbieram na mangi! *-* nie wychodzi.
__________________
Witam cię drogi Gościu .

Wejdź tu, przybyszu, lecz pomnij na los,
Tych, którzy dybią na cudzy trzos.
Bo ci, którzy biorą, co nie jest ich,
Wnet pożałują żądz niskich swych.
Więc jeśli wchodzisz, by zwiedzić loch
I wykraść złoto, obrócisz się w proch.
Złodzieju, strzeż się, usłyszałeś dzwon
Co ci zwiastuje pewny, szybki zgon.
Jeśli zagarniesz cudzy trzos,
Znajdziesz nie złoto, lecz marny los.
~Hargrid.
pu.i.wp.pl/k,MzU4MDI2MTksNjU5Mjgz,f,avatareczek4dq6.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~zaeli F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 17-06-2011 19:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 0
Postów: 348
Data rejestracji: 06.06.11
Medale:
Brak

Hmmm... Ja oszczędzam, mam odłożoną kasę, której staram się nie wydawać ( choć nie zawsze się udaje Uśmiech) Ciuchy najczęściej fundują mi rodzice, a ze swojej kasy najczęściej kupuję książki, gazety, biżuterię i wszelkiego rodzaju słodycze Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona565 F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 17-06-2011 19:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 333
Ostrzeżeń: 0
Postów: 146
Data rejestracji: 02.05.11
Medale:
Brak

Ja oszczędzam. Odkładam sobie zawsze do skarbonki. Ale nie na jakiś konkretny cel. Po prostu jak potrzebuję to biorę. Lubię mieć kasę zawsze a nie wydać od razu, a potem nic nie mieć.
__________________
Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.


- Trudno - Felix machnął ręką. - Widziałem go.
- Ponurego Żniwiarza? - zapytał Net.
- W warunkach celowo generowanych złudzeń optycznych nigdy nie ma całkowitej pewności, co się zobaczyło. Ale prawie na pewno to był on.
- Celowo generowanych... - powtórzył Net. - Masz na myśli tę kulę, odblaski i stroboskopy?
- Tak.
- A jak mówisz na latarkę? Ręczny miotacz fotonów?

Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności

Nawet jeśli to już koniec,
Harry Potter na zawsze pozostanie częścią mnie... <3
www.ladymalfoy.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Stivi F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 17-06-2011 19:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 281
Ostrzeżeń: 0
Postów: 96
Data rejestracji: 03.05.11
Medale:
Brak

Mój rekord oszczędzania to 150zł Jupi!. Ale to było po urodzinach... hjehje... Jestem bardzo mało oszczędna. Dostaję naprawdę dużo kasy, ale potrafię wszystko wydać w jeden dzień Zawstydzony. Zazwyczaj chodzę do sklepiku, na lody, czasami na allegro...
__________________
"Dajcie mi znać, jak już pokonacie Voldemorta, dobrze?"

"Voldemort porusza się o wiele szybciej niż Severus Snape gdy mu się zagrozi szamponem"

"- Nigdy nie wiem - zawołał Harry do Hagrida, [...] - jaka jest różnica między stalagmitami a stalaktytami!
- Stalagmity mają w środku "m"."


Szczególne pozdrowienia dla Hermionka111213, Lawrencee, SevLily35, fanka98, Lillith, daria2j i drogi Gościu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 17-06-2011 20:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Ja i oszczędzanie... kiepskie połączenie. Nie potrafię oszczędząć. Zawsze gdy mam kasę to muszę ją wydać. Poddaję się bożkowi zakupów. Najwięcej wydaję na ciuchy, biżuterię i ciekawe książki, które upatrzę sobie w Empiku, czasem kupuję płyty. Cóż, skutek tego jest taki, że szafki z ciuchami mi się nie domykają, a na książki na regałach nie ma już miejsca Język
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 17-06-2011 20:37
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

U mnie z oszczędzaniem różnie - najlepiej, jak tych moich pieniędzy "nie widzę" na oczy, np. na moim koncie na Allegro czy nieotwieranej skarbonce. Obecnie zbieram na karę umowną i jestem na dobrej drodze. A potem... Się zobaczy.
Wyślij prywatną wiadomość
~Annee F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2012 22:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 984
Ostrzeżeń: 1
Postów: 235
Data rejestracji: 04.12.11
Medale:
Brak

Nie zarabiam, kieszonkowych nie dostaję, a obecnie jestem bankrutem Język Tylko na zakończenie roku, urodziny czy tam inne święto od babci 100 dostaję, a najczęściej to wydaję na książki, czasem na filmy, ale głównie na książki najczęściej cała kasa idzie Uśmiech
__________________
Albus Severus
Pochodzenie imion syna Harry'ego
- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.


fs1.cyworld.vn/data2/2009/07/17/063/1247818263943244_file.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2012 09:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

Ja zawsze oszczędzam na wakacje no ale nie zawsze się udajeOczko
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT