Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 314
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Gry
»»» The Sims (cała seria)
Drukuj temat · The Sims (cała seria)
~grejs F
#81 Drukuj posta
Dodany dnia 31-07-2009 19:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Gracz Quidditcha Slytherinu
Punktów: 130
Ostrzeżeń: 1
Postów: 79
Data rejestracji: 29.07.09
Medale:
Brak

jeee! Jupi!
grałam w to wręcz nałogowo jakieś dwa lata temu. później zaś, tata przeinstalował komputer i powiedział, że mi już nie zainstaluje, dlatego nie grałam. a teraz zaczęłam od nowa - tak dla frajdy Rozbawiony ale ostatnio już mi się nudzi ;d bo i tak tylko na kodach jadę, bo inaczej nie potrafię, o. Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~LordMimbulusMimbletonia F
#82 Drukuj posta
Dodany dnia 31-07-2009 19:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 34
Ostrzeżeń: 0
Postów: 11
Data rejestracji: 18.07.09
Medale:
Brak

Ja mam 3 od premiery, 2 z wieloma dodatkami. 3 są fajne, ale nie ma zwierząt, pór roku, a gdy wchodzi się w miejsca w mieście, nie ma czegoś takiego jak oglądanie obiektów z wewnątrz. Tego mi brakuje. Fajnie natomiast przyłożyli się do cech charakteru. Stworzyłem sobie złą osóbkę - 'weź zły prysznic', 'zjedz coś na szybko i złowrogo', szalony może np. iść pływać w stroju codziennym, albo spać w stroju sportowym. Rozbawiony
Ogólnie na plus, ale czekam na dodatki.
__________________
Mimbulus Mimbletonia! Jupi!
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#83 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2009 21:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Hehe, też mam Simsy, oczywiście dwójkę. W sumie wszystkie części od kuzynki, bo samej nie chciałoby mi się tracić kasy. Mam tylko jedno pytanie, czy ktoś próbował zrobić dzieci DWOJGU ufoszy? Bo ja próbowałam i wywala mi błąd i gra się wyłącza Płacze
A co do Simów, to mam studia i nocne życie. Miałam czas wolny, ale crack nie chciał mi się zainstalować i musiałam usunąć Smutny Ogólnie mówiąc bardzo lubię tę grę Oczko
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~hagrid123 F
#84 Drukuj posta
Dodany dnia 11-08-2009 21:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 475
Ostrzeżeń: 0
Postów: 144
Data rejestracji: 04.08.09
Medale:
Brak

Grałem w the sims 2 są fajne ale z czasem się nudzą w porównaniu z fifą 2008 w która nałogowo gram około 2 lata.
__________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów to kłopoty zwykle znajdują mnie.
Wyślij prywatną wiadomość
~polami F
#85 Drukuj posta
Dodany dnia 13-08-2009 11:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 817
Ostrzeżeń: 0
Postów: 223
Data rejestracji: 17.12.08
Medale:
Brak

Sims'y jak mało która gra pozwalają mi się zupełnie "wyłączyć" ze świata, uwielbiam Tworzyć olbrzymie rodziny, takie z dziesiątką dzieci i czterdziestka wnuków. jest to na tyle pracochłonne, że mogę zupełnie przestać myśleć o realnych problemach a zastanawiać się tylko nad tym jakie nowe okazy dołączyć do mojej "hodowli" simów.
__________________
images41.fotosik.pl/183/bf2aff0240752ccb.jpg


Niech moc będzie z Tobą, drogi Gościu

Wyślij prywatną wiadomość
~Cointreau F
#86 Drukuj posta
Dodany dnia 13-08-2009 11:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1433
Ostrzeżeń: 0
Postów: 525
Data rejestracji: 11.06.09
Medale:
Brak

Mam Sims , Sims 2 (mam wszystko oprócz 4 akcesoriów) i Sims 3 . Bardzo lubię w to grać, bo nie wymaga ani zbytniego myślenia, ani refleksu, czyli można się zrelaksować, a Simy są śmieszne ;] Jestem maniaczką tych gier (Sims 3 kupiłam sobie dwa dni po polskiej premierze :D).
W Sims grałam jak byłam mała i uwielbiałam to. Jednek gdy tylko poznałam Sims 2, znudziło mi się.
W Sims 2 przeszłam już tyle rzeczy, że mogłabym pisać poradnik ;] Lubię eksperymentować. Poza tym Sims 2 ma w sobie to coś, czego nie mają pozostałe dwie części. Po prostu miło się gra :)
Sims 3 podoba mi się mniej niż Sims 2, bo są brzydkie ubrania, tapety na ścianę, podłogi itp., ale fajnie, że można sobie chodzić po mieście (choć bez tej funkcji potrafię się obyć).
__________________
~~
Wyślij prywatną wiadomość
~RenesmeeCullen F
#87 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2009 13:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 515
Ostrzeżeń: 0
Postów: 124
Data rejestracji: 25.04.09
Medale:
Brak

Mam a właściwie miałam bo gdzieś mi wcięło sims2 (mam wrażenie, że to robota mojej mamy). Kiedyś miałam sims 1 w tym wakacje, randka i zwykłe. Kochałam tą gre mogłam siedzieć całymi dniami, teraz już mi trochę przeszło. Jako dodatek do 2 mam akcesoria styl i coś tam, już nie pamiętam.
Muszę zainwestować w Sims 3 bo nie wytrzymam. Kofamm to Uśmiech
__________________
" Już zawsze będzie należeć tylko do ciebie.Śpij, moja jedyna miłości(...)"

"ZARAZ KRUM ZROBI BUM"


Od przebiegłości Ślizgonów,
Kretynizmu Puchonów
I cnoty Gryfonów
Broń nas RAVENCLAW


Pozdrowienia dla całego Hogsmeade.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ospina11 F
#88 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2009 14:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 265
Ostrzeżeń: 2
Postów: 76
Data rejestracji: 18.05.09
Medale:
Brak

Uwielbiam Simy Rozbawiony w 1 grałam,ale ich nie miałam Rozbawiony teraz ich nie lubię-słaba grafika,jak dla mnie Oczko The Sims 2 mam w domu i baardzo lubię w nie grać Uśmiech mam podstawę,studia i podróże Rozbawiony Sims 3??wyszły,wyszły lecz wolę grafikę z 2 Rozbawiony
__________________
"Zaraz Krum zrobi BUM.! "
: *

"by poznać przyszłość,
trzeba wrócić do przeszłości..."
: *



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE


pozdrowienia dla drogi Gościu,oraz całego hogs.!
Wyślij prywatną wiadomość
~hagrid123 F
#89 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2009 16:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 475
Ostrzeżeń: 0
Postów: 144
Data rejestracji: 04.08.09
Medale:
Brak

Bardzo ciekawa gra w która naprawde mozna długo grać ale w moim przypadku szybko sie znudziła. Codzienna rutyna i całkowite odludzie sprawia że bardzo nudno po kilku godzinach gry. The sims 3 może być zdecydowanie lepsza;
-lepsza grafika,
-nareszcze nie mieszkamy na odludziu,
-mniej potrzeb które takie jak komfort-były są nie potrzebne. TyleOczko
__________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów to kłopoty zwykle znajdują mnie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Albert F
#90 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2009 17:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 223
Ostrzeżeń: 0
Postów: 55
Data rejestracji: 10.08.09
Medale:
Brak

Nawet lubię Simsy 2. Mam zwierzaki, biznes, nocne życie, studia i podróże. Nawet wciąga. Zawsze robiłem sima kujona i rozwijałem wszystkie umiejętności na maxa Język Zawsze chodziłem na studia, ale nigdy biznesu sam nie otwierałem. Co do sims 3... jeszcze nie grałem, ale z tego co piszecie wynika że są o niebo lepsze. Planuje w najbliższym czasie kupić.
Wyślij prywatną wiadomość
~Baniana F
#91 Drukuj posta
Dodany dnia 23-11-2009 17:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 20
Ostrzeżeń: 0
Postów: 14
Data rejestracji: 23.11.09
Medale:
Brak

Grałam w 1,2 i 3. Ale pierwsza cześć i tak jest najlepsza ;]
__________________
Jeśli ktoś komuś coś bądź nikt nikomu nic. Z punktu patrzenia na punkt widzenia pier****** gościa i gościa nie ma xDeee
Wyślij prywatną wiadomość
~alice_in_wonderland F
#92 Drukuj posta
Dodany dnia 26-02-2010 17:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1102
Ostrzeżeń: 1
Postów: 355
Data rejestracji: 13.12.09
Medale:
Brak

Lubię całą serię, nawet pierwszą część co podobno jest bardzo dziwne. Gram jednak tylko w dwójkę. Co do dodatków, to uwielbiam budować domy, więc większość mojej półki zajmują akcesoria. Moje ulubione dodatki to: własny biznes (nie rozumiem, jak można bez tego grać), nocne życie i zwierzęta. Teraz jestem w trakcie łażenia po saturnach i szukania "na studiach" Wredny
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#93 Drukuj posta
Dodany dnia 26-02-2010 18:11
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

A więc tak, The Sims poznałam wiki temu, i świr na punkcie tej gry odszedł tak szybko jak i przyszedł...
Gdy tylko wyszła druga seria tej gry to od razu kupiłam, oczekując czegoś znacznie lepszego od The Sims i miło mnie ta gra zaskoczyła. Na samym początku to potrafiłam rypać w Simy całymi dniami, i przez spory kawał czasu po dokupywać i podostawać kolej dodatki do tej gry... Miałam kompletnego świra na ich punkcie.
Obecnie to już mi znacząca przeszło, czasem sobie instaluje Simy i pogram, potem odinstaluje i znów za jakiś czas od nowa... ^^ Nie potrafię wyzbyć z siebie hopla na punkcie Simów nawet do tej pory... ;]
Już w miarę długi czas temu wyszła trzecia serii tej gry a i do tej pory nie mogę się zmobilizować, żeby ją kupić (jak na razie starcza mi jeszcze 2 ^^) ale wcześniej czy później i tak kupię... nie dam rady się oprzeć... ;]
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~Kalt F
#94 Drukuj posta
Dodany dnia 26-02-2010 20:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 167
Ostrzeżeń: 1
Postów: 34
Data rejestracji: 24.02.10
Medale:
Brak

The Sims

Porażka. Miałam szansę w nią zagrać i nie wywarła na mnie zbyt dużego wrażenia. Jeśli chodzi o zakładanie rodzin, nie ma żadnego wyboru; dwie osoby dorosłe - kobieta i mężczyzna, i dwoje dzieci, na oko 10,11 lat - chłopiec i dziewczynka. Żadnych ''bajerów'', żadnych dodatków. Zdaję sobie sprawę, że to dopiero pierwsza część serii The Sims, ale uważam, że producenci mogli się bardziej postarać. W takie gry możemy sobie zagrać na internecie, a i efekt czasem jest o wiele lepszy.

The Sims 2

Chyba najlepsza gra z tej serii. Nie przepełnione żadnymi zbędnymi dodatkami, duży wybór w stosunku do założenia rodziny, możliwość ustawienia ''więzów rodzinnych''. Nie mam tu nic więcej do powiedzenia, tylko to, że jest naprawdę świetna.

The Sims 3

Zupełne przeciwieństwo pierwszej części. Zbyt ''zbajerowane'', moim zdaniem; grałam w nią tylko raz, i więcej nie zamierzam. Słowem, kolorowo, ale bez przesady!
Wyślij prywatną wiadomość
~Rytelier F
#95 Drukuj posta
Dodany dnia 26-02-2010 20:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1167
Ostrzeżeń: 2
Postów: 86
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

W The Sims 2 grałem dawno, i to nie wszystkie dodatki! W 1 jeszcze dawniej, już słabo pamiętam to Uśmiech
Teraz gram w The Sims 3. Nie lubię, jak ktoś mówi "Sims 3 to beznadzieja, 2 lepsze". Jestem pewien, że jak wyjdą dodatki, to Sims 2 będzie już przeszłością Uśmiech
Już ma więcej możliwości... a Wymarzonymi Podróżami jeszcze więcej! Lubię całą okolicę i jej tworzenie, nie ma takich ograniczeń, jak w Simcity do TS2 Język I fajne jest to, że w budowaniu można recolorować obiekty na jak się chce.
Do TS3 nie tylko tworzę domy, simów, czy miasta, ale też obiekty nieoficjalnymi narzędziami Uśmiech
__________________
Jeżeli będziesz doBry, to spadniesz z wieży, a jeśli zUy, to dostaniesz łopatą.
img177.imageshack.us/img177/8305/avatarwt7.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Avril Malfoy F
#96 Drukuj posta
Dodany dnia 26-02-2010 22:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 32
Ostrzeżeń: 0
Postów: 10
Data rejestracji: 25.02.10
Medale:
Brak

Uwielbiam grac w The Sims 2..
Dodatków jest dużo, ja mam nocne życie czy coś w tym stylu UśmiechRozbawiony
Trójki niestety jeszcze nie posiadam i nie grałam niestety w nią, ale słyszałam że wymiata...
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#97 Drukuj posta
Dodany dnia 27-02-2010 23:11
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Nigdy nie miałam 1 czy 2 lecz od pewnego czasu, jestem posiadaczką 3. Wcale nie jest taka zachwycająca, grałam w 2. Po pierwsze, nie można stworzyć własnego miasta ( przeszukałam internet i nic ), dość duże problemy ze "zrobieniem" wampira. Jej plusy, to niewątpliwie, lepsza grafika, oraz więcej możliwości w tworzeniu postaci ( m.in. dobieranie kolorów oraz wzorków ubrań, po szczegółowe cieniowanie włosów, aczkolwiek na jej stworzenie potrzeba dużo czasu ) oraz domów ( można zrobić sobie cudowną rezydencję ). Nie jestem jednak dużą fanką tej gry- po pewnym czasie mi się znudziła i gram w nią sporadycznie, ale pewnie dla jej fanów, okazałaby się jedną z tych lepszych gier tego typu. Nie lubię już poświęcać czasu na kierowanie ich życiem, wolę tworzyć domostwa; dobierać dywaniki do firanek, kafelki go wanny, pościel itp. więc moje domki jednoosobowe są przeznaczone dla dwóch dużych rodzin, nie umiem się opanować, a jak już skończę nie chce mi się grać ;P
Zainspirowana Harrym Potterem, moim ostatnim tworem w Simsach są postacie takie jak: Tonks, Bellatrix plus rodzinka Malfoy'ów i ich dworek
( żywopłot, kolumny i białe pawie ;P ).
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~LA Lakers F
#98 Drukuj posta
Dodany dnia 02-03-2010 16:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 45
Ostrzeżeń: 0
Postów: 10
Data rejestracji: 01.03.10
Medale:
Brak

Kiedyś w to grałam i to jak ;d miałam podróże i nocne życie. Ta gra szybko mi się znudziła i jest troszkę dziecinna ;/
__________________
www.bballcentral.com/sigs/uploads/Kobe%20Bryant(best)2.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~carolinefelton F
#99 Drukuj posta
Dodany dnia 02-03-2010 16:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 16
Ostrzeżeń: 0
Postów: 12
Data rejestracji: 27.02.10
Medale:
Brak

ja miałam kiedyś 1 i bardzo lubiłam w nią grać, ale po kupieniu 2 przestałam. W 3 grałam u koleżanki i.. zdecydowanie wolę 2. Może i 3 ma więcej opcji, ale jest po prostu wkurzająca...xD
Wyślij prywatną wiadomość
~aniutek96 F
Dodany dnia 02-03-2010 18:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2703
Ostrzeżeń: 0
Postów: 339
Data rejestracji: 14.10.09
Medale:
Brak

Mam 1 z prawie wszystkimi dodatkami. 2, która niestety mi się zechlała,a w 3 grałam u koleżanki. Lubię w to grać jak już jestem bardzo znudzona, ale nie jestem tego wielką fanką. Wszystkie części lubię, ale najbardziej lubię 2 chociaż teraz coraz bardziej zaczynam lubieć 3. xD
__________________
"Let's finish this the way we started it... TOGETHER!"


Stefan : Więc myślisz, że John jest ojcem Eleny?
Damon : Ding Ding Ding !
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT