Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 236
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Gry
»»» The Sims (cała seria)
Drukuj temat · The Sims (cała seria)
~Cameron F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 13:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 589
Ostrzeżeń: 0
Postów: 117
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Na pewno jest ktoś kto lubi jedną z tych gier. Ja mam świra na punkcie The Sims 2. Mogłabym grać cały dzień Oczko A The Sims nie lubię. Kiedy byłam młodsza to lubiłam, ale potem poznałam The Sims 2 i przestałam lubić xD Macie tą grę na komputerze? A jeśli tak to jakie dodatki do tego?
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 14:05
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Heh, na komputerze mam zainstalowane Sims 2, ale nic mi z tego, bo nie mam płytki. ^^ Kiedyś pożyczyłam tą grę od koleżanki i z zapałem w nią grałam, ale wkrótce znudziło mi się to. Może dlatego, że nie miałam żadnych dodatków i gra zrobiła się monotonna, ale raczej dlatego, że odkryłam Hogsmeade. ;] Jeśli chodzi o jedynkę, to też miałam okazję w nią zagrać, ale nie zachwycam się zbytnio...
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 14:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Jakoś kiedyś grywałam w to, ale znudziło mi się to, bo po prostu czasu, ani chęci nie miałam do grywania w to. Ale tak to jest to ciekawa, bardzo fajna gra Język Lubiłam w nią grać, ale nie zawsze umiałam Śmiech
Raz to jacyś złodzieje mi się wkradli tam, podpalili dom, a moje Simy wrzeszczały jak nie wiem Śmiech Całkiem Śmiesznie to wyglądało Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Karola__94 F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 14:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 631
Ostrzeżeń: 1
Postów: 317
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja uwielbiam The sims 2!! Ma do tego The sims 2 na studiach i akcesoria na święta ;] simsów 1 nie bardzo lubie no bo tam jest tak no "sztucznie" i wogóle kapa że sie nie starzeją ;/
Wyślij prywatną wiadomość
~Paula13 F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 14:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 597
Ostrzeżeń: 0
Postów: 54
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Super gra, uwielbiam to, ale po jakimś czasie może się znudzić... Ale kiedyś uwielbiałam Simsy, mogłam w to grać na okrągło... Obecnie nie mam ich w ogóle na komepie...
__________________
i424.photobucket.com/albums/pp326/twilightchic/Damon-Salvatore-damon-salvatore-15952720-374-211.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Ari F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 20:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 489
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja jeszcze jakieś dwa lata temu grałam w simsy, ale niestety po dłuższym czasie mnie ona męczyła nawet z późniejszymi dodatkami .
Teraz jak w sklepie ukazała sie jej ulepszona wersja to nawet na nią nie spojrzałam Język.
Wyślij prywatną wiadomość
~EmmaParkinson F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 20:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 144
Ostrzeżeń: 1
Postów: 78
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Simsyyyyyyy!!!! xD <dostaje śliniotoku> Wcześniej grałam, potem przestałam i teraz znowu gram. Rodzinki już od 1,5 mam te same, bo nie odinstalowywałam, drzewa genealogiczne się potworzyły, pokolenia się pomieszały xD Bardzo lubię tę grę, mam wszystkie części (no oprócz tego "Osiedla", które dzisiaj wyszło Język)
chomcia.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Tanya F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 20:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5038
Ostrzeżeń: 0
Postów: 355
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nie mam i nie zamierzam miec tej gry na kompie Uśmiech Czemu? Bo według mnie jest beznadziejna i nudna Zszokowany No co? Przecież mam prawo do wyrażania własnej opinii Uśmiech
Kiedyś grałam w The Sims 2 ale nie trwało to długo bo jakieś 3 dni.
Nie lubię tej gry i już.
Wyślij prywatną wiadomość
~valadilene F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 21:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Animag Wąż
Punktów: 562
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

kiedyś tam się grało w jedynkę. nawet bardzo często. pamiętam jak tworzyłam rodziny, a potem rujnowałam im życie, ech Cooo
ale z biegiem czasu znudziła mi się. gdy dwójka pojawiła się w sklepach jakoś nie kusiło mnie by ją kupić. teraz nie mam ich na komputerze. w ogóle rzadko kiedy gram. wolę np. odwiedzić Hogs Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~majka F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 12:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 614
Ostrzeżeń: 0
Postów: 151
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Posiadam The Sims 2, ze wszystkimi dodatkami (oczywiście nie kupuję, tylko pożyczam ^^ Nie mam tyle kasy na kupowanie). Ostatni dodatego wyjątkowo mi się spodobał (Osiedlowe Życie) i oczywiście w lutym 2009 mam zamiar zaopatrzyć się (pożyczyć xd) The Sims 3 ;)
__________________
I can't feel my senses
I just feel the cold
Frozen...
But what can I do ?
Frozen...
Tell me I'm frozen but
What can I do?
Can't tell the reasons
I did it for you
When lies turn into truth
I sacrificed for you
You say that I'm frozen...



Within Temptation - Frozen
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilyanne F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 16:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2043
Ostrzeżeń: 0
Postów: 282
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Oczywiście że mam na komputerze Uśmiech Tata się wnerwia że na dużo pamięci zajmują i grozi że mi je wykasuje, ale ja się nie dam xD
Mam zainstalowanie:
1) The Sims 2 podstawowe (bez tego nie chodziłyby moje dodatki xD)
2) The Sims 2 Na studiach (nie mogłabym pozwolić by moje simy były bez wykształcenia xD)
3) The Sims 2 Własny Biznes ( bo lubię zdobywać gwiazdki zadowolenia klientów)
4) The Sims 2 Zwierzaki (w każdym szanującem się domu musi być zwierzak)

Miałam, ale musiałam wykasować:
1) The Sims 2 Nocne Życie
2) The Sims 2 cztery Pory roku xD

( Ja oczywiście też pożyczam. jedyne dwa moje dodatki to Na studiach i Zwierzaki xD)

Eh... a więc trochę tego jest. Już nie gram w to tak namiętnie, jak kiedyś, ale jak mnie najdzie to gram, ale jak wyjdzie The Sims 3 to ponownie przyssam się do komputera xD
Wyślij prywatną wiadomość
~EmmaParkinson F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 16:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 144
Ostrzeżeń: 1
Postów: 78
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Heh, ja oryginalne mam Zwierzaki. Reszta to... załatwione Język
A jak się gra w Osiedlowe Życie? Fajne to?
Heh, no a dużo zajmują... Ale mi nikt pretensji na szczęście nie robi, a przy wszystkich dodatkach to coś koło 15GB. A do tego ściągam czasami jakieś pliki z internetu Uśmiech
A ciekawa jestem jakie to będą te TS3 Rozbawiony
chomcia.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~majka F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 17:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 614
Ostrzeżeń: 0
Postów: 151
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Osiedlowe Życie są.. fajne, bardzo fajne, choć bardzo szybko można się przyzwyczaić. Dodali "magię", ale i się chyba najbardziej podoba, jak sama nazwa wskazuje, możliwość życia na osiedlu. Wszystko można znaleźć w google Język A The Sims 3 zapowiadają się naprawdę świetnie. Po tym co widać na fotkach, filmikach i co można przeczytać w opisach - cudo Język
__________________
I can't feel my senses
I just feel the cold
Frozen...
But what can I do ?
Frozen...
Tell me I'm frozen but
What can I do?
Can't tell the reasons
I did it for you
When lies turn into truth
I sacrificed for you
You say that I'm frozen...



Within Temptation - Frozen
Wyślij prywatną wiadomość
~EmmaParkinson F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 17:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 144
Ostrzeżeń: 1
Postów: 78
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

WIem wiem, ale czytac opis a gra w praktyce to co innego xD
A fotki TS3 mnie jakoś bardzo nie zachwyciły - bardzo podobne do TS2. Ale... poczekamy, zobaczymy.
chomcia.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona_Lily_tusia F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 19:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Gryffindoru
Punktów: 431
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja mam i większość dodatków oprócz tych najnowszych (osiedlowe życie i meble z ikei)Język
__________________
hogsmeade.pl/images/hat/gryffindorm.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Bajka F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 20:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 181
Ostrzeżeń: 0
Postów: 57
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Ja mam jedynki abrakadabra, balanga, zwierzaki i gwiazda - sto razy bardziej wolę pierwsze części ! W dwójkach jest za dużo bajerów. Nie znoszę wyprawiać im urodzin, nie znoszę że simowie się starzeją ! Wolę kiedy są cały czas tacy jakimi ich stworzyłam.
__________________
Emily nie jest nienormalna, ona jest po prostu inna niż wszyscy
schrei.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
!bry F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 20:20
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 290
Ostrzeżeń: 0
Postów: 34
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja mam wszystkie dodatki do drugiej części gry. Niemało kasy musiałam na nie wywalić, ale i tak się cieszę, że je posiadam xD Nie mam tylko "Osiedlowego życia" i tego dodatku ze świątecznymi akcesoriami.
__________________
Fragment mojego ff:

Westchnęła, spojrzawszy na męża, którego uwagi - jak się okazało - wcale nie przykuło olbrzymie malowane dzieło sztuki wiszące na ścianie, lecz młoda, długonoga, blondwłosa samiczka ubrana w obcisłą bluzkę ze zbyt dużym dekoltem, za wysokie szpile i spódniczkę zbyt mini. Lalunia najwyraźniej miała czym się chwalić, wyglądała naprawdę ponętnie ze swoim sporych rozmiarów biustem i jędrną, wystającą pupą, jednak czarownica patrzyła na nią z politowaniem. To nie uroda ani strój wzbudzał w niespełna trzydziestoletniej kobiecie takie uczucie, ale podejrzanie ostry, wyzywający makijaż, dzięki któremu obiektowi męskiego pożądania prawdopodobnie udało się ukryć - jak choćby prawdziwy wiek - lub wręcz przeciwnie - wyeksponować, na przykład aktualnie wykonywaną profesję... To trzeba było przyznać: na znacznie skromniej ubraną panią padł blady strach. Strach o rodzinę, która za chwilę nieuwagi mogła zostać doszczętnie rozbita. Musiała więc działać.

Lekka zazdrość popchnęła ją ku czterdziestoparoletniemu mężczyźnie, wpijającego swój maślany wzrok w spacerującą po muzealnym korytarzu niunię. Dobrze widziała jak się ślinił na widok tej suki i jak wielką miał ochotę, by zagwizdać, a nawet puknąć, gdy trzeba; aż zdjął okulary i uniósł jedną z brwi. Kiedy ją ujrzał, reszta świata automatycznie straciła na znaczeniu. Ach, jakież to typowe... - pomyślała małżonka. Od pierwszej chwili odkrycia sytuacji chciała urządzić mu karczemną awanturę z obiciem gęby włącznie, po czym wyjść z budynku z dziećmi oraz wielce obrażoną miną, lecz zrezygnowała, gdy podeszła bliżej, wszak po kłótni z całą pewnością zamknąłby się w sobie i uciekł od niej, a obrażanie się to raczej domena maluchów bawiących się w piaskownicy.

Podniosła rękę, gdy stanęła tuż za nim, ale ostatni moment zawieszenia wykorzystała na oddech i podjęcie decyzji. Potem nie będzie odwrotu. By zwrócić na siebie uwagę, bezpardonowo klepnęła go po pośladku; mocno, jednak w miarę dyskretnie. Odwrócił się gwałtownie, zupełnie zaskoczony i ze zrzedniętą miną.
- Ejże! - mruknął zakłopotany - W czym problem?
- Widzę, że wolność ci służy - odparła z ironią i stoickim spokojem.
- Nie rozumiem.
- Wygląda na to, że zbyt wcześnie wypuściłam cię ze złotej klatki - małżonka nie rezygnowała z drwiącego tonu - Ledwie z niej wyleciałeś, a już robisz się niegrzeczny...
A to ci dopiero dowcip! Pomyślał, że zaraz chyba padnie trupem.
- Naprawdę sądzisz, że nie jestem w stanie czegokolwiek zauważyć? - zapytała poruszając głową w taki sposób, jakby wskazywała podbródkiem, zamiast palcem, na wyzywająco odzianą i wytapetowaną lalę, spacerującą za nimi.
- Ach, o to chodzi... - odparł mężczyzna, którego twarz spurpurowiała nagle ze wstydu - I właśnie z tego powodu musiałaś mnie...
- Owszem, musiałam - przerwała mu - Żebyś się nie rozbisurmanił zbytnio. Fakt, ładna z niej d**a do wyru***nia, ale najprawdopodobniej tylko d**a. Poza tym, zależy mi jeszcze na naszej rodzinie, więc miej to, skarbie, na uwadze.


-----


Spragniony murzyn czołgał się przez pustynię, aż w pewnym momencie
natrafił na butelkę w której był dżin. No i dostał 3 życzenia

-chce być biały
-mieć dużo wody
-i mieć dużo dup

....I dżin zamienił go w sedes xD
http://www.nabezrobociu.com Wyślij prywatną wiadomość
~EdzioTheFish F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 21:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 80
Ostrzeżeń: 0
Postów: 19
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Kiedyś szalałam za tą grą... Teraz tak średnio, czasem gram, ale już nie tak chętnie, znam wszystkie kody a i bez nich potrafię wszystko zrobić, ściąganie dodatków z internetu też mi się znudziło (a kiedyś to była taka podnieta. Tylko z koleżanką na gg:
-ty, a wiesz, co sobie dziś ściągnęłam?
-nie, co?
-simkę wiedźmę! <link do obrazka>
-jasne! ale super! też sobie ściągnę!)
Teraz jak o tym pomyślę, to aż mi głupioUśmiech Taka żenada... Ale tak lubię tę grę, co prawda bardziej dwójkę, bo ma więcej możliwości, ale jedynka też ma swój urok. Kupiłam sobie dwa dni temu Apartment life i jest jak the sims abrakadabra, też są czarownice, tak jak wcześniej kociołek i księga magiczna, ale dokładnie nie wiem, bo grałam chyba z piętnaście minut. Właśnie mam zamiar sobie odpalić, bo nawet nie zobaczyłam dokładnie co jest nowego.
Wyślij prywatną wiadomość
~Maladie F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 00:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja mam oryginalne:
-Zwierzaki
-Podróże
Ściągane mam:
-podstawowe
-Na studiach
-Własny biznes
-Nocne życie (wg mnie najlepszy dodatek)
-Cztery pory roku
I ściągane akcesoria:
-Rozrywka rodzinna
-Szyk i Elegancja
-Impreza!
Właśnie ściągam Modę z H&M, Młodzieżowy Styl i Czas Wolny...Pomyślę jeszcze nad akcesoriami z IKEA..A niedługo (I kwartał 2009r.) kupię sobie oryginalne The Sims 3Jupi!

Podpisano: simomaniaczka
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 00:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

"The Sims" poznałam, gdy miałam siedem lat i byłam u kuzynki. Jej starsza siostra, która miała wtedy czternaście lat w to grała i nie dopuszczała nas do komputera, bo twierdziła, że jesteśmy zbyt małe, żeby zrozumieć, na czym polega gra. Ale ciocia stanęła murem za nami i zaczęłyśmy pykać w "Simsy". Byłam wtedy pod wrażeniem, że ktoś takiego coś wymyślił. Wtedy to była jeszcze podstawa, dopiero potem zaczęły wychodzić dodatki.
Grałam i grałam już u siebie, kiedy dostałam komputer na Pierwszą Komunię i nie mogłam się oderwać. Co jakiś czas wgrywałam sobie nowy dodatek: "Wakacje", "Randka", "Ballanga", "Zwierzaki" i różne takie. ^^

I dopiero, kiedy wyszła druga część, zrozumiałam, że pierwsza wersja jest o wiele bardziej prymitywna od pierwszej. Długo jej nie miałam, potem zainstalowałam, następnie odinstalowałam, bo przestała działać i w tym roku wymieniłam komputer i zainstalowałam sobie wszystkie.
Znowu nie mogłam się oderwać, ale po kilku tygodniach przejadło mi się. Teraz dalej sobie trochę popykam, ale to od czasu do czasu.
Z dodatków mam wszystkie, nie licząc "Wolnego czasu" i ostatnio wydanego "Osiedlowego życia", choć niedługo powinnam doinstalować sobie. A pakiety wszystkie. <:

A na trzecią część oczywiście czekam z niecierpliwością. <:

Edytowane przez Cee dnia 03-11-2008 21:20
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT