Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 358
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Informatyka
»»» Dubbing, czyli zmiana głosu
Drukuj temat · Dubbing, czyli zmiana głosu
~Rytelier F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 26-07-2010 14:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1167
Ostrzeżeń: 2
Postów: 86
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Szukam programu, który może zmienić mój nagrany głos, nie chodzi mi tylko o zmianę wysokości, bo to już mam.
Chodzi mi o zmianę barwy głosu, znalazłem w internecie kilka programów, ale one są wszystkie płatne!
Jeden mógł mi zmienić za darmo zmienić głos na głos kobiecy, ale to było tylko demo programu i pogarszał jakość dźwięku.
Proszę o pomoc! Naszukałem się po całych Googlach Smutny
__________________
Jeżeli będziesz doBry, to spadniesz z wieży, a jeśli zUy, to dostaniesz łopatą.
img177.imageshack.us/img177/8305/avatarwt7.png
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 26-07-2010 16:13
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Wygląda na to, że jeśli chcesz zmienić głos, musisz się wykosztować Oczko
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Rytelier F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 26-07-2010 21:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1167
Ostrzeżeń: 2
Postów: 86
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Nie no, musi być jakiś program, może być program nie przeznaczony do tego, ale z tą funkcją :/
__________________
Jeżeli będziesz doBry, to spadniesz z wieży, a jeśli zUy, to dostaniesz łopatą.
img177.imageshack.us/img177/8305/avatarwt7.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Arthur24 F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 29-07-2010 22:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gracz Quidditcha Ravenclawu
Punktów: 128
Ostrzeżeń: 0
Postów: 39
Data rejestracji: 28.07.10
Medale:
Brak

Od czego są strony z torrentami, wszelkie warezy itp. Może i w pewnym sensie to piractwo (do którego nie namawiam) Jeśli nie chcesz płacić bądź piratem, jeśli nie chcesz nic nic na sumieniu, płać .
__________________
Arthur24
Wyślij prywatną wiadomość
~Swidrygajlow F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 29-07-2010 23:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 721
Ostrzeżeń: 0
Postów: 152
Data rejestracji: 13.07.10
Medale:
Brak

Arthur24 napisał/a:
Od czego są strony z torrentami, wszelkie warezy itp. Może i w pewnym sensie to piractwo (do którego nie namawiam) Jeśli nie chcesz płacić bądź piratem, jeśli nie chcesz nic nic na sumieniu, płać .


Szanowny Panie!
Doprawdy, nie wiem jak przedstawia się Pański system wartości, muszę jednak skonstatować z całą stanowczością, że w społeczeństwach cywilizowanych kradzież jest czynem nie dość, że niedopuszczalnym, to jeszcze karalnym. Według polskiego Kodeksu Karnego z roku 1997 za tego rodzaju przestępstwo może grozić Panu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Nie wiem, czy zdaje Pan sobie sprawę z tego, że Pańska powyższa wypowiedź nakłania do popełnienia czynu karalnego (istnieje bowiem opcja, że ktoś nie wiedział o egzystencji witryn pirackich, które wymienił Pan w Pańskiej wypowiedzi, teraz zaś został o nich publicznie poinformowany).
Przytoczę Panu pewien przykład z autopsji. Byłem ongiś na proszonym przyjęciu u znanej radzieckiej arystokratki. Ów arystokratka miała małżonka, który to mąż, muszę w tym momencie wspomnieć, przepadał wręcz za kremówkami. Preferował kremówki polskie (z okolic Krakowa; warto również wspomnieć że Kraków był swojego czasu stolicą Polski), zwykł również dokupować do nich specjalny krem. W zasadzie była to zwyczajna bita śmietana, jednakże w sposób niezwykły podnosiła jakość kremówki. Niech Pan sobie wyimaginuje, że z wyrobu jakości przeciętnej, stawała się wręcz ciastkiem niezłym! Wracając zaś do męża (dla wygody dalej nazywać będziemy go Władimirem, bo muszę dodać, że mamy za sobą dość bogatą przeszłość i pewnego razu będąc w podróży służbowej na Kremlu uzgodniliśmy obopólnie, i dopełniwszy wszelkich konwenansów, przejście na ty), był on typową gorącą głową. Pamiętam jak pewnego razu, dowiedziawszy się o tym, że ktoś otruł mu psa (Łajkę) zdemolował pół rezydencji, włącznie z urną, zawierającą prochy jego dziada Aloszy Iwanowicza, pradziada Iwana Rodionowicza oraz prapradziada, Rodiona Pietrowicza (tak, mój Drogi, była to urna zawierająca trzy komory; w każdej z komór znajdowały się zaś prochy innego członka rodziny). Powróćmy jednak do głównego wątku; małżonka Władimira, Natasza, była kobietą dość lekkich obyczajów i w kręgach arystokratycznych tajemnicą Poliszynela stał się jej romans z Piotrem Aleksandrowiczem T, sam zaś Władimir nie miał o casusie pojęcia. Na owym przyjęciu, o którym przed chwilą wspominałem, ktoś zasugerował Władimirowi (choć wiedział, iż jego reakcja będzie sroga), iż małżonka jego się łajdaczy. W przypływie szału znajomy mój zabił żonę, Piotra Aleksandrowicza i ów jegomościa, który o całej sprawie mu doniósł.
Myślę, że ta krótka przypowieść da Panu dużo do myślenia i będzie pierwszym etapem Pańskiego powrotu na ścieżkę prawa i sprawiedliwości.
Z ogromnym szacunkiem dla Pana, Pańskiej rodziny i zwierząt domowych oraz hodowlanych,
Arkadiusz Iwanowicz Swidrygajłow

Edytowane przez Swidrygajlow dnia 29-07-2010 23:22
Wyślij prywatną wiadomość
~Pawel_1993 F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 29-07-2010 23:25
Zbanowany

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -170
Ostrzeżeń: 2
Postów: 15
Data rejestracji: 28.07.10
Medale:
Brak

Swidrygajlow przestan w koncu na wszystkich patrzec z gory
Wyślij prywatną wiadomość
~Swidrygajlow F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2010 00:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 721
Ostrzeżeń: 0
Postów: 152
Data rejestracji: 13.07.10
Medale:
Brak

Szanowny Panie!
Skąd w Pańskich ustach tak gorzkie słowa? Ja wszak, wzorem dawnych mędrców, że wspomnę tu choćby Arystotelesa, Platona, Leonarda, czy Gamona, upomniałem jedynie Pana Arthura, iż nierozważnie czyni, propagując publicznie piractwo. I mam na myśli piractwo komputerowe, tj. kradzież i, bądźmy szczerzy, znieważanie cudzej pracy, a nie piractwo klasyczne, które może Panu się kojarzyć z popularnym ostatnio filmem Piraci z Karaibów oraz nieśmiertelną rolą Pana Johnny'ego Deppa jako Jacka Sparrowa. Warto w tym momencie wspomnieć, że nie jest to jedyny godny uwagi film, w którym ważną rolą odgrywa Johnny Depp. Spójrz na przykład na takie tytuły jak Arizona Dream, Wrogowie Publiczni, Edward Nożycoręki, w których Depp udowodnił, że nie jest aktorem jednej roli (vide Mark Hamill) i potrafi kreować postacie o różnych charakterach i w różny sposób przemawiać do publiczności, co przecież jest pryncypialną cechą artysty.
Ale, drogi Panie, skończmy te dygresje. Wracając do tematu - myślę, że cechą człowieka inteligentnego (a nie wątpię, że intelektualiści na tym forum egzystują) jest kardynalna umiejętność prowadzenia dyskusji na zadane tematy. Ponadto, nie ulega wątpliwości, że piractwo, nakłanianie do niego i inne pokrewne temu czyny, tępić należy w zarodku. Tak bowiem nakazuje prawo. I ośmielę się Panu przypomnieć, że nieznajomość jego nie zwalnia od odpowiedzialności. Uniżenie prosiłbym również szanownego Pana o to, by, choćby ze względów grzecznościowych, również zwracał się do mnie per pan.
Kłaniam się nisko,
A. I. Swidrygajłow
Wyślij prywatną wiadomość
~ksenq F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2010 06:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 98
Ostrzeżeń: 0
Postów: 40
Data rejestracji: 07.07.10
Medale:
Brak

Swidrygajłow wszystko z Tobą w porządku??
__________________
********************

Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć

Pozdrawiam:
Lady Mudblood
ta sama maggie

Arya
Lady Cat

novakai
Croce

LadyBlack

<3 Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Arthur24 F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2010 09:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gracz Quidditcha Ravenclawu
Punktów: 128
Ostrzeżeń: 0
Postów: 39
Data rejestracji: 28.07.10
Medale:
Brak

WIEM ŻE TO KARALNE I NIE MUSISZ MI PRZYPOMINAĆ. Przecież powiedziałem, żeby kupił program, albo niech będzie PIRATEM- ktoś kto posiada nielegalne oprogramowanie( a chyba każdy wie że jak coś się robi NIELEGALNIE to będzie się miało problemy z prawem)

PS: Dodam tylko, że WIĘKSZOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW ( internetu lub porostu ci co mają komputer) posiadają na dysku twardym jakieś piractwa.
Kiedyś na internecie napisane było ze posiadanie nielegalnego WINDOWSA karane jest pozbawieniem wolności do (chyba) 7 lat ( lub coś koło tego)

A w komentarzach:::: "LUDZIE, W NASZYCH WIĘZIENIACH NIE MA TYLE MIEJSC ABY POSADZIĆ WSZYSTKICH PIRATÓW"
__________________
Arthur24
Wyślij prywatną wiadomość
~Swidrygajlow F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2010 11:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 721
Ostrzeżeń: 0
Postów: 152
Data rejestracji: 13.07.10
Medale:
Brak

Arthur24 napisał/a:
WIEM ŻE TO KARALNE I NIE MUSISZ MI PRZYPOMINAĆ. Przecież powiedziałem, żeby kupił program, albo niech będzie PIRATEM- ktoś kto posiada nielegalne oprogramowanie( a chyba każdy wie że jak coś się robi NIELEGALNIE to będzie się miało problemy z prawem)

PS: Dodam tylko, że WIĘKSZOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW ( internetu lub porostu ci co mają komputer) posiadają na dysku twardym jakieś piractwa.
Kiedyś na internecie napisane było ze posiadanie nielegalnego WINDOWSA karane jest pozbawieniem wolności do (chyba) 7 lat ( lub coś koło tego)

A w komentarzach:::: "LUDZIE, W NASZYCH WIĘZIENIACH NIE MA TYLE MIEJSC ABY POSADZIĆ WSZYSTKICH PIRATÓW"


Szanowny Panie!
To, że Pan wie, nie znaczy wcale, że ten wiedzę Pan rozumie, bowiem nic nie zmienia faktu, że sugerował Pan publicznie możliwość korzystania z pirackich serwisów.
Pozdrawiam,
Swidrygajłow
Wyślij prywatną wiadomość
~Arthur24 F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2010 11:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gracz Quidditcha Ravenclawu
Punktów: 128
Ostrzeżeń: 0
Postów: 39
Data rejestracji: 28.07.10
Medale:
Brak

Arthur24 napisał/a:
Od czego są strony z torrentami, wszelkie warezy itp. Może i w pewnym sensie to piractwo (do którego nie namawiam) Jeśli nie chcesz płacić bądź piratem, jeśli nie chcesz nic nic na sumieniu, płać .


Sam siebie za cytowałem. Proszę zwrócić uwagę na to, że napisałem coś takiego: .... to piractwo (DO KTÓREGO NIE NAMAWIAM)


PS: Przeszkadzasz w dyskusji. Np; w Zakładce humor wyskakujesz z jakimiś ruskimi znakami których nikt nie rozumie co prowadzi do zatrzymania zabawy. Wtrącasz się ze swoimi DŁUGIMI tekstami które tylko nam przeszkadzają.
__________________
Arthur24
Wyślij prywatną wiadomość
~Swidrygajlow F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2010 11:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 721
Ostrzeżeń: 0
Postów: 152
Data rejestracji: 13.07.10
Medale:
Brak

Arthur24 napisał/a:
Arthur24 napisał/a:
Od czego są strony z torrentami, wszelkie warezy itp. Może i w pewnym sensie to piractwo (do którego nie namawiam) Jeśli nie chcesz płacić bądź piratem, jeśli nie chcesz nic nic na sumieniu, płać .


Sam siebie za cytowałem. Proszę zwrócić uwagę na to, że napisałem coś takiego: .... to piractwo (DO KTÓREGO NIE NAMAWIAM)


PS: Przeszkadzasz w dyskusji. Np; w Zakładce humor wyskakujesz z jakimiś ruskimi znakami których nikt nie rozumie co prowadzi do zatrzymania zabawy. Wtrącasz się ze swoimi DŁUGIMI tekstami które tylko nam przeszkadzają.


Szanowny Panie!
Po pierwsze: sugerowanie, że w celu zdobycia czegoś można posłużyć się narzędziem nielegalnym, jest swego rodzaju nakłanianiem do tejże czynności. Gdybyś czytał Pan moje posty, miast panikować przed ich długością, wiedziałbyś, że napisałem to już w pierwszej swojej wypowiedzi. Gdy się z kimś dyskutuje, należy czytać jego opinie, a nie później w kółko pisać to samo.
Piszesz Pan, żeś wspomniał, iż jest to piractwo, ale jednocześnie zacząłeś Pan posta od słów "Od czego są".
Secundo: to, że ktoś nie zna tych "ruskich znaków" jest tylko objawem Pańskiej indolencji i braku wykształcenia. Chce Pan się bawić? Niech się Pan uczy!
Dalej: to, iż piszę długie teksty, świadczy tylko o tym, że mam coś do przekazania i nie satysfakcjonują mnie krótkie i bezpłciowe jednozdaniowe wypowiedzi. Poza tym, pisząc "nam wszystkim to przeszkadza", okazał Pan kompletny brak szacunku do reszty społeczności portalu internetowego Hogsmeade: Twoja Magiczna Wioska oraz znowu totalny brak kultury. Popraw się Pan!
Pozdrawiam uniżenie,
Arkadiusz I. Swidrygajłow

PS. Nie przeszliśmy na "ty", wódki z panem nie piłem, żądam tedy, aby zwracał się Pan do mnie per pan.
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2010 11:42
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Secundo: to, że ktoś nie zna tych "ruskich znaków" jest tylko objawem Pańskiej indolencji i braku wykształcenia. Chce Pan się bawić? Niech się Pan uczy!

Cyrylica wbrew pozorom nie jest taka trudna do nauczenia się.

I skończcie tą dyskusję, bo odchodzicie od głównego problemu.
Jak chcecie, to załóżcie sobie temat o piractwie i tam sobie o nim gadajcie.
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Rytelier F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 10-08-2010 17:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1167
Ostrzeżeń: 2
Postów: 86
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Nie chcę nielegalnej wersji, tylko legalny program i wiem, że gdzieś jest program do obróbki dźwięku z tą funkcją, tylko nie potrafię znaleźć Smutny
__________________
Jeżeli będziesz doBry, to spadniesz z wieży, a jeśli zUy, to dostaniesz łopatą.
img177.imageshack.us/img177/8305/avatarwt7.png
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT