Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 227
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Rodzeństwo
Drukuj temat · Rodzeństwo
~Kiniulaaa F
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 07-12-2008 18:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 45
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 28.11.08
Medale:
Brak

Mam brata, który ma 2 i pół roku... Jest fajny, kochany i w ogóle Oczko Nie chciałabym być jedynaczką xD
Wyślij prywatną wiadomość
~merry_k F
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 10-12-2008 15:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 370
Ostrzeżeń: 3
Postów: 418
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

ja mam 4 starsze siostry i starszego brata. ja i moja siostra Paulina (20lat) jestesmy bardzo dobrymi przyjaciolkami, czasem mam wrazenie ze moge powiedziec jej wiecej przez telefon niz mojej najlepszej przyjaciolce w zywe oczy. Za to kocham Pauline i reszte: nigdy nic nikomu nie powiedza, no chyba ze powinni o tym wiedziec rodzice, ale to juz inna sprawa
Wyślij prywatną wiadomość
~Kanye F
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 14-12-2008 10:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gracz Quidditcha Ravenclawu
Punktów: 117
Ostrzeżeń: 0
Postów: 30
Data rejestracji: 10.12.08
Medale:
Brak

A ja mam o rok starszego brata, snob nad snoby xD kretyn... No i źle mi z nim jak nie wiem, nie ma zdania, żeby to nie była kłótnia... Gupek xD Dlatego dobrze, że mieszkam w internacie, a on w domku, przynajmniej nie musze na niego patrzeć, oprócz tego, że chodzimy do szkół oddalonych od siebie 15 metrów xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady K F
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2008 17:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 599
Ostrzeżeń: 0
Postów: 135
Data rejestracji: 20.12.08
Medale:
Brak

Hmm mam siostrę 22 lata, ostatnio się z nią tak posprzeczałam że poszła szyba w drzwiach od jej pokoju, po prostu nie chciała mnie wpuścić i z nerwów walłam pięścią w szybę =) od tamtego czasu się dogadujemy, nawet mnie zabiera na zakupy, stosunki się poprawiły !
mam jeszcze brata starszego 21 lat, w miejscach publicznych udajemy ,że się nie znamy, w domu zamieniamy zaledwie kilka słów !.
rodzeństwo to według mnie głupia sparwa - dokuczają przy znajomościach np. z kumplami
a plusem są też korzyści np. te zakupy xD

__________________
Lady K.!



------------------------------------------------


s1.fothost.pl/upload/08/52/dd359043.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/c41bb890.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/243a6f90.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/6aed04f1.jpg


Jack Sparrow is the man who I adore ;*
Wyślij prywatną wiadomość
~Alice Evithe F
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2008 17:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 216
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 20.12.08
Medale:
Brak

Mam tylko (a może aż) młodszego brata, Pawła. Ma szesnaście lat, ale czasami zachowuje się, jak dziesięciolatek. Komputerowiec, zawsze mi pomaga, gdy coś mi się psuje. Kiedyś uwielbialiśmy się sprzeczać, ale to zniknęło wraz ze starszym wiekiem.
Teraz jesteśmy, jak dobrzy kumple. Ja mu pomagam, a on mi. I takie powinno być każde rodzeństwo. Oczko

__________________
Bez cierpienia nie ma prawdziwej radości.



[alt]
Należę do klubu Johnny'ego Deppa.
[/alt]



th01.deviantart.com/fs23/300W/i/2007/353/9/9/Merry_Christmas_2007_by_Bastet_Lady.jpg



th07.deviantart.com/fs23/300W/f/2007/358/5/1/Merry_Christmas_by_ivy046.jpg





Last Christmas
I gave you my heart,
But the very next day
You gave it away.



Merry Christmas drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~Carol F
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2008 19:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 480
Ostrzeżeń: 2
Postów: 472
Data rejestracji: 06.12.08
Medale:
Brak

Mam o 5 lat starszą siostrę i świetnie się ze sobą dogadujemy. Nie wyobrażam sobie innej siostry lub tego, że w ogóle nie mam rodzeństwa.
Wyślij prywatną wiadomość
~Nicolette F
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2008 19:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1467
Ostrzeżeń: 0
Postów: 685
Data rejestracji: 15.12.08
Medale:
Brak

Ja nie mam rodzeństwa. Czasami to jest jak błogosławieństwo, ale czasami gdy siedzę sama, nie mam się z kim pokłócić [no, chyba że z moją babcią ^^], albo z kim pogadać...Myślę też o tym, że w dorosłym życiu często rodzeństwo się przydaje...no, ale na ogół nie mogę narzekać ;D
__________________
*

Inspektor Lestrade: W kolejnym życiu byłbyś dobrym przestępcą.

Sherlock Holmes: Tak, a pan świetnym policjantem.
www.las-ceglasty.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~atrammarta F
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 02-01-2009 00:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1561
Ostrzeżeń: 0
Postów: 580
Data rejestracji: 02.12.08
Medale:
Brak

Mam brata, starszego o 7 lat.
Mieliśmy pewien okres kiedy to każdy każdego denerwował. Potem ignorowaliśmy się, a teraz muszę powiedzieć, że nastały czasy pokojowe. Może też dlatego, że brat jest na studiach. Zaczynam doceniać to, że mam rodzeństwo. W tym roku sama "ubierałam" choinkę. To dziwne uczucie. Rok w rok ubieraliśmy ją razem, to była tradycja.
Pomimo wszystkich naszych kłótni, nie chciałabym być jedynaczką. Nie.I nie zamieniłabym brata na żadnego innego ; )
__________________
"Słowo które nie jest wypowiedziane
jest słowem którego nie można powtórzyć
nie można się go nauczyć ani imitować
póki więc nie otworzą się usta
nie otworzą się rzeki
nie otworzą się rany
nie otworzą się umysły
nie otworzy się raj"
( Krzysztof Pieczyński )

Wyślij prywatną wiadomość
~Rybka_109a F
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 02-01-2009 00:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 348
Ostrzeżeń: 0
Postów: 151
Data rejestracji: 14.10.08
Medale:
Brak

Mam brata starszego o 10 lat Uśmiech. I bardzo go kocham on chce dla mnie jak najwięcej a sam o sobie troszkę zapomina.
__________________
hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif

Od przebiegłości Ślizgonów

Kretynizmu Puchonów

i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów

CHROŃ NAS GRYFFINDORZE
zyciepapuzek.fora.pl Wyślij prywatną wiadomość
~ladybird F
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 02-01-2009 01:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 521
Ostrzeżeń: 3
Postów: 331
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja mam trzech braci. Dwóch starszych i jednego młodszego. No i jeszcze jedno niedoszłe, bo narazie jest w drodze. Z USG wynika, że będzie dziewczynka (Zosia), ale w przypadku mojej rodziny, to akurat nie wypala. Ja mialam być Stasiem, a Antoś- Zuzią.
Marcin[23 lata]- genialny kumpel, mogę z nim pogadać prawie o wszystkim, czasami jest lepszy od najlepszej przyjaciółki. No i ma świetny gust i dzięki temu mogę z nim się pokazywać w miejscach publiczny, a nawet chodzić na zakupy.
Dominik[21 lat]- ciągle się kłóciliśmyy i dlatego wyprowadził się. Teraz jak mamy ograniczone kontaty lepiej się dogadujemy. Jest przydatny, gdy koleś nie rozumie, że ma się od Ciebie odczepić. xD
No i ostatni Antek[8 lat]- chodzi do pierwszej klasy podstawówki i jest strasznie wnerwiający. Potrafi przyjść o piątej w niedzielę i zacząć grać na komputerze włączając głos. <grrr...> Ale i tak go kocham, bo czymże by było życie bez naszych codziennych bójek. ^^

Ogólnie nie wyobrażam sobie życia bez rodzeństwa, bo to tak ... no dziwnie, w kazdym bądź razie. Bo z kim bym się wtedy kłóciła, użądzała bitwy na popcorn, gdyu oglądamy rodzinnie film, albo z kim bym użądzała zawody 'kto pierwszy wstanie' w Lany Poniedziałek. Rodzeństwo jest cudoownym wynalazkiem. ;D
Wyślij prywatną wiadomość
~aneta_zyleta F
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 03-01-2009 11:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 123
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 27.12.08
Medale:
Brak

a ja jestem jedynaczkaJęzor i dobrze mi z tym Oczko jedynie moze chciałabym mniec blizniaczke i tak potem oszukiwac znajomych xD
__________________
Dowcipniś pozdrawiam wszystkichOczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Star F
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 04-01-2009 15:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 113
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 31.12.08
Medale:
Brak

Mój brat jest ode mnie młodszy 5 lat. Ale nie jest tak źle jak ludzie mówią. Czasami się pożremy tak, że bez kija nie podchodz Język Ale dogadać się też da radę Uśmiech To zależy od danej sytuacji i naszych humorków Uśmiech
W każdym razie mimo wszystko.. Jest spoko Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Krzywolap21 F
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 08-01-2009 21:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 0
Postów: 104
Data rejestracji: 31.08.08
Medale:
Brak

Sama nie wiem. Zacznijmy od tego, że mam dwóch braci. Starszy imieniem Kuba (Jimmy) ma 17 lat. Młodszy jest w wieku 9 lat, ale niedługo będzie miał10 i ma na imię Filip. Jak siędogadujemy? Różnie bywa.
Hm, z młodszym bratem... Znam go lepiej niż starszego. ;> Do lat, hm, chyba tak 10,11 bawiłam się z nim w 'pluszaki'. Jeszcze całkiem niedawno była to dla mnie zawsze frajda, a teraz to zależy od mojego humoru. (w końcu jestem teraz 'tym okropnym nastolatkiem' jak to zgrabnie ujął kochany braciszek. Uśmiech) Nawet czasami się z nim pobawię, pomogę w lekcjach, rzadziej pogadam. A tak to raczej siedzę w pokoju i robię co chcę i jak on próbuje zaatakować wieżę, zaczyna się walka. Ja go pcham w kierunku drzwi, a on próbuje mi uciec i wskoczyć na łóżko albo fotel. I wtedy najtrudniej go z danego przedmiotu ściągnąć. Często dochodzi do małej bijatyki (a on potrafi mocno przykopać ;d) i zazwyczaj jak go mocniej popchnę/uderzę/kopnę (aniołek) to on odgrywa dramat i wije się na ziemi zawodząc. Jak to się kończy? Mama słyszy wołnia o 'pomoc', przychodzi, ja dostaję szlaban, a braciszek jest poszkodowany, więc może trochę dłużej pograć na kompie. Aghhh, wtedy to jestem zła. ;D No to by było na tyle.
Starszy brat. Hm. Z nim można po ludzku pogadać. Tak, normalnie. O problemach, rodzicach, szkole. Miewa takie dziwne nastroje, że sam, z własnej woli (podziw) mnie zaprasza do pokoju, żeby pokazać jakis filmik albo coś wten deseń. Wtedy jest fajnie. No, ale jednak częściej jest tak, że z jakiegoś niewiadomego powodu zaczyna się kłótnia. Jak mi coś palnie mocniejszego (na moje szczęście bez przekleństw, których nie tolruję) to j nie wiem co powiedzieć i się wyłączam, albo rzucam coś bezsensownego i bezczelnogo. I później się zastanawiam, jak mogłabym mu przygadać, żeby go zamurowało. Pustka. No, ale cóż Urok rodzeństwa. :>
Się trochę rozpisałam. hjehje... Bye, pozdrawiam. ;*
__________________
I'm up against that bitch Meryl Streep... Oh, you can't say that on morning tv... I'm out of control, totally.

Meryl Streep
Wyślij prywatną wiadomość
~Mandarynka F
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2009 12:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Barman w Dziurawym Kotle
Punktów: 1332
Ostrzeżeń: 3
Postów: 519
Data rejestracji: 25.12.08
Medale:
Brak

Tak. Młodszy brat, o jakże pięknym imieniu (po co mam mówić, że nazywa się Hipek?). Nie raz wyprowadzał mnie z równowagi. Jakoś tak zawsze wychodziło, że rodzice jemu "usługiwali" (to jest nadal), ja musiałam mu ustępować wszystkiego (komputera, książki, a nawet pierwszeństwa do kibla, sobie wyobraźcie! o.O). Jest strasznie niecierpliwy, nieznośny, lubi dokuczać, itp., ale bardzo się lubimy. Często w szkole (w jednym budynku jest gimnazjum i podstawówka. W sumie nie ma co się dziwić. To taka wiocha!) daje mi mamonę, kupuje lizaki (PinPopy - mniam!) i inne "słodycze".
Ale raz, kiedy chorowałam, wziął mi zeszyt od polonistki. Przyszedł do domu, siadł w kuchni, i daje coś podobnego do mamy:
- Wiesz, mamo! Jaki ja jestem dumny z Anety. Jak zawsze celująco.
I jak mama mi o tym powiedziała, to mi łzy w oczach stanęły.
To było naprawdę miłe wyznanie, ale mnie by tego sam nie powiedział.
Podsumowując: Lubię mojego brata mimo wszystkich wad, jakie posiada (a jest ich naprawdę sporo).
__________________
'Złota gwiazdka spłynęła bokiem po jego skroni i policzku, po czym wsiąkła w poduszkę'
- Córka Robrojka - M. Musierowicz
~ ~ ~

'Miłość jest ślepa. Im mocniej się kogoś kocha, tym bardziej irracjonalnie się postępuje'
- Księżyc w nowiu - S. Meyer
~ ~ ~

'Życie jest różne, dobre i złe, naturalnie. Ale jak ktoś je widzi na czarno, to od razu stwierdza, że je zna, a jak na biało czy tam na różowo, to - że nie ma się o życiu pojęcia'
- Niespokojne godziny - I. Jurgielewiczowa
~ ~ ~

'Jeśli będziesz szanował tylko prawdę, nie będziesz miał wiele do szanowania. Dwa plus dwa równa się cztery, to będzie jedyny obiekt twojego szacunku. Poza tym będziesz stykał się z rzeczami niepewnymi: uczucia, normy, wartości, wybory - to wszystko konstrukcje delikatne i płynne. Nie ma w nich nic z matematyki. Szacunkiem darzy się nie to, co jest zatwierdzone, lecz to, co jest proponowane'
- Dziecko Noego - E. E. Schmitt
~ ~ ~

'To zabawne, do czego człowiek robi się zdolny, kiedy w grę wchodzi coś, czego nie można mieć'
- Przed świtem - S. Meyer
~ ~ ~

'Bo [wszystko] jest proste. Trzeba w to wierzyć. Wiedzieć czego się chce i do tego dążyć'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Miłość jest okrutna i bezwzględna. Trzeba stale mieć się przed nią na baczności. Strzec siebie przed jej otchłanią. I kochać świat. To wystarczy. By poczuć się szczęśliwym'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Najgorszy z życiowych błędów polega na tym, że jesteśmy tacy, jakimi chcą nas widzieć inni ludzie'
- Ja tego nie przeżyję! - R. Rushton
~ ~ ~

'Czasami musimy ludzi ranić, by się nie rozpaść. Ale musimy robić to z miłością, i tyle'
- Egzamin dojrzałości - L. Lowry
~ ~ ~

'Sława i wsparcie fanów oznacza, iż należy pomóc innym w realizacji ich marzeń. A to, że czyjeś marzenia niekoniecznie wiążą się z telewizyjnymi kamerami i mnóstwem pieniędzy , wcale nie oznacza, że są one mniej ważne'
- Moja siostra jest gwiazdą pop - K. Greene
Wyślij prywatną wiadomość
~Ami F
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2009 15:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 463
Ostrzeżeń: 2
Postów: 225
Data rejestracji: 31.01.09
Medale:
Brak

Ja jestem jedynaczką. Szkoda Smutny Chciałabym mieć rodzeństwo. Ale jeszcze nic nie wiadomo Język
__________________
Mrrr...

Pamiętaj drogi Gościu że cię lubię...



Ami
Wyślij prywatną wiadomość
~addicted_to_HP F
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2009 15:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 555
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 18.01.09
Medale:
Brak

Mam starszą o dwa lata siostrę i dogadujemy się całkiem nieźle. Zdarza nam się pokłócić, ale szybko o tym zapominamy i wracamy do dobrych relacji. Rozbawiony

Rozbawiony
__________________
i35.tinypic.com/1zyj28j.jpg
I
ship
Hermione and Ron.
Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2009 16:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Mam brata starszego o rok i dwie młodsze siostry - jedna o 3lata druga o 10lat. Z bratem się nawet dogaduje. Jak dopiekać Jagnie( ta młodsza o 3) to razem. Nie ma biedaczka łatwego życia z rodzeństwem takim jak my. Czasem się kłócimy o kompa ale to żadko bo zazwyczaj sobie ustalamy kto kiedy i ile. Mam [niestety] razem pokój z siostrąwtf. Jest strasznie wkurzająca. Nie chciałabym być jedynaczką ale pozbyłabym się jednej siostry. Tej 3lata młodszej ode mnie. Z najmłodszą się "dogaduje" bo mnie lubi najbardziej bo ja się na nią nie dre tylko szantarzuje xD.
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*
Wyślij prywatną wiadomość
~Madeleine Lestrange F
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2009 17:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 14.12.08
Medale:
Brak

Prze 11 lat byłam jedynaczką. Jakoś wiele się nie zmieniło, bo mój brat jest bardzo mały i jedyne co potrafi powiedzieć to "mammmmma" i "pampa" (lampa) Uśmiech
__________________
"Stojąc w miejscu też można zabłądzić."

"Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!"

"Przez następne 365 dni będę patrzyła na świat jakbym go widziała po raz pierwszy. Szczególnie na rzeczy nieistotne."

"Trzeba się śmiać nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu."

"Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu."

Pozdrawiam drogi Gościu najserdeczniej jak potrafię! ;p Teraz mnie widzisz, drogi Gościu? Nie? To szkoda ;p.
Wyślij prywatną wiadomość
~novakai F
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 05-02-2009 12:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2242
Ostrzeżeń: 0
Postów: 628
Data rejestracji: 03.02.09
Medale:
Brak

Ja tam się z bratem nie zdążyłam jeszcze porządnie pokłócić. Ma niecałe 2 miesiące i jest ode mnie młodszy o 12 lat. Czasami jest naprawdę słodki. Jednak wielkim minusem jest to, że często płacze i budzi mnie w nocy. Ale w sumie to jest spoko mieć takiego brata.
Wyślij prywatną wiadomość
~Yennefer F
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2009 17:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1801
Ostrzeżeń: 3
Postów: 503
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nie mam rodzeństwa, a bardzo chciałabym mieć. Widzę jakie są plusy, a jakie minusy posiadania brata lub siostry, ale mimo wszystko bardzo bym chciała. Lubię być sama, ale mam takie dni, w których mam ochotę z kimś rozmawiać. Choćby i o bzdurach, żeby tylko rozmawiać. Najbardziej chciałabym mieć starszego brata. Albo siostrę - bliźniaczkę. To by było coś.
__________________
i38.tinypic.com/adj1tv.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT