Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 269
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Oryginalność?
Drukuj temat · Oryginalność?
~Larinne F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 24-07-2010 14:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2021
Ostrzeżeń: 1
Postów: 124
Data rejestracji: 21.07.10
Medale:
Brak

Czy poprzez ubiór, makijaż ,sposób bycia próbujecie być oryginalni, jakoś się wyróżniać czy raczej podążacie za modą kreowaną przez innych?
Jesteście sobą czy kopiujecie ?
Lubicie się wyróżniać? Jak tak to opiszcie w jaki sposób ;))
Ja później napiszę o sobie ;]


r: tradycyjnie proszę o rozwijanie wypowiedzi - jeśli się wyróżniasz, to jak, a jeśli się nie wyróżniasz i Cię to nie rajcuje, to napisz dlaczego tak jest. Wypowiedzi brzmiące "jestem sobą i dobrze mi z tym" albo "jestem oryginalna" będą traktowane jak spam.
__________________
Miłość opiera się na paradoksie - to tak jakby kurwa była dziewicą .
Jędzowata i uparta, egocentryczna i neurotyczna, stanowiła modelowy przykład trudnego charakteru.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? http://hogsmeade....rowstart=0

Edytowane przez raven dnia 06-04-2013 11:49
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Mudblood F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 24-07-2010 14:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 114
Ostrzeżeń: 0
Postów: 38
Data rejestracji: 13.09.09
Medale:
Brak

ja raczej nie staram się wyróżniać ubiorem, noszę to co noszą inni, chyba dlatego że jak się nałoży coś innego, co będzie odstawało to można zostać wyśmianym. przynajmniej tak jest w moim środowisku. a jeśli chodzi o kopiowanie to nie sądzę abym kopiowała. może przeczę samej sobie ale dla mnie kopiowanie jest wtedy kiedy kupię sobie bluzkę taką samą jak ma koleżanka, nie podobną a taką samą.
Język
__________________
'Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia.'

Pozdrowienia dla drogi GościuJęzyk

Edytowane przez Lady Mudblood dnia 24-07-2010 14:58
Wyślij prywatną wiadomość
~Larinne F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 25-07-2010 19:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2021
Ostrzeżeń: 1
Postów: 124
Data rejestracji: 21.07.10
Medale:
Brak

hmmm.. zadziwiło mnie to coś co powiedziałaś.
ja raczej nie staram się wyróżniać ubiorem, noszę to co noszą inni, chyba dlatego że jak się nałoży coś innego, co będzie odstawało to można zostać wyśmianym

Naprawdę tak u ciebie jest?..trochę szkoda. Niewiem co powiedzieć ... :)
Jeśli o mnie chodzi zawsze staram się wyróżniać z tłumu. Poprzez swój ubiór chcę pokazać swoją kreatywność, to samo tyczy się makijażu - lubię próbować czegoś nowego i zaskakiwać innych ;))
__________________
Miłość opiera się na paradoksie - to tak jakby kurwa była dziewicą .
Jędzowata i uparta, egocentryczna i neurotyczna, stanowiła modelowy przykład trudnego charakteru.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? http://hogsmeade....rowstart=0
Wyślij prywatną wiadomość
~atrammarta F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 25-07-2010 20:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1561
Ostrzeżeń: 0
Postów: 580
Data rejestracji: 02.12.08
Medale:
Brak

Należę do osób, które stanowczo się wyróżniają. Nie ma spódnicy bez glanów albo trampek, koszulki bez dziwactw nadrukowych/nazwy zespołu. Z reguły noszę też jakieś koszule, często męskie. Mam dziwne bransoletki i w każdej prawie parze butów inaczej zawiązane sznurowadła - jeden normalnie, drugi na "drabinkę". Na torbie mam mnóstwo przypinek, choć wszystkie gubię. Czasem mam we włosach, przy torbie lub na koszuli jakiś drobiazg własnoręcznie wykonany. I zawsze, w kieszeni, torbie lub na szyi, można zauważyć u mnie MP3 ; )

Wyróżniam się, ale moi znajomi to lubią. Obracam się w towarzystwie osób, które to lubią lub czasem same to robią. Jednak znam, stanowczo za wiele, osób, które z tego powodu ze mnie szydzą, wyśmiewają mnie. I to nie tylko z powodu ubioru. Zdarza się, cóż. Nie warto sobie zawracać nimi głowy.
__________________
"Słowo które nie jest wypowiedziane
jest słowem którego nie można powtórzyć
nie można się go nauczyć ani imitować
póki więc nie otworzą się usta
nie otworzą się rzeki
nie otworzą się rany
nie otworzą się umysły
nie otworzy się raj"
( Krzysztof Pieczyński )


Edytowane przez atrammarta dnia 25-07-2010 20:25
Wyślij prywatną wiadomość
~Yuki27 F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2010 21:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 996
Ostrzeżeń: 0
Postów: 230
Data rejestracji: 25.07.10
Medale:
Brak

Ja za wszelką cenę nie staram się wyróżniać, ale nie podążam za modą. Szczerze? Modę mam gdzieś Rozbawiony Często dla tego, że ciuchy po kuzynce strasznie mi się podobają(kit, że niemodne), albo nie mam kasy na tą czy inną rzecz. Ja ubieram się jak chcę, w zależności od humoru - raz bluza, w której właściwie mnie nie widać, a innym razem troszkę bardziej dziewczęca bluzeczka Oczko Jedna stała rzecz w moim stylu - dżinsy muszą być!
Dobrze rozumiem Lady Mudblood, bo u mnie w szkole również dziwnie na mnie patrzą, bo nie mam różowej bluzeczki z dekoltem do pępka i spodenek ledwo zakrywających tyłek. Tylko taki image jest dobrze widziany - taki wykreowały niektóre dziewczyny i, niestety, tylko na takie osoby patrzą chłopcy.
__________________
"Jest jedna rzecz, którą Bóg uwielbia: każe robić coś ludziom, którzy zarzekali się, że 'nigdy tego nie zrobią'." S. King "Podpalaczka"
Największa fanka starego Disneya i polskich wersji bajek
Wyślij prywatną wiadomość
~Deprimo_Confringo F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 10-08-2010 16:59
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 111
Ostrzeżeń: 3
Postów: 46
Data rejestracji: 10.08.10
Medale:
Brak

Jestem zmienna. Nie kopiuję. Ubieram się normalnie - wystarczy jakaś koszulka z napisem w ulubiony kolor lub spódniczka i trampki. Czasem mam ochotę poczuć się być innym, i wtedy zakładam jakąś modną apaszkę, której zwykle nie noszę, dżinsy, do których nie przywykłam i ciężkie glany - a później zazdroszczą i kupują podobne lub taką same ciuchy, jakie ja mam.

Tak więc , jestem oryginalną kobietą.
__________________
Fan "Berta Jane Mavolly - dziewczynka z pamiętnikiem."

img266.imageshack.us/img266/3624/99140659.jpg

Uczę się wykonywać avatary. Narazie wykonałam 54.

Mój GG - Karolinka [gg]25767129[/gg]
Wyślij prywatną wiadomość
~Dark Natya F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 10-08-2010 17:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2249
Ostrzeżeń: 0
Postów: 667
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Mój styl jest... hm, no właśnie, jaki? ;d Czerpię inspiracje z aktualnej mody, ale zawsze dodaję coś od siebie. Na przykład, gdy modne są kwiaty, zakładam spódnicę właśnie w kwiatki, ale dbam o rockowe dodatki, żeby nie było za bardzo 'słitaśnie'. Ogólnie moje stroje są utrzymywane w rockowym stylu z domieszką rzeczy, które są akurat modne. Moje ukochane obuwie to trampki, które noszę praktycznie do wszystkiego. W zimie noszę też czasem glany, które ciekawie wyglądają ze spódnicami. Np. na ostatnią Gwiazdkę klasową założyłam glany, jako że jestem strasznym zmarzluchem i fajnie połączyły się z moją niebieską spódnicą. Mogłam tylko patrzeć na dziewczyny wystrojone w balerinki, umierające z zimna i próbujące wydostać się ze śnieżnych zasp. ;d
Uwielbiam wszelkie bransoletki, pieszczochy i oryginalne wisiorki. Ostatnio praktycznie nieodłącznym elementem mojego ubioru są rockowe bransoletki i pieszczochy w dużej ilości na prawej ręce oraz moje kochane niebieskie trampki z dziewczyną, takie jakby w stylu pop art z Conversa. <3
Nienawidzę kopiowania. Wkurza mnie, gdy kupię sobie coś fajnego, wymyślę oryginalną stylizację, a za chwilę ktoś przylatuje do szkoły w prawie takim samym stroju i uważa, że to był jego pomysł. -.- Nie lubię mieć takich samych rzeczy jak wszyscy.
__________________
You got blood on your hands
And I know it's mine
I just need more time
So get off your low
Let's dance like we used to
But there's a light in the distance
Waiting for me, I will wait for you
So get off your low
Let's kiss like we used to <3
www.photoblog.pl/myashtrayheart Wyślij prywatną wiadomość
~Crime67 F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 10-08-2010 17:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 98
Ostrzeżeń: 1
Postów: 25
Data rejestracji: 09.08.10
Medale:
Brak

No, generalnie to się wyróżniam Rozbawiony I niestety nigdzie, poza Anglią, nie zdarzyło się, żeby ktoś złego słowa nie powiedział. A to wyśmieją, a to puszczą plotę, a to staruszka nawrzeszczy, albo ktoś inny krzywo spojrzy. Mam gdzieś co ludzie myślą.

Od pół roku zobaczyć mnie w rurkach to święto. Noszę granatowe, proste, podarte jeansy. Jak się ubrudzą na dzień prania kładę te bez dziur Oczko
Bluzki najczęściej noszę czarne, z jakimś zespołem czy też logiem Jack Daniels Rozbawiony A jak naprawdę upalnie to jakąś bluzkę bez rękawów ciemnozieloną, czy też jeansową kamizelkę a'la lata 60.
Jak chłodno nie sposób zobaczyć mnie bez koszuli, najczęściej tej flanelowej od dziadka ;D
Jak bardziej chłodno to narzucam na siebie skórzana kurtkę z postawionym kołnierzem, albo taką materiałową w guście wojskowych.
Poza tym trampki. Stare, powycierane czarne trampki. Albo szare adidasy.
Na szyi pentagram albo nieśmiertelniki. Inną biżuterię rzadko noszę.
Makijażu również nie używam, poza czerwona szminką. A jak malować pazury to tylko na czerwono lub czarno Rozbawiony

No i kabelek od mp3 lub walkmana. Zależy czy mam ochotę na stare kasety czy na muzykę zgraną z kompa Oczko
__________________
Live fast die young.
Nie byłabym sobą gdy byłabym inna.
Rape me.
Indile.

Edytowane przez Crime67 dnia 10-08-2010 17:50
http://sesz.mylog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Eisblume F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 10-08-2010 18:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 04.05.10
Medale:
Brak

Nie podążam ślepo za modą i w mojej garderobie próżno szukać ''ubrań na topie''. W kwestii odzieżowej staram się być po prostu sobą. Ubieram to co mi się podoba i to, w czym czuję się wygodnie. Tak zwanego ''odgapiania'' nie znoszę, więc sama również tego nie robię. Co najchętniej noszę ?
Męskie T-shirty (obowiązkowo czarne), rurki, trampki bądź glany. Nie znajdziesz u mnie w szafie sukienek czy sweetaśnych spódniczek. Uwielbiam wszelkiego rodzaju bransoletki - mam ich mnóstwo, na szyję zakładam najczęściej naszyjnik z logo Linkin Park, a do uszu wpinam kolczyki z pacyfą.
Nie przepadam za makijażem, ale czasem zdarzy mi się pociągnąć oczy szarym lub czarnym cieniem. Szminek czy błyszczyków używam w minimalnej ilości.
__________________
"Tak, Harry, jesteś prawdziwym panem śmierci, ponieważ prawdziwy jej pan nigdy przed nią nie ucieka. Godzi się z tym, że musi umrzeć, i wie, że są o wiele gorsze rzeczy od umierania."

"Harry Potter i Insygnia Śmierci'' <333

Edytowane przez raven dnia 06-04-2013 16:04
Wyślij prywatną wiadomość
~Bella Muerte F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2010 19:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1246
Ostrzeżeń: 1
Postów: 403
Data rejestracji: 11.03.10
Medale:
Medal Medal

Nie mam własnego stylu, również nie podążam za modą.
Stawiam na wygodę- adidasy/trampki + jeansy + bluza/cardigan = Cała ja.
Moje kolory to: beżowy, szary, popielaty, czarny, granatowy, biały, błękitny.
Innych po prostu nie posiadam.
Nie kupuję też tzw. "dodatków".

*Cenię sobie dobrą markową odzież. Nie kupuję w lumpeksach itp.
__________________
Take your protein pills & put your helmet on

Edytowane przez Bella Muerte dnia 27-08-2010 19:27
Wyślij prywatną wiadomość
~Vivienn F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 16-10-2010 21:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 127
Data rejestracji: 20.08.10
Medale:
Brak

Moim zdaniem to działa jak mechanizm.
Ktoś chce być oryginalny,zaczyna się inaczej ubierac,potem cała reszta też chce być "inna od innych" i się buntuje,że jest krejzi i wgl.
Potem rezultat jest taki,że wszyscy przez tą swoją "oryginalność" tak naprawdę są identyczni.
Ja osobiście preferuję tylko ubrania w stonowanych,ciemnych barwach oraz trampki,zwykłe,bez jakiś tam cekinków i innych ozdób,które teraz są takie modne.Nie podążam za modą,bo dla mnie to bezsensowne. Noszę to co mi się podoba. Niezależnie od tego,czy inni to akceptują czy nie i nie staram się za wszelką cenę uświadomic ludzi,że jest super,kul,kreejzi oryginalna.

_____________________________________

From yesterday is coming!
Wyślij prywatną wiadomość
~Pyflame F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 16-10-2010 21:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1995
Ostrzeżeń: 0
Postów: 314
Data rejestracji: 27.12.09
Medale:
Brak

"Wszyscy są jak wszyscy. Dlatego są wszystkimi."
Oryginalność jest zgubna, moda tym bardziej. Ja jestem w swoim ubiorze po prostu sobą. Ubieram to co mi się podoba, w czym czuje się dobrze. Guzik mnie obchodzi zdanie innych, choć czasem gdy matka rodzicielka skomentuje twój strój lepiej przytaknąć i włożyć coś innego. Ubranie typowe dla mnie to wąskie jeansy, zwykła bluzka [najlepiej opisana], koszula lub bluza i adidasy [mam małą-wielką kolekcje]. Jeśli chodzi o dodatki to czarny pasek z napami, łańcuszek, który wylosowałam w automacie za 2 zł, wisiorek - serce z jakiejś wycieczki i maminy pierścień [który noszę na łańcuszku, bo jest za duży na mój palec], do tego małe kolczyki i pierścionek, wszystko srebrne, choć wiekszosć podrabiana. Nie mam ograniczeń kolorystycznych, ale jeśli chodzi o bluzy/kurtki to preferuje raczej stonowane kolory [wyjątkiem jest moja turkusowa bluza, do której mam sentyment]. Kocham też jesienne nakrycia głowy. Mimo iż ubieram się stosunkowo "normalnie" nikt nie ma ubrań takich samych jak ja, bo uwielbiam rodzinne unikaty i wole second handy od tanich butików.

Nienawidzę kopiowania. Wkurza mnie, gdy kupię sobie coś fajnego, wymyślę oryginalną stylizację, a za chwilę ktoś przylatuje do szkoły w prawie takim samym stroju i uważa, że to był jego pomysł. -.- Nie lubię mieć takich samych rzeczy jak wszyscy.


a później zazdroszczą i kupują podobne lub taką same ciuchy, jakie ja mam.


Potem rezultat jest taki,że wszyscy przez tą swoją "oryginalność" tak naprawdę są identyczni.


Weźcie pod uwagę, że "kopiujący" może mieć podobny gust do "kopiowanego" i nie wściekajcie się od razu gdy ktoś będzie miał ciuchy podobne do waszych. Mi np. od 3 miesięcy podobały się kapelusze, koleżanka kupiła swój 1 miesiąc temu, ja niespełna 2 tygodnie temu. Powód? Nie mogłam znaleźć odpowiedniego, w końcu wybrałam ten "po dziadku" i jestem zadowolona, bo jest nieco inny niż większość.
__________________
Piekło to moja dzielnica.
Poluje nocą, bowiem ciemność jest moim żywiołem.
Jestem diabłem stróżem.
http://ask.fm/roguee Wyślij prywatną wiadomość
~Melody F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 17-10-2010 01:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 594
Ostrzeżeń: 0
Postów: 148
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Zaczynam wątpić, czy obecnie istnieje coś takiego jak oryginalność... Moje koleżanki z uczelni sądzą, że ubierają sie oryginalnie, bo założą spódnice do trampek, legginsy do koszuli, albo połączą styl rockowy z hippie.. szkoda tylko, że właśnie tak chodzi pół miasta ubrane. Ludzie lubią myśleć o sobie, że są wyjątkowi, jedyni i oryginalni, a tak naprawde wszyscy wyglądamy w wiekszości tak samo : )) A kupując ubrania w najpopularniejszych sieciówkach w Polsce, to już w ogóle można tylko pomarzyć o oryginalności... Żeby obecnie sie wyróżniać to chyba trzeba nosić sukienki z lat 50, bo wszystko inne jest widoczne na ulicach aż za czesto. Ja sama ubieram sie dokładnie tak jak wiekszość ludzi, szczególnie tych, którzy myślą o sobie, że są niesamowicie oryginalni ^^
__________________
Heathcliffie, to ja, twoja Cathy, wróciłam do domu, tak mi zimno, wpuść mnie swoim oknem

Heathcliffie, to ja, twoja Cathy, wróciłam do domu, tak mi zimno, wpuść mnie swoim oknem

Och, pozwól mi zdobyć
Pozwól mi zagarnąć swoją duszę
Och, pozwól mi zdobyć
Pozwól mi zagarnąć swoją duszę
Wiesz, że to ja, Cathy

Heathcliffie, to ja, twoja Cathy, wróciłam do domu, tak mi zimno
www.austen.lua.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Arya F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 23-10-2010 22:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2442
Ostrzeżeń: 0
Postów: 372
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Ubieram się zależnie od humoru, nastawienia. Nie podążam ślepo za modą, nie próbuję na siłę być "fajna". Mam swój gust, który nie ogranicza mnie do 5 kolorów ciuchów/dodatków. Jednego dnia mam turkusowy sweter, następnego czarną bluzę. Raz założę eleganckie spodnie, raz jeansy. Raz bluzkę, raz koszulę. Nie ograniczam się co do stylu. Gdybym miała zrobić remanent w mojej szafie, może dodałabym trochę ciemniejszych ubrań, ale to samo zrobiłabym z tymi jaśniejszymi. Na co dzień nie noszę biżuterii, więc od razu rozwiązuję ten problem. To samo z dodatkami. Nie lubię pasków itp. Ale lubię szaliki i apaszki. Zawsze pasują mi do czarnego, krótkiego płaszczyka i ulubionego ciemnobrązowego beretu ze słynnym frędzlem na czubku i średniej wielkości kokardką tego samego koloru.
__________________
Jedynie w pogoni za perfekcją możemy zrobić jakiś znaczący krok do przodu
http://lubimyczytac.pl/profil/9166/arya Wyślij prywatną wiadomość
~-muchor- F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 23-10-2010 23:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 347
Ostrzeżeń: 1
Postów: 102
Data rejestracji: 21.09.10
Medale:
Brak

No cóż...
W mojej klasie panuje teraz tak zwana moda "trampkowa". Mnie samej ona się nie podoba.
Wolę bardziej dziewczęce rzeczy.

Mam ładną figurę, więc często zakładam rurki i bluzki przylegające do ciała. Cała moja klasa zakłada workowate koszule własnych ojców.
Mam zgrabne nogi i fajne (że tak powiem) stopy Oczko, lubię zakładać japonki czy botki.
Moja klasa zakłada ogromne trampki firmy Converse w rozmiarze 42 (Zszokowany!), choć są na nich za duże.
Lubię zakładać dość "mocne" kolczyki*, w mojej klasie nie nosi się niczego innego jak jakiś bajerskich mini-kolczyków z Pandory.

Jeśli masz cokolwiek niefirmowe, zaraz cię wyśmiewają.
A moim zdanie niefirmowe wcale nie znaczy gorsze.
Czasem wręcz przeciwnie.
U nas w klasie jest po prostu "kontrola jakości". Wchodzisz do klasy,m ktoś podchodzi do cb i patrzy z jakiej firmy masz kolczyki/bransoletkę/buty/spodnie czy bluzkę.
________________
*No wiecie, dosyć duże
__________________
NOPE
Wyślij prywatną wiadomość
~blackowa F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 24-10-2010 09:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 175
Ostrzeżeń: 2
Postów: 196
Data rejestracji: 06.10.10
Medale:
Brak

Hm, ja się wyróżniam. Lubię być inna. Moje środowisko w pełni akceptuje mnie taką. No, powiedzmy, że ubieram jakieś rurki, bluzkę z nadrukiem, najczęściej jest to Eminem, szeroką! i buty na wysokiej koturnie. Albo mam chustę, koszulę prawie że do kolan i glany. Jestem bardzo dziwna. Zresztą, w mojej szkole jest pełno rockowców, od których wybijam się niesamowicie. Wy macie ciekawe pomysły. ;D
Nie kopiuję, ale przerobię parę pomysłów. ;D
__________________
Widać, jestem tempa. Bo nie spamuję <lol3214645735`2>

Pozdrawiam Cię drogi Gościu , pamiętaj o mnie. Język
www.historiasmierciozercy.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 24-10-2010 10:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

Ja nie naśladuję innych, bo po co. Mam swój własy styl. Przynajmniej jak idę na miasto albo gdzieś=) W szkole no to trampki, jansy, t-shirt, bluza i tyle. No i jakieś kolczyki czasem i bransoletka z charmsów czy jak to się pisze. Jak gdzieś idę, lubie pokombinować z ubiorem, łącząc kolory i ciuchy. Swegho czasu, gdy wchodziły o mody arafatki, pożyczyłam od babci kolorowe chustki i je nosiałam jako właśnie arafatki. Pamiętam, ile to osób pytało się, gdzie kupiłam=) Lubię się czasem wyróżnić z tłumu.
__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Scarlett Clearwater F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 17-04-2011 18:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 243
Ostrzeżeń: 0
Postów: 152
Data rejestracji: 17.04.11
Medale:
Brak

Ja kieruje się jedną zasadą - ten jest oryginalny, co nie sili się na oryginalność.Jestem sobą i tyle.
__________________
Od cnoty gryfonów,
kretynizmu puchonów,
I wiedzy o własnej wszechwiedzy krukonów
chroń nas slytherinie


Pozdrawiam Alexandre, Sophia, Karma Chameleon 20
Wyślij prywatną wiadomość
~cipciak F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 21-04-2011 11:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 297
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 05.04.11
Medale:
Brak

jestem sobą. ^^
hmm. no trochę się wyróżniam, lubię np. kolorowe rzucające się w oczy dodatki ( :
__________________
Dzień jest tylko kolekcją godzin.- Serj Tankian.

Pozdro dla wszystkich Potteroholików < 3

trzymaj się, drogi Gościu ! ; )
deer-dance.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Hermionka111213 F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 21-04-2011 13:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2002
Ostrzeżeń: 1
Postów: 610
Data rejestracji: 27.03.11
Medale:
Brak

Jestem sobą i naszę to co lubię .
Nie specjalnie się wyróżniam, ale mi na tym nie zależy . ;D
__________________
"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą..."
__________________________
Bardzo mocno pozdrawiam właśnie... ciebie. ;D
Podpisano: Przyszła pani Malfoy. <3
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT