Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 193
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Metoda na... doła
Drukuj temat · Metoda na... doła
~Taka jedna F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 10-09-2008 18:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1745
Ostrzeżeń: 1
Postów: 588
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Na doła? Nie mam. Poprostu musze się wypłakac, przejechac na rowerze, a potem posłuchac rocha i matalu. Pomaga. Zresztą ja długo w dołkach nie siedzę, reumatyzm się od tego pogłębia Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Fairy-Tale F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 19:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 160
Ostrzeżeń: 0
Postów: 100
Data rejestracji: 11.09.08
Medale:
Brak

Pamiętnik. Ale nie blog, to jest bez sensu. Albo rozmowa z wyimaginowanym przyjacielem. Moim jest pluszak. Słonik. Nazywa się Sonia. Może ktoś pomyśli, że to dziecinne, ale wspaniale uspokaja. Radzę wypróbować Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 22-09-2008 22:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

doła ?? temat dla mnie bo właśnie go mam ... hmmm najlepiej jest się komuś wygadać jakiejś zaufanej osobie ( kogo mi teraz tak strasznie brakuje ) zalerzy od rodzaju doła czasem sobie puszczam muze techno klubową itp i siedze zamknięta sama w pokoju bo tak czuje sie najlepiej a czasem potrafie sobie włączyć piosenki smutne dostosowane do mojego nastroju przez które wyje jeszcze bardziej ale jak sie już wybecze to mi tak jakoś troszkę ustępuje ( bo napewno nie przemija żal Smutny ) Boże !!! przez ten temat sie jeszcze rozwyłam !!! Płacze
Wyślij prywatną wiadomość
~Sunflower F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 23-09-2008 15:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 241
Ostrzeżeń: 0
Postów: 71
Data rejestracji: 20.09.08
Medale:
Brak

'Doła' miewam rzadko, aczkolwiek zdarza się. Wiem, nie jestem oryginalna, ale coraz częściej zaczyna mnie napadać chandra jesienna, ale panna Joanna ma na to swoje sposoby. xD A nawet kilka.

1. Dobra książka. Tak, to zdecydowanie zasługuje na pierwsze miejsce na mojej liście. Bo w końcu nie ma nic lepszego na doła, niż porządna, dobra książka. Powieść, kryminał czy cokolwiek innego. Zawsze działa.

2. Czekolada. Nieważne w jakiej postaci; batona, zwykłej tabliczki czy chociażby napoju; no, w każdym razie czekolada to jest coś, po czym mi się zawsze humor poprawia.

3. Kubek gorącej (zielonej) herbaty + dobry film. Komedia, horror, kryminał, dramat...cokolwiek. Choć osobiście na doła polecam komedie. W końcu śmiech to zdrowie, a i chandra zniknie przy okazji.

4. Rozmowa z jakąś 'życzliwą duszyczką'. Może to dziwnie zabrzmi, ale mi się zawsze humor poprawia, jak pogadam sobie np. z moją siostrą. Albo kimś innym. Na przykład mój kot jest bardzo dobrym słuchaczem. Jak śpi.

5. Muzyka. Tylko nie, broń Boże, jakieś durnowate piosenki o zranionej miłości. Takimi to się tylko pogrążyć można.

Dużo jest takich sposobów na doła, każdemu pomaga coś innego. Trzeba próbować ;]
__________________
Każda minuta w której się śmiejemy,
przedłuża nasze życie o jedną godzinę.

(***)
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 23-09-2008 15:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

A teraz muszę się pochwalić że ja nie mam dołów i żadnych tego typu... Po prostu nie! Zazwyczaj sama pocieszam innych a oni mówią mi że mi to wychodzi Rozbawiony Ogólnie jeśli bym doła złapała powtarzałbym sobie że inni ludzie mają większe problemy...Jeśli ktoś ma doła zapraszam na PW, może pomogę Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~IceLady F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 03-11-2008 16:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 49
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 02.11.08
Medale:
Brak

hmm napewno dobry przyjaciel ( moja nymph :*:*) wyciszająca muzyka duża porcja czekolady najlepiej sie wygadać jeżeli jest jakiś powód jak nie to pomilczyć razem naprawde pomaga
Wyślij prywatną wiadomość
~zakochana04 F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 03-11-2008 16:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 556
Ostrzeżeń: 0
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

POPCORN to jest najlepsza metoda na doła...z przyjaciółek nigdy nie korzystałam, ale za to gdy nie jest dobrze słucham mnóstwo muzy i piszę. Może nie są to fajne rzeczy, ale mnie to pomaga.
www.inna-hermiona.xt.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 03-11-2008 18:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Mój sposób wchodzę na hogs jednocześnie słuchają c fajnej muzy na taki nastrój biorę jakąś czekoladę jak nie ma to mogę jeść nawet sam żółty ser lub tuńczyka z puszki Śmiech jak widać nie jestem zbyt wybredna czyli inaczej mówiąc może być wszystko co aktualnie znajduje się z zasięgu mojej lodówki.
__________________
"Music the great communicator..."
Wyślij prywatną wiadomość
~alexis_tonks F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 03-11-2008 18:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 236
Ostrzeżeń: 0
Postów: 49
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Oj..wiele jest takich rzeczy... Musiałam znaleźć ponieważ często mi się doły zdarzają...

1. Film - nie jakiś powazny - taki który jest hm...'lekki' i taki który po prostu lubimy ogladać...

2. Malowanie, rysowanie - cokolwiek, bardzo relaksujące

3. Muzyka - rówież jakas ulubiona

4. Myślenie - jak mam doła lubię pomyśleć o przyszłości, pomarzyć...

5. Rozmowa - z jakąś bliską osobą. W moim przypadku jest to najlepsza przyjaciółka do której pisze sms-a i od razu przypominam sobie że przeciez jest ktoś ze mną lub moja mama - z którą naprawde świetnię się rozumiem...

6. Harry - biorę do ręki ksiązkę albo czytam bloga itp.

Jeszcze kilka by się znalażlo... :*
__________________
republika.pl/blog_ns_1189355/3136843/sz/hermiona_draco_szablon_2.jpg

"Przyjaciel to ktoś taki do kogo możesz zadzwonić o 3 w nocy i powiedzieć 'Jestem w więzieniu w Meksyku' a on odpowie "Nic się nie martw. Zaraz tam będę'". Merlene Dietrich
na-zawsze-ja-i-ty--razem.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Malaga F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 03-11-2008 19:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1432
Ostrzeżeń: 1
Postów: 332
Data rejestracji: 14.10.08
Medale:
Medal

- Czekolada
- Czekoladowe lody
- Przyjaciółki
- Horror
- Komedia
- Czekolada
- Czekolada
- Zakupy.

Amen.
__________________
Suhak Nieczysty Absolutnie
zaraz dżemkę sobie utnie
i będzie kląskać z supermocą
jak to inne suhaki mogą i chcą.


- Medżik Dżemik, 15 III 2009 godzina 15Kotecek4:28


Hm, jakby ktoś był zainteresowany nowym forum dla początkujących pisarzy lub poetów, to zapraszam na PW. Może Mirriel to to nie jest, ale napewno coś dobrego z tego wyjdzie ;P Także - pisarze, do piór (klawiatur)! I po adresik na PW.
Wyślij prywatną wiadomość
!Martin Potter F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 03-11-2008 20:31
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 319
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

-twórczość Pratchetta- łykne po raz 100 kolejną część przygód Rincewinda i od razu cały smutem mija
-poczytać swojego bloga- czasem po prostu ryczę ze śmiehcu jak to czytam. Nie wierzę,że mogłem pisać takie durnoty.
-dużo czekolady- czasem jestem w stanie wchnonąć pół tabliczki w ciągu zaledwie 5 minut
-jakakolwiek gra od Artix Entertainment (lol. Jak myślę o niektórych momentach to muszę p oprostu się uspokoić)
- po prostu dać upust wszystkim emocjom- robię to op prostu pisząc kolejne dziwaczne opowiadanie, albo rysuje coś znowu ^^
www.lol-histories.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Upiorzyca F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 03-11-2008 20:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1105
Ostrzeżeń: 1
Postów: 207
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Na doła dla mnie najlepszy jest ciepły koc, gorąca czekolada i dobra książka, to właśnie przez "doła" przeczytałam Harr'ego Pottera.
Czasami jak w jednym dniu nazbiera się zbyt dużo złych emocji to wtedy zaszywam się w jakimś cichym kącie i tam sobie trochę popłacze, przemyślę parę spraw i od razu lepiej. Czasami jednak jest taj że po prostu z nawału emocji wybucham płaczem, tedy oczywiście wszyscy się głupio pytają co mi jest.
__________________
Twórczość bywa rekompensatą, choć czasem bardzo utajoną, z bardzo skrywanych braków i utrat płynącą jak z podziemnego źródła.

Maria Dąbrowska
Wyślij prywatną wiadomość
~karolina123 F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 27-12-2008 13:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1002
Ostrzeżeń: 0
Postów: 445
Data rejestracji: 07.12.08
Medale:
Brak

Wielka biała czekolada,dobra ksiązka,ciepła herbata i odżywka na włosyRozbawiony
Nic tak nie poprawia również humoru jak bliskość ludzi których kochasz,nieważne czy chłopaka,dziewczyny,babci czy dobrego przyjaciela;D
Wyślij prywatną wiadomość
~Czarny_Pan F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 27-12-2008 14:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 106
Ostrzeżeń: 0
Postów: 18
Data rejestracji: 20.12.08
Medale:
Brak

Jeśli złapię typowego doła to jem dużo słodyczy, na szczęście mam dobrą przemianę materii i póki co nie tyję.Nieodzownym elementem jest MUZYKA, dzięki niej mogę wyjść z niemal wszystkiego.Poza tym dobra jest dla mnie aktywność fizyczna, której mi brakuje odkąd chodzę do liceum.
Wyślij prywatną wiadomość
~Carla_Black F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 27-12-2008 14:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 172
Ostrzeżeń: 0
Postów: 38
Data rejestracji: 23.12.08
Medale:
Brak

Motoda na doła to duża ilość czekolady melcznej, ojj mniam. Najlepiej w towarzystwie mojej przyjaciółki śmieszki ^^ Odrazu lepiej. Pomaga też muzyka. Często, gdy posłucham czegoś co wyraża moje emocje czuje się taka oczyszczona ^^
Poza tym jeszcze jakaś fajna komedia Uśmiech
__________________
Co ma być, to będzie, a jak już będzie, to trzeba się z tym zmierzyć...
Wyślij prywatną wiadomość
~Krzywolap21 F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2009 19:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 0
Postów: 104
Data rejestracji: 31.08.08
Medale:
Brak

Hm. Ja mam dziwny sposób. Jak jestem wkurzona, smutna itp. to słucham smutnej muzyki i daję sobie popłakać. Żeby wylać niepotrzebny ból, smutek i stres. Żadko płaczę, kiedyś się tego wstydziłam i teraz mi tak zostało. Jak już się wyryczę za cały cichy miesiąc, to coś robię: rysuję, czytam książkę, siedzę w internecie i melancholia mija. Zazwyczaj wtedy jestem już happy. A jak nie przechodzi to mam taki słoiczek po kremie. Moja babcia (świętej pamięci :*) mi to dała. Otwieram to i wącham. xD Pachnie babcią. To mi pomaga. Uspokajam się wtedy.

czy mieć dość życia.


Przyznam szczerze, że czasem mam ochotę skończyć (pod wpływem emocji, of course). Zaraz potem walę się w łeb (czasem za mocno xD) i myślę jaka ja głupia.
__________________
I'm up against that bitch Meryl Streep... Oh, you can't say that on morning tv... I'm out of control, totally.

Meryl Streep

Edytowane przez Krzywolap21 dnia 18-02-2009 23:52
Wyślij prywatną wiadomość
~93asia93 F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2009 19:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1844
Ostrzeżeń: 1
Postów: 300
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Medal

Krzywolap21 napisał/a:
Hm. Ja mam dziwny sposób. Jak jestem wkurzona, smutna itp. to słucham smutnej muzyki i daję sobie popłakać. Żeby wylać niepotrzebny ból, smutek i stres. Żadko płaczę, kiedyś się tego wstydziłam i teraz mi tak zostało.

czy mieć dość życia.


Przyznam szczerze, że czasem mam ochotę skończyć. Zaraz potem walę się w łeb (czasem za mocno xD) i myślę jaka ja głupia.

Ja mam identycznie. Jednak potem nie rysuję (choć zdarza się i to), czasem czytam, rzadko surfuję w Necie. Najczęściej to dzwonię, czy piszę smsa do przyjaciółki. Wszystko opowiem, a ona zawsze jakoś potrafi coś doradzić, czy pocieszyć.
http://chomikuj.pl/Mephistopholes Wyślij prywatną wiadomość
~Anika F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 10-01-2009 14:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 72
Ostrzeżeń: 1
Postów: 142
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ja, kiedy mam doła słucham jakiejś ostrej muzy. Skaczę, wrzeszczę i odrazu o tym zapominam Język
__________________
...::Anika::...

Ja 15:58Kotecek6
heh...dzisiaj mi sie nudziło to paznokcie u lewej reki se pomalowam...w szkole... czarnym markerem....;p tylko "f***owy" na różowo a później na czerwono

Ja 19Kotecek8Kotecek4
w sumie chodzi o to, że to mój bezpodstawny kaprys, bo tak jest fajnie, lepiej i ogólnie jakoś "fajniej i lepiej" xD Rozumiesz?? Nie?? ja też nie xD serio to już nie pamiętam, za co to. Amen xD
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 15-01-2009 19:15
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Zwykle po prostu siedze i rozmyślam. Rozmowa z bliską osobą i sięgnięcie pamięcią do momentów podobnych do tych, które właśnie przeżywasz też pomaga. Ponadto: wielka tabliczka czekolady [Milka, żeby nie było wątpliwości :>], paluszki, wielka poducha do wypłakania się, sen, ostra muzyka, gra +18 [typu GTA, Duke Nukem, Diablo II] i czas.
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilly_16 F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 15-01-2009 19:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 135
Ostrzeżeń: 0
Postów: 43
Data rejestracji: 05.12.08
Medale:
Brak

ja tak jak Milla też zajadam się wtedy czekoladą (również milkąRozbawiony)
a czasami nawet ją sobie rozpuszczam...
słucham muze tak jak wy taką ostrzejszą,
ale niekiedy bardziej mi pomaga spokojna
i wtedy rozmyślam lub marze i zapominam o przykrościach...

__________________
"Czas przemija nawet wtedy, kiedy wydaje się to niemożliwe. Nawet wtedy, kiedy rytmiczne drganie wskazówki sekundowej zegara wywołuje pulsujący ból. Czas przemija nierówno - raz rwie przed siebie, to znów niemiłosiernie się dłuży - ale mimo wszystko przemija. Nawet mnie to dotyczy."
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT