Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 245
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Tokio Hotel
Drukuj temat · Tokio Hotel
~Shimizu F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 10-04-2009 16:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 170
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 10.04.09
Medale:
Brak

Mi na fotoblogu piszą, że wyglądam jak Bill. <lol3434>
Nie mam nic przeciwko muzyce tego zespołu. Nie jestem ani ich fanką, ani anty fanką.
Ludzie ich tępią a na świecie są gorsi ludzie od nich. Weźmy np. taką Dodę... Na nią powinno się naskakiwać i obrzucać obelgami. Przynajmniej moim zdaniem. Wiadomo, kto inny nie zgodzi się ze mną. W każdym razie Tokio Hotel to przeżytek i pewnie już nie wrócą. Ale nie szkodzi, jest masa innych zespołów.
Coś co mi się w nich nie podoba to wygląd. Grają delikatnego rocka i ich wygląd powinien chociaż trochę do tego pasować (tu czepiam się Billa).
Wyślij prywatną wiadomość
~Cointreau F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 02-09-2009 21:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1433
Ostrzeżeń: 0
Postów: 525
Data rejestracji: 11.06.09
Medale:
Brak

Ja nic do Tokio Hotel nie mam, bo przez 2,5 roku byłam ich mega fanką i się tego nie wstydzę. Niby dlaczego? To moja sprawa, co mi się akurat podobało. Uważam, że niektóre teksty są niezłe, ale nie mówię, że świetne. Czasem do tej pory ich słucham, mimo że od długiego czasu nie jestem ich fanką - czasem fajnie sobie poprzypominać czasy, kiedy się za nimi szalało i stawało na głowie, żeby pojechać na ich koncert (na którym byłam, i bardzo miło go wspominam :D).
Co do Billa - mi on nie przeszkadza. Co prawda nigdy nie darzyłam go jakąś specjalną sympatią, ale jestem osobą tolerancyjną, więc wkurza mnie, jak ktoś ocenia go po wyglądzie i mówi, że to pedał. ;/ Nie znam go. Może zmienił się przez karierę, ale to podobno bardzo wrażliwy chłopak.
Podsumowując mam do nich spory sentyment, kojarzą mi się z moimi bardzo szczęśliwymi chwilami.
__________________
~~
Wyślij prywatną wiadomość
~Waitin 4 arockalypse F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 10-10-2009 11:14
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1035
Ostrzeżeń: 3
Postów: 333
Data rejestracji: 06.02.09
Medale:
Brak

*Fanfary* Uwaga! Tokjo Chotel wrócili! ;> Widziałam nowy za****jaszczy klip "Automatic". Był kul i spoko. I wystarczy trochę się rozejrzeć, a zobaczycie laski z gadżetami TH. To jeszcze nie koniec. Dowcipniś
__________________
poniewasz nikt nie lubi kotów, nikt nie osiągnie zbawienia
poniewasz koty są dobre, pożywiajcie nimi wasze umysły, ciała i duszę
Wyślij prywatną wiadomość
~about F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 11-10-2009 14:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

Życie nauczyło mnie , aby nie komentować czegoś/kogoś , jeżeli nie ma się o tym zielonego pojęcia. Niestety widzę , że niektóre osoby wypowiadające się w tym temacie jeszcze życie tej zasady nie nauczyło.
Przyznaję się uczciwie i bez bicia , że będąc w drugiej klasie gimnazjum ubóstwiałam ten zespół. W zasadzie zaczęło się od zwykłej sympatii do gitarzysty , a skończyło się na fanatycznym uwielbieniu. Teraz , z perspektywy czasu dochodzę do wniosku , że w cale tego nie żałuję i w cale nie uważam za wieli błąd przeszłości. Było - minęło. Taki kiedyś miałam gust i kropka. Obecnie uważam że ich nowa ''odsłona'' wcale nie wyszła im na dobre. Wierni fani z pewnością będą twierdzić , że się mylę , ale gdyby spojrzeć obiektywnie to Tom bez obszernych spodni i dredów to już nie ten Tom.
A co do muzyki. Jak już mówiłam nie wstydzę się , że kiedyś ich lubiłam. Muzykę mają w sumie ok. Zależy kto co lubi. A do wyglądu Billa nie będę się wypowiadać , po powstanie długi esej , na który nie mam ani siły ani ochoty.
Wyślij prywatną wiadomość
~Trucce F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 24-10-2009 13:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 245
Ostrzeżeń: 1
Postów: 61
Data rejestracji: 21.10.09
Medale:
Brak

weź nie przypominaj... w wakacje drzemy ich plakaty... ;d rozdarłam rozkrok Billa ! ;lol; . jak ich widzę, to rzygać mi się chce. Ten Bill jest jakiś taki . ;p że jak sobie o nim przypomnę, to wszystko się we mnie śmieje. ;d

ÓpiĘ Tokio CHotel!

mój gust muzyczny się zmienił, kiedyś kochałam się w Tomie. ;/
Edytowane przez Trucce dnia 24-10-2009 13:15
Wyślij prywatną wiadomość
~darksev F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 27-10-2009 13:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2736
Ostrzeżeń: 1
Postów: 424
Data rejestracji: 07.06.09
Medale:
Brak

Zespół jak zespół, zmora wielu nastolatek, które są gotowe pójść na ich koncert, by tylko zobaczyć tych czterech "chłopaczkuuuf". Dla mnie to jest nonsens, ubierają się jak nie powiem kto, porażają swoimi tekstami, których i tak nikt nie rozumie, i do tego ich banalne kostiumy i MAKIJAŻ... tak,tak, makijaż dla dorosłych facetów. Nic więc dziwnego że Bill jest przez wielu uważany za kobietę. Nie rozumiem tego fenomenu nastolatek, które uważają że TH to najlepszy zespół. Są inne zespoły, ale widać, większość ich fanów tego nie dostrzega.
kiedyś kochałam się w Tomie. ;/

Może jestem ograniczony, ale co Ci to dało? Jakieś nierealne zauroczenie, wzdychanie do plakatu, i masowe kupywanie gadżetów, czy jeżdżenie na koncerty... Oczywiście nie tępie fanów TH, tylko wyrażam swój punkt widzenia na ten zespół, który lansuje się na siłę z nową płytą.
Wyślij prywatną wiadomość
*mooll F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 27-10-2009 15:07
Super Owadzik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10619
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,380
Data rejestracji: 28.09.09
Medale:
Brak

Prawdę powiedziawszy pogardzam nimi. Sama śpiewam i mam zespół (nie jest to jakiś rock, mam już dość powielania wiecznie tych samych riffów), więc wydaje mi się, że mam jakieś pojęcie o muzyce.

Słyszałam kilka piosenek i widziałam kilka klipów. Żenada. No cóż, dla małolat, które są tzw. EMO, są pewne "kul i gitez". No i ok. Moje zdanie jest takie, że są żałośni. Nie wiele umieją, a wszystko za nich robią "menadżerzy" i "kreatorzy wizerunku". Grupka pozerów i tyle. Nie oceniam tych, którzy ich słuchali: wiem, taka była moda, czy coś. Nawet jeśli teraz słuch po nich zaginie, pojawi się znów ktoś podobny. Na tym to wszystko polega... niestety.
__________________
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.


Oscar Wilde


* * *

Mol pisze swój Fick: James Potter - Ostatnia Szansa [35/?]
http://hogsmeade....ad_id=2444
Wspieraj artystów pisarzy - dobrowolne datki w postaci komentarzy są bardzo pożądane.
Wyślij prywatną wiadomość
~George Wesley xD F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 04-11-2009 15:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 77
Ostrzeżeń: 0
Postów: 24
Data rejestracji: 03.11.09
Medale:
Brak

Ja tam nie mam nic do fanów Tokio Hotel tylko ich podziwiam za to że im uszy wytrzymują te wycie do mikrofonu wokalistyTooth ale musze sie przyznac że kiedyś słuchałam tej wiochy i nie wiem dlaczego mi się to podobałoxD a fanki tego zespołu to przeważnie jakieś małolaty (bez obrazy dla starszych fanów) ktore malują sobie paznokcie na czarno i myślą że są emoŚmiech a ja szczerze mówiąc nie nawidzę emo (bez urazy dla emoDowcipniś)
__________________
- Nie... nie.. nie!!! - krzyczał ktoś rozpaczliwie. - Nie! Fred! Nieeee! Percy potrząsał bratem , obok nich klęczał Ron, a Fred miał martwe, niewidzące oczy; na jego zastygłej twarzy wciąż błąkał się uśmiech...Płacze
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Od przebiegłości Ślizgonów,
Kretynizmu Puchnów,
I wiedzy-o-własnej-wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!!!
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~PaniWeasley F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2009 16:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 619
Ostrzeżeń: 0
Postów: 139
Data rejestracji: 15.07.09
Medale:
Brak

A ja się przyznam, że byłam kiedyś ich fanką
Co prawda w podstawówce

Spójrzmy prawdzie w oczy.
Poza wyglądem, stylem, który został im narzucony nie charakteryzują się niczym szczególnym. Głos Billa też nie jest jakiś wyjątkowy.

Dziewczyny, fanki, to zamiłowanie przejdzie Wam z wiekiem ;*
Oczywiście teraz są mi obojętni, nie kocham ich i nie nienawidzę Oczko
Niech robią, co chcą. Życzę im powodzenia w podbijaniu świata muzyką
Wyślij prywatną wiadomość
~Emiliannie F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2009 17:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 274
Ostrzeżeń: 0
Postów: 65
Data rejestracji: 11.06.09
Medale:
Brak

Kiedyś całym sercem nienawidziłam TH ;] jak leciało na Vivie, czy 4funtv to przełączałam kanały, plakaty targałam, fanki poganiałam ; > Ale przyszedł czas, gdy Mill zmądrzała [ dobre sobie ;d] i dzięki takiej jednej milutkiej osóbce polubiła Tokio Hotel^^ . Miałam szał na ich punkcie, czytałam opowiadania, słuchałam piosenek, a nawet, o zgrozo [ !] , miałam powieszone ich plakaty na ścianie. Typowa fanka Th. Teraz znowu zmądrzałam i nie słucham tego czegoś, nie mam plakatów, płyt ani nic tym podobnego . ;] Jaki leci, niech leci, szczęścia chłopaki i tyle, o. xD
__________________
Come along and go
Along with me
Wander with me Yo
It's all for
free.


Alanoholiczka. Wierna.
Feltonoholiczka również.
Antonoholiczka tak samo.
Costneroholiczka też.

Pozdrowienia dla :
Adasia znanego jako Bonnie313 < 3 .
mój kochanek < 3 ;*
I maslowy_dzem ;*

Edytowane przez Emiliannie dnia 29-12-2009 17:16
Wyślij prywatną wiadomość
~Cointreau F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2009 18:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1433
Ostrzeżeń: 0
Postów: 525
Data rejestracji: 11.06.09
Medale:
Brak

George Wesley xD napisał/a:
Ja tam nie mam nic do fanów Tokio Hotel tylko ich podziwiam za to że im uszy wytrzymują te wycie do mikrofonu wokalisty


W sumie Bill nie ma takiego złego głosu. Ja podziwiam osoby, które słuchają np. Blog 27 lub np. Mandaryny (tak, są tacy...).

a fanki tego zespołu to przeważnie jakieś małolaty (bez obrazy dla starszych fanów) ktore malują sobie paznokcie na czarno i myślą że są emoŚmiech a ja szczerze mówiąc nie nawidzę emo (bez urazy dla emoDowcipniś)


Wcale nie. Ja nie uważam się za fankę, jednak przez bardzo długi czas nią byłam i w sumie Tokio Hotel nadal lubię, więc chyba troszkę o TH i ich fankach wiem. Chyba miałaś/eś kompletnego niefarta do fanów tego zespołu, ponieważ ja znam osoby, które są/były fankami Tokio Hotel i jakoś nie przypominam sobie, żeby były jakieś rozwrzeszczane. Przeciwnie, ich zachowanie było całkiem normalne.
A co do malowania paznokci na czarno - co w tym złego? Każdy może wyglądać jak chce. Ja sama bardzo lubię malować pazury na ten kolor, ponieważ go lubię i jeszcze nie spotkałam się z czymś takim, żeby ktoś mnie lub fanów TH, których znam uważał za emo ze względu na kolor lakieru na paznokciach...

PaniWeasley napisał/a:
Dziewczyny, fanki, to zamiłowanie przejdzie Wam z wiekiem ;*


Niektórym nie przechodzi...

Btw. słuchałam ich najnowszej płyty. W sumie jest sporo lepsza niż się spodziewałam. Uśmiech
__________________
~~
Wyślij prywatną wiadomość
~hermiona111 F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2009 18:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -119
Ostrzeżeń: 3
Postów: 48
Data rejestracji: 10.12.09
Medale:
Brak

Ja nie lubię Tokio Hotel. Moim zdaniem są brzydcy i muzykę tez mają beznadziejną.
__________________
Co ja takiego robię, że dostaję co chwilę ostrzeżenia???
Wyślij prywatną wiadomość
~PaniWeasley F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2009 20:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 619
Ostrzeżeń: 0
Postów: 139
Data rejestracji: 15.07.09
Medale:
Brak

PaniWeasley napisał/a:
Dziewczyny, fanki, to zamiłowanie przejdzie Wam z wiekiem ;*


Metalowa09 napisał/a:
Niektórym nie przechodzi...

Możliwe Uśmiech

Zdanie wcześniejsze to przykład z mojego życia
Z wiekiem rozwinęłam się muzycznie tj. poznałam kilka nowych zespołów, które nie zwróciły mojej uwagi przez wygląd członków grupy. Nawet nie wiem, jak wyglądają niektórzy muzycy z moich ulubionych bandów xD

Wiesz, ja nigdy na Tokio Hotel nie powiem złego słowa, mam sentyment do ich muzyki, szanuję chłopaków za ogromny wysiłek, który włożyli w to, by zajść tak daleko (kiedyś podobał mi się Tom, ale ciiii Język ) Tylko ich już nie słucham, to miałam na myśli pisząc 'zamiłowanie' Uśmiech

Nie chcę się kłócić, po prostu uzupełniam swoją wypowiedź Uśmiech
Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku ;*
Wyślij prywatną wiadomość
~Cointreau F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2009 21:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1433
Ostrzeżeń: 0
Postów: 525
Data rejestracji: 11.06.09
Medale:
Brak

Ja również nie chcę się kłócić, przedstawiam jedynie co wiem ;P Ja też mam do nich sentyment... A co do Toma, to nawet przystojny był (był - w dredach) i przyznam się że też mi się swego czasu podobał.
Poza tym ich muzyka jak dla mnie nie jest wcale taka zła, jak niektórzy twierdzą... Według mnie jest wiele zespołów, które tworzą muzykę na mniej więcej takim samym poziomie co TH i za bardzo nikt nic do nich nie ma, dlatego, że wyglądają bardziej normalnie. Założę się, że gdyby Bill ubierał się jak zwykły chłopak to raczej ludzie nie jeździliby tak po Tokio Hotel... A właściwie to co kogo obchodzi jak on wygląda, to wnętrze się liczy ;)
Generalnie moim zdaniem TH nie jest takie złe jak się mówi.
PS a szczęśliwego ;)
__________________
~~
Wyślij prywatną wiadomość
~mrsRadcliffe F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2010 11:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1306
Ostrzeżeń: 1
Postów: 382
Data rejestracji: 20.03.10
Medale:
Brak

Nie przepadam za nimi.
Ich piosenki są bez większego sensu, a jak ich słucham, wszystkiego mi się odechciewa. Może i są popularni, ale i tak nigdy ich nie lubiłam. Zawsze byli mi obojętni i tak już raczej powinno zostać.
__________________
29.media.tumblr.com/tumblr_lppcll6mIl1qa1id2o5_250.gif
30.media.tumblr.com/tumblr_lpmf4etH1n1qdwjb5o3_r2_250.gif

"Ich obecność była jego odwagą, to ona sprawiała, że był w stanie robić krok za krokiem. "
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2010 11:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Ja nigdy nie byłam ich fanką lub antyfanką, ale przyznam się, że nie przepadam za nimi. W podstawówce były zdaje sie trzy utwory, które nawet często słuchałam, ale na tym koniec. Ich wygląd sceniczny w ogóle mi się nie podobał i nie obecny też mi się nie podoba. A za czasów ich wielkiej popularności irytowało mnie to, że chyba w każdym numerze Bravo było coś na ich temat. Zresztą oni czaili się na każdym kroku, brrr... Było, minęło. Byli sławni, może jeszcze kiedyś będą, mam to w poważaniu.
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png

Edytowane przez malfoj_sam_segz dnia 27-03-2010 11:39
Wyślij prywatną wiadomość
~Bella Muerte F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2010 19:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1246
Ostrzeżeń: 1
Postów: 403
Data rejestracji: 11.03.10
Medale:
Medal Medal

Ha ha. ; D Jako dziecko z podstawówki uwielbiałam oglądać na vivie tą panią co śpiewała "Schrei" i ten odjechany teledysk z jakiejś imprezki....
Potem jak kupiłam Bravo, okazała się że to jednak chłopiec ;c Byłam zrozpaczona. I przerzuciłam się na Blog 27 : D
No i co ja mam tu jeszcze dodać....Tokio Hotel nie są jednymi z wielu. Wyróżniają się tym, że Bill Kaulitz jest bardzo charyzmatyczny. Wg mnie powinien zostać aktorem. Przez takich frontmenów jak on, nie trzeba znać treści piosenek. Z mimiki twarzy dowiadujemy się o czym śpiewa. O,o
__________________
Take your protein pills & put your helmet on
Wyślij prywatną wiadomość
~Annabelle Hemingway F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2011 00:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 60
Ostrzeżeń: 1
Postów: 53
Data rejestracji: 13.01.11
Medale:
Brak

Tokio Hotel? Tak, jak najbardziej. Przelotnie sluchalam ich muzyki, teraz czasami nawet też pomiędzy muzyką reggae. Nawet zaliczylam ich koncert w Lodzi. Podobaja mi sie ich kawalki, ale jednak bardziej te starsze Zimmer i Schrei, bo Humanois to komercha i bez dwoch zdań.
__________________
Głupcy, którzy mają serce na wierzchu, którzy nie panują nad swoimi emocjami, który nurzają się w smutnych wspomnieniach i pozwalają łatwo się sprowokować... innymi słowy ludzie słabi... nie mają żadnych szans przeciwko jego mocy!
Wyślij prywatną wiadomość
~Annabelle Hemingway F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 31-01-2011 19:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 60
Ostrzeżeń: 1
Postów: 53
Data rejestracji: 13.01.11
Medale:
Brak

Droga Draculino, fajne, że dzielisz się swoją opinią, o to tu chodzi, ale może Bill uważa, ze jego fryzura jest w porządku, dlatego to ostatnie jest tutaj w 100% zbędne. Nikogo nie obchodzi co myślisz o jego fryzurze, pamiętaj.
__________________
Głupcy, którzy mają serce na wierzchu, którzy nie panują nad swoimi emocjami, który nurzają się w smutnych wspomnieniach i pozwalają łatwo się sprowokować... innymi słowy ludzie słabi... nie mają żadnych szans przeciwko jego mocy!
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 13-05-2011 17:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Nie da się określić, jak bardzo nienawidzę tego zespołu... przecież ta grupa ma tandetne piosenki, nie mówiąc już o brzmieniu... a poza tym w niej są same pedały...Zszokowany
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT