Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 188
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Zakupoholizm
Drukuj temat · Zakupoholizm
~Bella Muerte F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 16-04-2010 18:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1246
Ostrzeżeń: 1
Postów: 403
Data rejestracji: 11.03.10
Medale:
Medal Medal

Co sądzicie o uzależnieniu w kupowaniu nowej odzieży? Jak to jest z wami? Czy wystarczy wam jedna para butów na sezon, czy też poddajecie się zgubnemu wpływowi centrów handlowych?
__________________
Take your protein pills & put your helmet on
Wyślij prywatną wiadomość
~kinia0918 F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 16-04-2010 19:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 290
Ostrzeżeń: 0
Postów: 60
Data rejestracji: 05.02.10
Medale:
Brak

KOCHAM ZAKUPY!! Te duże sklepy są super Język Hehe a to przymierzanie mogła bym tam siedzieć godzinami Język Najbardziej lubię kupować buty to przymierzanie a jeśli chodzi o buty to kocham te na obcasach Jupi! Są niesamowite. Jak mi się uda to oczywiście my friends wyciągam Język Hehe Chyba tyle xD
__________________
Jeżeli wydaje ci się że rozumiesz kobiety, masz racje wydaje ci się Dowcipniś[tlen][/tlen]
Wyślij prywatną wiadomość
~Loonyy F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 16-04-2010 19:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1752
Ostrzeżeń: 3
Postów: 419
Data rejestracji: 18.03.10
Medale:
Brak

Wydaje mi się, że ten temat bardziej pasuje do 'hobby', ale to zależy od administratorów. Poza tym Mantra, powinnaś raczej edytować swój pierwszy post i tam dopisać z tymi markami.
Ahh, kocham zakupy. Mogła bym przymierzać i przymierzać. Wchodzę do sklepu po drodze do przebieralni biorę rzeczy i przymierzam <3
Najbardziej lubiane przeze mnie marki to: Nike, Puma, H&M, Tely Wely, House, Cubus.
Uwielbiam także kupować kosmetyki w Rossmanie.
__________________
Nigdy nie mogłam pogodzić się z kreowaniem mnie na symbol seksu. Z seksu uczyniono przedmiot. Nienawidzę myśli, że mam być przedmiotem.
Bóg umiera jeśli go nie kochamy, ale ja nie umarłam, choć nikt mnie nie kochał.
www.photoblog.pl/loonyy Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2010 17:33
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Jeej. Kompletnie nie rozumiem zakupoholików.

Nienawidzę robienia zakupów - szczególnie wtedy, gdy chodzi o ubrania. Nie lubię wszelkich przymierzanek, szukania odpowiedniejszych rozmiarów, ładniejszych fasonów. Najchętniej wcale nie kupowałabym sobie nowych ciuchów. Gdy coś mi się spodoba - biorę to. Gdy coś mi się nie podoba - wolę chodzić w starych i podartych rzeczach, niż w nowych i brzydkich.
Poza tym, należę do zdecydowanych osób - problemów z serii 'wybrać to, czy to' nie miewam.

Zdecydowanie nie mam problemów z zakupoholizmem.
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~karolina123 F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2010 17:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1002
Ostrzeżeń: 0
Postów: 445
Data rejestracji: 07.12.08
Medale:
Brak

Nie, na pewno nie jestem zakupocholiczką ale jak wiekszość losób płci żeńskiej i stuprocentowa kobieta (hahaha!) uwielbiam zakupy,
zwłaszcza w galeriach. : )
A najbardziej to lubie buty kupować, najlepiej na obcasachRozbawiony
No i za przebieraniem w kosmetykach też przepadam- zwłaszcza małe hop-siup mam na punkcie odżywek do włosów.Haaa no i wszelkie odmiany akcesoriów i ozdób ubóstwiam od kolczyków po torebki : )
__________________
"Co nie jest życiem, wykorzeniam
by kiedyś martwą nie umierać"

"Z punktu widzenia aerodynamiki
trzmiele nie maja prawa latać,
tyle że trzmiele o tym nie wiedzą,
wiec latają sobie dalej."
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2010 17:45
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Kiedyś bardzo lubiłam chodzić, mierzyć, zmieniać fasony, rozmiary, kroje, kolory, jednak ostatnio mam podejście 'kup i idź dalej'. Nie chce mi się zastanawiać, czy taki kolor mi pasuje, czy ten fason jest modny [w sumie na to nigdy nie patrzyłam]. Poza tym, często sie zastanawiam, czy TA rzecz jest mi rzeczywiście potrzebna/niezbędna, bo i tak dużo ciuchów przewraca się u mnie w szafie nieruszane przez kilka miesięcy ;P.

Wydaje mi się, że ten temat bardziej pasuje do 'hobby', ale to zależy od administratorów.

Teoretycznie takie '[...]holizmy' powinny być w 'na poważnie'. Hobby? To już lepiej to pasuje do tutejszego działu forum, wiec żadnych przestawień nie będzie.

Nie lubię wszelkich przymierzanek, szukania odpowiedniejszych rozmiarów, ładniejszych fasonów.

Jak to nie, a co było w Galerii Dominikańskiej ponad rok temu, jak szukałyśmy ciuchów pod kolor na Hogsmeade? Rotfl
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2010 17:49
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Jak to nie, a co było w Galerii Dominikańskiej ponad rok temu, jak szukałyśmy ciuchów pod kolor na Hogsmeade?

Wiesz, gdy pisałam ten post, myślałam sobie właśnie, że okropną hipokrytką jestem. xD
Ale to nie było to to samo. Żadnej z rzeczy, którą mierzyłam wtedy nie zamierzałam kupić. Poza tym, zależało mi na możliwie najśmieszniejszym połączeniu stroju. Gdybym poszła na zakupy, znudziłabym się o wiele szybciej.

__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Bella1918 F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 19-04-2010 18:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Slytherinu
Punktów: 458
Ostrzeżeń: 0
Postów: 108
Data rejestracji: 25.07.09
Medale:
Brak

Kategorycznie nie jestem zakupoholiczka! Chodzenie po sklepach nie sprawia mi jakiejs ogromnej przyjemności. Staram się wyglądać dobrze, ale do moich ubrań nie przywiązuje aż tak ogromnej wagi. Co innego jeśli chodzi o buty Rozbawiony
Półki z butami mogłabym przemierzać godzinami. Szczególnie lubię trampki, mam chyba 5 par. Nie lubię za to butów na obcasie. Poprostu nie cierpię. Chodzenie po sklepach żeby znalexć sobie jakieś fajne bluzki wydaje mi sie trochę bez sensu.
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!
Wyślij prywatną wiadomość
~Monika_Lestrange F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 19-04-2010 19:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 623
Ostrzeżeń: 0
Postów: 99
Data rejestracji: 03.04.10
Medale:
Brak

A ja bardazo lubie zakupy - zarowno w galeriach - chociaz za tymi akurat specjalnie nie jestem- jak i za tymi w internecie czy secondhandach Uśmiech Uwielbiam wyszukiwac jakies ubranka w stylu retro, pin up girl, gotyk czy klasyka Oczko

Zdecydowanie mam słabość do biżu - tone w niej i wciaz mi malo Uśmiech

Moja ulubione marki to Atmosphere, terranova, H&M, s.Oliver, marks&specer czy F&F. Buty uwielbiam natomiast wyszukiwac w Deichmannie. Rozbawiony
__________________

.burdel w mej głowie jak w damskiej torebce.





Witaj drogi Gościu, pamietaj, że może zobaczysz moją duszę, ale nigdy nie przeczytasz jej w całości.

Edytowane przez Monika_Lestrange dnia 19-04-2010 19:02
http://przemysleniapapierosnicy.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Fallen_Angel F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 19-04-2010 21:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 103
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 17.04.10
Medale:
Brak

Ja zdecydowanie nie jestem zakupoholiczką xd
Na zakupy to ja mogę chodzić ale tylko po to by poszukać konkretnej rzeczy i patrzę tylko czy dana rzecz mi się podoba.

Za to cąłe godziny mogłabym spędzić w Empiku. Ach jak ja kocham tam chodzić i oglądać książki, muzykę i artykuły papiernicze. ^^
__________________
'I widziałem spalone miasta i widziałem tłumy ludzi

Ruszyłem ręką - umierali, potem drugą - rozstąpiły się niebiosa

Biała droga brukowana wprost do boga

Mogłem mówić z nim o wszystkim o czym chciałem.'

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Dr House(do Wilsona w rozmowie o Amber): Chwileczkę, nie chodzi tu tylko o seks. Podoba ci się jej osobowość. Lubisz to, że nie zwraca uwagi na innych, rozpycha się łokciami i nie obawia się konsekwencji. Lubisz, kiedy kogoś upokarza, jeśli to przynosi korzyści... (otwiera szeroko oczy) Mój Boże! Ty sypiasz ze mną!
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 26-04-2010 23:15
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Jak ja nie cierpię zakupów!
Na samą myśl robi mi się niedobrze...
Przebieranie, łażenie, szukanie, przymierzanie, to nie dla mnie.
Ostatnio chodziłam sporo po sklepach, bo NIC, ale to kompletnie nic nie było ciekawego. Na znalezienie bluzy zmarnowałam 3 cenne godziny swojego życia. Uwielbiam sytuację, kiedy wchodzę do sklepu i po 15 minutach wychodzę, zadowolona z zakupionym ciuchem. Ubrania najczęściej kupuję w New Yorkerze, bo są niezłe i ceny przystępne, a jak są promocje, to już kompletnie radość.
Podsumowując, w żadnym wypadku nie jestem zakupoholiczką.
Edytowane przez N dnia 26-04-2010 23:16
Wyślij prywatną wiadomość
~Shemya F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 28-04-2010 20:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1628
Ostrzeżeń: 1
Postów: 665
Data rejestracji: 14.09.08
Medale:
Brak

Nienawidzę zakupów, szczególnie ubrań. Do tego jestem wybredna, a biorąc pod uwagę to, że zakupy mnie męczą to jeżeli w dwóch, trzech sklepach nie znajdę czegoś odpowiedniego, zazwyczaj rezygnuję nic nie kupując... ~~
Chociaż z drugiej strony, przynajmniej raz w tygodniu zaglądam na różne sklepy internetowe i przeglądam dostępne produkty...
__________________
Everything dies

Edytowane przez Shemya dnia 28-04-2010 20:21
http://shivamix.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~muchor F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 18-06-2010 16:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1854
Ostrzeżeń: 3
Postów: 476
Data rejestracji: 04.03.10
Medale:
Brak

Ja poprostu ubustwiam zakupy!!!
Chodzenie do sklepów to moje hobby. Czasem chodzę, tak poprostu, żeby popatrzećZawstydzony
W dodatku jestem dość wybredna (noszę tylko i wyłącznie rurki).
Moje uluione marki to:
-Converse
-Nike
-Adidas
-H&M
-Terrano
-Mango
-Zara
-HD (HeavyDuty)
-NewYorker
No, chyba wystarczyRozbawiony
__________________
truskawkaUśmiech


Pozrowinia dla: Lady Cat, Yoyo, Pyflame, Ta sama maggie, Maladie, Mooll, Silencia, Arya, Wióra, Tom Riddle, Hermionka, Lapa, Lori Lemonberry, Lady House, Lena Luna, Lily Potter, Buczek, Bloo, Aniutek96, Pandora, Deprimo Corfingo, Bonnie131, Malkontentka, Polami, Buka, Agnes Black, Imbecile, Ginny004, Robbotto, Ginny Ruda i Narciss.
No i oczywiście ukłony w stronę sprawiedliwej Czary.
Oraz dla wszystkich miłych użytkowników Hogsmeade.

Edytowane przez muchor dnia 18-06-2010 16:27
Wyślij prywatną wiadomość
~Malkontentka F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 18-06-2010 16:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Lubie zakupy, a raczej chodzenie po sklepach Rozbawiony
Jedne buty na sezon to może przesada, ale nie kupuje nowych co tydzień. Najczęściej kupuje przez internet, leżąc i nic nie robiąc!
Rozbawiony
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 18-09-2011 15:01
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Och, tak jestem zakupoholiczką... uzależnioną i potencjalnie nieuleczalną ^^.
Na ogół to jestem przywiązana do kupowania masywnych ilości nowych par butów, butów no i tak jeszcze dla odmiany butów... Torebki jak i inne części odzieży też kupuje na pęczki ale mam słabość jednak to obuwia.
Czy wystarczy wam jedna para butów na sezon, czy też poddajecie się zgubnemu wpływowi centrów handlowych?

Nie, ponieważ zgubne centrum handlowe te Londyńskie są kolosalne a sam sklep ma wielkość małej hurtowni, więc nie obejdzie się bez wstąpienia do ów centrum i powrotu z pustymi rękami.
Nowe kolekcje, obniżki cen i podsycające żar wyprzedaże to tylko rezultat w nowym nabytku, który ląduje w mojej szafie.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~dark shadow F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 18-09-2011 15:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Lubię przejść się po sklepach ,ale nie lubię dużo kupować. Zakupy mnie nudzą.

Zdecydowanie wystarcza mi jedne kozaki, adidasy, trampki, sandały, klapki i para jakiś eleganckich butów.
Co do reszty nie mam jakiejś radochy z kupowania więc kupuję ubrania gdy potrzebuje np. wyrosłam czy będą mi potrzebne(jak sukienka gdy idę na wesele).
Mam mała, średnią i 2 duże torebki i to mi wystarczy.
__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 18-09-2011 15:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Heh, zakupy...to jedno z moich nałogów Rozbawiony. Kocham chodzić po sklepach, a szczególnie po wielkich galeriach handlowych. Jeśli chodzi o ciuchy, to Moją ulubioną marką jest orsay, lubię też H&M i C&A. Mam prawdziwego kręćka na punkcie biżuterii, butów i dodatków... Ale prawdopodobnie zakupokolizm mam we krwi - po mamie Rozbawiony. Mam tyle tego wszystkiego, że już nie mam miejsca w garderobie xD.
Czy wystarczy wam jedna para butów na sezon, czy też poddajecie się zgubnemu wpływowi centrów handlowych?

No mnie raczej nie wystarczy. Policzyłam pary trampek. Mam ich siedem Język. Policzyłam pary wszystkich moich butów na obcasach - mam ich osiem Dowcipniś.
Oj... trzeba zacząć się leczyć Oczko.
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 18-09-2011 18:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

Ja nie jestem zakupoholiczką, chociaż czasem kupić jakąś ładną rzecz to u mnie norma Rozbawiony. Lubię chodzić po galeriach handlowych i przymierzać ciuchy, chociaż widząc ceny niektórych wolę zostawić je w spokoju na półce ^^. Najwięcej kupuję bluzek i butów. Bluzka musi być z jakimś ekstrawaganckim nadrukiem a buty muszą być obowiązkowo na obcasie lub koturnie. Nie trawię szpilek ^^. Osobiście znam jedną osobę, która naprawdę jest chora na zakupoholizm i nie powiem, że to jest fajna rzecz, bo większość tych przedmiotów ''pierwszego użytku'' zbiera u niej kurz w szafie. U niej zakupoholizm występuje w bardzo znacznym stopniu. Już nieraz wydawała na zupełnie niepotrzebne rzeczy całą pensję a potem musiała się pożyczać od sąsiadów aby dożyć do następnego miesiąca... Ci ludzie mają naprawdę duży problem, ale sami nie potrafią się do tego przyznać, bo uważają, że nie mają żadnego problemu. Ta osoba, a raczej koleżanka mojej mamy w ogóle nie chce dopuścić do siebie myśli, że ma jakiś problem. Dla niej to oczywiste, że ''kupuje więcej rzeczy niż przeciętni ludzie'' i jej z tym dobrze...
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 02-09-2012 09:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

Ja chyba nie jestem zakupoholiczkom, bo mi wystarczy parę rzeczy które mam w szafie. Oczywiście to nie znaczy, że nie lubię zakupów, wręcz przeciwnie ale mnie trudno zadowolić. Nie kupuję pierwszej lepszej rzeczy, która mi w ręce wpadła. Ja to muszę przemyśleć, czy mi to będzie potrzebne itp.
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
~Fausta Malfoy F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 29-10-2012 16:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1203
Ostrzeżeń: 1
Postów: 561
Data rejestracji: 17.08.12
Medale:
Brak

Chyba każda dziewczyna je kocha :).
Ja najbardziej lubię kupować rozmaite bluzki/T - shirty.
Oczywiście butami też nie pogardzę ^^.
__________________
besty.pl/upload/file/1822905.gif
s14.postimage.org/rnaon0wb5/image.png25.media.tumblr.com/tumblr_mcks5pZrf41rhy1zzo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT