Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 224
» Użytkowników online: 1

~Andreasfga

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Linkin Park
Drukuj temat · Linkin Park
~al_iraqia F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 22:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 376
Ostrzeżeń: 0
Postów: 173
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

No dobrze, ja się zgodzę.
A mimo tego, może jednak nie obrażaj ich wiernych fanów, jaką jestem np ja.
I chylę przed tobą czoła ed, bo możliwe że znasz się lepiej ode mnie na muzyce.
__________________
I'm Slim Shady, I'm the real Slim Shady, and you other Slim Shadys are just imitatin! web.hit.bg/pharaoh/1104230420_turesDark4.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!ed F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 22:48
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -250
Ostrzeżeń: 3
Postów: 66
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Tak, to faktycznie całkiem prawdopodobne... Kto by pomyślał. Oczko
__________________
chyba twoja stara
- zdecydowanie tfoja.[ja]
Wyślij prywatną wiadomość
!LoonyHaw F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 22:52
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pochwa
Punktów: 571
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

No pochwal się wielki metalu na jakich koncertach byłeś. Jestem wielkim fanem lp i co z tego że to komercha.


jeszcze napisz ze na koncert pearl jam poszedles na support. wysmieje Cie jak nikogo na swiecie, uzytkowniku z bledem w nicku.

Zabawne. Te zespoły są beznadziejne, może z wyjątkiem Scorpions'ów. Reszta to totalne dno, Ch*****o.
Pasi ?


hahahaha...a lp uwazasz za electronice...smieszny jestes, jak mi przykro :< ojoj..wydawalo mi sie, ze linkin park dziala ze wzgledu na kompozycje dire straits, genesis... ale, co ja tam moge wiedziec? przeciez slucham beznadziejnych zespolow :< ah, kazik musi byc smutny...

Widze, że mamy zabawnego moderatora Śmiech Bana za słowo "fack" (napisane z błędem zeby się nie czepiał/a) chcesz mi bana wlepić ? Jesteś za****iście śmieszny/a Jeszcze się z tym na żadnym forum nie spotkałem.

ps2. Teraz czekam na bana za to, że podoba mi się Linkin Park, oraz na to, że wyraziłem opinie o twoich zespołach (podobną do twojej)

no...wlepie Ci za blad w nicku, za obraze moderatora, za nieznajomosc muzyki i klotnie z prezenterem radiowym :< ale co tam, OfftoP!! ale pisz wiecej, pisz wiecej. beda Ciebie przynajmniej kojarzyc. chociaz juz jestes slawny HATFIELD

To wy nie obrażajcie Linkin Park. Gdybyście się kulturalnie odzywali nie doszło by do kłutni.

a kto uzyl slowa "wk***iac"? :}

Jak ja słyszałem Prodigy, Depeshe mode to sądze, że ciebie na świecie nie było.

a ty nie miales na swiecie slownika. i kultury do zespolow. myslalam ze sie pisze DEPECHE. no tak, ale ty masz blad w nicku. hm, myslalam ze przed chwila nazwales ich ehm...brzytko :<

Masz coś do Metallicy i Ironów ?


MAM! sa komercyjni. i co z tego?

Jeśli tak to podaj mi zespół niekomercyjny, to i ja się pośmieje z chęcią.


a np. szwedzki Audrey? lub Piano Magic? ale nie, ty nie znasz tych zespolow. co ja mam gadac...smiej sie



Wróćmy w takim razie do pierwotnego tematu. Podsumowując: Linkin Park gra crossover(=skrzyżowanie dwóch gatunków), a dokładniej jedną z jego odnóg, rapcore (skrzyżowanie rapu i metalu). Zgodzisz się z tym?

ok. mozemy uznac, ze lp to pop. chyba sie nie obrazisz?
w ogole ta rozmowa zaczyna przypominac tematy "religia", czy "bog". smieszy mnie to.
__________________
[mp3]http://www.emp3world.com/to_download.php?id=89461[/mp3]

wakacje i OPEN'ER
Wyślij prywatną wiadomość
~al_iraqia F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 22:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 376
Ostrzeżeń: 0
Postów: 173
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nie no, że LP to pop? Bez przesady. Ja poprostu nazywam to nu-metalem, nawet jeśli nie ma z nim nic wspólnego. A przecież w tym temacie nie chodziło o to, jaki to nurt muzyki (a jest ich tysiące...), tylko kto lubi, co o nim myśli. Nie lubicie - wasza sprawa. Ale chociaż nie obrażajcie innych, którzy LP lubią.
__________________
I'm Slim Shady, I'm the real Slim Shady, and you other Slim Shadys are just imitatin! web.hit.bg/pharaoh/1104230420_turesDark4.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!LoonyHaw F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 22:59
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pochwa
Punktów: 571
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Nie no, że LP to pop? Bez przesady. Ja poprostu nazywam to nu-metalem, nawet jeśli nie ma z nim nic wspólnego. A przecież w tym temacie nie chodziło o to, jaki to nurt muzyki (a jest ich tysiące...), tylko kto lubi, co o nim myśli. Nie lubicie - wasza sprawa. Ale chociaż nie obrażajcie innych, którzy LP lubią.


ok. linkin park to numetal. ok. masz swoje prawo tak sadzic. wiesz, nie obrazam tych co lubia linkin park. po prostu chce, aby FANI (czyt. Hatfield) dowiedzieli sie wiecej o muzyce niz zaczna sie wypowiadac na forum
__________________
[mp3]http://www.emp3world.com/to_download.php?id=89461[/mp3]

wakacje i OPEN'ER
Wyślij prywatną wiadomość
!ed F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 23:01
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -250
Ostrzeżeń: 3
Postów: 66
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja poprostu nazywam to nu-metalem, nawet jeśli nie ma z nim nic wspólnego.

Właśnie dlatego tak nie cierpię Linkin Smarku... ;f


w ogole ta rozmowa zaczyna przypominac tematy "religia", czy "bog". smieszy mnie to.

MOJA RACJA JEST MOJSZA NIŻ TWOJSZA, MOJA RACJA JEST RACJA NAJMOJSZA! powiedzialem! ;d
amen.
__________________
chyba twoja stara
- zdecydowanie tfoja.[ja]
Wyślij prywatną wiadomość
~al_iraqia F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 23:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 376
Ostrzeżeń: 0
Postów: 173
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

[b]ed napisał/a:
MOJA RACJA JEST MOJSZA NIŻ TWOJSZA, MOJA RACJA JEST RACJA NAJMOJSZA! powiedzialem! ;d
amen.

No dosłownie boskie. Muszę tak powiedzieć mojej pani od polskiego^^.
__________________
I'm Slim Shady, I'm the real Slim Shady, and you other Slim Shadys are just imitatin! web.hit.bg/pharaoh/1104230420_turesDark4.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~StrideR F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 23:20
Zbanowany

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -182
Ostrzeżeń: 4
Postów: 65
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Nie wiem jaki sens ma kłótnia nt. do jakiego gatunku przynależy dany zespół...teraz tego wszelkiego cholerstwa (czyt. gatunków muzycznych) porobiło się tyle, praktycznie każdemu zespołowi/wykonawcy można przypisać inną łatkę, dlatego, przynajmniej ja, łatwiej rozpoznaje czyiś gust muzyczny po tym, jakich wykonawców słucha, a nie jakiego gatunku...
Co do LP, uczciwie przyznam, że tego zespołu nie trawię, po prostu nie mój gust, wkurza mnie tylko, że praktycznie każdy frag movie jaki oglądam ma ich muzykę w podkładzie.www.berserkfan.info/images/smiley/smilewinkgrin.gif

A co do ost'ów za bluzgi, jak widać są to równi i równiejsi...ale ja już się przyzwyczaiłem...www.berserkfan.info/images/smiley/sleep.gif
Wyślij prywatną wiadomość
*Elf F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 23:45
Super Administrator

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 605
Ostrzeżeń: 1
Postów: 74
Data rejestracji: 31.07.08
Medale:
Medal

Linkin Park to zespół grający rapcore z domieszką muzyki alternatywnej (po prostu crossover), który na przełomie lat podążył w kierunku muzyki popularnej ( dla niewiedzących- po prostu 'pop' ) ze względu na codzienną komercjalizację muzyki (szczególnie tego typu) w dzisiejszych czasach.
Aby rozwinąć myśl- chodzi o komercjalizację 'pod fanów', ponieważ zespół swoją muzyką uderzył raczej w ten nawet i najmłodszy przedział wiekowy, a co za tym stoi każdy powinien wiedzieć. Niestety, kindermetali jest coraz więcej (najlepszym przykładem są wypowiedzi dwunastolatków na temat nowej płyty Slipknota- "najlepsza płyta". Ba, najlepsza, bo najsłabsza i najbardziej komercyjna, grana zupełnie pod publikę), a co za tym stoi spotykamy się z wypowiedziami 12-13 latków 'metali', którzy na pytanie 'czego słuchają' odpowiadają LP czy RHCP.
Wracając do komercjalizacji Linkin Parku- sam zespół 'głosi', że muzyka powinna być darmowa- z moich skromnych źródeł wiem, że udostępniają swoje nagrania w internecie (sposób na promocję zespołu?), choć tego nie sprawdziłem, bądź nie spotkałem się z tym, więc wg. mnie to tania lipa, bo nawet jeśli, to i tak liczą kasę jak wszyscy.
Wracając do tematu: CZYM JEST LINKIN PARK? Najprościej powiedzieć, że rockiem, ale kategoryzując: to jest rapcore- co potwierdza się w nagraniach z panem Jay-Z. Sam zespół z płyty na płytę oddalał się od swojego pierwotnego stylu (zaprezentowanego na płycie Hybrid Theory), który czynił go wyjątkowym w tej dziedzinie muzyki. Poźniej natomiast jak to bywa w muzyce, przyszedł czas by coś zmienić. Muszę stwierdzić, że pierwszy eksperyment, czyli płyta Meteora im się nawet udał- zagrali muzykę naprawdę ciężką (mało elementów rapu, a nawet jeśli, to warte słuchania; domieszki core'owe), której warto słuchać. Ale później... Jeśli chodzi o kolejny eksperyment (i zarazem najnowszy) zaryzykuję stwierdzeniem, że płyta Minutes to Midnight kategorycznie patrząc nie wiele różni się od naszego, polskiego Feela Oczko
http://homepay.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Hatfield F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2008 13:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 86
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

al_iraqia napisał/a:
Nie no, że LP to pop? Bez przesady. Ja poprostu nazywam to nu-metalem, nawet jeśli nie ma z nim nic wspólnego. A przecież w tym temacie nie chodziło o to, jaki to nurt muzyki (a jest ich tysiące...), tylko kto lubi, co o nim myśli. Nie lubicie - wasza sprawa. Ale chociaż nie obrażajcie innych, którzy LP lubią.


Nie pop, tylko pop-rock.

Co się czepiacie błędu w moim nicku ? Racja, pomyliłem się ale co z tego ?

Niestety nie miałem przyjemności być na supporcie Pearl Jeamu, bo niestety nie miałem czasu, ale nadrobiłem to i pojechałem 17 czerwca do Czech (Brno) na ten koncert. Było super, jak przyjadą jeszcze raz, to też z chęcią się wybiorę, bo po prostu lubię tą muzykę i się tego nie wstydzę.

Szanowny moderatorze, jeśli tak się zachowuje moderator forum, to odrazu mozesz mi dać bana.

Ktoś wyżej bardzo ładnie się wyraził o lp, nie wzywając ich. Czy to takie trudne ?

To już nie jest stare hogs :/
__________________
i26.photobucket.com/albums/c118/american_beauty_1989/james_rossh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!ed F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2008 15:19
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -250
Ostrzeżeń: 3
Postów: 66
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Hatfield napisał/a:
al_iraqia napisał/a:
Nie no, że LP to pop? Bez przesady. Ja poprostu nazywam to nu-metalem, nawet jeśli nie ma z nim nic wspólnego. A przecież w tym temacie nie chodziło o to, jaki to nurt muzyki (a jest ich tysiące...), tylko kto lubi, co o nim myśli. Nie lubicie - wasza sprawa. Ale chociaż nie obrażajcie innych, którzy LP lubią.


Nie pop, tylko pop-rock.

No, w końcu powiedziałeś coś sensownego na temat LP. Język

Co się czepiacie błędu w moim nicku ? Racja, pomyliłem się ale co z tego ?

Dziwisz się nam? To bardzo zabawne, kiedy ktoś deklarujący się jako wielki fan danego zespołu (i próbujący uchodzić za muzycznego eksperta) robi błąd w nazwisku frontmana, na dodatek we własnym nicku. Rozbawiony

Szanowny moderatorze, jeśli tak się zachowuje moderator forum, to odrazu mozesz mi dać bana.

Szanowny użytkowniku, jeśli tak się zachowuje użytkownik forum, to odrazu możesz iść się pociąć tępą żyletką przy mrocznej muzyce Linkin Park.

To już nie jest stare hogs :/

Co za zdumiewające odkrycie! Zszokowany Naprawdę, podziwiam twoją spostrzegawczość. To już nie jest stare Hogs! Jak mogłem tego nie zauważyć? Stokrotne dzięki za otworzenie mi oczu... Omg
__________________
chyba twoja stara
- zdecydowanie tfoja.[ja]
Wyślij prywatną wiadomość
~Hatfield F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2008 15:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 86
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Nie uważam Linkin Park za mroczny zespół. Po prostu lubię ich muzykę.

Ja się zachowuję nieodpowiednio ? Ja obrażam czyjeś zespoły (jako pierwszy) ? Ty się zachowujesz jak 12-latek. Nie potrafisz się awet kulturalnie wypowiedzieć na temat zespołu. Do matki też się tak odzywasz ? Wiesz co ? Nie chce mi się z tobą gadać, bo nie warto.
__________________
i26.photobucket.com/albums/c118/american_beauty_1989/james_rossh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~StrideR F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2008 15:43
Zbanowany

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -182
Ostrzeżeń: 4
Postów: 65
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

A ja mam tylko pytanie do osoby jakoś bardziej kompetentnej... rozumiem, że stwierdzenie:
u can suck my dick and fuckin' like it!
nie zalicza się do wulgaryzmów, i każdy ze zwykłych użytkowników może go swobodnie używać?

A wracając, do tematu:
Tych zespołów słucha KAŻDY, na początku, potem dopiero zaczyna określać nurt w ciężkiej muzie, który mu odpowiada.


Bzdura. Nigdy nie należy generalizować, w szczególniej takich kwestiach, bo właśnie potem wychodzą takie głupoty. Ja jestem przykładem takiej osoby, która nie zaczynała ani od Lp, ani Mety, ani Iron'ów...
Wyślij prywatną wiadomość
!ed F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2008 16:24
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -250
Ostrzeżeń: 3
Postów: 66
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Hatfield napisał/a:
Nie uważam Linkin Park za mroczny zespół. Po prostu lubię ich muzykę.

Ja się zachowuję nieodpowiednio ? Ja obrażam czyjeś zespoły (jako pierwszy) ? Ty się zachowujesz jak 12-latek. Nie potrafisz się awet kulturalnie wypowiedzieć na temat zespołu. Do matki też się tak odzywasz ? Wiesz co ? Nie chce mi się z tobą gadać, bo nie warto.

To nie gadaj. Zaczęło się od tego, że chciałem wam pomóc zaszufladkować LP, spotkałem się z ostrą kontrą, to zripostowałem w podobnym stylu, i tak dalej. I to ty pisałeś, że zespoły Lonki są "ch*jowe" i tak dalej, ja starałem się w miarę możliwości nie obrażać LP. Więc nie mów mi o kulturze wypowiedzi, bo to w twoich ustach komicznie brzmi.

A Linkin Park to rapcore. Rozbawiony

StrideR napisał/a:
A ja mam tylko pytanie do osoby jakoś bardziej kompetentnej... rozumiem, że stwierdzenie:
u can suck my dick and fuckin' like it!
nie zalicza się do wulgaryzmów, i każdy ze zwykłych użytkowników może go swobodnie używać?

Dobra, nie zapluj się. Czyżbyś za bardzo wziął do siebie treść mojej sygnaturki? Uśmiech Skoro tak ci zależy, to leć do adminów i proś o warna dla mnie - lojalnie uprzedzam, że mam to w dupie, mogę mieć i -100000 punktów, bylebym mógł pisać. Gdybym nie mógł, to założę sobie nowe konto, bo przecież za tak drobne przewinienie ipbana nie dostanę.

A wracając, do tematu:
Tych zespołów słucha KAŻDY, na początku, potem dopiero zaczyna określać nurt w ciężkiej muzie, który mu odpowiada.

Bzdura. Nigdy nie należy generalizować, w szczególniej takich kwestiach, bo właśnie potem wychodzą takie głupoty. Ja jestem przykładem takiej osoby, która nie zaczynała ani od Lp, ani Mety, ani Iron'ów...

No dobra, przesadziłem - ja również nie zaczynałem od żadnego z tych zespołów, na ciężką muzę przerzuciłem się po zapoznaniu z SoaDem. ;p Miałem na myśli, że zestawienie IM/Meta/LP jest typowe raczej dla takich "metali" z podstawówki. Oczko
Zaprzeczysz?
__________________
chyba twoja stara
- zdecydowanie tfoja.[ja]
Wyślij prywatną wiadomość
~Hatfield F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 07-09-2008 01:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 86
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Miałem na myśli, że zestawienie IM/Meta/LP jest typowe raczej dla takich "metali" z podstawówki.


Te trzy zespoły coś osiągnęły. LP technicznie jest naprawdę słabe, żadnych konkretnych solówek. Tylko Chester jest wirtuozem w swojej dziedzinie, reszta to dno. Niech się sprzedają, byle komu, niech sobie będą komerchą, ale ja po prostu kocham ich muzykę. Metallica i Iron Maiden to zespoły z wyższej półki niż LP. Obydwa zespoły są bardzo dobrze technicznie i tworzą jak dla mnie za****iście dobrą muzykę. Więc dlaczego mam ich nie lubić ? Dlatego, że prawie każdy metal z podstawówki zna te zespoły ? Nie myśl, że swoją przygodę z muzyką rockową zacząłem od lp bo to nie prawda. Już od małego w domu słychać było Led Zeppelin, Pink Floyd, Deep Purple oraz Jimi'ego Hendrixa. Wtedy byłem za mały i te zespoły mi się nie podobały. Przygodę z metalem/rockiem zacząłem od Slipknota, a dokładnie po usłyszeniu piosenki Duality. Wtedy pokochałem ten gatunek muzyki, a ty mi nie wmawiaj, że jestem "mrocznym 13-latkiem" czy "kindermetalem", bo się za takiego nie uważam.
__________________
i26.photobucket.com/albums/c118/american_beauty_1989/james_rossh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~BlackJerry F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 18:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 39
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 26.09.08
Medale:
Brak

uwielbiam ich muzę słucham ich od kiedy skończyłam jakieś 8 lat... i do tej pory mi sie nie znudzili najmniej podoba mi sie ich ostatnia płyta MTM... zawiedli mnie troszeczkę... a za to najbardziej podobają mi sie ich pierwsze płyty a zaczęło sie od tego że mój brat ściągnął by myself i tak mi sie ta piosenka spdobała że ściągnęłam ich wszytskie piosenki a najbardziej mi sie podobają by myself, with you, easier to run, from the inside, papercut... z resztą po co tu wymieniać podobają mi sie wszystkie ich piosenki xD
__________________
cidadefm.clix.pt/upload/e/eminem_01.jpg

Yeah
It's my life
But all in words I guess


Have you ever loved someone so much you'd give an arm for?
Not the exPression, no, literally give an arm for?
When they know they are your heart
And you know you are their armour
And you will destroy anyone who will try to harm her
But what happens when karma turns right around and bites you
And everything you stand for turns on you to spite you
What happens when you become the main source of her pain
r0;Daddy look what I made?r1;
r0;Dad's gotta go catch a planer1;
r0;Daddy where's mummy? I can't find mummy, where is she?r1;
I don't know, go play, Hailie baby your daddy's busy.
Daddy's writin' this song, this song ain't gon' write itself
I give you one underdog, then you gotta swing by yourself
Then to write a rhyme in a song and tell her you love her
And put hands on her mother who's a spittin' image of her
That's slim shady, yeah baby slim shady's crazy
Shady made me, but tonight, Shady's rock-a-by baby


And when I'm gone, just carry on don't mourn,
Rejoice every time you hear the sound of my voice
Just know that I'm lookin' down on you smiling
And I didn't feel a thing so baby don't feel no pain, just smile back


I keep havin' this dream r11; I'm pushin' hailie on the swings she keeps screamin'
She don't want me to sing, r0;You're makin mummy cry, why, why's mummy crying?r1;
Baby, Daddy ain't leavin' no more,
r0;Daddy you're lying,
You always say that, you always say this is the last time,
but you ain't leavin' no more, Daddy you're mine!r1;
She's piling boxes infront of the door tryin' to block it,
r0;Daddy please daddy don't leave daddy no, stop it!r1;
Goes in her pocket, pulls out a tiny necklace locket, it's got a picture,
r0;This'll keep you safe daddy, take it with your1;
I look up, it's just me standin in the mirror, these stinkin' walls must be talkin coz man I can hear r16;em
They sayin you got one more chance to do right, and it's tonight,
Now go out there and show r16;em that you love r16;em r16;fore its too late
And just as I go to walk out of my bedroom door it turns to a stage, they're gone
And the spotlight is on and I'm singinr30;


And when I'm gone, just carry on don't mourn,
Rejoice every time you hear the sound of my voice
Just know that I'm lookin' down on you smiling
And I didn't feel a thing so baby don't feel no pain, just smile back


Sixty thousand people, all jumpin' out their seat
The curtain closes, they're throwing roses at my feet
I take a bow, r0;and thank you all for comin' outr1;
They're screamin so loud, I take one last look at the crowd
I glance down, I don't believe what I'm seein',
r0;Daddy it's me! Help mummy her wrists are bleedin'r1;
But baby we're in Sweden, how did you get to Sweden?!
r0;I followed you daddy, you told me that you wern't leavin
You lied to me dad, and now you make mummy sad
And I bought you this coin
It says r16;number 1 dad', that's all I wanted
I just wanna give you this coin
I get the point, fine, me and mummy are goinr1;
But baby wait-
r0;its too late dad, you made your choice. Now go out there and show r16;em you love r16;em more than us
That's what they want
They want you Marshall, they keep
screamin your name, it's no wonder you can't go to sleep
Just take another pill, yeah i bet ya you will
You rap about it. Yeah word, ke-keep it realr1;
I hear applause, all this time I couldn't see
How could it be that the curtain is closing on me
I turn around, find a gun on the ground, cock it,
put it to my brain, scream r16;Die Shady!' and pop it
The sky darkens, my life flashes,
The plane that I was supposed to be on crashes and burns to ashes
That's when I wake up, alarm clock's ringin',
There's birds singin', it's spring and
Hailie's out side swingin'
I walk right up to Kim and kiss her, tell her I miss her
Hailie just smiles and winks at her little sister, almost as if to say-


And when I'm gone, just carry on don't mourn,
Rejoice every time you hear the sound of my voice
Just know that I'm lookin' down on you smiling
And I didn't feel a thing so baby don't feel no pain, just smile back.
Wyślij prywatną wiadomość
~Yennefer F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 29-09-2008 23:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1801
Ostrzeżeń: 3
Postów: 503
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja także kocham ten zespół! Ulubione piosenki to Numb i Session (czy jakoś tak). Fajnie grają i śpiewają i ogólnie jest super Rozbawiony

//skoro twoja ulubiona piosenka to pisz poprawnie. LoonyHaw
__________________
i38.tinypic.com/adj1tv.jpg

Edytowane przez LoonyHaw dnia 29-09-2008 23:26
Wyślij prywatną wiadomość
~BlackJerry F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 01-10-2008 19:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 39
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 26.09.08
Medale:
Brak

muszę jeszcze dodać że linkin park i inne tego typu zespoły nie są jak to ujął ed "najbardziej oklepane" albo takie, których słucha każdy znam takich co nie podoba się ich muzyka i nie mam do nich uwag bo kazdy lubi inny rodzaj muzyki... i nie mam tutaj tez za złe, że komuś sie nie podoba ten zespół... nie podoba sie i tyle sie mówi trudno i wcale nie trzeba dorosnąć żeby sojrzeć trzeźwo na muzykę każdy od np. 10 czy tam wiecej lat lubi inne zespoły, a linkin aprk na pewno nie jest sławny tak jak parysia czy tam rihanna, bo media nie patrzą zbytnio na rockowe zespoły, bo są nudne i musze szczerze powiedzieć, że słucham linkinów od kilku lat i mi się do tej pory nie znudzili bo po prostu lubie ich muze i bede ich słuchać dotąd aż jak to inni mówią mi się znudzą
i bardzo uraziły mnie słowa juz nie pamiętam kogo, ale na pewną w różnych piosenkach są solówki linkin park a jak ich ktoś nie słyszy to albo wysłuchał jedna piosenkę i juz sądzi że nie ma tam solówek albo jest głuchy!!! a co do rodzaju nie mieszajcie i nie chwalcie się ze znacie taki i owakie rodzaje najlepiej po prostu powiedziec ze to jest nu-metal rock i teraz troszeczkę popu aa i możecie mi wstawiać tyle ostrzeżeń ile wam sie podoba zbytnio mi nie zalezy JęzykJupi!
__________________
cidadefm.clix.pt/upload/e/eminem_01.jpg

Yeah
It's my life
But all in words I guess


Have you ever loved someone so much you'd give an arm for?
Not the exPression, no, literally give an arm for?
When they know they are your heart
And you know you are their armour
And you will destroy anyone who will try to harm her
But what happens when karma turns right around and bites you
And everything you stand for turns on you to spite you
What happens when you become the main source of her pain
r0;Daddy look what I made?r1;
r0;Dad's gotta go catch a planer1;
r0;Daddy where's mummy? I can't find mummy, where is she?r1;
I don't know, go play, Hailie baby your daddy's busy.
Daddy's writin' this song, this song ain't gon' write itself
I give you one underdog, then you gotta swing by yourself
Then to write a rhyme in a song and tell her you love her
And put hands on her mother who's a spittin' image of her
That's slim shady, yeah baby slim shady's crazy
Shady made me, but tonight, Shady's rock-a-by baby


And when I'm gone, just carry on don't mourn,
Rejoice every time you hear the sound of my voice
Just know that I'm lookin' down on you smiling
And I didn't feel a thing so baby don't feel no pain, just smile back


I keep havin' this dream r11; I'm pushin' hailie on the swings she keeps screamin'
She don't want me to sing, r0;You're makin mummy cry, why, why's mummy crying?r1;
Baby, Daddy ain't leavin' no more,
r0;Daddy you're lying,
You always say that, you always say this is the last time,
but you ain't leavin' no more, Daddy you're mine!r1;
She's piling boxes infront of the door tryin' to block it,
r0;Daddy please daddy don't leave daddy no, stop it!r1;
Goes in her pocket, pulls out a tiny necklace locket, it's got a picture,
r0;This'll keep you safe daddy, take it with your1;
I look up, it's just me standin in the mirror, these stinkin' walls must be talkin coz man I can hear r16;em
They sayin you got one more chance to do right, and it's tonight,
Now go out there and show r16;em that you love r16;em r16;fore its too late
And just as I go to walk out of my bedroom door it turns to a stage, they're gone
And the spotlight is on and I'm singinr30;


And when I'm gone, just carry on don't mourn,
Rejoice every time you hear the sound of my voice
Just know that I'm lookin' down on you smiling
And I didn't feel a thing so baby don't feel no pain, just smile back


Sixty thousand people, all jumpin' out their seat
The curtain closes, they're throwing roses at my feet
I take a bow, r0;and thank you all for comin' outr1;
They're screamin so loud, I take one last look at the crowd
I glance down, I don't believe what I'm seein',
r0;Daddy it's me! Help mummy her wrists are bleedin'r1;
But baby we're in Sweden, how did you get to Sweden?!
r0;I followed you daddy, you told me that you wern't leavin
You lied to me dad, and now you make mummy sad
And I bought you this coin
It says r16;number 1 dad', that's all I wanted
I just wanna give you this coin
I get the point, fine, me and mummy are goinr1;
But baby wait-
r0;its too late dad, you made your choice. Now go out there and show r16;em you love r16;em more than us
That's what they want
They want you Marshall, they keep
screamin your name, it's no wonder you can't go to sleep
Just take another pill, yeah i bet ya you will
You rap about it. Yeah word, ke-keep it realr1;
I hear applause, all this time I couldn't see
How could it be that the curtain is closing on me
I turn around, find a gun on the ground, cock it,
put it to my brain, scream r16;Die Shady!' and pop it
The sky darkens, my life flashes,
The plane that I was supposed to be on crashes and burns to ashes
That's when I wake up, alarm clock's ringin',
There's birds singin', it's spring and
Hailie's out side swingin'
I walk right up to Kim and kiss her, tell her I miss her
Hailie just smiles and winks at her little sister, almost as if to say-


And when I'm gone, just carry on don't mourn,
Rejoice every time you hear the sound of my voice
Just know that I'm lookin' down on you smiling
And I didn't feel a thing so baby don't feel no pain, just smile back.
Wyślij prywatną wiadomość
!ed F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 08-10-2008 16:16
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -250
Ostrzeżeń: 3
Postów: 66
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

BlackJerry napisał/a:
muszę jeszcze dodać że linkin park i inne tego typu zespoły nie są jak to ujął ed "najbardziej oklepane"

Mylisz się, jak najbardziej SĄ. Zero oryginalności,wałkowanie utartych schematów, granie pod publiczkę, miałka wartość muzyczna.

albo takie, których słucha każdy znam takich co nie podoba się ich muzyka i nie mam do nich uwag bo kazdy lubi inny rodzaj muzyki... i nie mam tutaj tez za złe, że komuś sie nie podoba ten zespół... nie podoba sie i tyle sie mówi trudno i wcale nie trzeba dorosnąć żeby sojrzeć trzeźwo na muzykę każdy od np. 10 czy tam wiecej lat lubi inne zespoły

nie chcę zgłębiać tego bleblania, z którego i tak nic nie wynika, dam ci po prostu dobrą radę: popracuj nad interpunkcją i budową zdań, bo trudno zrozumieć twoje wypociny.

a linkin aprk na pewno nie jest sławny tak jak parysia czy tam rihanna

A gdzie tam, jest. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że jest bardziej, bo muzyka takiej Paris H. spotyka się ze znacznie większą krytyką, a linkinowych pedryli uwielbiają wszystkie pokemony w podstawówkach i gimnazjum.

bo media nie patrzą zbytnio na rockowe zespoły

Ale na poprockowe, to i owszem. Jęzor

bo są nudne

o, ciekawe. Rock jest nudny, a pop to ce****e się wielką różnorodnością, oryginalnością, et cetera?

i musze szczerze powiedzieć, że słucham linkinów od kilku lat i mi się do tej pory nie znudzili

zaprzeczasz sam sobie - skoro taki nudny ten rock, to jakim cudem nie znudził ci się przez parę lat? Aaa, rozumiem - bo ma naleciałości popu... Rozbawiony


bo po prostu lubie ich muze i bede ich słuchać dotąd aż jak to inni mówią mi się znudzą

... aha. To znaczy, nie są nudni, dopóki się nie znudzą, a jak już się znudzą, to i tak nie są nudni, ale przynudzają? rozumiem.

i bardzo uraziły mnie słowa juz nie pamiętam kogo, ale na pewną w różnych piosenkach są solówki linkin park a jak ich ktoś nie słyszy to albo wysłuchał jedna piosenkę i juz sądzi że nie ma tam solówek albo jest głuchy!!!

wiesz, czym są solówki?

a co do rodzaju nie mieszajcie i nie chwalcie się ze znacie taki i owakie rodzaje najlepiej po prostu powiedziec ze to jest nu-metal rock i teraz troszeczkę popu

nie chwalimy się, bo nie ma czym - to raczej ich nieznajomość jest powodem do wstydu dla kogoś, kto pcha się do dyskusji o muzyce i próbuje (nieudolnie) negować zdanie innych, którzy te wszystkie terminy i gatunki znają.
A Linkin Park to afgańsko-syberyjski folk z domieszką muzyki ludowej indian plemienia ChvjuMvju i akustycznego techno z lat 87-74. A w każdym razie prędzej to, niż nu-metal.

aa i możecie mi wstawiać tyle ostrzeżeń ile wam sie podoba zbytnio mi nie zalezy JęzykJupi!

za nazwanie smarku numetalem chętnie wstawiłbym ci ich tak z tysiąc trzysta + solidnego kopa w rzyć, albo i ze dwa. Trzy.

...pięć! ;f
__________________
chyba twoja stara
- zdecydowanie tfoja.[ja]

Edytowane przez ed dnia 08-10-2008 16:18
Wyślij prywatną wiadomość
!Martucha F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 04-11-2008 15:29
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 799
Ostrzeżeń: 1
Postów: 143
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

W przypadku Linkin Parku powód nie-lubienia jest prosty - ludzie kojarzą cały nu-metal z tym zespołem i potem myślą, że cały ten gatunek brzmi jak Chester. Happy


... ale co kto lubi, wszystko jest dla wszystkich. ;P
Osobiście znam wiele piosenek [moi znajomi tylko tego słuchają, dlatego kojarzę], lubię tylko parę, m.in. "Crawling" czy "From The Inside". Wredny
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT