Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 308
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Linkin Park
Drukuj temat · Linkin Park
~Hatfield F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 02-09-2008 16:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 86
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

ed napisał/a:
Hatfield napisał/a:
ed napisał/a:
napierdalator napisał/a:
Robią się strasznie komercyjni (nardziej niż byli), ale nawet lepsi się sprzedają. Jeśli chodzi o gatunek to grają ( a raczej grali) Rock. Teraz to podchodzi pod Pop-rock. Niektórzy nawet mówią że jest to Crossover.

Wiadomo, że skoro są bardziej komercyjni, to lepiej się sprzedają, nie? Grają rock? Ooo, dzięki ci za tak precyzyjną klasyfikację... Żaden crossover, to plastikowy rapcore (racja, teraz już poprock) dla mrocznych trzynastek.


Nie to nie jest Rapcore Oczko Rapcore to masz np. Rage against the machine. To jest Crossover czyli skrzyżowanie kilku gatunków.

Spytam się jeszcze jakich ty "mrocznych" zespołów słuchasz Oczko ?

To w większej części JEST rapcore. Twierdzisz, że nie rapcore, tylko crossover? To dowodzi twojej nieznajomości gatunków (a mimo to próbujesz uchodzić za pr0 w tej dziedzinie), bo crossover=(jak sam słusznie powie... skopiowałeś) hybryda jakichś gatunków. A rapcore to połączenie rapu z ciężkim graniem. Dlatego rozśmieszyło mnie twoje szczekanie "wcale nie rapcore, bo crossover!" - crossoverem możesz nazwać zarówno LP, RATM jak i Red hot chilli peppers, czy inne kapele grające połączenia różnych gatunków, to bardzo szerokie określenie.

I nawet wiem, dlaczego jesteś taki pewien, że LP nie gra rapcore...
Linkin Park r11; kalifornijski zespół pochodzący z Los Angeles, grający crossover (...)
Wikipedia

Tooth
Podsumowując: rapcore=nurt crossoveru. Zrozumiał? Cool

A co do Twojego pytania: nie, nie słucham żadnych mrocznych trW zespołów (i jestem z tego dumny!). Moje klimaty to przede wszystkim melodic death, nu i neo thrash.

I nie gadaj że lp jest dla mrocznych 13-latek bo sobie po prostu tego nie życzę. Masz swoje zdanie, spoko, ale nie obrażaj odrazu fanów tego zespołu. I dodam że nowy album jest chyba najlepszy, najbardziej dojrzały (występuje nawet słowo "fuck" Rozbawiony )

OOOOO, człowieku, to już absolutny hardcore underground! To musiało wywołać burzę wśród fanów. Już widzę te listy zszokowanych czytelników do "Bravo"... Rozbawiony


Czytałem tego posta z uśmiechem na twarzy. Linkin Park to jest crossover, a dokładnie połączenie rapu, rocka i elektroniki. Nie mów że kopiuje wszystko z wikipedii, bo to nieprawda.

Mnie na przykład nie uraziły twoje słowa o lp, bo się po prostu do takiego czegoś przyzwyczaiłem, ale to nie znaczy że nie ma na forum kogoś, kogo te słowa mogą urazić. Nie można użyć słów np " zespół nie przypadł mi do gustu"? Tylko odrazu strzelać komenarze typu "hahaha linkin park słuchają go same 13 latki" bo to naprawde denerwuje.
__________________
i26.photobucket.com/albums/c118/american_beauty_1989/james_rossh.jpg

Edytowane przez Ballaczka dnia 05-09-2008 16:26
Wyślij prywatną wiadomość
!ed F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 02-09-2008 23:38
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -250
Ostrzeżeń: 3
Postów: 66
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

AAAAAAA, jezuuu... Tak, do ch*ja pana, Linkin Park to jest crossover! Ale to nie jest precyzyjne określenie! LP to rapcore z domieszką numetalu! Rapcore to też crossover! Rapcore to też crossover! Rapcore to też crossover! Rapcore to też crossover! Rapcore to też crossover! Rapcore to też crossover! Rapcore to też crossover! Rapcore to też crossover! Rapcore to też crossover!
RAPCORE TO TEŻ CROSSOVER!
Załapałeś..? [*]

A na potwierdzenie moich słów podam linka do św. Wikipedii:
[url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Crossover_(muzyka)[/url]
Przeczytaj to jakieś 76 razy, może coś załapiesz. Trzymam kciuki!
__________________
chyba twoja stara
- zdecydowanie tfoja.[ja]
Wyślij prywatną wiadomość
!ed F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 20:31
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -250
Ostrzeżeń: 3
Postów: 66
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

lol, co za dzieciak ;d co w takim razie gra Linkin Park, jeśli nie rapcore? Tylko nie upieraj się już, że "nie rapcore tylko crossover"... Śmiech
__________________
chyba twoja stara
- zdecydowanie tfoja.[ja]
Wyślij prywatną wiadomość
~Isilien F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 20:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2248
Ostrzeżeń: 0
Postów: 244
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

ja ich wielką fanką nie jestem, ale lubię ich posłuchać. i możecie twierdzić, że numb, what i've done itepe to pospolite piosenki, ale jeśli ktoś je naprawdę lubi?


widzę ,że to zażarta walka się tu rozniosła. nie znam się na muzyce, a jednak wiem, że oni śpiewają i śpiewali rapcore i nu-metal, tyle, ze ostatnio przestawili się na popularność i z nu-metalu całkiem uciekli, co mnie wkurza. crossover? a który zespół nie jest w większej lub mniejszej części crossoverowy? pzrecież wszyscy wykonawcy mieszają style, w różny sposób, ale zawsze!

"Minutes to Midnight" nie powaliła mnie na kolana, na prawdę. wolę Meteorę i Hybrid Theory, cokolwiek byście nie mówili.
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje.
Nie każdą siłę starość zniszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje.
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król - tułacz wróci na stolicę.



Uwaga. Drut kolczasty
http://www.normalsucks.fora.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
!LoonyHaw F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 20:57
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pochwa
Punktów: 571
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Rage against the machine.[/qoute]
hahahaha....dawaj dawaj za przyklady komunistyczne zespoly, poglebiasz sie.

[quote]I nie gadaj że lp jest dla mrocznych 13-latek bo sobie po prostu tego nie życzę.

ale bedziemy gadac. aby Cie wyrwac z tych mrocznych drog dla 13 latkow, uwazajacych, ze sa ROX bo sluchaja METALOWEGO zespolu LINKIN PORK! to naprawde beznadziejny zespol: komercyjny, z jednym brzmieniem, bez solowek, bez niczego, bez niczego, bez niczego. aha, jeszcze nie maja niczego.

Spytam się jeszcze jakich ty "mrocznych" zespołów słuchasz Oczko ?

pytanie tez do mnie, bo mam takie samo zdanie jak ed (podlizuje sie): Kult, Scorpions, Bjork, Guano Apes (to jest rapcore i crossover), the Prodigy, Dire Straits, Genesis, Depeche Mode.

Czytałem tego posta z uśmiechem na twarzy. Linkin Park to jest crossover, a dokładnie połączenie rapu, rocka i elektroniki. Nie mów że kopiuje wszystko z wikipedii, bo to nieprawda.


ELEKTRONIKI?!?!? HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH!!!
wdech
wydech...
wiesz co to elektronika? wlasnie obraziles the prodigy, chemical brothers, le tigre, Robots in Disguise, Bjork, Goldfrapp, The Sugracubes. Przeprosisz?

poza tym, HATFIELD, znawco rocka i mrocznego metalu...masz blad w nicku, i to haniebny
dziekuje, bez odbioru.
i aha...korci mnie zeby dac Ci ostrzezenie za wulgaryzm

__________________
[mp3]http://www.emp3world.com/to_download.php?id=89461[/mp3]

wakacje i OPEN'ER
Wyślij prywatną wiadomość
!ed F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 22:33
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -250
Ostrzeżeń: 3
Postów: 66
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Na pohybel kindermetalom! Zły
__________________
chyba twoja stara
- zdecydowanie tfoja.[ja]
Wyślij prywatną wiadomość
~al_iraqia F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 22:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 376
Ostrzeżeń: 0
Postów: 173
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Że niby Linkin Park to kindermetale? To chyba ty jesteś kindermetalem. Albo kinderemo.
Ja uwielbiam Linkin Park i mam całą ich dyskografię. I szczerze mówiąc, przesłuchałam ją całą i jestem z nich dumna. A wiecie dlaczego? BO TAK NAPRAWDĘ TO ICH NIE MOŻNA ZAKWALIFIKOWAĆ DO JEDNEGO STYLU MUZYCZNEGO. ICH MUZYKA JEST TAK RÓŻNORODNA I ZMIENNA. TE WASZE WYWODY, ŻE ICH MUZA TO CROSSOVER CZY COŚ INNEGO SĄ POPROSTU ŚMIESZNE. a tak nawiasem mówiąc, to chyba nie ma takiego zespołu, który należałby tylko do JEDNEGO nurtu muzycznego.
__________________
I'm Slim Shady, I'm the real Slim Shady, and you other Slim Shadys are just imitatin! web.hit.bg/pharaoh/1104230420_turesDark4.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!ed F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 23:22
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -250
Ostrzeżeń: 3
Postów: 66
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

al_iraqia napisał/a:
Że niby Linkin Park to kindermetale? To chyba ty jesteś kindermetalem. Albo kinderemo.
Ja uwielbiam Linkin Park i mam całą ich dyskografię. I szczerze mówiąc, przesłuchałam ją całą i jestem z nich dumna. A wiecie dlaczego? BO TAK NAPRAWDĘ TO ICH NIE MOŻNA ZAKWALIFIKOWAĆ DO JEDNEGO STYLU MUZYCZNEGO. ICH MUZYKA JEST TAK RÓŻNORODNA I ZMIENNA. TE WASZE WYWODY, ŻE ICH MUZA TO CROSSOVER CZY COŚ INNEGO SĄ POPROSTU ŚMIESZNE. a tak nawiasem mówiąc, to chyba nie ma takiego zespołu, który należałby tylko do JEDNEGO nurtu muzycznego.

Po pierwsze: kindermetalem nazwałem hatfielda. Jeśli nie wiesz, co to pojęcie oznacza, to dlaczego się wpieprzasz?
Po drugie: fakt, że znasz pewnie ze trzy gatunki muzyczne wcale nie oznacza, że LP nie da się sklasyfikować - zaszufladkowanie tego bandu nie jest żadnym problemem, to typowy przedstawiciel swojego gatunku. Wyłącz tego capsa, dziecko, i przestań się ośmieszać. Ich muzyka wcale nie jest różnorodna i zmienna, wręcz przeciwnie, a crossover=połączenie jakichś gatunków -> twoja kolejna wtopa.

Wydupiaj słuchać hepisadu i avril.
__________________
chyba twoja stara
- zdecydowanie tfoja.[ja]
Wyślij prywatną wiadomość
!ewelka_bolitair F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 23:49
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1353
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Każąc jej iść słuchać happysadu uznałeś ten zespół za coś mało wartościowego, przy tym obraziłeś wielu ludzi, którzy go słuchają, przy tym niektórych swoich znajomych z czatu, a sam zrobiłeś z siebie kogoś, kto zna się na muzyce i ma najlepszy gust na świecie. I to dziecko ma tyle samo lat co ty.
__________________
When you stop doing things for fun you might as well be dead.
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 23:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

oooo no bardzo fajny zespół ( chociaż nie ten number1 ) ale jest spoko .... najlepsze piosenki to in the end numb i numb/encore ... te piosenki lubię bo są uspokajające a te bardziej metalowe to mnie krótko mówi ąc wkurzają
Wyślij prywatną wiadomość
!ed F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 00:09
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -250
Ostrzeżeń: 3
Postów: 66
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

ewelka_bolitair napisał/a:
Każąc jej iść słuchać happysadu uznałeś ten zespół za coś mało wartościowego, przy tym obraziłeś wielu ludzi, którzy go słuchają, przy tym niektórych swoich znajomych z czatu, a sam zrobiłeś z siebie kogoś, kto zna się na muzyce i ma najlepszy gust na świecie. I to dziecko ma tyle samo lat co ty.

Ojej, nie rozpłacz się. Happysad według mnie JEST mało wartościowy. Linkin Park również. Moi znajomi nie są tak głupi, by obrażać się za krytykę hepisadu, zresztą nie wiem, kogo masz na myśli. Owszem, znam się na muzyce - może nie jestem ekspertem, ale tutaj, w gronie dzieci które muzykę dzielą wyłącznie na pop, rock i metal, na pewno mogę za znawcę uchodzić. "Najlepszy gust na świecie" n/c.
Nie obchodzi mnie, ile lat ma "dziecko" - oceniam was tutaj nie po roczniku, lecz po wartości merytorycznej postów. Jeśli ktoś zachowuje się jak dziecko, jest dla mnie dzieckiem, i mam głęboko gdzieś, czy ma 10, 15, 20 czy 40 lat.

A tak nawiasem mówiąc, ewelka - jestem prawie pewien, iż po cichu przyznajesz mi rację w kwestii linkin parku (bo z tego co widziałem, masz nawet w miarę ukształtowany gust muzyczny), ale jesteś lojalną kumpelą i obstajesz po stronie koleżanki... Język
__________________
chyba twoja stara
- zdecydowanie tfoja.[ja]
Wyślij prywatną wiadomość
~Hatfield F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 15:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 86
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

No pochwal się wielki metalu na jakich koncertach byłeś. Jestem wielkim fanem lp i co z tego że to komercha. Podoba mi się ta muzyka a tobie gówno do tego. Jeśli uważasz, że każdy kto lubi sobie posłuchać Linkin Park odrazu staje się kindermetalem to jesteś w wielkim błędzie.


pytanie tez do mnie, bo mam takie samo zdanie jak ed (podlizuje sie): Kult, Scorpions, Bjork, Guano Apes (to jest rapcore i crossover), the Prodigy, Dire Straits, Genesis, Depeche Mode.

Zabawne. Te zespoły są beznadziejne, może z wyjątkiem Scorpions'ów. Reszta to totalne dno, Ch*****o.
Pasi ?


Widze, że mamy zabawnego moderatora Śmiech Bana za słowo "fack" (napisane z błędem zeby się nie czepiał/a) chcesz mi bana wlepić ? Jesteś za****iście śmieszny/a Jeszcze się z tym na żadnym forum nie spotkałem.

ps. Czy słowo "gówno" to wulgraryzm ? A słowo "za****iście" to też nie wulgaryzm.

ps2. Teraz czekam na bana za to, że podoba mi się Linkin Park, oraz na to, że wyraziłem opinie o twoich zespołach (podobną do twojej)
__________________
i26.photobucket.com/albums/c118/american_beauty_1989/james_rossh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!ewelka_bolitair F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 16:17
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1353
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Czasem mnie czymś zaskoczysz...
No i płakać nie zamierzam xD
Chciałam Ci tylko z lekka zwrócić uwagę, że mnie z happysadem zaznajomili 'kumple' z czata i to od niego zaczęłam się [choć to mało prawdopodobne] interesować rockiem [ duże znaczenie miał też, dajmy na to, Dżem] i ty, każąc jej iść słuchać happysadu jakbyś i mnie trochę uraził.

jesteś lojalną kumpelą i obstajesz po stronie koleżanki...


Nie znam jej ;p I nie obstaje przy jej stronie, bo LP nie słucham i o nim tu, na tym forum, nie pisałam. Od dawna każdemu z kim dyskutuje o muzyce - z kolegą, koleżanką czy nauczycielem - mówię, że Linkin to komercja, która do mnie nie trafia. Więc mogę śmiało powiedzieć, że Twoje zdanie, nawet nie po cichu, podzielam.
__________________
When you stop doing things for fun you might as well be dead.
Wyślij prywatną wiadomość
~Slyth F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 16:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 323
Ostrzeżeń: 0
Postów: 51
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Hatfield napisał/a:
No pochwal się wielki metalu na jakich koncertach byłeś. Jestem wielkim fanem lp i co z tego że to komercha. Podoba mi się ta muzyka a tobie gówno do tego. Jeśli uważasz, że każdy kto lubi sobie posłuchać Linkin Park odrazu staje się kindermetalem to jesteś w wielkim błędzie.


pytanie tez do mnie, bo mam takie samo zdanie jak ed (podlizuje sie): Kult, Scorpions, Bjork, Guano Apes (to jest rapcore i crossover), the Prodigy, Dire Straits, Genesis, Depeche Mode.

Zabawne. Te zespoły są beznadziejne, może z wyjątkiem Scorpions'ów. Reszta to totalne dno, Ch*****o.
Pasi ?


Widze, że mamy zabawnego moderatora Śmiech Bana za słowo "fack" (napisane z błędem zeby się nie czepiał/a) chcesz mi bana wlepić ? Jesteś za****iście śmieszny/a Jeszcze się z tym na żadnym forum nie spotkałem.

ps. Czy słowo "gówno" to wulgraryzm ? A słowo "za****iście" to też nie wulgaryzm.

ps2. Teraz czekam na bana za to, że podoba mi się Linkin Park, oraz na to, że wyraziłem opinie o twoich zespołach (podobną do twojej)


Ale wesz pisz jak człowiek bo się ciężko w twoich wypocinach połapać. I nie obrażaj chłopczyku Genesis, bo pewnie nie wiesz co to jest i gadasz tak, żeby Loony wkurzyć. No śmieszne.
__________________
Freelance graphic designer, web designer, digital painter.
Wyślij prywatną wiadomość
~Hatfield F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 16:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 86
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

To wy nie obrażajcie Linkin Park. Gdybyście się kulturalnie odzywali nie doszło by do kłutni.
__________________
i26.photobucket.com/albums/c118/american_beauty_1989/james_rossh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!ed F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 18:21
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -250
Ostrzeżeń: 3
Postów: 66
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

to naprawde wkurwia

Widze, że mamy zabawnego moderatora Śmiech Bana za słowo "fack" (napisane z błędem zeby się nie czepiał/a) chcesz mi bana wlepić ?


Śmiech

Zabawne. Te zespoły są beznadziejne, może z wyjątkiem Scorpions'ów. Reszta to totalne dno, Ch*****o.
Pasi ?

Nie znasz twórczości tych zespołów, tylko udajesz, że masz takie radykalnie odmienne poglądy muzyczne. Gówniarska zagrywka. ;p

To wy nie obrażajcie Linkin Park. Gdybyście się kulturalnie odzywali nie doszło by do kłutni.

Argh, najpierw naucz się pisać. A "klucic" zacząłeś się sam, bo wszyscy wraz z Wikipedią perfidnie okłamywali cię, iż twój koffany linkin park to jakiś rapcore. Oż, co za plugawi oszuści...

No pochwal się wielki metalu na jakich koncertach byłeś

Co ma piernik do wiatraka, mały metalu? Mówimy o gustach muzycznych, nie o imprezach na jakich się było. Nie bywam na koncertach, bo w mojej części kraju ich po prostu nie ma, a na eskapady po Polsce i drogie wejściówki zwyczajnie nie mam pieniędzy. Mogę za to wymienić w jednej chwili kilkadziesiąt kapel które ja lubię, a ty w życiu o nich nie słyszałeś (ale i tak bedziesz sie upieral, ze znasz i sa ch*jowe Język ). Ty zaś jesteś wielkim fanem trzech grających zupełnie co innego komercyjnych, przereklamowanych zespołów, które zna każdy przedszkolak, a nawet jego babcia...
Wnioski wyciągnij sobie sam, o ile twój niezdolny do zapamiętania nazwiska lidera ulubionego zespołu mózg ci na to pozwoli. Jęzor

PS. Kup sobie słownik albo jakiś elementarz, bo naprawdę cienko u ciebie z ortografią...
__________________
chyba twoja stara
- zdecydowanie tfoja.[ja]
Wyślij prywatną wiadomość
~Hatfield F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 19:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 86
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Jak ja słyszałem Prodigy, Depeshe mode to sądze, że ciebie na świecie nie było. Po drugie też uważam, że Linkin Park ostatnio sprzedaje się jak 6 dzi**k, ale to nie powód (bynajmniej nie dla mnie), żeby ich z góry przekreślać. Nie słucham ich już nałogowo tak jak kiedyś, bo przerzuciłem się na coś innego, ale jak będzie koncert Lp w Polsce lub Czechach to z wielką przyjemnością się wybiorę.
__________________
i26.photobucket.com/albums/c118/american_beauty_1989/james_rossh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!ed F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 21:02
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -250
Ostrzeżeń: 3
Postów: 66
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Hatfield napisał/a:
Jak ja słyszałem Prodigy, Depeshe mode to sądze, że ciebie na świecie nie było.

Hahaha, uśmałem się setnie. Rozbawiony To faktycznie mastah z ciebie, bo kiedy się urodziłem, Prodigy nie nagrało jeszcze żadnej płyty, ale niech ci będzie. To w którym roku słuchałeś tych zespołów, i ile miałeś lat, mówisz? Rozbawiony

Linkin Park ostatnio sprzedaje się jak 6 dzi**k

No, Gosia Andrzejewicz, Paris Hilton i Britney Spears właśnie jakoś też! :/ Ale tak to już jest w pewnych gatunkach muzyki...

Nie słucham ich już nałogowo tak jak kiedyś, bo przerzuciłem się na coś innego

Czyżby inny ambitny zespół w rodzaju Metalliki czy Iron Maiden?
__________________
chyba twoja stara
- zdecydowanie tfoja.[ja]
Wyślij prywatną wiadomość
~Hatfield F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 21:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 86
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Masz coś do Metallicy i Ironów ? Może teraz też wymyślisz, że oni są komercyjni ? Nawet jakby to co ciebie to obchodzi. Widocznie, jeszcze nie dorosłeś do takiej muzyki.

Oprócz wyżej wymienionych lubię jeszcze Black Sabbath, Led Zeppelin, Rob Zombie, trochę punku oi, to też uważasz za komerche ? Jeśli tak to podaj mi zespół niekomercyjny, to i ja się pośmieje z chęcią.
__________________
i26.photobucket.com/albums/c118/american_beauty_1989/james_rossh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!ed F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 22:31
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -250
Ostrzeżeń: 3
Postów: 66
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Hatfield napisał/a:
Masz coś do Metallicy i Ironów ? Może teraz też wymyślisz, że oni są komercyjni ? Nawet jakby to co ciebie to obchodzi. Widocznie, jeszcze nie dorosłeś do takiej muzyki.

Oprócz wyżej wymienionych lubię jeszcze Black Sabbath, Led Zeppelin, Rob Zombie, trochę punku oi, to też uważasz za komerche ? Jeśli tak to podaj mi zespół niekomercyjny, to i ja się pośmieje z chęcią.

Metę doceniam za wkład w rozwój ciężkiej muzyki, niemniej jednak mnie nudzi, a Ironów po prostu nie lubię. Poza tym obie grupy są bardzo przereklamowane, i nawiasem mówiąc, to jeden z czynników wpływających na moją niechęć do nich.
A że nie dorosłem -> śmiech na sali. Tych zespołów słucha KAŻDY, na początku, potem dopiero zaczyna określać nurt w ciężkiej muzie, który mu odpowiada.
Nie zaczynaj rozmowy o komercji, bo takie dyskusje zwykle są jałowe i bezsensowne, ze względu na mnogość definicji pojęcia "komercja" - jedna osoba może twierdzić, że każdy zespół, który sprzedaje bądź nawet dopiero zamierza sprzedawać płyty, jest komercyjny, zaś inna - np. ja - określa "komerchą" zespoły grające pod publiczkę, dostosowujące swój styl do aktualnych trendów, etc.
Co do twojego poglądu muzycznego, powtórzę się: słuchasz najbardziej znanych, popularnych i oklepanych zespołów z rozmaitych gatunków muzyki (sam tak kiedyś miałem, gdzieś przez pierwsze kilka miesięcy słuchania cięższej muzy ^^). Tego niewątpliwie nie można nazwać dojrzałym, precyzyjnie ukształtowanym w określonym kierunku gustem.
No, i przestań się już ciskać, nadymać i udawać eksperta od muzyki, bo swoją szansę na uchodzenie za takiego przekreśliłeś daawno temu... Gdzieś tak podczas rejestracji, przy wpisywaniu nicka. Śmiech

Wróćmy w takim razie do pierwotnego tematu. Podsumowując: Linkin Park gra crossover(=skrzyżowanie dwóch gatunków), a dokładniej jedną z jego odnóg, rapcore (skrzyżowanie rapu i metalu). Zgodzisz się z tym?
__________________
chyba twoja stara
- zdecydowanie tfoja.[ja]
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT