Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 179
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Dr.House
Drukuj temat · Dr.House
~Sukebe F
Dodany dnia 17-09-2010 03:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 352
Ostrzeżeń: 2
Postów: 147
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Cóż, House mnie trochę rozczarowywuje, będzie Huddy przez 7 sezon (przepraszam niektórych o ten spoiler) :/ Ja jako wielbicieka związków męsko-męskich jestem za Hilsonem.

Hilson powah 4 evah!
__________________
It's so much easier to see the world in black and white... Gray? I don't know what to do with gray...
Garrus Vakarian ME3i113.photobucket.com/albums/n212/natulka/tumblr_meai9zp0bj1rnnkqmo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Elsanka F
Dodany dnia 17-09-2010 11:40
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1492
Ostrzeżeń: 0
Postów: 216
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Cóż, House mnie trochę rozczarowywuje, będzie Huddy przez 7 sezon (przepraszam niektórych o ten spoiler) :/


A ja uważam, że to może być ciekawe. W końcu przez 6 sezonów cały czas "coś" między nimi było i tylko kwestią czasu było to, żeby skończyli w łóżku. Jestem ciekawa czy im się uda (chociaż podejrzewam, że nie). ;d
Wyślij prywatną wiadomość
~Sukebe F
Dodany dnia 17-09-2010 13:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 352
Ostrzeżeń: 2
Postów: 147
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Sami producenci jak i aktorzy dawali informacje,że ten związek nie będzie do końca idealny i możenie przetrwać. Ciekawe czy nie ciekawie, ale tego napięcia było za dużo. W szóstym sezonie od huddy aż kipiało Język Gadałam sama do siebie "Cuddy, ty piczo! Nie widzisz, że House cię kocha a ty House'a? Zostaw Lucasa, natychmiast!" Człowiek mimo wszystko chciał, żeby Greg (na swój sposóCool był szczęśliwy Uśmiech

PS. miło jest wrócić na forum ^^
__________________
It's so much easier to see the world in black and white... Gray? I don't know what to do with gray...
Garrus Vakarian ME3i113.photobucket.com/albums/n212/natulka/tumblr_meai9zp0bj1rnnkqmo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Ballaczka F
Dodany dnia 19-09-2010 13:37
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3299
Ostrzeżeń: 0
Postów: 215
Data rejestracji: 07.08.08
Medale:
Brak

*Spoileeeery*

Siódmy sezon już jutro, szybko to zleciało. Wiele po nim nie oczekuję, ten serial już dawno stracił dobry poziom, jako tako ratuje go jeszcze dobre aktorstwo.

Mam kilka pytań do fanów, bo wszystkie odcinki z dysku pokasowałam, a chcąc się wziąć za następny sezon muszę sobie parę rzeczy odświeżyć. Także mógłby mi ktoś uprzejmie przypomnieć:
* Co się stało z wątkiem Wilsona i tej Sam (?), byłej żony, którą House usilnie próbował się pozbyć z życia Jamesa?,
* Co z Taubem i jego żoną? Ostatni wątek, który pamiętam to zdrada Chrisa, ale czy jego żona wie o kochance/kochankach swojego męża? I jak im się układa? Przecież coś podejrzewała
* Co z Trzynastką? Huntington się pogłębia o ile dobrze pamiętam, a co z jej życiem osobistym? Kompletnie zapomniałam
* Co w ogóle u kaczuszek? Na czym stanęło? Ktoś odchodzi?
* Cameron odeszła na zawsze i ostatecznie? To znaczy nie ma już chyba o niej wzmianek, tak?

O wątku Huddy niestety pamiętam. Trudno zapomnieć tego odruchu wymiotnego podczas oglądania ostatniego odcinka szóstego sezonu.

Hilson powah 4 evah!


\m/
__________________
Chciałem wyssać z życia całą kwintesencję. Wykorzenić wszystko, co nie jest życiem, by nie odkryć tuż przed śmiercią, że nie umiałem żyć.
Henry Thoreau
Wyślij prywatną wiadomość
~Matthew Lucas F
Dodany dnia 19-09-2010 17:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,044
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

Doktor House jest fajnym lekarzem, który nie owija w bawełnę, a jego cyniczne teksty rozśmieszają do łez. Jestem w trakcie oglądania szóstego sezonu, obejrzałem wszystkie odcinki od 1-5 sezonu i POLECAM! Żeby Hałsomania została w naszych sercach.

I gratuluję Ficzerowi - Hogsmeadowemu Housowi.
__________________
I znowu za dużo wolnego i jednocześnie za mało...
Wyślij prywatną wiadomość
~Sukebe F
Dodany dnia 20-09-2010 02:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 352
Ostrzeżeń: 2
Postów: 147
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak


* Co się stało z wątkiem Wilsona i tej Sam (?), byłej żony, którą House usilnie próbował się pozbyć z życia Jamesa?

Z tego co pamiętam to są razem, a ze spoilerów wiadomo, że będą podwójne randki >.<

* Co z Taubem i jego żoną? Ostatni wątek, który pamiętam to zdrada Chrisa, ale czy jego żona wie o kochance/kochankach swojego męża? I jak im się układa? Przecież coś podejrzewała

Żona Tauba nie ma o niczym pojęcia v.v

* Co z Trzynastką? Huntington się pogłębia o ile dobrze pamiętam, a co z jej życiem osobistym? Kompletnie zapomniałam

Przez kilka odcinków nie będzie Trzynastki. W serialu będzie powiedziane (o ile dobrze pamiętam) o dłuższym urlopie czy coś.

* Co w ogóle u kaczuszek? Na czym stanęło? Ktoś odchodzi?

Ma dojść jakaś nowa pani doktor.

* Cameron odeszła na zawsze i ostatecznie? To znaczy nie ma już chyba o niej wzmianek, tak?

Cameron powróci na kilka odcinków Rozbawiony
__________________
It's so much easier to see the world in black and white... Gray? I don't know what to do with gray...
Garrus Vakarian ME3i113.photobucket.com/albums/n212/natulka/tumblr_meai9zp0bj1rnnkqmo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Ballaczka F
Dodany dnia 21-09-2010 10:40
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3299
Ostrzeżeń: 0
Postów: 215
Data rejestracji: 07.08.08
Medale:
Brak

Okej, dzięki ;p

SPOILERY.

Już po nowym odcinku. Generalnie był kompletnie do bani, huddy sex scenes wywołały u mnie odruchy wymiotne, a ich sielankowe życie doprowadzało do skrajnej irytacji, ale jezu, jak ja kocham ten serial.

Nowy asystent Cuddy genialny, mam nadzieję, że zostanie na dłużej. Idealnie został dobrany do tej roboty.
Wilson niestety na razie drugoplanowy, ale nawet te kilka minut z nim było wspaniałych. Scena gdy włazi przez okno mnie powaliła Dowcipniś
Cóż, po propozycji Chase'a spodziewałam się Chirteen, mimo wszystko lepiej Trzynastce byłoby z nim niż z Foremanem. I bardziej estetycznie.

Przez chwilę miałam wrażenie, że House znów ma halucynacje i nieco przestraszyłam się nawrotu choroby i kolejnych odcinków z serii House-w-szpitalu psychiatrycznym, ale szybko wrócił zdrowy rozsądek.

Taub jest zakłamanym sukinsynem, który zdradza swoją żonę, ale kocham tego faceta całym sercem emotikona.pl/emotikony/pic/0heart.gif Jego ironiczne docinki są genialne, a mini-impreza zorganizowana dla Trzynastki była rozczulająca.

No i Woodstock baby \m/ Rotfl Doktora Richardsona też polubiłam.

Motyw z Trzynastką nieco tandetny, rozumiem, że miało to wnieść napięcie do sielankowego serialu, ale jakoś mnie to nie ruszyło. Chyba nie jestem aż w takim stopniu przywiązana do tej postaci.
Końcówka niefajna, te wyznania, pocałunki, przytulaski, geez, co się stało z Housem? Już widać, że cały siódmy sezon oparty będzie na schemacie "kochamy się, ale tak trudno nam być razem ze sobą".
Nie brakowało dobrych gagów, odcinek ogólnie utrzymany w bardziej rozrywkowym klimacie.


Czekam na następny, modląc się w duchu o jak najszybszy rozpad Huddy.
__________________
Chciałem wyssać z życia całą kwintesencję. Wykorzenić wszystko, co nie jest życiem, by nie odkryć tuż przed śmiercią, że nie umiałem żyć.
Henry Thoreau
Wyślij prywatną wiadomość
~kertiz F
Dodany dnia 22-09-2010 16:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2616
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 17.06.09
Medale:
Brak

Zgadzam się z tobą Balleczka. Jak dla mnie odcinek wiał nudą. Nic się zbytnio nie działo. Jedynie wątek doktora Richardsona oraz nowego asystenta Caddy trochę podniósł poziom. Ogólnie rzecz ujmując spodziewałem się czegoś lepszego.

PS: Nie wiem jak to przeoczyli, ale w szóstym sezonie Greg ma ranę na prawym ramieniu, a w siódmym tajemniczo przeniosła się na lewe. xD
__________________
img571.imageshack.us/img571/6383/kopiakertiz1.jpg
kertiz.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
Dodany dnia 04-10-2010 23:57
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Drugi odcinek za to ciekawszy ^^.
Może nie jestem jakąś wielka fanką, która ma za sobą wszystkie sezony [w całości widziałam tylko 5.], ale od czasu do czasu lubię obejrzeć.
Do rzeczy - drugi epizod był fajny pod względem medycznym - fajny przypadek, trudne decyzje dla rodziny. A Hałs wpadał ze skrajności w skrajność - to się godził ze wszystkim, co mówi Cuddy, to zaraz nie jest pewny, czy może to zrobić. Geez, jak oni tak będą wariować cały sezon, to nie wyrobię Niee Ale jakoś fabułę muszą wypełnić :x
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
Dodany dnia 01-02-2012 22:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Boski jest, ma naprawdę świetne teksty. No nie mogę go ;D
__________________
Al PACZino, capuccino ^^
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT