Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 164
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Dr.House
Drukuj temat · Dr.House
!Lila Lee F
Dodany dnia 13-05-2009 17:59
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5380
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 02.08.08
Medale:
Brak

Guardian napisał/a:
ostatnie 6 - 7 minut. Szok. Spędziłem je z otwartą gębą

Ja tak spędziłam nie tylko ostatnie minuty odcinka, ale i parę minut po jego zakończeniu xD
Jeśli chodzi o zaskakiwanie, to House w tym momencie po prostu wbił w ziemię LOSTów.
Poza tym, to był następny odcinek, w którym znalazłam bez trudu momenty do pośmiania sięUśmiech Szkoda, że to koniec sezonu. Nie zdawałam sobie z tego sprawy(w ogóle jakoś wyleciało mi z głowy, że House się musi niedługo skończyć) do momentu, w którym oglądałam końcówkę - widziałam ten ślub i House idącego na ten odwyk, i wiedziałam, że to koniec sezonu. Cholera.

__________________
Najtrudniej jest przeżyć końcówkę miesiąca, a szczególnie ostatnie 30 dni.
-----
lumberjack: Jakby można było dać przez neta w ryj, to byłoby tu o wiele spokojniej.
-----
Ja: sorry że się pytam, ale masz jakiś powód tej rozmowy, albo plan na nią, czy piszesz tak po prostu, bo ci się nudzi?
ona: sama nie wiem
Ja: no właśnie widzę
ona: co widzisz?
Ja: że nie wiesz...
ona: co nie wiem?
-----
dziennikarka: Ktoś z państwa chciałby coś dodać?
nowy: Tak, ja bym chciał coś dodać.
dziennikarka: Słucham?
nowy: Dwanaście plus siedem, dziękuję.
-----
W domu mam maszynę czasu, ale jest to bardzo prosty model. Działa tylko do przodu, z pojedynczą prędkością.
-----
Często długa podróż rozpoczyna się od słów: "Ja znam krótszą drogę..."
Wyślij prywatną wiadomość
!Guardian F
Dodany dnia 13-05-2009 18:27
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 20057
Ostrzeżeń: 1
Postów: 705
Data rejestracji: 02.08.08
Medale:
Medal

Hm, ja dodam tyle, bo mi się przypomniało, że kupka w gabinecie Cuddy rlz. W ogóle te sprzeczki między nimi fajnie wyglądały i Cuddy jak jest zdenerwowana to jest hm... bardzo interesująca. ;d Hm, i zapomniałem. Gratulacje dla aktorów za doskonałe widowisko w tej końcówce (sezon aż tak nie dopisał).

PS. Mi się tam ślub podobał ;d Spasował mi ostatnio wątek Chase'a i Cameron. Łatnie była też zagrana scena, kiedy Chase mówi Cameron dlaczego ona chce tą spermę zatrzymać.


To czekamy ^^ Chyba całe 5 sezonów obejrzę w wakacje ;]

Aha, z góry uprzedzam, że przez te 3 miesiące będę tu biadolić przy byle jakiej okazji. : D
Edytowane przez Guardian dnia 13-05-2009 19:53
Wyślij prywatną wiadomość
~Sukebe F
Dodany dnia 13-05-2009 23:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 352
Ostrzeżeń: 2
Postów: 147
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Ja już raczej House'a tzn. wszystkich sezonów nie obejrzę. Pierwszym i drugim się przejadłam, bleee! Trzeci leci w telewizji (jak ja kocham ten sezon!) tak samo czwarty, więc wątpię. Piątego też mam dość, może ostatnie cztery - pięć odcinków Uśmiech

A no fakt, kupka była piękna Uśmiech Szkoda mi tego dziadka było Smutny taki sympatyczny staruszek z niego był/jest.
__________________
It's so much easier to see the world in black and white... Gray? I don't know what to do with gray...
Garrus Vakarian ME3i113.photobucket.com/albums/n212/natulka/tumblr_meai9zp0bj1rnnkqmo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Isilien F
Dodany dnia 16-06-2009 19:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2248
Ostrzeżeń: 0
Postów: 244
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

21 września. cały czas mi się zdaje, ze to 12... coś mam z mózgiem? co to było to co się cyfry przestawiały? i skleroza na dodatek!?
trudno. wakacje się przeżyje, w końcu jest 5 sezonów do ściągania.

a mnie się podobało jak się rozdarł na cały szpital "spałem z lisą cuddy!", cuddy wychodzi, nie wie o co chodzi, ktoś ją uświadamia i zaczyna się furia balet ;D a potem się poryczałam jak na zmiane dawali sceny ze ślubu i wsadzania House'a do psychiatryka.


podobno 6 sezon ma być o tym jego pobycie w psychiatryku. ciekawie.
tylko czemu mamy czekac do września!?!?!?!? ja chcę teraz! Rozbawiony

według mnie za mocno nasadzili w tych ostatnich odcinkach, podczas gdy we wcześniejszych było przynudnawo. a tu nagle śmierć Kutnera, zaręczyny, halucynacje, niby-detoks i ślub się nawaliły prawie że naraz, nie dajac mi możliwości dojścia do siebie, chodziaż to niekoniecznie jest proste, kiedy się ogląda 8 odc dziennie.Oczko
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje.
Nie każdą siłę starość zniszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje.
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król - tułacz wróci na stolicę.



Uwaga. Drut kolczasty

Edytowane przez Isilien dnia 16-06-2009 20:12
http://www.normalsucks.fora.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
!ewelka_bolitair F
Dodany dnia 17-06-2009 21:11
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1353
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

No kurde, to ja ja się muszę wypowiedzieć, bo dawno nie było mnie na stronie.

TO BYŁO G-E-N-I-A-L-N-E! Ten finał, ja miałam łzy w oczach w ostatniej scenie. I nie będę się powtarzać po innych. Brakuje mi tego rytuału, że wychodzi nowy odcinek i trzeba go od razu ściągnąć, jeszcze czekanie na napisy, a potem omawianie go Rozbawiony
Ja chce 6 sezon!!!
__________________
When you stop doing things for fun you might as well be dead.
Wyślij prywatną wiadomość
~XxgabixX F
Dodany dnia 04-08-2009 09:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Charłak
Punktów: 5
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 04.08.09
Medale:
Brak

Bardo polecam Dr house sezon 5 gdy w ostatnim odcinku house ma halucynacje, jego halucynacja jest, że Cuddy pomaga mu nie brać Vicodinu (leku przeciw bólowego :D:D ) a pod koniec odcinka House i Cuddy uprawiają sex ( wszystkie sceny z house to jego halucynacja tylko nie jak diagnozuje pacjenta :D:D ).

House jest porażający najbardziej mi się podoba jego cynizm, złośliwość, chamstwo, wyborne poczucie humoru a najbardziej jego niebieskie oczy są wprost cudowne. :D Cóż, mam słabość do tego rodzaju bohaterów, więc nie dziwne, że i House mnie oczarował.


Pod koniec 5 sezonu House idzie do psychiatryku. :) Premierowy odcinek 6 sezonu trwa 2 godziny :):) W 6 sezonie Cuddy się zmienia i House tez przez_to, że był w psychiatryku robi się bardziej chamski, złośliwy, cyniczny ale będzie jazda mam nadzieje ze House i Cuddy będą razem xD smilewinkgrin::):):D:D
Edytowane przez Ariana dnia 04-08-2009 21:34
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
Dodany dnia 05-08-2009 00:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Dr House wymiata Rozbawiony Ja niestety oglądam na razie tylko na Dwójce, więcj kompletnie nie mam nawet pojęcia, jakie sezony już obejrzałam a jakie nie. Ale chyba zacznę sobie ściągać, albo poproszę kumpla o pomoc Oczko
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Sukebe F
Dodany dnia 02-09-2009 14:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 352
Ostrzeżeń: 2
Postów: 147
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Prawdopodobnie dzisiaj o godzinie 20:40 na TVP2 poleci V sezon House'a. Czas pokaże.
__________________
It's so much easier to see the world in black and white... Gray? I don't know what to do with gray...
Garrus Vakarian ME3i113.photobucket.com/albums/n212/natulka/tumblr_meai9zp0bj1rnnkqmo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~rose_queen F
Dodany dnia 02-09-2009 14:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mugol
Punktów: 2
Ostrzeżeń: 0
Postów: 4
Data rejestracji: 01.09.09
Medale:
Brak

uwielbiam ten serial! moim zdaniem serial świetnie łączy temat medycyny z tematem lekko komediowym. staram się oglądać każdy odcinek- House jest the best !!!
__________________
Każdy ma prawo być szczęśliwym, ale nie każdy ma szczęście do takiego prawa.
Wyślij prywatną wiadomość
~Kamate F
Dodany dnia 02-09-2009 18:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 477
Ostrzeżeń: 0
Postów: 116
Data rejestracji: 29.07.09
Medale:
Brak

Ja lubię House'a, ale chciałabym sobie załatwić odcinki na płycie, bo czasem, kiedy leci w TV nie mam czasu oglądać. Lubię postacie z tego serialu, ich cięte rozmowy i błyskotliwe żarty. Perypetie bohaterów są na prawdę wciągające.
__________________
"Oddychamy światłem, oddychamy muzyką, oddychamy chwilą obecną." A. Rice "Wampir Lestat"

_________
Jeśli lubisz opowieści fantasy to pisz na PW, mam link do fajnego bloga.
Wyślij prywatną wiadomość
~kertiz F
Dodany dnia 02-09-2009 19:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2616
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 17.06.09
Medale:
Brak

Ja bardzo lubię ten serial, a w ręcz uwielbiam. Obejrzałem wszystkie odcinki i nie mogę się doczekać 6 sezonu.

House w szpitalu psychiatrycznym - będzie ciekawie Dowcipniś

__________________
img571.imageshack.us/img571/6383/kopiakertiz1.jpg

Edytowane przez kertiz dnia 02-09-2009 19:09
kertiz.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
~Sukebe F
Dodany dnia 03-09-2009 14:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 352
Ostrzeżeń: 2
Postów: 147
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Dobra, mam nadzieję, że tym razem TVP2 w kulki nie leci i puści dzisiaj dwa odcinki House MD o godzine 20:40.
Wiadomość z palca nie wyssana, ale sprawdzona na stronie TVP2 (tylko czy prawdziwa :/)
__________________
It's so much easier to see the world in black and white... Gray? I don't know what to do with gray...
Garrus Vakarian ME3i113.photobucket.com/albums/n212/natulka/tumblr_meai9zp0bj1rnnkqmo1_500.gif

Edytowane przez Sukebe dnia 03-09-2009 14:40
Wyślij prywatną wiadomość
~Aranoisiv F
Dodany dnia 14-09-2009 20:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3393
Ostrzeżeń: 0
Postów: 819
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

House.

Zaczęłam oglądać z bardzo głupiego powodu, o którym nie warto tu pisać. Ważne, że oglądam. I uwielbiam. Uwielbiam.
To jeden z moich ulubionych seriali (a grono to jest bardzo małe). Cóż, nie będę tu pisać dlaczego go lubię, bo ani nie umiem tego ładnie ująć, ani nie napisałabym nic nowego. Po prostu - bo tak.
I mam takie pytanie - czy mógłby mnie jakiś dobry człowiek poinstruować, skąd mogę ściągnąć odcinki? Najbardziej mi zależy na dwóch ostatnich czwartej serii, bo przegapiłam (skandal!), ale innymi też nie pogardzę. Szczerze, marzę o zapasiku House'ów na komputerze.
__________________
Allons-y!

Edytowane przez Aranoisiv dnia 14-09-2009 20:18
Wyślij prywatną wiadomość
~Sukebe F
Dodany dnia 28-09-2009 02:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 352
Ostrzeżeń: 2
Postów: 147
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Ha!

Szósty sezon zaatakował!
Byłam mile zaskoczona, że premiera sezonu trwa AŻ 1,5 godziny. To przecież film Uśmiech
Minął tydzień od premiery a ja nadal nie wiem co napisać. Odcinek mnie zachwycił, wzruszałam się jak i śmiałam do łez. Postać Alvie'ego - cudowna! Pasował do House'a (tak, w głowie mam kolejny ship xP), dogadywali się. Rap na pokazie talentów, kto by się spodziewał, że doktorek potrafi rymować Oczko Podchody z niebraniem tabletek, sesje grupowe, kontakty z innymi pacjentami. Jednak co mi się nie podobało, to romans w odcinku :/ Jakoś mi to do House'a nie pasuje, po kilku tygodniach znajomości i pach - bach! uczucie tak wielkie. Nie wiem co o tym sądzić.
Odcinek dobry, nawet bardzo. Długo przeze mnie wyczekiwany, czy jestem zadowolona? Tak. Chociaż jak dla mnie powinnien jeszcze trochę tam posiedzieć Oczko Ostatnia scena, jak Alvie wygląda przez okno na odchodzącego House'a wzruszyła mnie, miałam łzy w oczach i wyznanie: "I wanna get better" Naprawdę łza się kręci w oku Płacze
Kolejny odcinek już jutro.

__________________
It's so much easier to see the world in black and white... Gray? I don't know what to do with gray...
Garrus Vakarian ME3i113.photobucket.com/albums/n212/natulka/tumblr_meai9zp0bj1rnnkqmo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Cathy F
Dodany dnia 30-09-2009 23:21
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 888
Ostrzeżeń: 0
Postów: 182
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Hm.

Jestem prawie, że świeżo po 1 odcinku 6 sezonu i muszę z przykrością stwierdzić, że jestem rozczarowana. Na samym początku zdziwił mnie ten szybki detoks i łatwość z jaką House wyrzekł się vicodinu ( w poprzednich sezonach to cuda niewidy wyczyniał, byle by tylko zdobyć tabletkę, a tu proszę - kompletnie się ich wyrzekł). Później, póki był bunt, było ok, ale ten cały proces przemiany uważam, za jedną wielką ściemę. Przez kilkadziesiąt lat House był cynicznym dupkiem, a miał mnóstwo okazji, żeby się zmienić, a tu nagle w jednym odcinku - owieczka po prostu. Podobnie rzecz ma się z tym wielkim love story. Przypominam tylko, że na jeden pocałunek z Cuddy, czekaliśmy aż 5 sezonów. Pokaz talentów był ok, ale gdzie jest mój wredny, nieczuły, cyniczny i nieprzystosowany House? ; (
Nie wyobrażam sobie go w codziennej pracy takiego milutkiego.
NIE.

__________________
Nie uważałeś jak robisz, rób jak uważasz.

Edytowane przez Cathy dnia 30-09-2009 23:23
Wyślij prywatną wiadomość
~Aranoisiv F
Dodany dnia 02-10-2009 13:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3393
Ostrzeżeń: 0
Postów: 819
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Dzisiaj w Gazecie Wyborczej cztery pierwsze odcinki House'a po 8.99. Zapraszam do kiosków ;D
__________________
Allons-y!
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
Dodany dnia 07-10-2009 09:35
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Ah, wiedziałam, że kiedyś nadejdzie chwila, w której naprawdę obejrzę wszystkie odcinki. Ah, udało się, brak podłączenia do internetu zrobił swoje. Cóż, nie jestem tymże serialem zafascynowana tak jak większość osób rozpisujących i rozpływających się w tym, temacie, jednak muszę przyznać, że warto obejrzeć ów serial i wcale nie jest taki zły. Język

Szczególnie podobają mi się dość zabawne dialogi i różne wyknute intrygi.

6 sezon?

Ah, zgadzam się z Cathy, również ciężko był mi kupić cudowną metamorfozę, dobre serce oraz odrzucenie wszelkich dawnych przyzwyczajeń. Reszta była tak samo ciekawa, jak poprzednie x odcinków, więc w sumie nie mam o czym pisać. Mimo wszystko podobało mi się.

Zamierzam oglądać dalsze odcinki, przynajmniej dopóki internet nie zawita. : D

____________

btw - jakby ktoś wiedział jak nazywa się piosenka z końcówki pierwszego odcinka 6 serii, byłabym wdzięczna za informację. :}
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif

Edytowane przez niewesolypagorek dnia 08-10-2009 16:13
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
Dodany dnia 07-10-2009 12:39
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja zgodzę się po części z powyższym postem, ponieważ serial jest fajny, ciekawy i taki trochę inny, ale bez wielkiego szału. A z tego, co czytam, co będzie w VI sezonie to widać, że każdy serial przedłużany w nieskończoność robi się niezbyt ciekawy, zbyt mocno zaskakujący, a czasami wręcz niesmaczny. Skoro we wszystkich sezonach widzimy House'a jak chama, cynika i aspołecznego lekarza, to dlaczego nagle ma on być w pewnym sensie 'normalny'? Rozumiem - metamorfozy, ciężkie przeżycia i te sprawy, ale ludzie nie zmieniają się CAŁKOWICIE w ciągu kilku miesięcy.
Jak już pisałam, większego szału nie ma. Oglądam, ponieważ teraz oprócz słabego internetu jedyną moją rozrywką jest telewizor, więc wieczorami kładę się na łóżku i oglądam House'a. Być może kiedyś obejrzę wszystkie sezony, jednak nie z ciekawości całej tej historii i tych dziwnych przypadków chorób, ale ze zwykłego zabicia czasu.
Fakt, Laurie jest świetnym aktorem i zagranie takiego dziwnego człowieka jest potężnym wyzwaniem, któremu sprostał (w moich oczach). Nie sądziłam, że (obecny) 50-latek może tak szybko stać się najpopularniejszym bohaterem telewizyjnym Rozbawiony.
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
N
Dodany dnia 06-11-2009 17:40
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Widzę, że nie tylko ja oglądam House`aTooth. Zaczęłam go oglądać po rozmowie z moją kuzynką. Gdy wymieniałyśmy seriale, które oglądamy, ona wymieniła od razu House`a. Zaintrygowało mnie to.Zaczęłam masowo oglądać odcinki doktora, i tak zaczął się mój nałóg, Householizm.
Wyślij prywatną wiadomość
~Gabii F
Dodany dnia 06-11-2009 18:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 171
Ostrzeżeń: 0
Postów: 53
Data rejestracji: 06.11.09
Medale:
Brak

O, ja na House'a trafiłam jakieś pół roku temu, dzięki mojej mamie oraz dzięki mojej przyjaciółce. Staram się oglądać zawsze, kiedy tylko jest w tv. Chyba wiem czym zyskał sobie fanów dr. Gregory House - niecodziennym poczuciem humoru i cynizmem wynikającym z tego, że nikt cię nie rozumie...
__________________
Because you can!!!


***Gabii***
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT