Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 183
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Dr.House
Drukuj temat · Dr.House
~Bobby Weil F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 04:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 652
Ostrzeżeń: 0
Postów: 83
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Cudny serial. Kiedyś gdy czytałam o nim, nie pamiętam już gdzie, napisano tak "Dr.House, lekarz, który ma kiepskie podejscie do pacjentów, a najchetniej nie miałby go wcale" Trudno o lepsze i krótsze scharakteryzowanie tego bohatera ;] Bo jaki jest House każdy widzi. Cyniczny, złosliwy, hamski, ironiczny i wredny a do tego dożarty i uroczy. Ale przecież go kochamy ;> Wiec na czym polega jego fenomen? Co jest takiego w tym serialu że z zapomnianego i podstarzałego komika uczynił on gwiazdę i zdobywcę 3 złotych globów? (moze 4 nie pamietma xD)
Sama nie wiem. Moze ukryty talent Hugh Lauriego, scenariusz lub zupełnienie przypadkowe trafienie w gusta widzów. Jedno jest pewne. House wyorbił sobie markę. I to dobrą. Bo oprócz oklepanego serialuu o lekarzach jest to także dosc ...thriller. No tak. Nie śmiać się Oczko Gdzieś wyczytałam także, że serial przypomina śledztwo. House niczym detektyw tropi złoczyńce, chorobe, kierujac sie poszlakami i swym doświadczeniem. Moim zdaniem coś w tym jest.
Ciekawi mnie jakie jest Wasze zdanie na temat tego serialu?
__________________
Hilsonka.
Wilsonka.
Alanholiczka.
+
Carla Bruni.

Potrafię dochować tajemnicy. Nikomu nie powiedziałem, że Wilson nadal moczy się w nocy

House

"Różnica pomiędzy seksem i śmiercią polega na tym, że kiedy będziesz umierał, nikt nie będzie się śmiać z ciebie, że robisz to sam."
niezawodny Woody
Wyślij prywatną wiadomość
~Sirius Black F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 06:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Opiekun Hufflepuffu
Punktów: 3271
Ostrzeżeń: 0
Postów: 27
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Pamiętam że pierwszy raz zetknęłam się w telewizji w z tym serialem. Byłam oczarowana. A potem szybko nadrabiałam zaległości ściągając wszystkie odcinki od pierwszego. Oglądałam wiele seriali ale naprawdę tylko jeden podobał mi się bardziej od tego. Nie lubię medycyny i nie oglądam zazwyczaj seriali z nią związanych ale ten był czymś całkiem innym, w niektórych momentach poważny, czasami pokazujący geniusz House`a, z drugiej strony były sceny przy których bolał mnie brzuch od śmiechu. Nie ma chyba drugiego serialu z którym warto się tak męczyć aby ściągnąć wszystkie odcinki Rozbawiony Polecam z całą odpowiedzialnością a jestem naprawdę zwariowaną kinomanką i widziałam wiele Uśmiech
__________________
"Gwałtownych uciech i koniec gwałtowny; Są one na kształt prochu
zatlonego, Co wystrzeliwszy gaśnie"Szekspir R&J

"Zegar uderzył raz jeszcze. Słońce doszło zenitu." New Moon

And you're singing the songs
Thinking this is the life
And you wake up in the morning and your head feels twice the size
Where you gonna go? Where you gonna go?
Where you gonna sleep tonight?
www.austen.lua.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Van_Tassel F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 18:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3817
Ostrzeżeń: 1
Postów: 442
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Coś dla mnie Uśmiech Jestem wielką fanką Rozbawiony Dr. House jest naprawde ekstra. Ciekawe przypadki mają, a dodatkowo House i jego teksty xD Nie mam w zwyczaju ogladac seriali ale dla tego można zrobic wyjątek. Zaczęłam ogladac na dwójce, a teraz mam pełno odcinków na komputerze. Kłopot w tym, że juz cztery serie obejrzałam.... Czekam na następne i POLECAM WSZYSTKIM Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilyanne F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 19:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2043
Ostrzeżeń: 0
Postów: 282
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja również uwielbiam ten serial.
Najbardziej podoba mi się ta wrodzona wredota House'a. Przypadki do wyleczenia zawsze są ciekawe i nieprawdopodobne, ale za razem takie prawdziwe Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 19:16
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Och, kocham ten serial całym sercem. Właściwie zaczęłam go oglądać dzięki Hogsmeade. Ktoś tam bardzo zachwalał, a parę osób się do tego dołączyło, więc stwierdziłam, że może być ciekawie i oglądnęłam jeden z odcinków. I muszę powiedzieć, że jeszcze żaden serial nie wciągnął mnie tak szybko jak Dr House i na żaden nie czekam z taką niecierpliwością. A co mi się w Housie podoba... Wszystko. Jego cynizm, złośliwość, chamstwo, wyborne poczucie humoru... Cóż, mam słabość do tego rodzaju bohaterów, więc nie dziwne, że i House mnie oczarował. A jeśli chodzi o sam serial, to zachwycam się przede wszystkim fabułą, która jest tak wciągająca, że nie sposób nie polubić tego serialu.
Serdecznie go polecam. Każdemu.
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~Moony Alex F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 21:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 271
Ostrzeżeń: 0
Postów: 58
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Dołączam do grona wielbicieli! xD
Kiedy leciał w telewizji, jakoś mnie specjalnie nie kręcił. Nawet któregoś dnia bardzo przeraziło mnie to jego złowrogie spojrzenie i ciężki przypadek na ekranie.
Moje kolezanki bardzo lubią ten serial i ciągle gadały o nim, o przypadkach i bohaterach. No to i ja chciałam zobaczyć, czym się tak zachwycają. Znalazłam w Internecie, ściągnęłam, obejrzałam i wielbię!
Nie jestem jeszcze w jakimś zaawansowanym stopniu oglądania, ale nie przeszkadza mi to ^^. Cały czas nadrabiam, gapię się na Hugha Laurie i sprawdzam, czy przypadkiem nie mam objawów jakiejś wspomnianej w serialu choroby xD (dla takich hipochondryków jak ja, są pewne powikłania po oglądaniu Oczko)
http://whatamacallit.deviantart.com Wyślij prywatną wiadomość
~al_iraqia F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 21:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 376
Ostrzeżeń: 0
Postów: 173
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Kocham ten serial i cholernie chciałabym być taka jak on. Nie to, że taki charakter, ale to jak potrafi odkryć, co to za choroba, to jest normalnie fascynujące. Zdecydowanie jestem za tym, żeby zamiast "M jak miłość" TVP 2 puszczała Doktorka ;D
pozdrowienia dla wszystkich fanów Dr. Hose'a
__________________
I'm Slim Shady, I'm the real Slim Shady, and you other Slim Shadys are just imitatin! web.hit.bg/pharaoh/1104230420_turesDark4.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!PWN F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 21:59
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 320
Ostrzeżeń: 1
Postów: 82
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Nie ogladam regularnie, ale czasem lubię sobie House'a obejrzeć, faktycznie, jest na bardzo wysokim poziomie. Główny bohater jest świetny, również popieram. Jedyne co mnie irytuje to to, że z reguły większość pacjentów wydaje się, że jest chora na popularną dolegliwość, a później House odkrywa, że na chorobę bardzo rzadkę... i tak dalej xP Przynajmniej w każdym odcinku, który ja oglądałam, bo może jest inaczej...
Uważam również, że pomimo tego, że Laurie świetnie zagrał rolę House'a, to ludzie którzy piszą, że jest najlepszym aktorem na świecie, są wg mnie irytujący ;].
To jeden serial, a chętnie bym zobaczyła go w innych rolach ;]
__________________
,, Ogarnęło mnie straszliwe poczucie samotności. Pierwszy raz od miesięcy znalazłem się w biały dzień sam, nie mając nic do załatwienia i nie potrzebując biec na ulice w obawie, że się dokądś spóźnię. Byłem z dala od zgiełku i oszołomienia, pogrążony w ciszy, której nie mąciły ani dźwięki mechanicznej muzyki, ani podniesione glosy. Nic mnie nie nagliło i wyczułem w tym coś na kształt niejasnej groźby. ''
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 22:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Dr. House to cudny serial. Natknęłam sie na niego zupełnie przez przypadek, kiedy to całkiem niedawno przeskoczyłam z kanału na kanał. Odcinek dopiero się zaczynał i od samego początku mnie zainteresował. Od tamtej pory oglądałam wszystkie odcinki, jakie leciały, ale zaczęłam oglądać dopiero w te wakacje. Żałuję że tak późno, bo naprawdę ubóstwiam ten serial. Szczególnie samego House'a, bo on i jego teksty rozśmieszają mnie do łez. Ogólnie to jest niewiele seriali, które mi się podobają, jednak ten przypadek to jedyny w swoim rodzaju wyjątek.
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~ain_eingarp F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 22:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 400
Ostrzeżeń: 0
Postów: 79
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

A lubię, lubię xD. Nie tak, ze ciągle oglądam, ale czasem razem z tatem sobie obejrzę. Najbardziej mi się podoba dr. House xD ojj..on ma taki cudwony charakter i poczucie humoru ;-).
Wyślij prywatną wiadomość
~Sukebe F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 03:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 352
Ostrzeżeń: 2
Postów: 147
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Wiec na czym polega jego fenomen?

pytanie retoryczne? Wredny chyba własnie to, że załamuje wyobrażenie lekarza: dobrego, uczciwego, szlachetnego i miłego Uśmiech
Co jest takiego w tym serialu że z zapomnianego i podstarzałego komika uczynił on gwiazdę i zdobywcę 3 złotych globów? (moze 4 nie pamietma )

po pierwsze: zdobył dwa złote globy Uśmiech
po drugie: nie był zapomnianym, w Polsce jak i w Stanach (i chyba reszcie światu) nie jest znany, za to w UK ma dużą popularność Uśmiech nam jest znany jako z roli George'a z "Czarnej Zmiji"
po trzecie: jest trochę podstarzały, ale to dodaje mu seksowności Oczko

serial genialny, również sytuacje, teksty, gra aktorska i wszystko inne. co mnie w nim przyciąga... sama sięnad tym zastanawiam, chyba właśnie to, co napisałam wcześniej: przełamanie wyobrażenia lekarza jako osoby miłej Uśmiech teksty House'a są boskie. sarkazm, ironia, cynizm. trzymanie ludzi na dystans, nie ukazywanie uczuć, skrywanie się w sobie, udawanie twardziela. to wszystko interesuje Uśmiech
__________________
It's so much easier to see the world in black and white... Gray? I don't know what to do with gray...
Garrus Vakarian ME3i113.photobucket.com/albums/n212/natulka/tumblr_meai9zp0bj1rnnkqmo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 10:38
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Dr. House. *.*

Uwielbiam ten serial. Co prawda, nie oglądam odcinków na AXN, a na TVP2, ale i tak nie jest źle, pomimo, iż nadają je bardzo rzadko. [nie chodzi mi tu o przerwę wakacyjną ^^].

Sam główny bohater jest bardzo intrygujący i zaskakujący. Jego teksty mnie czasem dobijają. Błyskotliwy, oczytany, zrzęda, z pozoru twardy jak lód i cięty.

Każdy odcinek serialu dodaje nam nowego puzzla do układanki o osobowości G. House'a.

I do tego ciekawe przypadki. ;p

__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
!Ballaczka F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 10:55
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3299
Ostrzeżeń: 0
Postów: 215
Data rejestracji: 07.08.08
Medale:
Brak

Właśnie, pytanie do fanów: kiedy to do cholery leci na TVP2?

Oglądnęłam raz, spodobało się, postanowiłam wrócić przed telewizor nazajutrz o tej samej godzinie. Gazeta przekonywała, że gdy zasiądę o 20 dostanę kolejny odcinek. Nie dostałam. Wracałam na kanapę przez tydzień i za każdym razem kończyło się nerwowym przełączaniem pilota i oglądaniem Oficerów. Tele Tydzień odliczał kolejne odcinki, które emitowane są na telewizyjnej dwójce, a ja po dziś dzień nie wiem, gdzie one się podziały ~~

Ktoś mnie oświeci?

Edit
O, fajnie, za jednym razem zaliczę od razu dwa sezony. Tylko żeby tego nie puszczali o tych samych godzinach ~~
A pierwszy sobie ściągnę czy coś.
Edytowane przez Ballaczka dnia 29-08-2008 14:33
Wyślij prywatną wiadomość
~Madziam F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 11:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 270
Ostrzeżeń: 0
Postów: 80
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ostatni odcinek Dr. House'a na TVP II był bodajże na początku sierpnia.

Pierwszy raz widziałam serial w te wakacje. Bardzo mnie zainteresował jeden z odcinków i następnego dnia o 20:00 już czekałam na następny.
Uwielbiam ten serial.
__________________
Podpis strajkuje.
Wyślij prywatną wiadomość
~Sukebe F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 14:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 352
Ostrzeżeń: 2
Postów: 147
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Ballaczka napisał/a:
Właśnie, pytanie do fanów: kiedy to do cholery leci na TVP2?

Oglądnęłam raz, spodobało się, postanowiłam wrócić przed telewizor nazajutrz o tej samej godzinie. Gazeta przekonywała, że gdy zasiądę o 20 dostanę kolejny odcinek. Nie dostałam. Wracałam na kanapę przez tydzień i za każdym razem kończyło się nerwowym przełączaniem pilota i oglądaniem Oficerów. Tele Tydzień odliczał kolejne odcinki, które emitowane są na telewizyjnej dwójce, a ja po dziś dzień nie wiem, gdzie one się podziały ~~

Ktoś mnie oświeci?


Drugi sezon House'a będą puszczać od początku września, a sezon trzeci na AXN.
__________________
It's so much easier to see the world in black and white... Gray? I don't know what to do with gray...
Garrus Vakarian ME3i113.photobucket.com/albums/n212/natulka/tumblr_meai9zp0bj1rnnkqmo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~majka F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 16:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 614
Ostrzeżeń: 0
Postów: 151
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Właściwie to wszystko przez Hogs xD Zobaczyłam, ze dużo osób chwali ten serial i stwierdziłam iż sprawdzę co to. Okazało się, że bardzo fajny, przyjemny i interesujący serial. Oglądam z rodzicami, tata nagrywa i siadamy we trójkę, kiedy mamy wolną chwilę. Polecam Uśmiech
__________________
I can't feel my senses
I just feel the cold
Frozen...
But what can I do ?
Frozen...
Tell me I'm frozen but
What can I do?
Can't tell the reasons
I did it for you
When lies turn into truth
I sacrificed for you
You say that I'm frozen...



Within Temptation - Frozen
Wyślij prywatną wiadomość
!Bela F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 22:41
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2359
Ostrzeżeń: 1
Postów: 143
Data rejestracji: 31.07.08
Medale:
Brak

Sukebe napisał/a:
Ballaczka napisał/a:
Właśnie, pytanie do fanów: kiedy to do cholery leci na TVP2?

Oglądnęłam raz, spodobało się, postanowiłam wrócić przed telewizor nazajutrz o tej samej godzinie. Gazeta przekonywała, że gdy zasiądę o 20 dostanę kolejny odcinek. Nie dostałam. Wracałam na kanapę przez tydzień i za każdym razem kończyło się nerwowym przełączaniem pilota i oglądaniem Oficerów. Tele Tydzień odliczał kolejne odcinki, które emitowane są na telewizyjnej dwójce, a ja po dziś dzień nie wiem, gdzie one się podziały ~~

Ktoś mnie oświeci?


Drugi sezon House'a będą puszczać od początku września, a sezon trzeci na AXN.


A od 16 września do ściągania będzie 5 sezon.

House to najlepszy serial jaki istnieje. Uśmiech

Jedyne co mnie irytuje to to, że z reguły większość pacjentów wydaje się, że jest chora na popularną dolegliwość, a później House odkrywa, że na chorobę bardzo rzadkę... i tak dalej xP Przynajmniej w każdym odcinku, który ja oglądałam, bo może jest inaczej...


Bo jest szefem oddziału diagnostyki medycznej i trafiają do niego przypadki trudne do zdiagnozowania... ;p
Wyślij prywatną wiadomość
~Slyth F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 22:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 323
Ostrzeżeń: 0
Postów: 51
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Oglądam jak trafię w tv akurat. Faktycznie, może denerwować fakt, że zawsze pierwsze podejrzenie choroby jest błędne, później znajduje się to właściwe i jest fajnie - prawie jak w Anna Maria Wesołowska Szoł. Ale w sumie inaczej tego rozwiązać się nie da.

Sam House jako bohater jest świetny, dzięki niemu właśnie polubiłem ten serial. Gdyby nie on to pewnie przełączałbym program, a tak oglądam.
__________________
Freelance graphic designer, web designer, digital painter.
Wyślij prywatną wiadomość
~Sukebe F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 03:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 352
Ostrzeżeń: 2
Postów: 147
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Bela napisał/a:

A od 16 września do ściągania będzie 5 sezon.



a zjakiej stronki ściągasz? czy może torrent? byłambym wdzięczna za jakąś pomoc, bo z tej, z której ściągałam nie działa :/
__________________
It's so much easier to see the world in black and white... Gray? I don't know what to do with gray...
Garrus Vakarian ME3i113.photobucket.com/albums/n212/natulka/tumblr_meai9zp0bj1rnnkqmo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Alanoholiczka F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 04:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 469
Ostrzeżeń: 0
Postów: 65
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ogladam ale tylko czasami, taki sobie film. Jakoś nie moge sie przyzwyczaic do takiego lekarza nie nosi fartucha i jest jakis dziwny nie za bardzo przypadł mi do gustu ten film.
__________________
hogsmeade.pl/tiara,slytherin,on.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT