Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 244
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · AC/DC
~malfoj_sam_segz F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 29-05-2010 16:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

A są nudni, bo jak już pisałem, technicznie nie mają nic ciekawego do pokazania, bo się tak nauczyli i NIE MOGĄ wymyślić czegoś nowego w swojej twórczości. Nie mówię tutaj o takiej radykalnej zmianie a'la Ulver, ale żeby coś trochę zmienili, to byłoby miło.

Widocznie dla tych milionów ich fanów nudni nie są i dla nich nic zmieniać nie muszą. Tyle ważnych, popularnych zespołów się zmieniło, zmienili radykalnie to, co wcześniej grali, niektórzy ulegli też komercji i jakoś na dobre im to nie wyszło. Jakbyś był choć troszkę w temacie, wiedziałbys, że ONI SAMI NIE CHCĄ nic zmieniać.

Czucie rock n' rolla nie ma tu nic do rzeczy - te riffy SĄ banalne. Tuż obok można poznać dużo lepsze riffy Black Sabbath czy Led Zeppelin, że już nie wspomnę o zespołach, których nie znacie, ale fani wolą się ośmieszać zachwytami nad grą śmiesznego pana w krótkich spodenkach, który miałby niemożliwe do pokonania kłopoty nawet z zagraniem dowolnego sola Slasha z Gunsów (ponownie o ambitniejszych rzeczach nie wspomnę, a uwagi, że Young umiałby zagrać wszystko, proszą się co najwyżej o wyniosłe milczenie).

Pudło kolego. Nie boję się stwierdzić, że AC/DC jest moim ulubionym zespołem, a do prostaka się nie poczuwam. Znam przytoczone przez Ciebie zespoły i ich utwory, słabiej Black Sabbath, zdecydowanie lepiej Led Zeppelin i oczywiście ich utwory w swój sposób mnie ujmują. Ale nie aż tak, żeby pokonać AC/DC. Racz zauważyć, że fani AC/DC raczej nie zaprzestają tylko na nich, a o który zespół się ich nie zapytasz, to raczej będa wiedzieli co powiedzieć.
I swoją drogą dla mnie ośmieszaniem się są twoje wywody na temat techno na forum, a także na SB, ale daruję sobie tak głupie komentarze, jakimi Ty tu strzelasz.
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Perfect Skaholic StrideR F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 30-05-2010 10:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -133
Ostrzeżeń: 3
Postów: 68
Data rejestracji: 04.02.09
Medale:
Brak

Przesłuchawszy pierwsze trzy płyty AC/DC trudno nie spoglądać na pozostałe inaczej, jak z ogromną niecierpliwością. Zespół ten nie tylko stworzył arcydzieło, ale i doskonale poradził sobie z wyzwaniem, jakim jest zręczne przedłużenie wątków doskonałej "High Voltage". Na dwóch kolejnych płytach zmienił ton, przeniósł ciężar z siebie na psychologię człowieka i dogłębnie wyeksploatował motywy i aspiracje ludzi, rozgrywki między nimi i relacje ich łączące. Co będzie dalej?
Wyślij prywatną wiadomość
~Arya F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 10-06-2010 18:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2442
Ostrzeżeń: 0
Postów: 372
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

W słuchanie piosenek wciągnęła mnie Lady House. Miałam na początku pewne opory, ale przełamałam się i mi się spodobało. Bardzo spodobało. Słucham trochę spokojniejszych rytmów Red Hot'ów, ale ten też jest super. Do moich ulubionych utworów należą "TNT" i "Back In Black". Mam zamiar dalej słuchać tego zespołu. Jest zbyt dobry, żeby od niego odejść : ]
__________________
Jedynie w pogoni za perfekcją możemy zrobić jakiś znaczący krok do przodu
http://lubimyczytac.pl/profil/9166/arya Wyślij prywatną wiadomość
~Bonnie313 F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 15-07-2010 14:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2669
Ostrzeżeń: 1
Postów: 675
Data rejestracji: 16.02.09
Medale:
Brak

Lubię, nawet bardzo, nie powiem. Nie doszłam jeszcze do poziomu ich wielkiej, super fanki, jednak trzeba stwierdzić, że po prostu za mało jeszcze słyszałam. Nie wyróżnię się za bardzo mówiąc, że moimi ulubionymi piosenkami są Back in Black, Shoot to Thrill i Highway to Hell (którą wczoraj ustawiłam sobie na dzwoenk w telefonie. ;p). Pytałaś o wokalistę - podobał mi się wokal Bona Scotta, ale pomimo tego, iż płyta Back in Black została nagrana bez niego, lubię jej słuchać. : ) W tym zespole lubię jeszcze grę na gitarze Angusa i jego brata, Malcolma. Gdy się ich słucha, czuć, że naprawdę kochają to co robią, i mają talent. ;d
Wyślij prywatną wiadomość
!sabina F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 24-07-2010 23:59
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 323
Ostrzeżeń: 1
Postów: 71
Data rejestracji: 24.07.10
Medale:
Brak

AC/DC zna chyba każdy. I mimo tego, że moja własna matka uważa ich wokalistę za "niewyżytego faceta skaczącego bez celu po scenie" ja lubię ich twórczość. W porządku, może nie znam ich dyskografii tak dobrze jakbym chciała, jednak faktem jest, iż ich muzyka trafiła w mój dość pokrętny gust. Zaczęło się niewinnie - mój kolega nucił i próbował zaciągać kawałki "Highway to hell" w szkole. Zaintrygował mnie tym, więc jak na dziewczynę przystało na youtubie odszukałam ten kawałek i przesłuchałam. Spodobało mi się i już tak zostało. Teraz jestem na etapie wyszukiwania ich ciekawszych utworów.
__________________
By poznać punkt widzenia dziecka, nie wystarczy przykucnąć ...
Wyślij prywatną wiadomość
~Crime67 F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 10-08-2010 20:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 98
Ostrzeżeń: 1
Postów: 25
Data rejestracji: 09.08.10
Medale:
Brak

Uwielbiam ich. Kiedy słucha się ich muzyki trudno nie zarazić się tą energią bijącą zarówno z wokalu jak i z gitar czy bębnów.
Zbieram się żeby kupić ich biografię.
Nie wiedzieć czemu ilekroć słucham AC/DC jakoś mi się nastrój poprawia Rozbawiony
__________________
Live fast die young.
Nie byłabym sobą gdy byłabym inna.
Rape me.
Indile.
http://sesz.mylog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~mcfly4ever F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2010 08:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 470
Ostrzeżeń: 0
Postów: 197
Data rejestracji: 21.02.09
Medale:
Brak

AC/DC poznałam niedawno dzięki malfoj_sam_segz, ale od razu ich pokochałam. Uwielbiam wokal Briana Johnsona i grę na gitarze Angusa. Moje ulubione piosenki to 'You shook me all night long', 'Highway to Hell', 'Hells Bells' i 'TNT'.
__________________
i56.tinypic.com/28rp8q9.jpg
<3
i53.tinypic.com/17qzvq.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Robotto F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2010 09:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 264
Ostrzeżeń: 0
Postów: 54
Data rejestracji: 19.08.10
Medale:
Brak

AC/DC... ulubiony zespół.
Uwielbiam te rytmy! Gdy słucham ich, jestem w siódmym niebie. Gdyby nie śpiewał Brian Johnson, to bym już dawno zaprzestał ich słuchać, i nie byłbym ich fanem.
"Highway to hell" - lubię tą piosenkę (puszczam sobie ją teraz 20 raz...)
__________________
Nowy użytkownik w hogsmeade...
POZDRAWIAM:
Akcent
Buczek
NimfadoraTonks
Zaakrecona
Hermionka_
Muchorek
Pyflame zwana Fatimą!
Lady Cat (zgubiony Wen Smutny)
Deprimo_Confringo
img833.imageshack.us/img833/9540/vyossss.jpg

Mundzioch, wygrasz!
Jesteś Najlepszy!
Wyślij prywatną wiadomość
~wioniew F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2011 22:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 366
Ostrzeżeń: 0
Postów: 115
Data rejestracji: 28.08.11
Medale:
Brak

Słucham, lubię. Moja przygoda z AC/DC zaczęła się od ojca, sama miałam wtedy kilka lat, ogólnie Mi się podobało, ale ojciec zaczął słuchać innej muzyki, więc nie słuchałam już za bardzo tego zespołu. Wszystko 'wróciło' gdy zaczęłam oglądać serial 'Supernatural' mają tam naprawdę niesamowitą muzykę, a w tym właśnie AC/DC, ogólnie uwielbiam soundtrack z tego serialu. ;D
__________________
2.bp.blogspot.com/-wfZW0t8dl5Q/TiqlxjDbe_I/AAAAAAAAFFM/HCY7PJG1-oY/s1600/tumblr_ln0whnYNfv1qa3psyo1_500.gif
3.bp.blogspot.com/-VO141dbMQVE/Tiqm3gQGSAI/AAAAAAAAFHA/Kk1wL3MBF5E/s1600/tumblr_loa9pveudV1qc3reoo1_500.gif
2.bp.blogspot.com/-B5FW6UL0lAY/TiqmZZ9ZoQI/AAAAAAAAFGQ/J5F_WHRM7QY/s1600/tumblr_lnhhkzNtoI1qzjufdo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 23-08-2013 16:57
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

malfoj_sam_segz napisał/a:
Widocznie dla tych milionów ich fanów nudni nie są i dla nich nic zmieniać nie muszą.

To niech grają to, co chcą fani, nie artyści. Good job.

Tyle ważnych, popularnych zespołów się zmieniło, zmienili radykalnie to, co wcześniej grali, niektórzy ulegli też komercji i jakoś na dobre im to nie wyszło. Jakbyś był choć troszkę w temacie, wiedziałbys, że ONI SAMI NIE CHCĄ nic zmieniać.

Ulver się zmienił - RADYKALNIE!, Swansy się zmieniały, Current 93 się zmieniali, King Crimson się zmieniali, i wychodziło im to super, bo zapisali się w annałach. AC/DC zapisało się dzięki popularności, nie zaś dzięki muzyce - to jest fakt. Bo dlaczego gdy mowa o największych, tych, którzy się zapisali w historii rocka... jest mowa o King Crimson, Van der Graaf Generator (które, żeby było zabawniej, czasem nie używało gitary, a mimo to był to prog-rock), Genesis, Led Zeppelin, nawet Kraftwerk... ale nie o AC/DC? A no dlatego, że oni nic nowego nie zrobili. Z tym, że pokazali, że od czasów ACDC ludzie zaczęli... czcić muzyków, a nie muzykę, vide. przesadne jaranie się Angusem.
Stąd też AC/DC samo pokazało, ze jest tworem nastawionym na kasę oraz... na popularność, nie na dobry poziom muzyczny. W końcu, nie chcesz nic zmieniać = brak progresu = regres. Yup.

Racz zauważyć, że fani AC/DC raczej nie zaprzestają tylko na nich, a o który zespół się ich nie zapytasz, to raczej będa wiedzieli co powiedzieć.

Statystyki nie kłamią, nie ma tam jakiegoś większego rozwoju, nie ma tam czegoś, co by ich wyróżniało, słuchają tego co wszyscy, więc są armią klonów.

I swoją drogą dla mnie ośmieszaniem się są twoje wywody na temat techno na forum, a także na SB, ale daruję sobie tak głupie komentarze, jakimi Ty tu strzelasz.

Ośmieszaniem, to nazywałem psychofanskie podejście do zespołów + czczenie MUZYKÓW a nie MUZYKI. A w wypadku ACDC ludzie jarali się dwoma rzeczami: energią - której nijak nie nie jestem w stanie znaleźć, szczególnie, gdy gra się na 1 kopyto, JESZCZE bardziej niż minimal techno czy NAWET droone doom. Oraz koncertamii show.
Czyli nie muzyką stricte.

Inna sprawa, że ja poznałem ACDC, zaś ci bjedni "chejterzy tehno" nawet nie wysilili się poznać gatunku... by coś o nim powiedzieć. ;]
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!

Edytowane przez RazorBMW dnia 24-08-2013 09:55
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT