Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 167
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Avatar
~Mad Hatter F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2010 02:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1132
Ostrzeżeń: 0
Postów: 8
Data rejestracji: 28.07.09
Medale:
Brak

Zdecydowanie najlepiej oglądać ten film w wersji 3d. Byłem na seansie 3d
i efekty wbiły mnie w fotel. Bardzo spodobały mi się rośliny i zwierzęta zamieszkujące Pandorę. Fabuła nie jest za oryginalna, ale w takich filmach nigdy nie chodziło o oryginalność. Jak ktoś lubi oglądać filmy z dużą ilością efektów specjalnych to powinien ten film zobaczyć.
Edytowane przez Mad Hatter dnia 08-02-2010 23:57
Wyślij prywatną wiadomość
~Diamond F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2010 19:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 903
Ostrzeżeń: 2
Postów: 295
Data rejestracji: 06.08.09
Medale:
Brak

Oczywiście, że warto wybrać się do kina, a w szczególności na 3D ponieważ efekty filmu są po prostu genialne. Podobało mi się tam po prostu wszystko. Fabuła, muzyka, aktorzy, efekty po prostu genialne !!!
Jeśli ktoś się waha racze nie czekać. Uśmiech
__________________
pozdrawiam drogi Gościu :*

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2010 19:35
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Fabuła była genialna? Była na poziomie typowego amerykańskiego filmu akcji :F
Fakt, uniwersum mogłoby posłużyć za coś dobrego fabularnie, ale niestety efekty 3D i w gruncie rzeczy postawienie na FXy rozwaliły wszystko.
Widziałem cały ten hype, ale, na Boga! to tylko zwykły film, tyle że w całości zrobiony w 3D. Nie ma czegoś, co wstrząsnęłoby światem filmowym. Nie ma. Sama fabuła jest sztampą i jest banalna, tylko efekty wszystko zakrył, i dlatego ludzie walili na ten film drzwiami i oknami...
Ten film jest efekciarski i jak widać, zarobił masę kasy właśnie na efektach.
A cieszę się, że nie zgarnął Wszystkich nominacji do Oscarów, chociaż w kategorii FX'ów wygrał bezapelacyjnie :F
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!

Edytowane przez RazorBMW dnia 21-03-2010 19:36
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~Lajla F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2010 19:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2276
Ostrzeżeń: 2
Postów: 537
Data rejestracji: 16.03.10
Medale:
Brak

Widziałam, byłam w kinie na 3D. Film strasznie mi się spodobał (a raczej wszystkie efekty). Wychodząc z kina miałam to fajne uczucie, które towarzyszy mi przy np. skończeniu czytania jakiejś części HP. Uwielbiam ten świat na Pandorze, to jak wyglądała fauna i flora i te wszystkie kolory były cudowne! Obiecałam sobie, że pójdę drugi raz. I poszłam. Tu mnie spotkało rozczarowanie. Efekty nie wbiły mnie już w fotel, bo już wiedziałam czego się spodziewać, a film wydawał się wręcz nudny.
__________________
Śmierć moja zwabiła wiatr w niedomknięty słoik
Potem śmierć zasiała mak - wiatr się ukoił
Ten wiatr - on do kolan jej padł.
Wyślij prywatną wiadomość
~karolina123 F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2010 19:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1002
Ostrzeżeń: 0
Postów: 445
Data rejestracji: 07.12.08
Medale:
Brak

Ooo Avatar, miał być przełomem w światowym kinie ale tak naprawde okazał sie kolejnym filmem którego określiłabym w sumie jedneym zdaniem;
"przerost formy nad treścią".
Nudny, beznadziejna fabuła, niczym nie wyróżniający się bohaterowie i do tego troche taka zmodernizowana wersja "pocahnotas"- cały film uratowało tylko 3-D, jedyna rzecz która robiła wrażenie.Jedyna rzecz jaką doceniam to to to ze dość ciekawie ukazano okrutność pyche, bezwzglęność i chciwość ludzi.Ale ogólnie to i tak mi sie nie podobał.

__________________
"Co nie jest życiem, wykorzeniam
by kiedyś martwą nie umierać"

"Z punktu widzenia aerodynamiki
trzmiele nie maja prawa latać,
tyle że trzmiele o tym nie wiedzą,
wiec latają sobie dalej."
Wyślij prywatną wiadomość
!Tom_Riddle F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 19-04-2010 20:41
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

Nie mogę się zgodzić. Avatar to wyjątkowe dzieło kina, które zostało wnikliwie przemyślane, a efekty widzimy sami. Ludzie przedstawieni jako najeźdźcy pokazują, jakie tak naprawdę demony drzemią w naszym wnętrzu. Chciwość i chęć dominacji prowadzi człowieka do autodestrukcji i wynaturzenia - odtąd staje się on bestią gotową rozerwać wszystko, co stanie na jego drodze.
Niektórzy mówią, że Avatar nie spełnia ich oczekiwań i jest "przerostem formy nad treścią". Pytam dlaczego? Fabuła jest ciekawa, jest dużo różnych wątków. Trzeba naprawdę zagłębić się w dialogach i sensie filmu, aby odnaleźć to, co twórcy chcieli nam przekazać. Trzeba patrzeć nie okiem a sercem.
Wyślij prywatną wiadomość
~karolina123 F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 19-04-2010 21:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1002
Ostrzeżeń: 0
Postów: 445
Data rejestracji: 07.12.08
Medale:
Brak

Zgadzam sie że przesłanie ma nawet, nawet aczkolwiek moim zdaniem nie załuguje na to by wejść do histori kina, obok takich dzieł jak "stowarzyszenie umarłych poetów" czy "Forest Gump" i "Zielona Mila".To filmy które mają niesamowitą atmosfere, przesłanie, zwieńczone genialną gra aktorską bez specjalnych efektów poruszają wyobraźnie, zachwycają i wzruszają.

"Trzeba patrzeć nie okiem a sercem. "

Yyy no to właśnie patrząc jak to powiedziałeś serce nic w tym filmie zachwycającego nie widzę.

Wspomne jeszcze o jednej rzeczy, czytając to uswiadomiłam sobie dlaczego oglądajac avatara miałam dziwne wrażenie że gdzieś to już widziałam.Pozwole sobie to tu wkleić;


Dzieło Disneya/ Jamesa Camerona

Pocahontas/ Avatar!

W 1607 2154 roku, statek wiozący Johna Smitha/ Jaker17;a Sully'ego przybywa do bujnego rnowego światar1; Ameryki Północnej/ Pandory. Przybysze poszukują złota/ unobtanium pod kierownictwem Gubernatora Ratcliffa/ Pułkownika Quaritcha. John Smith/ Jake Sully eksploruje nowe terytorium i napotyka na swej drodze Pocahontas /Neytiri. Początkowo jest mu nieufna, ale wiadomość od Babci Wierzby/ Drzewa Dusz pomaga jej przezwyciężyć wahania. Obydwoje zaczynają spędzać ze sobą czas, Pocahontas/ Neytiri pomaga Johnowi/ Jaker17;owi zrozumieć to, co w życiu jest najważniejsze i jak wszystko w naturze łączy się ze sobą, tworząc łańcuch życia. Ponadto uczy go polowania, uprawy ziem/i ujeżdżania smoków i własnej kultury. Dowiadujemy się, że jej ojcem jest Wódz Powhatan/ Eytukan i że ma wyjść za mąż za Kocouma/ Tsur17;Teyr17;a, świetnego wojownika i poważnego mężczyznę, którego Pocahontas/ Neytiri nie pragnie. Po jakimś czasie John/ Jake i Pocahontas/ Neytiri zako****ą się w sobie. Tymczasem w obozie, facet, który uważa tubylców za dzikusów, postanawia ich zaatakować i zgarnąć całe złoto/ unobtanium. Kocoum/ Tsur17;Tey chce zabić Johna/ Jaker17;a z zazdrości, ale później sam ginie z rąk przybyszów. Podczas gdy oni przygotowują się do ataku, John/ Jake jest oskarżony przez Indian/ Nar17;vi i skazany na śmierć. Tuż przed jego zabiciem pojawiają się nowi osadnicy. Wódz Powhatan/ Eytukan prawie ginie, a John Jake odnosi rany w starciu z Gubernatorem Ratcliffem/ Pułkownikiem Quaritchem, którego w końcu jednak dosięga sprawiedliwość grad strzał, yo! Pocahontas/ Neytiri ryzykuje swoje życie aby ocalić Johna/ Jaker17;a. John/ Jake i Pocahontas /Neytiri w końcu są ze sobą i zanika między nimi różnica kulturowa.


To może jest "ciekawa fabuła", tyle że zgapiona z bajki, nawiasem mówiąc już bardziej przemawiającej do mnie niż ten film.
No cóż żadne efekty nie zastąpią dobrej gry aktorskiej i porządnego scenariusza.
Pozdrawiam i zapewniam że zdanie twoje również respektujeUśmiech

__________________
"Co nie jest życiem, wykorzeniam
by kiedyś martwą nie umierać"

"Z punktu widzenia aerodynamiki
trzmiele nie maja prawa latać,
tyle że trzmiele o tym nie wiedzą,
wiec latają sobie dalej."
Wyślij prywatną wiadomość
~93asia93 F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 20-04-2010 13:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1844
Ostrzeżeń: 1
Postów: 300
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Medal

Czas najwyższy, żebym ja również wyraziła swoje zdanie nt. tego filmu.

Cóż mogę powiedzieć... Filmem to na pewno jest, nie ma wątpliwości. Ale pytanie jakim? Jestem ostrym krytykiem i wymagającym widzem, proszę nie zlinczować mnie za moją opinię. A zatem:

gra aktorska
Ekhem... Ciśnie mi się na usta takie jedno słowo na k, którego powiedzieć bezkarnie na forum nie mogę, więc wyrażę swoją opinie w ten sposób: Sam Worthington (Jake Sully) pokazał, że jedna osoba choćby jak dobrze grała, to wypada źle gdy wszyscy inni grać nie potrafią. Tak, to jedyna osoba, która jakieś zdolności posiada. Ale nie rozumiem czemu nie pokazał wszystkiego, co potrafi. Może potrafi tylko tyle...? Jeśli tak, niech lepiej gra w serialach telewizyjnych które nigdy nie dotrą do moich oczu. Zoe Saldana (Neytiri) pokazała jedno - potrafi na siłę się rozpłakać. Naprawdę marne aktorstwo.

scenariusz/fabuła + reżyseria
Połączyłam te dwie kategorie, jako że reżyser jest również autorem scenariusza.
Historia mogłaby być w miarę ciekawa, gdyby nie robiono wszystkiego, by widz od razu domyślał się dalszych wydarzeń. Przykład?
Ludziska na obcej planecie mają jakieś dziwne stwory, którymi sterują ludzie. Zjawia się brat bliźniak jednego z owych ludzi. Zajmuje miejsce za sterami Avatara (pozwolę sobie na taki obraz) i oczywiście natychmiast wszystko potrafi. Mówią mu, żeby uważał. Ale nie, on od razu wszystko wie.
Dalej. Jake poznaje Neytiri, która ma go nauczyć tego, co sama potrafi. Pierwsza moja myśl, gdy dotrwałam do tego momentu: "Jak się skończy na tym, że się zakochają, to pójdę jutro do szkoły cała na różowo" (nienawidzę tego koloru). Kolejny dzień był bardzo różowy.
No błagam! To jest ten "długo oczekiwany film Jamesa Camerona"?! Dziękuję na przyszłość za jego długo oczekiwane filmy.

efekty specjalne
Tak, z pewnością ich nie bark.
Co nie zmienia faktu, a wręcz go podkreśla, że są kiczowate i beznadziejne. No przepraszam, ale sceny z tymi latającymi cokolwiek to było były okropne! Nie mówię nawet o ostrzelaniu tego całego drzewa Na'vi. No błagam, już Rambo IV, gdzie Stallone ledwo się rusza, ma lepsze efekty.

zgodność gatunku
Jedyny punkt, gdzie nie mogę się do niczego przyczepić. Definitywnie jest to sci-fi.

moje uwagi
Na "Avatar 2" nie mam zamiaru nawet patrzeć. Pierwszy jest okropnie spierniczony, chociaż pomysł był przyzwoity. Zbyt dużo naciągania, aktorzy nie potrafili do końca wczuć się w rolę. Momentami wyraźnie widać było, że grają a widzowi powinno się wydawać, że pokazany świat jest prawdziwy, wtedy film może zasługiwać na miano arcydzieła (oczywiście jeśli spełnia też inne kryteria i warunki). "Avatar" jest jedynie filmem sci-fi, w który uwierzyć są w stanie tylko dzieci.
Zupełnie nie przekonuje fakt, iż zarobił więcej od "Titanica". No przepraszam, jeśli o filmie rok przed jego premierą jest tak głośno, to chyba jasne że masa ludzi będzie chciała go zobaczyć w kinie. Jest to niestety strata czasu i pieniędzy.

Długo mogłabym jeszcze nawijać, lecz nie będę Was zanudzać. Końcowa ocena to naciągane 4/10, co i tak jest dobrym wynikiem. Film uzyskał go głównie za muzykę, pan James Horner ponownie się postarał.

Czy poleciłabym komuś "Avatar"? Nie. Chyba że wiedziałabym, iż jest miłośnikiem tego typu pseudo-hitów, które moje nerwy tylko szargają.
http://chomikuj.pl/Mephistopholes Wyślij prywatną wiadomość
!Tom_Riddle F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 21-04-2010 14:22
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

Nie spojrzałem na to z tej strony, a podobieństwo fabuły tych dwóch produkcji jest naprawdę uderzające! W tym, co mówisz jest bardzo wiele racji, ale jednak zostanę przy swoim sposobie interpretacji filmu.

Wspomne jeszcze o jednej rzeczy, czytając to uswiadomiłam sobie dlaczego oglądajac avatara miałam dziwne wrażenie że gdzieś to już widziałam.


Spodobało mi się to porównanie, ponieważ jest niezwykle trafne. Brawo dla CiebieUśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~karolina123 F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 21-04-2010 14:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1002
Ostrzeżeń: 0
Postów: 445
Data rejestracji: 07.12.08
Medale:
Brak

DziękiUśmiech
Mam nadzieje jednak ze podkreśliłam że to porównanie nie jest mojego autorstwa- po prostu kiedyś wpadłam na to w sieci i strasznie mnie rozbawiło.
No i dobrze że zostaniesz przy swojej bo każdy mam prawo go odbierac jak chce, film nie jest złym filmem, największym jego minusem jest poprostu to że scenariusz jest mało orginalny. No i jescze raz zaznacze że przesłanie filmu również bardzo mi sie podobaRozbawiony
__________________
"Co nie jest życiem, wykorzeniam
by kiedyś martwą nie umierać"

"Z punktu widzenia aerodynamiki
trzmiele nie maja prawa latać,
tyle że trzmiele o tym nie wiedzą,
wiec latają sobie dalej."

Edytowane przez karolina123 dnia 21-04-2010 14:55
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny W F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 04-05-2010 16:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 677
Ostrzeżeń: 1
Postów: 195
Data rejestracji: 21.04.09
Medale:
Brak

Do "Avatara" podeszłam nieco sceptycznie. Nie podobały mi się te niebieskie ludziki z reklam; poza tym byłam przekonana, że sukces tego filmu opiera się na sukcesie poprzedniego wielkiego hitu Jamesa Camerona - "Titianic". Jednak pewnego wieczora moja rodzinka zaczęła oglądać tenże film. Przysiadłam się z nudów i, nie powiem, wciągnęła mnie ta historia. "Avatar" nie jest ciekawszy od "Titanica", jednak można go spokojnie obejrzeć z zadowoleniem.
__________________
"Miłość kpi sobie z rozsądku,
I w tym jej urok i piękno."

Andrzej Sapkowski
Wyślij prywatną wiadomość
!Tom_Riddle F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 04-05-2010 16:08
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

No to jest racjaUśmiech Nie można porównać Avatara z takim dziełem jak Titanic. A ludziki są fajneRozbawiony niebieściutkieUśmiech Początkowo też byłem sceptyczny, ale kiedy zobaczyłem film byłem zauroczony - wspaniała opowieść o miłości, poświęceniu i przywiązaniu! I najważniejsze o prawdziwej naturze człowieka!
Wyślij prywatną wiadomość
~muchor F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 07-05-2010 18:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1854
Ostrzeżeń: 3
Postów: 476
Data rejestracji: 04.03.10
Medale:
Brak

Ja nie chciałam na niego iść, ale koleżanki mnie zaciągnęły. I okazało się, że film jest po prostu boski! Leciała mi krew z nosa przez pierwsze 30 min., a przez ostatnią godzinę chciało mi się tak szczać, jak jeszcze nigdy, ale opłacało się!
__________________
truskawkaUśmiech


Pozrowinia dla: Lady Cat, Yoyo, Pyflame, Ta sama maggie, Maladie, Mooll, Silencia, Arya, Wióra, Tom Riddle, Hermionka, Lapa, Lori Lemonberry, Lady House, Lena Luna, Lily Potter, Buczek, Bloo, Aniutek96, Pandora, Deprimo Corfingo, Bonnie131, Malkontentka, Polami, Buka, Agnes Black, Imbecile, Ginny004, Robbotto, Ginny Ruda i Narciss.
No i oczywiście ukłony w stronę sprawiedliwej Czary.
Oraz dla wszystkich miłych użytkowników Hogsmeade.

Edytowane przez Cathy dnia 07-05-2010 23:10
Wyślij prywatną wiadomość
~Lori_Lemonberry F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 08-06-2010 17:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1217
Ostrzeżeń: 1
Postów: 188
Data rejestracji: 29.03.10
Medale:
Brak

Film jest super! Może fabuła nie jest jakaś wyszukana (w Titanicu też nie była!), ale film jest zrobiony naprawdę dobrze. Efekty są po prostu wspaniałe! Bardzo spodobało mi się ukazanie innej planety - Pandory. Była na prawdę bajecznie kolorowa! Byłam na "Avatarze" tylko raz, ale bardzo chętnie obejrzałabym go jeszcze kilka razy Uśmiech.
__________________
"Nie znasz składu powietrza, którym oddychasz, to powietrze cię zabija"
Wyślij prywatną wiadomość
~Bloo F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 11-06-2010 19:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1390
Ostrzeżeń: 0
Postów: 220
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

Hmmm, czy Avatar jest taki super-ekstra-bomba-szał?
No nie wiem. Pooglądałam go, będąc raczej sceptycznie do filmu nastawiona. Mogę napisać, że ogólnie mi się podobał, chociaż na kolana mnie nie powalił. Ogólnie rzecz ujmując, miałam wrażenie, że oglądam inną wersję Pocahontas. Ale doceniam ten film, bo pokazuje istotny problem. Mianowicie, do czego zdolny jest posunąć się człowiek, jeśli chce zdobyć to, na czym mu zależy.
__________________
"Życie nie jest idealne, Człowieku-Wiadro"
T. Pratchett
rupieciarnia.xaa.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Arya F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 11-06-2010 21:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2442
Ostrzeżeń: 0
Postów: 372
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Fil jest świetny, a te efekty. Od razu wiedziałam -głownie po recenzjach - że będzie to coś niezwykłego. I nie zawiodłam się. Genialny, nie dziwię się, że zbił fortunę. Po prostu świetny, tyle mam do powiedzenia. : ]
__________________
Jedynie w pogoni za perfekcją możemy zrobić jakiś znaczący krok do przodu
http://lubimyczytac.pl/profil/9166/arya Wyślij prywatną wiadomość
~wiktordogan F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 23-07-2010 11:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 241
Ostrzeżeń: 3
Postów: 226
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Mam w domu na DVD. "Avatar" to jeden z moich ulubionych filmów. Oceniłbym go 10/10. Polecam obejrzeć. Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Vivienn F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2010 22:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 127
Data rejestracji: 20.08.10
Medale:
Brak

Przereklamowany film.Naprawdę.Dla mnie nie było w nim nic fajnego.Nic a nic.I zawsze Avatar bedzie mi się źle kojarzył.
Nie powalił mnie.


________________________________________________

Pozdrawiam Mooll ;p
Edytowane przez Vivienn dnia 28-08-2010 22:20
Wyślij prywatną wiadomość
~Dagamara18 F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 02-12-2011 07:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 688
Ostrzeżeń: 0
Postów: 284
Data rejestracji: 02.10.11
Medale:
Brak

Najlepszy film jaki oglądałamUśmiechGdy szłam do kina na ten film nie spodziewałam się że zrobi na mnie takie wrażenieUśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~dark shadow F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 08-12-2011 17:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Film jest wspaniały. Pełen akcji i świetnie wykonanych efektów specjalnych. Uwielbiam go pod praktycznie każdym względem.
Mam go na DVD i polecam wszystkim
__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT