Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 189
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» After school
Drukuj temat · After school
~uolkaa F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 22:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 15
Ostrzeżeń: 0
Postów: 12
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

po szkole..rzucam torbę w kąt siadam na kompa..jem obiad chwiluńkę oglądnę telewizję idę na deche wracam 21.oo jem kolację znowu na kompie posiedzę i idę spać ;d
Wyślij prywatną wiadomość
~Cherry F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 22:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1153
Ostrzeżeń: 2
Postów: 241
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

w piątki zwykle nie wracam od razu do domu i szlajam się po okolicy z moją przyjaciółką. ;d
w normalny dzień to po przyjściu jem jakiś obiad, potem odrabiam lekcje, a wieczorem siedzę w necie. ;>
no chyba, że nikogo nie ma w domu i brat nie zajmuje kompa to rzucam torbę i od razu do komputera. xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona_Lily_tusia F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 16:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Gryffindoru
Punktów: 431
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja najpierw zjadam obiad, a później oglądam telewizję lub włączam kompa. Po 16 odrabiam lekcjęJęzyk
__________________
hogsmeade.pl/images/hat/gryffindorm.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Katherina F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 16:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gracz Quidditcha Ravenclawu
Punktów: 127
Ostrzeżeń: 0
Postów: 23
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

To zależy od tego czy wracam wcześniej, czy później i jak zapchany mam następny dzień. Ale zwykle po powrocie jem obiad i albo siedzę przy komputerze albo oglądam telewizję albo czytam. Lekcje, jeśli jakieś są, to dopiero wieczorem, większość i tak odrabiam w pociągu. Jedynie jeśli mam jakiś poważny sprawdzian to biorę się za to zaraz po powrocie do domu
__________________
Nie bójcie się przyjaciół.
Przyjaciele mogą was tylko zdradzić.
Nie bójcie się wrogów.
Wrogowie mogą was tylko zabić.
Bójcie się ludzi obojętnych.
Oni nie zdradzają ani nie zabijają,
ale to za ich milczącą zgodą
dzieje się zdrada i zabijanie.


Bezużyteczną rzeczą jest uczyć się, lecz nie myśleć,
a niebezpieczną myśleć i nie uczyć się.
Wyślij prywatną wiadomość
~Fretka F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 15:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 113
Ostrzeżeń: 0
Postów: 12
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Po lekcjach, albo zostaje jeszcze trochę przed szkołą ze znajomymi i się wydurniamy, albo gdzieś idziemy, jeśli jest ładna pogoda to do parku, jeśli nie, cóż, uruchamiamy wyobraźnie. Za to jeśli mam zły humor to od razu po dzwonku idę do szatni po rzeczy, rzucam wszystkim krótkie "pa" i lecę do domu. Włączam komputer i albo wchodzę na hogs, albo sobie szperam w necie. Jeśli mam akurat jakąś ciekawą książkę pod ręką to se poczytam. Czasem pogapię się w telewizor. Normalka. Lekcji po szkole nie odrabiam raczej nigdy.
__________________
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,
ale wspólnym patrzeniu w jednym kierunku.


Antoine de Saint-Exupery
Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 16:13
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

To zależy, którym autobusem wracam do domu. Jeżeli tym późniejszym, to zwykle chodzę po sklepach ze znajomymi, czasem zahaczymy o pizzerię lub budkę z lodami. Jak już (wreszcie) uda mi się dowlec do domu, pierwsze co robię, to włączam komputer. Sprawdzam, co nowego słychać na portalach, które odwiedzam regularnie, jak rzuci mi się w oczy jakiś ciekawy temat na forum, to wrzucam go do zakładek, żeby się później wypowiedzieć.
Loguję się na gg, zostawiam kompa i idę na obiad. Jeśli tego dnia gotuje babcia, to obiad mam przygotowany na stole, jeżeli mama, to pewnie nie zjem, bo mi nie będzie smakował.
Po obiedzie biorę torbę i patrzę co mam zadane na następny dzień, wypisuję wszystko na kartce, biorę potrzebne zeszyty i książki z biurka, i z tym wszystkim rozkładam się na łóżku. Później siedzę na kompie, od czasu do czasu zaglądam w zeszyty i próbuję się skupić na zadaniu. Czasem uda mi się odrobić wszystko, czasem nic.
Ok. 22 00 idę do łazienki, jak wracam, siedzę jak kompie do północy, czasem trochę dłużej.
Tyle.
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac

Edytowane przez Delirantka dnia 14-06-2009 17:45
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 20:59
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

W tym roku na szczęścia mam dużo więcej czasu po szkole, bo też dużo wcześniej kończę lekcje. Jak już wrócę to standardowo włączam komputer, rzucam okiem na forum. W końcu zostaje zmuszona do zejścia na obiad, którego i tak prawie nigdy nie jem, bo zazwyczaj mi nie smakuje albo nie jestem głodna. Później znów komputer aż w końcu próbuję wziąć się za odrabianie lekcji. Zazwyczaj tylko próbuje, bo jak już wyciągnę wszystko z torby to okazuje się, że potrzebne zbiory zadań zostawiłam w szafce w szkole (dziś zostawiłam matmę ;f). Jedynie chemii i biologii zawsze pilnuje, bo mi zależy. Nigdy nie zostawiam lekcji na wieczór, bo wtedy bym w życiu nic nie odrobiła. Teraz to jeszcze mam w miarę luzy, ale jak za niedługo zacznie się prawdziwa szkoła to będzie jedna wielka masakra. A swoją drogą rozbawiło mnie zdanie:

Albo zabieracie się za odrabianie lekcji, żeby miec wolne popołudnie?


Gdybym ja chciała odrobić wszyyyyystko, co mi zadają i jeszcze się wszystkiego nauczyć to może bym miała wolne późnym (bardzo późnym) wieczorem, ale na pewno nie w południe.
Edytowane przez Ariana dnia 22-10-2008 14:50
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 20:55
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Gdy wracam ze szkoły, i tak jest wieczór albo prawie-wieczór [16Kotecek0 lub 18:00], więc ide do lekcji. Sama matematyka zajmuje mi jakieś 1,5 godziny [rozszerzona Tooth ], inne przedmioty zajmują mi ok. 10-30 minut. Razem to daje odrabianie lekcji do 19-20. Potem francuski [ok. 20 minut], TV, sudoku i tak do 23Kotecek0. A w szkole i tak zostanie coś do przepisania, 'bo nie umiałam zrobić tego w domu' hjehje...
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 21:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

W tym roku mam sporo lekcji i nie wracam wcześniej niż o 15.00. Kiedy przychodzę to jem obiad potem biorę się do lekcji które kończe odrabiać między 17.00 a 18.30. potem przeważnie wchodzę na neta i na hogs lub słucham muzy (często jedno i drugie). Wieczorem oglądam jakiś dobry film w TV a jak nie ma nic ciekawego to czytam jakąś fajną książkę.
__________________
"Music the great communicator..."
Wyślij prywatną wiadomość
~sebulba F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 21:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 282
Ostrzeżeń: 0
Postów: 25
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Po szkole od razu idę poszlajać się po mieście z jakieś 2-3h i robimy różne zlewki ze znajomymi. Następnie wracam do domu i odpalam kompa. Posłucham muzyki czy coś i próbuję się czegoś nauczyć na następny dzień co mi niezbyt wychodzi, ale wiadomo że chęci się liczą ^.^ Właściwie to wszystko co robię po lekcjach xd
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 21:26
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ja jakoś nie mam wytyczonych zajęć co robię po szkolę. Jedynie co to robie lekcje (czasem) a potem to już co chcę.
Chcę na dwór, leci mój ulubiony serial to oglądam go a jak mam kaprycho na słuchanie muzyki to ją słucham.
Ale najczęściej to wypadam na dwór przed blok żeby pogadać z kumpelami a jak nie mam humoru to i mogę cały dzień przesiedzieć w domu przy kompie i nic mnie nie wzrusza.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 21:46
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Staram się jak najwcześniej wrócić ze szkoły, zaczynając od tego. Później jem obiad lub - jak kto woli - piję herbatę. Do 16 siedzę na fotelu, oglądając TV i próbując starać się nie usnąć. Nie zawsze mi to wychodzi, ale kij, liczą się chęci.
Koło 17:20, kiedy już wstanę albo pozbieram się, po TeleexPressie, wchodzę na górę, w międzyczasie zaparzając sobie herbatę, wypakowuję książki i zeszyty i... uczę się!! I do 19, 20, 21 siedzę nad zadaniami, pijąc herbatę. Później idę myć głowę, włączam komputer, po 22:15 mogę się myć [powód: wtedy woda osiąga maksymalną temperaturę] po 23, 24 kładę się spać. Ale zanim ja się położę spać.. Pakuję się, rozczesuję wilgotne włosy, kremuję ręce, przygotowuję sobie ubrania na następny dzień. Po ponad 15 minutach mogę spokojnie położyć się spać, ze świadomością, że CHYBA wszystko zrobiłam, i następny dzień mogę zacząć spokojnie. [prawie]
Edytowane przez Lady Gaga dnia 18-12-2009 22:31
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 12:07
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Pierwszą rzeczą jaką robię, gdy wrócę ze szkoły jest włączenie komputera. Potem dopiero ściągam buty, odkładam plecak... Następnie włączam potrzebne rzeczy - winamp, czat, gygy, firefox. W firefoksie odpalam potrzebne strony - hogs, enka, fbl, poczta, last. I idę zrobić sobie herbatę, odgrzać obiad... Jem. I jeśli mam czas, to potem do końca dnia korzystam z komputera, ale jednocześnie robię też inne rzeczy... np. rysuję, czytam etc. Zadania domowe, naukę, najczęściej zostawiam na następny dzień szkoły. Przerwy, lekcje etc... Wtedy mam dużo czasu. Chyba, że wiem, że na następny dzień mam za dużo nauki i wiem, że nie zdążę w szkole... wtedy około 23 wezmę sobie podręcznik zacznę czytać i po 15 minutach stwierdzę, że chce mi się spać... więc go odkładam i śpię. Język
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Variety F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 12:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 230
Ostrzeżeń: 1
Postów: 35
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Powiem tak: po szkole (gimnazjum konkretniej) zazwyczaj wracam na szybcika do domu, przekąszam coś i biegnę do muzyka, w którym siedzę coś koło 4 godzin. Wieczorem nie mam siły na nic pożytecznego, więc siadam przed komputerem, telewizorem lub czytam jakąś wcześniej wypożyczoną książkę. Jem obiadokolację, biorę odprężającą kąpiel, myję zęby, czytam przed snem i zasypiam około 22.15/30 ;]
__________________
Życie stanie się piękne niczym diament tylko wtedy,
gdy ktoś bliski je oszlifuje... bez niego życie jest zamknięte...


VARIETY = HERM-ASIA
Wyślij prywatną wiadomość
N
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 14-10-2008 10:11
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Ja wracam ze szkoły i to wygląda tak: plecak rzucony na kanapę, kurtka i buty też byle gdzie rzucone. Odpalam kompa. I jem. Podjadam, podżeram, wcinam- jak kto woli. A co? Jak to , co ! xD . Niezdrowe przekąski, tzw, "zapychacze". Czyli: krakersy, chipsy, precelki, słone paluszki, landrynki, Bake Rollsy xD, cukierki xD. A źle nie wyglądam Język. (Umieściłem fotkę, brzuszka chyba nie widać xD). Ale komputer to od razu włączam xD.
Wyślij prywatną wiadomość
~Yennefer F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 14-10-2008 10:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1801
Ostrzeżeń: 3
Postów: 503
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja ściągam plecak wciskam go pod łóżko (zemsta Rozbawiony ) i kładę się na nim (na łóżku). Leżę tak przez 5min potem napadam na lodówkę Rozbawiony. Po spożyciu zawartości tego wspaniałego urządzenia odpalam kompa i sprawdzam naszą-klasę, pudelka, Hogs, e-mail'a... Później biorę się za lekcje. Właściwie to tyle.
__________________
i38.tinypic.com/adj1tv.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady James F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 18-10-2008 22:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

after school wracam do internatu, wcinam obiadek, godzinka czasu wolnego, który zwykle przeznaczam na spacery, potem nauka, wieczorem czasem jaki~ś wypad do kina z koleżankami, a najczęściej jestem zbyt zmęczona aby gdziekolwiek wychodzic, wiec klade sie wczesnie do lozka Oczko
__________________

Żeby docenić wartość jednego roku,
zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy.
Żeby docenić wartość miesiąca,
spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie.
Żeby docenić wartość godziny,
zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć.
Żeby docenić wartość minuty,
zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot.
Żeby docenić wartość sekundy,
zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek.
Żeby docenić wartość setnej sekundy,
zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal.
Czas na nikogo nie czeka.
Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy.
Dziel go ze szczególnym człowiekiem
- będzie jeszcze więcej wart.
Wyślij prywatną wiadomość
~sweetana F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 15:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 66
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 20.09.08
Medale:
Brak

Ja to prowadzę bardzo szybki tryb życia xD Wracam ze szkoły do domu , zawsze jak najszybciej... Szykuje sobie ciuchy na trening i jem obiad. Po obiedzie biorę torbę i szybko jadę na trening... Po powrocie już mi się nic nie chce ;f ale muszę się zmusić do zrobienia lekcji... Po odrobieniu lekcji siadam na kompa... mniej więcej do 20... I tak mi mija dzień xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Empathy F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 16:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 339
Ostrzeżeń: 1
Postów: 83
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Po szkole przeważnie wpadam do domu rzucam plecak, gdzieś w biegu złoże łóżko i zjem kanapkę a jak dobrze pójdzie zdążę odrobić parę zadań domowych i jest koło 16 wychodzę gdzieś na powietrze ze znajomymi. Wracam koło 20 i wtedy panikuję, mniej więcej:,, o nie jutro pyta z historii ja nic nie potrafię, jej jak mi się nie chce błagam żeby mnie jutro nie spytała a przysięgam że na następny raz sie nauczę''. Typowe. Wchodzę na kompa rozglądam się na kilku forach, czasami przeczytam jakiś fan fick. Jak jest coś wartego mojej uwagi w telewizji to nawet obejrzę. Idę się myć i wskakuję do łóżeczka z książką w ręku i tak jakoś zasypiam ok 23.
__________________
,,Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem.''
Kurt Cobain
Wyślij prywatną wiadomość
~Tanya F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 17:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5038
Ostrzeżeń: 0
Postów: 355
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

U mnie zwykle wygląda to tak: wchodzę do domu, kieruję się w stronę pokoju. Tam z wielką odrazą w oczach rzucam plecak obok biurka, zmieniam ubrania i idę do kuchni. Jeżeli jest obiad to jem, jeżeli nie ma to robię sobie w dużym kubku kawę lub herbatę i wracam tam skąd przyszłam. Siadam przy biurku, zastanawiam się ile mam nauki na następny dzień, pakuję plecak, wypijam herbatę/kawę. Jeśli istnieje taka sytuacja, że mam dostęp do kompa (czyt. nie ma brata w domu), to włączam go, załatwiam to co miałam do załatwienia, po czym idę na TV i jednocześnie odpoczywam. A potem przychodzi czas na naukę. Około godziny 22 idę się kąpać, następnie lulu. Mniej więcej tak to wygląda Język
__________________
s3.amazonaws.com/hottopic_shockhound_production/images/20817/67557_GunsNRoses_003.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT