Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 183
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Sport
»»» Skoki narciarskie
Jesteś fanem skoków narciarskich?
Tak, oczywiście. Tak, oczywiście. 72%[39 głosów]
Nie, nie interesuję się tym sportem. Nie, nie interesuję się tym sportem. 28%[15 głosów]
Głosów ogółem : 54
Drukuj temat · Skoki narciarskie
~about F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 25-12-2009 20:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

Małysz, Stoch, Romøren, Kofler,Küttel, Ahonen, Schmitt, Schlierenzauer i Amman to nazwiska znane wszystkim kibicom skoków narciarskich. Czy jest to sport bliski Waszym sercom? Czy z zapartym tchem oglądacie transmisje w telewizji i kibicujecie polskim reprezentantom? Uważacie ten sport za interesujący, a może wręcz przeciwnie? Jaki skoczek zyskał waszą sympatię? Zapraszam do dyskusji.
__________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.

Albert Einstein

Edytowane przez raven dnia 03-04-2013 20:20
Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 25-12-2009 22:12
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

Skoki oglądam sporadycznie - gdy już nic ciekawego nie ma w telewizji, to obejrzę jak skaczą te Małysze.
Kibicuje Polakom.
Ten sport nawet mnie interesuje, ale nie aż tak fascynuje.
Wyślij prywatną wiadomość
~hermiona111 F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 25-12-2009 22:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -119
Ostrzeżeń: 3
Postów: 48
Data rejestracji: 10.12.09
Medale:
Brak

Ja bardzo lubię oglądać skoki. Szczególnie wtedy gdy Małysz jest w formieUśmiech Choć ostatnio Stochowi coraz lepiej idzie. Zapraszam do oglądania turnieju czterech skoczni, start we wtorekUśmiech
__________________
Co ja takiego robię, że dostaję co chwilę ostrzeżenia???
Wyślij prywatną wiadomość
~gosiaka1410 F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 25-12-2009 22:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 91
Ostrzeżeń: 0
Postów: 23
Data rejestracji: 25.11.09
Medale:
Brak

Kiedyś skoki narciarskie oglądałam bardzo zawzięcie. Ale jakoś tak rok temu mi przeszło. Znudziło mi się. Owszem, zerknę, kto jak skoczył, które miejsce zajął, ale to już tylko z przyzwyczajenia, nie z ciekawości. Może dlatego, że Polacy słabiej skaczą,że Małysz nie ma już wyników takich, jak parę lat wcześniej. A może zwyczajnie mi się "przejadło"?
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2010 12:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Osobiście uważam, że kiedyś w większości polskich domów oglądano skoki narciarskie, czego powodem były zwycięstwo naszego rodaka Adama Małysza. W moim domu oczywiście też tak było i oglądanie skoków dawało mi dużą radość. Ale nic nie trwa wiecznie, tak samo wiecznie nie trwa dobra passa i forma, więc pan Adam już nie skacze tak świetnie jak kiedyś. Lecz i tak go podziwiam, bo wiele osiągnął i zgromadził wielu przed telewizorami, a także rozpropagował ten sport w Polsce. Skoki stracił trochę na wartości, kiedy triumfów nie święcą juz Polacy, ale ja osobiście lubię czasami oglądnąć w zimowe wieczory skoki. A że czas i parę innych czynników nie zawsze dopisują, to robię to coraz rzadziej, a szkoda ( -;
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
~kapsiutek F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2010 12:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1475
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

jak już kilkakrotnie podkreślałam: nie znoszę zimy. jednak uwielbiam oglądać skoki narciarskie. jest w tym sporcie coś fascynującego, coś takiego... niezwykłego. najbardziej kibicuję Gregorowi Schlierenzauer'owi. uważam, że ma wielki talent i powinien go wykorzystać.
__________________
She's freaky and she knows it
She's freaky, but I like it!
Justin Timberlake
Wyślij prywatną wiadomość
~Lapa F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2010 13:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2607
Ostrzeżeń: 0
Postów: 257
Data rejestracji: 01.05.09
Medale:
Brak

Ja bardzo lubię skoki narciarskie. Niektórzy uważają, że to sport, który oglądają wyłącznie dziadkowie, ponieważ nie ma w nim piłki.
Moim ulubionym skoczkiem na tę chwilę jest George Schlierenzauer.
Fajny, młody skoczek, do którego należy najbliższa przyszłość tego sportu (nie zdziwi mnie jak wygra olimpiadę). Mam nadzieje, że Polacy teraz nie zawiodą.
__________________
Nikt nie umiera bez utraty dziewictwa.
Życie pier***li nas wszystkich

Kurt Cobain
Wyślij prywatną wiadomość
~about F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 09-02-2010 19:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

Mhm. Czas na moją wypowiedź.

Skoki narciarskie kocham. I to od dawna. Miłością czysto platoniczną. Oczywiście jest to kolejny sport, który polubiłam dzięki mojemu niezastąpionemu tacie i mojej kochanej mamie. Od małego obserwuję je z zapartym tchem. Fakt faktem, że Małysz już nie triumfuje i nie deklasuje swoich rywali tak jak kiedyś, jednak nadal trzyma się przy tych najlepszych.

Osobiście czekam bardzo na ZIO. Może tam Adam pokaże nam to, na co go stać? Może wreszcie się "odblokuje" i "złapie luzu" (jak to mówi Szczęsny) na rozbiegu? Trzymam także kciuki za resztę naszej kadry: za Stocha i Miętusa zwłaszcza. Mam nadzieję, że w drużynówce się nie skompromitujemy.

Ulubieńcy...nie była bym sobą, gdybym nie napisała Małysza. Któż go nie lubi? Prosty facet, do tego z talentem i wielkimi ambicjami. Darzę sympatią także Schlierenzauera i Ammana. Ostatnio coraz lepiej prezentuje się Kranjec.
__________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.

Albert Einstein
Wyślij prywatną wiadomość
~hermiona27 F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 09-02-2010 20:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 290
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 01.01.10
Medale:
Brak

Lubię skoki. Jestem kibicem i nawet byłam kiedyś na letnim Grand Prix w Zakopanem na Wielkiej Krokwi. Kibicujmy Małyszowi, by zdobył medal na olimpiadzie w VancouverUśmiech NAPRZÓD ADAM!!!
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 09-02-2010 20:34
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Adaś ostatnio ma formę, więc może się to zakończyć medalem, ale... jak Amman i Schliri dostaną boom formy, to oj, wątpię w sukces naszego reprezentanta.
Tak btw. Austriacy ociupinkę słabiej, już nie tacy terminatorzy, jak na początku sezonu O_o
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~Loonyy F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2010 18:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1752
Ostrzeżeń: 3
Postów: 419
Data rejestracji: 18.03.10
Medale:
Brak

Skoki oglądam. Bo kocham narty. W tym roku kiedy wracałam właśnie z nich to leciały skoki, to się zatrzymaliśmy po drodze, w najbliższym motelu przy autostradzie w Niemczech i oglądaliśmy. Odbiór nie był najlepszy, ale wszyscy siedzieli w jednym pokoju i śledzili. A potem dwa dni dyskutowania na ten temat. Kocham ten czas..
__________________
Nigdy nie mogłam pogodzić się z kreowaniem mnie na symbol seksu. Z seksu uczyniono przedmiot. Nienawidzę myśli, że mam być przedmiotem.
Bóg umiera jeśli go nie kochamy, ale ja nie umarłam, choć nikt mnie nie kochał.
www.photoblog.pl/loonyy Wyślij prywatną wiadomość
~Malkontentka F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 25-06-2010 17:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Ech... skoki to chyba najnudniejszy sport(oprucz F1 oczywiście). Nie jestem w stanie tego oglądać. Lubie wiedzieć kto wygrał i który jest Małysz, ale to tyle jeśli chodzi o moje zainteresowanie tym sportem. A jeśli chodzi o ulubionego skoczka to chyba Simon Amman, bo dużo wygrywał Jęzor
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
!Tom_Riddle F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 26-06-2010 19:11
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

W ankiecie zaznaczyłem, że nie interesuję się skokami narciarskimi, ale to nie do końca prawda (brakowało mi czegoś pośrodku). Nie śledzę z zapartym tchem całego Pucharu Świata, ale oczywiście kibicuję naszym reprezentantom - zawsze. Nie mam ulubionego zawodnika, chociaż kibicuję nikomu innemu tylko MałyszowiUśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2011 22:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Skokami narciarskimi zaraził mnie tata kiedy byłam mała. Do tej pory uwielbiam oglądać je w telewizji. Bardzo lubię wszystkich skoczków, cenię Kamila Stocha, ale najbardziej lubię Noriakiego Kasai i Thomasa Morgensterna. Kasai to obecnie najstarszy skoczek skaczący w Pucharze Świata, a Thomas Morgenstern to dwukrotny mistrz świata, który nie puszy się swoimi sukcesami. Oby dwoje są bardzo sympatyczni, mają wielu fanów i zyskują uznanie na całym świecie.
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~potterfanka F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2011 22:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 514
Ostrzeżeń: 1
Postów: 186
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Zima. Święta i ferie łączyły się nieodzownie z Leć Adaś, Leć !

Podobnie jak Lady Bellatrix i about, skokami zaraził mnie tata. Wszak nie rozumiałam zasad, jednak fascynowały mnie te wyczyny skoczków. Ale przede wszystkim, dla mnie skoki to jedyny tak emocjonujący sport. Nie interesują mnie mecze piłki nożnej ani ręcznej, ani biathlon, ani slalom gigant. Ale kiedy oglądam skoki potrafię słaniać się po podłodze krzycząc nazwisko sportowca, albo dmuchać w ekran, żeby polak dalej skoczył. Albo krzyczeć `spadaj, spadaj !` kiedy skacze Morgenstern lub Ahonen ; )

Bardzo żałuję, że nasz Orzełek z Wisły zakończył karierę. Skoki już nigdy nie będą takie same, niestety.
__________________
die.
beacuse when you die - you born backwards.

myanimelist.net/signature/cooky_.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2011 22:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Małyszowi starczy sukcesów, teraz kolej na Stocha. Mam nadzieję, że pobije Małysza na głowę. Trzymam za niego kciuki.
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~RedQueen F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2011 08:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Horkruks
Punktów: 7249
Ostrzeżeń: 0
Postów: 543
Data rejestracji: 11.01.11
Medale:
Brak

Skoki narciarskie to jedyny sport który lubię oglądać w telewizji. Od zawsze kibicowałam Małyszowi, a teraz kiedy zakończył skakanie, będę kibicowała Stochowi. Ten sport zawsze wzbudzał we mnie duże emocje, szczególnie na mistrzostwach świata ;D
__________________
Masz pytanie do mnie? Kotecek
http://hogsmeade....rowstart=0
Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily35 F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2011 11:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 219
Ostrzeżeń: 3
Postów: 165
Data rejestracji: 13.02.11
Medale:
Brak

Małysz zakończył karierę, więc przestałam oglądać skoki ;-( Oglądałam to tylko ze względu na Małysza. Ogólnie nie przepadam za tym sportem.
__________________
Pozdrowienia dla Stivi i dla Albus_Dumbledore
Inne osoby, które pozdrawiam: Adriene, Effy, Sailor Mars, Lady House, fanka98, Anchelee, LilyPotter, RazorBMW, oraz wszystkich, którzy pozdrawiają mnie!!!

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"

"- A co mi dasz w zamian, Severusie?
- W zamian?... [...] Wszystko."


"Czemu cię martwi Sam-Wiesz-Kto? Zatroszcz się lepiej o Q-PY-BLOK. Powszechne zatwardzenie ściskające siedzenie."
;-)


"- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem."
Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 14-09-2011 14:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

Bardzo lubię oglądać skoki narciarskie. Wg większości mojej rodziny skoki to tylko Małysz, a skoro już skończył karierę to nie ma po co oglądać, jednak ja uważam inaczej.
Skoki są właściwie jedynym sportem, który lubię oglądać.
Wyślij prywatną wiadomość
~gabrysia6210 F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 14-09-2011 14:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 262
Ostrzeżeń: 2
Postów: 151
Data rejestracji: 16.08.11
Medale:
Brak

Moim zdaniem gdy Małysz odszedł na emeryturę dla mnie skoki narciarskie nagle straciły sens.
__________________
Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi.

-Pan Rogacz zgadza się z panem Lunatykiem i pragnie dodać, że profesor Snape jest wrednym głupolem.

-Pan Łapa pragnie wyrazić swoje zdumienie, jak taki kretyn mógł zostać profesorem.

-Pan Glizdogon życzy profesorowi Snape'owi miłego dnia i radzi mu umyć włosy, bo kleją się od łoju.

Bystrości Krukonów

Lojalności Puchonów

Sprytu Ślizgonów

Naucz nas Gryffindorze!
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT