Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 770
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Fryzura i kolor włosów.
Drukuj temat · Fryzura i kolor włosów.
~Rose Granger F
Dodany dnia 31-08-2011 15:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1200
Ostrzeżeń: 0
Postów: 161
Data rejestracji: 25.02.11
Medale:
Brak

Jeśli o mnie chodzi jestem brunetką, która jeszcze niedawno miała wielkie plany pozbycia się swoich długich włosów, a skończyło się na tym, że teraz sięgają jej one już prawie poza łopatki. Są nieznośnie proste, nienawidzą gumek, frotek, opasek i ogólnego krępowania ich czymkolwiek, co mnie zawsze trochę denerwowało.

Co do fryzury najczęściej mam rozpuszczone, jeżeli już wiążę je w jakikolwiek sposób, to albo zwykły kucyk, albo jakoś tak niedbale związane... nie lubię wymyślnych fryzur.
http://magnolia--crescent.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Karma Chameleon 20 F
Dodany dnia 31-08-2011 15:42
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 598
Ostrzeżeń: 4
Postów: 362
Data rejestracji: 14.07.11
Medale:
Brak

Jestem blondynką. I mam długie włosy. Czasami moja przysłowiowa głupota się objawia, przy konwersacji z osobami starszymi ode mnie. Rozbawiony I włosy są kręcone jak u barana. Kocham je, choć trudno je rozczesać.
__________________
No hej hej, witaj, drogi Gościu
Lubię Cię :*

Edytowane przez Karma Chameleon 20 dnia 31-08-2011 15:43
Wyślij prywatną wiadomość
~Sigyn F
Dodany dnia 31-08-2011 16:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2207
Ostrzeżeń: 0
Postów: 286
Data rejestracji: 29.08.11
Medale:
Medal

Zawsze miałam długie włosy. Gdy szłam do komunii sięgały mi do ud. Było mi je bardzo ciężko wyczesać, ale wtedy tym zajmowała się mama Uśmiech teraz włosy też mam długie, ale nie aż tak. no i są pocieniowane dość mocno, ale tak, żeby dało się je związać . Jak na razie nie mam zamiaru ich ścinać. Co do koloru to są ciemno brązowe z ciemnymi blond pasemkami ( naturalnymi). Bardzo chciałabym mieć rude. No i myślałam nad przefarbowaniem, ale u mnie w szkole nie wolno farbować włosów, no chyba, że na kolor zbliżony do naturalnego, a ten bynajmniej nim nie jest. Włosy mam dość mocno pofalowane no i oczywiście mam grzywkęUśmiech na prawym boku ..Uśmiech
__________________
Zapraszam do mojego FF Rozbawiony http://hogsmeade....ost_165764

30.media.tumblr.com/tumblr_ltin0sxksi1qfqjxao3_250.gif

Pozdrawiam Cię drogi Gościu Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~CeCe F
Dodany dnia 18-09-2011 10:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Animag Kruk
Punktów: 562
Ostrzeżeń: 2
Postów: 269
Data rejestracji: 09.08.11
Medale:
Brak

Martucha-Zazdroszczę ci! zawsze chciałam być ruda! i mieć piegi...ale za to jestem brunetką. Mam raczej przeciętną urodę. Włosy nie są tak intensywnie brązowe..tylko takie raczej w kolorze mlecznej czekolady. Długość...do klatki piersiowej. strasznie szybko się przetłuszczają! i to jest minus...bardzo bym chciała sobie ufarbować na rudy. A;e taki bardziej intensywny. W życiu nie pomarańczowy! Ale mama mówi mi często żebym przefarbowała się na blond..wiecie nie jestem za bardzo inteligentna Oczko
__________________
Duchy, strzygi i upiory,
Dziś harcują, toczą spory.
Kogo to dziś upolują,
Komu figla zaserwują.
Duchów tych się trzeba bać,
Nie wiesz, co się może stać!

www.gifownik.pl/gify_new1/swieta/hallowen/9.gif

Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie...

Kłotnia Lily i Snape'a
Była noc. Lily w koszuli nocnej stała z założonymi rękami przed portretem Grubej
Damy u wejścia do Wieży Gryffindoru.
- Przyszłam tylko dlatego, bo Mary powiedziała mi o twojej groźbie, że będziesz tu
spać.
- Tak. I zrobiłbym to. Nigdy nie chciałem nazwać cię szlamą, po prostu...
- Wymknęło ci się? - W głosie Lily nie było współczucia. - Już za późno. Usprawiedliwiałam cię przez całe lata. Nikt z moich przyjaciół nie rozumie, dlaczego w ogóle z tobą rozmawiam. Z tobą i twoimi kolegami, śmierciożercami. Widzisz, nawet nie zaprzeczasz! Nawet nie zaprzeczasz, kim zamierzacie się stać! Nie możecie się doczekać, aż dołączycie do Sam - Wiesz - Kogo, prawda?

Pozdrowionka dla drogi Gościu<3
Wyślij prywatną wiadomość
~Raksha F
Dodany dnia 28-09-2011 19:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 585
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 05.08.10
Medale:
Brak

Nie wyróżniam się za bardzo - brunetka, długie włosy, zwykle rozpuszczone. Nic wielkiego, bo i po co. Szczerze mówiąc wolę krótkie włosy, ewentualnie nieco wystające poza ramiona, wycieniowane i z grzywką na jedno oko, ale od pewnego incydentu odmawiam pójścia do fryzjera. No i moje włosy mają w sobie to coś, że nienawidzą być uczesane. I nie jest to już żadne nawiązanie do HP z mojej strony, tak po prostu jest - moje włosy mają szczotkę/grzebień za przeproszeniem w dupie i prawie natychmiast rozwalają mi się po całej głowie. Jednak jakoś mi to nie przeszkadza. Lubię takie włosy.
__________________
"Harry, however, had never been less interested in Quidditch; he was rapidly becoming obsessed with Draco Malfoy."
"Malfoy was screaming and holding Harry so tightly it hurt"
DRARRY ^^

i54.tinypic.com/2e205sm.gif
i43.tinypic.com/14lrddy.png
i42.tinypic.com/350rnub.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny Molly Potter F
Dodany dnia 28-09-2011 20:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 96
Ostrzeżeń: 1
Postów: 20
Data rejestracji: 04.08.11
Medale:
Brak

Jestem blondynką. Wszyscy chwalą moje włosy ale ja ich nie lubię. Ostatnio je pocieniowałam i są całkiem niezłe. Uwielbiam mieć wyprostowane włosy, bo chociaż moje są proste to mają skłonność żeby się kręcić i właśnie to mnie denerwuje. Często chodzę w wysokim kucyku, koku lub po prostu w rozpuszczonych. Czasami czeszę się w warkocza dobieranego i wtedy jest mi bardzo wygodnie i takie uczesanie bardzo do mnie pasuje.
__________________
"Gdzie skarb wasz, tam i serce wasze"

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony "

Dzięki za pozdrowienia i nawzajem dla Was wszystkich !
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny97 F
Dodany dnia 28-09-2011 21:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 151
Ostrzeżeń: 0
Postów: 42
Data rejestracji: 18.08.11
Medale:
Brak

Mam rude włosy do łopatek i grzywke na bok... Ale miałam tez kiedys czerwone włosy(szamponetaka) i prostą grzywke ogulnie podoba mi się moja fryzura, zawsze jest tak sama czyli wysoka kitka...
__________________
"Harry rozejrzał się. Biegła ku niemu Ginny; z rozjaśnioną, ale pełną dziwnej powagi twarzą rzuciła mu się w ramiona. Bez zastanowienia, wcale tego nie planując, nie przejmując się tym, że obserwuje ich cały tłum, pocałował ją. (...) Potwór zamieszkujący jego klatkę piersiową ryknął triumfalnie."

Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I wiedzy wszech wiedzy Krukonów
CHRROŃ NAS GRYFFINDORZE

Serdecznie pozdrawiam:
Lilly Luna Potter
Sheiker
SevLily36
Anabella Rossi
Karma Chameleon 20
Luniaczekk

A w szczególnosci pozdrawiam
Hermione Jean Granger


Świat się skończył...
Świat się skończył, więc dlaczego bitwa wciąż trwa, dlaczego w całym zamku nie zapadła pełna grozy cisza, dlaczego walczący nie rzucili broni? Harry nie panował już nad swoimi myślami, które krążyły mu po głowie,szydząc z praw logiki, a i wszystkie zmysły zdawały się go okłamywać, bo przecież to niemożliwe, by Fred Weasley był już martwy ...
A potem za wielka dziurą wyrwana w boku zamku przeleciało jakieś ciało i z ciemności pomknęły ku nim zaklęcia, godząc w ścianę tuż nad ich głowami.
- Padnij! - krzyknął Harry, bo nowe świetliste groty już mknęły ku nim z czerni nocy.
Obaj z Ronem chwycili Hermionę i pociągnęli ją na podłogę, ale Percy nadal osłaniał Freda własnym ciałem ...


- Porzuciłeś ją. Co ty sobie wyobrażasz, oszukując ją teraz?
- Wcale tego nie robie.
- Była naprawdę załamana jak z nią zerwałeś
- Tak jak i ja. Wiesz dlaczego nie możemy być razem. Moje chęci nie mają z tym nic wspólnego
- Tak, ale pocałowałeś ją, dałeś jej złudną nadzieje
- Ona nie jest głupia, wie że już nie będzie tak jak kiedyś. Nie oczekuje, że się pobierzemy..

1.bp.blogspot.com/-2_qA6Ze4zbU/TiqkiAThcBI/AAAAAAAAFDc/MalCHTo_PGI/s1600/tumblr_lm5noejgf91qe6e2ko1_500.gif


Paramore

fc01.deviantart.net/fs70/f/2011/219/9/2/paramore_gif_by_nataschamyeditions-d45r44x.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Roxelle F
Dodany dnia 28-09-2011 22:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 226
Ostrzeżeń: 0
Postów: 61
Data rejestracji: 17.09.11
Medale:
Brak

Jestem bardzo ciemną blondynką, podchodzącą pod bardzo jasny brąz. Włosy mam lekko falowane, dlatego je prostuje. Mam grzywkę na prawy bok. Wycieniowane włosy, długości jakieś 3 cm za łopatki. Za tydzień idę do fryzjera na podcięcie końcówek, żeby mi grzywkę podcięła i wycieniowała włosy.
__________________

img685.imageshack.us/img685/2264/sygnaw.jpg

29.media.tumblr.com/tumblr_lrvtnkW6qQ1qb9qh4o4_250.gif

- Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi.
- Pan Rogacz zgadza się z panem Lunatykiem i pragnie dodać, że profesor Snape jest wrednym głupolem.
- Pan Łapa pragnie wyrazić swoje zdumienie, jak taki kretyn mógł zostać profesorem.
- Pan Glizdogon życzy profesorowi Snape'owi miłego dnia i radzi mu umyć włosy, bo kleją się od łoju.

_____________
Od przebiegłości Ślizgonów,
Kretynizmu Puchonów,
I od Wiedzy - O - Własnej - Wszechwiedzy Krukonów,
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!

Wyślij prywatną wiadomość
~Yosei F
Dodany dnia 28-09-2011 23:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 50
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 23.08.11
Medale:
Brak

A ja ma włosy jak książkowa Hermiona, brązowe, długawe piszą się stoją, cała grzywka jest do końca nosa i bez przerwy mi na twarz spada. czyli wyglądam dość komicznie, ale mi to nie przeszkadza Język


Pozdrowię wszystkich co mnie pozdrawiają, dodam, że nikogo nie znam
Wyślij prywatną wiadomość
~Nelishia F
Dodany dnia 28-09-2011 23:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 579
Ostrzeżeń: 0
Postów: 136
Data rejestracji: 11.09.11
Medale:
Brak

Moje włosy są koloru 'nijakiego' czyli na ludzkie - ciemnoblond łamane na jasnobrązowe, w zależności od tego, kto patrzy. Są proste, a z racji, iż jakiś czas temu je podcięłam, sięgają mi do ramion. Zazwyczaj czeszę się kucyk - jest to bez wątpienia najprostsza i najbardziej praktyczna fryzura, nie lubię, kiedy pojedyńcze pasemka nachodzą mi na oczy. Uwielbiam koczki, ale, cóź, przeważnie nie mam czasu na tak 'skomplikowane' fryzury ^^'
http://starryeyes.blog.onet.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Frances_Bean F
Dodany dnia 18-01-2012 14:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 79
Ostrzeżeń: 0
Postów: 22
Data rejestracji: 11.01.12
Medale:
Brak

Ja mam włosy za ramiona, koloru ciemny (bardzo) blond. Do połowy kręcone, do połowy proste, więc prostuje ;p
W wakacje muszę rozjaśnić włoski. Mam włosy wycieniowane, grzywka na prawy bok. I jest git.

__________________
Lepiej spłonąć niż się wypalić.
Wyślij prywatną wiadomość
~Zosia F
Dodany dnia 18-01-2012 14:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1289
Ostrzeżeń: 0
Postów: 192
Data rejestracji: 01.09.11
Medale:
Brak

Ja ma proste brązowe włosy, trochę za plecy. Kiedyś miałam długie, ale je obcięłam, teraz chcę je znowu zapuścić. Posiadam też grzywkę na całe czoło. Zawsze chciałam mieć długie, proste, rude włosy, no ale cóż - nie wszystko się spełnia. Może kiedyś się przefarbuję, ale nie teraz, bo 1)mama mi nie pozwoli;2)zakazuje tego regulamin szkoły;3)farbowanie też niszczy włosy, a na razie chcę mieć ładne, później będą eksperymenty Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
Dodany dnia 18-01-2012 15:22
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Dłuuuuugie, ciemny blond, proste, z takim 'złotawym' odcieniem, gdyż farbowałam w wakacje, potem szamponetką odrosty, a teraz ładnie się to wyrównało, i został mi bardzo fajny odcień. Chciałabym mieć włosy aż do pasa, ale wiem chyba nie wyglądało by to jakoś super. Robią wrażenie itd. ale na dłuższą metę tylko się plączą. Chciałabym zrobić sobie grzywkę - na bok, dłuższą tak 'wtapiającą się'' w długość włosów, może pocieniować. I potraktować ( pewnie w wakacje chociaż kto wie ) rudą szamponetką, aby szybko się sprała ale przez jakiś czas kolor był taki rudawo-brązowy. Raczej nie zafarbuję już 'na stałe' na jakiś kolor, gdyż nie mam cierpliwości do farbowania odrostów, które wyglądają nieestetycznie :f
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Madzialena F
Dodany dnia 18-01-2012 16:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 63
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 16.01.12
Medale:
Brak

Ja mam brązowe, proste (choc czasem się kręcą) do połowy pleców/ z grzywką na bok. Niedługo ścinam dobie do brody Zawstydzony
__________________
(...) Hermiona była szybsza. CHLAST! Trzasnęła go w twarz z całej siły. Malfoy zachwiał się. Harry, Ron, Crabbe i Goyle stali jak sparaliżowani, a Hermiona znowu podniosła rękę. (...)
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
Dodany dnia 10-02-2012 16:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Dziś właśnie byłam u fryzjera, mam wycieniowane, grzywkę w bok, naturalny kolor, czyli nijakie brązowe, poza tym idealnie proste, aż do znudzenia i średnio długie, bo dziś skróciłam.
__________________
Al PACZino, capuccino ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Gryffindor99 F
Dodany dnia 10-02-2012 16:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 180
Ostrzeżeń: 2
Postów: 125
Data rejestracji: 15.12.11
Medale:
Brak

Ja mam włosy coś pomiędzy jasnym brązem , a ciemnym blondem . miałam je obcięte do uszu , ale już trochę urosły (tak gdzieś do ramion) . Kiedyś miałam długie włosy , dłuższe niż do pasa , ale niestety ścięłam , a takie lubię . Uśmiech
__________________
Slytherin is the best !
Wyślij prywatną wiadomość
~daria2j F
Dodany dnia 10-02-2012 17:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 421
Ostrzeżeń: 2
Postów: 297
Data rejestracji: 20.05.11
Medale:
Brak

Ciemno brązowe włosy.Mniej więcej do ramion.Bardzo szybko się przetłuszczają czego w nich nie nawidze.
__________________

33.media.tumblr.com/c994cdc74182a2e04e311fcff5129c58/tumblr_n6nyo6yLJD1rs88yxo2_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
Dodany dnia 10-02-2012 17:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

daria2j napisał/a:
Ciemno brązowe włosy.Mniej więcej do ramion.Bardzo szybko się przetłuszczają czego w nich nie nawidze.


Mam podobnie. Muszę myć codziennie ;/
__________________
Al PACZino, capuccino ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Kasella F
Dodany dnia 19-02-2012 14:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 302
Ostrzeżeń: 0
Postów: 96
Data rejestracji: 10.11.11
Medale:
Brak

W środę byłam u fryzjera. Teraz mam mocno pocieniowane włosy do ramion. Kolor...hmmm...ja mam kolor włosów nie określony...podobno jest to ciemny blond ale teraz to już sama nie wiem...w słońcu są blond, w mocnym słońcu i po kąpieli wydają się rude a tak normalnie to są takie bure...dość puszyste Uśmiech Proste...oczywiście :>
__________________
forum.gwiazdunie.pl/signaturepics/sigpic543_30.gif
http://www.lastfm.pl/user/WithUrLove_ Wyślij prywatną wiadomość
~Godryk_Gryfindor2 F
Dodany dnia 19-02-2012 14:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 2
Ostrzeżeń: 0
Postów: 3
Data rejestracji: 18.02.12
Medale:
Brak

ja jestem rozczepany hehe jak HP i tak samo mi wlosy lataja
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT