Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 257
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Fryzura i kolor włosów.
Drukuj temat · Fryzura i kolor włosów.
~kapsiutek F
Dodany dnia 21-01-2010 16:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1475
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

Latem ciemnobrązowe, zimą prawie że czarne. Nie farbowałam i jakoś nie mam na razie takiego zamiaru. Podoba mi się mój naturalny kolor i nie chcę go stracić. Włosy sięgają mi do pół-pleców (w życiu nie wybaczę mamie tego, że mi je ścięła po komunii! Wtedy sięgały za pośladki ;c). Mam prostą grzywkę, w której wkurza mnie to, że za szybko rośnie i ciągle mam na oczach włosy, wrr. Poza tym wszystkie włosy wycieniowane. To chyba wszystko :-)
__________________
She's freaky and she knows it
She's freaky, but I like it!
Justin Timberlake
Wyślij prywatną wiadomość
~Nevya F
Dodany dnia 22-01-2010 11:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 166
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 10.10.08
Medale:
Brak

lapa napisał/a:
Czasem upinam w kitkę

Njeee! Lapa, przestań, nie, źle, be! Nie związuuj! Długie rozpuszczone włosy u faceta - *.*
(nie przejmujcie się mną, ja tak mam Rozbawiony)

Ja mam falowane włosy, do łopatek, z grzywą na całe czoło, bardzo mnie denerwują jak jest wilgotno (podatne na wilgoć, kręcą się niemiłosiernie i nic nie pomaga). Naturalnie coś pomiędzy ciemnym blondem, jasnym brązem i ciemnawym brązem, obecnie pofarbowane na miedziany rudy (tak, i tak są brązowawe). Marzy mi się rudy, ale że rudy - już niedługo..
__________________
I'm still waiting for a hurricane
www.narinevya.deviantart.com Wyślij prywatną wiadomość
~kinia0918 F
Dodany dnia 05-02-2010 20:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 290
Ostrzeżeń: 0
Postów: 60
Data rejestracji: 05.02.10
Medale:
Brak

Ja mam włosy krótkie ale zapuszczam koloru ciemny blond i od czasu do czasu robię sobie pasemka rozjaśniające osobiście jestem zwolenniczką długich włosów sama się sobie dziwie że obcięłam ale niestety musiały sobie trochę odżyć ja mam bardzo rzadkie włosy i no długie to chyba do takich włosów nie za bardzoBlah
Wyślij prywatną wiadomość
~Kabaczek F
Dodany dnia 05-02-2010 22:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 656
Ostrzeżeń: 1
Postów: 166
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Jestem szatynem, mam ciemne włosy bardziej pod brąz podchodzące.
W tej chwili mam z tyłu głowy krasta czyli pasek od ciemienia do końca bańki o szerokości 7 cm a długie są na 10 cm. Reszta głowy na średnio tak i zaczesuje się do góry Rozbawiony
Za jakiś czas z tyłu z tych kłaczorów sobie zrobią dreadlocki Uśmiech)
Edytowane przez Kabaczek dnia 08-02-2010 18:22
www.capoeirabrasil.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Shimizu F
Dodany dnia 20-03-2010 12:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 170
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 10.04.09
Medale:
Brak

Ja mam czarne, farbowane włosy i blond pasemko - poziome paski (szop, panterka). Mam zamiar zmienić kolor tych pasków na niebieski i zrobić coś niebieskiego na grzywce. Całe są mocno wycieniowane, z góry obcięte krótko, na dole dwa dłuższe, wystające kosmyki. Tapiruję je co rano. Klej do włosów + lakier. Grzywkę obcinam sama, zawsze na lewą stronę. Nie podobają mi się moje kłaki btw.
Podobają mi się gęste, długie, cieniowane włosy. Najlepiej rude, albo jasny blond. Moje są jednak rzadkie, dlatego je tapiruję.
__________________
Bring me the fucking horizon.

img717.imageshack.us/img717/4128/75812828.jpg

Edytowane przez Shimizu dnia 20-03-2010 12:48
Wyślij prywatną wiadomość
~alice_in_wonderland F
Dodany dnia 20-03-2010 13:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1102
Ostrzeżeń: 1
Postów: 355
Data rejestracji: 13.12.09
Medale:
Brak

Shimizu, podziwiam za wytrwałość. Nie mogłabym codziennie rano wstawać i układać fryzurę. Ograniczam się do koka, a czasem nawet na to nie mam czasu. Moje włosy sięgają łopatek, są brązowe i proste. Jestem okropnie zabieganą, więc najchętniej ścięłabym je na chłopaka, ale okropnie wyglądam w krótkich włosach.
Edytowane przez alice_in_wonderland dnia 16-04-2010 13:44
Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
Dodany dnia 20-03-2010 13:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

Obecnie mam włosy do ramion koloru "bliżej nie określonego". Właściwie moje włosy są brązowe z jasnymi pasemkami, ale ostatnio zauważyłam, że mam też całkiem czarne pasemka.
Włosy mam proste, zwykle mam rozpuszczone. Kiedyś, jak miałam dłuższe włosy związywałam je w koński ogon, teraz już ich nie związuje nawet na WF, bo stwierdziłam, że wychodzi z tego jakiś nędzny kikut zamiast kucykaxD
Ludzie często mi się dziwią, że ścięłam "te piękne, długie, gęste włosy" i nie chcą mi wierzyć, że były w okropnym stanie. Po obcięciu zaczęłam o nie bardziej dbać: dokładniej je rozczesuję, używam po każdym myciu odżywki, co rano spryskuje je "ekspresową odżywką" itp. I stwierdzam, że jestem zadowolona z rezultatów, bo moje włosy zrobiły się bardziej miękkie, gęste i grubsze.
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Doru Arabea F
Dodany dnia 20-03-2010 13:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 556
Ostrzeżeń: 1
Postów: 142
Data rejestracji: 28.10.09
Medale:
Brak

Ja na przykład jestem blondynką. Na szczęście nie tą z tych kawałów o blondynkach... Uśmiech Moje włosy to takie naturalne pasemka. Tu kosmyk blondu, a tu trochę brązowego odcienia. Wbrew pozorom wygląda to całkiem ładnie ;p Aktualnie są długie, ale na szczęście nie za długie. Jakoś po świętach Bożego Narodzenia musiałam je podciąć, bo były nierówne. Mi sie podobają takie jakie są i na chwile obecną nie planuje, żadnego ich ścinania Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Loonyy F
Dodany dnia 20-03-2010 14:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1752
Ostrzeżeń: 3
Postów: 419
Data rejestracji: 18.03.10
Medale:
Brak

Mój kolor włosów to między ciemnym blondem a jasnym brązem. Na zdjęciach czasami wychodzę ruda xD Długość: trochę za barkami (w dół xD). Do tego grzywka, czasami na bok, a czasami normalnie xD Mam mocno pocieniowane włosy :D
__________________
Nigdy nie mogłam pogodzić się z kreowaniem mnie na symbol seksu. Z seksu uczyniono przedmiot. Nienawidzę myśli, że mam być przedmiotem.
Bóg umiera jeśli go nie kochamy, ale ja nie umarłam, choć nikt mnie nie kochał.
www.photoblog.pl/loonyy Wyślij prywatną wiadomość
~Shimizu F
Dodany dnia 20-03-2010 14:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 170
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 10.04.09
Medale:
Brak

alice_in_wonderland napisał/a:
Shimizu, podziwiam za wytrwałość. Nie mogłabym codziennie rano wstawać i układać fryzurę.

Układanie fryzury zajmuje mi maximum 20 minut razem z prostowaniem.
__________________
Bring me the fucking horizon.

img717.imageshack.us/img717/4128/75812828.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Snape F
Dodany dnia 20-03-2010 14:27
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 25964
Ostrzeżeń: 0
Postów: 222
Data rejestracji: 08.08.08
Medale:
Medal Medal

Moje włosy są bardzo proste i bardzo ciemne, niemal czarne. Wiele osób nie może nadziwić się, że tak intensywny kolor jest naturalny, a jednak... Przez długi czas nosiłam bardzo długie włosy, ale w LO zdecydowałam się na radykalne cięcie i cieniowanie, zostawienie sobie grzywki i zrobienie jednego wiśniowego pasemka, które ciekawie wygląda w promieniach słońca. Pomysł okazał się trafny i od tego czasu zazwyczaj noszę taką właśnie fryzurkę, no chyba, że [tak jak teraz] nie mam czasu na udanie się do fryzjera [grzywka zniknęła, a włosy osiągnęły długość do ramion], ale prędzej czy później doprowadzę się do porządku x ] Dodam jeszcze, że nigdy nie miałam problemów z ułożeniem włosów - są tak proste, że same się układają, nigdy nie biedziłam się z ich rozczesywaniem i jak stwierdziła jedna z moich bliskich koleżanek: "nawet gdy próbuję się potargać ostatecznie jestem ulizana jak jeden z Beatlesów". Ostatnio po głowie coraz częściej chodzą mi loczki, ale nie wiem, czy poradziłabym sobie z ich modelowaniem, zwłaszcza, że nigdy tego nie robiłam. Moje włosy same się układają, nawet gdy zapomnę je przeczesać ; D
__________________
Lepiej spłonąć od razu niż tlić się powoli
Wyślij prywatną wiadomość
~Tanya F
Dodany dnia 20-03-2010 15:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5038
Ostrzeżeń: 0
Postów: 355
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Naturalny kolor moich włosów to coś między ciemnym blondem a jasnym brązem. Do trzeciej klasy podstawówki miałam okropnie długie włosy, bo aż po pas. Potem postanowiłam udać się do fryzjera, by zmienić ich długość, taką do ramion. Potem to tylko albo je skracałam, albo cieniowałam.
Jakiś rok temu postanowiłam zaszaleć, i najpierw rozjaśniłam włosy, i wyszedł mi ciemny rudy. Byłam baaardzo zadowolona, gdyż od zawsze chciałam mieć rude włosy *.* Najlepiej żeby były długie, do łopatek, lekko wycieniowane od góry i rude! To jest moje marzenie.
No cóż... Obecnie moje włosy wyglądają następująco: długość- za kark, wycieniowane, kolor- czekoladowy brąz, tak ostatnio je pomalowałam. I tyle.
__________________
s3.amazonaws.com/hottopic_shockhound_production/images/20817/67557_GunsNRoses_003.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
Dodany dnia 20-03-2010 15:30
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

Moje włosy w obecnym stanie mi się podobają.
Mam średniej długości włosy - prawie do ramion. Z przodu pocieniowane, z tyłu końcówki mi się kręcą - to jest prawdziwy koszmar. Ich kolor można określić jako jasny brąz, choć końcówki są jaśniejsze.
Moje włosy trudno ułożyć, a najgorzej jest z ich wyprostowaniem - końcówki po chwili już są zakręcone.
Wyślij prywatną wiadomość
~Promitet F
Dodany dnia 25-03-2010 16:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 566
Ostrzeżeń: 1
Postów: 100
Data rejestracji: 19.03.10
Medale:
Brak

No ja mam długie włosy ... No i cieniowane . Tak się troszke kręcą . Mam jak coś to ciemno brązowe ...
Ok .. ?! Jak cos jeszcze to mówcie ... !! :smilewinkgrin:
Promitet dodał/a następującą grafikę:
kociaczekei1.gif
[29.82KB]
Wyślij prywatną wiadomość
~mrsRadcliffe F
Dodany dnia 25-03-2010 16:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1306
Ostrzeżeń: 1
Postów: 382
Data rejestracji: 20.03.10
Medale:
Brak

Z rana są zwykle każdy w inną stronę, więc prostownica leci obowiązkowo codziennie (jeśli mam zamiar wyjść do ludzi). A w związanych wyglądam jak czubek, więc nie wiążę ;p.

Mam to samo ... ;< xD
Włosy mam czarno-brązowe. Dlaczego? Z tyłu takie bardziej czarne, a z przodu ciemny brąz. We wakacje zamierzam zafarbować się na czarny ^^ Sięgają mi do ramion, a wyczulona jestem na punkcie długich włosów, tak więc zapuszczam. Lekko falowane, lecz codziennie rano w ruch idzie prostownica ;D
__________________
29.media.tumblr.com/tumblr_lppcll6mIl1qa1id2o5_250.gif
30.media.tumblr.com/tumblr_lpmf4etH1n1qdwjb5o3_r2_250.gif

"Ich obecność była jego odwagą, to ona sprawiała, że był w stanie robić krok za krokiem. "
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny0004 F
Dodany dnia 25-03-2010 18:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1083
Ostrzeżeń: 3
Postów: 463
Data rejestracji: 08.03.10
Medale:
Brak

Ja mam latem jasny blond, a zimą ciemny blond ( mama mówi, że opalam się z włosami).
Mam grzywkę przegarniętą na bok, a jak bym wzięła ją na prosto to sięga mi prawie za oczy(mało brakuje), dosyć długie mam włosy i NIE postopniowane (wycieniowane). Włosy sięgają mi około 20 cm za ramiona. Grzywkę i końcówki mam jaśniejsze. NIGDY nie farbowałam, nie cieniowałam, ani nic z tych rzeczy! Bardzo się z tego cieszę, ponieważ mam nie zniszczone włosy, dzięki temu.
PS. Mam na maksa proste włosy, chyba, że nie chce mi się ich suszyć i kładę się z mokrymi spać to grzywka mi się pokręci Uśmiech
LUBIĘ MOJE WŁOSY( chociaż wolałabym mieć brązowe i lubię rudy kolor!) I zazwyczaj noszę kitkę (kucyk) prawie na czubku głowy! ( mówią, że ładniej mi w kitce) Język
__________________
W pogoni za szczęściem...



Moje FF! Komentarze!!!
NOWE z dnia 15.08.!!!
http://hogsmeade....ad_id=3207

A to moje mini-opowiadanie pt. Telefon, proszę o opinie(zależy mi na szczerości):
http://hogsmeade....ad_id=3948

Edytowane przez Ginny0004 dnia 25-03-2010 18:11
Wyślij prywatną wiadomość
~Pyflame F
Dodany dnia 02-04-2010 21:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1995
Ostrzeżeń: 0
Postów: 314
Data rejestracji: 27.12.09
Medale:
Brak

Niedawno się obcięłam i teraz mam włosy do ramion, pocieniowane i grzywa na prawym boku taka z ukosa xD Kolor włosów to ciemny brąz, co wygląda dość dziwnie przy mojej wyjątkowo jasnej cerze. No i moje włosy są delikatnie falowaneUśmiech
__________________
Piekło to moja dzielnica.
Poluje nocą, bowiem ciemność jest moim żywiołem.
Jestem diabłem stróżem.
http://ask.fm/roguee Wyślij prywatną wiadomość
~Monika_Lestrange F
Dodany dnia 07-04-2010 20:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 623
Ostrzeżeń: 0
Postów: 99
Data rejestracji: 03.04.10
Medale:
Brak

A ja mam czarne włosy, dlugie do pasa i idealnie proste - co bardzo mnie denerwuje bo zawsze chcialam miec krecone...
A no i grzyweczke na bok wycieniowana Oczko
__________________

.burdel w mej głowie jak w damskiej torebce.





Witaj drogi Gościu, pamietaj, że może zobaczysz moją duszę, ale nigdy nie przeczytasz jej w całości.
http://przemysleniapapierosnicy.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~maggie F
Dodany dnia 21-04-2010 17:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 424
Ostrzeżeń: 3
Postów: 150
Data rejestracji: 23.02.10
Medale:
Brak

ja jestem ciemną brunetką mam teraz dość długie włosy ale nie wiem jak to powiedzieć są kręcone ale nie do końcaRozbawiony

__________________
Pozdrawiam wszystkich na Hogs.Uśmiech
A w szczególności:
Fleur

alice in wonderland
Buczka Uśmiech
Ginny0004
Lady Hause
Deargdur
HermionaaaGrangerrr
mooll
Czarodziejski_ groszek
LENA LUNA

IRAYA

I całą resztę którzy mnie pozdrawiająRozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~BlackGold8 F
Dodany dnia 21-04-2010 19:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -58
Ostrzeżeń: 2
Postów: 50
Data rejestracji: 10.04.10
Medale:
Brak

Mam brązowe włosy , których nie cierpię .
A na co dzień mam fryzurkę troszeczkę podobną do Lary Croft Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT