Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 421
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Bohaterowie
~1999Harry1999 F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2010 08:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 40
Ostrzeżeń: 0
Postów: 13
Data rejestracji: 01.06.10
Medale:
Brak

Moim ulubionym bohaterem książki J.K Rowling jest Harry Potter, ponieważ jet odważny mądry uparty i jest w nim taka rzecz , nie wiem jaka ale bardzo miła która nakazuję mi go lubić . Harry jest jeszcze bardzo uprzejmy i życzliwy. Nie zauważyłem zmiany w jego zachowaniu w 7 tomie . Był taki ja zawsze .
__________________
T.Puchy
Wyślij prywatną wiadomość
~Pandora F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2010 12:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1322
Ostrzeżeń: 0
Postów: 395
Data rejestracji: 09.04.10
Medale:
Brak

Mój ulubiony bohater w tym tomie żadnej zmiany nie przeszedł bo Go tu już nie było..oczywiście mile mnie zaskoczyło dojrzewanie pewnych osób i okazanie ich prawdziwej bardziej ludzkiej twarzy(Severus),ale dla mnie najbardziej znacząca była zmiana Percy'ego,który wrócił do rodziny zmienił swoje główne dążenia i w tym samym czasie stracił brata....po za tym to,że Ron nauczył się jeździć samochodem po normalnej drodze a nie podniebnej...mógłby mi pożyczyć swojej różdżki gdy będę zdawać prawkoUśmiech
__________________
Atra gülai un ilian taught ono un atra ono waíse skölir frá rauthr.
Wyślij prywatną wiadomość
~RookWood F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 25-07-2010 10:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 99
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 05.06.10
Medale:
Brak

No więc Bellatriks w ogóle się nie zmieniła - jak zawsze, 5 zaklęć w 3 sekundy, wybuchowa, bez skrupułów i zawsze wpatrzona w Voldemorta. Nie zauważyłem zmiany.

I druga osoba, Luna. Najpierw dziwaczka, w GD sobie radziła, a w 7 części okazała się wojowniczką i brała udział w 'partyzantce' przeciw Snape'owi i Carrowom. Miło było zobaczyć taką zmianę. W ogóle, jakoś zawsze miałem do niej sympatię.
__________________
I tak mnie nie znacie, ale robię powrót xD
Wyślij prywatną wiadomość
~NimfadoraTonks F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 20-08-2010 13:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 284
Ostrzeżeń: 1
Postów: 144
Data rejestracji: 11.08.10
Medale:
Brak

Ja u mojej ulubionej postaci zauważyłam, że bardzo się zmieniła ożeniła się, urodziła dziecko lecz niestety nie mogła się tym długo nacieszyć bo zginęła z rąk ciotki, Bellatrix Lestrang[piszę oczywiście o Nimfadorze Tonks]
__________________
Harry spojrzał na Tonks.
-Myślałem, że jesteś z Teddym i swoją matka?
-Nie mogłam wytrzymać, nie wiedząc... Ona się nim zaopiekuje... Widziałeś Remusa?
-Mial prowadzić jedną z grup na błonia...
Tonks bez słowa wybiegła z pokoju.

[...]

Harry zobaczył jeszcze dwa ciała, ciała Remusa i Tonks.
Leżeli,bladzi i spokojni, jakby spali pod ciemnym, zaczarowanym sklepieniem.
http://harrypotter893.bloog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Luunka F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 24-09-2010 19:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 95
Ostrzeżeń: 0
Postów: 31
Data rejestracji: 24.09.10
Medale:
Brak

Ron zmężniał i zrobił się bardziej odważny. Podoba mi się jego stosunek do Hermiony. Zależało mu na niej.
George i Fred- nawet w takiej sytuacji jak strata ucha nie załamywali się. Szkoda Freda
Ginny- jak zawsze czuła, zależało jej na Harrym.
Harry - jak zawsze odważny i gotowy oddać życie za przyjaciół
Hermiona- bardziej wyluzowana,
__________________
- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.

Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I o Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !
Wyślij prywatną wiadomość
~Feliks F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2010 22:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 630
Ostrzeżeń: 0
Postów: 94
Data rejestracji: 12.08.10
Medale:
Brak

Oczywiście, że tak! VII tom to wręcz przełom metamorfoz, którym poddała się większość bohaterów w powieści. Również nie ominęła ona moich ulubieńców:

Ron - bardzo zmężniał i dojrzał psychicznie. Dotąd mało wrażliwy chłopak z brakiem pewności siebie pokazał, że jest wart tytułu Gryfona i dzielnie towarzyszył Harry'emu w niebezpiecznej podróży, pomijając incydent po drodze, który nadrobił uratowaniem przyjacielowi życia i pokonaniem horkuksa; a także walczył w bitwie w Hogwarcie, mszcząc przy okazji śmierć brata. Ponadto dojrzał wreszcie do uczucia, łączącego go z Hermioną - dbał o nią cały czas i gotów był poświęcić za nią życie, pokazując jak ją bardzo kocha, co swoją drogą strasznie mi się podobało ;)

Hermiona - w ostatniej części pokazała się z emocjonalnej strony. Wyprawa i związana z nią misja, a w końcu śmierć wielu osób i odejście Rona wycisnęły z niej wiele łez. Dziewczyna wykazała się OGROMNĄ odwagą, wysyłając rodziców do Australii, ze świadomością, że widzi ich ostatni raz, oraz lojalnością wobec Harry'ego - nie opuściła go, a nawet uratowała mu życie w ostatniej chwili.
I nie można zapominać, że po raz któryś udowodniła swą niesamowitą bystrość, a jednak nie było śladu zarozumialstwa i chęci bycia najlepszą.

Albus Dumledore - chociaż umarł w poprzedniej części, bardzo podoba mi się pokazanie go z innej, tzw. ciemnej strony, przez Rowling. Nie był do końca tak niewinny i czysty jak łza, a jako młody chłopak, miał chrapkę na czarną magię, którą "dla większego dobra" chciał praktykować razem z Grindelwaldem, co przypłacił śmiercią siostry i zerwaniem więzi z bratem na długie lata. Z pewnością, w moim mniemaniu, ubarwiło to znacznie jego postać.

Fred i George - pomimo mrocznych czasów, oboje starali się zachować pogodę ducha i poczucie humoru, zakładając między innymi "Potterwartę", która wspierała na duchu wielu czarodziejów walczących Voldemortem. Bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo żałuje śmierci Freda - on na pewno nie zasłużył sobie tak drastyczny koniec życia. Poza tym jak teraz George radzi sobie z jego stratą?

Nevill Longbottom - wykazał się wielką odwagą stawiając się zarówno braciom Carrow jak i Voldkowi oraz zabijając mu Naginię. Naprawdę jestem pod wrażeniem jego przemiany z pyzatego niezdarnego chłopca w walecznego mężczyznę ;)
__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie Uśmiech

Edytowane przez Feliks dnia 09-01-2011 23:22
Wyślij prywatną wiadomość
!Czarownica24 F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2010 17:32
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5583
Ostrzeżeń: 0
Postów: 886
Data rejestracji: 29.12.08
Medale:
Brak

Bardzo podobała mi się Hermiona. Zmniejszyła się w niej ilość kujonostwa ;P Snape, którego kiedyś nielubiałam ( po jakimś czasie się do niego przekonałam) zdobył moje serce swoimi wspomnieniami Oczko
Zrobiło mi się go żal. Jak pisałam już wewcześniejszych postach na innych wątkach straciłam szacunek do Jamesa. Chociaż nadal go lubię, już nigdy nie będę go lubiała tak jak kiedyś.
__________________
Cześć, kochanie, witaj na imprezie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Matthew Lucas F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2010 18:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,044
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

Bardzo polubiłem Hermionę Jane Weasley (Granger), która z przemądrzałej dziewczynki "ja wiem wszystko, proszę mnie wybierać i to cały czas" wyrosła na kobietę o inteligencji wyższej niż Einsteina. Poza tym jest taka sama w nauce, ale teraz wie, że teraz to przynosiło i przynosi efekty.
Upodobał mi się także Neville, który z biednego chłopczyka, pechowego pechowca xD stał się odważnym, mężnym i rozważnym nauczycielem zielarstwa, który lubi być całowany xD (epilog...)
__________________
I znowu za dużo wolnego i jednocześnie za mało...
Wyślij prywatną wiadomość
~blackowa F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2010 19:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 175
Ostrzeżeń: 2
Postów: 196
Data rejestracji: 06.10.10
Medale:
Brak

Ostatnia część jest fenomenalna . Uwielbiam ją czytać , czytam ją już chyba z dziesiąty raz.
A więc, bohaterami , którzy - jak zawsze zresztą - mi imponują , to Bellatrix Lestrange i Voldemort .
Za każdym razie chce mi się płakać , kiedy czytam końcówkę książki . Po za tym , zawsze preferuję ciemne moce , heh .
Hmm , zaimponował mi Ron , który z początku ' nie był wierny ' swym przyjaciołom , potem zmienił swoje zachowanie . Hermiona ? Stała się bardziej odpowiedzialna , a Potter jakoś nigdy mi się nie spodobał . <lol2>
No , i jeszcze Severus , on również zasługuje na moje uznanie Uśmiech
__________________
Widać, jestem tempa. Bo nie spamuję <lol3214645735`2>

Pozdrawiam Cię drogi Gościu , pamiętaj o mnie. Język
www.historiasmierciozercy.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny24 F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2010 19:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 71
Ostrzeżeń: 0
Postów: 18
Data rejestracji: 17.06.10
Medale:
Brak

Ja miałam kilku ulubionych bohaterów. Pierwszym była Hermiona Grenger. Może dlatego, że trochę przypominam ją. Lubi się uczyć i nie wstydzi się tego. Zawsze wiedziała do czego dąż i tego jej zazdroszczę. Druga postacią jest Ginny Weasley, ponieważ była inteligetna i wysportowana. Z pozoru wydaje się bezbronna, ale lepiej z nią nie zadzierać. Lubie też Harrego i Rona, ale oni są na dalszych miejscach.
Wyślij prywatną wiadomość
~kertiz F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2010 20:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2616
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 17.06.09
Medale:
Brak

Trochę smutno było mi, gdy Ron w chwili strasznego gniewu opuścił przyjaciół. Nie sądziłem, że jest do tego zdolny - pozostawić swoich towarzyszy w tak ważnej i przełomowej dla nich chwili, jaką było poszukiwanie Horkrusów. Na szczęście, ku mojemu ogólnemu zadowoleniu Ronald powrócił do Harrego i Hermiony. Drugą osobą, która mnie mile zaskoczyła był Neville. Przez cały rok w szkole prowadził politykę "any-czarnomagiczną", albo jak to można jeszcze ująć "anty-voldemorową" xD. Stał się odważny i mężny. Nawet w chwili, gdy wydawało się, że wszystko stracone [scena, gdy niosą "martwe" ciało Harrego] starał się dalej kontynuować walkę. [Zabicie Nagini].
__________________
img571.imageshack.us/img571/6383/kopiakertiz1.jpg
kertiz.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
~Harry-Potter123 F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2010 22:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 223
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 06.12.09
Medale:
Brak

ogólnie rzecz biorąc , w 'insygniach' jakoś Harry mniej mi się podoba - w pozostałych częściach był ' inny ' tzn. linaczej się zachowywal, tak samo Ron. rozumiem stres i walka , ale dziwne mają zachowania czasami, a Hermiona oczywiście zawsze głowa na karkuOczko

gdy Harry obejrzał myśl Snape w myśloodsiewni to jakoś go polubiłamOczko)))

a czytajac na forum FF pamiętnik Lily Evans jeszcze bardziej go lubie Oczko
__________________
..."Wiem o wielu sprawach, o których ty nie wiesz Tomie Riddle. O wielu bardzo ważnych sprawach. Chcesz poznać kilka z nich, zanim popełnisz kolejny wielki błąd?...'

'Severus Snape nie był twoim sługą. Snape był człowiekiem Dumbledor'a. Był nim od samego początku, od chwili, gdy zacząłeś gnębić moją matkę.A ty nigdy nie zdawałeś sobie z tego sprawy, bo jednej rzeczy nie pojąłeś Tomie Riddle. Czy kiedykolwiek widziałeś patronusa Snap'a?...'

'...Patronusem Snap'a była łania. Taka sama jak patronus mojej matki, bo Snape kochał ją przez prawie całe życie, od czasu, gdy jeszcze byli dziećmi. A powinieneś to zrozumieć..'

Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!
Harry-Potter123Uśmiech




http://vimeo.com/10152570<----- OBEJRZYJ . jesli nie chcesz być obojętny na to co ludzie codziennie robią zwierzetą PODPISZ Petycje . samemu można zrobić wiele rzeczy, ale w grupie można dokonać wszystkiego !
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 28-10-2010 19:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Uważam, że bardzo się zmienił Lucjusz Malfoy i Narcyza Malfoy, Neville wydoroślał, Lupin pokazał wszystkie swoje wady... Mozna by tu bardzo dużo wyliczać Uśmiech
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Lapa98 F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 28-10-2010 21:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 320
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 28.10.10
Medale:
Brak

Moimi ulubionymi bohaterami tej części jest Draco Malfoy, Bellatrix Lastrange, Lucjusz i Narcyza Malfoy, bliźniacy Weasley.
Wyślij prywatną wiadomość
~Puchy23 F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 09-12-2010 20:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 5
Ostrzeżeń: 1
Postów: 10
Data rejestracji: 08.12.10
Medale:
Brak

Chociaż on - Neville nie jest moim bohaterem to zrobił się odważny i buntowniczy w tych strasznych czasach nie bał się gdy śmierciożercy wparowali do pociągu , który jechał do Hogwartu i nie bał sie obrażać złych urzędników tejze magicznej szkoły
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
przez lenistwo Puchonów
do wiedzy o wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS GRYFINDORZE !!!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~NimfadoraTonks F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 10-12-2010 13:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 284
Ostrzeżeń: 1
Postów: 144
Data rejestracji: 11.08.10
Medale:
Brak

Poza Tonks o czym napisałam wcześniej moim zdaniem zmieniła się też Fleur może nie bardzo, ale się zmieniła. Nie była taka jak w Czarze Ognia nie narzekała i nie zajmowała się wyłącznie swoja osobą 'Te potrawy w Hogwarcie bardzo tłuste, nie zmieszczę się w moją sukienkę'. W 7 tomie była troskliwa, opiekuńcza.

*Pozdrawiam was też, jest mi bardzo miło Diamond, polami, blacowa;*
__________________
Harry spojrzał na Tonks.
-Myślałem, że jesteś z Teddym i swoją matka?
-Nie mogłam wytrzymać, nie wiedząc... Ona się nim zaopiekuje... Widziałeś Remusa?
-Mial prowadzić jedną z grup na błonia...
Tonks bez słowa wybiegła z pokoju.

[...]

Harry zobaczył jeszcze dwa ciała, ciała Remusa i Tonks.
Leżeli,bladzi i spokojni, jakby spali pod ciemnym, zaczarowanym sklepieniem.
http://harrypotter893.bloog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~wiolcia002 F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 11-01-2011 16:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 91
Ostrzeżeń: 0
Postów: 50
Data rejestracji: 27.11.10
Medale:
Brak

Oczywiscie Neville mnie zadziwil. Strasznie dojrzal i pokonal NaginiOczko
Spodobala mi sie tez inna twarz Severusa.
Oraz Narcyza Malfoy gdy sklamala ze Harry nie zyje, nareszcie pokazala swoja dobra strone.
__________________
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WŁASNEJ WSZECH WIEDZY KRUKONÓW
RATUJ NAS SLYTHERINIE !!!
Wyślij prywatną wiadomość
~Draculina F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 24-01-2011 19:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 223
Ostrzeżeń: 1
Postów: 184
Data rejestracji: 22.01.11
Medale:
Brak

Neville się zmienił w 7 części okazał się bardzo odważny...
Zmienili się Crabe i Goile stali się brutalni niewdzięczni...
Nie zgadzam się jednak z Veinli ponieważ Lucjusz i Draco mało się zmienili tylko Narcyza pokazała swoje wewnętrzne dobro,okłamując Voldemorta (lecz zrobiła to też ze względu na Dracona,chciała poprostu wiedzieć czy żyje...I zapytała się o to Harrego a wzamian za odpowiedż pomogła).
__________________
- Me serce leży w Slytherinie ten który tego niewie niech ginie...

Pozdrowienia dla każdego kto mnie pozdrawia, wszystkich moich przyjaciół i tych którzy komentują moje posty Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Draculina F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2011 15:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 223
Ostrzeżeń: 1
Postów: 184
Data rejestracji: 22.01.11
Medale:
Brak


Wszyscy bohaterowie są nie zastąpieni wspaniali,Ron jego strach przed pająkami Hermiona mondrość Harry no nie trzeba tłumaczyć Draco jak zawsze cudowny....
reszta Rudzielców i blądasów Lovgoodowie jak zawsze dziwacy abaellatrixs piękna jak zawsze ,I VOLDEK NIEZASTĄPIONY
__________________
- Me serce leży w Slytherinie ten który tego niewie niech ginie...

Pozdrowienia dla każdego kto mnie pozdrawia, wszystkich moich przyjaciół i tych którzy komentują moje posty Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~shadow44 F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 31-01-2011 20:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 19
Ostrzeżeń: 1
Postów: 22
Data rejestracji: 07.05.09
Medale:
Brak

PRAWIE Wszyscy dojrzali, więc nie będę powtarzał tego samego co moi poprzednicy.
Za to jedyną osobą, która się nie zmieniła to Harry, ponieważ on od samego początku był gotów zginąć dla innych i mimo tego, że Dumbledore go trochę oszukał to potrafił stanąć twarzą twarz tej przerażającej prawdzie, że musi zginąć. Umiał od dziecka zachować zimną krew w każdej sytuacji, więc kto jak kto, ale Harry się nie zmienił, on był już tak odważny itp. jak tylko wstąpił do Hogwartu. NIE ZAPOMINAJCIE TEGO!
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT