Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 440
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Introwertyk\Ekstrawertyk?
Drukuj temat · Introwertyk\Ekstrawertyk?
~lilyy F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 20-05-2012 19:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 488
Ostrzeżeń: 1
Postów: 143
Data rejestracji: 20.08.11
Medale:
Brak

Jestem raczej nieśmiała- internet sprawia, że staje się trochę bardziej odważna i śmielsza, ale nie wiem czy to dobrze. Moja szkoła jest mała 400 uczniów... W mojej klasie właściwie nie ma do kogo gęby otworzyć - z wyjątkiem moich dwóch przyjaciółek Rozbawiony No cóż, tak jak powiedziałaś : książka i mp4 są moimi najlepszymi przyjaciółmi, nie wstydzę się tego, to że nie jestem zbyt towarzyska, wcale mi nie przeszkadza. Mam swoje dwie kochane przyjaciółki i jednego powiedzmy "kolegę" i to mi wystarcza.
__________________
"Moja mama uwielbiała sezon pożarów. Kazała mi decydować, co bym zabrała, uciekając. Mówiła, że ludzie dzielni nie zabraliby nic. "

Pozdrawiam Cię
data1.whicdn.com/images/93951596/large.gif
[chętnie popiszę z jakimś Potteromaniakiem]
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2012 09:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

No ja zdecydowanie jestem ekstrawertykiem interesują mnie problemy ludzi.Uśmiech
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
!Milva F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 06-03-2013 21:30
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1767
Ostrzeżeń: 0
Postów: 440
Data rejestracji: 09.02.13
Medale:
Brak

Chyba pośrodku. Ciężko niekiedy określić typ osobowości. Z nawiązywaniem nowych znajomości nie mam trudności, ale też o nie szczególnie nie zabiegam. Szczerze to nie nadaję się na przywódcę jakiejś grupy, a jestem raczej pośrodku. Dość otwarta, pewna siebie, towarzyska. Co do imprezowania, to wolę książkę, kocyk i herbatę. Nie ciągnie mnie zbytnio do bezsensownego włóczenia się nie wiadomo gdzie.
http://hogsmeade.pl/forum/viewthread.php?thread_id Wyślij prywatną wiadomość
~Kab Hun F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 01-05-2013 21:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 818
Ostrzeżeń: 0
Postów: 141
Data rejestracji: 09.07.09
Medale:
Brak

Introwertyk, choć potrafię również z rzadka miewać zachowania ekstrawertyczne, których nie traktuję jednak jako zobowiązujące. Skupiam się wyłącznie na sobie, swoich bliskich, swoich sprawach i najlepiej się czuję w zamkniętym kręgu dobrze znajomych ludzi. Czasem zamykanie się na innych daje mi przysłowiowe wciry, jednak nie żałuję wyboru mojego sposobu na życie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 02-05-2013 11:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

Zdecydowanie introwertyk, chociaż mam czasem skłonności ekstrawertyczne, jak np. chęć bycia liderką określonej grupy. Interesują mnie problemy innych ludzi, uwielbiam im doradzać, pomagać, czuć się potrzebna. Łatwo nawiązuję nowe znajomości, jestem otwarta, ale kiedy mam do wyboru zostać w domu przed komputerem z kubkiem gorącej czekolady, a iść na imprezę, gdzie kompletnie nikogo nie znam - wybieram to pierwsze. Nie lubię mieć wielu przyjaciół, wolę mieć dwójkę, czy trójkę sprawdzonych, a nie 30 fałszywych, soł... I pasuje mi bycie introwertyczką.
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~AreWeAllWeAre F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 06-06-2013 16:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 191
Ostrzeżeń: 0
Postów: 48
Data rejestracji: 02.06.13
Medale:
Brak

Zdecydowanie jestem introwertyczką. Nie mam wielu znajomych. W klasie lubi mnie jedna osoba, w całej szkole może z pięć, ale co tam, gdzieś ich mam. Jestem nieśmiała, ciężko mi nawiązywać nowe znajomości, ale i tak nie zależy mi na tym. Mam jedną lepszą koleżankę, z którą czasem pogadam. I starczy. Wolę poczytać książkę w wolne popołudnie niż do wieczora pisać na "fejsbuku" z "psiapsiółą".
Wprost nienawidzę prac grupowych na lekcjach. Najczęściej jest tak, że ja wszystko robię, a koleżanki (bo gdzieżby któryś z chłopaków się do mnie odezwał) co trochę powtarzają: "No, (tu moje imię), wymyśl coś jeszcze!" "Ja nie wiem, (moje imię), ty na pewno się lepiej na tym znasz, masz jeszcze jakieś pomysły?"'. A pomyśleć w spokoju nie dadzą, bez przerwy rozprawiają o jakichś gwiazduniach, kosmetykach czy fryzurach.
Poza takimi pracami grupowymi, gdzie to ja jestem jedyną nadzieją na wymyślenie czegokolwiek, koleżanki otwarcie demonstrują mi, iż w ich mniemaniu jestem kompletnie nudną, niewartą uwagi osobą. Ba, gdyby tak któraś raczyła kiedykolwiek podejść do mnie i łaskawie poinformować, w której klasie mamy lekcję, kiedy jakiegoś nauczyciela nie ma.
Nie, ja sama powinnam się tego domyślić.
Koledzy to co innego. Oni w ogóle udają, że mnie nie ma. Oni się nie zadają z dziewczynami, które:
a) mają nadwagę
b) nie mają markowych ciuchów
c) nie przeklinają
d) nie są chamskie
Tak więc jestem skazana na towarzystwo wyłącznie samej siebie (czasem pogadam z moją pewną dobrą koleżanką, ale to czasem). I bardzo mi z tym dobrze.
Edytowane przez AreWeAllWeAre dnia 06-06-2013 16:49
Wyślij prywatną wiadomość
~Bou F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 09-08-2013 13:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2195
Ostrzeżeń: 1
Postów: 682
Data rejestracji: 27.04.10
Medale:
Brak

Jestem introwertyczką. Zdecydowanie wolę samotność. Chociaż mam grupę znajomych, rzadko się z nimi spotykam. Za to mam jedną wspaniałą przyjaciółkę.Uśmiech
__________________
Bou Kotecek Sowa

media.tumblr.com/00cbcb82f4b1147f9ba3262d2bdfc851/tumblr_mtmatfNNo81qgb6q0o1_500.gif

news.mtv.it/files/2014/02/awkward-jenna.png

molpi.org/public/uploads/37b1ddbb9a269ab1ef0686331fe138d199037917.png
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2014 23:28
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Oj to zależy wszystko. Jak w tym filmiku "Czy pan lubi czytać książki?" - "No w zależności..."xD Ja mam pośrodku - a kiedyś na pewno bliżej było mi do ekstrawertyka. Śmiały, dowcipny, towarzyski - z nikim się nie kłóciłem, z każdym znajdowałem wspólny język : i z ministrantami na koloniach, i z kibicami piłkarskimi ( dziś powiedzielibyście o nich kibole ). Nie miałem żadnych trudności przed poznawaniem nowych ludzi/miejsc/sytuacji. Teraz to raczej samotnikiem jestem - takim typowym pustelnikiem się staje, bo otaczający mnie ludzie nie tyle mnie irytują, co stają się zbędni w doczesnym życiu. Pewnie to postępujący wiek, odciski melancholii, poszukiwanie głębszego sensu...Cała ta psychologia nie bardzo ma się do prawdziwego życia. W każdym bądź razie ja lubię być sam. Takie powiedzenie zabawne jest : "Jak jestem sam, to wiem, że jestem w dobrym towarzystwie" Oczko. Poza tym zawsze jest anioł stróż i Trzy Osoby Boskie. Człowiek rodzi się sam, umiera sam - czemu nie miałby żyć tu na ziemi też sam ? Dawni asceci, anachoreci, pustelnicy - czy nawet współcześni nam eremici są niedoścignionym dla mnie wzorem. Znajomych mam bardzo wielu, koledzy piszą, dzwonią, przychodzą, wciąż gdzieś zapraszają...A mi jakoś zwyczajnie się nie chce. I tak już od dłuższego czasu.

No i z tym egoizmem to na pewno się nie zgodzę. Właśnie osoba towarzyska może być egoistycznie nastawiona, bo jak jest taka "popularna", to lgnie do towarzystwa - żeby się nią zachwycać, prawić komplementy - w ten sposób sama siebie dowartościowuje.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png

Edytowane przez mniszek_pospolity dnia 09-01-2014 23:32
Wyślij prywatną wiadomość
~monia3437 F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 10-01-2014 17:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 413
Ostrzeżeń: 2
Postów: 105
Data rejestracji: 29.12.09
Medale:
Brak

U mnie to jest raczej taka mieszanka, z przewagą ekstrawertyka. Lubię towarzystwo ludzi, lubię się z nimi śmiać, wygłupiać, rozmawiać, są tym co do mnie przemawia. Bardzo lubię coś robić, być gdzieś. Ale czasami potrzebuję czasu dla siebie, czasu z książką, filmem bądź serialem.
Jednak czas z rodziną też lubię spędzać. Chociaż książka, na którą na przykład wyczekiwałam, jest dla mnie tak pasjonującym zajęciem, że nikt dla mnie nie istnieje.
Więc tak naprawdę nie wiem kim jestem, niby ekstrawertykiem, ale czasami przejawia się we mnie introwertyk. Bo przecież co mi w duszy gra, wie tylko mój chłopak, najbliższa przyjaciółka i mama. Nie dzielę się wszystkim z innymi.
__________________
Pozdrawiam was wszystkich. ; *

33.media.tumblr.com/5d68b232356dcaa3191703435cc4e23f/tumblr_n3d5rwmE751t7i914o3_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Guseppe F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2014 22:46
Zbanowany

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 324
Ostrzeżeń: 1
Postów: 69
Data rejestracji: 23.01.14
Medale:
Brak

Ja bardziej jestem introwertykiem, ale mam coś w sobie z otwartości... Chociaż moją cechą dominującą jest nieśmiałość, uwielbiam pomagać ludziom, wspierać ich i interesować się tym, czym oni. Często to oni muszą pierwsi zagadać do mnie, nigdy odwrotnie, chyba, że już się z kimś na tyle znam, że mogę z nim bez obaw rozmawiać Uśmiech
__________________
img.interia.pl/komputery/nimg/d/t/Jas_Fasola_zaatakowal_3789496.jpg

O właśnie tak wyglądam kiedy widzę coś nienormalnego Wredny


USA you were born to rage, so come on!
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT