Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 214
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Pozostałe
»» Dyskusje wszelakie
»»» Ginny, Hermiona, Cho..? Czy któraś pasuje do Harry'ego
Drukuj temat · Ginny, Hermiona, Cho..? Czy któraś pasuje do Harry'ego
~Fluorescencyjna F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 01-11-2010 14:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 460
Ostrzeżeń: 0
Postów: 90
Data rejestracji: 24.10.10
Medale:
Brak

O tak, Harry i Luna, tego bym chciała! Cho - po prostu istny żal na dwóch nogach. Ginny - jakaś taka nie teges, zupełnie mi nie leży, po prostu nie lubię jej postaci. Hermiona? Zdecydowanie nie, ona jest... hmm... No tylko przyjaciółką, nigdy ich razem nie widziałam, choć wolałabym Hermionę niż Ginny.
Luna! xD
__________________
,,(...) już wiedział, że tonie, że nic na to nie poradzi, a te lodowate ramiona oplatające mu piersi to ramiona samej Śmierci...''

,,Gdzie skarb wasz, tam i serce wasze.''

,,Udało się, dostali w kość, niech żyje Potter nam! A Voldek gnije w piekle, za którym tęsknił sam!''


Drogi Lordzie Voldemorcie!
,,Przyłączę się do ciebie, kiedy piekło zamarznie. ''


,,Ma oczy zielone jak pikle z ropuchy
Jego włosy są czarne jak tablica.
O, gdyby moim został, bohater mych snów,
Służyłabym mu jak diablica.'' <3
Wyślij prywatną wiadomość
~hermionagWESZ F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 15-11-2010 18:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gracz Quidditcha Ravenclawu
Punktów: 133
Ostrzeżeń: 1
Postów: 54
Data rejestracji: 13.11.10
Medale:
Brak

Nie lubię Cho, od razu wzięła się za Harry'ego po śmierci Cedrika i gadała o nim w jego obecności a potem się obrażała.
Ginny...hm, średnio pasuje. Ale tak najwyraźniej musiało być...
Hermiona...TAK, TAK, TAK!!! Mogli być Ron i Ginny <żart> albo Ron i Luna...Ron i Lavender...Nie wiem...Ale nie RON I HERMIONA!!!
Moim zdaniem najlepsza dla Harry'ego jest Hermiona, ale jak się zastanowię porządnie, to dochodzę do wniosku, że jednak żadna z tych dziewczyn moim zdaniem nie jest dla niego odpowiednia. Jakoś tak. Nie mam pojęcia czemu.
A co by było jakby to była Luna? Trochę się dziwię, myślę, czy Luna w ogóle miała kiedyś męża? Pewnie tak.
A co z Neville'em? Czy znalazł miłość? Nie sądzę. Może się ożenił z Mimb..Mimi...Mimbulusem...Mimbletonia. A tak na serio, ciekawe, z kim się ożenił.
No nie wiem. Ginny jest chyba najlepszym wyborem, jak teraz się zastanowię, to zawsze widziałam Harry'ego i Hermionę jako przyjaciół, nie jako parę...Ale moim zdaniem nie bardzo Hermiona i Ron do siebie pasują. No, może...
Ocena końcowa: Moim zdaniem najlepsza dla Harry'ego Pottera byłaby Luna Lovegood. Szkoda że tak nie jest.
Marzycielka i Realista.
__________________
Od cnoty Gryfonów
Kretynizmu Puchonów
Od przebiegłości Ślizgonów
CHROŃ NAS RAVENCLAWIE!!!
Pozdro dla wszystkich którzy mnie pozdrawiają
CIOTKA MURIEL:
-...i masz o wiele za długie włosy, Ronaldzie, przez chwilę pomyliłam cię z Ginevrą. Na brodę Merlina, co ten Ksenofilius Lovegood ma na sobie? Wygląda jak omlet. A ten to kto? - warknęła na widok Harry'ego. - Ee... to nasz kuzyn Barny, ciociu Muriel. - Jeszcze jeden Weasley? Mnożycie się jak gnomy
http://hogwartmagia.bloog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny_Ruda F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 15-11-2010 18:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1034
Ostrzeżeń: 2
Postów: 171
Data rejestracji: 19.06.10
Medale:
Brak

Moim zdaniem jeśli byłabym na miejscu Harry;ego i miałabym wybrać jedną z tych trzech dziewczyn wybrałabym Ginny i to nie dlatego, że mam na hogs nick z nią związany i że bardzo ją lubię. ( formalnie rzecz biorąc wolę Hermionę lub Tonks ).By uzasadnić swój wybór opiszę każdą z nich.
Cho-pesymistka. Nie myśląca o innych (choć jak patrzeć prostym wzrokiem ciągle rozmyślała o Cedriku) , mam na myśli to, że kiedy jej chłopak umarł ona od razu uczepiła się Harry;ego na siłę szukając nowego naiwnego, który zastąpiłby jej Cedrika. Nawet nie ochłonęła po jego śmierci tylko wypłakiwała się biednemu Hart\ry;emu w rękaw. To było bardzo nei fair biorąc pod uwagę, że Harry też bardzo to przeżywał i był przy śmierci rywala. Igrała jego uczuciami, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Pewne jest też, że brak jej jakichkolwiek uczuć.
Hermiona- ogólnie ją lubię, ale charaktery jej i Harry;ego nie pasują do siebie.Ona jest typem dziewczyny inteligentnej( nie sugeruję, że Harry taki nie jest! ),lubiącej się uczuć i przesiadywać w bibliotece, nie kręci ją sport. Harry zaś jest nieco roztrzepany,gra w quidditcha, jest bardziej roztargniony niż Hermiona. Trudno to uzasadnić ,ale moim zdaniem te połączenie by nie wyszło. Odpychało się jak dwa nie przyciągające się magnesy, żadnej chemii.
Ginny- ona natomiast gra w szkolnej drużynie, jest towarzyską,energiczną dziewczyną i na pewno potrafiłaby urozmaicić związek z Harry;m .
Tak więc ostatecznie pada na Ginny. I to jest moje ostatnie słowo w tej kwestii. :)
__________________
Moje serce to jest muzyk - improwizujący

Przestań mówić kłamstwa o mnie, bo zacznę mówić prawdę o Tobie..
Wyślij prywatną wiadomość
~Xeon F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 15-11-2010 18:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 30
Ostrzeżeń: 1
Postów: 49
Data rejestracji: 06.11.10
Medale:
Brak

Jak dla mnie najlepszą dziewczyną dla Harrego byłaby Ginny.
Spokojna, nie aż taka nachalna. Hermiona lubi książki i ma go za przyjaciela. Ona zaś chciałaby z nim być mimo iż jest bohaterem...
Wyślij prywatną wiadomość
~anex F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 15-11-2010 19:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 336
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 06.05.10
Medale:
Brak

Więc tak: Hermiona zawsze była po prostu przyjaciółką i lepiej żeby tak zostało.
Cho nie umiem tego ubrać w słowa, ale w ogóle nie pasuje do Harry'ego.
Z Ginny było jakoś dziwnie. Przez tle lat była tylko "siostrą Rona" i się nią jakoś szczególnie nie interesował, a potem nagle została jego dziewczyną?? No, ale już Ginny najlepiej chyba pasuje. Jak bym miała wybierać zamiast Harry'ego to wybrałabym mu Ginny.
Wyślij prywatną wiadomość
~mrsRadcliffe F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 15-11-2010 19:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1306
Ostrzeżeń: 1
Postów: 382
Data rejestracji: 20.03.10
Medale:
Brak

Harry i Cho to zupełnie nie to. Po dłuższym zastanowieniu stwierdziłam, że bardziej pasowała do Cedrika, w co wielu nie wątpi. Zwyczajnie nie rozumiem jej zachowania względem Harry'ego. Zakochana była w Cedriku, a tak przynajmniej twierdziła. Wielki płacz gdy ujrzała ciało Cedrika, a gdy przychodzi co do czeka sama zaczyna pakować się w ramiona Harry'ego. Hermiona z pewnością nie. Harry nigdy nie spoglądał na nią jak na dziewczyne, zawsze widział w niej przyjaciela. Sama gdybym była na jego miejscu nie chciałabym psuć tak długoletniej przyjaźni. No i Ginny... Nie wiem dlaczego ale zawsze przeczuwałam, że to ona właśnie z nim będzie. Może nie od pierwszej części, ale w dalszych częściach... Kto by się spodziewał, że Harry poczuje do Ginny chemie? Na początku uważał ją po prostu za siostrę swojego przyjaciela, była dla niego nietykalna, a sam ją wręcz traktował jak młodszą siostrę. Ogólnie ciesze się, że wypadło na Ginny. Zawsze ją lubiłam, Harry również nie był mi obojętny i uważam, że tworzą całkiem zgraną parę. ;)
__________________
29.media.tumblr.com/tumblr_lppcll6mIl1qa1id2o5_250.gif
30.media.tumblr.com/tumblr_lpmf4etH1n1qdwjb5o3_r2_250.gif

"Ich obecność była jego odwagą, to ona sprawiała, że był w stanie robić krok za krokiem. "
Wyślij prywatną wiadomość
~PHOEBE F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 15-11-2010 20:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 19.10.10
Medale:
Brak

Hmm...wydaje mi się, że z tych wszystkich dziewczyn najbardziej pasuje Ginny ^^ Cho to na pewno odpada...ona jest strasznie wrażliwa, ciągle ryczy i jest słaba emocjonalnie, nie to co Harry, wydaje mi się trochę fałszywa, gdy Cedrik umarł zaraz poleciała do Harry'ego, można powiedzieć, że traktowała go jak koło ratunkowe. Chociaż powiadają, że przeciwieństwa się przeciągają, ale jednak nie. Hermiona bardziej mi podchodzi pod przyjaciółkę Harry'ego, nie wyobrażam sobie ich razem Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Mruffka_ F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 15-11-2010 21:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gracz Quidditcha Ravenclawu
Punktów: 126
Ostrzeżeń: 1
Postów: 60
Data rejestracji: 14.11.10
Medale:
Brak

Hm, najbardziej to mi Ginny pasuje z tych trzech, druga w kolejce jest Hermiona, a trzecia - Cho . Choć jeśli mogłabym zmienić przebieg wydarzeń, zrobiłabym tak, by to Luna była z Harrym . Co jak co, ale oni pasują do siebie . Miałam nawet cichą nadzieję, że coś między nimi zaiskrzy, niestety (a może i stety) pani Rowling niczego takiego nie wtrąciła . A ja nie miałam niespodzianki, bo dowiedziałam się, że Ginny zmieni nazwisko jeszcze przed zaczęciem Insygni Śmierci .
__________________
Nawet w jego milczeniu były błędy językowe .

Ron: No dobra, śniło mi się, że gram w quidditcha. Jak myślisz, co to znaczy?
Harry: Pewnie to, że zostaniesz pożarty przez jakąś olbrzymią żelkę.


Pani Weasley: Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w tej rodzinie!
George: A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Pozdrawiam Pomylunatic_. Oczko)

mrufcia.odpowie.pl
Wyślij prywatną wiadomość
~weroniczka95 F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 16-11-2010 07:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 107
Ostrzeżeń: 2
Postów: 85
Data rejestracji: 06.05.10
Medale:
Brak

To chyba było jasne, że Ginny z nich trzech najbardziej pasuje do Harry'ego. Czytając książkę i oglądając film, wiedziałam, że to siostra Rona będzie ukochaną Harry'egoUśmiech
__________________
TO NASZE WYBORY UKAZUJĄ, KIM NAPRAWDĘ JESTEŚMY, O WIELE BARDZIEJ NIŻ NASZE ZDOLNOŚCI

Edytowane przez Fantazja dnia 16-11-2010 20:32
Wyślij prywatną wiadomość
~BonnieVolturi F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 16-11-2010 16:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 247
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 12.11.10
Medale:
Brak

Hmm... Ja się cieszę, że jednak na końcu ożenił się z Ginny. Ginevra jest miła, śmieszna, fajna, szczera i czego by tu chcieć więcej... Choć... myślałam z początku, że to będzie Hermiona. A co do Cho, według mnie w ogóle do Harry'ego nie pasowała. Dziewczyna i tak nie mogła zapomnieć o Cedriku. A przy okazji... Chciałam wspomnieć jeszcze o innej parze. Rozumiem Harry i Ginny... Ale dlaczego Ron i Hermiona. Ona totalnie powinna być z Draco!

Ograniczyłam ilość wielokropków. Oczopląsu można było dostać. ;d
__________________
"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni."

Edytowane przez Fantazja dnia 16-11-2010 20:35
Wyślij prywatną wiadomość
~cherry_bomb F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 22-11-2010 21:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 89
Ostrzeżeń: 0
Postów: 17
Data rejestracji: 21.11.10
Medale:
Brak

Moim zdaniem Hermiona wogóle do niego nie pasuje.. Ona i Ron są po prostu dla siebie stworzeni Rozbawiony
Cho nie lubię.
Ginny może być, ale chyba najbardziej do Harrego pasuje Luna. Kiedyś nawet myślałam, że będą razem Uśmiech
__________________
,, ...można było zatracić poczucie własnej tożsamości i poczuć się jak kropla wody rozpływająca się w czymś, co stanowiło jedynie iluzję życia... " <3

Edytowane przez cherry_bomb dnia 22-11-2010 21:38
Wyślij prywatną wiadomość
~Liselane F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 23-11-2010 08:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 404
Ostrzeżeń: 1
Postów: 91
Data rejestracji: 13.04.09
Medale:
Brak

No to zacznijmy od Hermiony ... czy pasuje do Harry'ego? Owszem, pasuje idealnie, ale jako starsza siostra Oczko Jako para raczej nie umieli by się dogadać, wszystko szybko by się posypało, włącznie z ich przyjaźnią.
Cho ... eeeee, całkowicie nie!!! Beksa, mazgaj, stwarza problemy tam gdzie ich niema i darzy patologicznym uczuciem swojego byłego, który miał to szczęście i się od niej uwolnił (śmierć bywa zbawienna).
Ginny ... W szóstej części Ginny powiedziała: "Zawsze myślałam, że będziesz mój [...] Zawsze." Prorok jakiś, czy cóś? Jak dla mnie to pasują do siebie idealnie, koniec kropka.
__________________
- Pająki! PAJĄKI! One każą mi stepować! NIE CHCĘ STEPOWAĆ!
- To im to powiedz.
- Tak, tak ... powiem im to. Jutro im powiem ...
Wyślij prywatną wiadomość
~wiolcia002 F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2010 21:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 91
Ostrzeżeń: 0
Postów: 50
Data rejestracji: 27.11.10
Medale:
Brak

Hmm...
W pierwszych 3 częściach liczyłam na to, by Harry był z Hermioną, ale teraz myślę, że pasuje do GinnyOczko
Edytowane przez Fantazja dnia 30-11-2010 22:09
Wyślij prywatną wiadomość
~Fulanita F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 24-01-2011 11:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Członek GD
Punktów: 519
Ostrzeżeń: 0
Postów: 148
Data rejestracji: 11.01.11
Medale:
Brak

Hermiona nie pasuje do Harry'ego. Relacja 'jak brat z siostrą' są dla mnie wprost idealne dla tej dwójki. Tak więc Hermiona odpada.
Cho. Nie znoszę jej, w ogóle nie pasuje do Harry'ego. Ciągle wyje, jest pesymistką. Druga Jęcząca Marta. Nie wspominając już o tym, iż niedawno zginął jej chłopak, a ona już rzuca się na kolejnego. Cho odpada, definitywnie.
Ginny również nie pasuje mi do Harry'ego. Zawsze myślałam o nich, jak o dwójce dobrych przyjaciół. Więc Ginny też odpada.
Tak więc Harry zostaje według mnie sam, bo nie wiem z kim powinien być.
__________________
"Don't call me Nymphadora, Remus," said the young witch with a shudder, "it's Tonks."
"Nymphadora Tonks, who prefers to be known by her surname only," finished Lupin.
"So would you if your fool of a mother had called you Nymphadora," muttered Tonks.


"Remus and Tonks, pale and still and peaceful-looking, apparently asleep beneath the dark, enchanted ceiling.."

Od przebiegłości Ślizgonów
Cnoty Gryfonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS HUFFLEPUFFIE!


hogsmeade.pl/images/hat/hufflepufff.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Luna__Lovegood F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 09-08-2011 15:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 151
Ostrzeżeń: 1
Postów: 74
Data rejestracji: 06.08.11
Medale:
Brak

Oczywiście Ginny pasuje, a Hermiona jest z Ronem a Cho niech będzie z kims innym...
__________________
To jest świat magii , pamiętaj o tym . Wszystko co jest niewyjaśnione jest z pewnością czarną magią
Wyślij prywatną wiadomość
~Dracon_Malfoy F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 09-08-2011 15:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 512
Ostrzeżeń: 1
Postów: 211
Data rejestracji: 08.07.11
Medale:
Brak

Ginny może być , ale w filmie powinna być o wiele ładniejsza ( taka jak ją opisano w książce )
__________________
sp2.fotolog.com/photo/2/39/19/raahrestart/1295360648985_f.jpg



Mądrości Doumbledora
Wytrwałości Snepa
Poczucia prawdy Hermiony
Prawości Percye'go

Dopomóż nam J.K Rowling
Wyślij prywatną wiadomość
~Tonki F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2011 20:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 212
Data rejestracji: 05.04.11
Medale:
Brak

Cho - tragedia na dwóch nogach. Mogłaby się zamienić rolami z Jęczącą Martą, a nikt nie zauważyłby różnicy.
Ginny - denerwuje mnie. Po prostu denerwuje, toleruję ją, ale jej związek z Potterem to jak dla mnie paranoja.
Hermiona - nie pasowałaby do Harry'ego, ich relacje opierające się na zasadzie brat-siostra jak najbardziej mi odpowiadają.
Uważam, że Harry powinien być z Draconem. Z nikim innym nie mogę go sobie wyobrazić.
__________________
25.media.tumblr.com/8f647e6fa017326234f7f4c74628d296/tumblr_mgjbgm4xUU1riy6v2o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Gryf5r F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2011 20:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 673
Ostrzeżeń: 0
Postów: 162
Data rejestracji: 08.08.11
Medale:
Brak

Myślę, że Ginny, że się tak wyrażę w przenośni to "dobry wybór". Hermiona była za mądra, Cho za płakliwa, a z Ginny choćby łączył ich Quidditch, w którym była naprawdę dobra. I Harry był z nią szczęśliwy i Ginny z Harrym, więc nie wyobrażam sobie, żeby mógłby być z "inną". Luna byłaby dla Harr'ego za bardzo science fiction xD
__________________
Rzecz nie jest w tym jaki jesteś, lecz jaki nie jesteś. "
Albus Dumbledore

Edytowane przez Gryf5r dnia 25-08-2011 20:14
Wyślij prywatną wiadomość
~Draconis Owl F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2011 20:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 423
Ostrzeżeń: 0
Postów: 97
Data rejestracji: 19.08.11
Medale:
Brak

Nigdy nie chciałam, żeby Harry był z Ginny (irytowała mnie od samiutkiego początku!), ale muszę przyznać, że chyba do siebie pasują. Cho definitywnie odpada, tworzyli tragiczną parę, choć na początku nawet mi się podobali (mam na myśli Czarę Ognia). Harry z Hermioną tworzyli uroczą parę, ale mam tutaj na myśli parę przyjaciół. A Luna... chętnie zobaczyłabym Harry'ego i Lunę razem w oczach Rowling :D
__________________
I have stuck with Harry until the very end!
Wyślij prywatną wiadomość
~Half_Blood_Princess F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2011 20:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 308
Ostrzeżeń: 0
Postów: 66
Data rejestracji: 15.08.11
Medale:
Brak

Cho- to idealna dziewczyna na sam początek i bardzo się cieszę, że nie był z nią do końca...

Hermiona- jak można chodzić z kimś kto jest jak siostra! Hermiona zdecydowanie jest wspaniałą dziewczyną, ale nie dla Harry'ego tylko dla Rona!

Ginny- uważam, że dobrze się stała, że są razem. Ona nie jest płaczliwa jak Cho tylko twarda! Takiej dziewczyny potrzebuje obrońca rasy czarodziejskiej!
__________________
Pozdrawiam całe Hogsmeade, a szczególnie drogi Gościu

"Lubię Kwachy!"
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT