Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 270
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Nienawidzę szkoły
Drukuj temat · Nienawidzę szkoły
!niewesolypagorek F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 09-12-2009 20:26
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

W mojej szkole przeszkadza mi to, że w niektórych miejscach wystają główki od gwoździ ze ściany i przez to podarłam sobie kilka bluz, siadając na podłodze. : (((

Przeszkadzają mi też wąskie korytarze i ciasne klatki schodowe, bo przez to wszyscy się pchają i macają, chcąc pójść gdziekolwiek. : (((

Więcej zastrzeżeń nie mam. Oczywiście nie zawsze chce mi się uczyć, narzekam na ciężki plecak, zadania domowe, których nie zdążam zrobić na przerwie, kartkówki... Cóż, taka jest szkoła, a mi nikt nie kazał iść do liceum na matfiz. W każdej chwili mogę zrezygnować, najpewniej nie chcę.
Inaczej pewnie będę gadać, za rok, gdy zacznie się marudzenie o maturze. Na chwilę obecną jestem w nastroju 'chcę wracać do szkoły' jako, że nie było mnie tam od 3 tygodni. ;f
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Krzywolap21 F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 20-12-2009 19:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 0
Postów: 104
Data rejestracji: 31.08.08
Medale:
Brak

No że nienawidzę szkoły to powiedzieć nie można. Ale jest kilka czynników, które robią z niej często budynek tortur. xD
1. Lekcje są dłuuugie i mi się dłuuużą.
2. A przerwy są nieproporcjonalnie krótkie. ;p
3. Nauczyciele (niektórzy) są chamscy, wredni i ogółem można by na nich ciągle gadać złe rzeczy. Język I nie lubię jak nauczyciel twierdzi, że jego przedmiot jest najważniejszy i w związku z powyższym zadaje masum do domu, uczenia i zajmuje wolny czas w różne sposoby.
4. Hahah, lekcje zaczynają się za wcześnie. Rozbawiony
5. Nie lubię mojego dyrektora, ale kit. xD Wydaje forsę n niepotrzebne rzeczy, ostatnio zafundował w saunę... Uh-oh!

Ale szkoła nie jest aż taka straszna, zawsze jest jeszcze głupawka na przerwach, śmieszni nauczyciele i wgl.
__________________
I'm up against that bitch Meryl Streep... Oh, you can't say that on morning tv... I'm out of control, totally.

Meryl Streep
Wyślij prywatną wiadomość
~Domaa F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 20-12-2009 20:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 881
Ostrzeżeń: 1
Postów: 207
Data rejestracji: 28.06.09
Medale:
Brak

Ja tam lubię szkołę jak jest przerwa i czasem na lekcjach bo zawsze brecht jest z kogoś. Co bym zmieniła ? na pewno faceta od Wf to taki debil, że nie realne nawet zasad nie zna bo przeczytał tylko książki i trochę nie uważnie bo nas uczy dwutaktu na 3 kroki, a my w klasie sportowej. Jeszcze kilku nauczycieli i żeby mieć na 9 lub 10 i nie osiem lekcji tylko mniej xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Czarodziejka Majka F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 20-12-2009 23:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 155
Ostrzeżeń: 2
Postów: 108
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

Ach... trochę się tego nazbierało:
- codziennie lekcje zaczynamy o 8, wyjątkiem jest poniedziełak bo zaczynamy o 7.05
- Nienawidzę zajęc artystycznych i niemieckiego przez nauczycielki które prowadzą te zajęcia
- kilku facetów ze starszych klas się do mnie przykleiło i nie chcą się odczepic
- pewna zołza została na lodzsie bo jej kumpela poszła do innej szkoły, więc postanowiła przyczepic się do mojej przyjacióły i teraz jest tylko ,, Izunia powiedziała" ,, Izunia chciała iśc" ,, a wiesz że Iza ", już nic się dla niej nie liczy ( nawe ja ) poza Izką
- wracając do Agi i Izy to jeszcze wszystkie przerwy latają za facetami z 2a i 3b, a później jesccze muszą wszystko na lekcjach mi opisac Zły
moje gimnazjum jest ohydne z wyglądu. Pomazane ściany, powybijane szyby itp.
- toalety. Są okropne. Albo nie ma drzwi, albo drzwi się nie domykają, albo wogóle nie ma kibla. O ścianach to już nawet nie wspomnę że karzdy cal musi byc pomazany
- moja klasa ma najwięcej lekcji tygodniowo w szkole ( a pragnę wspomniec że jestem w 1c a klasy 1a i 1b mają po 5 lekcji, podczas gdy mamy prawie codziennie po 8 )
Ogólnie nie lubię swojej szkoły i z chęcią bym się przeniosła
__________________
let's come together
right now
oh yeah
in sweet harmony

drogi Gościu wiesz, że ja Cię lubię?
Wyślij prywatną wiadomość
~Naina F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2009 11:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 87
Data rejestracji: 22.12.09
Medale:
Brak

Ja także nienawidzę szkoły.
Denerwują mnie nauczyciele, zadania domowe, długie lekcje, wstawanie rano, sprawdziany, pytania i w ogóle wszystko. Nie którzy nauczyciele są chamscy, i wredni. W jednym tygodniu umieją zrobić nam cztery sprawdziany, a potem jęczą że "żadnej piątki nie było" ale jak my się mamy uczyć na cztery przedmioty naraz? Codzienne wstawanie jest straszne. Nauczyciele to sobie posiedzą w szkole 4 godzinki i do domu lecą, a my się po 7 godzin męczymy. Nie lubię żadnego przedmiotu (chodź dużo ich) żadne nie są ciekawe. Oni myślą że my będziemy się 24h na dobę uczyć? Na to wygląda bo ciągłe sprawdziany, kartkówki i pytania są praktycznie codziennie. Kiedy my mamy mieć czas na rekreacje? Na spotkania z przyjaciółmi? Zadań domowych to ja mam codziennie ok. 5 z każdego przedmiotu. Przychodzę o 15 a do 18 robię lekcje i się uczę. Potem na dwie-trzy godzinki na komputer, wykąpać się i spać. I tyle z dnia. Już nie mówiąc o wyglądzie szkoły. Toalety całe pomazane, aż cud że lustra w niej są jeszcze całe. Korytarze to chyba tylko z 2 metry szerokości mają (może 3 metry nie więcej) a w jednym korytarzy lekcje mają cztery klasy, bo sale są ściśnięte obok siebie. Stołówka strasznie obskurna. Jedzenie to średniej jakości. Ciągle w tej szkole czegoś brakuje (np. substancji na chemie itd.).
Chyba jedynym plusem tego wszystkiego jest to że mamy kontakt z rówieśnikami.
Wyślij prywatną wiadomość
~Avrione F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 25-12-2009 14:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1052
Ostrzeżeń: 1
Postów: 454
Data rejestracji: 13.06.09
Medale:
Brak

Nienawidzę szkoły ponieważ:
-Odbiera mi czas na inne zainteresowania.
-Moja nauczycielka od matematyki,nienawidzi mnie(ze wzajemnością) i nawzajem uprzykrzamy sobie życie.
-Jest dużo nauki(czasami za dużo) i nie daję sobie rady z wygrzebaniem się.
-Choćby nie wiem co przedmiotów ścisłych nie skumam za nic w świecie.

__________________
"Powiedział Pan: "Daję wam ogień"
Podajcie sobie dłonie i żyjcie w zgodzie!
Żyjcie w zgodzie z ptakami, niech płoną serca
i oczy wasze niech nigdy nie znają łez...

Odszedł a ciało swe pogodził z ptakiem i wiecznym cierpieniem,
i była miłość,
i była zgoda,
Każdy był wolny! wolny był każdy ptak!

Pewnego dnia pękło niebo,
i runął straszny deszcz,
wtedy krzyknął ktoś,
a chłód ogarnął wszystkie serca,
a w oczach pojawił się strach!
Ludzie podali sobie noże- zamiast rąk
i upiekli ptaki!


Dżem "Dzień w którym pękło niebo"

Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony!
www.avrione.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Malkontentka F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 27-06-2010 22:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Nie mam wiele żalów na szkołę.
Ale po pierwsze: Nie cierpi mnie nauczycielka od wf (z wzajemnością). Stara mi się uprzykrzyć życie na kazdy sposób. Gdyby nie opieka wychowawcy to z wf miałabym 1 na koniec.
Po drugie chodzę do bardzo małej szkoły(190 osóCool, a hałas i wrzaski są nieziemskie.
Po trzecie boiska, które są od trzech lat w remoncie, a wf jest najczęściej na nieczynnej pętli tramwajowej.
Po czwarte nauczycieli jest bardzo mało, więc często mamy "okienka"
Po piąte gimbusy się spóźniaja!
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
~Avrione F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2010 18:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1052
Ostrzeżeń: 1
Postów: 454
Data rejestracji: 13.06.09
Medale:
Brak

Gdy szłam do I gimnazjum myślałam że będzie fajnie nowi koledzy,nowi nauczyciele...jakże bardzo się myliłam ! teraz idę do II klasy i nie spodziewam się raju.
-Lekcje w moim gimnazjum ZAWSZE bez wyjątków zaczynają się o 8:10 a że ja do szkoły muszę trochę przejść więc nie obejdzie się bez wczesnego wstawania.
-Obiady w szkole są ohydne.
-Nie cierpię dyrektora gdyż jest niesprawiedliwy i myśli że jest 'taki zabawny' ale zwykle to tylko on śmieje się ze swoich żartów które konkurują z żartami Strasburgera.
-Nienawidzę nauczycielki od matmy(ze wzajemnością) jest okropnie niesprawiedliwa,wredna,zadaje masę zadań domowych,ciągle powtarza że 'matematyka jest najważniejsza'. Oprócz tego jest brzydka,cały czas podjada na lekcjach słodycze(chowa się za torebką i myśli że nikt nie widzi), potrafi przynudzać tak że człowiek musi być na prawdę bardzo zainteresowany żeby nie zasnąć.
-Równie mocno nie cierpię nauczycielki od chemii: wymagająca,wredna,okrutna..a gdy w dyżuruje w stołówce a ty nie zjesz czegoś to broń Cię panie boże..
-Nienawidzę fizyki...jest trudna,nudna i nie wiem czemu..zawsze po niej chce mi się jeśćUh-oh!
-Wredna i wiecznie wykrzywiona nauczycielka j.polskiego przyprawia ludzi o dreszcze,zawroty głowy,wymioty a w nielicznych przypadkach nawet zgon.
-Lekcje są nudne i nieciekawe.
-Maks zadań domowych,sprawdzianów,kartkówek,klasówek i innych wymysłów.
-Czasami to uczyć się trzeba do północy
-Przerwy za krótkie !!.

Szkołę powinno się zburzyć,spalić,zaorać i posypać solą aby nigdy więcej się nie odrodziła !!!.


Wspominałam że nie lubię nauczycielki od matmy???
__________________
"Powiedział Pan: "Daję wam ogień"
Podajcie sobie dłonie i żyjcie w zgodzie!
Żyjcie w zgodzie z ptakami, niech płoną serca
i oczy wasze niech nigdy nie znają łez...

Odszedł a ciało swe pogodził z ptakiem i wiecznym cierpieniem,
i była miłość,
i była zgoda,
Każdy był wolny! wolny był każdy ptak!

Pewnego dnia pękło niebo,
i runął straszny deszcz,
wtedy krzyknął ktoś,
a chłód ogarnął wszystkie serca,
a w oczach pojawił się strach!
Ludzie podali sobie noże- zamiast rąk
i upiekli ptaki!


Dżem "Dzień w którym pękło niebo"

Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony!

Edytowane przez Avrione dnia 06-07-2010 18:55
www.avrione.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Crazy Flower F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2010 20:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2153
Ostrzeżeń: 1
Postów: 308
Data rejestracji: 20.06.10
Medale:
Brak

Bosh... Co wy mówicie? Strasznie narzekacie... Uczysz się teraz, masz później dobrą pracę! Potem jest narzekanie: ''Nie przyjęli mnie do żadnej dobrze płatnej pracy''. Nic dziwnego - z takim nastawieniem! Nic nie jest takie straszne, wystarczy mieć plan. Jak się idzie wcześnie spać, to nie ma problemu z wczesnym wstawaniem. Jak ktoś wraca do domu o 18, bo ma jakieś dodatkowe lekcie codziennie - okej, może narzekać. Ale większość osób ma prywatny angielski, albo coś, 1 - 2 razy w tygodniu. Wystarczy ułożyć sobie adekwatny do sytuacji plan dnia i na wszystko wystarczy czasu. A jak nie, to można sobie jeden dzień odpuścić grania na komputerze. Oglądnij sobie jeden ulubiony serial. Nauczyciele czasem zadają ogromne prace domowe - no i co? >lol2< Zrób to wszystko jak najszybciej i miej to z głowy. Po prostu zabierz się za naukę. Jak nauczyciele widzą, że się dobrze uczysz, to się od ciebie odczepiają. A jak ci robią sprawdziany i kartkówki niezapowiedziane? Po prostu bądź na bierząco przygotowany. To się opłaca. Efekty widać na świadectwie. Ja zrobiłam sobie plan i mam teraz na wszystko czas, mimo, że nauczyciele zadają taaakie wypracowania domowe. Odpuszczam sobie wtedy neta i Hogs Płacze Trudno, ale trzeba. Dzień cię nie zbawi. I nie narzekajcie tak, to nic nie pomaga w nauce. Tylko zmienia wasze nastawienie do szkoły, co pogarsza waszą sytuację. Ale wzięłam się za naukę i efekty było widać - nauczyciele się odczepili, miałam lepsze stopnie. No i oczywiście, żeby można było usiąść do nauki trzeba się wyspać. O to też należy zadbać. Czasem jest trudno, ale to wszystko się opłaca w późniejszym życiu. Koniec przemowy ^^
__________________
skiełzło, żesz
www.james-potter.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Promitet F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 28-07-2010 14:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 566
Ostrzeżeń: 1
Postów: 100
Data rejestracji: 19.03.10
Medale:
Brak

Giny napisał/a:
Tutaj możecie napisać i wyżalić się na szkołę. Co Was w niej denerwuje i dlaczego.
Piszcie tez co byście zmienili.
Ogólnie wszystkie żale na szkołę...


Szczery temat . Jeszcze takiego nie widziałam . No w sumie ja tam za szkołą nie przepadam , ale żeby się od razu wyżalać . Czuję zniechęcenie nie do szkoły ale nauczycieli . Tylko dlatego czasami jej nie cierpię . Bo to w końcu ja lubię budynek . Jest nawet ładny ale jeśli chodzi o tych "dorosłych" uważających że wszystko mogą zrobić z uczniami !
Wyślij prywatną wiadomość
~daria2j F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 19-08-2011 14:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 421
Ostrzeżeń: 2
Postów: 297
Data rejestracji: 20.05.11
Medale:
Brak

Moja szkoła jest do dupy bo nauczyciele są nie mili
__________________

33.media.tumblr.com/c994cdc74182a2e04e311fcff5129c58/tumblr_n6nyo6yLJD1rs88yxo2_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Draconis Owl F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 20-08-2011 12:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 423
Ostrzeżeń: 0
Postów: 97
Data rejestracji: 19.08.11
Medale:
Brak

E, ja tam nie mogę powiedzieć, że nie lubię szkoły. W podstawówce całkiem fajnie chodziło mi się do szkoły, w gimnazjum trochę narzekałam i powtarzałam, że już nie mogę się doczekać aż ją skończę, ale teraz, kiedy już rzeczywiście nigdy nie wrócę do mojej starej szkoły, widzę, że wcale nie było mi w niej aż tak źle. Może i trzeba się dużo uczyć, wkurzać na upierdliwych nauczycieli, ale w szkole uczymy się wytrwałości (i wielu przydatnych, ale też kompletnie niepotrzebnych rzeczy), poznajemy ciekawych ludzi, no i samych siebie. Może z pozorów szkoła wydaje się okropna, ale chyba taka nie jest. ;) Jestem ciekawa, jak będzie w liceum.
__________________
I have stuck with Harry until the very end!
Wyślij prywatną wiadomość
~CeCe F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 20-08-2011 12:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Animag Kruk
Punktów: 562
Ostrzeżeń: 2
Postów: 269
Data rejestracji: 09.08.11
Medale:
Brak

Szkoła....w sumie może być. Nie za bardzo lubię się uczyć ale...jest spoko.Oczko
__________________
Duchy, strzygi i upiory,
Dziś harcują, toczą spory.
Kogo to dziś upolują,
Komu figla zaserwują.
Duchów tych się trzeba bać,
Nie wiesz, co się może stać!

www.gifownik.pl/gify_new1/swieta/hallowen/9.gif

Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie...

Kłotnia Lily i Snape'a
Była noc. Lily w koszuli nocnej stała z założonymi rękami przed portretem Grubej
Damy u wejścia do Wieży Gryffindoru.
- Przyszłam tylko dlatego, bo Mary powiedziała mi o twojej groźbie, że będziesz tu
spać.
- Tak. I zrobiłbym to. Nigdy nie chciałem nazwać cię szlamą, po prostu...
- Wymknęło ci się? - W głosie Lily nie było współczucia. - Już za późno. Usprawiedliwiałam cię przez całe lata. Nikt z moich przyjaciół nie rozumie, dlaczego w ogóle z tobą rozmawiam. Z tobą i twoimi kolegami, śmierciożercami. Widzisz, nawet nie zaprzeczasz! Nawet nie zaprzeczasz, kim zamierzacie się stać! Nie możecie się doczekać, aż dołączycie do Sam - Wiesz - Kogo, prawda?

Pozdrowionka dla drogi Gościu<3
Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 22-08-2011 00:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

nienawidzę szkoły
Nie lubię za: za nauczycieli !!!
I za połowę mojej klasy ;/
__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Annee F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2012 13:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 984
Ostrzeżeń: 1
Postów: 235
Data rejestracji: 04.12.11
Medale:
Brak

Po pierwsze ludzie z mojej klasy - snobki (wielka elitka), tępaki, kujony, bezguścia, bez charakteru, de-bi-le! Na dodatek większość nazywa mnie kujonem głównie z tego powodu iż czytam dużo książek (np. HP), a co ma piernik do wiatraka?!
Po drugie nauczycielka matematyki - codziennie kartkówka, co tydzień sprawdzian :<

__________________
Albus Severus
Pochodzenie imion syna Harry'ego
- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.


fs1.cyworld.vn/data2/2009/07/17/063/1247818263943244_file.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Ms_Kane F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2012 13:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2978
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,256
Data rejestracji: 24.04.12
Medale:
Brak

Ja szkoły nie lubię, a zwłaszcza mojej klasy, bo większość dziewczyn to głupie damulki, które myślą tylko o swoim wyglądzie i w ogóle są "ę" "ą". Co do chłopców to też większości nie lubię , bo są tacy, tacy głupi. Zresztą mnie dużo osób nazywa mnie kujonem, którym nie jestem, bo się dość dobrze uczę. Z mojej klasy lubię tylko 3 osoby z 24 więc klasa do bani. Co do nauczycieli to nie mam jakoś żadnych pretensji no chociaż szkoda, że tam często mam kartkówkiZniesmaczony
__________________

media.giphy.com/media/A4YfNX2iXFsGY/giphy.gif
37.media.tumblr.com/tumblr_m02xnz7lL01qju7t7o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2012 09:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

Mnie nauczyciele wkurzająZły
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT