Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 199
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Wasze ulubione kosmetyki...
Drukuj temat · Wasze ulubione kosmetyki...
~emilyanne F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 17-11-2011 18:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5622
Ostrzeżeń: 1
Postów: 633
Data rejestracji: 28.10.11
Medale:
Brak

Mhmm... Uwielbiam balsamy do mycia ciała z Dove <3 Rozbawiony A tak ogólnie, to używam kosmetyków sporo z Avon Uśmiech Błyszczyki do ust xD Chociaż rzadko się maluje Język Jeżeli chodzi o oczy, to tylko maskary Język Moja ulubiona to London Eye Uśmiech
__________________
Pomilczmy razem... no bo tak.



to takie reumatyczne xxx

pingwiny.nick.com.pl/images/layout/postacie/3duzy.png


twoje problemy są niczym czeski film. moje też, ale na szczęście u siebie się tego nie zauważa.
http://niedoskonali.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2011 19:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

Uzależniona raczej nie jestem od żadnego kosmetyku, jednak najczęściej używam toniku do twarzy Garnier, kremu nawilżającego -też z Garniera i korektora. (Pomijając takie oczywiste rzeczy jak żel pod prysznic.)
__________________
-Etienne, nie sądzę, by monsieur Jeanowi potrzebne były twoje nauki, a zwłaszcza zarozumiałość!- włączył się Henri de Bar. - Jeśli już, być może to ty powinieneś nauczyć się od niego skromności.
-Dogadałeś się z moim bratem? - spytał Sancerre, marszcząc nos.- Dlaczego zawsze mówicie mi to samo, jakbyście mieli we dwóch jedne usta?
De Bar wyprostował się, nic więcej nie dodając.
-Panowie, proszę was, nie kłóćcie się z mojego powodu- poprosił Ian, który wciąż nie mógł się nadziwić przyjaźni między tak różnymi-zarówno z charakteru, jak i z wyglądu- rycerzami.
Sancerre uśmiechnął się.
-Och, ja i Henri kłóciliśmy się od zawsze, nawet wtedy, kiedy on był giermkiem mojego brata, a ja - giermkiem mojego kuzyna. A i tak to ja miałem zawsze ostatnie słowo.
-A ja miałem rację- odparł spokojnie de Bar.
Sancerre spojrzał na niego takim wzrokiem, że zarówno Ian jak i Grandpre uśmiechnęli się.


Hyperversum, Cecilia Randall
Wyślij prywatną wiadomość
~Therion F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2011 20:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1016
Ostrzeżeń: 0
Postów: 451
Data rejestracji: 03.07.11
Medale:
Brak

Używam balsamów do ciała, kremu do rąk firmy Natural Rose. Jeśli chodzi o makijaż, to do szkoły raczej się nie maluję. Nie chodzi o nauczycieli, bo oni nie mając nic przeciwko, ale wiem, ze po WF będę wyglądała koszmarnie. Na wyjścia używam kredki i tuszu z Rimmel Oczko
__________________
Hear The Sound
The Angel Come Screaming.

__
Pozdro Dla Ziomali Rozbawiony
Killjoys!
MAKE
SOME
NOISE



Scabior <3
http://huncwoci-marauders.blog.onet.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Wasp F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2011 20:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 672
Ostrzeżeń: 2
Postów: 258
Data rejestracji: 17.12.10
Medale:
Brak

Uważam, że tusz do rzęs Rimmel jest cudowny! Tak jak LeNka GrAnGeR mam strasznie grube rzęsy i inne tusze nie dawały żadnego efektu. Uwielbiam szminki Maybilline , wtedy usta są takie gładkie i kolor jest fajny. Na co dzień używam kremów i żeli do twarzy z z Zaji(tzn. żel do twarzy mam z Perfecty), są fajne, szybko się wchłaniają. Do szkoły nie mogę się malować, ale na ulicę nie wyjdę bez ust pociągniętych błyszczykiem. Lubię perfumy z Bi-es, mają bardzo fajny, słodki zapach. Do pielęgnacji włosów używam szamponu i odżywki Nivea long repair, mam nadzieje, ze to choć w pewnym stopniu pomoże moim włosom. Żel pod prysznic też mam z Ziaji! On jest super- jagoda porzeczka z efektem blubel. Mój dezodorant to Nivea double effect, jest bardzo skuteczny.
Wyślij prywatną wiadomość
!Asik F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2011 21:18
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,186
Data rejestracji: 19.07.11
Medale:
Medal

Ulubione nie są koniecznie tymi skutecznymi. No to jedziemy:
Zamiast kremu do twarzy - używam zwykłej wazeliny - dużo lepiej nawilża skórę niż jakikolwiek krem który stosowałam i tego nie zamierzam zmieniać. Polecam!
żel pod prysznic - Yves Rocher malina, fajnie pachnie i bez tego nie wyobrażam sobie kąpieli;]
Balsam do ciała - Eveline, skuteczny
Puder sypki - Maybelline Affinitone, bo naturalnie wygląda (ale nie jest za trwały)
Tusz + kredka do oczu - tu nie przepłacam i biorę to na co jest promocja. Wszystkie mają mniej więcej ten sam skład tylko różnią się opakowaniem i ceną. Teraz mam tusz Rimmela z dolnej półki i kredkę z Miss Sporty i jestem zadowolona. Aha i zawsze brązowy kolor, ot takie zboczenie.
Perfumy - kiedyś była to Ferya z Oriflame. Teraz już jej nie produkują, a szkoda. Jak czasem dopadnę na allegro to kupuję parę buteleczek.

Zauważyłam że wiekszość z was wymieniła produkty z Avonu - na większość produktów z tej firmy mam uczulenie. Chyba tylko krem rąk nie sprawiał problemów. Resztę kosmetyków oddałam siostrze.

__________________
"In heaven everything is fine" - Eraserhead, 1977

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać to tutaj: http://hogsmeade....ost_172074

Jeśli chcesz podyskutować o fotografii to zapraszam do mojej grupy społecznej: FOTOGRAFIA: http://hogsmeade....roup_id=93
http://joannacora.fotolog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Theodore F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2011 14:08
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1200
Ostrzeżeń: 1
Postów: 240
Data rejestracji: 11.11.11
Medale:
Medal

Ja używam tylko kremu do nawilżania skóry - mam wiecznie problem z cerą, przez co muszę stosować tonę nawilżaczy. Niby to wygląda dziwnie, ale mężczyznom się to przydaje. Ubóstwiam także dezodoranty oraz antyperspiranty. Kilka razy zaledwie użyłem tego drugiego - strasznie śmierdzi, ale uwalnia od potu na długi okres. Natomiast w dni, kiedy jest W-F (i nie tylko) to używam dezodorantów - nie cuchnę potem, a z ogromnej plamy nic nie pozostaje (może jakaś kropelka xD).
__________________
If I'm a bad person, you don't like me
Well, I guess I'll make my own way
It's a circle, a mean cycle
I can't excite you anymore.

Where's your gavel? Your jury?
What's my offense this time?
You're not a judge but if you're gonna judge me
Well, sentence me to another life.

Don't wanna hear your sad songs
I don't wanna feel your pain
When you swear it's all my fault
'Cause you know we're not the same
No, we're not the same, oh, we're not the same.
Wyślij prywatną wiadomość
~aneczka00402 F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2011 14:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 497
Ostrzeżeń: 3
Postów: 199
Data rejestracji: 06.11.11
Medale:
Brak

Ja uzywam płyn na trądzik Garnier peeling - efekt natychmiastowy!
A makijaż - spirala do rzęs Lancome Hypnose Drama. Jest super.
Puder - sephora. Super kosmetyki. Używam również kremu do rąk alessandro i odżywkę do paznokci i skórek też z alessandro.
__________________
'Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą'

- Dostałem właśnie nagłego napadu głuchoty i nie słyszałem co powiedziałeś, Harry.


- A co mi dasz w zamian Severusie?
- W zamian? [...] - Wszystko...


- Przez te wszystkie lata?[...]
- Zawsze.



Only I, can live forever

Edytowane przez aneczka00402 dnia 21-11-2011 15:00
http://hogsmeade.pl/forum/viewthread.php?thread_id Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2011 15:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

Kosmetyki? Do malowania - żadne. Albo prawie żadne. używam jedynie błyszczyków, który jest jednocześnie pomadką ochronna;P Czasem też odrobinka tuszu do rzęs, na same kąciki oczy, żeby je optycznie powiększyć (bo okularu mi strasznie zmniejszają oczy).
Używam też tonami żele do mycia twarzy i toniki - mam wieczne problemy z cerą, niestety...
Aha, i podbieram mamie mgiełki zapachowe;P

__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~SweetSyble F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2012 21:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1942
Ostrzeżeń: 0
Postów: 338
Data rejestracji: 14.12.11
Medale:
Brak

Do pielegnacji, powiadacie?
A więc tak. Do mojej delikatnej bardzo podatnej na wszystkie szkodliwe czynniki w najmniejszym stopniu używam Żelu do twarzy (do spłukiwania) Garnier. Najczęściej kupuję 3 w 1 czyli maska, żel i pumeks? Czy jakoś tak. Na dłonie i stopy to zdecydowanie kosmetyki z firmy Allessandro. Są najlepsze!
__________________
...:::TABLICA OGŁOSZEŃ:::...

Moje FFs pt. Z pamiętnika Vicki i Weasley'ów:
Chory pomysł bliźniaków
oraz,
To nie Twoja wina...


26.media.tumblr.com/tumblr_l8nvcafSVa1qd0v72o1_500.gif
http://hogsmeade.pl/groups.php?group_id=44 Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2012 22:20
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Jedwab do włosów *,* - mój wybawiciel. Teraz chwilowo przeceniony z 9 na jakieś 3,90 w Rossmannie. Mała buteleczka, ale przy moich włosach - długich, gęstych, bardzo pomógł przede wszystkich, jeżeli chodzi o kwestię rozczesywania, zaraz po umyciu. 2 krople i już bez przeszkód rozczeszę ^^ ( jakby co Biosilk z Hanką Mostowiak na pudełeczku Rozbawiony ). Poza tym nawilżający krem do rąk Garniera - ekstrakt z mango i coś tam który wygładza i nawilża łapki, szczególnie jak wyjdzie się na mróz bez rękawiczek i skóra się wtedy 'przesusza'. Szybko się wchłania i ładnie pachnie. Co jeszcze. Puder w płynie, puder w kamieniu i korektor - bodajże firmy Synergen ( tylko w Rośmanie ). Na cerę trądzikową, antybakteryjny, nie zatyka porów. Zalety: tanie, dość skuteczne, jeżeli nie chce się wydawać na to fortuny. Sama co prawda, fazę z tego typu problemami skórnymi mam chyba za sobą, ale nadal używam aby się 'nie zdziwić' nie proszonym prezentem na czole. ---,---'' Sudocrem - także na jakieś problemy skórne, na noc nałożyć rano będą fajne efekty.
Poza tym eyeliner w takim 'markerze' chyba od Max Factor - niestety rzadko używam, bo nie mam na to czasu, ale i tak polecam, ponieważ w odróżnieniu od tych 'w kałamarzu' linia jej ładniejsza i łatwiej obrysować jak trzeba. No i pomadka, którą używam już chyba nawykowo. Ale nie mam ulubionej. Ważne aby ładnie pachniała ^^
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 10-02-2012 16:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Hm... ja kocham żele pod prysznic Nivei. Wspaniały jest z bambusem i zapachu pomarańczy, czy jakoś tak. Kremów do twarzy raczej nie używam. Czasem do rąk takie z gliceryną albo pomadkę do ust. Więcej nie potrzeba Rozbawiony
__________________
Al PACZino, capuccino ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Natalia Tena F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2012 18:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2599
Ostrzeżeń: 0
Postów: 743
Data rejestracji: 16.07.12
Medale:
Brak

ojj, od tuszu do rzęs i fluidu chyba najbardziej Rozbawiony
ale także kremu do rąk, balsamu do ciała z Zai i żelu do twarzy z Garniera Oczko
__________________
Chciałabym wszystkich serdecznie przeprosić - zwłaszcza RazoraBMW, Asika i Toma Riddle'a, a także wszystkich innych, którzy zostali zapoznani z informacją o rzekomej śmierci jednej z użytkowniczek - Machete. To co pisałam/mówiłam było wyjątkowo dziecinne i głupie i chcę za to przeprosić.
Odchodzę także z Hogsmeade, już nie będę wracać.
Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatriks_ Lestrangee F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 03-08-2012 19:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Goblin
Punktów: 33
Ostrzeżeń: 0
Postów: 10
Data rejestracji: 29.07.11
Medale:
Brak

polecam:
* Seria solutions avon
* Kosmetyki firmy SEPHORA (chodzi mi o pędzle do makijażu, świetna jakosc włosa!)
* Inglot cienie do oczu!
* Avon perełki brązujące!
__________________
CUŻ JA BYM BEZ CIEBIE ZROBIŁ!!!!
wypchaj sie..
Wyślij prywatną wiadomość
~Emma17 F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 03-08-2012 21:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 750
Ostrzeżeń: 0
Postów: 302
Data rejestracji: 05.09.08
Medale:
Brak

bez tuszu do rzes to chyba nie wyjde z domu no i jakas fajna szminka delikatny roz nie za ciemne cienie no i jakos sie wyglada ;D
__________________
37.media.tumblr.com/4139da00a864038fab14b2f94294063c/tumblr_n4d9fqlkDb1ruwssto1_250.gif
I have been a hostage in King s Landing, a plaything for Joffrey to torture,
for Queen Cersei to torment.

24.media.tumblr.com/6372820e8ce2791ca395604969b975dd/tumblr_n4d9fqlkDb1ruwssto2_250.gif

They beat me, they humiliated me, they married me to the Imp. I had NO friends in King's Landing...except one...
Wyślij prywatną wiadomość
~Kasjopeja F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 23-09-2014 09:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Prefekt Ravenclawu
Punktów: 450
Ostrzeżeń: 0
Postów: 118
Data rejestracji: 15.09.14
Medale:
Brak

Ja jestem uzależniona ogólnie od wszelkich odżywek i masek do włosów (szczególnie ekspresowa kuracja do włosów Garnier Goodbye Damage). Maski lubię ciężkie i potrafiące okiełznać moje włosy. Uwielbiam też czerwoną szminkę z Rimmel'a i korektor z firmy Catrice.
Wyślij prywatną wiadomość
~AngieCh F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 23-11-2015 23:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 790
Ostrzeżeń: 0
Postów: 140
Data rejestracji: 01.08.14
Medale:
Brak

Może to wydać się dziwne, ale nie używam żadnych kosmetyków do twarzy. Nigdy nie miałam problemów z cerą, żadnego trądzika(u), ani innych rzeczy, więc skromnie mogę powiedzieć, że mam bardzo dobrą cerę. Moja siostra od najmłodszych lat używała różnego typu kosmetyków, kremów itp i teraz ma poważne problemy ze swoją cerą, więc możliwe, że to mnie powstrzymało od nadużywania czegokolwiek. Wiadomo, gdy wychodzę na jakąś imprezę, czy na randkę, trochę się umaluję - puder, szminka, tusz, kredka. Takie małe rzeczy, ale jednak daje jakiś inny efekt. Nie lubię się malować po prostu, jest to zbyt czasochłonne, a ja często wychodzę z domu na ostatnią chwilę i nie myślę o tym, żeby się uprzednio przygotować (są wyjątki o których wspomniałam wyżej). Może jest to kwestia przyzwyczajenia? Moja siostra mimo problemów z cerą do dziś nie odpuszcza sobie makijażu. Owszem, jej makijaż jest bardzo naturalny, ale gdy zmyje makijaż to jest naprawdę wielka różnica Oczko
__________________
Magic is Might.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT