Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 128
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» `Skazany na bluesa` - Historia Ryśka Riedla.
Drukuj temat · `Skazany na bluesa` - Historia Ryśka Riedla.
~malfoj_sam_segz F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2009 17:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

www.fototube.pl/pictures/7dd1107f71070633.jpg

Skazany na bluesa - polski biograficzny film fabularny, muzyczny z 2005 roku w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego.
Fabuła opowiada historię życia wokalisty zespołu Dżem - Ryszarda Riedla. Tytułową postać zagrał Tomasz Kot, a żonę Riedla zagrała Jolanta Fraszyńska. Oprócz tego w filmie występuje obecny wokalista zespołu Dżem - Maciej Balcar. Na ekranie można zobaczyć także Annę Dymną w roli Polowej.

Jeśli ktoś nie oglądał, zapraszam we wtorek na TVP2 o 23.20.
Teraz parę słów ode mnie;
świetny film o świetnym człowieku wyniszczonym przez narkotyk. Świetna kreacja Tomasza Kota, która według mnie poradził sobie z rolą doskonale. Także bardzo mi się spodobała rola Jolanty Fraszyńskiej - żony Ryśka, Goli. Jedyny film, który doprowadził mnie do łez, szczególnie przy scenie w łóżku kiedy Gola pyta się czy R.R jeszcze ją kocha, a także kiedy R.Riedel błaga o heroinę, a dilerzy mu jej nie dają, to przychodzi Gola i zaczyna dilera wyzywać. Serdecznie polceam, osobom, które nawet dżemu nie słuchają, ponieważ film jest piękny.

A wy co uważacie na ten temat ? Oglądaliście film, a jeśli tak to podobał wam się ? Czy Tomasz Kot poradził sobie w roli Ryśka ? Kostiumy wam się podobały ? Ulubiona scena ?
Pozdrawiam < ;

www.fototube.pl/pictures/1455812.jpg
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidka F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2009 19:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Oglądałam i uważam że film bardzo dobry. Tomasz Kot poradził sobie znakomicie. Nie oglądałam filmu dokładnie. Sceny ulubionej nie posiadam. Ani się nie popłakałam. Nie lubię za bardzo filmów o narkotykach itp. Dobijam się... po prostu. Polecam.
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2009 20:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Jako wielka fanka Dżemu i samego Ryśka Riedla oczywiście musiałam obejrzeć ten film. Uważam, ze jest bardzo dobry. Tomasz Kot idealnie zagrał Ryśka. Film oddaje ten niesamowity klimat i czar roztaczający się wokoło Riedla. Poza tym "Skazany na Bluesa" to jeden z dwóch filmów na których zawsze płaczę (tym drugim jest "Titanic"Oczko, mogłabym oglądać go setki, a nawet tysiące razy, a za każdym przeżywać go będę w ten sam emocjonalny sposób.
__________________
"Music the great communicator..."
Wyślij prywatną wiadomość
~Waitin 4 arockalypse F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 24-08-2009 18:03
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1035
Ostrzeżeń: 3
Postów: 333
Data rejestracji: 06.02.09
Medale:
Brak

Nudny sierpniowy wieczór. Patrzę w program telewizyjny-"Skazany na bluesa". Kilka zdawkowych zdań ma temat filmu. Że charyzmatyczny, że wyniszczony przez narkotyki.
Że Dżem, o którym naprawdę niewiele mi wiadomo. No dobra, oglądamy.
-------
Pół godziny później: jedna chusteczka higieniczna zużyta.
Godzinę później: kolejne dwie
Pod koniec filmu: oczy czerwone, zapuchnięte,, prawie nie mogę odczytać napisów końcowych.
-------
Tak tak, Waitin się mocno wzruszyła. Cieszy się że oglądała ten film sama. I na pewno go jeszcze obejrzy, bo nie wszystko zdołała zapamiętać.
-------
Rola Tomasza Kota dobra, nie dopatrzyłam się niczego sztucznego mimo wzruszenia.
-------
Atmosfera lat siedemdziesiątych, Ryszard prosi piękną Golę (?) o chodzenie, ta go wspiera, widać że między nimi dobrze, i oczywiście zaraz dziecko i ślub, po bożemu..... i dalej wzruszająca historia.....w głowie przemykają mi scenki: podczas wesela Rysiek nie świętuje z wszystkimi...idzie na dach ćpać, kolejna: Syn Ryszarda znajduje małego kotka, tata pozwala mu go mimo wszystko zachować, mówi że ludzie nie są tacy za jakich się podają, syn pyta: A ty jaki jesteś naprawdę? Odpowiada: lubię małe kotki i spać do południa, Następnie: koncert, po koncercie wokalista zamyka się w klozecie-ćpa. Tam znajduje go przerażony syn. Wyjmuje notes, czyta co tata w nim napisał...."Boże, daj mi jeszcze jedną szansę". Z Ryśkiem coraz gorzej,już nie występuje. Gola dzielnie go wspiera. W chwili zwątpienia postanawia podzielić cierpienia męża i chce się zaćpać. Na szczęście do tego nie dochodzi. Po jakimś czasie: ostatni dzwonek, albo Riedel weźmie się w garść i wystąpi na koncercie albo....No ale w końcu ma przyjechać rodzina i go wspierać. Niestety ojciec nei dotrzymuje obietnicy. Nie przyjechał. Podczas gdy ekipa Dżemu czyni ostatnie przygotowania do koncertu, lider wyznaje" Przestałem marzyć. Kto nie marzy-umiera".Poddaje się. Przyjeżdża po niego kowboj. Razem uciekają na koniu z Brutalnego świata w nieświadomość. Szpital : Rysiek z kowbojem siedzą na dachu. Po ich rozmowie widz nie ma żadnych wątpliwości. To koniec.
__________________
poniewasz nikt nie lubi kotów, nikt nie osiągnie zbawienia
poniewasz koty są dobre, pożywiajcie nimi wasze umysły, ciała i duszę

Edytowane przez Waitin 4 arockalypse dnia 24-08-2009 18:36
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Lilian F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2009 11:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 650
Ostrzeżeń: 0
Postów: 122
Data rejestracji: 25.07.09
Medale:
Brak

Muzyka Dżemu ma to do siebie że potrafi podnieść na duchu gdy jest naprawdę źle.
Film obejrzałam po przeczytaniu biografii, którą nabyłam wiele miesięcy wcześniej. Znając etapy życia Ryśka poszłam na film do kina. Czy się zawiodłam ? Nie.
Oglądając film nie widziałam Tomasza Kota (choć przyznam szczerze nieźle zagrał i za to ma u mnie plusa), a samego Ryśka. Kiedy czytałam nie było to tak mocne jak widzieć to na dużym ekranie. Płakałam. Jak bóbr. Było to dla mnie mocne przeżycie. Znając jego życie, słysząc oskarżenia ludzi. Do prawda. . . dla jednych mógł być ćpunem dla innych jego głos działał kojąco dla ich poranionych dusz i serc.
Pokazanie wyjątkowego człowieka i wyjątkowej miłości.
Gola, która przeżyła naprawdę wiele, moim zdaniem wykazała się niesamowitą cierpliwością. Niedawno zmarła.
Ich syn Bastian gra teraz w zespole Cree( warto zauważyć ,że nazwę zespołu wymyślił sam Rysiek) niedawno wydał płytę ku pamięci rodziców.

Wracając do filmu to bardzo podobało mi się przedstawienie momentu śmierci samego Ryśka i muzyka (dokładnie piosenki które zostały użyte).
Bardzo podobał mi się film. I za scenariusz i za aktorów wielki SZACUN !

__________________
fc05.deviantart.com/fs29/f/2008/103/e/f/Gryffindor_by_laurastarzx.gif
Poznajmy się drogi Gościu!!
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I o Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

"...-Zostawcie go- powtórzyła Lily. Patrzyła na Jamesa z odrazą- Co on wam zrobił?
- No wiesz. . .- powiedział James powoli, jakby się zastanawiał- to raczej kwestia tego, że on istnieje. . . jeśli wiesz, co mam na myśli. . ."
http://alchemy1978.wordpress.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Szarlotta Szott F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2009 17:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 375
Ostrzeżeń: 0
Postów: 66
Data rejestracji: 23.07.09
Medale:
Brak

Według mnie Tomasz Kot zagrał rewelacyjnie. Historia była naprawdę szokująca!!! Byłam jeszcze mała jak pierwszy raz oglądałam "Skazanego na Bluesa" i muszę powiedzieć, że nieźle mną ten film wstrząsnął... pokazuje on jak bardzo narkotyki niszczą człowieka. To straszne co to świństwo zrobiło z wokalistą "Dżemu" i wieloma innymi ludźmi...
Zrozumiałam to też po przeczytaniu książki "My, dzieci z Dworca Zoo", którą i wam polecam!
__________________
Szarlotta
teenagers-and-love.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~aparecjum F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 15-10-2009 16:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 996
Ostrzeżeń: 1
Postów: 515
Data rejestracji: 07.12.08
Medale:
Brak

Tak, jak i moje poprzedniczki/poprzednicy, zgadzam się z tym, że Kot poradził sobie w roli Ryśka. Fraszyńska też świetnie się spisała. Kostiumy podbały się jak najbardziej.
Sam film jest bardzo ciekawy, ponieważ opowiada o legendzie bluesa.
Ulubioną moją sceną jest ta, kiedy sobie tam śpiewali: "czerwony jak wino..." , a Kot (Rysiek) wchodzi i mówi: "cegła! czerwony jak cegła" a potem zaczyna śpiewać... co on to śpiewał? Claptona?

Jednak mimo wszystko, pewne sceny nie zgadzają się w filmie, co do jego życia. Sceny, które bardziej się zgadzają w filmach o Riedl'u to "Siemacie ludzie".
No, ale nie ukrywam, że bardzo mi się on spodobałOczko
__________________
Chociaż to, że nasze myśli skierowane są ku czymś innemu, że rozmawiamy i porozumiewamy się różnymi językami, nasze serca biją jednym rytmem.
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 15-10-2009 19:27
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Nie jestem nie wiadomo jak wielką fanką Dżemu ale niektóre ich piosenki mi się naprawdę podobają. A co do filmu, oczywiście, że obejrzałam, wydaje mi się iż nawet więcej niż raz. Film sam w sobie bardzo charyzmatyczny, ciekawy i cudownie odtworzony przez Tomasza Kota i Fraszyńską. Wzruszający film w niektórych momentach, naprawdę świetne odtworzona historia Ryszarda Riedla.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~mrsRadcliffe F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2010 17:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1306
Ostrzeżeń: 1
Postów: 382
Data rejestracji: 20.03.10
Medale:
Brak

O, Rysiu *_* Przewspaniały film, jeden z najlepszych. Uwielbiam w nim wszystko; muzykę, styl itp. Naprawdę bardzo fajny film. Aż szukałam tego tematu, z nim związanego ;D
__________________
29.media.tumblr.com/tumblr_lppcll6mIl1qa1id2o5_250.gif
30.media.tumblr.com/tumblr_lpmf4etH1n1qdwjb5o3_r2_250.gif

"Ich obecność była jego odwagą, to ona sprawiała, że był w stanie robić krok za krokiem. "
Wyślij prywatną wiadomość
~Adrienne F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 04-05-2011 15:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 655
Ostrzeżeń: 1
Postów: 348
Data rejestracji: 25.04.11
Medale:
Brak

Film jest świetny. Oglądałam go z 20 razy ;D
__________________
Pozdrawiam całe Hogsmeade!
Wyślij prywatną wiadomość
~Takeshi F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 04-05-2011 16:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 141
Ostrzeżeń: 0
Postów: 55
Data rejestracji: 02.05.11
Medale:
Brak

"Miłóść" do muzyki pana Ryszarda została odziedziczona przeze mnie . Mój tatuś był wielkim fanem oraz był nawet na pogrzebie, więc film musiałem oglądać . Film jest extra, pokazuje prawdziwą historię i momentami wzrusza .
__________________
--- --- --- --- RAVENCLAW --- --- --- ---
4.bp.blogspot.com/_XcWLzeeLe1o/R4ErLgpSV-I/AAAAAAAAAAM/fe-IfkOK5gA/S150/ravenclawheader.jpg


"Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań."
~George Wesley


Co tam u ciebie, drogi Gościu ?
Wyślij prywatną wiadomość
~Therion F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 14-07-2011 12:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1016
Ostrzeżeń: 0
Postów: 451
Data rejestracji: 03.07.11
Medale:
Brak

Film oglądałam..Dawno. Bardzo poruszający film. Myślę, że gdybym obejrzała go teraz, wciągnął by mnie jeszcze bardziej, niż te 2 lata temu.
__________________
Hear The Sound
The Angel Come Screaming.

__
Pozdro Dla Ziomali Rozbawiony
Killjoys!
MAKE
SOME
NOISE



Scabior <3
http://huncwoci-marauders.blog.onet.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Hermioina98 F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2011 12:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 644
Ostrzeżeń: 1
Postów: 217
Data rejestracji: 06.03.11
Medale:
Brak

Oglądałam, bo jestem wielką fanką Dżemu. Film świetny, Kot poradził sobie ze swoją rolą, chociaż kiedy były sceny gdy śpiewał to trochę to sztucznie wyglądało. Ulubiony moment? Było ich wiele, ale rozbawił mnie moment gdy Rysiek prosił o chodzenie Golę, a raczej poprosił jej koleżankę żeby się zapytała. Popłakałam się w momencie gdy on leżał wstawiony na łóżku, żona była z nim i po dzieci przyszła babcia, a syn zapytał się:
- Tata znowu się ućpał?
... czy coś w tym stylu, ale sens zachowany.
Film świetny! Jedna z lepszych produkcji polskich!!!
__________________
"Otwieram się na sam koniec."


media.tumblr.com/tumblr_lwegdi4Cj61qetyuv.gif

"Odbijam nie twą twarz ale Twego serca pragnienia."
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2012 16:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Smutne, a wszystko to przez jego kolegę, który dał mu narkotyk i to w dzień ślubu....
Wyślij prywatną wiadomość
!Imbecile F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 07-01-2012 21:17
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Opiekun Gryffindoru
Punktów: 3259
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,096
Data rejestracji: 29.04.10
Medale:
Brak

Hmmm... Pewnie wielu oglądało 'Skazanego..' z nastawieniem na film biograficznym, którym, w moim mniemaniu, nie jest. Za pierwszym razem i ja obejrzałam go z takim nastawienie i, tu wielkie zaskoczenie, byłam rozczarowana. Dopiero obejrzany po raz drugi, kiedy to dotarło do mnie o czym tak naprawdę jest, wywarł na mnie wrażenie. Dla mnie jest to film 'ku przestrodze'. Opowiada on historię nie Ryśka-muzyka, a Ryśka-ćpuna. 'Skazany na bluesa' pokazuje historię człowieka uzależnionego od narkotyków, pokazuje co to robi z ludźmi i jak są w stanie się poniżyć, żeby zdobyć działkę. Rysiek-ćpun z filmu jest osobą o bogatym wnętrzu, ale jednocześnie jest on niesamowicie samotny. Od samotności ucieka w narkotyki, które wydają się być skuteczną ucieczką. Ale czy warto? Twórcy pokazują nam jak Rysiek-ćpun niemalże błaga na kolanach dilera o narkotyki, a ten kpi z niego. W końcu przychodzi Gola i rzuca dilerowi swoją obrączkę (?), żeby zakończyć upokorzenia męża.
Właśnie tak postrzegam ten film. Wyżej opisana scena jest moją ulubioną, sprawia, że płaczę (tak jak kilka innych) i przynosi mi odpowiedź na pytanie czy warto. Nie, nie warto. Być może brzmi to śmiesznie z ust niespełna 15-letniej gówniary, ale ja naprawdę nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Właśnie ten film uświadomił mi jakie to jest złe. Złe dla nas samych. W pewnym momencie poniżające.
Wracając do filmu... Moim zdaniem słabym punktem był Tomasz Kot. W ogóle nie podobał mi się w tej roli.
A jeśli chodzi o film biograficzny lub taki trochę na kształt biocraficznego, polecam 'Siemacie Ludzie' dostępny na You Tube.
__________________
http://hogsmeade....ad_id=5587
Imb. O sobieJęzyk

'Opinie są po to żeby je zmieniać'
Stephen King

i40.tinypic.com/e7kuqe.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Annee F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2012 17:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 984
Ostrzeżeń: 1
Postów: 235
Data rejestracji: 04.12.11
Medale:
Brak

Ja Dżemu nie słucham, ale film świetny i warto obejrzeć. Dobra polska muzyka, Tomasz Kot dobrze zagrał główną rolę. No i jest wzruszający, beczę zawsze na nim jak bóbr Smutny
__________________
Albus Severus
Pochodzenie imion syna Harry'ego
- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.


fs1.cyworld.vn/data2/2009/07/17/063/1247818263943244_file.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Blanco F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 30-09-2012 20:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 162
Ostrzeżeń: 0
Postów: 94
Data rejestracji: 09.07.12
Medale:
Brak

Bardzo polecam,kocham ten film.
__________________
Ś.P (*) e-potter (*) lumos

Przebiegłości Ślizgonów
dobroci Puchonów
i wiedzy Krukonów
NAUCZ NAS GRYFFINDORZE!!!


Pozdro dla : lady552, KEHI, Fantastyczna10, Sharon665, _oliwka_12, EvelynBrown, LennyTakes, Cynder, Harry-Potter-Blacku, Severus Snape0,Secretive
Wyślij prywatną wiadomość
~verbena92 F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 30-09-2012 20:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 402
Ostrzeżeń: 0
Postów: 190
Data rejestracji: 30.09.12
Medale:
Brak

Skoro już na takie filmy wchodzimy to ja polecam Jestem Bogiem... Film w całości świetny tak jak i książka.
Paktofonika <3
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 30-09-2012 20:46
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

verbena92 napisał/a:
Skoro już na takie filmy wchodzimy to ja polecam Jestem Bogiem... Film w całości świetny tak jak i książka.
Paktofonika <3

Że nie ten temat... i nie jest on filmem stricte biograficznym, wiadomka.
Poza tym "Jesteś Bogiem", a nie "Jestem Bogiem", bo ten drugi to tytuł utworu.

Skazany zaś przyzwoity film, no ale...
Daamn, nie lubię dramatów i patosu zawartego w dramatach...
Tak czy siak, dobra rola Karolaka, propsuję. Ale że wisi nad tym filmem widmo dramatu...
Raczej realizacja IMO lepsza niż "Jesteś Bogiem", tak btw.
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!

Edytowane przez RazorBMW dnia 30-09-2012 20:51
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~verbena92 F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 30-09-2012 20:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 402
Ostrzeżeń: 0
Postów: 190
Data rejestracji: 30.09.12
Medale:
Brak

napisałam że polecam
i jest biograficzny, jest bardziej o Magiku
(o ile wiesz wgl kto to był)
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT