Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 304
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Pozostałe
»» Życie gwiazd
»»» O czym nowa książka?
Drukuj temat · O czym nowa książka?
~Tessia F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 01-05-2010 11:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 46
Ostrzeżeń: 1
Postów: 44
Data rejestracji: 28.04.10
Medale:
Brak

Myślę, że książka HP 20 lat później to fajny pomysł, ale byłoby nudno. chociaż, potomkowie bohaterów HP mogliby bardzo różnić się charakterem od rodziców. wyobrażacie sobie milusińskiego Malfoya, albo mądrego Weasleya???

---------------------

czytam dużo książek fantastycznych i myślę, że Rowling sprawdziła by się w książce a'la "Kroniki Wardstone" czy "Erogon", czyli opowiadających po prostu o wielu istotach magicznych. wydaje mi sie, że pani Rowling powinna zostać w książkach fantastycznych. tak inny gatunek książki do niej nie pasuje. kryminał... może zależy od twórczości autorki ( przez co nie mam na myśli, że Jo nie ma talentu pisarskiego, tylko czy ten gatunek podchodziłby pod zwariowaną wene autorki Rozbawiony ). ale na pewno nie osiągnęłaby takiego sukcesu jak po napisaniu HP. :>

___
Kiedy chcesz coś dodać/zmienić, używaj funkcji "edytuj" zamiast pisać kolejnego posta.
Edytowane przez Delirantka dnia 01-05-2010 15:05
Wyślij prywatną wiadomość
!mundzioch F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 01-06-2010 21:57
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 376
Ostrzeżeń: 0
Postów: 7
Data rejestracji: 01.06.10
Medale:
Brak

Szczerze - jak dla mnie wystarczy, żeby względem "HP" napisała i wydała jeszcze tę osławioną encyklopedię, w której wyjawi ostatecznie wszystkie tajemnice świata magii i jej bohaterów. Bardzo chętnie przeczytałbym książkę Jo poświęconą jakimś przyziemnym sprawom, realnemu światowi - książka zgoła odmienna od serii o Potterze - najbardziej mnie ciekawi co w takim przypadku szczególnie przykuwałoby uwagę czytelnika :-) Czytałem wiele wypowiedzi Jo na temat różnych problemów, ona zaś sama widziała w życiu jeszcze więcej - może autobiografia ? Rozbawiony dotąd powstałe nie są autoryzowane i w mniejszym bądź większym stopniu bazują na przypuszczeniach. Co by to jednak nie było za dzieło - zdecydowanie i bez sekundy wahania sięgnę po następną książkę J.K.Rowling.
www.harry-potter-kolekcja.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~kleopatra1989 F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 01-06-2010 22:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 329
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 01.05.10
Medale:
Brak

Przyznam, że chciałabym poczytać jeszcze o losach w świecie związanym z HP. Najbardziej chyba o Huncwotach i o ich przygodach. Uważam jednak, że Rowling powinna pisać już inne książki, i nie poprzestawać na jednym "hicie". Może następny jej pomysł będzie jeszcze lepszy (choć muszę przyznać, że poprzeczka jest dość wysoko) nigdy przecież nie wiadomo.
Wyślij prywatną wiadomość
~Dimrilla F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2010 11:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1501
Ostrzeżeń: 0
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Ech, a ja tradycyjnie powtórzę, że jeśli miałaby to być ksiażka osadzona w universum HP to:

a ) Albo daaawne dzieje, tj. czasy założycieli

b ) Albo zbiór opowiadań o bohaterach drugoplanowych (takie uzupełnienie podstawowego cyklu) -np. historie Deana Thomasa, Teodora Notta, to co działo się w Hogwarcie podczas gdy Harry, Ron i Hermiona szwendali się po lasach, polując na horkruksy... Język - krtóko mówiąc to, co zostało z książek wycięte/nie załapało się do głównych powieści
__________________
Należy sobie powiedzieć uczciwie: Gdyby przestępstwo się nie opłacało, byłoby naprawdę niewielu przestępców.

Edytowane przez Dimrilla dnia 02-06-2010 11:51
http://gdynia.piusx.org.pl Wyślij prywatną wiadomość
~monia3437 F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2010 16:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 413
Ostrzeżeń: 2
Postów: 105
Data rejestracji: 29.12.09
Medale:
Brak

` Chciałabym, żeby napisała coś jakiegoś innego, ale z elementami fantasy. A jakby miała nawiązać do Pottera to wyłącznie mogłaby napisać o Albusie Severusie, nikim innym... ;D
__________________
Pozdrawiam was wszystkich. ; *

33.media.tumblr.com/5d68b232356dcaa3191703435cc4e23f/tumblr_n3d5rwmE751t7i914o3_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~-Bellatriks- F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2010 17:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 165
Ostrzeżeń: 3
Postów: 69
Data rejestracji: 02.06.10
Medale:
Brak

Chcialabym jeszcze jedna ksiazke Rowling. Baardzo. Ale czy nie moglaby kontynuacji Pottera ? I DODATKOWO innej ksiazki ? Dlaczego ma wybierac ? Kontynuacja Pottera albo inna ksiazka Język Moze niech napisze i to, i to ? Zgadzacie sie ze mna ? Przeciez nie ma 100 lat Uśmiech Ma czas Rozbawiony A co do Pottera to chcialabym. Taka odmiana. Ale np. Weasley bylby madry. Niby nie pasuje nazwisko, ale w koncu to syn/corka najwiekszej kujonki tamtych czasow Rozbawiony to by moglobyc fajne Wredny Chetnie bym przeczytala. Co nie znaczy ze innej ksiazki Rowling bym nie przeczytala. To bylby calkiem fajny pomysl Uśmiech Pozdrawiam
www.james-potter.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Eisblume F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2010 19:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 04.05.10
Medale:
Brak

Wiadomo, że żadna książka, którą na chwilę obecną napiszę Rowling nie stanie się tak sławna jak Harry. Jednak miło byłoby przeczytać coś, co wyszło spod pióra Jo. Najlepiej, żeby była to książka o tematyce fantastycznej, bo to jej najlepiej wychodzi. Myślę, że przedłużanie serii o Potterze byłoby już takim rozwlekaniem. Wszystko ma swój koniec, Potter też.
__________________
"Tak, Harry, jesteś prawdziwym panem śmierci, ponieważ prawdziwy jej pan nigdy przed nią nie ucieka. Godzi się z tym, że musi umrzeć, i wie, że są o wiele gorsze rzeczy od umierania."

"Harry Potter i Insygnia Śmierci'' <333
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny_Ruda F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 20-06-2010 03:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1034
Ostrzeżeń: 2
Postów: 171
Data rejestracji: 19.06.10
Medale:
Brak

Echm... niby fajnie by było przeczytać nową książkę Rowling niezwiązaną z Harrym i jego światem (wezwanie dla autorki i zawsze to coś nowego), ale ja tam chętnie przeczytałabym kolejną cześć Harry'ego i z miłą przyjemnością bym się w niej zatraciła i pochłonęła ją jak wszystkie pozostałe. Nie znudziły mi się jeszcze , a wręcz czuję niedosyt. xDDD Mogłaby napisać dalszą część, jak już dzieci idą do Hogwartu. ;D Ale to moje zdanie..;))
__________________
Moje serce to jest muzyk - improwizujący

Przestań mówić kłamstwa o mnie, bo zacznę mówić prawdę o Tobie..

Edytowane przez niewesolypagorek dnia 06-07-2010 13:33
Wyślij prywatną wiadomość
~Bloo F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 13-07-2010 17:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1390
Ostrzeżeń: 0
Postów: 220
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

Bardzo bym chciała wiedzieć, kiedy i o czym będzie kolejna książka pani Rowling. Z uwielbienia dla jej wielkiego talentu pisarskiego, jestem gotowa na każdy gatunek i w zasadzie myślę, że w każdym by się sprawdziła, bo Potter składał się z wielu różnych wątków, i co tu dużo pisać, wyszedł genialnie.
Może to być powieść osadzona w realnym świecie, nasycona tajemnicą jakiejś rodziny, z wątkiem kryminalnym.
Może to być jakiś dramat, coś co poruszy serca i duszę. Może być coś lekkiego... Nie wiem, ale czekam z niecierpliwością, bo nie mam wątpliwości, że będzie to cos na wysokim poziomie.
Wiadomo, że Harry Potter jest czymś wyjątkowym. Z pewnością nie będzie już drugiej takiej książki, która całkowicie zawładnie moim życiem, wyobraźnią i w ogóle. Z nostalgią wspominam czasy, kiedy wyczekiwało się na kolejną częć. A teraz, kiedy już wszystko wiadomo, nie mogę się jeszcze pogodzić z niektórymi rozwiązaniami. Może to głupie, może dziecinne, zwłaszcza jak o tym tak dogłębnie pomyślę. Ale co zrobić, kobieta ma talent.
Także, czekam na nową książkę. Niech jej ochota do pracy i wena sprzyja.
Happy
__________________
"Życie nie jest idealne, Człowieku-Wiadro"
T. Pratchett

Edytowane przez Bloo dnia 13-07-2010 17:45
rupieciarnia.xaa.pl Wyślij prywatną wiadomość
~pomyluna F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 13-07-2010 18:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1818
Ostrzeżeń: 2
Postów: 524
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Zdecydowanie chciałabym, żeby ukazała się jakaś nowa książka Rowling. Myślę, że tematyka związana z HP na pewno zainteresowałaby fanów, ale mimo wszystko wolałabym coś nowego, świeżego. Bardzo chętnie przeczytałabym jakąś nową fantastykę tej autorki. Książka na pewno osiągnęłaby sukces, jednak nie byłaby już takim przełomem jak Harry Język
__________________
img.userbars.pl/93/18596.png
Wyślij prywatną wiadomość
~widor23 F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 21-07-2010 19:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -26
Ostrzeżeń: 1
Postów: 29
Data rejestracji: 21.07.10
Medale:
Brak

Kontynuacja Harrego lub np.dalsze losy dzieci Harrego i Rona !
Edytowane przez widor23 dnia 22-07-2010 09:24
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilka Potter F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 21-07-2010 22:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 416
Ostrzeżeń: 0
Postów: 217
Data rejestracji: 13.05.10
Medale:
Brak

Chętnie przeczytałabym kontynuację Harry'ego.Może któremuś z jego dzieci,by coś się stało?Byłabym również mile zaskoczona gdyby napisała jakiś dreszczowiec,choć,jak sądzę to nie w jej stylu.Ale jestem bardzo ciekawa czy rodzina Weasley-Potter w końcu prowadziła nowe,spokojne życie?Dlatego nie zdziwiłabym się gdyby napisała właśnie kontynuacjęOczko(w końcu to jest jej taka jakby przeszłość,nie?)
__________________
Wszem i wobec ogłaszam, że pani o nicku Lilka Potter nie będzie funkcjonować na stronie Hogsmeade.pl.
Cóż poradzić?Jestem chora, nie mogę tego zmienić.Nie i koniec.Nigdy tu nie wrócę, nie chcę mówić o tym.
Przepraszam wszystkich, których zawiodłam.
Goodbye!
www.powiewmagii.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Pandora F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 21-07-2010 23:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1322
Ostrzeżeń: 0
Postów: 395
Data rejestracji: 09.04.10
Medale:
Brak

dla mnie wszystko jedno co napisze,wiem,że będzie dobreOczkofajnie by było poczytać coś o huncwotach, o losach GD z czasów siódmej części,o młodym Dumbledorze albo Severusie....cóż niech tworzy co jej w duszy gra a my to przełkniemyOczko
__________________
Atra gülai un ilian taught ono un atra ono waíse skölir frá rauthr.
Wyślij prywatną wiadomość
~DeadHelena F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 23-07-2010 21:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 621
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 20.08.09
Medale:
Brak

Oczywiście ,jak każdy chciałabym żeby pani Rowling napisała coś nowego.Niekoniecznie musiałby być to spin off Harry'ego ,ale na pewno na motywach fantastyki.
__________________
i29.tinypic.com/2q2laa0.gif
Arctic Monkeys Forever<3
Wyślij prywatną wiadomość
~morbiuus F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 24-07-2010 21:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -83
Ostrzeżeń: 3
Postów: 29
Data rejestracji: 24.07.10
Medale:
Brak

mam insygnie smierci (książkę) przeczytałem kawałek i myślę o następnej części - może następną częścią będzie Harry Potter i Lord Voldemort: Ostatni Pojedynek
Edytowane przez Delirantka dnia 23-12-2010 19:05
Wyślij prywatną wiadomość
~mania11 F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 24-07-2010 22:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -6
Ostrzeżeń: 1
Postów: 34
Data rejestracji: 24.07.10
Medale:
Brak

Ze wszystkiego byłabym zadowolona Uśmiech i z kontynuacji hp i z całkiem innej ksiazki...ale fajnie by było gdyby to jednak była książka o tematyce fantasy Uśmiech
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !
Wyślij prywatną wiadomość
~RookWood F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 25-07-2010 10:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 99
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 05.06.10
Medale:
Brak

Ja bym na jej miejscu dał spokój Potterowi i jego dzieciom.. mało przeżyli ? Nie no, przesada. No i kontynuacji raczej nie ma co pisać, bo o czym ? Motywów wiele już wykorzystanych, dalsza część nie trzymała by się kupy... no ale żal mi tego, że seria się skończyła..
__________________
I tak mnie nie znacie, ale robię powrót xD
Wyślij prywatną wiadomość
~HeraHederson F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 25-07-2010 10:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 14
Ostrzeżeń: 0
Postów: 2
Data rejestracji: 25.07.10
Medale:
Brak

Moim zdaniem, powinno być nadal o Hogwarcie itp, ale dodałabym troszkę już inne postacie,ale mogło by być też o potomkach Pottera, Malfoya itp.

Jednak nie wiadomo czy Rowling ma zamiar pisać,ale miejmy nadzieję,że tak.

_________________________________________________
Edytowane przez HeraHederson dnia 25-07-2010 10:15
nie mam Wyślij prywatną wiadomość
~Panna Syriusz F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 16-08-2010 12:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 47
Ostrzeżeń: 0
Postów: 14
Data rejestracji: 14.08.10
Medale:
Brak

Mam nadzieję, że 8 część będzie o dzieciach Harry'ego. Najlepiej niech się nazywa "Albus Potter i Powrót riddle'a" czy coś w tym stylu. Jeśli nie będzie więcej tej serii, chyba skoczę z mostu, bo bez Pottera nie mogę żyć. Język
__________________
TYLKO GRYFFINDOR!
Wyślij prywatną wiadomość
~little_angel F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 11-12-2010 10:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -6
Ostrzeżeń: 1
Postów: 15
Data rejestracji: 09.12.10
Medale:
Brak

Najlepiej, żeby napisała kontynuacje Pottera np. o życiu dzieci Harrego, Rona i Hermiony.
Albo równie świetną książkę jak Potter.
__________________
Który gif najlepszy?
Napiszcie w wiadomościach prywatnych!

obrazy.gifmania.pl/Animowane-Gify-Filmy/Obrazki-Animowane-Harry-Potter/Animacje-Draco-Malfoy/draco-malfoy.gif
obrazy.gifmania.pl/Animowane-Gify-Filmy/Obrazki-Animowane-Harry-Potter/Animacje-Harry-Potter/harry-potter.gif
http://obrazy.gifmania.pl/Animowane-Gify-Filmy/Obrazki-Animowane-Harry-Potter/Animacje-Hermione-Granger/hermione-granger.gif
obrazy.gifmania.pl/Animowane-Gify-Filmy/Obrazki-Animowane-Harry-Potter/Animacje-Hermione-Granger/hermione-granger1.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT