Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 296
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Łańcuszki
Wysyłasz łańcuszki?
Nie. Nie. 89%[56 głosów]
Tak. Tak. 3%[2 głosów]
Czasem. Czasem. 8%[5 głosów]
Głosów ogółem : 63
Drukuj temat · Łańcuszki
~Mandarynka F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 03-07-2009 14:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Barman w Dziurawym Kotle
Punktów: 1332
Ostrzeżeń: 3
Postów: 519
Data rejestracji: 25.12.08
Medale:
Brak

Z czego składa się łańcuszek:
"Zanim wyłączysz PRZECZYTAJ!
W tym akapicie przedstawiana jest (zazwyczaj) bardzo wzruszająca historia o wypadku, nieszcześliwej miłość, jednym i drugim itp.
W tym akapicie z kolei napisane jest, że jeśli nie wyślesz tej wiadomości do minimum liczba osób w określonym czasie będziesz miał pecha, nie będziesz miał szczęścia w miłości itd.
Trzeci akapit informuje nas co się stanie, jeśli powróci liczba odpowiedzi."

Teraz praktycznie wszędzie można spotkać się z łańcuszkami - na naszej-klasie, gadu-gadu, itd.
Czy jestecie kolejnym ogniwem takich łańcuszków, czy raczej staracie się je rozbić i zatrzymać (o ile da się to zatrzymać)?
Mnie osobiście strasznie to denerwuje (bardziej od SPAMu, a to naprawdę mnie wkurza). Nie wierzę w takie bzdety.
A co Wy o tym sądzicie?

__________________
'Złota gwiazdka spłynęła bokiem po jego skroni i policzku, po czym wsiąkła w poduszkę'
- Córka Robrojka - M. Musierowicz
~ ~ ~

'Miłość jest ślepa. Im mocniej się kogoś kocha, tym bardziej irracjonalnie się postępuje'
- Księżyc w nowiu - S. Meyer
~ ~ ~

'Życie jest różne, dobre i złe, naturalnie. Ale jak ktoś je widzi na czarno, to od razu stwierdza, że je zna, a jak na biało czy tam na różowo, to - że nie ma się o życiu pojęcia'
- Niespokojne godziny - I. Jurgielewiczowa
~ ~ ~

'Jeśli będziesz szanował tylko prawdę, nie będziesz miał wiele do szanowania. Dwa plus dwa równa się cztery, to będzie jedyny obiekt twojego szacunku. Poza tym będziesz stykał się z rzeczami niepewnymi: uczucia, normy, wartości, wybory - to wszystko konstrukcje delikatne i płynne. Nie ma w nich nic z matematyki. Szacunkiem darzy się nie to, co jest zatwierdzone, lecz to, co jest proponowane'
- Dziecko Noego - E. E. Schmitt
~ ~ ~

'To zabawne, do czego człowiek robi się zdolny, kiedy w grę wchodzi coś, czego nie można mieć'
- Przed świtem - S. Meyer
~ ~ ~

'Bo [wszystko] jest proste. Trzeba w to wierzyć. Wiedzieć czego się chce i do tego dążyć'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Miłość jest okrutna i bezwzględna. Trzeba stale mieć się przed nią na baczności. Strzec siebie przed jej otchłanią. I kochać świat. To wystarczy. By poczuć się szczęśliwym'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Najgorszy z życiowych błędów polega na tym, że jesteśmy tacy, jakimi chcą nas widzieć inni ludzie'
- Ja tego nie przeżyję! - R. Rushton
~ ~ ~

'Czasami musimy ludzi ranić, by się nie rozpaść. Ale musimy robić to z miłością, i tyle'
- Egzamin dojrzałości - L. Lowry
~ ~ ~

'Sława i wsparcie fanów oznacza, iż należy pomóc innym w realizacji ich marzeń. A to, że czyjeś marzenia niekoniecznie wiążą się z telewizyjnymi kamerami i mnóstwem pieniędzy , wcale nie oznacza, że są one mniej ważne'
- Moja siostra jest gwiazdą pop - K. Greene
Wyślij prywatną wiadomość
~93asia93 F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 03-07-2009 14:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1844
Ostrzeżeń: 1
Postów: 300
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Medal

Wierzyć? No błagam, to jest kompletny idiotyzm!

Wkurza mnie to strasznie, można rzec masakrycznie. Czy ilość otrzymanych bzdurnych wiadomości świadczy o tym, kim jestem? "Jeśli tego nie wyślesz, jesteś naprawdę bez serca" czy temu podobne rzeczy. Tak, jestem. Ale przynajmniej nie jestem głupia, żeby to rozsyłać!

Dobra, zrozumiem jeszcze, kiedy krąży coś takiego o Karolu Wojtyle, choć z tą trzynastką trochę już przegięli. O tym człowieku trzeba pamiętać, więc coś typu "<wtedy i wtedy> zapal świeczkę w swoim oknie <o tej i o tej godzinie> ku pamięci Papieża", chociaż to też po części głupota. Ale przynajmniej zawiara jakąś treść!

Nie wiem, jak można cieszyć sie czymś takim na nk i komentować w ten sposób profile. Komentować, to komentować, a nie jakieś nie wiadomo co!
http://chomikuj.pl/Mephistopholes Wyślij prywatną wiadomość
~darksev F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 03-07-2009 14:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2736
Ostrzeżeń: 1
Postów: 424
Data rejestracji: 07.06.09
Medale:
Brak

czy raczej staracie się je rozbić i zatrzymać (o ile da się to zatrzymać)?

Staram się to ignorować. To jest żałosne, że ludzie tracą czas na takie rzeczy. ;xx
Ciekawe co za debil to wymyślił. Gratuluję mu inteligencji. Przecież toż zwykły SPAM. Na naszej klasie czy na gadu gadu. ;f
A co jeśli nie odeślę tych łańcuszków? Wpadnę pod samochód?Smutny Zjem przeterminowaną kiełbasę i padnę nieżywy? ;f
No dajcie sobie z tym spokój ;/
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady James F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 03-07-2009 15:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Dla mnie jest to coś totalnie głupiego, zupełna strata czasu.
Nigdy jeszcze nie przesłałam tego dalej, niezależnie od tego, jaką drogą go otrzymałam, czy mailem czy smsem.
Zwykle go nawet nie czytam. Jeśli widzę na dole tekst typu "Prześlij dalej", to od razu taką wiadomość usuwam.
Dziwi mnie tylko, ze są ludzie, którym chce się na coś takiego marnować czas.
__________________

Żeby docenić wartość jednego roku,
zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy.
Żeby docenić wartość miesiąca,
spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie.
Żeby docenić wartość godziny,
zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć.
Żeby docenić wartość minuty,
zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot.
Żeby docenić wartość sekundy,
zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek.
Żeby docenić wartość setnej sekundy,
zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal.
Czas na nikogo nie czeka.
Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy.
Dziel go ze szczególnym człowiekiem
- będzie jeszcze więcej wart.
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 03-07-2009 15:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Łacuszki wkurzają mnie maksymalnie. Nie wierzę w nie, nie wysyłam ich i momentalnie tracę szacunek do kogoś kto wyśle go mi. To po prostu stek bzdur i tyle. Moi znajomi o tym wiedzą, więc oni NIGDY nie wysyłają mi łańcuszków.
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 03-07-2009 17:06
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

A ja nie wnerwiam się na tego, kto wysłał, tylko zwyczajnie ignoruję. Po co się takim badziewiem przejmować? Jak dostaje łańcuszek na gg, to po prostu go nie otwieram, tylko wchodze do archiwum i wyrzucam. To samo z reklamami.
Niedawno czytałam, że ponad 70% osób automatycznie ignoruje reklamy, łańcuszki czy billboardy. Po prostu po jakimś czasie nie zwracamy na nie szczególnej uwagi i to mi się podoba Happy.
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 03-07-2009 17:18
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

W większości przypadków nie czytam łańcuszka, tylko go ignoruję. Co mi za różnica co, kto napisał, jeśli w to nie wierzę.
Czasami wymyślam głupie i wysyłam do koleżanek, które stale mnie tym molestują, żeby sprawdzić jak szybko dojdzie do mnie w 7345664456 egzemplarzach. [hm, dochodzi bardzo szybko.]

A co Wy o tym sądzicie?

W zasadzie nic nie sądzę, ponieważ to jest jedna, z wielu rzeczy które mnie nie interesują. :}
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 03-07-2009 18:12
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ja prawdę mówiąc to zawsze czytam wiadomość takich łańcuszków ale jakoś nigdy w nie nie wierzę. Jak dla mnie to co jest tam napisane to totalna bzdura. Często dostaje łańcuszki, najczęściej od koleżanek ale w ostatnim czasie toi od nieznajomych też za bardzo rzadko je odsyłam a jak już nawet odeśle to od niechcenia do jednej tam osoby. A takie głupoty jak
jeśli nie wyślesz tej wiadomości do minimum liczba osób w określonym czasie będziesz miał pecha,
to mnie normalnie mnie denerwują. Za to sama nigdy sama z siebie nie tworzę i nie wysyłam łańcuszków.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 03-07-2009 20:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Osobiście łańcuszki działają mi na nerwy. Każdą osobę wysyłającą do mnie te bzdurne wiadomości na początek grzecznie informuję, ze sobie ich nie życzę. Najbardziej denerwuje mnie jeśli na jakimś portalu w komentarzu do piosenki bądź czegokolwiek innego ktoś zamieszcza łańcuszki. Jeśli chodzi o to czy w nie wierzę to oczywiste jest, że nie. Przeważnie je ignoruję i nie czytam. Czasami jednak zdarzy mi się przeczytać treść owego łańcuszka, a skoro miały by być one prawdziwe to będę miała pecha do końca życia, nigdy się nie zakocham, nie wspominając o tym, że połowa mojej rodziny (włącznie ze mną) już dawno powinna nie żyć. Reasumując uważam łańcuszki za głupie, bzdurne i bezsensowne.
__________________
"Music the great communicator..."
Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidka F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 03-07-2009 21:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Wszyscy mówią precz z łańcuszkami. Mam kuzynkę która takie łańcuszki czyta i przejmuje ich treścią. Ostatnio u mnie była i czyta ["w myślach"] na swoim profilu na n-k. I mówi do mnie.
-Czytać to?
A ja myślałam że ma w profilu jakieś przekleństwa i nie chce aby moi rodzice usłyszeli. A ona pokazuje jakieś słowa "klątwy" którą jeżeli się przeczyta i nie wyśle do iluś tam osób to się umrze czy coś w tym stylu. Myślałam że popłacze się nad jej głupotą. Bo jak można w to wierzyć? To głupota i jeszcze raz głupota. Ja łańcuszki ignoruję. A sama oczywiście ich nie rozsyłam.
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.

Edytowane przez Niewidka dnia 03-07-2009 21:54
Wyślij prywatną wiadomość
~Fernando F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2009 16:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2047
Ostrzeżeń: 0
Postów: 264
Data rejestracji: 02.04.09
Medale:
Brak

Oczywiście ja, podobnie jak pozostali użytkownicy Hogsmeade powyżej, jestem stanowczo przeciwna rozsyłaniu łańcuszków, a już przede wszystkim wierzenia w nie. To są kompletne bzdury, które ktoś wymyśla z nudów, potem przesyła dalej i tak się ciągnie... Denerwują mnie ludzie, którzy wierzą w ten stek kłamstw i jeszcze to dalej wysyłają (nie rzadko do mnie). Przez jakiś czas nie wchodziłam na naszą-klasę, bo ciągle na to natrafiałam. Spotkałam też profil, w którym wszystkie komentarze - jeśli mogę to tak nazwać - to były łańcuszki. Dziwne, że autor tak biernie je wszystkie trzymał, ja od razu, gdy jakieś przychodzą do mojego profilu, usuwam.
Nie lubię, ale mogę znieść łańcuszki tego typu, że w zależności od otrzymanej liczby danego tekstu jestem taka i taka. Za to najbardziej na świecie denerwują mnie łańcuszki, których nieszczęśni autorzy dodają, że jeśli tego nie wyślesz, np. stanie Ci się coś złego, itd. Oczywiście w to nie wierzę, ale to jest właśnie znienawidzony przeze mnie typ łańcuszka.
Wyślij prywatną wiadomość
~moly14 F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2009 16:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 377
Ostrzeżeń: 2
Postów: 210
Data rejestracji: 20.07.09
Medale:
Brak

Nienawidzę łańcuszków! Po_prostu nie_cierpię tego dziadostwa. Uważam za totalny idiotyzm wysyłanie dalej łańcuszków. I w ogóle mam pytanie: po_co ktokolwiek tworzy łańcuszki? Pretensja Jeżeli ktoś się ze_mną zgadza to proszę pisać do mnie (jako odpowiedź a nie prywatna rozmowa). Oczko
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !!
Pozdro dla wszystkich z HogsRozbawionyA w szczególności dla:
kinia94
malfoj_sam_segz
Ann
Black Butterfly
Robin
liliana11
RozbawionyDowcipniś
http://r12.bloodw...hp?r=46120
Klikając w link powyżej, możecie odkryć nowy, wspaniały świat wampirów Rozbawiony

Edytowane przez Ariana dnia 22-07-2009 21:31
-------------------------------------------------- Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 23-07-2009 14:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Czy ja wiem, trochę mam to gdzieś w sumie. Tylko smutne jest to, że są tacy ludzie, którzy marnują czas przed kompem na wysyłanie tego typu rzeczy - bywa. Myślę, że zyskali by większą wiarygodność gdyby zmienili 'nagrodę'. Np. zamiast różowego słoneczka 1 kg mniej, albo wydłużenie pewnej części ciała u mężczyzn. ^.-
__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
~Maladie F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 23-07-2009 15:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Bardzo mnie irytują te bezsensowne łańcuszki. Ciągle ktoś przysyła mi na Gadu lub jako komentarz na Naszej-klasie teksty typu: "Jeśli nie wyślesz tej wiadomości do 10 osób będziesz miała nieszczęście przez 10 lat!". Zazwyczaj po prostu usuwam te wiadomości lub piszę do tej osoby, że nie życzę sobie przysyłania łańcuszków. Na razie ta metoda działa Cool
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~grejs F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 31-07-2009 19:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Gracz Quidditcha Slytherinu
Punktów: 130
Ostrzeżeń: 1
Postów: 79
Data rejestracji: 29.07.09
Medale:
Brak

błagam Was! to powinno się tępić!
tak, jeden z łańcuszków w stylu "jeżeli tego nie wyślesz do 15 osób, Twoja mama zginie". no błagam Was. to kompletny idiotyzm. albo te łańcuszki z groźbą "jeżeli nie wyślesz do 10 osób, Twoje Gadu - Gadu zostanie usunięte".
porażka -.-' nie mają co dzieci w domu robić, tylko wymyślać durne łańcuszki.wtf
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2009 20:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

albo `jeśli wyślesz to do 15 osób na twoimgadu gadu pojawi się nowa minka` ale znajomi wiedzą, że ja od tego stronie i nigdy mi tego nie przesyłają, bo niechyb spróbowali to by było z nimi ciężko. ale 3,4 lata temu tez się jeszcze w to bawiłam -,- to głównie rozrywka młodych użytkowników kompuetera albo osób zwanych dresów i maniur. które mają nawet do 18 lat, blond farbowane włosy, krecha pod okiem i fajne ubranka =,=
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Dark Natya F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2009 21:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2249
Ostrzeżeń: 0
Postów: 667
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Szkoda gadać, kolejne zajęcie dla pokemonów, które nie mają co robić. Najfajniejsze są takie z klątwami, jak nie wyślesz to umrzesz/umrze ktoś z twojej rodziny itp. ;d Jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza, rzadko ktoś mi wysyła takie coś. Większość moich znajomych na szczęście nie bawi się w takie rzeczy. Jeśli już takowy dostanę to po prostu go ignoruję i zastanawiam się kto wymyśla takie rzeczy. ;]
Kiedyś może wysłałam kilka, ale to nie z takich klątwowych, tylko, o ile dobrze pamiętam było to coś związane ze Zmierzchem. W każdym razie łancuszki = głupota i kropka ;d.
__________________
You got blood on your hands
And I know it's mine
I just need more time
So get off your low
Let's dance like we used to
But there's a light in the distance
Waiting for me, I will wait for you
So get off your low
Let's kiss like we used to <3
www.photoblog.pl/myashtrayheart Wyślij prywatną wiadomość
~Eileen_Prince F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2009 21:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 505
Ostrzeżeń: 2
Postów: 127
Data rejestracji: 12.07.09
Medale:
Brak

To jest coś strasznego. `ZA DWA DNI KTOŚ CIĘ POKOCHA` yhy, tak, jasne. Nie wiem, jak można się w takie rzeczy bawić.
Nigdy nie rozsyłam dalej, żenuje mnie to.
__________________
"r11; Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
r11; To bardzo wzruszające, Severusie r11; powiedział z powagą Dumbledore. r11; A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
r11; Jego losem? r11; wykrzyknął Snape. r11; ExPecto patronum! [...]
r11; Przez te wszystkie lata?...
r11; Zawsze."

<3
www.silver-doe.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~majones_xD F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2009 22:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 261
Ostrzeżeń: 0
Postów: 89
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

łoh. dla mnie to jest totalna bzdura, kiedys sama sięw to bawiłam [i to był mój błąd ..], tak z nudów, ale teraz wole swój cenny czas poświęcić na bardziej wartościowe zajęcia...
__________________
Wyślij prywatną wiadomość
~Kinga F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2009 23:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sklepikarz z Pokątnej
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 155
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Łańcuszki przesyłane na gg mnie tylko śmieszą - parsknę, zamknę okno i tyle. Te wysyłane SMS-em są już trochę irytujące, bo trzeba tracić czas na usuwanie wiadomości; chociaż właściwie były, bo ostatni tego typu dostałam strasznie dawno temu. Naprawdę wkurzające są te na nk. Przy tak wolnym Internecie jak mój, plaga łańcuszków oznacza ładnych parę minut z życiorysu.

To jednak nic w porównaniu ze sprawą zdjęć chorej dziewczynki, Poli. Jakiś "inteligęt" napisał na nim, że TVP obiecało udzielić jej pomocy, gdy ileś tam osób wstawi to zdjęcie do swojej galerii. I ludzie, nie widzieć czemu, wstawiali. A przecież było oczywiste, że to ściema!
Zaintrygowana, zaczęłam szukać o tym czegoś w necie i okazało się, że rodzina dziewczynki na ich stronie (której adres był zresztą na plakacie) pisała, że to zdjęcie to niedźwiedzia przysługa, bo TVP zaczęło mieć do nich pretensje o wykorzystywanie ich marki itp. Prosili więc o nie dodawanie usuwanie tych zdjęć i przekazywanie tych informacji dalej. Więc lojalnie przekazuję.
Muszę powiedzieć, że ta sprawa mnie zasmuciła. Bo gdyby ludzi naprawdę obchodził los tej dziewczynki to zaczęli by szukać o niej informacji, jeszcze innych dróg pomocy. Bo tak naprawdę to dodawali te zdjęcie nie z chęci pomocy i potrzeby serca, a z potrzeby lansu, bo "jak wszyscy, to ja też". Wykorzystali nieszczęście dziecka, żeby się dowartościować. Lub robili to zupełnie bezmyślnie, co też nie jest zbyt pocieszające.
__________________
"Drogi panie, życie upływa na samych qui pro quo! Są qui pro quo miłości, qui pro quo przyjaźni, qui pro quo polityki, finansów, Kościoła, urzędu, handlu, żon, mężów..."
Denis Diderot Kubuś Fatalista i jego pan


"A: Znajdujesz się w miejscu, gdzie nie obowiązuje prawo Rzeczypospolitej Polskiej.
K: A jest takie miejsce, w którym obowiązuje?"
Oficer, reż. Maciej Dejczer


"Szczęście nie zna politycznych granic i układów, nie hołduje żadnej ideologii, ba, ono nawet bywa niezgodne z dekalogiem."
Dorota Terakowska


CREDIT: ikonka by by [info]yourbestbeticon
http://zloty-las.livejournal.com/ Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT