Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 274
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Ginny Weasley
~Rose Granger F
#81 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2011 11:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1200
Ostrzeżeń: 0
Postów: 161
Data rejestracji: 25.02.11
Medale:
Brak

Abstrahując (haha, może powinnam napisać "odbiegając"?) od aktorki, co do której zmieniłam zdanie ostatnio trochę.. Ginny nie cierpię, nie znoszę od zawsze. I tyczy się to książek jak i filmów. Ogólnie jakiś czas temu stwierdziłam, że tej postaci pani Rowling mogłaby w ogóle nie "powoływać do życia" (yhym, to ta sama ja, która jeszcze niedawno wypowiadała się, że w książkach nie zmieniłaby nic, bo to już nie byłaby ta sama historia Oczko) i Harry mógłby z powodzeniem być szczęśliwy z kim innym. I wrednie nie mam tu na myśli Hermiony, czy Luny.

Ginevra dla mnie jest postacią kompletnie nie umiejącą dbać o własne szczęście, irytującą, pojawiającą się w większości tam, gdzie nie powinna i naprawdę mogłabym tak wymieniać jeszcze długo. Nie jest to też typ osoby, która mogłaby być moją koleżanką/przyjaciółką a niechęć do niej już chyba pozostanie mi na zawsze.
http://magnolia--crescent.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#82 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2012 15:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Jako postać książkowa, bardzo mi się podoba. W filmie jakoś niekoniecznie, może to przez Bonnie, która zupełnie nie potrafi grać.
Była nieśmiała, kochała się w Harrym, mimo że miała mnóstwo chłopaków. Jako jedyna córka pani Weasley wśród swoich braci wyrosła na naprawdę zahartowaną nastolatkę. Dzięki jej za to, bo wspaniale ubarwiła fabułę książek.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lily2406 F
#83 Drukuj posta
Dodany dnia 01-02-2012 22:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 235
Ostrzeżeń: 2
Postów: 116
Data rejestracji: 31.01.12
Medale:
Brak

Ginny Weasley-postać, którą, gdy tylko poznałam polubiłam i wgl wydała mi się fajna, a od 3 tomu, już bardzo chciałam, żeby Harry z nią chodził.Miła, urocza, dążąca do celu, wrażliwa, choć troszkę nieśmiała.Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Chuck F
#84 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2012 09:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 830
Ostrzeżeń: 0
Postów: 80
Data rejestracji: 29.07.12
Medale:
Brak

Chciałbym mieć taki silny charakterek jak ona...

Poza tym jest zdolna, piękna, odważna, piękna, doskonała, piękna xD.
W sam raz pasuje do Harry'ego.
__________________
[center]26.media.tumblr.com/tumblr_le7dlzaS6R1qc1bwso1_500.gif

25.media.tumblr.com/tumblr_m1pqkqEKy71qa601io1_500.gif

media.tumblr.com/tumblr_m0wa3lDyYt1qk9ef7.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~_BellatriksLestrange_ F
#85 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2012 10:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 240
Ostrzeżeń: 0
Postów: 90
Data rejestracji: 23.07.12
Medale:
Brak

Książkowa Ginny bardzo przypadła mi do gustu. Była odważna i uzdolniona. Super dziewczyna. W filmie trochę źle ją wykreowali ale ogólnie spoko.
Wyślij prywatną wiadomość
~Estelle F
#86 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2012 10:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 275
Ostrzeżeń: 2
Postów: 149
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

nie polubiłam Ginny
jak dla mnie to jedna z nieudanych postaci, wydaje się banalna, sztuczna i wymuszona
jest nieco wredna, nieco gapowata, ciagla dziwnie sie zmienia jakby z wymuszenia a nie zwykłych zachodzących zmian czy dorastania
__________________
Pa­miętasz ten mo­ment, kiedy ja­ko dziec­ko, w wieku koło sied­miu lat, ma­lujesz ob­ra­zek i niebo to niebies­ki pa­sek u góry kar­tki? I wte­dy przychodzi ten mo­ment roz­cza­rowa­nia, kiedy nau­czy­ciel mówi ci, że tak nap­rawdę niebo zaj­mu­je cała wolną przes­trzeń na ry­sun­ku. I to jest ta chwi­la, kiedy życie zaczy­na być co­raz bar­dziej skom­pli­kowa­ne i nieco nud­niej­sze, po­nieważ za­malo­wywa­nie kar­tki na niebies­ko jest raczej nużącym zajęciem. - Alan Rickman
Wyślij prywatną wiadomość
~Severus Tobias Snape F
#87 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2012 11:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1013
Ostrzeżeń: 2
Postów: 406
Data rejestracji: 18.03.12
Medale:
Brak

Jej nienawidze najbardziej ze wszystkich zenskich postai. Wydaje sie taka dziecinna i glupkowata, nie wiem czemu...Poprostu jej nie lubie...
__________________
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WŁASNEJ WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

(...) Nie oczekuję od was, że naprawdę docenicie piękno kipiącego kotła i unoszącej się z niego roziskrzonej pary, delikatną moc płynów, które pełzną poprzez żyły człowieka, aby oczarować umysł i usidlić zmysły... Mogę was nauczyć, jak uwięzić w butelce sławę, uwarzyć chwałę, a nawet powstrzymać śmierć,(...). - Severus Tobias Snape

Umysł nie jest książką, którą można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie.- Severus Tobias Snape
Wyślij prywatną wiadomość
~lady_black F
#88 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2012 11:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 179
Ostrzeżeń: 0
Postów: 90
Data rejestracji: 09.07.12
Medale:
Brak

W pierwszych czterech częściach mi się nie za bardzo podobała, była dziecinna itp., ale wydaje mi się, że od ZF wydoroślała. Teraz bardzo ją lubię Uśmiech
__________________
" Obłęd jest jak grawitacja - wystarczy lekkie popchnięcie. "
Wyślij prywatną wiadomość
~Hedwigaa_16 F
#89 Drukuj posta
Dodany dnia 12-08-2012 18:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 141
Ostrzeżeń: 0
Postów: 74
Data rejestracji: 12.08.12
Medale:
Brak

Przez pierwsze 3 tomy , nie zwracałam na nią uwagi , dopiero później zaczeła się tak wywyższać , to znaczy było ją w filmie widać , że kto taki jak Ginny Wesley istnieje . xD Bardzo ją lubiee . ;D za determincje i chęć niesienia pomocy . <3
Wyślij prywatną wiadomość
~HannaAbbot F
#90 Drukuj posta
Dodany dnia 20-08-2012 17:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 272
Ostrzeżeń: 0
Postów: 54
Data rejestracji: 19.08.12
Medale:
Brak

Ginny to moja ulubiona(obok Tonks) żeńska postaś w HP. Zazdroszczę jej pewnych cech(odwaga,wytrwałość w dążeniu do celu,nie poddawanie się),a też mamy kilka wspólnych cech,które sobie cenię,np.ośli upór,bezczelność, "niewyparzony język". Podziwiam jej determinację w związku z Harry'm: znalazła sobie innego,żeby być z głównym bohaterem. Uwielbiam ją!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~Nat_Hermiona F
#91 Drukuj posta
Dodany dnia 20-08-2012 18:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 256
Ostrzeżeń: 0
Postów: 56
Data rejestracji: 14.08.12
Medale:
Brak

Ginny, bardzo ją lubię. Ma charakter. Jest odważna, i naprawdę kocha Harry'ego. Na początku nieśmiała, potem odwrotnie. Fajna, fajna.

___________________

Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe.


^^

i1218.photobucket.com/albums/dd409/honeyangel83/tumblr_lo13r1Wgl11qcigsdo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Nerona_58 F
#92 Drukuj posta
Dodany dnia 20-08-2012 18:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 649
Ostrzeżeń: 1
Postów: 167
Data rejestracji: 10.08.12
Medale:
Brak

ginny to jedna z moich ulubionych postaci. bardzo podoba mi się to że w początkowych częściach jest nieśmiała, nie widoczna, a w następnych staje coraz bardziej twarda. autorka doskonale stworzyła postać która w następnych częściach odgrywa sporawą rolę.myślę że wielu osobom tak jak mnie najbardziej z postaci drugoplanowych spodobała się właśnie ona. taka barwna postać, ciekawa i to bardzo. stawała w obronie luny. bardzo ciekawa i fajna postać super opisana, i oczywiście jest z rodziny weasleyów, jest siostrą rona, freda i george'a, dość zabawnych postaci.
__________________
* Co to jest?-zapytała Clary.
* Fiolki ze święconą wodą, błogosławione noże, stalowe i srebrne miecze-odparł Jace, kładąc broń na posadzce obok siebie.-Drut z elektrum, niezbyt przydatny w tej chwili, ale dobrze jest mieć coś na wszelki wypadek, srebrne kule, czary ochronne, krucyfiks, gwiazdy Dawida...
* Jezu!-mruknęła Clary.
* Wątpię, czy zmieściłby się tu

''Dary Anioła''


W moim świecie muzyka pod względem użyteczności plasuje się gdzieś między wstążkami do włosów a tęczą, przy czym tęcza może przynajmniej dawać pewne pojęcie o pogodzie.


Boję się umrzeć pod ziemią, co jest głupie, bo nawet jeśli zginę na powierzchni, to i tak zaraz pochowają mnie pod nią.


Kosogłos

24.media.tumblr.com/tumblr_md0ya63Ol61rjhud3o2_500.gif

media.giphy.com/media/67BuQknlWjZIY/giphy.gif

dary-aniola.fan-strefa.pl/wp-content/uploads/2013/05/baza24.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Dracon Snape F
#93 Drukuj posta
Dodany dnia 20-08-2012 20:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 66
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 20.08.12
Medale:
Brak

Nigdy nie była dla mnie specjalną postacią. Prawdę mówiąc, lekko ją ignorowałam. Co chcę przez to powiedzieć - nie obchodziła mnie nawet, jak zaczęła odgrywać większą rolę w książce. Chętnie wstawiłabym w jej miejsce inną postać. W dwóch pierwszych tomach moją ulubioną postacią był Harry, dalej Draco, później dołączył też profesor Remus Lupin i Severus Snape.
__________________
"Strach przed nazwą wzmaga strach przed samą osobą."

W konwersacji ze mną używaj imienia: Voldemort. Irytują mnie osoby mówiące "Sam-Wiesz-Kto". Język

YouTube Video
Wyślij prywatną wiadomość
~Bloo F
#94 Drukuj posta
Dodany dnia 17-12-2012 23:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1390
Ostrzeżeń: 0
Postów: 220
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

Nie lubię Ginny, uważam, że postać miała potencjał do V części, potem Rowling ją zepsuła.
Idealna panna Weasley, zbyt przywodzi na myśl Lily Potter, bym mogła jakoś przychylniej na nią spojrzeć. Nie pamiętam, gdzieś już to pisałam. Byłam bardzo zaskoczona czytając VI tom, ta przemiana w "wyrywającą facetów ostrą laskę" kompletnie mi do niej nie pasowała. Może mam dziwne patrzenie, w końcu nastolatkom często odbija, ale to było za nagłe, zbyt przesadne jak dla mnie.
Z całej galerii młodych, żeńskich postaci w świecie Pottera chyba najbardziej lubię Lunę Lovegood. Ginny stała się zbyt nachalna. No nie przemawia do mnie po prostu.
Z mojego punktu widzenia Rowling poszła na łatwiznę wybierając ją na dziewczynę Harry'ego. Zbyt upodobniła tę parę do Jamesa i Lily. Ale tak jak mówię, to tylko mój punkt widzenia.
__________________
"Życie nie jest idealne, Człowieku-Wiadro"
T. Pratchett
rupieciarnia.xaa.pl Wyślij prywatną wiadomość
~FawkesAjLov F
#95 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2012 11:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 152
Ostrzeżeń: 0
Postów: 68
Data rejestracji: 27.08.12
Medale:
Brak

Osobiście to nie lubię Ginny. Dawniej nie uważałam, że pasuje Ona do Harrego, na ale teraz już się przyzwyczaiłam. Oczywiście to fajnie, że Rowling "dołączyła" do swojej powieści postać, która (przynajmniej wg mnie) będzie trochę inna. Z pewnością różniła się od swoich braci , bliźniacy byli dowcipni i zabawni, Ron był pod tym względem do nich podobny ;p, Percy był zarozumiały, itd. Ale mimo swojej "inności" jest postacią pod pewnym względem niezwykłą (Harry musiał coś w niej widzieć, skoro się w niej zakochał) . Nie zmienia to jednak faktu, że nie jest moja ulubioną postacią.
__________________
"Wielu żywych zasługuje na śmierć,
a czasem umierają Ci, co zasłużyli na życie.
Potrafisz im je zapewnić ? ... "

~Gandalf the Grey

- Potrafisz im je zapewnić, drogi Gościu ?


wen.png' alt='a0.twimg.com/profile_images/2377426420/favn7uedkvr5rjdxPwen.png' />
Wyślij prywatną wiadomość
~xxMinerva McGonagallxx F
#96 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2012 14:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 151
Ostrzeżeń: 0
Postów: 53
Data rejestracji: 16.12.12
Medale:
Brak

[img][/img]Ginni nie była nigdy moją ulubioną bohaterką HP ani teraz ani potem kiedy zaczęła odgrywać większą rolę.Ale tak ogólnie to jest spokoUśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~mrs krum F
#97 Drukuj posta
Dodany dnia 19-12-2012 13:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 360
Ostrzeżeń: 0
Postów: 163
Data rejestracji: 01.09.12
Medale:
Brak

Lubię Ginny Uśmiech Może nie jest to moja ulubione postać żeńska, gdyż wypada blado przy tak wyrazistych osoowościach jak Luna, Bella, Hermiona... Jednkaże Ginny jest odważna, mądra, miła i z Potterem tworzy fajną parę... chyba najlepszą jaką pani Rowling postanowiła połączyć bo Hermiona+Ron to porażka Język Ogółem pozytywna dziewczyna, wychowywała się z tyloma braćmi, widać że jest dzięki temu zahartowana i ma poczucie humoru.
__________________
25.media.tumblr.com/tumblr_ly1tcbThMD1qj2h7eo1_250.gif24.media.tumblr.com/tumblr_ly1tcbThMD1qj2h7eo2_250.gif24.media.tumblr.com/tumblr_ly1tcbThMD1qj2h7eo6_250.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~HerEma79159 F
#98 Drukuj posta
Dodany dnia 23-12-2012 20:43
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 64
Ostrzeżeń: 2
Postów: 57
Data rejestracji: 21.07.12
Medale:
Brak

Ginny to jedna z moich ulubionych postaci. Jest mądra kreatywna i zakochana w Harrym.Rozbawiony
HerEma79159 dodał/a następującą grafikę:
tumblr_lm5noejgf91qe6e2ko1_500_2.gif
[499.16KB]
Wyślij prywatną wiadomość
~DJfunkyGIRLS F
#99 Drukuj posta
Dodany dnia 24-08-2013 20:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 708
Ostrzeżeń: 2
Postów: 240
Data rejestracji: 06.07.13
Medale:
Brak

Ja nie lubię Ginny. W pierwszych częściach nie wiem co miałam o niej myśleć ponieważ była cicha nic nie mówiła i nawet Harry'ego się wstydziła. Później z jej charakteru doszłam do wniosku że nie za bardzo ją lubię. Ginny moim zdaniem nie pasuję do Harry'ego.
http://funkmiona-opowiadania-blog.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Agnes00 F
Dodany dnia 27-12-2014 15:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 367
Ostrzeżeń: 1
Postów: 339
Data rejestracji: 01.04.14
Medale:
Brak

Ja uwielbiam Ginny! Nie mam pojęcia, dlaczego niektórym przeszkadza.
__________________
UśmiechAgnessssssssŚmiech
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT