Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 234
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Ginny Weasley
~blackout F
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 09-07-2011 18:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 643
Ostrzeżeń: 0
Postów: 179
Data rejestracji: 17.04.11
Medale:
Brak

Zawsze była dla mnie raczej neutralna. Niby była twarda itd., itd., ale wg mnie była najbardziej bezbarwna z wszystkich Weasley'ów. Percy był dla mnie ciekawszy od niej. Ona jest siostrą Freda i George'a, a to wręcz niewiarygodne, czasem zdarzyło się, że była zabawna, ale porównując ją do jej o wiele zabawniejszych braci: Freda, George'a, Rona czy nawet Billa - jest nudna.
__________________
-Spójrz... na... mnie- wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło,stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył.

Draco dormiens nunquam titillandus.


- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbledore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...

-Zawsze.

It's a gift and a curse.
- Adrian Monk

Love never die.
- quote from Ghost Whisperer.

Humanity is overrated.
- Dr. House

"...W ciszy tak smutno, szepce zegarek
o czasie, co mi go nie potrzeba..."


Śmierć jeno przemierza świat, podobnie jak dwaj wierni druhowie, którzy razem przemierzają morza; jeden zawsze będzie żyć w drugim. Zniewoleni miłością, żyją w tym, co wszechobecne. W owym boskim zwierciadle widzą się twarzą w twarz, wolni i nieskalani. Wielka to dla nich pociecha, bo choć rzec można, że z tego świata odeszli, to ich przyjaźń wciąż trwa, bo jest nieśmiertelna.



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy O Własnej Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.

Ron uniósł wysoko odznakę.
- Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w naszej rodzinie!
- A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka ci wyłazi za to też pięć punktów

-Ostatni finał trwał pięć dni.
-Ekstra! Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie! - zawołał zachwycony Harry.
-A ja mam nadzieję, że nie - oświadczył Percy ze świętoszkowatą miną.-Strach pomyśleć, co bym znalazł w swojej poczcie, gdyby mnie nie było w pracy przez pięć dni.
-Tak, ktoś mógłby ci znowu podrzucić smocze łajno, no nie, Percy? - zakpił Fred.
-To była próbka nawozu z Norwegii! - oburzył się Percy, oblewając się rumieńcem. - To nie był żaden dowcip!
-Był - szepnął Fred do Harry'ego, kiedy wstawali od stołu. - My mu to posłaliśmy.


Only I can live forever.
Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 09-07-2011 18:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

W ankiecie dałam "Tak", ale nie jest moją ulubioną postacią. Cenię w niej odwagę, ale kiedy zaczęła chodzić z Deanem, przez chwilę uważałam ją za straszną zołzę. Ale p. Rowling dobrze zrobiła. Miłość Harry'ego i Ginny nie miała być od pierwszego wejrzenia, musieli do tego dojrzeć. I dobrze się skończyło mają trójkę dzieci... tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
__________________
-Etienne, nie sądzę, by monsieur Jeanowi potrzebne były twoje nauki, a zwłaszcza zarozumiałość!- włączył się Henri de Bar. - Jeśli już, być może to ty powinieneś nauczyć się od niego skromności.
-Dogadałeś się z moim bratem? - spytał Sancerre, marszcząc nos.- Dlaczego zawsze mówicie mi to samo, jakbyście mieli we dwóch jedne usta?
De Bar wyprostował się, nic więcej nie dodając.
-Panowie, proszę was, nie kłóćcie się z mojego powodu- poprosił Ian, który wciąż nie mógł się nadziwić przyjaźni między tak różnymi-zarówno z charakteru, jak i z wyglądu- rycerzami.
Sancerre uśmiechnął się.
-Och, ja i Henri kłóciliśmy się od zawsze, nawet wtedy, kiedy on był giermkiem mojego brata, a ja - giermkiem mojego kuzyna. A i tak to ja miałem zawsze ostatnie słowo.
-A ja miałem rację- odparł spokojnie de Bar.
Sancerre spojrzał na niego takim wzrokiem, że zarówno Ian jak i Grandpre uśmiechnęli się.


Hyperversum, Cecilia Randall
Wyślij prywatną wiadomość
~HarryPotter99 F
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 09-07-2011 19:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 124
Ostrzeżeń: 0
Postów: 37
Data rejestracji: 06.07.11
Medale:
Brak

Dobrze, że jest w książce, ponieważ dzięki niej, Weasleyowie wreszcie stali się rodziną dla Harrego. Jednak zawsze okazywała pewna namolność w stosunku do Pottera. Okazywała niezadowolenie, gdy ktoś wspomniał przy niej Cho, a jak już została dziewczyną Harrego, zaczęła wymyślać brednie na jego temat, np. Harry ma tatuaż itp. Jakby chciała tym szpanować. ''Ojej, chodzę z Wybrańcem, on jest taki silny i wspaniały, jest lepszy od Waszych chłopaków, a ja też jestem wyjątkowa''. Wolałam ją w pierwszych trzech częściach, taką wystraszoną, uciekającą na widok Harrego, dziecinną. Później się zmieniła w Wielką Podrywaczkę Chłopaków.
__________________
Gryffindor rządzi!!
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermionka111213 F
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 09-07-2011 19:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2002
Ostrzeżeń: 1
Postów: 610
Data rejestracji: 27.03.11
Medale:
Brak

Taak, postać Ginny bardzo lubię. Jest wspaniałą przyjaciółką i moim zdaniem idealnie pasuje do Harry'ego - taka odważna i bystra. Uwielbiam w niej to, że jest jedyną płcią żeńską z siedmiorga rodzeństwa. Rozbawiony
__________________
"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą..."
__________________________
Bardzo mocno pozdrawiam właśnie... ciebie. ;D
Podpisano: Przyszła pani Malfoy. <3
Wyślij prywatną wiadomość
~Irek F
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 09-07-2011 21:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -56
Ostrzeżeń: 1
Postów: 14
Data rejestracji: 27.06.11
Medale:
Brak

Moim zdaniem Ginny jest wporzo ale Hermiona lepsza monda ambitna... ale nie o niej mowa. Dzini Spełniła swoje marzenie dzięki Hermionie bo to ona z nia gadała gry Ginny bardzo sie Harregop wstydziała i nadal by sie go wstydziała. To właśnie dzięki Hermionie są oni małżeństwem i mają troje dzieci. Albusa Severusa, Jeamsa Syriusza i Lily Lune Uśmiech

Od przebiegłości Slizgonów
Od kretynizmu Puchonów
od wszech wiedzy-o własnej wiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRIFINDOARZE
Wyślij prywatną wiadomość
~Therion F
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 09-07-2011 22:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1016
Ostrzeżeń: 0
Postów: 451
Data rejestracji: 03.07.11
Medale:
Brak

W zasadzie nic do niej nie mam. Myślę, że Rowling dobrze zrobiła tworząc taka postac, ubarwiła ną opowiescOczko
__________________
Hear The Sound
The Angel Come Screaming.

__
Pozdro Dla Ziomali Rozbawiony
Killjoys!
MAKE
SOME
NOISE



Scabior <3
http://huncwoci-marauders.blog.onet.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~HarryPotter3107 F
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 10-07-2011 19:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5166
Ostrzeżeń: 2
Postów: 232
Data rejestracji: 28.01.11
Medale:
Brak

Bardzo lubię Ginny. Jest jednym z moich ulubionych bohaterów. Lubię ją bo jest twarda no i dlatego, że gra w Quidditcha.
__________________
Moj FF: http://hogsmeade....ad_id=5833
Poznaj mnie: http://hogsmeade....ad_id=5014



Kizzucha i LenkaGranger:

s.bravo.pl/download/multimedia/pictures/1204/38361704091119443720278.jpg

Ale i tak was kocham ;*
Wyślij prywatną wiadomość
~Justyna7 F
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 14-07-2011 18:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 279
Ostrzeżeń: 0
Postów: 75
Data rejestracji: 13.07.11
Medale:
Brak

Obok Hermiony jest moją ulubioną postacią Oczko Jest inteligentna i twarda, a to wystarczy by zasłużyć sobie na moją sympatię. A biorąc pod uwagę, że była jeszcze energiczna, zabawna i odważna to już w ogóle ją pokochałam. Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~GWARDIADAMBELDORA F
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 19-07-2011 11:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 175
Ostrzeżeń: 0
Postów: 80
Data rejestracji: 16.07.11
Medale:
Brak

Ginny to moja ulubiona postać zawsze była taka nieśmiała ale w koń cu zaczeła dorastac dzięki radom hermiony zaczeła zagadywać do harrego a on do niej a potem zaczeli z sobą chodzić a potem się ożenili i mieli 2 dzieci urocze
__________________
Hogward to dom wielu czarodziejów i czarownic jest szkołą magi w któórej uczą się korzystać z niej.
Zawsze mogą polegać na swoich przyjaciołach i nauczycielach po ukończeniu szkoły mogą używać magię nie tylko w szkole ale i za nią...
Wyślij prywatną wiadomość
~Paulina_Wesley7 F
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 24-07-2011 12:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 73
Ostrzeżeń: 0
Postów: 24
Data rejestracji: 21.07.11
Medale:
Brak

Wg mnie Ginni jest naprawdę super postacią,Cool czytając książki śledzimy jak dorasta jak z cichej fanki Harrego, staje się jego przyjaciółką a potem dziewczyna.Zawstydzony Nie jest dziewczęca, ale trudno się dziwić wychowała się z 6 starszymi braćmi.... Bardzo ja polubiłam już od samego początku, choć w pierwszych częściach nie miała zbyt wielkiej roli, na naszych oczach dojrzewalnia, ktoś może powiedzieć ze nie tylko ona ale jakoś tak u niej zauważam to najbardziej, mala cicha, staje się pogromczynią chłopięcych serc, i choć spotyka się z niektórymi z nich to jej serce w dalszym ciagu czeka by zauważył ja Harry Uśmiech

Ginny RULES Język
Wyślij prywatną wiadomość
~piecka21 F
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 24-07-2011 13:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1213
Ostrzeżeń: 1
Postów: 209
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

potwierdzam ginny jets swietan nie pozorna, ale swietna czarownica bardzo zdolna zakochana w Harrym bardzo libie jej postac Oczko jest taz calkiem ladna dziewczyna ;p

i.imgur.com/66XOTJN.jpg
Henry Lau - Super Junior-M
__________________
hogsmeade.pl/tiara,ravenclaw,on.gifdrogi Gościu

Edytowane przez N dnia 09-09-2014 17:35
Wyślij prywatną wiadomość
~Angel14 F
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 24-07-2011 13:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2184
Ostrzeżeń: 0
Postów: 376
Data rejestracji: 16.04.11
Medale:
Brak

Nie jest moja ulubiona postacia zenska, ale lubie ja, z ksiazki wynika, ze to mila, odwazna, bystra dziewczyna ;D
__________________
25.media.tumblr.com/c7f98ce7deaf784cdfd56c75e361e81e/tumblr_mkyubpkpDr1roov60o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Anna F
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 29-07-2011 20:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 151
Ostrzeżeń: 0
Postów: 76
Data rejestracji: 29.07.11
Medale:
Brak

w sumie to nie mogę jej nic zarzucić .. fajne mają dzieci z Harrym .
pasują do siebie .. Potter nie jest tak .. zbytnio. . otwarty, raczej taki skryty ..
ale nie raz nas zaskakuje, czyli identycznie jak Ginny .! Oczko
__________________
Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć.
Wyślij prywatną wiadomość
~GinevraPotter F
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2011 17:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 79
Ostrzeżeń: 1
Postów: 76
Data rejestracji: 06.08.11
Medale:
Brak

Bardzo lubię Ginny . moja chyba tez ulubiona żeńskia postać w HP
zabawna, pewna siebie, dąży do celu .
jest w porządku
<3
__________________
OD SPRYTU ŚLIZGONÓW,
OD KRETYNIZMY PUCHONÓW
OD WIEDZY O WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!


* * *


cdn.crushable.com/files/2011/05/Harry-Potter-cast2_l.jpg




* * *


Harry <3
Wyślij prywatną wiadomość
~DziedzicSlytherina F
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2011 23:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5368
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,243
Data rejestracji: 07.08.11
Medale:
Medal Medal

Owszem - miła, zaradna postać. Najpierw niknąca pośród 6 swoich braci, przemieniła się w dziewczynę pewną siebie. Aż miło było czytać. Uważam, że była zabawną postacią (przynajmniej niektóre jej teksty). Sądzę jednak, że aktorka, która grała ją w filmie niezbyt przekonująco oddała postać Ginny. Zabrakło mi w niej tej "iskry", uroku osobistego, dzięki któremu siostra Rona zwracała na siebie uwagę innych. No ale nic - nie było aż tak źle : D
Wyślij prywatną wiadomość
~dark shadow F
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2011 23:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Jest fajną postacią, nie moją ulubioną ,ale swego czasu takową była.

Musiała mieć mocną psychikę ,żeby nie oszaleć po opętaniu przez LV
__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Raksha F
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2011 23:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 585
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 05.08.10
Medale:
Brak

Nie. Znoszę.
Poważnie, czemu prawie w każdej serii znajdzie się taka mała wredna Mary Sue? Czemu zawsze podrywa głównego bohatera, i, oh, oczywiście jej się to udaje, niszcząc przy tym jakże-cudowne-pairingi-typu-główny-bohater-i-jego-najlepszy-przyjaciel-lub-rywal? Czemu zawsze jest bliska śmierci, jednak nie umiera, a jej potencjalnego mordercę ktoś chwilę później zabija/obija? Ginny, oficjalnie dołączyłaś do grona innych Mary Sue. Zaprzyjaźnij się z Xion, Kwiaciarką z ff7 (hah, wciąż to ciągnę xD), Hinatą i innymi.
A teraz poważniej (huh? Toż byłam śmiertelnie poważna...). Ginny denerwowała mnie od samego początku. Tak, już na peronie. Skojarzyła mi się z małym, wkurzającym dzieckiem. Nie znoszę dzieci. Potem 'Komnata' - już w księgarni wpieprza się w rozmowę z Draco. Wredna glista jest praktycznie sprawcą tego.. wszystkiego, co się działo w drugiej klasie. I jeszcze trzeba ją ratować, pffff. Jakby to zależało ode mnie, to bym ją dziabnęła tym kłem bazyliszka "przez przypadek nie trafiając w dziennik". Oczywiście przez całą drugą książkę musi być potwornie denerwującym fangirlem, który się nawet nie potrafi odezwać przy Harrym. Oczywiście na końcu jest oh-jakże-biednym-dzieciątkiem-wrednie-wykorzystanym-przez-bardzo-złego-i-niedobrego-pana. Następnie OCZYWIŚCIE zaprzyjaźnia się z głównym trio, niby odko****e się w Harrym, żeby potem OCZYWIŚCIE znów się w nim zakochać i stworzyć cudowną parę, przy której ptaszki śpiewają i świeci słoneczko, po drodze puszczając się z połową Hogwartu (ta druga połowa to oczywiście dziewczyny). Dobra, wiem, nie było tak różowo. Oczywiście musiała tez być bardzo dramatycznie porzucona przez głównego bohatera, który z powiewającą peleryną idzie walczyć z Darth Va... Voldemortem znaczy się. Oczywiście świetnie to znosi, jest twardą, dzielną dziewczyną, to Harry powinien się wstydzić. Przy okazji panienka Weasley świetnie się też pojedynkuje, a jak. I świetnie lata na miotle. I wszystko robi świetnie, o więcej szczegółów pytajcie Michaela/Deana/Harry'ego/resztę męskiego grona. Cudowna dziewczynka, idzie na bal z biednym Nevillem, którego nikt nie chciał. Dzielna dziewczynka, przyłącza się do GD/DA i walczy w Departamencie. POTWORNIE SZCZĘŚLIWA dziewczynka, unika morderczych zaklęć Belli, przez co oczywiście jej równie dzielna mamuśka zabija panią Lestrange.

Podsumowując (geez, czytałeś/aś to całe? Gratulacje, jutro Twój mózg zawita na półce najbliższego spożywczaka w postaci ogórków lub kiszonej kapusty, ewentualnie zostanie skurczony i opchnięty jako orzeszek włoski. Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług.) - nie cierpię Ginny i uważam ją za skończoną Mary Sue. Taak, wystarczy ty przeczytać i nie odmóżdżać się czytając moje wypociny pisane pod wpływem jakże silnego uczucia zwanego nienawiścią. Dziękuję, dobranoc.

Ekhm... co jest złego w "odko****e"? Ech, jakbym nie wiedziała..
__________________
"Harry, however, had never been less interested in Quidditch; he was rapidly becoming obsessed with Draco Malfoy."
"Malfoy was screaming and holding Harry so tightly it hurt"
DRARRY ^^

i54.tinypic.com/2e205sm.gif
i43.tinypic.com/14lrddy.png
i42.tinypic.com/350rnub.png

Edytowane przez Raksha dnia 07-08-2011 23:54
Wyślij prywatną wiadomość
~Seva F
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 18-10-2011 17:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1036
Ostrzeżeń: 1
Postów: 335
Data rejestracji: 18.09.11
Medale:
Brak

Odkąd zaczęła być tak...hm..normalna - nie wstydziła się Harru'ego, to bardzo ją polubiłam > Ma poczucie humoru, jest fajna, miła i mądra. Uśmiech))
__________________
"The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure" - Severus Snape

Pozdrawiam Cię drogi Gościu

Oraz zapraszam do bardo ciekawej opowieści o bratanicy Bellatrix Lestrange, córce Hermiony Granger, oraz dziecku Severusa Snape'a Oczko
klik-->http://hogsmeade....ad_id=5645 klik<---


Od głupoty Gryfonów
Od kretynizmu Puchonów
i od przemądrzałości Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

dulcyneabest.blox.pl/resource/snape.jpg
<3

- Profesorze Snape? - Harry stał przy swoim miejscu i jakoś dziwnie się uśmiechał.
- Tak, Snape? - odparł zapytany.
Harry rozejrzał się, upewniając, czy wszyscy słuchają.
- Chciałem tylko podziękować, ojcze.
I usiadł.
A wraz z nim kilka ciał uderzyło o podłogę. Może więcej niż kilka. Minerwę złapał Albus, a Sinistra wymsknęła się z rąk Flitwicka.
-To było dobre, panie Snape.
- Wiem. I myślę, że szybko się przyzwyczaję.

Kilka kolejnych osób przywitało się z podłogą. Ron był jedną z nich, a Hermiona tylko się uśmiechnęła, wylewając na niego wodą. Teraz wszystko miało być już dobrze.

~"Mroczny Znak" -Zilidya



"Zawsze
czułam się
jak obca osoba
gdy byłam dzieckiem"
Wyślij prywatną wiadomość
~KuroNeko F
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2011 10:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 213
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 24.10.11
Medale:
Brak

Ginny nigdy nie była moją ulubioną postacią, posiada zalety, ale pomimo tego nie przekonuje mnie. Związek Harry'ego i Ginny też mi nie pasuje, trudno tu podać jakieś szczegółowe powody mojej niechęci.
__________________
img851.imageshack.us/img851/2580/20824060.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily36 F
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2011 11:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1807
Ostrzeżeń: 1
Postów: 725
Data rejestracji: 19.10.11
Medale:
Brak

Ginny jest fajną postacią, ale nigdy nie była moją ulubioną. Może dlatego, że wolę czarne charaktery xD
__________________
www.styleite.com/wp-content/uploads/2014/11/Patti-Smith-gif.gif
www.facebook.com/HelenaBonhamCarterDlaFano Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT