Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 290
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Hobby
»»» Wasze hobby
Drukuj temat · Wasze hobby
~Zlowieszcza Owca F
Dodany dnia 12-03-2012 19:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 184
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 12.03.12
Medale:
Brak

Moim hobby jest dźganie ludzi patykiem - mam taki specjalny, bambusowy (nie wiem skąd się on u mnie w domu wziął i nie mam zamiaru na razie w to wnikać), poza tym lubię kłócić się z pokemonami. Naprawdę śmieszą mnie ich odpowiedzi w stylu "Sam jesteś.". : D
A z tych bardziej normalnych (można też określić 'bardziej twórczych'Oczko, zdecydowanie czytanie (pochłaniam wszystko związane z fantastyką), oglądanie anime i oczywiście słuchanie muzyki. Lubię też pisać opowiadania, od pewnego czasu interesuję się fotografią. Moim hobby jest też tańczenie w zamkniętym pokoju (chcę być pewna, że nikt nie zobaczy czegoś, co może go zszokować i spowodować u niego traumę na resztę życia).
__________________
c.wrzuta.pl/wi8556/c980904e0022b2184f5e05f1/owca.png

Co komu do tego skoro i tak mniejsza o to?
Wyślij prywatną wiadomość
~Severus Tobias Snape F
Dodany dnia 26-03-2012 18:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1013
Ostrzeżeń: 2
Postów: 406
Data rejestracji: 18.03.12
Medale:
Brak

jazda konna, fotografia, eliksiry lecznicze,siedzenie na Hogs,czytanie (najcześciej Harry Potter Uśmiech ),Harry Potter Fan Art (choc w moim przypadku to raczej Severus Snape Fan Art Uśmiech ),przerózne badania nad ludzkim mozgiem,fenomenami natury czyli spesjalnymi uzdolnieniami roznych ludzi,ogladanie filmików na youtubie, nurkowanie z butla,podróze,zbieranie magnesów z podrzy i duzo innych,których nie sposob wyliczyć... Uśmiech
__________________
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WŁASNEJ WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

(...) Nie oczekuję od was, że naprawdę docenicie piękno kipiącego kotła i unoszącej się z niego roziskrzonej pary, delikatną moc płynów, które pełzną poprzez żyły człowieka, aby oczarować umysł i usidlić zmysły... Mogę was nauczyć, jak uwięzić w butelce sławę, uwarzyć chwałę, a nawet powstrzymać śmierć,(...). - Severus Tobias Snape

Umysł nie jest książką, którą można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie.- Severus Tobias Snape
Wyślij prywatną wiadomość
~onlyHorcrux F
Dodany dnia 26-03-2012 18:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dyrektor Hogwartu
Punktów: 4642
Ostrzeżeń: 2
Postów: 397
Data rejestracji: 22.02.12
Medale:
Brak

Kocham kłócić się z dziećmi na moviestarplanet xD
TO takie moje hobby. Ale lubię też czytać, oglądać filmy, czytać książki, fotografować [...] i nakręcać minifilmy xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Wikka1001 F
Dodany dnia 26-03-2012 18:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 312
Ostrzeżeń: 0
Postów: 106
Data rejestracji: 14.03.12
Medale:
Brak

Lubię dużo rzeczy robic ale niewiele realizuje. Lubie chodzic na strzelnicę, jeździc konno i Begać:*
Do tego trenuje ogólna lekkoatletykę i jestem w drurzynie koszykówkiJęzyk Ale moimi największymi pasjami są : malarstwo (chcialłabym składać do akademi sztuki), muzyka (kocham grac na pianinie) i ...język polski! Lubie go! + oczywiście Harry Potter, którego nie zapomne nigdyJęzyk
__________________
"We śnie człowiek znajduje się we własnym świecie. Czasem pływa w głębokim oceanie, a czasem robi pierwszy krok w chmurach"

"I believe that my heaven will by me entering Hogwarts and being welcomed by the golden trio in front of all the characters and as I walk up to them they will say to my "Welcome home" and I will know that is where I belong"[u]

Pozdrowienia dla Lily Evans Potter! i HPB, HermionaTonks !,Henna, SevLily36!, Luniaczekk, syrius_black!, harry longbottom, Grzesiek, kamkaHermioneDraco , Hermiona-Granger99, Sophia, Stivi, , Lenka Granger, Sumire, Youriii, piecka21, blackowa, dariasc, , Emily Riddle, Karola__94, , Lilly Luna Potter, Seva, Godryk_Gryfindor, , 0Fishu0, Raffinio. Rosy87,RazorBMW ,Zabcia99, kizzucha, BlackRose167, ,Grzesiek, Luna Pomylona, Natalia Tena, ginny weasley 55, ~Nat_Hermiona, P-Young, Kasia_Potterka, Ragazza, Parvatiss, Enchantte, Karma Chameleon 20, ~MaFaRa10, LadyRock, Random


Moje małe ffJęzyk
http://hogsmeade....ost_186828

Edytowane przez Wikka1001 dnia 26-03-2012 18:43
Wyślij prywatną wiadomość
~Ms_Kane F
Dodany dnia 05-06-2012 22:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2978
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,256
Data rejestracji: 24.04.12
Medale:
Brak

To tak ja lubię czytać książki, a zwłaszcza fantasty. Lubię też składać origami ( to jest świetne!!! i genialnie relaksuje), lubię również chodzić na dlugie ale to długie spacery zazwyczaj w góry, lubię jeszcze śpiewać i oczywiście siedzieć na hogs.
__________________

media.giphy.com/media/A4YfNX2iXFsGY/giphy.gif
37.media.tumblr.com/tumblr_m02xnz7lL01qju7t7o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Elvira F
Dodany dnia 08-07-2012 12:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 58
Ostrzeżeń: 1
Postów: 43
Data rejestracji: 07.07.12
Medale:
Brak

Uwielbiam czytać, rzeźbić i pisać (raczej tylko opowiadania). Interesuje mnie także chemia i ... nie powiem, bo będziecie się śmiać. :c
Wyślij prywatną wiadomość
~Aga200002 F
Dodany dnia 06-04-2013 10:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 395
Ostrzeżeń: 0
Postów: 261
Data rejestracji: 19.03.13
Medale:
Brak

Lubie czytać, mam hopla na punkcie starożytnego Egiptu, zwłaszcza mitologii
__________________
Pozdrawiam Was Alexandra i HarryItMe, oraz Ciebie drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~Bou F
Dodany dnia 17-09-2013 12:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2195
Ostrzeżeń: 1
Postów: 682
Data rejestracji: 27.04.10
Medale:
Brak

To może wypiszę, żeby było czytelnie xD :
- czytanie książek
- taniec
- śpiew
- rysowanie
- gry przygodowe
__________________
Bou Kotecek Sowa

media.tumblr.com/00cbcb82f4b1147f9ba3262d2bdfc851/tumblr_mtmatfNNo81qgb6q0o1_500.gif

news.mtv.it/files/2014/02/awkward-jenna.png

molpi.org/public/uploads/37b1ddbb9a269ab1ef0686331fe138d199037917.png
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
Dodany dnia 17-09-2013 17:58
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Moim hobby jest sport, a mówiąc ściślej piłka nożna. Uwielbiam oglądać mecze Serie A i kibicować mojemu ukochanemu od 15 lat klubowi, którym jest rzecz jasna Inter Mediolan. Lubię także spojrzeć na ligę hiszpańską i argentyńską. Reprezentacji Argentyny zaś kibicuję już od MŚ France 98.
Sam kiedyś uprawiałem piłkę nożną ( jeden z lubelskich klubów ), grałem na lewym skrzydle, a w późniejszym okresie na lewej obronie. Spotkania naszej reprezentacji też nie są mi obojętne. Moim ulubionym zawodnikiem jest Juan Sebastian Veron ( ARG ). Szanuję także takich zawodników jak Juan Roman Riquelme, Angel di Maria, Edinson Cavani, Estaban Cambiasso, Kuba Błaszczykowski...itd.

Na drugim miejscu jest film. Uwielbiam te, w których główne role odgrywa mój ulubiony aktor Al Pacino. Do dnia dzisiejszego z pewnym sentymentem wracam do takich dzieł jak "Zapach kobiety", "Ojciec chrzestny", "Życie Carlita". Moją pasją są też w pewnym sensie ekranizacje powieści historycznych.

Książki. A tu niepodzielnie rządzi "królowa kryminału" Agatha Christie. Do takich powieści jak "Noc w bibliotece", "I nie było już nikogo", "Pięć małych świnek" czy "Tajemnicza historia w Styles" mógłbym wracać w nieskończoność.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny_Potter_Weasley F
Dodany dnia 17-09-2013 20:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 70
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 12.09.13
Medale:
Brak

Moim hobby jest jazda konna Oczko
zaczelam bedac w 3 klasie podstawowki i jezdze do teaz, czasami mam jakies przerwy ale raczej jezdze regularnie
godzinami moge siedziec w stajni a gdy sa ferie lub wakacje to jezdze na obozy
nie widze swiata poza konmi *-*
Lubie rowniez biegac, plywac, jezdzic na rowerze, na snowboardzie, nartach biegowychi , czytac ksiazki
__________________
- "Jeśli chcesz poznać człowieka, dowiedz się, jak traktuje swoich podwładnych, a nie równych sobie."-Syriusz Black

- "Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony."

r11; Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi. r11; Pan Rogacz zgadza się z panem Lunatykiem i pragnie dodać, że profesor Snape jest wrednym głupolem. r11; Pan Łapa pragnie wyrazić swoje zdumienie, jak taki kretyn mógł zostać profesorem. r11; Pan Glizdogon życzy profesorowi Snape'owi miłego dnia i radzi mu umyć włosy, bo kleją się od łoju.

Łapa, Rogacz, Lunatyk!Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Dzastina90 F
Dodany dnia 17-09-2013 21:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 31
Ostrzeżeń: 0
Postów: 5
Data rejestracji: 10.09.13
Medale:
Brak

Moje hobby to w kolejności:

1. Harry Potter-jestem raczej fanką w nieco innej skali niż większość osób lubiących HP czy obecnych tutaj-nie tylko po prostu lubię książki i filmy HP, ale jest to moja pasja-tak jak ktoś fascynuje się np. jakimś sportem, miejscem czy osobą, tak ja od 10 lat uwielbiam wszystko co związane z HP-zwiedzam w Londynie wszystkie miejsca powiązane z HP, kolekcjonuję, rysuję filmowe postacie, interesuję się wszystkim o tej tematyce, również aktorami; miałam okazję nawet 4 razy widzieć na żywo Daniela Radcliffa, w październiku natomiast zobaczę na żywo Ruperta Grinta Uśmiech

2. Rysowanie-nie jestem Picasso, ale "coś tam potrafię" w tej dziedzinie-zazwyczaj rysuję animacje oraz realne portrety, gdyż to wychodzi mi chyba najlepiej.. Kilka moich rysunków dodałam na forum w "kącik kreatywności", temat "wasze rysunki"-jeśli ktoś ma ochotę zerknąć, zapraszam Uśmiech

3. Muzyka, zwiedzanie, filmy, żużel, od czasu do czasu książki Uśmiech
__________________
Magia jest wszędzie, wystarczy się rozejrzeć... Uśmiech

Edytowane przez Dzastina90 dnia 17-09-2013 21:45
https://www.facebook.com/PotteromaniacyLaczmySie?r Wyślij prywatną wiadomość
`Czarodziejka F
Dodany dnia 19-10-2013 00:22
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11092
Ostrzeżeń: 0
Postów: 861
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal Medal Medal

Samo wymienienie hobby nie wystarczy. Pochwalcie się w formie dłuższej wypowiedzi.
__________________

CRAZY WITCH TRIO!
Czarodziejka dark shadow Sailor Mars
Wyślij prywatną wiadomość
!Imbecile F
Dodany dnia 19-10-2013 14:01
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Opiekun Gryffindoru
Punktów: 3259
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,096
Data rejestracji: 29.04.10
Medale:
Brak

Moje hobby nie jest czymś oryginalnym. Uwielbiam fotografię. O ile moje zamiłowanie do niedawna kończyło się na pstrykaniu (bo inaczej tego nazwać nie mogę) fotek kompaktem w pełni automatycznym, czasem używałam manuala, ale jako amator straszny, zwyczajnie bałam się tego trybu, bo zdjęcia wychodziły jakieś ciemne, to znowu zbyt jasne albo rozmazaneOczko. Moje hobby ruszyło do przodu, kiedy w lipcu dostałam się na fototechnika. Fakt, że koszt takiego technikum jest dosyć wysoki (2 aparaty, o ile za lustrzankę analogową płaci się nie więcej niż 100-120 zł o tyle ceny cyfrowych wszzyscy znamy, dochodzi też papier fotograficzny, kilisze etc.), ale przedmioty zawodowe mam z artystami fotografikami. Najbardziej lubię robić techniczne zdjęcia. Uwielbiam kiedy podczas zajęć praktycznych fotografuję przez godzinę linię srodkową na boisku (poważnie!), tylko po to, żeby odpowiednio ustawić parametry, w tym momencie tak naprawdę nic nie jest w stanie mnie od tego odciągnąć, nie czuję nawet zimna. A na jakieś tam 'artystyczne' pierdołki przyjdzie czas póżniej, bo takie robiłam już przed szkołą, a ich wadą było prześwietlenie lubi niedoświetlenie i musiałam je poprawiać na komputerze. Dużo łatwiej jest po prostu poprawnie naświetlić w trakcie ich robienia.

__________________
http://hogsmeade....ad_id=5587
Imb. O sobieJęzyk

'Opinie są po to żeby je zmieniać'
Stephen King

i40.tinypic.com/e7kuqe.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Mirii_Massoro F
Dodany dnia 19-10-2013 16:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 99
Ostrzeżeń: 1
Postów: 48
Data rejestracji: 30.12.12
Medale:
Brak

Poza zgłębianiem tajemnic Harry'ego to uwielbiam biegać i jeździć konno. Ale największą manie to mam na punkcie chemii <3
__________________
Potterhead to jedna rodzina,
od HP się przyjaźń zaczyna.
I choć nas dzieli odległość,
To łączy wspólna namiętność.

Te rozdziały znane tylko nam,
są dla nas magiczne jak raj.
Różdżki, zaklęcia, pejzaże,
gdzie przyjaźń, czas nam pokarze.

Zmęczenie, ból, urazy,
to w HP codzienne obrazy.
A litry krwi przelane,
są w słusznej sprawie oddane.
https://www.facebook.com/pages/Harry-Potter-zawsze Wyślij prywatną wiadomość
~Faria7 F
Dodany dnia 10-02-2014 20:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2652
Ostrzeżeń: 2
Postów: 582
Data rejestracji: 10.06.11
Medale:
Brak

Moim zdecydowanie największym hobby jest rysowanie. Kocham rysować i poświęcam na to naprawdę dużo czasu. Lubię także jazdę konną, czytanie i pisanie. No i tenis stołowy <3
Co do zainteresowań - to interesuje się kynologią, hipologią, ogólnie zwierzętami.
__________________
38.media.tumblr.com/9067e1618b9a3845638175beea21f5b8/tumblr_n72qvlvMKI1tuwm3vo1_500.gif

24.media.tumblr.com/910bb60d3c67f346bd80379fbf2343bf/tumblr_n581fdpZ0J1qeijvdo2_250.gif

media.tumblr.com/cff6ef8e64712708def81c6bb4c0b62c/tumblr_inline_mjh4kwWLC31qdjtxa.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny Zabini F
Dodany dnia 15-04-2014 10:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 168
Data rejestracji: 29.12.13
Medale:
Brak

Czytanie wszelkich książek. Ulubiona tematyka to Fantastyka. Mogę je pochłaniać regałami, ale czasami wolę zastanowić się dłużej nad jakąś książką. Przez książki zarywam noce, albo przez czytanie, albo przez rozmyślanie nad motywami kierującymi Bohaterów.
Kocham granie na gitarze i wszelkie sporty.
__________________
Chcę by ktoś pokochał mnie tak jak Snape kochał Lily!
Dlaczego?
Bo bardziej się nie da!


Miłość jest jak kwiat, gdy o nią dbamy rozkwita i staje się piękniejsza.
Lecz gdy zostawiamy ja samej sobie obumiera i zanika.

Pozdrawiam Veronikę Astorię Malfoy,Hermionę Riddle \555555] , Martę Black i [color=#cc6633]]AdamKraJęzyk
[/color]

I LOVE Saphira!!

,, Na początku były smoki: dumne, groźne i niezależne. Ich łuski lśniły jak klejnoty i każdy, kto na nie spojrzał, czuł rozpacz, bo wspaniała i straszliwa była ich uroda''
],, Dziedzictwo''
Wyślij prywatną wiadomość
~Electro24 F
Dodany dnia 14-05-2014 14:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 135
Ostrzeżeń: 0
Postów: 43
Data rejestracji: 13.05.14
Medale:
Brak

No przede wszystkim czytanie, pisanie opowiadań, a nawet rysowanie Uśmiech
Lubię także astronomię, ciekawostki związane z nauką Oczko

Przesyłam serdeczne pozdrowienia dla HermionaTonks i Aga200002 Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~ziemniaczek9 F
Dodany dnia 14-05-2014 15:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 201
Ostrzeżeń: 2
Postów: 132
Data rejestracji: 28.04.14
Medale:
Brak

Uwielbiam czytać książki, chodzić po górach, wspinać się, robić różne rzeczy z papieru, robię poradnik o Harrym Potterze, uwielbiam też szyć.
Edytowane przez Czarodziejka dnia 20-05-2014 22:23
Wyślij prywatną wiadomość
~Liaula F
Dodany dnia 16-07-2014 17:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 183
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 29.06.14
Medale:
Brak

Najbardziej lubię czytać, szczególnie książki fantasy. Uwielbiam też pisać opowiadania i chciałabym w przyszłości zostać pisarką. Kolejnym moim hobby jest rysowanie - dopiero się uczę, ale idzie mi coraz lepiej. Co by tu jeszcze napisać... Lubię jeździć na rowerze, łyżwach i rolkach, śpiewać, słuchać muzyki i grać w gry komputerowe i internetowe.
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona Granger0072 F
Dodany dnia 16-07-2014 17:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 115
Ostrzeżeń: 1
Postów: 88
Data rejestracji: 12.07.14
Medale:
Brak

Lubię grać na trąbce, czytać książki i słuchać muzyki.MuzykaPapaHappy Lubię to ponieważ z tego składa się całe moje życie.
__________________
-Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań.

Od sprytu Ślizonów
kretynizmu Puchonów
wiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE

...Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą...

Edytowane przez Hermiona Granger0072 dnia 16-07-2014 17:44
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT