Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 225
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Książka
»» Dyskusja ogólna
»»» Najbardziej nielubiana postać w HP
Drukuj temat · Najbardziej nielubiana postać w HP
~Narcissa Malfoy F
Dodany dnia 11-03-2011 14:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gracz Quidditcha Ravenclawu
Punktów: 137
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 22.01.11
Medale:
Brak

Oczywiscie nie lubię umbridge, rufusa scrimgeoura, snapea, śmierciożerców i Voldka.

UDAŁO SIĘ DOSTALI W KOŚĆ
NIECH ŻYJE POTTER NAM
A VOLDEK GNIJE W PIEKLE ZA KTÓRYM TĘSKNIŁ SAM
Wyślij prywatną wiadomość
~Miram11 F
Dodany dnia 11-03-2011 16:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 118
Data rejestracji: 07.03.11
Medale:
Brak

Najbardziej nie lubię Gilderoya Lockharta,Dolores Umbridge, Voldemorta i Percyego Weasleya.
Wyślij prywatną wiadomość
~Asella F
Dodany dnia 29-05-2011 21:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sklepikarz z Pokątnej
Punktów: 826
Ostrzeżeń: 0
Postów: 213
Data rejestracji: 07.05.11
Medale:
Brak

zaznaczyłam nie mam zdania bo z tych wymienionych lubie wszystkich może Voldemorta w inny sposób niż całą reszte ale go lubie
a osób których nie lubie jest kilka Umbridge, Lockchart, Slughorn (bo myslał tylko o swojej reputacjii i przyszłych wtykach) a tak to reszte lubie bo każdy ma tak naprawde jakąś role do odegrania mniejszą albo większą ale jakąś ważną ma. ale jeszcze ta Fleur mnie troche wkurza i krum
__________________
Śmierć będzie ostatnim wrogiem który zostanie pokonany.
Każdy ma coś o co warto walczyć.
Chcieć osiągnąć coś co nieosiągalne, spróbować i mieć tą świadomość że się próbowało, żeby nie żyć ze świadomością że nigdy się nie spróbowało.
Prawdziwy pan śmierci nigdy przed nią nie ucieknie tylko zmierzy się z nią twarzą w twarz wiedząc że nikogo ona nie ominie.

Chyba zatem nie mamy wyboru. Musimy iść naprzód.
Czy kiedykolwiek mieliśmy inny wybór? Zawsze musieliśmy iść naprzód.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników Hogs i gości , ale szczególnie tych którzy mnie pozdrawiają z bliżej nie określonych powodów ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Asella F
Dodany dnia 29-05-2011 22:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sklepikarz z Pokątnej
Punktów: 826
Ostrzeżeń: 0
Postów: 213
Data rejestracji: 07.05.11
Medale:
Brak

zaznaczyłam nie mam zdania bo z tych wymienionych lubie wszystkich może Voldemorta w inny sposób niż całą reszte ale go lubie
a osób których nie lubie jest kilka Umbridge, Lockchart, Slughorn (bo myslał tylko o swojej reputacjii i przyszłych wtykach) a tak to reszte lubie bo każdy ma tak naprawde jakąś role do odegrania mniejszą albo większą ale jakąś ważną ma.
Asella dodał/a następującą grafikę:
imagesca6a24ug.jpg
[8.19KB]
__________________
Śmierć będzie ostatnim wrogiem który zostanie pokonany.
Każdy ma coś o co warto walczyć.
Chcieć osiągnąć coś co nieosiągalne, spróbować i mieć tą świadomość że się próbowało, żeby nie żyć ze świadomością że nigdy się nie spróbowało.
Prawdziwy pan śmierci nigdy przed nią nie ucieknie tylko zmierzy się z nią twarzą w twarz wiedząc że nikogo ona nie ominie.

Chyba zatem nie mamy wyboru. Musimy iść naprzód.
Czy kiedykolwiek mieliśmy inny wybór? Zawsze musieliśmy iść naprzód.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników Hogs i gości , ale szczególnie tych którzy mnie pozdrawiają z bliżej nie określonych powodów ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Sophia F
Dodany dnia 29-05-2011 22:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1427
Ostrzeżeń: 0
Postów: 411
Data rejestracji: 09.01.11
Medale:
Brak

Dobrze, świetnie wiemy już, że bez tych wszystkich nie byłoby książek. Ale ludzie, to nie zabrania nam kogoś nie lubić.
Jak dla mnie to Percy, Knot, Cho i wiele innych, których zapomniałam wymienić...
Wyślij prywatną wiadomość
~potterfanka F
Dodany dnia 03-06-2011 15:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 514
Ostrzeżeń: 1
Postów: 186
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

James Potter - o zgrozo, co za szczeniak. Przynajmniej za młodu był bardzo rozwydrzony.

Petunia i Vernon - chyba nie muszę się tłumaczyć.

Hermiona bywała denerwująca,ale najbardziej i nie znoszę Ginny. Jest tak totalnie bez wyrazu, a nasz Harry najwyraźniej nie posiada gustu ;d .
__________________
die.
beacuse when you die - you born backwards.

myanimelist.net/signature/cooky_.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermionka111213 F
Dodany dnia 03-06-2011 15:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2002
Ostrzeżeń: 1
Postów: 610
Data rejestracji: 27.03.11
Medale:
Brak

1. Michael Corner - właściwie nie wiem czemu, ale działał mi na nerwy, szczególnie w filmie...
2. Cho Chang - jak ja tej laski nie cierpię!
3. Umbridge - najgorszy nauczyciel jaki mógł mieć Hogwart.
__________________
"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą..."
__________________________
Bardzo mocno pozdrawiam właśnie... ciebie. ;D
Podpisano: Przyszła pani Malfoy. <3

Edytowane przez Hermionka111213 dnia 06-07-2011 11:22
Wyślij prywatną wiadomość
~anetka4774 F
Dodany dnia 03-06-2011 16:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 697
Ostrzeżeń: 2
Postów: 226
Data rejestracji: 03.04.11
Medale:
Brak

Dolores Umbridge - stara ropucha, Petunia i Vernon.
Oraz nie lubię wszystkich ludzi z HP, którzy NIE lubili/cierpieli/znosili/nawiedzili Harry'egoBlah
__________________
WIELKI POWRÓT!!! Rozbawiony
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH I KAŻDEGO Z OSOBNA <3


http://ask.fm/evi...

http://evilwench....

iv.pl/images/55386410888126624617.gif

iv.pl/images/98979934276318950902.gif

iv.pl/images/67127012052203007721.gif

Edytowane przez Lady Holmes dnia 03-06-2011 23:36
Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
Dodany dnia 03-06-2011 17:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

No to zaczynamy litanię xD. Na pierwszym, bezkonkurencyjnym i mało zaszczytnym miejscu tytułowy Harry Potter! Wzór cnót Gryfońskich i ludzkich. Zawsze prawy, uczciwy i szlachetny. Aż człowieka mdli od tego... Na drugim miejscu panna Hermiona. Skrajny kujonizm i zarozumiałość. Wkurzająca od pierwszego momentu w lekturze. Na trzecim miejscu Cho Chang! Bogu dzięki, że dziewczyna pojawiła się tylko w 5 części i epizodycznie w 4, bo bym jej nie zniosła więcej. Obrażona na cały świat za śmierć Cedrika, płacząca po nim, jaka to ona skrzywdzona i niewinna a już niecałe pół roku po tym całowała się z Wybrańcem... Na czwartym miejscu, już poza pudłem pan Percy Weasley. O zgrozo, kolejny uczciwy i prawy oraz wykrzykujący ''Przejście dla prefekta'' ''Jestem prefektem, jeśli byś zapomniał''. Pyszałkowaty i zadzierający nosa... Reszta da się znieść...
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily35 F
Dodany dnia 03-06-2011 17:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 219
Ostrzeżeń: 3
Postów: 165
Data rejestracji: 13.02.11
Medale:
Brak

Nie wywalałabym żadnej postaci z książek, bo wtedy nie byłoby sensu. Są osoby w książce, które lubimy i są takie, których nie lubimy. Co do osób, których nie lubię, to są nimi Cho Chang, Gilderoy Lockhart oraz Wiktor Krum.
__________________
Pozdrowienia dla Stivi i dla Albus_Dumbledore
Inne osoby, które pozdrawiam: Adriene, Effy, Sailor Mars, Lady House, fanka98, Anchelee, LilyPotter, RazorBMW, oraz wszystkich, którzy pozdrawiają mnie!!!

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"

"- A co mi dasz w zamian, Severusie?
- W zamian?... [...] Wszystko."


"Czemu cię martwi Sam-Wiesz-Kto? Zatroszcz się lepiej o Q-PY-BLOK. Powszechne zatwardzenie ściskające siedzenie."
;-)


"- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem."
Wyślij prywatną wiadomość
~anex F
Dodany dnia 04-06-2011 21:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 336
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 06.05.10
Medale:
Brak

Ja lubię prawie wszystkich bohaterów, każdy na swój sposób mnie urzekłUśmiechNie potrafię wybrać najmniej lubianego, oczywiście, jedni podobali mi się bardziej, inni mniej, ale nie ma dla mnie Tego NajgorszegoOczko
Edytowane przez Lady Holmes dnia 04-06-2011 22:13
Wyślij prywatną wiadomość
~Anar0207 F
Dodany dnia 05-06-2011 18:23
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 412
Ostrzeżeń: 4
Postów: 168
Data rejestracji: 05.06.11
Medale:
Brak

Według mnie PRAWIE wszyscy byli lubianymi bohaterami. Muszę stwierdzić, że nie cierpię Dolores Jane Umbridge. Była "wstrętną, starą, różową landryną" (słowa Hermiony z Zakonu Feniksa - film). Argus Filch też nie był miły. Był złośliwy dla uczniów, bo zazdrościł im czarodziejskiej mocy. W ankiecie nie zagłosowałem, jednak myślałem o głosie dla Harry`ego. Nie lubię jego charakteru.
Wyślij prywatną wiadomość
~dastanblack3000 F
Dodany dnia 06-06-2011 22:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1481
Ostrzeżeń: 0
Postów: 435
Data rejestracji: 29.05.11
Medale:
Brak

Ja tak szczerze... Nie lubię Lockharta, był fałszywym mięczakiem, który przywłaszczał sobie osiągnięcia innych. Nie lubię też Glizdogona, on mnie w książce najbardziej irytował. Był nielojalny wobec Voldemorta, a wskrzesił go ze strachu przed nim samym. Pewnie z tego powodu, że gdyby ktoś inny wskrzesił Voldzia, to by Voldemort ukarał tych, co byli nielojalni, w tym Glizdogona. Glizdogon najmniej mnie wnerwiał, gdy był pod postacią Parszywka.

Dodany dnia 06-06-2011 23:55


Na dodatek denerwował mnie też Colin, ale żadnej postaci (nawet tych nielubianych przeze mnie) nie wywaliłbym z książki.
Edytowane przez Lady Holmes dnia 07-06-2011 20:08
Wyślij prywatną wiadomość
~zaeli F
Dodany dnia 07-06-2011 14:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 0
Postów: 348
Data rejestracji: 06.06.11
Medale:
Brak

Nie lubiłam Rity Skeeter. Irytowało mnie, jak przekręcała wszystko, co ktoś powiedział i węszyła w poszukiwaniu sensacji. Wiem jednak, że odegrała ważną rolę i bez niej książki by straciły. Czasami też irytował mnie Harry. Ogólnie lubię go, ale były momenty, że zachowywał się jak idiota Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
Dodany dnia 10-06-2011 22:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

Nie za bardzo lubię Snape'a. Nawet gdy dowiedziałam się o jego miłości do Lily i o poświęceniu, jakiego się dokonał, to nie zaczęłam go darzyć miłośćią (chociaż był już martwy). Jego charakter... chociaż to wszystko jest oparte na opisie uczuć głównego bohatera, więc moje zdanie na ten te,mat jest trochę ograniczone.
Jeszcze Umbridge, stara ropucha. Gdybym mogła, miotnęłabym w nią Cruciatusem.
I jeszcze za bardzo nie polubiłam Slaghorna, przez to w jaki sposób traktował uczniów, że traktował je jak maskotki. Jednak z drugiej strony był... osobą, która ma w sobie trochę uroku.
__________________
-Etienne, nie sądzę, by monsieur Jeanowi potrzebne były twoje nauki, a zwłaszcza zarozumiałość!- włączył się Henri de Bar. - Jeśli już, być może to ty powinieneś nauczyć się od niego skromności.
-Dogadałeś się z moim bratem? - spytał Sancerre, marszcząc nos.- Dlaczego zawsze mówicie mi to samo, jakbyście mieli we dwóch jedne usta?
De Bar wyprostował się, nic więcej nie dodając.
-Panowie, proszę was, nie kłóćcie się z mojego powodu- poprosił Ian, który wciąż nie mógł się nadziwić przyjaźni między tak różnymi-zarówno z charakteru, jak i z wyglądu- rycerzami.
Sancerre uśmiechnął się.
-Och, ja i Henri kłóciliśmy się od zawsze, nawet wtedy, kiedy on był giermkiem mojego brata, a ja - giermkiem mojego kuzyna. A i tak to ja miałem zawsze ostatnie słowo.
-A ja miałem rację- odparł spokojnie de Bar.
Sancerre spojrzał na niego takim wzrokiem, że zarówno Ian jak i Grandpre uśmiechnęli się.


Hyperversum, Cecilia Randall
Wyślij prywatną wiadomość
~Matthew Lucas F
Dodany dnia 11-06-2011 18:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,044
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

Książka musi istnieć z nawet tymi nielubianymi postaciami. Ja z postaci z sagi Harry Potter nienawidziłem lalusia, krętacza oraz oszusta, Gilderoya Lockharta. Na nerwach także mi grała Dolores Jane Umbridge, która była okropną, cyniczną nauczycielką... Percy Ignatius Weasley był też trochę naiwny w stosunku do pracy i pracodawców. Pyszałkowaty i zadzierający nosa. I przyznam, że wredna była też Cho Chang ze względu na swego chłopaka, który zmarł, ale nie należy cały czas beczeć z powodu śmierci... Mogłaby pojechać do psychiatryka lub Szpitala Św. Munga.
__________________
I znowu za dużo wolnego i jednocześnie za mało...
Wyślij prywatną wiadomość
~Therion F
Dodany dnia 05-07-2011 16:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1016
Ostrzeżeń: 0
Postów: 451
Data rejestracji: 03.07.11
Medale:
Brak

Hm, nie lubię Harry'ego, ale bez niego akcja nie byłaby lepsza Rozbawiony Jak dla mnie był takim ciamajdowatym chłopaczkiem, ktory niczego by nie dokonał gdyby nie Hermiona, Ron i Dumbledore.
__________________
Hear The Sound
The Angel Come Screaming.

__
Pozdro Dla Ziomali Rozbawiony
Killjoys!
MAKE
SOME
NOISE



Scabior <3
http://huncwoci-marauders.blog.onet.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Alexandre F
Dodany dnia 05-07-2011 16:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 1
Postów: 321
Data rejestracji: 22.03.11
Medale:
Brak

Pierwsze miejsce bezkonkurencyjnie zajmuje profesor (yhm, yhmm) Dolores Jane Umbridge. Irytująca, słodziutka zapleśniała landrynka. Fuj.
Na drugim miejscu znajduje się Gilderoy Lockhart! Człowiek typu 'Gdybym ja tu był, byłoby lepiej". Nie cierpię go.
Trzecie miejsce - oczywiście Cho Chang. Dzieweczka z tych, co to 'o boshe, tips mi się połamał, co ja teraz zrobię'.
Poza tym nie przepadam za Crabbe'm i Goyle'm, Lucjuszem Malfoyem, Mariettą Edgecombe, Zachariaszem Smithem, Michael Cornerem, Flintem i Romildą Vane.
__________________
"Jak masz problem z głową to chłopaku nie ćpaj, bo będzie po nocy prześladować cię wiedźma. Jak chcesz być niegrzeczna to najpierw dorośnij, bo los nastoletnich matek nieraz bywa gorzki".
Wyślij prywatną wiadomość
~Rose Granger F
Dodany dnia 05-07-2011 16:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1200
Ostrzeżeń: 0
Postów: 161
Data rejestracji: 25.02.11
Medale:
Brak

Z ankietowej listy - Harry'ego, za wręcz nieskalaną osobowość i wszystkie te cechy, które wcześniej wymieniła Slytheriane.
Nie mogę ścierpieć Lucjusza Malfoy'a - za bycie przestraszoną marionetką Voldemorta i za to jak spaczył swojego syna.
Nie lubię jeszcze Percy'ego Weasley'a, Glizdogona, Umbridge i Dursley'ów, aczkolwiek żadnej z tych postaci nie "wyrzuciłabym" z książki.
http://magnolia--crescent.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
Dodany dnia 05-07-2011 17:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Nienawidzę Gilderoya Lockharta za jego chwalenie się, uwielbienie do własnej osoby i za wszelką cenę bycie sławnym... Zawsze jak czytam ''Harry'ego Pottera i Komnatę Tajemnic'' to miejsca w książce, w których jest o nim podnosza mi ciśnienie... Zły
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT