Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 210
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Książka
»»» Jakie książki lubicie czytać?
Drukuj temat · Jakie książki lubicie czytać?
~Bellatrix__Lestrange F
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 27-10-2009 20:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 256
Ostrzeżeń: 1
Postów: 79
Data rejestracji: 12.10.08
Medale:
Brak

Jeśli chodzi o mnie, cenię sobie każdą książkę, która jest w stanie mnie zaciekawić i rozbudzić moją wyobraźnię...
Ostatnio często czytam romanse (myślę, że to kwestia wieku) pomieszane z dramatem, domieszką tragedii, dramaturgii i obyczaju Uśmiech Jeśli w ogóle istnieje coś takiego... Zwykle nie lubię dzieł zbytnio przesyconych fantastyką... Jedyne, co mnie z tego działu urzekło to chyba tylko "Harry Potter" oraz seria "Zmierzch". Uśmiech
Podsumowując; nie pogardzę żadną książką Uśmiech
__________________
` Krawat, mocny uścisk dłoni, pewne spojrzenie, łatwy uśmiech.
http://portret-aniola.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~about F
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2009 21:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

Zazwyczaj czytuję kryminały. Chmielewską i Christie pochłaniam w jeden dzień. Interesująco tworzy także Musierowicz, której serię [ Jeżycjadę ] przeczytałam całą. No dobra, bez Brulionu Bebe B. Jakoś nigdy mnie ta książka nie pociągała. Obecnie próbuję zapoznać się z ' Osobowością Ćmy' Grocholi. Czytadło zwędziłam mamie, a co! Oprócz tego czytam drugi raz 'Krzyżaków'. Jak mus to mus, prawda? Co tyczy się fantasy: nigdy mnie jakoś ten gatunek nie pociągał. Fakt, 'Władców Pierścieni' przeczytałam, 'Harry'ego' także, jednak nie zagłębiam się dalej. Obecnie poluję na pewną książkę, jednak upolować jej nie mogę, a szkoda.
__________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.

Albert Einstein
Wyślij prywatną wiadomość
*mooll F
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 13-11-2009 09:52
Super Owadzik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10619
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,380
Data rejestracji: 28.09.09
Medale:
Brak

Widzę, ze większość towarzystwa lubi HP. Aż dziwne... ;p

Nie, no ba! Ja też się w nim zaczytuję. Ale na świecie są inne świetne książki, które dostrzegam ;d

U mnie jest totalny mix:

*Klasyka: Trylogia, W pustyni i w puszczy - dlatego proszę się nie dziwić, że odwołuję się do nich w swoim ff ;d

*Obyczajówki są po prostu wzięte z życia, dlatego je lubię: Ania z Zielonego Wzgórza jest ok, więc proszę mi tej panny nie obrażać ;p
Poza nią, uwielbiam Smak świeżych malin Sowy i caaaałą serię Musierowicz "Jeżycjada". Absolutnie do zjedzenia ;p

* Kryminały: no, tu jak zacznę wypisywać, to nie skończę. Większość już napisaliście.

*Sensacja: Chyba wszystko S. Kinga i H. Cobena. Aha, lubię jeszcze Cooka i Ludluma.

* Nie mogę zapomnieć o Wołoszańskim - historia moim drugim życiem ;p. Bezbłedne.

*No i kontrowersyjnego autorstwa Cejrowskiego... Wiem, wiem, wielu z Was go nie lubi. Ja też podchodzę do niego z dystansem, jako do osoby. Ale trzeba mu oddać to, co się chłopu należy: książki ma fantastyczne. Gringo i Rio. Polecam.

No, to tyle ode mnie ;)
__________________
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.


Oscar Wilde


* * *

Mol pisze swój Fick: James Potter - Ostatnia Szansa [35/?]
http://hogsmeade....ad_id=2444
Wspieraj artystów pisarzy - dobrowolne datki w postaci komentarzy są bardzo pożądane.
Wyślij prywatną wiadomość
~Doru Arabea F
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 13-11-2009 15:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 556
Ostrzeżeń: 1
Postów: 142
Data rejestracji: 28.10.09
Medale:
Brak

Ja najbardziej cenię sobie fantastykę. To dlatego tu jestem! Szczególnymi względami darzę cykl "Dziedzictwo" Christophera Paoliniego i serię książek o HP. Co do "Dziedzictwa" nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest to seria napisana przez nastolatka, który do tego umie pisać. Wrzucił na strony teksty zrozumiałe przez ludzi w jego wieku. Choć obecnie ma dopiero 23 lata, ale i tak jego styl sie nie zmienia. Jak to kiedyś i gdzieś ujął "Planuje dużo do przodu". I dobrze!
Jeśli mam coś napisać o HP, to wystukam jedno: ŚWIETNA KSIĄŻKA!!!!!!!
Tak na marginesie, napisała ja osoba utalentowana(mówimy oczywiście o Joanne Rowling). Ma talent, nie ma co! Seria mówi wiele ciekawych, mądrych i zarazem śmiesznych rzeczy. Poczucie humoru, ot co! I to jest książka!

Dodany dnia 13-11-2009 16:55

Och, zapomniałabym o sadze "Zmierzch"! Czarodziejko Majko, dziękuję za przypomnienie! No cóż, książka ma sens, mimo, że jest o wampirach. A wampiry jak wiemy są postaciami głęboko fantastycznymi... Stephenie Meyer sie postarała. Ciekawa sceneria. A w filmie doskonałe ujęcia. Sama książka jest super. Wiem, bo przeczytałam wszystkie w półtora tygodnia. Na prawdę, warto przeczytać!
Edytowane przez Cathy dnia 01-02-2010 19:14
Wyślij prywatną wiadomość
~gosiaka1410 F
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2009 22:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 91
Ostrzeżeń: 0
Postów: 23
Data rejestracji: 25.11.09
Medale:
Brak

Fantastykę - bo to inny świat. Tam złe oceny się nie liczą - bohater ma przeżyć i uratować świat, żeby móc spokojnie w nim żyć.To takie oderwanie od rzeczywistości, od szarej jesieni za oknem, od codziennych kłopotów. Bohaterowi zwykle się udaje - czyli to co lubię najbardziej - szczęśliwe zakończenia.
Za takimi typowymi romansami nie przepadam - chyba, że dziewczyna/chłopak ma raka/inną nieuleczalną chorobę i mogę sobie bezkarnie przez pół książki płakać.
Horrory - bo czasem lubię się bać. I znowu - bohaterowie mają problemy większe od moich (ja nie walczę na co dzień z demonami i innym złem wcielonym) więc na pewno jakoś sobie poradzę.
Czasem lubię przeczytać coś filozoficznego, ale do tego akurat muszę mieć natchnienie.
Przygodowe też czytam. Lubię jak za każdą ścianą na bohatera coś czyha. Lubię się obawiać, czy aby na następnej stronie nie zginie.
Kiedyś czytałam młodzieżowe (Musierowicz, Siesicka itp.) ale jakoś tak chyba mi się wyrosłoOczko
Wyślij prywatną wiadomość
~kapsiutek F
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 27-12-2009 14:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1475
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

Takie które wciągają od pierwszej kartki, od których nie można się oderwać, a kiedy się je skończy, żałuje się, że się je tak szybko przeczytała. Lubie także takie, dzięki którym odchodzę z tego realnego świata (m.in. Harry Potter) do tego książkowego i czuje się jakbym naprawdę tam była. : )
__________________
She's freaky and she knows it
She's freaky, but I like it!
Justin Timberlake
Wyślij prywatną wiadomość
~Albus Snape Potter F
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 28-12-2009 13:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 255
Ostrzeżeń: 0
Postów: 60
Data rejestracji: 27.12.09
Medale:
Brak

Ja lubię czytać książki fantastyczne i kryminalne.
Najbardziej lubię książki:Harry Potter wszystkie części ,Opowieści z Narnii , Hobbit itd.Wolę książki Fantastyczne ponieważ np w Harrym Potterze jest magia w Opowieści z Narnii też jest w pewnym sensie magia i w hobbicie tak samo.Najbardziej lubię Harrego Pottera ,ale tylko za magię i za fabułę i za takie tam.Śmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Avrione F
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 10-01-2010 19:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1052
Ostrzeżeń: 1
Postów: 454
Data rejestracji: 13.06.09
Medale:
Brak

Oczywiście książki fantastyczne i przygodowe,z dodatkiem romansów i dramatu.
Lubię też książki o tematyce poważnej dlatego w najbliższym czasie zamierzam wypożyczyć sobie książkę "My dzieci z dworca zoo".
Ostatnio przeczytałam książkę "Mroczny Sekret" która była książką o tematyce fantasy,a obecnie czytam thriller psychologiczny "Dotyk Zła" i "Zielona Mila".
__________________
"Powiedział Pan: "Daję wam ogień"
Podajcie sobie dłonie i żyjcie w zgodzie!
Żyjcie w zgodzie z ptakami, niech płoną serca
i oczy wasze niech nigdy nie znają łez...

Odszedł a ciało swe pogodził z ptakiem i wiecznym cierpieniem,
i była miłość,
i była zgoda,
Każdy był wolny! wolny był każdy ptak!

Pewnego dnia pękło niebo,
i runął straszny deszcz,
wtedy krzyknął ktoś,
a chłód ogarnął wszystkie serca,
a w oczach pojawił się strach!
Ludzie podali sobie noże- zamiast rąk
i upiekli ptaki!


Dżem "Dzień w którym pękło niebo"

Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony!
www.avrione.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona44 F
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 10-01-2010 21:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 220
Ostrzeżeń: 0
Postów: 65
Data rejestracji: 15.11.09
Medale:
Brak

Ja ogólnie niewiele czytam. Aktualnie jestem w trakcie czytania Harrego Pottera i Czary Ognia. Jeśli miałabym czytac więcej to pewnie książki fantastyczne, bo lubię taką tematykę. Interesuje mnie to możliwe, że z powodu uruchomienia wyobraźni (tak jak przy każdej książce,ale wydaje mi się,że trochę więcej) no i wymyślone są w nich rzeczy, które nie istnieją więc jest ciekawiej.
__________________
(>**)>Hermiona
Wyślij prywatną wiadomość
~BellatrixLestrange F
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 10-01-2010 21:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Fantastyka of course ;D
Uwielbiam przenieśc sie w ten inny świat, zupełnie odmienny od normalnego.

Edit.
I romansidła też lubię, ah.
__________________
www.nedgallagher.com/journal/images/SweeneyTodd.jpg

Edytowane przez BellatrixLestrange dnia 10-01-2010 21:47
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~aniutek96 F
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 11-01-2010 17:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2703
Ostrzeżeń: 0
Postów: 339
Data rejestracji: 14.10.09
Medale:
Brak

Oczywiście Harry'ego, ale oprócz tego to może jakieś romantyczne albo fantastyczne, bo w nich coś się przynajmniej dzieje. xD
__________________
"Let's finish this the way we started it... TOGETHER!"


Stefan : Więc myślisz, że John jest ojcem Eleny?
Damon : Ding Ding Ding !
Wyślij prywatną wiadomość
~moly14 F
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 11-01-2010 20:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 377
Ostrzeżeń: 2
Postów: 210
Data rejestracji: 20.07.09
Medale:
Brak

Kocham literaturę fantastyczną!Rozbawiony Kocham się "przenosić" do innych czasów,światów,istot i przedmiotów oraz osób potencjalnie nie istniejących!Generalnie lubię książki ale te w szczególności UśmiechCzasami czytam młodzieżowe i psychologiczne.Szczególnie Jaqueline Wilson.Czytam tez książki nietypowe n.p:"Sekret","Przebudzenie" itp.Mówią one o sposobie na szczęście w życiu i o tym jak można dojść do tego czego pragniemy i jak się dowiedzieć czego tak naprawdę pragniemy.No ale cóż miało być o ulubionych gatunkach książek a nie o tym co w nich piszą. Jak zwykle się rozpisałam Uśmiech
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !!
Pozdro dla wszystkich z HogsRozbawionyA w szczególności dla:
kinia94
malfoj_sam_segz
Ann
Black Butterfly
Robin
liliana11
RozbawionyDowcipniś
http://r12.bloodw...hp?r=46120
Klikając w link powyżej, możecie odkryć nowy, wspaniały świat wampirów Rozbawiony
-------------------------------------------------- Wyślij prywatną wiadomość
~Kab Hun F
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 11-01-2010 23:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 818
Ostrzeżeń: 0
Postów: 141
Data rejestracji: 09.07.09
Medale:
Brak

W głównej mierze: fantastyka, kryminały, manga. Od czasu do czasu coś z innych gatunków; mogą być to np. książki historyczne, biografie, książki o filozofii, religiach starożytnego Wschodu... Ogólnie wachlarz moich zainteresowań związanych z literaturą jest dosyć spory. ;]
__________________
"Teraz żyjemy w czasach gdzie śmierć drugiego człowieka jest zazwyczaj kwitowana wymuszonym uśmiechem, bo przecież "fajnie" jest być zimnym, wyrachowanym(...), jak postać z ulubionego serialu, a gdy dzieje się krzywda jakiemuś zwierzakowi, to wtedy wszyscy zamieniają się w superbohaterów."
Wyślij prywatną wiadomość
~Lapa F
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 24-01-2010 22:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2607
Ostrzeżeń: 0
Postów: 257
Data rejestracji: 01.05.09
Medale:
Brak

Ja wprost ubóstwiam kryminały i fantasy.
Aktualnie czytam "Hobbit: czyli tam i z powrotem". Widać, że Tolkien ma lekką rękę do pisania. Po raz pierwszy czytam książkę, która jest pisana staropolszczyzną i zainteresowała mnie. Kolejną książką, którą lubię jest "Krew elfów". Z kryminałów to nawet nie będę wymieniał, bo mi forum nie starczyUśmiech
__________________
Nikt nie umiera bez utraty dziewictwa.
Życie pier***li nas wszystkich

Kurt Cobain
Wyślij prywatną wiadomość
!ewelka_bolitair F
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 29-01-2010 22:52
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1353
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Jak mam czas, to czytam, owszem. Bardzo różne gatunki.
Jednak szczególnie: kryminały, thrillery.
Najczęściej czytani? Harlan Coben, John Grisham, Stephen King.
Coben jest moim ulubionym pisarzem, kto nie zna - zachęcam do sięgnięcia po jego książki. Szczególnie tomy z Myronem Bolitarem, najlepsze <3

A tak nawiasem, chociaż nie kryminał ani thriller, polecam "Samotność w Sieci", Wiśniewskiego. Zawstydzony
__________________
When you stop doing things for fun you might as well be dead.
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2010 22:30
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Jakie książki lubię czytać? No tak : kryminały ( np. Agatha Christie) i fantastyka (Terry Pratchett). Poza tym to książki przygodowe i różne inne które mi wpadną w ręce.xD
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~monia3437 F
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 07-03-2010 20:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 413
Ostrzeżeń: 2
Postów: 105
Data rejestracji: 29.12.09
Medale:
Brak

` Najbardziej fantasy. Rozbawiony
Za ich całą gamę różnorodnych stworzeń magicznych i nie magicznych takie najbardziej wciągają. Ich treść jest zawsze ciekawa i wciągająca. Również będące w nich przygody bardzo fantastyczne. Rozbawiony
__________________
Pozdrawiam was wszystkich. ; *

33.media.tumblr.com/5d68b232356dcaa3191703435cc4e23f/tumblr_n3d5rwmE751t7i914o3_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~muchor F
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 09-03-2010 16:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1854
Ostrzeżeń: 3
Postów: 476
Data rejestracji: 04.03.10
Medale:
Brak

Fantastykę. Z nią się czuję najlepiej. Dla mnie to inny świat, do którego mogę się dostać za pomocą książki. Mogę do niego uciec kiedy jest mi źle albo normalnie się nudzę. Kocham poznawanie tych nowych, niesamowitych i często unikalnych rzeczy i wiem, że niestety nie spotkam ich w moim zwykłym świecie. W fantastyce są rzeczy o jakich mi się nawet nie śniło, ale są bardzo interesującymi obiektami (często magicznymi). Do fantasty, jednym słowem, ciągnie mnie intuicja, bo wiem, że rzeczy opisane w książce na sto procetnt wzbudzą moje zaintereswanie. Lubie też kryminały. Nie wiem dlla czedo. Może bo mają w sobie te atmosfere grozy i spisku? Może bo są itrygujące i zaciekawiające. A może dla tego, że nigdy nie wiesz jak sie skończy...
__________________
truskawkaUśmiech


Pozrowinia dla: Lady Cat, Yoyo, Pyflame, Ta sama maggie, Maladie, Mooll, Silencia, Arya, Wióra, Tom Riddle, Hermionka, Lapa, Lori Lemonberry, Lady House, Lena Luna, Lily Potter, Buczek, Bloo, Aniutek96, Pandora, Deprimo Corfingo, Bonnie131, Malkontentka, Polami, Buka, Agnes Black, Imbecile, Ginny004, Robbotto, Ginny Ruda i Narciss.
No i oczywiście ukłony w stronę sprawiedliwej Czary.
Oraz dla wszystkich miłych użytkowników Hogsmeade.
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 09-03-2010 19:09
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Fantastyka i kryminały. Te gatunki najbardziej mnie wciągają, ale czasami (zależy od humoru), lubię przeczytać sobie jakieś książki typowe dla nastolatek, lub takie które są banalne i łatwo przyswajalne ; )
Wyślij prywatną wiadomość
~Pyflame F
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 09-03-2010 19:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1995
Ostrzeżeń: 0
Postów: 314
Data rejestracji: 27.12.09
Medale:
Brak

Fantastykę - można się przenieść w zupełnie inny światUśmiech
Przygodowe - wczuwamy się w sytuacjeRozbawiony
Dramaty - lubię podziwiać nieszczęścia innychOczko
natomiast nie cierpię powieści obyczajowych - nuuuudaaaaaaaaaa!!!!!!!
__________________
Piekło to moja dzielnica.
Poluje nocą, bowiem ciemność jest moim żywiołem.
Jestem diabłem stróżem.
http://ask.fm/roguee Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT