Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 325
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Książka
»»» Jakie książki lubicie czytać?
Drukuj temat · Jakie książki lubicie czytać?
~Kathleen_Black99 F
Dodany dnia 02-03-2015 15:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 382
Ostrzeżeń: 0
Postów: 107
Data rejestracji: 04.02.15
Medale:
Brak

Najwięcej fantasy - HP, LOTR, Opowieści z Narnii, Dary Anioła itp. Przygodowe również lubię, np. Zwiadowcy. Uwielbiam od pewnego czasu kryminały Agaty Christie i twórczość Stephena Kinga :)
__________________
Ten profil jest własnością
Księżniczki Gwiazd
- Kathleen Antares Azalia Riddle Black

Ballada o dwóch siostrach

Były dwie siostry: Noc i Śmierć,
Śmierć większa, a Noc mniejsza,
Noc była piękna jak sen, a Śmierć,
Śmierć była jeszcze piękniejsza.


static.tumblr.com/uufvqds/6Rsm8im9p/nc59518lg.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Oliwia_145 F
Dodany dnia 02-03-2015 15:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gracz Quidditcha Ravenclawu
Punktów: 132
Ostrzeżeń: 0
Postów: 46
Data rejestracji: 24.03.13
Medale:
Brak

Piątunia Papa
Ja też lubię Kinga. No i oczywiście fantasy. Harry Potter, Percy Jackson, Igrzyska śmierci to moi ulubieńcy.
Wyślij prywatną wiadomość
~LimonQa F
Dodany dnia 02-03-2015 17:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 155
Ostrzeżeń: 0
Postów: 99
Data rejestracji: 22.09.14
Medale:
Brak

różne gatunki ale do moich ulubionych zalicza się Harry Potter, Wybrani, Złoty kryształ, Aż po horyzont i oczywiście Maximum ride Rozbawiony
__________________
"Świat wcale nie dzieli się na dobrych i złych ludzi, bo każdy z nas ma tyle samo dobra co zła. Tylko od nas zależy, którą drogą pójdziemy"
Wyślij prywatną wiadomość
~Lily736 F
Dodany dnia 02-03-2015 20:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 200
Ostrzeżeń: 0
Postów: 76
Data rejestracji: 24.01.15
Medale:
Brak

Ojj... Różnie. Na początku czytałam dla dzieci, po prostu, takie zwyczajne, zabawne. Podobały mi się też różne lektury, jednak pokochałam najbardziej ,,Chłopcy z Placu Broni''. Dosłownie zakochałam się w tej książce. Później miałam manię na inne dramaty... Oskar i pani Róża, Zostań jeśli kochasz... Bardzo mi się podobało również Bella i Sebastian. Jednak niedawno przeczytałam jedną książkę ,,Dom Tajemnic''. bardzo szybką ją przeczytałam, a cienka nie jest. Później na święta dostałam drugą część. Również bardzo szybko ją przeczytałam, a trochę tych stron ma. Ona jest taka... Fantastyczna. I w końcu... Dostałam Harry'ego Pottera. Zaczęłam bardzo szybko czytać, a tym bardziej, że dostałam ją tydzień przed feriami, to miałam dużo czasu na czytanie. Właśnie wtedy uświadomiłam sobie, jak bardzo mnie pociągają te książki, bo przez 2 tygodnie przeczytałam około 5 części Harry'ego Pottera. Dla mnie to trochę mało, ale dla bliskich... Dużo czasu spędzałam na czytaniu. Wiem, że nie powinnam, ale nie potrafię się oprzeć. Oczko Za niecały miesiąc czeka mnie ważny test. Rodzice powiedzieli, że po teście mogę spokojnie czytać. Uśmiech Myślę, że przez ten czas znajdę jeszcze inne ciekawe książki, ale dla mnie żadna nie przebije naszego Harry'ego. Uśmiech
__________________
,,Co ma być to będzie, a jak już przybędzie, damy sobie z tym radę'' ~ Hagrid
,,Udało się, dostali w kość, niech Potter żyje nam! A Voldek gnije w piekle, za którym tęsknił sam!'' ~ Irytek
,,Jeśli chcesz poznać człowieka, dowiedz się jak traktuje podwładnych, a nie równych sobie'' ~ Syriusz Black, Łapa
,,Nie żałuj umarłych. Żałuj żywych, a przede wszystkim tych, który żyją bez miłości'' ~ Albus Dumbledore
,,Trzeba być bardzo dzielnym, by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom'' ~ Albus Dumbledore
,,Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć'' ~ Albus Dumbledore
,,Myśli mogą pozostawić głębsze ślady niż cokolwiek innego'' ~ Pomona Pomfrey
Wyślij prywatną wiadomość
~Nikaa F
Dodany dnia 11-03-2015 19:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 537
Ostrzeżeń: 0
Postów: 142
Data rejestracji: 26.01.15
Medale:
Brak

Fantastyczne
- Czytając je, mogę przenieść się w zupełnie inny świat.
- Mogę trenować moją wyobraźnię.
- Wyobrażać sobie niezwykłe rzeczy.
Kryminały
- Lubię próbować rozwiązywać zagadki, zawarte w tego typu książkach.
- Zbliżać się do celu wraz z detektywem.
- Odkrywać zaskakujące zakończenie.
__________________
"A small fact: you are going to die."

"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić."


Pozdrowienia dla wszystkich czarodziejów i czarownic (a w szczególności dla Ciebie, drogi Gościu) Czarodziej
Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
Dodany dnia 09-05-2015 12:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Ogólnie kocham czytać książki. Kocham ten inny, często lepszy świat, przedstawiany na stronicach książki.

FANTASY - fascynuje mnie magia, fantastyczne stworzenia (np. wilkołaki) i dziwne istoty humanoidalne. Świat fantastyczny, pozwala mi poczuć wolność i przenosi do czegoś wyjątkowego.

HORRORY - opowiadania grozy i horrory. Oczywiście nasz S. King oraz Lovecraft. Ogólnie jaram się horrorami i nie ma to jak poczytać taką książkę: w nocy, pod kołdra i z latarką w dłoni ^^

PRZYGODOWE - podobnie jak w przypadku książek fantastycznych. Jeśli chodzi o przygodówki, to najbardziej lubię te, których fabuła osadzona jest w Japonii.
__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT