Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 128
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Książka
»»» Co czytasz?
Drukuj temat · Co czytasz?
~Sophia F
Dodany dnia 31-08-2011 20:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1427
Ostrzeżeń: 0
Postów: 411
Data rejestracji: 09.01.11
Medale:
Brak

Czytam Kraksę w górach autorstwa Meg Cabot, nie za bardzo mi się podoba, bo nie przepadam za główną bohaterką...
__________________
4.asset.soup.io/asset/2969/0516_aa7c.gif


"-U nas na święta- powiedziałem- będzie Bunia, ciocia Donata i stryjek Eugeniusz.
- A u nas- powiedział Alcest- będzie biała kiełbasa i indyk."
~Nowe przygody Mikołajka



Snape: Czy pamiętasz, jak mówiłem, że ćwiczymy zaklęcia NIEWERBALNE, Potter?
Harry:Tak.
Snape:Tak, proszę pana.
Harry:Nie ma potrzeby zwracania się do mnie per pan, profesorze.



Jak gdzieś jest raban, to o każdej porze Wezwij Irytka, będzie jeszcze gorzej!


Pozdrawiam Cię drogi Gościu!xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Bellie F
Dodany dnia 04-09-2011 11:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 164
Ostrzeżeń: 0
Postów: 88
Data rejestracji: 29.08.11
Medale:
Brak

Ja czytam dwie, ,,Miasteczko Salem" - Stephena King'a:
Znany pisarz Ben Mears powraca do miejsca, gdzie spędził dzieciństwo r11; małego miasteczka Jeruzalem zwanego też Salem. Główny bohater jest szczególnie zainteresowany starym domostwem rodziny Marstenów, w którym przed wielu laty doszło do tragicznych wydarzeń. Okazuje się, że dom został kupiony przez 2 tajemniczych mężczyzn. Wkrótce w Salem, w dziwnych okolicznościach zaczynają umierać ludzie.


Oraz ,,Paryską pokojówkę". Bardzo fajna książka, opowiada o życiu studentek z Polski (w czasach PRL-u) w Paryżu. Świetny klimat, polecam!
__________________
Od cnoty Gryfonów
Od kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

hogsmeade.pl/tiara,slytherin,ona.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Sigyn F
Dodany dnia 09-09-2011 18:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2207
Ostrzeżeń: 0
Postów: 286
Data rejestracji: 29.08.11
Medale:
Medal

Obecnie czytam Akademię Wampirów. Bardzo ciekawa seria książek Uśmiech Polecam naprawdę Rozbawiony
__________________
Zapraszam do mojego FF Rozbawiony http://hogsmeade....ost_165764

30.media.tumblr.com/tumblr_ltin0sxksi1qfqjxao3_250.gif

Pozdrawiam Cię drogi Gościu Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Zosia F
Dodany dnia 09-09-2011 18:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1289
Ostrzeżeń: 0
Postów: 192
Data rejestracji: 01.09.11
Medale:
Brak

Nie będę oryginalna-"Harry Potter i Czara Ognia".Niby ciągle to samo,ale to nigdy mi się nie znudzi.Czytam już chyba piąty raz,ale jestem gotowa jeszcze na dwadzieścia.No,może trzydzieściOczkoA tak poza tym to czytam jeszcze inne części... ;D
Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
Dodany dnia 09-09-2011 18:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

Teraz jestem w trakcie "Książki nad książkami", czyli Biblii przetłumaczonej na przystępniejszy język. Biblii oceniać raczej nie zamierzam, a to "tłumaczenie" może być. Dosyć szybko się czyta, polecam każdemu chrześcijaninowi.
__________________
-Etienne, nie sądzę, by monsieur Jeanowi potrzebne były twoje nauki, a zwłaszcza zarozumiałość!- włączył się Henri de Bar. - Jeśli już, być może to ty powinieneś nauczyć się od niego skromności.
-Dogadałeś się z moim bratem? - spytał Sancerre, marszcząc nos.- Dlaczego zawsze mówicie mi to samo, jakbyście mieli we dwóch jedne usta?
De Bar wyprostował się, nic więcej nie dodając.
-Panowie, proszę was, nie kłóćcie się z mojego powodu- poprosił Ian, który wciąż nie mógł się nadziwić przyjaźni między tak różnymi-zarówno z charakteru, jak i z wyglądu- rycerzami.
Sancerre uśmiechnął się.
-Och, ja i Henri kłóciliśmy się od zawsze, nawet wtedy, kiedy on był giermkiem mojego brata, a ja - giermkiem mojego kuzyna. A i tak to ja miałem zawsze ostatnie słowo.
-A ja miałem rację- odparł spokojnie de Bar.
Sancerre spojrzał na niego takim wzrokiem, że zarówno Ian jak i Grandpre uśmiechnęli się.


Hyperversum, Cecilia Randall

Edytowane przez Loa_riddle dnia 09-09-2011 19:02
Wyślij prywatną wiadomość
~Rzulek F
Dodany dnia 10-09-2011 15:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Goblin
Punktów: 32
Ostrzeżeń: 0
Postów: 9
Data rejestracji: 10.09.11
Medale:
Brak

Ja ostatnio przeczytałem Metro 2033. Wiele osób polecało, w dodatku w 2012 wychodzi sequel gry na podstawie książki, tak więc wybrałem się do księgarni i dokonałem zakupu. I nie żałuję... Nie chcę opisywać poszczególnych plusów, ale co najważniejsze, klimat którego jest tyle, że można go kroić nożem, świetnie przedstawiony świat po apokalipsie i zakończenie, które jednym może się podobać innym nie. Dla mnie jest ono idealne, jednak czuć trochę, że jednak wcześniej wyglądało inaczej(w pierwszej wersji główny bohater ginął). Książka świetnie pokazuje, że dla człowieka najgorszym zagrożeniem jest on sam.

Teraz zabieram się z Krew Elfów, bo od jakiegoś czasu się zabieram : )
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermioina98 F
Dodany dnia 10-09-2011 20:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 644
Ostrzeżeń: 1
Postów: 217
Data rejestracji: 06.03.11
Medale:
Brak

Ja obecnie czytam "Opowieści z Narnii: Książę Kaspian". Książka moim zdaniem jest bardzo ciekawa, a może tylko dlatego tak uważam bo lubię gatunek fantasy? W gruncie rzeczy dobrze się ją czyta, ale czasem denerwuje mnie styl pisania autora.
__________________
"Otwieram się na sam koniec."


media.tumblr.com/tumblr_lwegdi4Cj61qetyuv.gif

"Odbijam nie twą twarz ale Twego serca pragnienia."
Wyślij prywatną wiadomość
~Maladie F
Dodany dnia 02-02-2012 23:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Aktualnie powtarzam sobie lektury do matury. Jestem na etapie "Ludzi bezdomnych". Jedyna część, która mnie w jakiś sposób zainteresowała, to dziennik panny Joasi (z tym że wpisy są niesystematyczne, więc chyba powinni to nazwać pamiętnikiem, a nie dziennikiem). Za to po maturze na pewno będę miała co czytać. W pierwszej kolejności powieści fantasy Cassandry Clare (które wszystkim gorąco polecam), czyli "Mechaniczny książę" (premiera w lutym/marcu) i "Miasto Zagubionych Dusz" (premiera w maju). Oczywiście dochodzą jeszcze wciągające książki Alyson Noel, Lauren Kate oraz Bekki Fritzpatrick (nie jestem pewna poprawności pisowni)
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~bochenek89 F
Dodany dnia 17-02-2012 12:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 506
Data rejestracji: 10.10.11
Medale:
Medal

Własnie czytam "Nie jestem seryjnym mordercą" Dan'a Wells'a- uwielbiam filmy i książki o psychopatach, socjopatach czy też o ludziach prezentujących zachowania antyspołeczne lub innego rodzaju zaburzenia osobowości.
W kolejce mam jeszcze 7 innych książek do przeczytania Język Eh chyba za bardzo lubię czytać Oczko
__________________
67.media.tumblr.com/49bc610d5189f4e1c93116d8aa7b92d9/tumblr_ohbmm0gfJ71tjbzooo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~blackout F
Dodany dnia 20-02-2012 12:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 643
Ostrzeżeń: 0
Postów: 179
Data rejestracji: 17.04.11
Medale:
Brak

Czytam "Imieniny", 12 część "Jeżycjady" Małgorzaty Musierowicz. Jestem w połowie.






r: UWAGA, SPOILER
I jestem na siebie zła,bo dzisiaj szukałam czegoś o Natalii Borejko i zauważyłam,że będzie się nazywać Rojek. Nie powiem, że nie jestem lekko obrażona na p. Musierowicz za to, że Natalia weźmie ślub z Robrojkiem, bo właśnie wczoraj czytałam o tym, że ma brać ślub z Filipem. Cóż szkoda, Nerwus jest moim ulubionym bohaterem "Jeżycjady", a z Natalią Borejko trochę się utożsamiłam - mamy podobne charaktery, obie jesteśmy wegetariankami. No cóż, wielka szkoda. Wielka.
__________________
-Spójrz... na... mnie- wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło,stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył.

Draco dormiens nunquam titillandus.


- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbledore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...

-Zawsze.

It's a gift and a curse.
- Adrian Monk

Love never die.
- quote from Ghost Whisperer.

Humanity is overrated.
- Dr. House

"...W ciszy tak smutno, szepce zegarek
o czasie, co mi go nie potrzeba..."


Śmierć jeno przemierza świat, podobnie jak dwaj wierni druhowie, którzy razem przemierzają morza; jeden zawsze będzie żyć w drugim. Zniewoleni miłością, żyją w tym, co wszechobecne. W owym boskim zwierciadle widzą się twarzą w twarz, wolni i nieskalani. Wielka to dla nich pociecha, bo choć rzec można, że z tego świata odeszli, to ich przyjaźń wciąż trwa, bo jest nieśmiertelna.



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy O Własnej Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.

Ron uniósł wysoko odznakę.
- Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w naszej rodzinie!
- A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka ci wyłazi za to też pięć punktów

-Ostatni finał trwał pięć dni.
-Ekstra! Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie! - zawołał zachwycony Harry.
-A ja mam nadzieję, że nie - oświadczył Percy ze świętoszkowatą miną.-Strach pomyśleć, co bym znalazł w swojej poczcie, gdyby mnie nie było w pracy przez pięć dni.
-Tak, ktoś mógłby ci znowu podrzucić smocze łajno, no nie, Percy? - zakpił Fred.
-To była próbka nawozu z Norwegii! - oburzył się Percy, oblewając się rumieńcem. - To nie był żaden dowcip!
-Był - szepnął Fred do Harry'ego, kiedy wstawali od stołu. - My mu to posłaliśmy.


Only I can live forever.

Edytowane przez raven dnia 07-04-2013 16:48
Wyślij prywatną wiadomość
~ciri333 F
Dodany dnia 20-02-2012 12:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 70
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 15.02.12
Medale:
Brak

''Ostatnie życzenie'' A. Sapkowskiego. Książka rozpoczynająca sage o wiedzminie-gorąco polecam Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily36 F
Dodany dnia 28-02-2012 20:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1807
Ostrzeżeń: 1
Postów: 725
Data rejestracji: 19.10.11
Medale:
Brak

Aktualnie czytam serię Rachel Hawthorne pt. "Strażnicy Nocy". Jestem na drugim tomie "Pełnia Księżyca". Na przeczytanie namówiła mnie przyjaciółka Kasia, której serdecznie za to dziękuję, ponieważ książki są po prostu genialne... Opowiadają o ludziach potrafiących zmieniać się w wilki oraz o ich życiu uczuciowym.
Lektura głównie dla dziewczyn, ale i tak polecam Rozbawiony
__________________
www.styleite.com/wp-content/uploads/2014/11/Patti-Smith-gif.gif
www.facebook.com/HelenaBonhamCarterDlaFano Wyślij prywatną wiadomość
~bochenek89 F
Dodany dnia 28-02-2012 22:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 506
Data rejestracji: 10.10.11
Medale:
Medal

Teraz czytam książkę Henry'ego Fielding'a pt. "Historia życia Toma Jonesa". Napisana w ciekawy sposób, z jednej strony w prześmiewczej formie odnosi się do norm postępowania jakie obowiązywały w pierwszej połowie XVIII w. w Anglii (dzieło zostało wydane w 1749 r.), z drugiej jak to w tamtych czasach często bywa bohaterowie odwołują się co jakiś czas do wzorców obecnych w Piśmie Św.
__________________
67.media.tumblr.com/49bc610d5189f4e1c93116d8aa7b92d9/tumblr_ohbmm0gfJ71tjbzooo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Asik F
Dodany dnia 04-03-2012 12:54
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,186
Data rejestracji: 19.07.11
Medale:
Medal

Aktualnie nadrabiam zaległości z LO i czytam "Fausta". Dlaczego akurat ta lektura? Cóż... za dużo do niej nawiązań w innych książkach i w końcu postanowiłam zmierzyć się z tym tematem, by nie udawać głupiej, że rozumiem;] Nawet nie jest to takie straszne jak mi się kiedyś wydawało. Co więcej - bardzo mi się spodobała. Rewelacyjne są dialogi z lekko zaszyfrowanym erotyzmem, które dają duuuże pole do popisu wyobraźni;] Aktualnie czekam w bibliotece na część II.
__________________
"In heaven everything is fine" - Eraserhead, 1977

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać to tutaj: http://hogsmeade....ost_172074

Jeśli chcesz podyskutować o fotografii to zapraszam do mojej grupy społecznej: FOTOGRAFIA: http://hogsmeade....roup_id=93

Edytowane przez Asik dnia 04-03-2012 13:11
http://joannacora.fotolog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Witch66 F
Dodany dnia 04-03-2012 13:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 139
Ostrzeżeń: 1
Postów: 87
Data rejestracji: 25.09.11
Medale:
Brak

Obecnie właśnie skończyłam czytać 'Szepty zmarłych' Simona Becketta. Książka jest świetna cały czas trzyma w napięciu na prawdę polecam Rozbawiony
__________________
<Witch>


'Uśmiech losu można zobaczyć nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło'
Wyślij prywatną wiadomość
~Luniaczekk F
Dodany dnia 22-03-2012 19:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 475
Ostrzeżeń: 0
Postów: 219
Data rejestracji: 11.01.12
Medale:
Brak

Obecnie czytam Kosogłosa. Jest to ostatnia część z trylogii S.Collins. Jak dla mnie świetna,wciągająca i pouczająca powieść o tym co może nas czekać w przyszłości. Tutaj zakończenie pokazuje,że nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Polecam nie tylko tą część, ale również wcześniejsze Igrzyska Śmierci oraz W pierścieniu ognia i chcę dodać, że te wszystkie porównania tej serii do Zmierzchu są błędne. Uśmiech
__________________
24.media.tumblr.com/92ed4925adaeb35931b88c74b389d3b2/tumblr_mh5r1mKji71qglajzo1_r1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~trampka F
Dodany dnia 22-03-2012 19:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 622
Ostrzeżeń: 0
Postów: 105
Data rejestracji: 31.07.11
Medale:
Brak

Właśnie jestem w trakcie czytania dwóch książek: Władcy Pierścienia tom I - Tolkiena (ale to chyba każdy wie) oraz "Wybranej" pań Cast.. jest to trzecia część serii Dom Nocy... o wampirkach, także moje klimaty Uśmiech
Chociaż co do konkretnie tej książki mam mieszane uczucia...

Dodany dnia 27-03-2012 15:03

kocz napisał/a:
Zaczynam czytać Harrego Pottera otóż moi uczniowie wybrali taką lekturę, więc nie mam wyboru. Ale już kiedyś miałem chęć na przeczytanie i włączenie tych książek do mojego obszernego zbioru.


Kocz, nauczycielem polskiego jesteś?! Zszokowany
__________________
Just Larry and Ziall shipper. x

Edytowane przez Tom_Riddle dnia 12-04-2012 08:49
Wyślij prywatną wiadomość
~Hannibal F
Dodany dnia 07-04-2012 18:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Horkruks
Punktów: 7188
Ostrzeżeń: 0
Postów: 2,127
Data rejestracji: 04.04.12
Medale:
Brak

Niedawno miałam przyjemność przeczytać "Brokeback Mountain" autorstwa Annie Proulx. Nie spotkałabym się z tą książką, gdyby nie jej - znakomita - ekranizacja. Z nieznanego mi powodu w polskiej wersji tytuł przetłumaczono na "Tajemnica Brokeback Mountain"'.
Podziwiam panią Proulx za odważne podejście do tematu homoseksualizmu - a i aktorów za odegranie w filmie "momentów".
Polecam każdemu, kogo interesują książki obyczajowe, społeczne czy psychologiczne.
__________________

24.media.tumblr.com/tumblr_lhagp76XxW1qeyk51o1_500.gif
http://hannibal-fucking-winchester.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
Dodany dnia 07-04-2012 20:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Jestem właśnie w trakcie czytania "Ptaśka". Bardzo dobra książka, gość ma psychozę na punkcie ptaków, która wynika z czasów wojny. Polecam Uśmiech
__________________
Al PACZino, capuccino ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Helltrix13 F
Dodany dnia 12-04-2012 13:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Lord
Punktów: 3021838
Ostrzeżeń: 2
Postów: 104
Data rejestracji: 20.03.11
Medale:
Brak

Właśnie skończyłem czytać "Niedoczarowany miecz" Watta Ewansa Lawrence'a, a teraz zaczynam kolejne jego dzieło - "Jednym Zaklęciem". Pierwsza książka to fajny pomysł i spory potencjał[genialny epilog!], więc jestem ciekaw, co takiego znajdę w drugiej ;D
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT