Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 179
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Natrętna koleżanka
Drukuj temat · Natrętna koleżanka
~ta sama maggie F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 04-07-2010 13:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2220
Ostrzeżeń: 2
Postów: 369
Data rejestracji: 07.05.10
Medale:
Brak

Widzę, że nie chcesz jej urazić.
No ale może raz powiedziałabyś jej żeby zostawiała was w spokoju, bo macie swoje sprawy które dotyczą was i nie chcecie aby ktoś o tym wiedział. Wydaje mi się że sama, to sie raczej szybko nie odczepi. Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 04-07-2010 23:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Ja jestem taką osobą, że wolę wyłożyć kawę na ławę i wprost powiedzieć, co mi się nie podoba. Wiem, że to często rani ludzi, ale jeśli takiej sytuacji nie da się inaczej rozwiązać, to trzeba przejść do drastycznych kroków. Ja naprawdę powiedziałabym wprost, że jest coś nie tak. Z drugiej strony napewno nie powiedziałabym tego w sposób obrażający drugą osobę. Po prostu trzeba znaleźć złoty środek między szczerością a uprzejmością Uśmiech
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony

Edytowane przez mundzioch dnia 04-07-2010 23:35
Wyślij prywatną wiadomość
~Arya F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2010 10:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2442
Ostrzeżeń: 0
Postów: 372
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Ech, pamiętam kilka takich natrętnych egzemplarzy... Pewna dziewczyna ciągle łaziła za moją przyjaciółką i zawsze kiedy rozmawiałam z nią, podchodziła tamta i zmieniała temat. To było nie do zniesienia, a kiedy moja Paulina powiedziała jej wprost, ze nam przeszkadza, odeszła i zaczęła obgadywać nas do innej dziewczyny. Ale po miesiącu zatęskniła i wróciła nas dręczyć. Ale wtedy to my zaczęłyśmy zmieniać temat na nasze ulubione zespoły, o których tamta nigdy nie słyszała, to znudzona odchodziła. Zadziałało, a my mamy spokój ;]
__________________
Jedynie w pogoni za perfekcją możemy zrobić jakiś znaczący krok do przodu
http://lubimyczytac.pl/profil/9166/arya Wyślij prywatną wiadomość
!Tom_Riddle F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2010 23:13
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

Mam taką koleżankę, która nie męczy tylko dziewczyny, ale lepi się także do chłopaków (bez komentarza)... Kiedy na przerwach próbuję pogadać z koleżankami lub kolegami nie ma się jak od niej opędzić! Nie lubię bardzo ranić ludzi i staram się tego nie robić również w jej przypadku... Pytasz o koleżankę... Hmmm... Ja mogę podać Ci nawet przykład kolegi/ów, którzy niestety też nie są skłonni do zrozumienia, że ludzie niekoniecznie chcą z nimi rozmawiać w każdej wolnej chwili...
Wyślij prywatną wiadomość
~lili-mari F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 13-07-2010 08:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 280
Ostrzeżeń: 0
Postów: 33
Data rejestracji: 05.11.08
Medale:
Brak

Miałam dokładnie taką samą sytuację, i pewnie to co napiszę Cię nie pocieszy, ale okazało sie ze ona jest bardziej lojalna niż moja przyjaciółka... Kilka razy ostro powiedziałysmy jej co myślimy, bo to bylo nie do zniesienia, potem uciekałysmy z klasy zaraz po dzwonku, i chowałyśmy sie na innym piętrze żeby pogadać, potem zaczęłyśmy ją olewać, a potem moja przyjaciółka poznała nową dziewczynę i z nią sie zaprzyjażniła, niestety tamta była szurnięta, i Kasia przy niej zdziecinniała, i przy okazji wygadała wszystko co jej mówiłam. Wtedy właśnie Agata mnie pocieszała, i okazało sie, że ona po prostu nie wiedziała ze żle robiła. Dlatego ja Ci radzę, zebys po prostu szczerze z tą dziewczyną pogadała. Bo może ona nie wie że żle robi, może nie ma przyjaciół, albo wszyscy sie z niej śmieją, i dlatego tak się przyczepiła. Nikt nie chciłby siedzieć przez kilka lat w szkola samemu...
__________________
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Tygrysku...!
- Co Prosiaczku?
- NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...
Kubuś Puchatek
Wyślij prywatną wiadomość
~dark shadow F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 05-03-2011 17:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Miałam taką "koleżankę". W końcu się wkurzyłam i po prostu jej powiedziałam żeby się odczepiła. Na rok był spokój a po wakacjach dalej się nas uczepia. Mam głęboko w d**** jej uczucia bo wchodzi w nasze sekrety. Myśli ,że jest super a nikt jej nie znosi. Nawet jak się na nią wydrę to następnego dnia zapomina i znowu... Nie mam już pomysłu
__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~fanka98 F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 11-04-2011 18:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5238
Ostrzeżeń: 3
Postów: 775
Data rejestracji: 16.03.11
Medale:
Brak

ja mam tak samo z młodszą siostrą. mam z przyjaciółką tajemnice( jak każdy). ona wie jaki mi się podoba chłopak, a ja jej itp.. rozmawiamy sobie, a siostra leci i przerywa naszą rozmowę.
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 11-04-2011 20:18
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Ja wychodzę z założenia, że żadnej przyjaźni nie należy odrzucać. Już parę razy "przyczepiały się" do mnie różne osoby. Jedna z nich została moją przyjaciółką, z drugą nadal jesteśmy dobrymi znajomymi. Czasem, trzeba po prostu poznać człowieka, nie opłaca się kogoś ranić - lepiej mieć więcej przyjaciół niż wrogów, a jak się za tym kimś specjalnie nie przepada, to po pewnym czasie sam sobie... pójdzie. Raz miałam taki przypadek, że jednej dziewczynie w mojej klasie strasznie dokuczano. I szczerze powiedziawszy - była inna, ale wolałam ją od tej zgrai nietolerancyjnych smarkaczy. Łaziła za mną tylko dla tego, bo jej nie dokuczałam, potem przyłączyła się do innych dziewczyn, które także nie miały jakiegoś chorego... systemu wartości. A więc powtarzam: nie warto kogoś zniechęcać, bo może z jego strony jest to próba... otwarcia się? Poznania nowych ludzi? No a z "najlepszą, prawdziwą przyjaciółką" nie spotykacie się chyba tylko w szkole? Przecież przyjaźń, nie opiera się tylko na wymianach zdań na 5 minutowych przerwach. Przynajmniej, ja wolę gadać ze znajomymi poza szkołą, wtedy jest na to dopiero czas.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~dark shadow F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 11-04-2011 20:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Jedno kiedy te osoby są OK. Inaczej jak ja miałam ,że ona bije moją najlepsza przyjaciółkę. W ogóle jest jak z ADHD. Takim osobom nie można dać szansy ,bo z tego nic dobrego nie wyjdzie. Może ty lea miałaś farta. Tak moja teraźniejsza przyjaciółka też była przylepcem ,ale są ludzie Nieznośni który szansy dawać ,dla własnego dobra( i innych), nie można.
__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 11-04-2011 21:26
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Jak ktoś kogoś bije, to chyba logiczne, że jest to "nieco" inna sytuacja -,- Tak samo jak jest wredny czy wulgarny. Tej osobie raczej nie zależy na przyjaźni albo koleżeństwie.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Alexandre F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 11-04-2011 21:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 1
Postów: 321
Data rejestracji: 22.03.11
Medale:
Brak

Do mnie wciąż się przyczepia Idka. Ja na nią krzyczę żeby się do mnie nie zbliżała, jest obrażona przez 5 minut a potem znowu za mną łazi. Nie wiem jak do niej przemawiać. -.-
__________________
"Jak masz problem z głową to chłopaku nie ćpaj, bo będzie po nocy prześladować cię wiedźma. Jak chcesz być niegrzeczna to najpierw dorośnij, bo los nastoletnich matek nieraz bywa gorzki".
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2012 16:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

My mamy w klasie jedną taką dziewczynę. Wszyscy się z niej śmieją. Chodzi za wszystkimi lubianymi w szkole. Kilka chłopaków mówiło jej, żeby się odczepiło ale ona nie słucha. Robi się cała czerwona i ma łzy w oczach ale nie odchodzi ja nie wiem dlaczego. Siedzi sama w ławce i z nikim tak na prawdę nie rozmawia.
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT