Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 235
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na poważnie
»»» Transwestytyzm i transseksualizm
Drukuj temat · Transwestytyzm i transseksualizm
!Tom_Riddle F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 07-09-2013 21:41
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

Nie zgodzę się absolutnie z kolegą wyżej. Kocham kulturę LGBT i jeśli mam okazję porozmawiać z kimś ze środowiska naprawdę jestem w siódmym niebie! Jeśli chodzi o transwestytów, wielu z nich jest orientacji homoseksualnej (choć to wcale nie musi być reguła), ale z wielkim smutkiem przyznaję, że nie miałem możliwości spotkać mężczyzny przebierającego się w damskie ciuszki lub odwrotnie, choć znam bardzo wielu gejów. Wielbię niestety nieżyjącego już drag queen Divine i jego utwory; swego czasu naprawdę był ikoną i wyznaczał trendy, choć niektórym jego głos może wydać się nieco zbyt tubalny - ja zakochałem się w jego piosenkach.

Co się tyczy pani Grodzkiej i transseksualistów - oczywiście uważam ją za stuprocentową kobietę, mimo że przeszła operację zmiany płci i niektórzy mają ją za nienormalną lub tak zwanego 'babochłopa'; podejrzewam, że nikt z Was nigdy nie czuł się zamknięty w ciele, które całkowicie nie odpowiada temu, kim się czujecie, ja również nie mam takiej wiedzy. Jakie więc mamy prawo żeby oceniać takie osoby? Im potrzeba akceptacji i wsparcia, a nie traktowania jak 'zboczeńców'! Powiecie: 'sam sobie wybrał, jakiej chce być płci'. Nieprawda! To nigdy nie jest wybór. Bo kto by wybrał życie, gdzie szykanują cię na ulicy, bo chcesz być w zgodzie ze swoją płcią psychiczną, gdzie na każdym kroku musisz wysłuchiwać, jaki/jaka to jesteś nienormalny/nienormalna? Myślicie, że oni to robią dla sławy czy rozgłosu? Nie sądzę.

Mnie nic takiego nie brzydzi; nie brzydzą mnie ani transwestyci, ani transseksualiści, a świat z nimi jest tylko bardziej kolorowy.

Parady Gay Pride, o których wspomniałeś mniszku są bardzo odważne i prawie zawsze mijają się z celem, ponieważ zwracają uwagę społeczeństwa na środowisko LGBT, ale w sposób negatywny - tu muszę się zgodzić. Mimo całej mojej sympatii dla gejów, lesbijek, osób trans itd. naprawdę lepiej by było, gdyby obnażali się w swoich alkowach, nie na ulicach... Co nie znaczy, że jestem przeciwny, kiedy widzę dwie panie/dwóch panów trzymających się za ręce, bo to akurat jest piękne i budujące (podobnie, jak dziewczyna i chłopak trzymający się za ręce).
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 08-09-2013 21:29
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Dla mnie Krzysztof Bęgowski ( działacz PZPR ) jest jak najbardziej stuprocentowym mężczyzną - jako mężczyzna spłodził sobie potomstwo ( syna ) - jako "kobieta" już do tego nie dojdzie... Nigdy nie zapomnę miny Jerzego Urbana na Kongresie RP jak musiał ucałować dłoń Grodzkiego - gorzej jakby naraz wpierdzielił 1 kg. cytryn.

Każdego brzydzi co innego : jedni brzydzą się pająków, drudzy klaunów w cyrku - a jeszcze inni obcinania sobie narządu do wiadomo czego.

Operacja "zmiany płci" nie powoduje zmiany płci, ale za pomocą interwencji chirurgicznej i hormonalnej modyfikuje narządy płciowe i zmienia wygląd cielesny. Nie ZMIENIA JEDNAK wrodzonej struktury płciowej...

I powiedzmy sobie szczerze ( mężczyźni ) : wolelibyście pójść na randkę z Grodzkim czy z chociażby Kasią Cichopek, Madzią Muchą...
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Folvox F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 11-05-2014 13:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 5
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 11.05.14
Medale:
Brak

Każdy ma prawo decydować o swoim wyglądzie, nawet co do pozornej zmiany płci. Bo tak na serio ludzie nie staną się kobietą nawet, jeśli przejdą wszelkiego rodzaju operacji zmiany wyglądu z męskiego na kobiecą i odwrotnie, nawet jeśli ich organizm zacznie działać tak, jak powinien po "zmianie" płci... Zawsze pozostanie przeświadczenie, że było się mężczyzną/odwrotnie, tego już się nie usunie... Możemy mówić "p. Grodzka", jednak i tak ktoś będzie myślał "dziwoląg, w końcu to facet, takie dziwactwa powinno się tępić".

A co do transwestytów - wczoraj Conchita Wurst z Austrii wygrała Eurowizję. Jest to drag queen - w jej rolę od 2011r. wciela się p. Thomas. Mimo, że nie wygląda to dosyć smacznie (kobieta z brodą), to jest to, jak najbardziej poprawnie, tolerowane. Z początku, kiedy ją (jego?) zobaczyłem, nie wiedziałem co powiedzieć... w każdym razie na pewno nie powiedziałbym złego słowa na ten temat, bo każdy ma prawo o sobie decydować, kto kim będzie. Cieszę się z jej sukcesu, ale martwi mnie nietolerancja ze strony Polski (mem autorstwa Donatana wyśmiewający brodate Eurpoejki)...
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 19-05-2014 13:46
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

A co do transwestytów - wczoraj Conchita Wurst z Austrii wygrała Eurowizję.


I nawet gdybym miał możliwość obejrzenia Eurowizji, to bym z tego zrezygnował. Z muzyką to ma tyle wspólnego co świnia z gwiazdami. I nie chodzi czy mi osobiście się występ podobał ( widziałem półfinał ) - bo z tego co wiadomo, to publiczność inaczej głosowała od jury...

Do tego prowadzi poprawność polityczna i wszelkiej maści pseudo-tolerancja. Ma nam się PODOBAĆ WSZYSTKIM - bo jak nie, to jesteśmy homofobami, i nietolerancyjni właśnie.

Skoro każdy ma prawo robić ze swoim ciałem co chce, to tym bardziej każdy powinien mieć jakieś prawo głosu - bo ten pan czy też pani z brodą nie śpiewało w swoim ogrodzie, tylko przed milionami ludzi, a publiczność może się wypowiedzieć. I nawet jak skupi się w komentarzach na brodzie, bo naprawdę wątpię czy gdyby nie ten "transwestytyzm", to Conchita. Dla mnie ten konkurs mija się całkowicie z celem - im dziwniej tym lepiej, im większa kontrowersja, tym znakomiciej, im bardziej skandalicznie tym mega cool ^^

i troszkę absurdalnych rzeczy >< :

Fallon Fox to człowiek, który urodził się jako mężczyzna. Po rzmianier1; płci na damską walczy w MMA na ringu... z kobietami. Twierdzi, że nie ma nad nimi żadnej fizycznej przewagi.
Tak
Mężczyzna, który utrzymuje, że jest kobietą, oczekuje od sportowej organizacji CrossFit 2,5 mln dolarów odszkodowania i prawa do rywalizowania w zawodach przeciwko kobietom.
Tak
Francuski polityk Florence Bertocchio rzmieniłr1; płeć. Jego partia Europa Ekologia-Zieloni w Tuluzie musi błyskawicznie przebudować listy, by zachować równowagę w parytetach.
Tak
To nie żart. To zdarzyło się naprawdę. Anna Grodzka, publicznie podczas audycji w radiowej Jedynce, powiedziała, że "rozpoznawanie płci na podstawie genitaliów to patologia".

__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT