Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 268
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Vanessa Hudgens
Drukuj temat · Vanessa Hudgens
~Madeleine Lestrange F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 09-03-2009 23:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 14.12.08
Medale:
Brak

Aktorko-piosenkarka. Co o niej sądzicie? Który album jest lepszy - pierwszy czy drugi? Co myślicie o jej nagich fotografiach? O wykonaniu piosenek z HSM?

Moim zdaniem ona jest przeciętna. Wolę album drugi, ale nie przepadam za tego typu muzyką. Co do fotek - każdy ma własne ciało i to jego sprawa, co z nim robi. Nie popieram, nie potępiam. Piosenki wykonała nawet dobrze, tylko nie jest jakąś tam od razu świetną gwiazdą ekranu.
__________________
"Stojąc w miejscu też można zabłądzić."

"Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!"

"Przez następne 365 dni będę patrzyła na świat jakbym go widziała po raz pierwszy. Szczególnie na rzeczy nieistotne."

"Trzeba się śmiać nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu."

"Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu."

Pozdrawiam drogi Gościu najserdeczniej jak potrafię! ;p Teraz mnie widzisz, drogi Gościu? Nie? To szkoda ;p.

Edytowane przez Ariana dnia 12-03-2009 20:13
Wyślij prywatną wiadomość
~Kasztan F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 12-03-2009 18:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1453
Ostrzeżeń: 3
Postów: 221
Data rejestracji: 22.11.08
Medale:
Brak

A ja mam jakże przecudowną mordkę panny Vanessy na drzwiach.
Moja siostra ma obsesje, a ja dzielę z nią pokój.
Jeśli chodzi o panną H., to wyjątkowo jej nie lubię. Jest mdłą aktorką, która potrafi posyłać jakże to cudowne uśmiechy i śmiać się niczym rybitwa, której ość utknęła w gardle. Oprócz tego opanowała jakże potrzebny w życiu talent noszenia fatałaszków z wieeelkim logiem projektanta, aby można było poznać, że ją stać.
Jest marną piosenkarką, jak każda z gwiazdek Disney Channel. Jakoś nie podoba mi się ostro zmodyfikowany przez komputer głos panny Vanessy.
A o jej zdjęciach nie słyszałam.
Ake powiem jedno - historia lubi się powtarzać. Gwiazdki Disneya chyba mają skłonność to wyskakiwania z ubrań przed obiektywami. Patrz -> M. Cyrus
__________________
Dr. Chase: To był jeden pocałunek!
Dr. House: Właśnie dlatego nie możesz dotykać moich markerów.

House:Jeśli dostanę ten dyżur, to wskażę tego, kto rozpuszcza plotki o twojej rzekomej zmianie płci
Cuddy: Nie ma takich plotek.
House: Ale będą, jeśli nie dasz mi tego dyżuru

House : O, widze , że mamy trzech muszkieterów. Załatw murzyna, ja dziewczynę , a kangur przestraszy się i ucieknie.

Dr House: Ta tablica nie bez powodu jest BIAŁA
(chwila ciszy)
Dr House: Możesz oddać mi ten CZARNY pisak?

House: [do Cuddy] Aha, prawie zapomniałem, muszę dać 16-letniemu pacjentowi magiczne grzybki by wyeliminować bóle głowy. W porządku?
Cuddy: [sarkastycznie] Żaden problem.
[House uśmiecha sie i wychodzi. Cuddy w panice biegnie za nim]
Cuddy: To był sarkazm!

Dr Foreman: Saturacja w normie.
Dr House: Zmieniła się o jeden procent.
Dr Foreman: Mieści się w normie. To normalne.
Dr House: Gdyby jej DNA zmieniło się o jeden procent byłaby delfinem.

Dr. Chase: Nienawidzę tego dzieciaka.
Dr. House: Lubię tego dzieciaka.
Dr. Chase: Jeszcze go nie poznałeś.

Dr Cameron: Prosisz mnie, bym z tobą poszła?
Dr House: Jasne. Brzmi nieźle.
Dr Cameron: Coś w rodzaju randki?
Dr House: Dokładnie, tylko z wyjątkiem "randki".

Henry: Mój brat nie jest zbyt mądry.
Dr House: Moc genów jest potężna.

Dr House: Potrzebnym mi prawnik.
Vogler: Kogo zabiłeś?
Dr House: Nikogo, ale jest dopiero przed południem.

Wilson: Bądź sobą. Bądź opryskliwy, obojętny, niegrzeczny i arogancki.
House: Nie rób ze mnie świętego.
Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 12-03-2009 19:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

Ja nie mam o niej zdania. Dla mnie jestes neutralna, za to moje koleżanki ją uwielbiają. Ciągle słyszę jak rozmawiają między sobą o niej: "A słyszałaś, że Vanessa...", "Vanessa jest najlepsza", "Wiesz co u niej..." itp. Głos rzeczywiście ma przeciętny.
Ogólnie wydaje mi się nawet sympatyczną dziewczyną. Wkurzają mnie artykuły na temat tego jej związku z Zackiem Efronem i jej "zarostu". Może się spotykać nawet z największym lalusiem na świecie i nikogo to nie powinno obchodzić, bo to zawsze będzie tylko i wyłącznie jej sprawa. Portale plotkarskie rozpisują się na teat tego, że Vanessa niby ma zarost. Każdy ma meszek na twarzy, nawet ja, a u brunetek bardzo to widać, napewno bardziej niż u blondynek. A co do nagich zdjęć... Rozumiem dlaczego zrobiła sobie takie fotki. Wytwórnia Disneya zrobiła z niej wzór do naśladowania dla małych dzieci, Wiecie, taką grzeczną i słodką dziwczynkę. Taki image bardzo ogranicza ludzi. Myślę, że robiąc te zdjęcia chciała się odrobinę zbuntować przeciw temu fałszywemu wizerunkowi. Zreszta jak już powiedzieła moja przedmówczyni: Jej ciało, jej sprawa co z nim zrobi.
Szczerze mówiąc nie zrobiłoby na mnie większego wrażenia, gdybym pewnego dnia idąc przez miasto zobaczyła wielki plakat ze zdjęciem mojego/moją nagiego/nagą idola/idolkę. Mój stosunego do niego/niej nie zmieniłby się wcale. Myślę, że stosunek tych dzieci, które uwielbiają Vanessę powinien taki być, nie powinny się przejmować tymi zdjęciami. Bo jeśli naprawdę kogoś lubisz taka rzecz nie zrobi na tobie większego wrażenia.
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 22-03-2009 20:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Nie przepadam za nią. Wszyscy robią z niej taką gwiazdkę Disneya. Jest przereklamowana tak jak z resztą cały HSM. Jeśli chodzi o piosenki to słyszałam może dwie i właściwie głos ma niezły ale i tak nie słucham jej piosenek. Kompletnie nie w moim stylu. Trochę drażnią mnie wszystkie plotki na jej temat. Jeśli chodzi o to który album jest lepszy to szczerze się przyznam nie wiedziałam nawet, ze mam dwa xD
__________________
"Music the great communicator..."
Wyślij prywatną wiadomość
~emma-watson-16 F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 23-03-2009 15:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 0
Postów: 48
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

A ja mam nieco inne zdanie. Lubię jej piosenki i jej głos, pierwszy album podobał mi się bardziej, ale na drugim też znajdą się fajnie piosenki ;P Nie jestem jednak jedną z jej psychotycznych fanek, nie interesują mnie jej prywatne sprawy, a zdjęcia to prawdopodobnie jak w wiekszości takich skandali fotomontaż. Jeśli chodzi o HSM to śpiewa w nim piosenki nieco zbliżone do jej pierwszego albumu i nie przeszkadzają mi, aczkolwiek nie słucham ich. HSM widziałam pierwszą część, która była całkiem całkiem, drugą która była obleśna. Na trzecią nie poszłam, nie spieszy mi się żeby obejrzeć, chociaż podobno jest lepsza od drugiej. Poczekam na to, jak puszczą w TV. Ogólnie na temat Vanessy nie mam więc zdania, nie wiem jaką jest aktorką (HSM to nie film) ale bardzo podobają mi się jej piosenki.
Wyślij prywatną wiadomość
~Nicolette F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 23-03-2009 16:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1467
Ostrzeżeń: 0
Postów: 685
Data rejestracji: 15.12.08
Medale:
Brak

Napiszę otwarcie - nie lubię jej. Według mnie jej aktorstwo ( HSM to musical, a musical jest gatunkiem filmowym) polega na odgrywaniu niewinnych minek typu Gabriella. Głos ma nawet niezły, ale piosenki są kompletnie nie w moim stylu. Taki sobie, popik z pierwszego sezonu.

Jest mdłą aktorką, która potrafi posyłać jakże to cudowne uśmiechy i śmiać się niczym rybitwa, której ość utknęła w gardle. Oprócz tego opanowała jakże potrzebny w życiu talent noszenia fatałaszków z wieeelkim logiem projektanta, aby można było poznać, że ją stać.

Zgadzam się z tym.

Ponad to, co do jej nagich zdjęć; nie bardzo obchodzi mnie jej życie prywatne, może się nawet zacząć ciąć, ale nie będę ukrywać, że wzbudza to we mnie pewną odrazę.
__________________
*

Inspektor Lestrade: W kolejnym życiu byłbyś dobrym przestępcą.

Sherlock Holmes: Tak, a pan świetnym policjantem.

Edytowane przez Nicolette dnia 23-03-2009 16:30
www.las-ceglasty.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~vivien F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 24-03-2009 20:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 97
Data rejestracji: 20.03.09
Medale:
Brak

Nie lubię jej. Udaje słodką dziewczynkę, a nagie zdjęcia mówią za siebie. Jej piosenki też mi się nie podobają, bo są takie zwykłe. Jej piosenki z HSM jeszcze toleruję, ale co do reszty mam raczej krytyczny punkt widzenia. I nic na to nie poradzę, że jej nie lubię, każdy ma inny gust. Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
!Guardian F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 25-04-2009 19:05
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 20057
Ostrzeżeń: 1
Postów: 705
Data rejestracji: 02.08.08
Medale:
Medal

Ktoś to beztalencie nazwał piosenkarką? Omg! Jak sobie przypomnę półtorej godziny męczarni podczas oglądania HSM to aż mi niedobrze. Już wtedy pokazała, że nie umie grać ani śpiewać. Piosenki łatwe melodyjnie a ona i tak je spaprała swoimi "walorami" głosowymi. Idąc dalej w stronę jej kariery - dno. Słyszałem chyba ze dwie piosenki w jej wykonaniu (oprócz HSM). Nigdy więcej. Nie mówiąc już o dennym teledysku.
Wyślij prywatną wiadomość
~Black Butterfly F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 25-04-2009 20:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1187
Ostrzeżeń: 1
Postów: 125
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Hmm.. a kto to jest Vanessa Hudgens? xD
Żartuję, wiem kim jest. xD
Szczerze powiem: nie lubię jej, tak samo jak resztę tych ''słit'' gwiazdeczek Disneya. Czym tu się fascynować? Ładna to może ona i jest, no i głos ma niezły, ale śpiewa tak, jakby miała za przeproszeniem za chwilę zrobić tą dłuższą potrzebę, ale ma z tym problem. Nie wiem, skąd we mnie jest tyle złośliwości (xD).

Jest mdłą aktorką, która potrafi posyłać jakże to cudowne uśmiechy i śmiać się niczym rybitwa, której ość utknęła w gardle. Oprócz tego opanowała jakże potrzebny w życiu talent noszenia fatałaszków z wieeelkim logiem projektanta, aby można było poznać, że ją stać.


W pełni popieram!
Wyślij prywatną wiadomość
~Lunka_07 F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 25-04-2009 22:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 151
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 17.02.09
Medale:
Brak

Ktoś to beztalencie nazwał piosenkarką? Omg! Jak sobie przypomnę półtorej godziny męczarni podczas oglądania HSM to aż mi niedobrze. Już wtedy pokazała, że nie umie grać ani śpiewać. Piosenki łatwe melodyjnie a ona i tak je spaprała swoimi "walorami" głosowymi. Idąc dalej w stronę jej kariery - dno. Słyszałem chyba ze dwie piosenki w jej wykonaniu (oprócz HSM). Nigdy więcej. Nie mówiąc już o dennym teledysku.

Zgadzam się w pełni!!! Z bożej łaski mdła "aktorka". Nie rozumiem jej w ogóle. Gdy byłam mała (w każdym razie młodsza niż teraz) nazwałam ją hieną (z powodu jej sweet "uśmieszku"Oczko.
__________________
hogsmeade.pl/tiara,ravenclaw,ona.gif


Od cnót Gryfonów,
Przebiegłości Ślizgonów,
i Kretynizmu Puchonów,
CHROŃ NAS RAVENCLAWIE!


Pozdrawiam wszystkich na Hogs! Ciebie również, drogi Gościu!

Pozdrawiam w szczególności użytkowników o nickach: Emily Riddle, Lily Luna Potter, Hermione, Narcyza_Malfoy95, Ami, Madlenne, Rewolucja, Luna772 Herma-aga23, Acti-Dolores, Gosia Black, Fanka Syriusza Blacka, Bonnie313, poppi94, Elfka oraz Luna Watson! Jesteście super!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~Vampire F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 25-04-2009 22:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2120
Ostrzeżeń: 0
Postów: 200
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Nie przepadam za nią... Sama nie wiem dokładnie czemu... Może dlatego, że jest jedną z tych "idealno - wspaniałych" gwiazdek Disney'a...;/ Może i w HSM miała piosenki, które jakoś zniosłam, ale teraz ten jej teledysk i ten tekst mnie dobija... Teraz uważam, że ma bardzo tandetny głos jakich dużo na tym świecie...;/
Jest mdłą aktorką, która potrafi posyłać jakże to cudowne uśmiechy i śmiać się niczym rybitwa, której ość utknęła w gardle. Oprócz tego opanowała jakże potrzebny w życiu talent noszenia fatałaszków z wieeelkim logiem projektanta, aby można było poznać, że ją stać.

W pełni się z tym zgadzam... Ona właśnie taka jest, że już nie wspomnę o jej nagich zdjęciach... Nie wiem co chciała osiągnąć robiąc sobie te foty...;/
__________________
W mrocznym, przepastnym świecie duchów i demonów nie ma istoty równie strasznej, równie odpychającej, a mimo to darzonej taką fascynacją, bojaźnią przesyconą, co wampir, który ni demonem, ni duchem nie jest, lecz jeno tajemnicze i potworne cechy obojga dzieli. - Wielebny Montague Summers



Jeśli ma człowiek na coś w świecie dowody, to na istnienie wampirów. Nie brakuje niczego : raporty oficjalne, zeznania obywateli sznowanych, chirurgów, urzędników, księży. Lecz mimo to któż w wampiry wierzy? - Rousseau


"Dziewczyna leżała na podłodze martwa, z rozciętą piersią, a przy niej klęczał czarodziej, tzrymając w okrwawionej ręce wielkie, gładkie, szkarłatne serce, które lizał i gładził, ślubując zamienić je na własne.
W drugiej ręce trzymał różdżkę, którą próbował wywabić ze swojej piersi skurczone, włochate serce. Ono jednak było silniejsze od niego i tkwiło w jego rozwartej klatce piersiowej, odmawiając uwolnienia go spod swojej władzy lub powrotu do kryształowej trumienki, w której tak długo było uwięzione.
I oto na oczach struchlałych ze zgrozy gości czarodziej odrzucił różdżkę i chwycił srebrny sztylet. Wołając, iż nigdy się nie zgodzi, by rządziło nim jego własne serce, wyjął je sobie z piersi.
Przez chwilę klęczał z wyrazem triumfu na twarz, ściskając po jednym sercu w każdej dłoni, a potem padł na ciało dziewczyny i wyzionął ducha."
- Baśnie Barda Beedle'a - "Włochate serce czarodzieja"
Wyślij prywatną wiadomość
~pomyluna F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 26-04-2009 16:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1818
Ostrzeżeń: 2
Postów: 524
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Dobija mnie ona. Jest "taka słodziutka", a na każdym zdjęciu posyła ten swój słodki buziaczek. Okropnośc. Co do tych wiadomych zdjęć, to jest to już totalna porażka. HSM oglądałam kawałek 1 i kawałek 2 części. Nie tylko na nią tam się nie da patrzeć. Ten cały jej filmowy partner i jego była przerwa między zębami, też doprowadzają mnie do szłu, ale nie zbaczając z tematu. Muzyki w jej wykonaniu nie słucham i nie zamierzam. Jak dla mnie jest to kolejna gwiazdka Disney'a, a jej talentach aktorskich się nie wypowiem, bo uważam, żę ich nie ma.
__________________
img.userbars.pl/93/18596.png
Wyślij prywatną wiadomość
~MusicInMySoul F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 26-04-2009 17:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 869
Ostrzeżeń: 0
Postów: 90
Data rejestracji: 11.09.08
Medale:
Brak

No to może powiem tak. Nie lubię jej. Nienawidzę to w moim przypadku będzie za duże słowo. Jest nie za dobrą aktorką. Jej gra nie przekonuje mnie za bardzo w jej filmach. Była w miarę dobra, kiedy grała z Efronem w HSM, ale to dlatego, że oni są ze sobą w realu i to ułatwiło jej sprawę. Po za tym jest taka słodziutka, że aż się rzygać chce. Po prostu wszystkie gwiazdki Disneya do mnie nie przemawiają...
www.xxxmusicinmysoulxxx.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Krzywolap21 F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 26-04-2009 20:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 0
Postów: 104
Data rejestracji: 31.08.08
Medale:
Brak

Ym... Czy to zjawisko można nazwać w ogóle gwiazdą? I piosenkarką? Co gorsza: AKTORKĄ?! *wzburzona*
Dla mnie oglądanie słitaśnych uśmieszków i lukierkowej miłości Zaca i naszej Vanessy w tym... *wysilia się* filmie *uff* to po prostu katorga. Jeszcze ewentualnie zniosę jedynkę. Chociaż dźwięk głosu tejże panny, jak trafnie określił/a to Kasztan ( 'śmiać się niczym rybitwa, której ość utknęła w gardle' Rotfl ), również nie daje mi spokoju. No i blond Zaczek też jest... cudny, taaak. Bleee
Ogólnie, co ja myślę o takich gwiazdeczkach? Proszę: małolaty, które zagrały w jednym filmie i się podniecają swymi jakże szerokimi umiejętnościami... -.-' Bleee...
Może i nie jestem dorosła i wszechwiedząca, ale sory, jak widzę osobę mimo wszystko starszą ode mnie zachowującą się jak młodsza, to... No, niedobrze mi się robi, cóż.
__________________
I'm up against that bitch Meryl Streep... Oh, you can't say that on morning tv... I'm out of control, totally.

Meryl Streep
Wyślij prywatną wiadomość
~igla F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 26-04-2009 21:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 310
Ostrzeżeń: 0
Postów: 105
Data rejestracji: 04.01.09
Medale:
Brak

Jejku, jak ja jej nie lubię. Jakaś speszyl to ona nie jest. Poza tym, jest jak te inne gwiazdki- im słodsza, tym lepsza. W jej mniemaniu.
Osobom, które myślą, że są fajne, wszechstronnie uzdolnione i ogólnie bez skazy- ja osobiście mówię nie. Dotych osób również zalicza się panna Hudgens.
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE


"Jeśli chcesz poznać człowieka, patrz, jak traktuje podwładnych, a nie równych sobie."

Spójrz na mnie - wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach znikło, stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harrego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 27-04-2009 16:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Przyznam się bez bicia. W przypływie dość dłuższej niepoczytalności słuchałam jej piosenek i innych z "High school musicalu" Płacze
To straszne i sama nie wiem co mnie napadło. Kiedy patrzę na to z perspektywy 3 lat, cały czas mnie to przeraża. Jak taki szajs mógł mi się podobać???

A jeśli rozmawiamy o niej jako o aktorce, to przepraszam, ale uważam, ze w jej wypadku nie można mówić o aktorstwie. Brak jej nawet odrobiny talentu.
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030

Edytowane przez Madlenne dnia 27-04-2009 16:26
Wyślij prywatną wiadomość
~ferret F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 01-05-2009 19:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Gracz Quidditcha Slytherinu
Punktów: 127
Ostrzeżeń: 2
Postów: 124
Data rejestracji: 01.05.09
Medale:
Brak

Tak.. Ona potrafi pewnie się tylko wcielić w super słodką dziewczynę z HSM. Na pewno z innymi rolami nie poradziłaby sobie.

Co do muzyki - nie podoba mi się. Wszystkie jej piosenki są podobne i przyprawiają mnie o mdłości.
Wyślij prywatną wiadomość
~Waitin 4 arockalypse F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 08-05-2009 22:22
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1035
Ostrzeżeń: 3
Postów: 333
Data rejestracji: 06.02.09
Medale:
Brak

Jeshu Smutny
A teraz przejdźmy na trochę inny tor: wyobraźcie sobie...gdybyście byli Vanessą i mielibyście za sobą nie byle jaką rolę, a mianowicie główną, w HSM, ulubionym musicalu dla różowych pokemonów XXI w.....( Zniesmaczony tylko uważajcie na swoją wyobraźnię)
to co byście zrobili?
Myślmy, myślmy!
Ach oczywiście!
Czas na fajofską płytkę z kul dens hitami! Byłaby to wspaniała pożywka dla pokemonów! Biznes się rozkręca, kasa płynie, nowe miliony na koncie, a frajerostwo słucha, a ci Anty tylko tracą nerwy ;P
_________________
Moją opinię wyraża ta jedyna emota - Uh-oh!
Poprostu...nie umiem ubrać w słowa tego co myślę o Vanessie Hudgens....^^ Proszę o zrozumienie.
__________________
poniewasz nikt nie lubi kotów, nikt nie osiągnie zbawienia
poniewasz koty są dobre, pożywiajcie nimi wasze umysły, ciała i duszę

Edytowane przez Waitin 4 arockalypse dnia 08-05-2009 22:27
Wyślij prywatną wiadomość
~HermiMisia F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 08-05-2009 23:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Gryffindoru
Punktów: 441
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ta ostatnia płyta całkiem niczego sobie, musze przyznać. Ja jednak nie jestem fanką jej dziecięcego głosu, balansującego pomizdzy kilkoma różnymi dziedzinami muzyki. Jednak najbardziej zakrawa to pod polskie sławne "BACIARY" i jeśli przyjdzie mi już słuchac jej śpiewu, to tylko z przymusu i z bolącym sercem. Chyba wolę ją cukierkową na ekranie, niż skrzecząca w radiu Uśmiech
__________________
A Twilight fan For Ever! "Lion and Lamb" generation... /// But also in love with Harry

[alt]I was Cryin' when I met you
Now I'm tryin' to forget you
Your love is sweet misery
I was Cryin' just to get you
Now I'm dyin' 'cause I let you
Do what you do down on me[/alt]


Aerosmith - Cryin'
www.Vampire-Twilight.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 03-08-2009 19:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

eee, nie będę mówić jak ona jest wielbiona przez rzesze nastolatków.
zdanie mam takie samo jak do każdej gwiazdki disney`a.
ale talent , którego nie ma - rzeczywiście, jest o czym rozmawiać.
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT