Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 423
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Wasi wychowawcy
Drukuj temat · Wasi wychowawcy
~Larinne F
Dodany dnia 21-08-2010 16:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2021
Ostrzeżeń: 1
Postów: 124
Data rejestracji: 21.07.10
Medale:
Brak

Nie chcę być nie uprzejma, ale czuję, że nie będę tęsknić za moją byłą wychowawczynią. Idę do nowej szkoły i cieszę się, że z tamtą się pożegnałam i mam nadzieję, że w tym roku lepiej trafię..xD
Moja była wychowawczyni była straszna w każdym możliwym znaczeniu tego słowa,serio :)) Nikomu nie życzę takich katuszy, jakie ja i moja klasa z nią mieliśmy. Użerać się z nią na co dzień to istna odyseja ;pp
__________________
Miłość opiera się na paradoksie - to tak jakby kurwa była dziewicą .
Jędzowata i uparta, egocentryczna i neurotyczna, stanowiła modelowy przykład trudnego charakteru.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? http://hogsmeade....rowstart=0
Wyślij prywatną wiadomość
~Vivienn F
Dodany dnia 29-08-2010 18:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 127
Data rejestracji: 20.08.10
Medale:
Brak

Nie będe tu osądzała mojej wychowawczyni,jej podejście do uczniów jest takie,jakie być powinno.
Moim zdaniem nauczyciele nie są po to,żeby ich lubić.
Ja żyje w przekonaniu-obcy ludzie,chcą mnie czegoś nauczyć,potem narka im.
Bez żadnych przywiązań itp.
Ale ogólnie moja wychowawczyni jest spoko ;p
Baaaaaardzo wyrozumiała i "młodzieżowa".
Uczy biologii ^^

Wyślij prywatną wiadomość
~Malkontentka F
Dodany dnia 09-05-2011 17:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Mogłam się tu już wypowiadać, ale szkoła się zmieniła no i wychowawca.
Ten jedyny, mocarny, który trzyma całą klasę w szachu. Siła i opoka ucznia, bezwzględny dla oszustwa i braku kultury. Najlepszy załatwiający wycieczki, broniący przed dyrem...
Ten bez, którego szkoła była by pusta, smutna i brutalna.
Taaak nawet w liceum wychowawcy są nie zastąpieni.
Moja pani wychoawczyni choć nie wysokiej postury i nie najmłodszego wieku jest wspaniała. Uczy geografi przedmiotu, którego nie nawidze, ale to nie przeszkadza jej w byciu wychowawcą 100 lecia.
Dowcipna, pomocna, inteligentna zawsze uśmiechnięta i nie ugięta. Potrafila by bronić swoją klasę, samej poświęcając się. Tylko zazdrościć nikt nie ma tak wspaniałej kobiety, która będzie go prowadzić przez góry i pagórki liceów...
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatrix11227 F
Dodany dnia 16-05-2011 20:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 658
Ostrzeżeń: 1
Postów: 218
Data rejestracji: 12.02.11
Medale:
Brak

Trudno stwierdzić bo moją wychowawczynią jest moja ciocia. Wiele osób myśli, ze jak się ma rodzinę w szkole, to jest świetnie i w ogóle. Jako nauczycielka przyrody jest całkiem fajna, wytłumaczy itd. Ale nie jest łatwo bo jak dostanę złą ocenę to mam szczególny nacisk (patrzy na mnie lodowatym wzrokiem). Na wycieczkach, które organizuję jest spoko, można z nią pogadać na luzie i jest naprawdę miła. Czasami mnie denerwuje, ale ciocia to ciocia.
__________________
[img]http://cfile2.uf.tistory.com/image/160A854B4E5001FE1055FB[/img]
Wyślij prywatną wiadomość
~fanka98 F
Dodany dnia 16-05-2011 20:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5238
Ostrzeżeń: 3
Postów: 775
Data rejestracji: 16.03.11
Medale:
Brak

w klasach 1-3 miałam cudowną panią. na początku w 4 kl. miałam babkę, myślałam, że jest fajna, ale myliłam się. na szczęści była w którymś miesiącu ciąży i po około miesiącu poszła na macierzyński( teraz straszy inne dzieci). Zastąpiła ją inna kolejna świetna pani. a w gimnazjum będę miała okropną nauczycielkę wrrrrrr...! wszyscy się na nią skarżą- zero wycieczek, uwagi za byle co itd.
Wyślij prywatną wiadomość
~Giny_Weasley F
Dodany dnia 16-05-2011 20:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 6
Ostrzeżeń: 0
Postów: 12
Data rejestracji: 18.11.10
Medale:
Brak

Ja zawsze miałam szczęście co do wychowawczyńUśmiech Moja obecna też jest spoko bo można z nią wiele spraw załatwić i jedynej w klasie da mi 5 z chemii!Uśmiech(chociaż to raczej nie ma związku z tym że jest moją wychowawczyniąUśmiech)
Wyślij prywatną wiadomość
~Lapa98 F
Dodany dnia 16-05-2011 21:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 320
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 28.10.10
Medale:
Brak

W klasach 0-3 moą wychowawczynią była koleżzanka mojej mamy. Jest strasznie miła i "do rany przyłóż". Teraz uczy mnie przyrody.
Teraz jestem w 6 klasie i moja wychowawczyni chodziła do klasy z moą mamą i innymi rodzicami z tej klasy. Jest super. Nie zwraca uwagi kiedy ktoś powie "s*x", czy "dup*a". Sama ostatnio powiedziała w autobusie "Patrycja usiądź wreszcie na dupi*e" (Patrycja to koleżanka). Można z panią na każdy temat porozmawiać, a nawet osoby z inntch klas mówią, że mamy super wychowawczynię.Uśmiech
__________________
Chciałam być w Slytherinie, ale nie wyszło. Uwielbiam Toma Feltona i Helen Bohman Carter. Rotfl
Wyślij prywatną wiadomość
~misiaczek13 F
Dodany dnia 16-05-2011 21:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 487
Ostrzeżeń: 2
Postów: 153
Data rejestracji: 12.05.11
Medale:
Medal

Ja w swoim życiu miałam wiele wychowawczyń, w gimnazjum aż 4! Jedna przychodziła, inna miała macierzyńskie, jeszcze inna choroba. Dopiero ta ostatnia, mimo że surowa okazala się być świetna. Jej poprzedniczki wręcz nieznosiłam i życzyłam jej szczerze najlepszego kiedy powiedziała że odchodzi.
Teraz w Liceum mam super gościa, co prawda nie dociera do niego połowa z tego co mówimy i o co go prosimy, ale nie czepia się wagarów Oczko O ile nie przekroczy się 50 nieobecności na miesiąc! Oczko I mamy wiele wycieczek!
http://www.wattpad.com/story/1357426-the-scoffers Wyślij prywatną wiadomość
~Alexandre F
Dodany dnia 09-06-2011 18:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 1
Postów: 321
Data rejestracji: 22.03.11
Medale:
Brak

Ojej. Chyba sporo mi się zejdzie z opisywaniem mojej drogiej wychowawczyni.

Pani Ewa, nasza wychowawczyni w klasach 1-3 była wspaniałą kobietą. Doskonale uczyła, miała świetne metody i wszyscy byli ją lubili. Pod koniec trzeciej klasy nawet zorganizowano ognisko porzegnalne.

Zaś od 4-tej klasy...

Kochana pani naucza historii i aż się rzygać chce na jej lekcjach. Za grosz umiejętności wychowawczych. Ponieważ według niej wina jest zawsze w nas, nie można się dogadać z tą kobietą. Na każdej godzinie wychowawczej/historii informuje nas o nowych, przykrych wypadkach związanych oczywiście z naszą klasą. Nawet, gdy jeszcze wina nie została ustalona, bo podejrzanych jest wiele, dla niej to nasza wina.
Ma swoich pupilków, którzy zawsze są niewinni. Dajmy na to, pan Przemek - typowy kujonek, w gruncie rzeczy nic do niego nie mam. Zachowanie wzorowe, chociaż nie bierze udziału w żadnych konkursach. Ostatnio była afera, bo Przemysław zaczął się nieco buntować i w przypływie gniewu kopnął plecak koleżanki. Ponieważ był niezapięty, wypadł z niego telefon i zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach. Wkrótce potem go znaleziono bez karty sim. Poszukiwania trwały dobę, znaleziono kartę u jednego z uczniów. Sprawa ciągnie się od około tygodnia, a pani Krystyna i moja szanowna wychowawczyni i tak twierdzą, iż była to wina dziewczyny. Po telefon mają się zgłosić rodzice.
Prowadzi tak nudne wykłady, że od samego słuchania można zasnąć. Na ogół klasa na czas lekcji wpada w stan letargu bądź też zajmuje się sobą. Niektórzy rozmawiają, grają w bierki lub wisielca, rysują bądź wysyłają liściki. Nikogo to nie ciekawi. Później robi nam kartkówkę i mówi: Gdybyście zachowywali się lepiej, oceny były lepsze. Jak dla mnie to gdyby inaczej uczyła, oceny byłyby lepsze.
No i jeszcze: na zebraniach wcale nie mówi, że się koszmarnie zachowujemy, wręcz przeciwnie. Pani Jola nawet się nie fatyguje, by urządzić wigilię klasową. Dlatego klasa już nigdy nie będzie taka zgrana, jak była kiedyś.
Przykład: zebranie. Niebawem w budzie ma się odbyć jakiś piknik rodzinny czy co. Moja mama, członkini Trójki Klasowej, zadaje proste pytanie: "Dobrze by było, żeby na ten Piknik upiec jakieś ciasta, czy ktoś z rodziców by się podjął?"
W klasach 1-3 na pewno byłoby ciast jak lodu na Syberii. Ale w 4-6 - cisza. Warto nadmienić, iż jest to autentyczny przypadek. W końcu mama kupiła te ciastka w cukierni.

" I love school ! But teachers...? "
__________________
"Jak masz problem z głową to chłopaku nie ćpaj, bo będzie po nocy prześladować cię wiedźma. Jak chcesz być niegrzeczna to najpierw dorośnij, bo los nastoletnich matek nieraz bywa gorzki".
Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily35 F
Dodany dnia 09-06-2011 20:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 219
Ostrzeżeń: 3
Postów: 165
Data rejestracji: 13.02.11
Medale:
Brak

Moją wychowawczynią jest pani od jęz. polskiego. Muszę powiedzieć, że... jest ŚWIETNA!!! Robi ciekawe tematy, nie przynudza. Jest bardzo fajna, potrafi być miła, ale umie również przemówić do rozsądku. Ma dar przekonywania, np. w zeszłym roku ( nie wiem, jakim cudem!) namówiła mnie do konkursu z jęz. polskiego. Na lekcjach często żartujemy i często mamy czas wolny. Żałuję nawet, że za rok idę do gimnazjum, bo nasza wychowawczyni to najlepsza nauczycielka, jaką można sobie wymarzyć! Pani Renatko, pozdrowienia od Emilii z 6c!!!
__________________
Pozdrowienia dla Stivi i dla Albus_Dumbledore
Inne osoby, które pozdrawiam: Adriene, Effy, Sailor Mars, Lady House, fanka98, Anchelee, LilyPotter, RazorBMW, oraz wszystkich, którzy pozdrawiają mnie!!!

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"

"- A co mi dasz w zamian, Severusie?
- W zamian?... [...] Wszystko."


"Czemu cię martwi Sam-Wiesz-Kto? Zatroszcz się lepiej o Q-PY-BLOK. Powszechne zatwardzenie ściskające siedzenie."
;-)


"- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem."
Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
Dodany dnia 09-06-2011 20:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

Nasza wychowawczyni nie jest zła, poza tym, że jest nauczycielką polaka. Dlaczego? Bo czasami na lekcjach nic nie robimy, niby nic złego, nawet fajnie, ale od pół roku nie mieliśmy prawdziwej lekcji j. polskiego. Na godzinie wychowawczej czasami ni z stąd ni zowąd organizuje lekcję. A jeszcze jednym dla nas nieszczęściem (a może szczęściem?) jest to, że prowadzi kółko teatralne i na godzinach wychowawczych i normalnych lekcjach robimy próby przedstawień. I tak, gdyby na egzaminie szóstoklasisty było coś trudniejszego, to byśmy polegli. Ja osobiście lubię p. Asię, ale czasami potrafi doprowadzić do szału.
W przyszłym roku mamy mieć wf-istę, mojego sąsiada. Równy gość, z tego co widzę. Może będzie lepszy.
Aha, i opiszę jeszcze wychowawczynię z nauczania początkowego. Co do niej, to mam mieszane uczucia. Raz była wredna, a raz moiżna było z nią pożartować. Poza tym raz nawet pamiętam, że groziła nam policją (co za psychiczna kobieta) i udawała że połowy klasy nie widzi i rozmawiała tylko z tymi co się zgłaszali. Była jeszcze od wf w nauczaniu początkowym i dawała niezły wycisk. Wzywała rodziciców jak dziecko nie umiało skakać przez płotek (który był cholernie wysoki!). Raz wstawiła mi uwagę za to, że nie chciałam uczestniczyć w zawodach sportowych. I zachowywała się jakby nie znała powodu, jakby nie wiedziała, że nienawidzę wysiłku fizycznego i sportu i że nie jestem w nim zbyt dobra.
Warto by tu było jeszcze wspomnieć o matematyku, który, chociaż nie jest naszym wychowawcą ani nigdy nim nie był, to posiada bardzo ciekawą osobowość. Atmosfera wśród uczniów jest wielce zależna od jego chumoru, raz żartuje, a raz ma kamienną twarz (a wtedy prawie zawsze ląduję przy tablicy). Wszystkich traktuje jednak na równi i za to ma u mnie plusa. Na jego lekcjach panuje cisza, chociaż nawet nie podnosi głosu (niczym prof. McGonagall). Najciekawszy jest jednak jego stosunek do uczniów- czasami idzie przez szkołę zawzięcie machając smyczą z kluczami i jego charakterystyczną czarną walizeczką na laptopa i nie odpowiada nawet na spontaniczne "dzień dobry", a czasami stoi sobie przy parapecie albo przy barierkach, z których widać dolne piętro i konsumując kanapkę wda się z uczniem w rozmowę.
Ah!... ci nauczyciele.


Edit. Chciałabym napisać coś o nauczycielu, którego dostaliśmy w gimnazjum.
Pan S. jest jednym z moich ulubionych nauczycieli. Na lekcjach wychowania fizycznego, które też prowadzi, pokazuje, że nie da sobie włazić na głowę, czego zdecydowanie nie potrafił nasz poprzedni wuefista. Potrafi doskonale zorganizować godzinę wychowawczą, a poza tym wiele się nami interesuje. Wszelkie konflikty załatwia od razu, bez niepotrzebnego owijania w bawełnę. Na cóż tu dużo pisać... cód, miód i orzeszki. Jest nauczycielem, którego życzę każdemu.
__________________
-Etienne, nie sądzę, by monsieur Jeanowi potrzebne były twoje nauki, a zwłaszcza zarozumiałość!- włączył się Henri de Bar. - Jeśli już, być może to ty powinieneś nauczyć się od niego skromności.
-Dogadałeś się z moim bratem? - spytał Sancerre, marszcząc nos.- Dlaczego zawsze mówicie mi to samo, jakbyście mieli we dwóch jedne usta?
De Bar wyprostował się, nic więcej nie dodając.
-Panowie, proszę was, nie kłóćcie się z mojego powodu- poprosił Ian, który wciąż nie mógł się nadziwić przyjaźni między tak różnymi-zarówno z charakteru, jak i z wyglądu- rycerzami.
Sancerre uśmiechnął się.
-Och, ja i Henri kłóciliśmy się od zawsze, nawet wtedy, kiedy on był giermkiem mojego brata, a ja - giermkiem mojego kuzyna. A i tak to ja miałem zawsze ostatnie słowo.
-A ja miałem rację- odparł spokojnie de Bar.
Sancerre spojrzał na niego takim wzrokiem, że zarówno Ian jak i Grandpre uśmiechnęli się.


Hyperversum, Cecilia Randall

Edytowane przez Loa_riddle dnia 23-11-2011 20:13
Wyślij prywatną wiadomość
~zaeli F
Dodany dnia 17-06-2011 20:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 0
Postów: 348
Data rejestracji: 06.06.11
Medale:
Brak

Od samego patrzenia na moją wychowawczynię zbiera mi się na wymioty. Jest tak nudna, sztywna i nieciekawa, że szok. Na każdym polskim śpimy z nudów, a na godzinie wychowawczej ona zajmuje się frekwencją, a my ... znów śpimy z nudów. O wycieczkach zapomnieć można, o imprezach szkolnych tak samo. O tym, że np. następnego dnia mamy skrócone lekcje, musimy przyjść na galowo itp. dowiadujemy się przypadkiem od innych nauczycieli albo nie dowiadujemy się wcale. Żeby się za kimś wstawiła, poprosiła w naszym imieniu o coś jakiegoś nauczyciela, złożyła wniosek o stypendium ... ta, pomarzyć można. Ona nam nawet karty kolonijne z wielką łachą wypełnia.
W podstawówce miałam fantastyczną wychowawczynię, po prostu przeciwieństwo obecnej. Była tak fajna, że chyba wyczerpała cały mój limit na miłych wychowawców i teraz muszę się męczyć Smutny Tamta pani była zawsze pogodna, dowcipna, przygotowana do lekcji i do godzin wychowawczych też, jeździła z nami wszędzie - do kina, filharmonii, na wycieczki. Zawsze stawała za nami murem. Ba! Jakoś tak nawet potrafiła zrobić, że każdy był grzeczny i się starał, że zależało nam, żeby nasza klasa była najlepsza w szkole itp. Miała dużo entuzjazmu i widać po niej było, że nauczanie dzieci to jej powołanie. Moja obecna wycha wygląda wręcz przeciwnie - jakby na każdą lekcję przychodziła za karę. My w sumie chyba też tak przed polskim wyglądamy Uśmiech Ciekawe, kto mi się w LO trafi, miejmy nadzieję, że ktoś z większym zapałem i choć odrobiną poczucia humoru Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Therion F
Dodany dnia 05-07-2011 14:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1016
Ostrzeżeń: 0
Postów: 451
Data rejestracji: 03.07.11
Medale:
Brak

Moja wychowawczyni jest wspaniała! Uczy naszego narodowego języka, jest oczytana, i bardzo wyrozumiała ;D Chyba nie ma ucznia w naszej szkole, który miałby jakieś zazalenia Rozbawiony
__________________
Hear The Sound
The Angel Come Screaming.

__
Pozdro Dla Ziomali Rozbawiony
Killjoys!
MAKE
SOME
NOISE



Scabior <3
http://huncwoci-marauders.blog.onet.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Alexa F
Dodany dnia 05-07-2011 14:33
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 224
Ostrzeżeń: 0
Postów: 74
Data rejestracji: 24.06.09
Medale:
Brak

Moja wychowawczyni jest bardzo irytująca. Uczy matematyki, czepia się do każdego a byle co. Jeżeli chcemy jechac z klasą ma jakąś wycieczkę , ona stanowczo odmawia i chce tołkowac matematykę -.-'
__________________
Severus Snape Team <3
http://wem-ze-mnie-zabijesz-ale-i-tak-cie-kocham.b Wyślij prywatną wiadomość
~Pomyluuna F
Dodany dnia 05-07-2011 15:36
Zbanowany

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 247
Ostrzeżeń: 0
Postów: 114
Data rejestracji: 30.06.11
Medale:
Brak

ja mam wychowawcę wuefistę . masakra . na lekcji godziny wychowawczej nic nie robimy a on coś ciągle w dzienniku . głupiooo jest . chociaż ogólnie jest fajny i lubiany Rozbawiony
__________________
"Wielkość wzbudza zawiść, zawiść rodzi złość, złość sprzyja kłamstwom"
Wyślij prywatną wiadomość
~Sailor Mars F
Dodany dnia 11-07-2011 22:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 369
Ostrzeżeń: 0
Postów: 74
Data rejestracji: 10.04.11
Medale:
Brak

Moja była już wychowawczyni (ukończyłam podstawówkę) była BARDZO równa. Uczyła Angielskiego. Zawsze miła, fajna itp. A jak ktoś coś przeskrobał, to robiła się naprawdę groźna. (Trochę jak Profesor Biały Trzmiel, jak teraz porównam.) Mam nadzieję, że w gimnazjum trafię na równie fajną wychowawczynię.
Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
Dodany dnia 22-08-2011 00:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Ja ze swoja na chiny ludowe nie potrafię się dogadać, coś do niej mówię a ona o czym innym do mnie mówi.
No ale trudno, jeszcze tylko rok xD
__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Sophia F
Dodany dnia 22-08-2011 08:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1427
Ostrzeżeń: 0
Postów: 411
Data rejestracji: 09.01.11
Medale:
Brak

Moja wychowawczyni jest super! Zawsze wspiera klasę broni nas jak lwica! Jest lubiana w całej szkole i to się jej chwali!
__________________
4.asset.soup.io/asset/2969/0516_aa7c.gif


"-U nas na święta- powiedziałem- będzie Bunia, ciocia Donata i stryjek Eugeniusz.
- A u nas- powiedział Alcest- będzie biała kiełbasa i indyk."
~Nowe przygody Mikołajka



Snape: Czy pamiętasz, jak mówiłem, że ćwiczymy zaklęcia NIEWERBALNE, Potter?
Harry:Tak.
Snape:Tak, proszę pana.
Harry:Nie ma potrzeby zwracania się do mnie per pan, profesorze.



Jak gdzieś jest raban, to o każdej porze Wezwij Irytka, będzie jeszcze gorzej!


Pozdrawiam Cię drogi Gościu!xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Karma Chameleon 20 F
Dodany dnia 22-08-2011 09:01
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 598
Ostrzeżeń: 4
Postów: 362
Data rejestracji: 14.07.11
Medale:
Brak

A mojej wychowawczyni cała szkoła nienawidzi! Włącznie ze mną,oczywiście. Rozbawiony Nie cierpię jej. Ma białe włosy, zielone i niebieskie oko (bo ma 2 różne kolory, OMG) oraz jest mała i gruba (mówiłam już przygłupia?). I na domiar wszystkiego ma na imię Aldona i uczy matmy! Koszmar z ulicy Wiązów.
__________________
No hej hej, witaj, drogi Gościu
Lubię Cię :*
Wyślij prywatną wiadomość
~MissWeasley F
Dodany dnia 26-08-2011 17:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sklepikarz z Pokątnej
Punktów: 844
Ostrzeżeń: 0
Postów: 283
Data rejestracji: 12.08.11
Medale:
Brak

Ja też nienawidzę mojej wychowawczyni. Uczy chemii i mnie nie znosi. Nie wiem czym ja jej zawiniłam, ale jej niechęć jest wyraźnie jawna. Udowadnia to przy tablicy i ogólnie gdzie się da... ._.
__________________
img836.imageshack.us/img836/6403/oliver2.png
"Przysięgam uroczyście, że knuję coś niedobrego"
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT